הכנסת ה24 והממשלה ה36

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

טייטל
נתן תודה: 91 פעמים
קיבל תודה: 93 פעמים

Re: הכנסת ה24 והממשלה ה36

נושא שלא נקרא על ידי טייטל »

ראש ממשלה מטומטם
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 435 פעמים
קיבל תודה: 2542 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

זה נראה שביבי הולך אחרי ליצמן ודרעי. אולי גם לו נמאס מגוש ביבי..

שיך
נתן תודה: 22 פעמים
קיבל תודה: 402 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

חוק הגיוס נפל 54:54

סמל אישי של משתמש
אני פה

*פרסום ראשון באתר וביישומון ישראל היום:*
*בכיר ביהדות התורה ל"ישראל היום": "אם נתניהו יחתום על עסקת טיעון - נחתור להצטרפות לממשלה"*

*הבכיר הבהיר כי המחויבות של הרשימה היא לנתניהו באופן אישי - ולא בהכרח למנהיג הליכוד שיבוא אחריו. בנוסף, החרדים חוששים מתסריט שבו הליכוד ייכנס לממשלה ויותיר אותם בחוץ. התנאי שהציבו להצטרפות לקואליציה: השהיית כל חקיקה בנושא דת ומדינה למשך שנה - שמשמעותה סיכול רפורמת הגיור של השר כהנא. כך מפרסם הערב (ב') לראשונה, באתר וביישומון "ישראל היום", הפרשן הפוליטי, מתי טוכפלד*

במערכת הפוליטית נערכים ליום שאחרי נתניהו: בכיר ביהדות התורה אומר ל"ישראל היום" כי אם ראש האופוזיציה יחתום על הסדר טיעון, במפלגה יחתרו להצטרף לממשלה. התנאי המרכזי של המפלגה החרדית הוא הקפאת מצב ושמירה מוחלטת על הסטטוס קוו.

"הכתובת שלנו למו"מ יהיה יאיר לפיד. הוא הציר המרכזי של הממשלה הבאה ויהיה בה ראש הממשלה", אמר הבכיר. בהתייעצות פנימית שהתקיימה כבר ביום חמישי, זמן קצר מאוד אחרי שנודע כי נתניהו עשוי לחתום על עסקת טיעון בקרוב, אמר הבכיר כי המחויבות של המפלגה החרדית הייתה לנתניהו ולו בלבד, ולא למנהיג הבא של הליכוד, יהיה מי שיהיה. ולפיכך, הבהיר, מרגע שנתניהו לא יו"ר הליכוד, אין עוד מחויבות לליכוד, מה עוד שהליכוד עצמו יכול להצטרף לממשלה ולא לקחת איתו את הסיעות החרדיות.

באותה התייעצות עלה כי בהצעה שתעביר יהדות התורה ליש עתיד יקבע כי במשך שנה לא תעלה שום הצעת חוק ולא תעבור כל החלטת ממשלה בנושא דת ומדינה, כלומר הקפאת מצב ושמירה מוחלטת על הסטטוס קוו.

ביהדות התורה ידרשו לעצור כל קידום של מתווה הכותל וחוק גיור, וכן כל נושא שיש בו עניין דתי. עם זאת, לא הוחלט האם להוציא מן הכלל את חוק הכשרות ולדרוש את ביטולו, שכן חלקו כבר אושר במסגרת הממשלה הנוכחית. כמו כן, לא הוחלט מה לעשות עם חוק הגיוס - שבו הסיעות החרדיות מעדיפות שלא לתמוך, אולם לא יפרקו את הממשלה במידה ויעבור.

מנגד, טרם נקבעו קווים אדומים כמו שלילת ישיבה עם רע"מ או ישראל ביתנו. כמו כן, עדיין לא ברור מה מפלגת ש"ס תבחר לעשות אם מהלך כזה יקרה - האם היא תצטרף גם לממשלה או תישאר באופוזיציה עם הליכוד. בנוסף, לא ניתן להגיד האם המהלך יהיה מוסכם על כל חלקיה של יהדות התורה, שכידוע מפולגת לכמה זרמים ביהדות החרדית האשכנזית.

