בחירות לכנסת ה24

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

עמי עשו
נתן תודה: 103 פעמים
קיבל תודה: 290 פעמים

Re: בחירות לכנסת ה24

נושא שלא נקרא על ידי עמי עשו »

גדעון סער נשאל הערב בכנס זום על חוק המרכולים שאסר את פתיחתם בשבת, והשיב: "בממשלה שאעמוד בראשה, לא תהיה כפייה, לרבות כפייה דתית" (יקי אדמקר).

חבל שלא שאלו אותו על כפית שירות בצה"ל

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 210 פעמים
קיבל תודה: 1299 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

נתניהו צפוי לבקר מחר בנצרת, וע"פ דיווח בישראל היום יתכן ויודיע על צירופו של ראש עיריית נצרת לרשימת הליכוד.

סמל אישי של משתמש
אני פה

סערה פוליטית: בראיון סוער לחדשות 13 תקף נפתלי בנט, יו"ר ימינה את החרדים סער וסמוטריץ': ״נקים ממשלה שתכניס מכלל חלקי הפוליטיקה הישראלית. איך נטפל במדינה החרדית בתוך המדינה?״.

"איך בנימין נתניהו לא מתבייש להתחבק עם מנסור עבאס, אדם שביקר מחבלים שרצחו חיילים בליל הקלשונים? זו בושה וחרפה" – כך אמר הערב (רביעי) יו"ר ימינה נפתלי בנט בריאיון לחדשות 13. בנט, שנשאל אם הוא מאמין לחיבוק שמעניק ראש הממשלה למגזר הערבי, הודה כי לתחושותיו מדובר במהלך "פוליטי נטו", כלשונו, ואף כינה זאת כ"ציניות בלתי נתפסת".

בנט הסביר מדוע נפרד מבצלאל סמוטריץ', והאם מדובר היה בחילוקי דעות על רקע המיקומים ברשימה. "הוא פיצל", טען, "אני מאחל לו בהצלחה. התחרות הזאת של להיות עד יותר קיצוני, מפצל ופרובוקטיבי – אני לא בעניין הזה".

"אחת הסיבות להיפרדות היא הקצנה אין-סופית ופרובוקציות. מתקיפים אותי שאני מתראיין בתוכנית ששודרה בשבת. זו דרכי, וכבר 10 שנים שאני מתראיין בתוכניות שמשודרות בשבת. אני נשוי לאישה מבית לא דתי ואני לא מזדהה כמגזר. אנחנו עם אחד".

בנט לא חסך דברים ממפלגתו של גדעון סער, ואף טען כי "כשאני חרשתי את הארץ בשנה האחרונה, סער ישב עם יועצי תדמית והכין מפלגה". לא זו בלבד, את חברי המפלגה זאב אלקין, צבי האוזר וסער עצמו כינה כ"פוליטיקאים ערמומיים. זה מה שישראל צריכה עכשיו? עוד ערמומיות פוליטית? יש לנו את מלך הערמומיות הפוליטית".

תגובת תקווה חדשה: נפתלי בנט, כדרכו – פזיז וחסר שיקול דעת. כשהוא בלחץ – הוא יורה לכל הכיוונים. לנפתלי בנט אין ולו חלק מזערי ממהישגים ומהרפורמות שבצע גדעון סער למען הציבור בישראל.
גם בנט כבר מבין שגדעון סער הוא המנהיג היחיד שיכול להחליף את השלטון ולהוביל שינוי בישראל.

מפלגת הציונות הדתית בתגובה להודאה הערב בחדשות 13 של בנט כי החליט לפצל את ימינה בגלל שלדבריו ״הייתה תחרות של מי יותר קיצוני״ וכי ״התפצלנו בגלל הקצנה אין סופית ופרובוקציות״:יצא המרצע מן השק. למרות ניסיונות של בנט לגלגל את האחריות לפיצול על סמוטריץ' הוא הודה היום באמת לפיה הוא זרק את סמוטריץ' והציונות הדתית בשל רצונו להיראות טוב בפני החילונים במרכז ובשמאל. המשך החלטתו לשים את כל ערכי הימין והציונות הדתית בצד.

