חיסוני הקורונה - מי בעד ומי נגד - נתונים בלבד

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
מויישה
נתן תודה: 827 פעמים
קיבל תודה: 466 פעמים

Re: חיסוני הקורונה - מי בעד ומי נגד - נתונים בלבד

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

עוד מדברי לס: זה רק חיסון עם יחסי ציבור.

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 210 פעמים
קיבל תודה: 1301 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

הרב יהודה סילמן התחסן ביום חמישי ומורה לבעלי סיכון להתחסן.

גרנולה
נתן תודה: 4528 פעמים
קיבל תודה: 2522 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

אני פה כתב:
02 ינואר 2021, 20:45
הרב יהודה סילמן התחסן ביום חמישי ומורה לבעלי סיכון להתחסן.
יש לציין שזאת לאחר שלפני כמה שבועות אמר שימתין כמה שבועות לראיית תוצאות החיסון בעולם ואז ידון בנושא.

גרנולה

רבני העיר אלעד בראשות רבה של העיר הרב מלכא פרסמו היום (ד') קריאה לפיה חובה מהתורה להתחסן נגד נגיף הקורונה.

במכתב עליו חתמו הרבנים נכתב. "הנני בזה פונה בקריאה לכל תושבי עירנו היקרים לאחר והקב"ה גבר חסדו עלינו לתת חכמה ביד הרופאים להמציא את החיסון נגד הנגיף ואושר על ידי הגוף המוסמך העולמי ואף התייעצתי עם מומחי הרפואה שאין מה לחשוש מהחיסון".

בדבריו הדגיש כי "מצוה דאורייתא על כל אדם לקחת החיסון ולשמור נפשו ובני ביתו מהמגיפה אשר רבים חללים הפילה, וכל הנמנע מחיסון הרי הוא מבטל מצות עשה ונשמרתם, ועובר על לא תעשה לא תשים דמים בביתך.
ונשא תפילה לבורא עולם שיסיר המגיפה מהעולם במהרה ויקויים בנו הפסוק והסרותי מחלה מקרבך".

בהמשך דבריהם קראו הרבנים מתושבי העיר לקבל את השבת מוקדם כסגולה לביטול המגיפה

"סגולה בדוקה ומנוסה שמבטלת כל גזירה רעה, לאור המצב שהולך ומחמיר כל אחד מתושבי עירנו יקבל עליו בל"נ בתקופה זו להקדים את קבלת השבת עשר דקות ובזכות השבת יסיר המגיפה במהרה"

על המכתב חתמו רב העיר ועשרות רבני הקהילות בעיר אלעד.

(ערוץ 7)

ארחות יושר
נתן תודה: 203 פעמים
קיבל תודה: 120 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ארחות יושר »

חבר'ה, אני מחפש בדחיפות את הסרטון שהתפרסם מר' חיים קניבסקי שאחד (שמעתי שזה היה הבן של הרב אמנון יצחק) בא וא"ל את הבעיות של החיסון וא"ל לא להתחסן.
שמעתי (או קראתי כאן, בדברי יאיר) שלא נתנו לו לצאת מהבית אח"כ וכו'. אינני יודע. אבל שמעתי שהסרטון עצמו התפרסם. יש את זה למישהו? אולי ליאיר?

נ.ב. יש סרטון שני שמרן הגר"ח אומר שלא חזר בו. כנראה זה היה הוראה ספציפית לגבי אותו שואל, אבל בכ"א דחוף לי הסרטון הנ"ל בדחיפות!!

גרנולה

ארחות יושר כתב:
02 ינואר 2021, 21:18
חבר'ה, אני מחפש בדחיפות את הסרטון שהתפרסם מר' חיים קניבסקי שאחד (שמעתי שזה היה הבן של הרב אמנון יצחק) בא וא"ל את הבעיות של החיסון וא"ל לא להתחסן.
שמעתי (או קראתי כאן, בדברי יאיר) שלא נתנו לו לצאת מהבית אח"כ וכו'. אינני יודע. אבל שמעתי שהסרטון עצמו התפרסם. יש את זה למישהו? אולי ליאיר?

נ.ב. יש סרטון שני שמרן הגר"ח אומר שלא חזר בו. כנראה זה היה הוראה ספציפית לגבי אותו שואל, אבל בכ"א דחוף לי הסרטון הנ"ל בדחיפות!!
כמדומני שיש הקלטה. ר' יאיר אמר שמי שרוצה שיבקש ממנו בפרטי.

