חיסוני הקורונה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 343 פעמים
קיבל תודה: 2127 פעמים

Re: חיסוני הקורונה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

הוא לא נגד.

הר ההר
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 25 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי הר ההר »

אני פה כתב:
28 אפריל 2021, 14:03
אני פה כתב:
20 אפריל 2021, 17:57
הר ההר כתב:
20 אפריל 2021, 17:37
אני פה כתב:
20 אפריל 2021, 16:35
וזה מחודש מרץ "השחור" כחמש מאות נפטרים פחות ב3 השבעות של מרץ לעומת 3 השבועות הראשונות של פברואר.

בקיצור פייק ניוז , עוד כמה מליונים התחסנו והרבה פחות מתים....

לכידה.JPG
כל שנה יש הבדל גדול בין מרץ לפברואר, בפרט לגבי החלק הראשון של פברואר, השנה היה 500 יותר משנה רגילה בעשרים הימים הראשונים של מרץ
אול תראה לנו את הנתונים של ה500?
הרוצה לשקר ירחיק עדותו לפרופסורים אלמוניים.
היום התעדכן כל חודש מרץ, ונפטרו בכל ה31 יום 211 יותר משנה שעברה.
לפי משרד הבריאות נפטרו במרץ מקורונה 457 איש.
בחודש שאין מחלות חורף התמותה הוא תמיד בסביבות 3500, כיון שהשנה לא היו מחלות חורף, או שהיה וכולם נחשבו לקורונה, וכיון שהיה רק 457 מתי קורונה, שגם זה כנראה מנופח כידוע, אז יש כחמש מאות מקרי מוות מיותרות.

סמל אישי של משתמש
אני פה

ברור!

שפתיים ישק.

ועד
נתן תודה: 267 פעמים
קיבל תודה: 254 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ועד »

אני פה כתב:
28 אפריל 2021, 22:15
ברור!

שפתיים ישק.
?????????????
מוריי ורבותיי אני מבקש ממכם תכבדו אחד את השני ותאהבו את הקב"ה ותעשו לו נחת רוח

סמל אישי של משתמש
אני פה

.

סמל אישי של משתמש
אני פה

הר ההר כתב:
28 אפריל 2021, 22:06

בחודש שאין מחלות חורף התמותה הוא תמיד בסביבות 3500, כיון שהשנה לא היו מחלות חורף, או שהיה וכולם נחשבו לקורונה, וכיון שהיה רק 457 מתי קורונה, שגם זה כנראה מנופח כידוע, אז יש כחמש מאות מקרי מוות מיותרות.
במחילה מכבודך העיקר לא להודות על האמת בחודש מרץ אף פעם לא היה 3500 וגם לא בסביבות.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

ועד

אני פה כתב:
28 אפריל 2021, 22:42
הר ההר כתב:

במחילה מכבודך העיקר לא להודות על האמת בחודש מרץ אף פעם לא היה 3500 וגם לא בסביבות.
לכן לא הבנתי מה כתבת שפתיים ישק

סמל אישי של משתמש
אני פה

אני לא אוהב לפגוע באנשים, אבל מה רבש"ע כ"כ קשה לראות האמת בעיניים ולהודות לה' שהחיסונים יעילים, במקום להפיץ פייק ניוז שיכול להרוג אנשים.

סמל אישי של משתמש
מויישה
נתן תודה: 1519 פעמים
קיבל תודה: 1256 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