אנחנו רואים שנפתלי החליט להתנהל בזריקת בוץ במלחמות פנים מגזריות, לא זו דרכנו. לא ניגרר אליה ולא נגרור אליה את הציבור שרוצה קמפיינים חיוביים.

אנחנו נדבר על הערכים שלנו בגאון ונשתדל לייצג את הציונות הדתית ואת עם ישראל כולו. המלחמות הפנים מגזריות לא מביאות כבוד ואנו קוראים לבנט לחדול מהתנהלות זו.

סמל אישי של משתמש
אני פה

ידעתי שהוא אדם מסוכן, מרגיש את עצמו לפחות טראמפ, שיהיה לו מפלה בקרוב.

סמל אישי של משתמש
אני פה

עמית סגל מדווח: חולדאי וגנץ מנהלים מו״מ חשאי על חבירה

גרנולה
נתן תודה: 4464 פעמים
קיבל תודה: 2479 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

מה שזז:
-צחוק_מהמצב_תופעות_לוואי_מהחיסון_.mp4
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

גרנולה

הזוי!

יו"ר 'המפלגה הכלכלית', פרופסור ירון זליכה, לא מתנצל על אמירתו כלפי הציבור החרדי ברקע משבר הקורונה, ומצהיר כי במידה וייבחר לתפקיד שר האוצר, לא יחשוש מלקצץ שוב את קצבאות הילדים. הריאיון המלא, מחר בתוכנית 'סוגרים שבוע עם ישי כהן'.

עם זאת הוא מצהיר, כעת בראיון: "הבעיה המרכזית של המדינה היא לא החרדים, ואני לא אוהב את ההסתה הזאת נגדכם".

אתה מדבר על הסתה נגד חרדים? אתה זוכר את הנאום שלך בבלפור שם דיברת על 17,000 אברכים שבאים לארץ ויגרמו לעלייה בתחלואת הקורונה? להזכירך, מתוך מספר זה היו בני ובנות אולפנה, ובחורים מהציונות הדתית; אתה לא מוכן להתנצל על הדברים הללו?

"קודם כל זה לא נכון, משום שגם אם לא כולם היו חרדים, מרביתם היו כאלו שנכנסו לארץ בלחץ המפלגות החרדיות. הם נכנסו לקפסולות שאיש לא פיקח עיהן".

אומר ממונה הקורונה רוני נומה, שהוא אישית פיקח על הנושא ושעמדו בתקנים הנדרשים?

"תקשיבו טוב. אם החרדים רוצים להשתלב באוכלוסיה של מדינת ישראל, בכלכלה ובחברה, הם חייבים גם ללמוד לקבל ביקורת ולהגיב עליה בצורה עניינית".

"שום מדינה בעולם לא הכניסה 17,000 וגם לא 700 אנשים מארה"ב מוכת הקורונה, עם או בלי קפסולות, ולא יכול להיות שמכל ביקורת אתם ישר תקפצו".

באשר למעשיך בשנת 2003 והקיצוץ שביצעת בקצבאות הילדים, מה עמדתך בנושא כעת בשנת 2021?

"אני רוצה להזכיר שאני זה שהובלתי את הקיצוץ בקצבאות הילדים, ויש לי את הידע, היכולת והניסיון לפרק את המונופולים. ולכן אני אומר לך כאן, באולפן חרדי, שאם אבחר לתפקיד שר האוצר, אקצץ את קצבאות הילדים בצורה שכל ילד מעבר לילד הרביעי לא יתוקצב בכלל ע"י מדינת ישראל. אנחנו לא מסוגלים לממן יותר את צמיחת האוכלוסייה הזאת".