סמל אישי של משתמש
אני פה

ח״כ רינאווי (מרצ) שהפילה את חוק הגיוס: בשבוע שעבר הקואליציה שאני חברה בה חצתה שני קווים אדומים, נגד האזרחים הבדואים ובהעברת חוק האזרחות

ח״כ רינאווי שהפילה את חוק הגיוס- בשבוע שעבר הקואליציה שאני חברה בה חצתה שני קווים אדומים. התנהלות הממשלה, משרד בטחון פנים, משרד השיכון, המשטרה וקק'ל בנגב נגד האזרחים הערבים הבדואים היתה לאות קלון של מדיניות ברוטאלית, אטומה ודורסנית. אתמול הממשלה תמכה בהבאת הצעת חוק גזענית ופאשיסטית של הציונות הדתית בנושא חוק הלאום. בעבר הגשנו מתווה צודק וראוי לחוק האזרחות אשר יבטיח את כבוד האנשים אך לצערי שרת הפנים איילת שקד נפנפה בהבטחותיה הללו ולא קיימה אותן. אינני יכולה לעבור על סדר היום ועל כן בצעד של מחאה, הצבעתי היום בעד מצפוני, בעד החברה הערבית ונגד הצעות חוק שהממשלה רצתה לקדם, חוק הגיוס וחוק שירות לאומי. הקואליציה הזו הבטיחה שינוי, גם כלפי החברה הערבית, חובת ההוכחה היא על הממשלה.

zeevi
נתן תודה: 1007 פעמים
קיבל תודה: 523 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

שיך כתב:
17 ינואר 2022, 19:59
חוק הגיוס נפל 54:54
טוב לחרדים או לא?

החכים החרדיים רצו שזה יפול או רצו שזה כן יעבור ע"א התנגדותם?
נערך לאחרונה על ידי zeevi ב 17 ינואר 2022, 20:16, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אני פה

בדרך לעסקת טיעון בתיקי נתניהו: לאחר שראש האופוזיציה העביר מסר לפיו הוא מסכים שיוטל עליו קלון, הכדור מצוי אצל הפרקליטות. המחלוקת העיקרית בין הצדדים בשלב זה: פירוט העבירות שיופיעו בכתב האישום המתוקן שיוגש

סמל אישי של משתמש
אני פה

פרקליטי נתניהו: בניגוד לפרסום, נתניהו לא הודיע שהוא מוכן לקלון

הודעה רשמית שהופצה לתקשורת מטעם נתניהו

סמל אישי של משתמש
אני פה

יעקב ברדוגו חושף: ‏איילת שקד מחזרת בשעות האחרונות אחר בכירי הימין וראשי המפלגות החרדיות. בנט מבין שנפל הפור ושקד מתנתקת ממנו. זה סופו של כל בלון.

סמל אישי של משתמש
אני פה

רע"מ מאיימים להחרים היום את כל ההצבעות במליאה במחאה על אישור הצעת החוק של ח"כ שרן השכל על חוות בודדים שעבר כעת בטרומית. הח"כים של רע"מ הצביעו נגד.

rich
נתן תודה: 749 פעמים
קיבל תודה: 720 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי rich »

אני פה כתב:
19 ינואר 2022, 00:01
יעקב ברדוגו חושף: ‏איילת שקד מחזרת בשעות האחרונות אחר בכירי הימין וראשי המפלגות החרדיות. בנט מבין שנפל הפור ושקד מתנתקת ממנו. זה סופו של כל בלון.
זה לא פרשנות קצת מוזרה? הרי רעם היא אופוזיציה בתוך הקואליציה ת, אז מה יותר הגייוני מלחפש להם מחליפים קצת יותר נאמנים? ועוד משהו, אם נתניהו חותם על עסקת טיעון ועוזב את החיים הפוליטים בתקופה הקרובה, אז צעד אסטרטגי הוא למנוע התחזקות של שאר הימנים על פני ימינה, שירשו את מקומם.