ארחות יושר

גרנולה כתב:
02 ינואר 2021, 21:23
ארחות יושר כתב:

כמדומני שיש הקלטה. ר' יאיר אמר שמי שרוצה שיבקש ממנו בפרטי.
שמעתי מחבר שראה הסרטה מפורשת (אך לא יכול לשלוח לי מסיבה טכנית...).
בפרטי אין לי אפשרות (וכמה שבכיתי וזעקתי ע"כ בפני הר"ר יאיר, לא זכיתי למענה... שגיתי פ"א ונתתי בפרטי כתובת מייל בטעות, כשלא ידעתי שהדבר אסור... אוי אוי... טאטע... מתי ירחמו עליי....)

פרח
נתן תודה: 47 פעמים
קיבל תודה: 164 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי פרח »

כתבתי שבוע שעבר, שמתנגדי החיסונים קשורים לאוטיסטים והמסתעף מהם, את האמת אומר, כתבתי זאת מהשערה, אבל השבוע בשב"ק אכן מצאתי עלון הנקרא בשם "אני שליח ה'" (כן! לא פחות ולא יותר), ושם הם מאריכים להסביר בשם האוטיסטים עד כמה חמור לקחת חיסון, אז ראיתי שאכן צדקתי.

גרנולה

ארחות יושר כתב:

הסרטה של הקלטה.

מצאתי את זה: מתברר שהסיפור אכן היה (בשונה ממה שחשבתי בהתחלה).
נו נו הוראה ליחיד שאמר שאשתו מפחדת והגיע עם מסמך שבו מידע כוזב על הסכנה שבחיסון, והורה לו לא להתחסן. (מה לא עושים בשביל שלום בית...)
וזה שאיימו עליו זה באמת מזעזע (אבל לא מפתיע..). אבל לא רצו שהוא יגיד שזה הוראה לרבים או שיטען שהעלימו מידע מהגר"ח.

.-YouTube.mp4
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

גרנולה

פרח כתב:
02 ינואר 2021, 21:28
כתבתי שבוע שעבר, שמתנגדי החיסונים קשורים לאוטיסטים והמסתעף מהם, את האמת אומר, כתבתי זאת מהשערה, אבל השבוע בשב"ק אכן מצאתי עלון הנקרא בשם "אני שליח ה'" (כן! לא פחות ולא יותר), ושם הם מאריכים להסביר בשם האוטיסטים עד כמה חמור לקחת חיסון, אז ראיתי שאכן צדקתי.
יש כל מיני גורמים שיש להם אינטרס מאחורי ההפחדה נגד החיסונים. (כסף, פרסום, אידאולוגיה קיצונית) כמובא במאמר שהעליתי כאן בעבר.

יכול להיות שהם משתמשים גם באוטיסטים בשביל המטרה הזאת.

ארחות יושר

גרנולה כתב:
02 ינואר 2021, 21:31
ארחות יושר כתב:

הסרטה של הקלטה.

מצאתי את זה, בהעלאה:
אני לא רואה כלום?

פרח
נתן תודה: 47 פעמים
קיבל תודה: 164 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי פרח »

גרנולה כתב:
02 ינואר 2021, 21:33
פרח כתב:
יש כל מיני גורמים שיש להם אינטרס מאחורי ההפחדה נגד החיסונים. (כסף, פרסום, אידאולוגיה קיצונית) כמובא במאמר שהעליתי כאן בעבר.

זה לגמרי העניין!
הטענות שלהם שהמיינסטרים מובל כצאן לטבח אחרי הגורמים הממסדיים, היא הנותנת שהם מובלים כצאן לטבח אחרי גורמים אינטרסנטים עלומי שם העושים בהם שמות, ומשתמשים בהם כשלהם.
את המיינסטרים תמיד קשה יותר לשכנע.
לך תשכנע בקונספירציות הזויות את האדמור מגור או את האדמור מסלונים, או שאר גדולי ראשי הישיבות.

סמל אישי של משתמש
אני פה

גרנולה כתב:
02 ינואר 2021, 21:33
פרח כתב:

יש כאלו שאכן חוששים מדבר חדש שלא נוסה מספיק. אך אלו שמפיצים תיאריות הזויות הם בדרך כלל גם אלו שמפיצים את התיאיריות של כוכב נבירו כמו הר' יובל עובדיה שיש לו קו פופולרי "אחרית הימים" עם אלפי מאזינים, והר' דניאל עשור וכו'. ויש כאלו שתופסים טרמפ לקבל פרסומת.