"אני חושב שלא יכול להיות מצב שבו מדינת ישראל במצבה הכלכלי המורכב ביותר אי פעם, תמשיך לממן משפחות ברוכות ילדים חדשות. ולכן, אם אתה רוצה להביא ילדים נוספים? בשמחה, זו מצווה גדולה - אבל שיהיה על חשבונך".
-חרדים_בושה_כך_מדבר_חבר_הכנסת_1.mp4
(מה שזז)

zeevi
נתן תודה: 355 פעמים
קיבל תודה: 240 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

בתקציב הבאה יתחילו לשלם על הנזקים הכלכליים של הקורונה (הסגרים והחיסונים), אם החרדים לא יהיו בממשלה, הם יהיו הראשונים לשלם.

סמל אישי של משתמש
אני פה

חולדאי עושה פרסומת לביבי...
חולדאי.jpg

גרנולה

אני פה כתב:
15 ינואר 2021, 01:35
חולדאי עושה פרסומת לביבי...חולדאי.jpg
אחד הקמפיינים הגרועים שראיתי (גם האמיתי)...
-סתם-מחלוקת.jpg
(המעניינים)

סמל אישי של משתמש
מויישה
נתן תודה: 806 פעמים
קיבל תודה: 448 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

אזהרה: הסרטון הבא מכיל תוכן אנטישימי (זה מה שהיה אמור להיות רשום בטוויטר. ליתר דיוק הסרטון היה צריך להיות מוסר וחשבונות הטוויטר והפייסבוק של ליברמן וחבורת הבריונים שלו היו אמורים להיחסם, על פי מה שקרה עם נשיא ארה"ב).
ההסתה.mp4
אהה, אז ככה הם מסיתים נגדנו ברוסית. אם זה לא אנטישמיות - אז מה זאת אנטישמיות???
נערך לאחרונה על ידי מויישה ב 16 ינואר 2021, 22:35, נערך פעם 1 בסך הכל.

גרנולה

מויישה כתב:
16 ינואר 2021, 22:24
אזהרה: הסרטון הבא מכיל תוכן אנטישימי (זה מה שהיה אמור להיות רשום בטוויטר. ליתר דיוק הסרטון היה צריך להיות מוסר וחשבונות הטוויטר והפייסבוק של ליברמן וחבורת הבריונים שלו הייתה אמורה להיחסם, על פי מה שקרה עם נשיא ארה"ב).
ההסתה.mp4
אהה, אז ככה הם מסיתים נגדנו ברוסית. אם זה לא אנטישמיות - אז מה זאת אנטישמיות???
וזה אחרי שהוא זלזל בהנחיות ועודד את הציבור לצפצף על ההנחיות...

גרנולה

המעניינים:

סמל אישי של משתמש
אני פה

גדעון סער שכר את שירותיהם של 4 יועצים אסטרטגיים אמריקניים. עד כאן סטנדרטי.
הארבעה, סטיב שמידט, סטיוארט סטיבנס ריד גלן וריק וילסון, הם יועצים רפובליקניים שעבדו בעבר עם בוש הבן, מקיין, רומני ושוורצנגר.

אבל בבחירות האחרונות הם ייסדו את פרוייקט לינקולן, שנועד להביא להפסדו של טראמפ. הם פעלו נגדו בקמפיין מתוחכם ואכזרי כדי לשכנע רפובליקנים שהנשיא הרפובליקני לא מייצג יותר אותם ואת ערכיהם. זה בדיוק מה שסער מנסה לעשות בבחירות האלה.

(מקור: עמית סגל בטלגרם)

גרנולה

המעניינים:
-לטובתו_.jpg

rich
נתן תודה: 219 פעמים
קיבל תודה: 154 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי rich »

כיכר:

ראש המועצה האזורית בקעת הירדן ויו"ר מועצת יש"ע דויד אלחייני הודיע היום (שלישי), על תמיכתו בגדעון סער ומפלגתו 'תקווה חדשה', כשהוא תוקף בחריפות את נתניהו.