כלומר העובדה ששקד 'מחזרת' אחרי בחירי הימין, לא מלמדת על טיב היחסים בינה לבין בנט...

סמל אישי של משתמש
אני פה

גפני: "גם אם ליברמן יזחל על גחונו לא נהיה שותפים שלו ושל הממשלה הכושלת הזו"

על רקע הדרמה הפוליטית סביב המגעים להסדר טיעון בין הפרקליטות לנתניהו שעלולים להביא למפץ פוליטי ולמפלתה של הממשלה הנוכחית, שר האוצר אביגדור ליברמן אומר הבוקר (חמישי) בריאיון לרשת ב' כי לא יסכים לצירופן של המפלגות החרדיות, בטח לא לפני שיקודמו הרפורמות שסוכמו.

"נתנגד לכל ניסיון כרגע לצרף את ש"ס ויהדות התורה, בטח במתכונת הנוכחית", אמר ליברמן. לדבריו, "אני רוצה שקודם נעביר את הפשרות שהסכמנו עליהן, והן מופיעות בהסכם הקואליציוני, בגיור, בגיוס בני ישיבות והורדת גיל הפטור. עד היום כל ניסיון להגיע איתם לפשרה נכשל לחלוטין".

יו"ר יהדות התורה ח"כ משה גפני מיהר להגיב לדבריו של השר ליברמן: "גם אם אביגדור ליברמן יזחל על גחונו אנחנו לא מתכוונים להיות שותפים שלו ולא של הממשלה הכושלת הזאת".

שיך
נתן תודה: 22 פעמים
קיבל תודה: 402 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

הארכיון אוי הארכיון, הוא זוכר הכל..
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
אני פה

הקלטות שהגיעו לידי N12 מתוך שיעור שמסר ראש מערך הגיור הנכנס, הרב בניהו ברונר, לפני כמה שבועות, חושפות כי הוא לא תומך נלהב של רפורמת הגיור אותן מוביל השר שמינה אותו מתן כהנא.

"בא פה איזה שר ואומר 'אני יש לי אחריות לאומית, אני רוצה לתת פתרונות', אני לא אומר שהפתרון שלו זה הפתרון. ואני גם לא בטוח שאם הפתרון הזה ייושם אני לא רואה תורים ליד הרבנויות, אני לא רואה תורים של אנשים שעומדים והולכים ורוצים להתגייר, אני לא בטוח שזו הדרך".

בשיעור מתח ברונר ביקורת גם על הרבנות הראשית שלדבריו לא עשתה די כדי להציע פתרונות, "יש בעיה של 30 שנה. השאלה כמה הרבנות יושבת על המדוכה לפתור את הבעיה הלאומית. זו שאלה קשה. מצד שני גם ללכת נגד הרבנות זה דבר מאד קשה".

לב רפורמת הגיור המתוכננת היא מתן סמכות גיור לרבני ערים. על כך אומר הרב ברונר: "זה כאילו לפתוח פתח שיעקוף את הרבנות הראשית וזה גם דבר בעייתי מאוד. זה דבר בעייתי. יש בעיה". לדבריו, הסיבה היא המחלוקת ההלכתית בנוגע לגיורי קטנים, דבר שהרבנות הראשית מתנגדת אליו, אך נתמך ע"י חלק מרבני הערים: "זו שאלה כבדה, אני לא שקט עם האופציה המקלה".

סמל אישי של משתמש
אני פה

הוא ראש ממשלה?