יש הרבה תמימים בעיקר מעדות המזרח שמאמינים לזה והפסיקו לקחת בכלל חיסונים.

גרנולה

חבל שלא תמללו את הראיון בקו המידע של משרד הבריאות עם הרב אלון. הקשבתי קצת אבל זה ארוך ומייגע. אם יש שם מידע חשוב, היה כדאי לפרסם.

גרנולה

https://forum.otzar.org/viewtopic.php?f ... 09#p681541:

ללא אחריות. נכתב ע"י פלוני בפורום אוצר החכמה על מכתב הבי"ד של הגרש"א שטרן *:

"יש להבהיר את הרקע שמאחורי המכתב
שאלתי את אחד הרבנים החתומים שם
וסיפר לי מה שהיה שהגיעו קבוצת מתנגדי החיסונים למעונו של הגרש"א שטרן שליט"א
והתחילו לשגע לו את השכל על הסכנות האיומות שיש בחיסון
ודיברו ממש כמו ילדים קטנים והגרש"א כמעט בכה בשמעו שטויות אלו
אך הם לחצו עליו חזק וכשראה שלא יצליח להתפטר מהם הסכים לחתום על המכתב שעשו
ואמר לי שהוא כלל לא צירף את חתימתו והם זייפו כאילו חתם ע"ז

ובנוסף הקבוצה הנ"ל הלכו לר מנשה ישראל רייזמן וניסו לשכנע אותו
אך הוא אמר שסומך על ר מילך פירר טענו הם ששמעו מידע חסוי שהוא קיבל 5 מליון דולר
כדי שישכנע את הציבור החרדי להתחסן
בשמעו את לשה"ר זה על ידידו הבין עם מי יש לנו עסק וגירש אותם מביתו."

*
פסק הגרש''א שטרן.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

גרנולה

זה מעניין. כי נכון שבעיקרון כאן יש טענה ספציפית שהחיסון חדש והציבור איבד את האימון במשרד הבריאות. ולכן החשש גדול יותר.

אבל אם את כל הקמפיין הזה על נגד חיסון הקורונה היו משקיעים נגד כל החיסונים שמקבלים בטיפת חלב. גם אז אנשים היו מתחילים להתבלבל ולהאמין לפייק מידע שמסתובב ברשת, ומתחילים להגיד יש רופאים שנגד החיסונים וכו' ולא היו שומעים לרבנים שאומרים להתחסן ולא מחסנים את הילדים שלהם.
כיוון שאין קמפיין כזה, לכן תכל'ס רוב האנשים מחסנים את ילדיהם כהמלצת רוב הרופאים והרבנים.

כמעט על כל נושא בכל תחום אפשר למצוא דעות בעד ונגד. ולהתחיל לעשות קמפיין נגד/בעד.

הבעיה מתחילה כאשר בנושא הנוגע לנפשות, אנשים מתחילים להיות רופאים ורבנים, והרופאים והרבנים הופכים בעיניהם לאנשים.

מי שרוצה ללכת לבטח דרכו, ישמע לרוב גדולי ישראל ולרוב הרופאים המומחים שאומרים להתחסן או לרבו ולרופא שמתייעץ איתו תמיד באם אומר לו לא להתחסן.

whynot
נתן תודה: 843 פעמים
קיבל תודה: 150 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי whynot »

תודה רבה הרב גרנולה על הבאת ההקלטה שמוכיחה מה שכבר ידוע להיודעים הרבה שנים, על אודות המאפיה בבית הגרח"ק ועוד גדו"י, ושא"א לסמוך על אף מילה ואף פסק שיוצא מתוך הבתים האלו.

גרנולה

whynot כתב:
02 ינואר 2021, 22:44
תודה רבה הרב גרנולה על הבאת ההקלטה שמוכיחה מה שכבר ידוע להיודעים הרבה שנים, על אודות המאפיה בבית הגרח"ק ועוד גדו"י, ושא"א לסמוך על אף מילה ואף פסק שיוצא מתוך הבתים האלו.
נו נו. לא כזה נורא. עם עקש תתפתל.

מי זה עוד גדו"י?