בהודעתו כתב: "תושבי בקעת הירדן, תושבי יו"ש, חברים יקרים. אתם מכירים אותי, תמיד אשאר נאמן לדרכי. נתניהו עזב את ערכי הליכוד, אני לעולם אשאר נאמן לערכים של המחנה הלאומי.

כשנתניהו מצהיר על שתי מדינות לשני עמים, כשנתניהו משרטט את גבולות מדינת הטרור הפלשתינית על 70% משטחי יו"ש, כשנתניהו לא מסדיר את ההתיישבות הצעירה ומקפיא את ההתיישבות, כשנתניהו הוליך שולל אותי ואת תושבי בקעת
הירדן, הבטיח להחיל את הריבונות הישראלית בבקעה ולא קיים, זה לא ראש ממשלה ימני!.

יש לי חברים טובים בליכוד, אני אוהב ומחבק אותם, קשה לעזוב את הבית , הבית שכה אני אוהב, אבל נתניהו הרס אותו. גם יצחק שמיר כראש הממשלה ויו"ר הליכוד החליט בזמנו לעזוב את הליכוד כשאיבד אמון בנתניהו וראה שהוא בגד בערכי הימין.

המקום הכי מתאים שחוזר לליכוד של ימי בגין ושמיר הוא " תקווה חדשה" בראשות גדעון סער. אני מאמין בגדעון, זאב אלקין, יועז הנדל ובחבריהם. מאמין ביושרם, בכנות שלהם להביא תקווה ובשורה למדינת ישראל. אני מאמין במנהיגותו של גדעון סער, נאמנותו לערכי המחנה הלאומי, והוא האיש המתאים ביותר להנהיג את מדינת ישראל בעת הזו.

תושבי בקעת הירדן, אתם יקרים לי מכל ואני נאמן לכם ולבחירתכם בי, אני נשאר בתפקידי כראש מועצת בקעת הירדן ויו"ר מועצת יש"ע ומודיע כי בבחירות הקרובות אתמוך ואצביע למפלגת "תקווה חדשה" בראשות גדעון סער. אני קורא גם לכם ולכל תושבי יהודה ושומרון להצטרף אלינו ולהצביע ל" תקווה חדשה" בראשות גדעון סער".

סמל אישי של משתמש
אני פה

בדרך לאיחוד במרכז-שמאל: חולדאי במו''מ מתקדם עם יעלון

0+0=0

עמי עשו

מה שנקרא: אפס אחד גדול.

עמי עשו

בפעם הראשונה בתולדות מפלגת הבית היהודי, אישה תעמוד בראשות המפלגה, זאת לאחר שהערב (שלישי) נבחרה לתפקיד יושבת ראש המפלגה, סגנית ראש עיריית ירושלים חגית משה. משה בשלב זה, היא גם האישה היחידה שעומדת בראש מפלגה בבחירות לכנסת ה-24.היו''ר החדשה ניצחה את ניר אורבך, מנכ''ל המפלגה, בבחירות שנערכו הערב בקרב מתפקדי המפלגה. הבחירות התקיימו לאחר הודעתו של יו''ר המפלגה היוצא, הרב רפי פרץ, כי לא יתמודד בבחירות לכנסת ה-24 ויפרוש מהחיים הפוליטיים.

עמי עשו

לפני הבחירות משה הבטיחה כי במידה ותיבחר לראשות הבית היהודי תפעל למיזוג המפלגה עם מפלגת הציונות הדתית של בצלאל סמוטריץ' – בניגוד לאורבך, שסירב לתת את ההבטחה הזו ונחשב כמקורב יותר לימין החדש של נפתלי בנט ואיילת שקד.(מדיווחי -סרוגים)

סמל אישי של משתמש
אני פה

בכל זאת אם סמוטריץ ישלב נשים זה ירחיק ממנו חרדים שחשבו להצביע לו.