נט בשיחות סגורות: לא מאמין בוועדת החקירה, העלתי את הנושא בממשלה כי זה היה חשוב לשותפיי בנט בשיחות סגורות: לא מאמין בוועדת החקירה, העלתי את הנושא בממשלה כי זה היה חשוב לשותפיי

בנט נתן ׳חופש הצבעה׳ בימינה אבל שרי המפלגה ובנט היו מתואמים מראש בנוגע להצבעות שלהם (כהנא בעד, שקד נגד ובנט נמנע)

מיכאל שמש

סמל אישי של משתמש
אני פה

רביב דרוקר: רה''מ בנט הוא זה שפנה ללפיד ביום שישי להעלות את נושא ועדת החקירה בפרשת הצוללות

סמל אישי של משתמש
אני פה

נתניהו: אמשיך להוביל את הליכוד והמחנה הלאומי

ראש הממשלה לשעבר נתניהו
אזרחי ישראל היקרים והאהובים, בימים האחרונים הוכחתם שוב שאני לא צועד לבד, ושמיליונים מכם צועדים יחד איתי. ריגשתם אותי מאוד. אני אמשיך להוביל את הליכוד ואת המחנה הלאומי כדי להנהיג את מדינת ישראל - בשליחותכם.

הציבור כולו רואה מה קורה בבית המשפט ואיך התנהלה החקירה נגדי. די היה בכך כדי לסגור את התיקים נגדי כבר עכשיו, אבל זה עדיין לא קרה. בימים האחרונים פורסמו טענות שגויות בתקשורת על דברים שכביכול הסכמתי להם, כגון הטענה שהסכמתי לקלון. זה פשוט לא נכון.

ההתגייסות והתמיכה האדירה שלכם חיממו את ליבי ואת ליבם של בני משפחתי וזה נותן לי עוד כוח להמשיך להנהיג אתכם ולהילחם על דרכנו, על האמת ועל הצדק.

zeevi
נתן תודה: 1007 פעמים
קיבל תודה: 523 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

אני פה כתב:
24 ינואר 2022, 23:44

ראש הממשלה לשעבר נתניהו
אזרחי ישראל היקרים והאהובים, בימים האחרונים הוכחתם שוב שאני לא צועד לבד, ושמיליונים מכם צועדים יחד איתי. ריגשתם אותי מאוד. אני אמשיך להוביל את הליכוד ואת המחנה הלאומי כדי להנהיג את מדינת ישראל - בשליחותכם.

הציבור כולו רואה מה קורה בבית המשפט ואיך התנהלה החקירה נגדי. די היה בכך כדי לסגור את התיקים נגדי כבר עכשיו, אבל זה עדיין לא קרה. בימים האחרונים פורסמו טענות שגויות בתקשורת על דברים שכביכול הסכמתי להם, כגון הטענה שהסכמתי לקלון. זה פשוט לא נכון.

ההתגייסות והתמיכה האדירה שלכם חיממו את ליבי ואת ליבם של בני משפחתי וזה נותן לי עוד כוח להמשיך להנהיג אתכם ולהילחם על דרכנו, על האמת ועל הצדק.
מה אגיד לכם?
לבנט ולפיד עוד יש מה ללמוד איך לשקר.
ובלי להתבלבל

עקיב'לה
נתן תודה: 88 פעמים
קיבל תודה: 482 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה »

zeevi כתב:
25 ינואר 2022, 00:04
אני פה כתב:
24 ינואר 2022, 23:44

ראש הממשלה לשעבר נתניהו

מה אגיד לכם?
לבנט ולפיד עוד יש מה ללמוד איך לשקר.
ובלי להתבלבל
מאיפה אתה יודע?

rich

רק עכשיו הוא מכחיש את הטענה שהסכים לקלון כי היא כבר לא רלוונטית, הוא פשוט לא הצליחו להגיע לעסקה עם מנדלבליט לפני שעוזב.......

סמל אישי של משתמש
ספירה
קיבל תודה: 197 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ספירה »

חברי הכנסת אחמד טיבי ואוסאמה סעדי, הניחו הצעת חוק הקובעת כי השפה הערבית היא שפה רשמית במדינה (גלצ).

rich

זה לא ככה ממילא? הרי בשילוט ובהסברה תמיד יש גם עברית וגם ערבית

סמל אישי של משתמש
אני פה

למעלה מאלפיים בני נוער מהמגזר הדתי לאומי צפויים להשתתף בצעדת ענק שתתקיים ביום ראשון הקרוב, במטרה להשמיע קול בעד שמירת מעמדה של הרבנות הראשית לישראל.