על פי דו"ח של האיחוד האירופי, בחמישה החודשים האחרונים, רוסיה וסין פתחו במאמצים כבירים להפצת 'פייק ניוז' בעולם אודות חיסוני המערב נגד הקורונה, בעיקר נגד החיסונים של פייזר ומודרנה. עיקר חדשות הכזב פורסמו בכלי תקשורת רשמיים של המדינות, אך הופצו במגוון שפות לרחבי העולם.
נזכיר, כי הן רוסיה והן סין פיתחו חיסונים עצמאיים, ויעילותן טרם הוכחה. על פי נתוני הדו"ח, שתי המדינות הפיצו כזבים על חיסוני המערב, בד בבד עם קידום החיסונים שפיתחו עצמאית.
שתי המדינות מכחישות את ההאשמות, ויצרני החיסון הרוסי 'ספוטניק' אומרים כי הם בעצם היו קורבן דיס-אינפורמציה, "אנו נמשיך להילחם בקמפיין דיסאינפורמציה נגד ספוטניק החמישי, תוך מטרה להגן על חיים ברחבי העולם ולהימנע ממונופול חיסונים שחלק מיצרני החיסונים עשויים לשאוף אליו".
סין מצידה טענה כי החיסונים שייצרה הם "לטובת האוכלוסייה העולמית" וכי "החיסון שלנו מתאים יותר למדינות המתפתחות ומדינות הבלקן".
עוד נקבע בדו"ח כי רוסיה וסין "פועלות לפי היגיון משחק של סכום אפס, ומשולבת עם מאמצי דיסאינפורמציה ומניפולציות לפגיעה באמון בחיסונים תוצרת המערב". עוד נכתב כי אמצעי ההפצה היו "במדיה בשליטת המדינה, ברשתות של כלי תקשורת מסורתיים, ובמדיה חברתית, כולל חשבונות דיפלומטיים רשמיים, על מנת להשיג מטרות אלה".
בסיום הדו"ח נכתב כי "הן הערוצים הרשמיים בסין, והן כלי התקשורת הפרו-קרמלין הגבירו תוכן על תופעות לוואי לכאורה של החיסונים המערביים, תוך שהם מצג שווא ומרעיש דיווחים בתקשורת בינלאומית וקישרו מקרי מוות לחיסון פייזר בנורבגיה, ספרד ובמקומות אחרים".

אלעזר
נתן תודה: 11 פעמים
קיבל תודה: 222 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר »

מויישה כתב:
29 אפריל 2021, 12:52

נזכיר, כי הן רוסיה והן סין פיתחו חיסונים עצמאיים, ויעילותן טרם הוכחה.
בסין זה לא הוכח?
יש שם כל יום בממוצע רק 10 נדבקים חדשים. וזה עוד במדינה עם מעל מליארד נפש...
יש לך הסבר אחר חוץ מחיסון יעיל?

סמל אישי של משתמש
מויישה

סין היא סיפור אחר, קודם כל, ברור שהן לא מוסרים את הנתונים האמתיים. אין ספק. זאת דיקטטורה קומוניסטית עם אפס שקיפות ציבורית וחופש מידע.
שנית - הם היו במספר נדבקים מועט במיוחד עוד הרבה לפני החיסון עקב אמצעי מניעת הדבקה לא דמוקרטיים ולא מקובלים במדינות המערביות. כמו למשל: אשפוז חולים בכפיה ומכות, בידוד במלונות בכניסה למדינה בכפייה פיזית, סגירת ערים בנות מיליוני אנשים בסגר מוחלט והרמטי עקב גילוי חולים בודדים, הלחמת דלתות [בשיא הסגר הראשון].
אם משהו מזה היה קורה בישראל או במדינה מערבית אחרת המדינה הייתה בוערת.
שלישית - החיסון שלהם [והחיסון הרוסי] כנראה יעיל ומוכח באופן סטטיסטי [אם כי היעילות פחותה ככל הנראה מחיסוני המערב, במיוחד בחיסון הסיני שיעיל ב70%], אבל לא במחקרים שמקובלים בקנה מידה מערבי, עם נתונים חשופים ושקופים לכלל הקהילה המדעית וביקורת עמיתים מדעית. כמו כן ובגלל הנ"ל כמובן שמידת בטיחות החיסון שלהם מפוקפקת ביחס לחיסוני המערב.