סמל אישי של משתמש
מויישה

אני אקצר לך - כל מי שלא אדמו"ר אי אפשר לסמוך עליו. (ח"ו)

גרנולה

מויישה כתב:
02 ינואר 2021, 22:48
אני אקצר לך - כל מי שלא אדמו"ר אי אפשר לסמוך עליו. (ח"ו)
תדייק, כל מי שאי אפשר לשוחח עמו ביחידות.

סמל אישי של משתמש
אני פה

במקרה הזה הם צדקו, אם הם יודעים שר' חיים הכריע בעד. והלה הראה נתונים שקריים לרב ובא במטרה להפיץ בהלה אז הם עשו בצדק שבקשו ממנו למחוק.

סמל אישי של משתמש
מויישה

מה זה "ביחידות"?
להזכיר לך מה קרה עם הרב אלעזר אבוחצירא ומה משיגינער אחד ניסה לעשות לרב שטיינמן?
לשאול שאלות את הרב קנייבסקי או את הרב אדלשטיין כל אחד יכול. ויוכיח המקרה מההקלטה שהצליח לשאול מכל מקום, בוודאי אם לא היה מקליט בגלוי.

whynot

אני פה כתב:
02 ינואר 2021, 22:50
במקרה הזה הם צדקו, אם הם יודעים שר' חיים הכריע בעד. והלה הראה נתונים שקריים לרב ובא במטרה להפיץ בהלה אז הם עשו בצדק שבקשו ממנו למחוק.
לא. הם לא צדקו.
אם הם רוצים, אז הם יכולים להסריט הסרטה שניה שבו הם אומרים להגרח"ק הנתונים האמיתיים, ושהנתונים שאמר הנ"ל הם שקריים, ואז יאמר הגרח"ק שהוא חוזר בו, וכמו שמצינו בגמרא כמ"פ שהאמוראים גם חזרו בהם, ואז הם יכולים לפרסם ההסרטה השניה, אבל הם כמובן לא יעשו כך, שהרי אז זה שובר להם המיתוס כאילו הגרח"ק לא יכול לטעות ולחזור בו, ואנשים יראו שזה לא כזה קשה לשקר על הגרח"ק וכמו שההוא שיקר עליו למשך דקה אחת וכבר הצליח להוציא ממנו הוראה לא נכונה.

לי ידוע באופן אישי מעוד סיפורים בבית הגרח"ק ובבית האדמו"ר מגור (בענין כספי, שמישהו טען שהמוסד חייב לו כסף ורצה ליכנס להאדמו"ר ולטעון טענותיו, וכשבא לבית האדמו"ר איימו עליו שלא יהין לדבר מילה אחת בענין ההוא, בענינים אחרים אולי אין צנזורה שם, אין לי מושג), ולהבחל"ח אצל הגריש"א והגר"ע יוסף זצ"ל, ומזה אני מקיש לכל שאר המקומות שא"א לכה"פ לכל רב חשוב ולכל עסקן חשוב ליכנס ולדבר ביחידות מה שהוא רוצה, שא"א לסמוך על מה שיוצא ממקומות הללו.

צריך להבין ג"כ שלא לכל אדם יש האומץ שהיה לאותו אברך, וע"כ כשיודעים שיש מי שמאזין היטב לכל פיפס בדר"כ לא מדברים עם הגדול מה שיודעים שהנכדים לא רוצים שידברו, ואני שמעתי סיפור מת"ח גדול אחד שליט"א ששמע ממישהו שהיה נוכח כשהגר"ש וואזנר זצ"ל בא לבקר האג"מ זצ"ל בסוף ימיו, ואמרו לו שלא יהין לדבר עמו על אודות שאלת הגילוח (שהאג"מ התיר לגלח במכונה), וכשהיה אצלו התחיל כן לדבר עמו על כך, והנכד אמר בקול רם: הסבא לא מרגיש טוב, והתחיל למשוך הכיסא שישב עליו הגרש"ו זצ"ל, וקם ויצא, ובקיצור רואים מכאן שלא משנה מי הגדול, כשא"א לדבר ביחידות א"א לקבל עוד הוראות מהבית ההוא.