הצועדים, תלמידי הישיבות הקדושות והתיכוניות יקראו לשר מתן כהנא לחדול מהרפורמות בנושאי הכשרות, הגיור וקדושת הכותל המערבי.

הצעדה שתחל בשעה 11:00, תצא מבית הרבנות הראשית בירושלים, שם יישאו דברים הרבנים הראשיים לישראל, הרב דוד לאו והרב יצחק יוסף.

משם ימשיכו הצועדים לכיוון משרד ראש הממשלה שם ימחו מול ישיבת הממשלה השבועית. בפני בני הנוער יישאו דברים, רבה של העיר צפת - הרב שמואל אליהו והרב דוד ג'יאמי.

על הקריאה לבני הנוער, לבוא והשתתף בצעדה, חתמו הרבנים, הרב דב ליאור - רב העיר קרית ארבע- חברון, הרב צבי ישראל טאו - נשיא ישיבת הר המור, הרב יעקב אריאל - הרב הראשי לרמת גן לשעבר, הרב שמואל אליהו - רבה של צפת והרב יהושע שפירא - ראש ישיבת רמת גן.

בכרוז שפורסם לקראת צעדת האלפים, נכתב: "אנו הנוער הדתי-לאומי, תלמידי תלמידיו של הרב קוק זצ"ל, נולדנו כאן בארץ ישראל בדור הגאולה. מתפללים ומייחלים לגאולה שלמה בבניין בית המקדש ולהתממשות חזון הנביאים במהרה בימינו. אנו קוראים לכם חברי הכנסת והממשלה לחזק את אופייה היהודי של מדינת ישראל ולהעצים את מקומה של הרבנות הראשית שהיא היסוד והמהות של מדינתנו הקדושה, אנו קוראים לכם להיות עם הפועלים להעמקת היהדות ולא חס וחלילה להיות שותפים עם אלו שמעוניינים לפגוע ולעמעם את אופייה היהודי של המדינה".

אורן הניג, מנכ"ל מרכז ליב"ה אמר כי "קיומה של צעדת האלפים - היא עדות חיה לכך שהציבור הדתי לאומי מאוחד ומגובש נגד הרפורמות האנטי דתיות של השר כהנא. ביום ראשון, אלפי תלמידי הישיבות הקדושות והתיכוניות - ישמיעו קול זעקה נגד הניסיונות להרוס את הצביון היהודי של מדינת ישראל. זה הזמן לאחדות בעם ולא לפילוג. הגיע הזמן שכהנא יפסיק לשקר ולספר שיש לו גיבוי רבני וציבורי".

חזק ואמץ
נתן תודה: 99 פעמים
קיבל תודה: 41 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי חזק ואמץ »

אני שואל אתכם בעלזא הולכת לקראת ציונות והתפרקות ?, אני רואה בחדשות :

האם זה חנופה של הממשלה כדי שהחכ"ים החרדים ירצו להיכנס לממשלה ?