הר ההר

אני פה כתב:
28 אפריל 2021, 22:42
הר ההר כתב:

לא אמרתי בחודש מרץ תקרא שוב מה שכתבתי ובעיון

הר ההר

אני פה כתב:
28 אפריל 2021, 22:51
אני לא אוהב לפגוע באנשים, אבל מה רבש"ע כ"כ קשה לראות האמת בעיניים ולהודות לה' שהחיסונים יעילים, במקום להפיץ פייק ניוז שיכול להרוג אנשים.
הקורונה לא הורג, הבתי חולים והעלמת תרופות והחיסונים הורגים

עמי עשו
נתן תודה: 284 פעמים
קיבל תודה: 1045 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עמי עשו »

המשטרה הורגת, ומירון כראיה.

ועד

הר ההר כתב:
30 אפריל 2021, 12:38
אני פה כתב:
כמה שטויות יש במשפט אחד, כ"כ הרבה אנשים נפטרו מהקורונה דווקא אלו שהיו בבית, אני יתן לך רשימה רק של קרובים שלי ומקורבים שלנו, בפרטי אם אתה רוצה.

ועד

עמי עשו כתב:
03 מאי 2021, 00:35
מה ענין שמיטה אצל הר סיני

rich
נתן תודה: 649 פעמים
קיבל תודה: 592 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי rich »

יש הבדל בין גרימת מוות לבין הריגה, בדיוק כמו שיש הבדל בין גרם כיבוי לבין כיבוי.

ולא הבעתי עמדה אם הם אכן גרמו למוות או לא. כי כולנו יודעים שבכללות המשטרה כפופה למי שמעליה, ולא מן הנמנע שהם פעלו כך (חסמו את המעבר) כהוראה מגבוה. היום התפרסמו הדרישות שהיו לכבאות והצלה למארגני האירוע: ארבעה פתחי מילוט ל9,000 איש או שלושה פתחי מילוט ל6,000 איש; כאשר קיים מרחק גדול בין הפתחים. אבל זה לא קרה. היו 20,000 במתחם(!). עם פתח אחד(!!). והארגון לא היה קשור למשטרה. אלא כפי הנראה למארגנים הטכנים של ההדלקה.

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
נתן תודה: 411 פעמים
קיבל תודה: 314 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת »

מה מצב הקורונה בארץ?
אין עוד מלבדו!

אלעזר
נתן תודה: 11 פעמים
קיבל תודה: 222 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר »

עטרת תפארת כתב:
04 מאי 2021, 02:48
מה מצב הקורונה בארץ?
המצב בכי רע
מספר הנדבקים יורד בקצב די מהיר, ומתנגדי החיסון מחפשים נואשות קונספירציות מרחבי העולם אחרי שזה די הוכח שהחיסון עובד

סמל אישי של משתמש
מויישה

61 מאומתים חדשים אתמול [בכל הארץ כולל נתב"ג!], 93 חולים קשה.

ארחות יושר
נתן תודה: 416 פעמים
קיבל תודה: 192 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ארחות יושר »

עוד לא הגיע הקונספירציונר הדגול וטען שאסון מירון קרה בגלל הצ'יפים שנשאו על עצמם כל מחוסני הקורונה, שהביאו את כולם למקום אחד ולא נתנו להם לברוח משם?

הר ההר

ועד כתב:
03 מאי 2021, 19:36
הר ההר כתב:
אני פה כתב:
כמה שטויות יש במשפט אחד, כ"כ הרבה אנשים נפטרו מהקורונה דווקא אלו שהיו בבית, אני יתן לך רשימה רק של קרובים שלי ומקורבים שלנו, בפרטי אם אתה רוצה.
הם נפטרו בבית כי בקופת חולים לא רצו לטפל בהם ושלחו את כולם לבתי חולים שרוצחים שם לכן פחדו ללכת ונפטרו.
הרב אורי לופליאנסקי מעיד שמתוך 18000 מטופלים נשימתיים ביד שרה רק בודדים הגיעו לאישפוז.
מתוך אלף מאתיים אנשים בסיכון שד"ר זלנקו טיפל בהם רק שלושה נפטרו ובודדים אושפזו, וזה היה בניו יורק שמתו אחוז הכי גבוה.
גם בבית חולים העמק 74 חולים שטופלו בהידרוקסיקלורוקווין אף אחד מהם לא הוצרך אפילו להנשמה.
הרב אהרן שטרן טיפל ביותר מאלף חולים קשים, כולם שרדו, חוץ משתייך שלא שמעו להורואתיו.
הרב ניימן מטאש טיפל במאות חולים במצב קשה, וכולם שרדו בלי אישפוז

סמל אישי של משתמש
מויישה

נכון מאוד, רוצחים בבתי חולים.