גרנולה

whynot כתב:
02 ינואר 2021, 23:06
אני פה כתב:
לא. הם לא צדקו.
אם הם רוצים, אז הם יכולים להסריט הסרטה שניה שבו הם אומרים להגרח"ק הנתונים האמיתיים, ושהנתונים שאמר הנ"ל הם שקריים, ואז יאמר הגרח"ק שהוא חוזר בו, וכמו שמצינו בגמרא כמ"פ שהאמוראים גם חזרו בהם, ואז הם יכולים לפרסם ההסרטה השניה, אבל הם כמובן לא יעשו כך, שהרי אז זה שובר להם המיתוס כאילו הגרח"ק לא יכול לטעות ולחזור בו, ואנשים יראו שזה לא כזה קשה לשקר על הגרח"ק וכמו שההוא שיקר עליו למשך דקה אחת וכבר הצליח להוציא ממנו הוראה לא נכונה.
אני לא חושב שהוא הצליח לשקר על הגר"ח קנייבסקי. זו הוראה פרטית.

אני באמת לא מבין, הרב פירר הוציא מכתב בשם הגר"ח קנייבסקי שסומך עליו ומורה לציבור להתחסן. יש סרטון ברור שאומר לח"כ פינדרוס הוראה לציבור שצריכים להתחסן ולא לפחד. כתבו כאן שהבת של הגר"ח קנייבסקי התחסנה. סרטון שני (פחות ברור) -אחרי הסיפור עם ההקלטה- שמאשר שלא חזר בו.

ועדיין באים עם טענות על שמועה על אחד שאמר לו להסתכל בפלא יועץ ערך זהירות. ועל ההקלטה הנ"ל.

נו באמת אתם רוצים שכל אחד עכשיו ילך וישמע ביחידות מפורש יוצא מפי הגר"ח שצריך להתחסן? והמשבקים צריכים ללכת לפי שגעונותיו של כאו"א?

גרנולה

מחר מישהו ירצה להכנס לגר"ח ולשאול אותו שיש הרבה מומחים שאומרים שכדור הארץ שטוח, ולכן הוא רוצה להסריט אותו אומר שכדור הארץ לא שטוח...

whynot

גרנולה כתב:
02 ינואר 2021, 23:20
whynot כתב:
02 ינואר 2021, 23:06
אני פה כתב:
לא. הם לא צדקו.
אני לא חושב שהוא הצליח לשקר על הגר"ח קנייבסקי. זו הוראה פרטית.

אני באמת לא מבין, הרב פירר הוציא מכתב בשם הגר"ח קנייבסקי שאחרי שהראה לו כל הנתונים וכו' סמך עליו והורה לציבור התחסן. יש סרטון ברור שאומר לח"כ פינדרוס הוראה לציבור שצריכים להתחסן ולא לפחד. כתבו כאן שהבת של הגר"ח קנייבסקי התחסנה. סרטון שני (פחות ברור) -אחרי הסיפור עם ההקלטה- שמאשר שלא חזר בו.

ועדיין באים עם טענות על שמועה על אחד שאמר לו להסתכל בפלא יועץ ערך זהירות. ועל ההקלטה הנ"ל.

נו באמת אתם רוצים שכל אחד עכשיו ילך וישמע ביחידות מפורש יוצא מפי הגר"ח שצריך להתחסן? והמשבקים צריכים ללכת לפי שגעונותיו של כאו"א?
אם זו הוראה פרטית אז שיעשו סרטון איך שהגר"ח אומר שזו רק הוראה פרטית, זה לא מהלך לסגור מישהו בבית עד שמוחק סרטון אמיתי, אבל טוב, האמת היא שהצלחתם לשכנע אותי שזה לא כזה נורא לכפות עליו למחוק הסרטון.

לי אין שום טענות על השמועות הנ"ל, כמובן שלא צריך שכ"א יילך וישמע באופן אישי, צריך רק שהציבור יידעו שהרב שמע כל הצדדים, וכיון שמדובר בבית כזה שא"א לאף אחד לדבר ביחידות, ממילא הדבר פשוט שלפני שהרב פסק פסקו הוא מסתמא לא שמע על הקונספרציות וכו', וממילא אלו שכן חוששים להקונספרציות אומרים שאם הרב היה שומע על כך הוא היה פוסק אחרת.
האם הם צודקים? מסתמא לא, שהרי בניד"ד כל הגדולים הידועים לא חוששים להקונספרציות, וא"כ למה נאמר שהגר"ח כן היה חושש להם.