מוסדות בעלזא יתחייבו ללמד אנגלית, מתמטיקה ועברית כמו בחינוך הממלכתי. יהיה אסור למשרד החינוך להתערב בתכני הלימוד של מוסדות בעלזא, אלא מערך פיקוח עצמאי כמו בחינוך העצמאי ובבני יוסף. הפיקוח של המדינה יהיה רק פעמיים בשנה באמצעות מבחנים שיערוך משרד החינוך. יאיר לפיד תומך בתוכנית ועוקב אחר המגעים באמצעות נציגו ח״כ קינלי טור פז.
חסידות בעלזא ומשרד החינוך לקראת סגירה על מהלך דרמטי! אחרי עשרות שנות קיפוח - בעלזא תתוקצב מאחורי הגב של החינוך העצמאי. המסלול של בעלזא יוגדר ״ממלכתי חסידי״ והוא יוכל להגיע עד לתקצוב מלא.
בחסידות בעלזא מגיבים למהלך הדרמטי שמובילים. בכירים בחסידות מספרים כי ניסו בכל השנים האחרונות להיכנס בכל דרך לחינוך העצמאי, ונתקלו בסירוב מוחלט של ההנהלה הנוכחית הנשלטת ע״י ׳דגל התורה׳. גם הניסיון לגייס כספים גדולים לא הצליח. בניגוד לחסידות גור שמחזיקים איחוד מוסדות הנחשב לגדול מגייסי התרומות בעולם החרדי, אין לבעלזא מערכת כזאת. לכן הוחלט ״בחלונות הגבוהים״ לחשוב על פיתרון יצירתי.

סמל אישי של משתמש
אני פה

שמעתי שבבעלזא רוצים שהגברים יעבדו במשרות נכבדות כמו בסאטמאר באמריקה, ולכן חובה לדעת אנגלית וכו', ושהנשים ישארו בבית, כמו פעם.

סמל אישי של משתמש
אני פה

היכונו להפגנות עץ והעדה.

סמל אישי של משתמש
אני פה

סידות בעלזא במו”מ עם משרד החינוך להקמת ממ”ח חסידי, כדי להשיג תקצוב מלא בחסידות יתחילו ללמד אנגלית – כך חושף יעקב ריבלין בבקהילה.

יעקב ריבלין ניתח ב׳בקהילה׳את המשמעות וכתב: “בחסידות בעלזא מגיבים למהלך הדרמטי שמובילים. בכירים בחסידות מספרים כי ניסו בכל השנים האחרונות להיכנס בכל דרך לחינוך העצמאי, ונתקלו בסירוב מוחלט של ההנהלה הנוכחית הנשלטת ע״י ׳דגל התורה׳. גם הניסיון לגייס כספים גדולים לא הצליח. בניגוד לחסידות גור שמחזיקים איחוד מוסדות הנחשב לגדול מגייסי התרומות בעולם החרדי, אין לבעלזא מערכת כזאת. לכן הוחלט ״בחלונות הגבוהים״ לחשוב על פיתרון יצירתי.”

יאיר אטינגר עידכן ברשת ב’ על המו”מ בין חסידות בעלזא למשרד החינוך על שינוי מעמד מוסדות החינוך לבנים והכנסת לימודי ליבה כי משה טור פז קינלי הוביל, ויאיר לפיד מסייע להגיע לסיכום.

יוזם התכנית להכנסת לימודי ליב”ה למוסדות חסידות בעלזא הוא יונתן רייס שהקים רשת ישיבות הסדר חרדיות.

גורם בקואליציה אומר לשבועון ‘בקהילה’ כי ההסכם הצפוי עם בעלזא על החינוך יביא גם ליציבות הקואליציה: “מובן שאם נזדקק להם בהצבעות חשובות כמו לדוגמא חוק האזרחות, הערכה שחכ”י אגודת ישראל יעזרו לנו”.

מוסדות שירצו להצטרף לזרם החדש של בעלזא – ממלכתי חסידי יוכלו לעשות זאת תוך התחייבות על שלושה מקצועות יסוד: השפה העברית, מתמטיקה, ולימודי אנגלית. הצלחה של מאה אחוז במבחנים הללו תזכה את המוסד במאה אחוז תקצוב. החשש: כדי להצליח במבחנים ילמדו פחות תנ”ך וגמרא.