הר ההר

ועד כתב:
03 מאי 2021, 19:36
הר ההר כתב:
אני פה כתב:
הם נפטרו בבית כי בקופת חולים לא רצו לטפל בהם ושלחו את כולם לבתי חולים שרוצחים שם לכן פחדו ללכת ונפטרו.
הרב אורי לופליאנסקי מעיד שמתוך 18000 מטופלים נשימתיים ביד שרה רק בודדים הגיעו לאישפוז.
מתוך אלף מאתיים אנשים בסיכון שד"ר זלנקו טיפל בהם רק שלושה נפטרו ובודדים אושפזו, וזה היה בניו יורק שמתו אחוז הכי גבוה.
גם בבית חולים העמק 74 חולים שטופלו בהידרוקסיקלורוקווין אף אחד מהם לא הוצרך אפילו להנשמה.
הרב אהרן שטרן מעיד שטיפל ביותר מאלף חולים קשים, כולם שרדו, חוץ משתיים שלא שמעו להורואתיו.
הרב ניימן מטאש טיפל במאות חולים במצב קשה, וכולם שרדו בלי אישפוז.
בחסדי עמרם טיפלו באלפי חולים קשים, בודדים מתו, ורק בינואר כשהיה להם חוסר ברופאים כי משרד השחיתות לא רצה לאשר להם, מתו קצת יותר.
זה פייק מגיפה, והחיסון מסוכן, מלא רבנים מעידים שמכירים אנשים שמתו אחרי החיסון, בקרית צאנז נתניה מתו שלושה אנשים בחודש אחד אחרי החיסון, במאה ששים בתי אבות היה התפרצות קורונה בשבועות הראשונים של החיסון, באירופה דווחו שבע אלף מקרי מוות ובארה"ב ארבע אלף אחרי החיסון, והמחקרים מראים שאחוז מאוד קטן של תופעות לוואי אחרי חיסון מדווחים, וכל שנה מדווחים בארה"ב רק כמאה מקרי מוות מכל החיסונים ביחד.

וכל זה לפני שדיברנו על תופעות לואי לתווך ארוך, וחוסר יעילות למוטציות חדשים, ושצריך לחסן על שנה או חצי שנה מחדש חשוב להיחשף לסיכונים, אז גם אם נגיד שהיו מקרים בודדים שאנשים מתו בבית, הסיכון בחיסון יותר גדול

הר ההר

עמי עשו כתב:
03 מאי 2021, 00:35
מה פתאום, המשטרה באה רק לעשות סדר, בלי המשטרה היו נהרגים פי עשר, תאר לעצמך שהיה כמה יציאות מהמקום, היו נהרגים בכל יציאה ויציאה, או שלא היו שמים מחסום ביציאה, היו ממשיכים לדהור ולדרוס אחד את השני, או שהיו נותנים לאמבולנסים להיכנס ולצאת בלי הפרעה, היה קורא שם אנדרלמוסיה ותאונות השם ישמור

סמל אישי של משתמש
מויישה

אם אתם מההזויים שחושבים שאפשר לרפא את המחלה הידועה ל"ע ברופאים טבעיים ובשרלטנים ורמאים לסוגיהם - אז תודה רבה, אל תתחסנו, אין איך לשכנע אתכם כנראה.
אבל אם אתם אנשים נורמליים שבדרך כלל בעד לעשות ניתוחי לב [שלא נצטרך] בבתי חולים מודרניים ולא בבית של ד"ר זלנקו או הרב אשרוב אז כדאי לכם גם הפעם להאמין למי שבדרך כלל אתם סומכים עליו לנתח את הלב שלכם [שלא נצטרך] ולא לאנשים שמתמחים בלערוך סרטוני יוטיוב עם גרפיקה ירודה בתוכנה חינמית שמזהירים באותיות אדומות גדולות [ושש סימני קריאה] שהחיסון מסוכן-רוצחים-צ'יפים-אין קורונה. אה, וביל גייטס שולט בעולם. אז תיזהרו. והכי חשוב - תהרגו אנשים ואל תתחסנו.
בברכת רפואת הנפש במהרה.