עוד הפעם, אני לא בא לומר שלא יקחו החיסון על סמך ההקלטה הנ"ל, אלא בודאי יקחו החיסון על סמך שאר גדו"י, אני רק בא לומר שכשזה נוגע לענינים אחרים השנויים במחלוקת שיידעו שאין לסמוך על היוצא מהבתים האלו, ונפק"מ שיידעו כל הפוליטיקאים והנכדים שא"א להם עוד להמשיך ולהנהיג כלל ישראל (וכמו ששמעתי לפני כמה שנים יעקב ריבלין אומר "מנהיג דגל התורה הרב יעקב קנייבסקי").

whynot

את האמת אגיד, שכבר כתבתי על הענין הזה כמדומני שני פעמים, ובפעם הראשון כבר כתבתי שלא ניחא לי לכתוב בענין הזה כיון שמשום מה אצל ציבור גדול בא"י יש תמימות כזאת שמאמינים לכל מילה שיוצא מבתי "מרנן ורבנן" [ושמעתי מאחד שכל הזמן הקפיד מאוד ללבוש מסיכה, ופתאום לפני כשבועיים הפסיק, וכששאלו אותו על כך אמר ששמע משני עדי ראייה שהגר"ח אמר שאין עוד מגיפה..], וחוששני שאם לא יאמינו בזה, שזה לא ימשוך אחריו ח"ו עוד אמונות, וע"כ היה לי לשתוק, אבל זה פשוט צורם לי בעיניים כל זמן שאני רואה עוד פסק מהגר"ח ועוד סגולה מההוא ומההוא, ואני חושב שזהו אחד הבעיות הגדולות מאוד של הציבור החרדי בא"י, וע"כ לא התגברתי וכתבתי ע"ז, אבל באמת היה לי לא לכתוב על הענין הזה, ומי שרוצה לחיות בתמימות שיחיה כך, ושלום על ישראל.

סמל אישי של משתמש
מויישה

רבינו יעקב רבלין שליט"א אמר שהמנהיג של דגל הוא יענקי, מי יערער אחר דבריו.
ואם הרשת החליטה שכל הוראה שהגר"ח אומר למאן דהוא חייבת להיות מגובה בסרטון שבה הגר"ח שבורר כל מילה שלו אומר במפורש שההוראה שלו היא ליחיד כל אימת שיחיד בא לשאול אותו באופן שלא ציין שהוא מסריט זאת לרבים (גם כן הגינות חד סטרית) ובאותה נשימה מכניס כאן עניין פרטי מובהק של שלום בית עם אשתו. אם כזאת הרשת החליטה - כמובן גדו"י חייבים להתנהל רק ע"פ דעה זאת. ר"ל.
וכמובן שהדרך להחליט איזה רב ראוי להורות לכלל הציבור היא לא ע"י היותו ת"ח מובהק וגאון בכל התורה, אלא רק ע"י מה שקיבלתי בווטסאפ שאומרים שאמרו לו כך וחבר אמר לי שבעצם הפוך, ולכן הדרך הנכונה היחידה שייבור לו האדם היא רק מה שנאמר ונכתב במפורש במאור עינינו ווטסאפ/בקהילה/חרדים לדעת שאדמו"ר פלוני מבין בענייני רפואה והוא 'בסדר' ואפשר לסמוך עליו.
אשריכם ישראל.

סמל אישי של משתמש
אני פה

היה לי מקרה שהתווכחתי עם אחד שמפיץ קונספירציות בכינוסים שהוא עושה בענין הכוכב הקדוש נבירו שעומד להתפוצץ בכדור הארץ ע"י הסדר העולמי וכו', ואמרתי לו אני רוצה שתשב עם הרב מרדכי גנוט שמבין גדול בענינים של כוכבים וכו'. ואם תשתכנע שזה שקר תודה על האמת ותפסיק להפחיד את הציבור, והוא אמר לי שהוא ידוע את כל האמת הרבה יותר טוב מגנוט...

כל אלו שמפיצים פחדים והזיות לא ישבו עם הרב פירר וכו' שמבינים קצת יותר מהם ברפואה וכו'. וניזונים ע"י אתרי אינטרנט הזויים או רופאים זוטרים. והם אלו שטוענים שמסתירים "את האמת" מהרבנים...

סמל אישי של משתמש
מויישה

הערה: אם אותו אדם היה אומר למרן הגר"ח שליט"א שהוא שואל לרבים לא היה לי כל תלונה אחר טענותיו.

שלח תגובה