טייטל

חזק ואמץ כתב:
26 ינואר 2022, 08:42
אני שואל אתכם בעלזא הולכת לקראת ציונות והתפרקות ?,

בחסידות בעלזא מגיבים למהלך הדרמטי שמובילים. בכירים בחסידות מספרים כי ניסו בכל השנים האחרונות להיכנס בכל דרך לחינוך העצמאי, ונתקלו בסירוב מוחלט של ההנהלה הנוכחית הנשלטת ע״י ׳דגל התורה׳. גם הניסיון לגייס כספים גדולים לא הצליח. בניגוד לחסידות גור שמחזיקים איחוד מוסדות הנחשב לגדול מגייסי התרומות בעולם החרדי, אין לבעלזא מערכת כזאת. לכן הוחלט ״בחלונות הגבוהים״ לחשוב על פיתרון יצירתי.
כן כמו שאתה אומר. בעלזא הולכת לקראת התפרקות. בעצם בעלזא כבר מזמן נמצאת בהתפרקות, ויעידו על כך התוצאות הרקובות של המוסדות שלהם. הבחורים האברכים והעזרת נשים יורדים ברוחניות מיום ליום. שמועות מסתובבות על מציאות בלתי נסבלת של פריקת עול בממדים שלא נראו במאה שנים האחרונות ה"י. וסכנה גדולה כרוכה בכך לכל החינוך החרדי שפוזל לעברם ואט אט הולך בדרכיהם. רבותי, עולם התורה בכרסום מחריד והולך לקראת חורבן רוחני שלא נראה כמותו מאז עם ישראל היתה לגוי. שומו שמים!!
ואם להאשים מישהו, נאשים את ההנהלה הנוכחית של חינוך העצמאי הנשלטת ע"י "דגל התורה".

טייטל

אני פה כתב:
26 ינואר 2022, 13:06
היכונו להפגנות עץ והעדה.
וגם הפגנות של "חזק ואמץ"

חזק ואמץ
נתן תודה: 99 פעמים
קיבל תודה: 41 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי חזק ואמץ »

טייטל כתב:
26 ינואר 2022, 17:45
חזק ואמץ כתב:
26 ינואר 2022, 08:42
אני שואל אתכם בעלזא הולכת לקראת ציונות והתפרקות ?,

כן כמו שאתה אומר. בעלזא הולכת לקראת התפרקות. בעצם בעלזא כבר מזמן נמצאת בהתפרקות, ויעידו על כך התוצאות הרקובות של המוסדות שלהם. הבחורים האברכים והעזרת נשים יורדים ברוחניות מיום ליום. שמועות מסתובבות על מציאות בלתי נסבלת של פריקת עול בממדים שלא נראו במאה שנים האחרונות ה"י. וסכנה גדולה כרוכה בכך לכל החינוך החרדי שפוזל לעברם ואט אט הולך בדרכיהם. רבותי, עולם התורה בכרסום מחריד והולך לקראת חורבן רוחני שלא נראה כמותו מאז עם ישראל היתה לגוי. שומו שמים!!
ואם להאשים מישהו, נאשים את ההנהלה הנוכחית של חינוך העצמאי הנשלטת ע"י "דגל התורה".
מה זה אומר התפרקות , איך אתה מסביר שבעלזא היא חסידות ענקית ומאד שמרנית ואנטי ציונית כך תרד לתהום נשמע הגיוני , אני שואל ? ועוד ציבור הנשים מחמירות מאד בנושא טהרה וכל דבר שבקדושה , אז הבנתי אתה בא להגיד שהם מראים עכשיו באמת כמה הם היו רקובים בפנים כבר שנים ואולי חילונים אפילו בדעותיהם רק שיש להם אדמו"ר
ולפיו כל דבר עושים אחריו , אז הגיעו עסקני בעלזא עשו סטופ לעדר עיזים הזה נשמע קצת מופרך לגמריי
ומה הקשר דגל התורה ? הרי דגל התורה ובעלזא זה כמו ליברמן והחרדים אין להם שוום שיתופי פעולה , תסביר את דבריך כבודו : ?
ומצד שני רואים מאות ואולי אלפים שכן עושים חשבון נפש במיוחד בתקופה הזאתי וחוזרים בתשובה , תסתכל גם על הכוס המלאה אדוני

שלח תגובה