הר ההר

מויישה כתב:
05 מאי 2021, 22:15
אם אתם מההזויים שחושבים שאפשר לרפא את המחלה הידועה ל"ע ברופאים טבעיים ובשרלטנים ורמאים לסוגיהם - אז תודה רבה, אל תתחסנו, אין איך לשכנע אתכם כנראה.
אבל אם אתם אנשים נורמליים שבדרך כלל בעד לעשות ניתוחי לב [שלא נצטרך] בבתי חולים מודרניים ולא בבית של ד"ר זלנקו או הרב אשרוב אז כדאי לכם גם הפעם להאמין למי שבדרך כלל אתם סומכים עליו לנתח את הלב שלכם [שלא נצטרך] ולא לאנשים שמתמחים בלערוך סרטוני יוטיוב עם גרפיקה ירודה בתוכנה חינמית שמזהירים באותיות אדומות גדולות [ושש סימני קריאה] שהחיסון מסוכן-רוצחים-צ'יפים-אין קורונה. אה, וביל גייטס שולט בעולם. אז תיזהרו. והכי חשוב - תהרגו אנשים ואל תתחסנו.
בברכת רפואת הנפש במהרה.
אם אתם מההזויים שאחרי שהתפרסמו הנתונים של חסדי עמרם ויד שרה, והרציחות בבתי החולים, עדיין מאמינים שחולי קורונה צריך להפנות לרוצחים בבתי חולים שהורגים עשר אחוז, ולא לחסדי עמרם שמצילים 99.9 אחוז, ולכן המחלה מאוד מסוכנת, ואתם עדיין סומכים על רוצחים ועל אלה ששתקו כל השנה לרצח, אז תתחסנו ותחסנו ותהרגו את הילדים שלכם.

סמל אישי של משתמש
אני פה

חס'די עמרם לא הצליחו להציל את השכנה שלי רק בת 60 שחכתה בבית עד שהסטרצה ירדה לה ל75. ולא 28 תשובי מאה שערם והסביבה לדברי יואליש קרויס שעוד מתו לפני הגל השלישי.
מורה שעובדת עם אשתי אמרה לה בפה מלא בחוג שלי אמרו בשום אופן לא לקחת לבתי חולים רק לקחת רופא פרטי מומחה, ו2 דודים שלי נפטרו בבית. תפסיק לשקר ולהפיץ פייק נייוז, עוד מחכים לרשימה של ה500 הרוגים בעשרים ימים הראשונים של מרץ מהחיסון.

סמל אישי של משתמש
מויישה

"הנתונים של חסדי עמרם"... איזה בדיחה. עם כל הכבוד, הם גוף פרטי חסר רגולציה ופיקוח ממשלתי מינימלי ואין שום סיכוי [וגם אין סיבה, הם מתנהלים באופן לא מסודר - "שכונה" כמו ארגון התנדבותי לא מקצועי, בכל מקרה אין להם וגם לא יהיה להם מערך נתונים מסודר] שהם יפרסמו את נתוני הפטירה האמתיים שלהם מחשש לסגירת הארגון.
לעומת בתי החולים שכל נפטר שלהם נרשם בדקדוק ויש עליהם פיקוח ובקרה דקדקנית של משרד הבריאות ואי אפשר להסתיר שם כלום.

סמל אישי של משתמש
אני פה

חסדי עמרם פעלו גדולות ונצורות במקרים קלים שודאי עדיף להישאר בבית, אבל להגיד שלא היתה מגיפה והכל שקר ועלילה, ורק החיסון מסוכן, זה להפוך אור לחושך.

שלח תגובה