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 446 פעמים
קיבל תודה: 161 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

פוליטיקה בכיר במפלגה חרדית ל'מעריב' - על הליכה עם נתניהו: "יש מקום למחשבה נוספת".
מחפש חתימה כל הצעה יתקבל בברכה!!

סמל אישי של משתמש
4000

בכיר ב׳יש עתיד׳ לבלום ב׳משפחה׳: ״יש לכם מזל, למרות הכעס הגדול נגד החרדים על כל מה שקורה בקורונה, היריב הגדול של המרכז הפוליטי הישראלי, הוא כבר לא האזרח החרדי. ב-2013 המצביעים של ׳יש עתיד׳ רצו לראות את החרדים מחוץ לממשלה. ב-2021 יש להם רק מטרה אחת: להוציא את ביבי מבלפור, בכל מחיר״.

rich
נתן תודה: 219 פעמים
קיבל תודה: 154 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי rich »

4000 כתב:
21 ינואר 2021, 10:48
בכיר ב׳יש עתיד׳ לבלום ב׳משפחה׳: ״יש לכם מזל, למרות הכעס הגדול נגד החרדים על כל מה שקורה בקורונה, היריב הגדול של המרכז הפוליטי הישראלי, הוא כבר לא האזרח החרדי. ב-2013 המצביעים של ׳יש עתיד׳ רצו לראות את החרדים מחוץ לממשלה. ב-2021 יש להם רק מטרה אחת: להוציא את ביבי מבלפור, בכל מחיר״.
חח

הסיפור הוא שהמצביעים של יש עתיד השתנו, לא השאיפות בעם. כשלפיד היה אנטי חרדי, קיבל קולות מאנשים מסויימים. עכשיו ראה שיש מידי הרבה מפלגות שהולכות על הקו הזה, אז הוא הבין שיקבל מעט קולות ככה. אז הוא שינה אג'נדה: "להוציא את ביבי מבלפור, בכל מחיר"

גרנולה

הגאון רבי מאיר מאזוז, ראש ישיבת 'כסא רחמים' בבני ברק, יצא הערב (מוצ"ש), בשיעורו השבועי, במתקפה חריפה נגד יו"ר 'ישראל ביתנו', ח"כ אביגדור ליברמן, המקדיש את קמפיין הבחירות שלו במתקפות בוטות נגד הציבור החרדי.

הגר"מ מאזוז התבטא בשיעורו: "איווט ליברמן, הרב עובדיה היה אומר שאיווט ליברמן זה השטן, לא הבנתי אותו. יום אחד אני עושה גימטריה - איווט ליברמן בגימטריה יוצא השטן. זה השטן בהתגלמותו".

"עכשיו הוא עוד פעם חוזר שהחרדים אשמים", הוסיף הרב מאזוז: "אומר שכל הצרות באו מהחרדים. משוגע שכמוך, היית נשאר ברוסיה, תחיה שם טוב, בשביל מה באת? למה באת? מה אתה עושה כאן?".

ראש ישיבת 'כסא רחמים' הוסיף: "הוא אוויל וטיפש, צריך לברוח ממנו. מי שנותן את קולו אליו - עושה עבירה, עושה דבר אסור, מחריב את העולם".

(כיכר השבת)

משבנא
קיבל תודה: 10 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משבנא »

אני כתבתי באשכול אחר מה שאני מצדד שנרמז בתורה על הבחירות הבאות, אני חייב לתקן שבטעות חישבתי לפי התאריך הלא נכון. ולפי התאריך הנכון נראה לי שנרמז בפסוקים שמה שיקרה הוא, שבתחילה בנט יתחבר ללפיד לנסות ביחד להרכיב ממשלה (וכפי הנראה בנט ראשון), ולא יצליחו, ובסוף המנדט יעבור לנתניהו והוא יצליח.
(אגב שיהיה ברור שאני לא חושב לרגע שאני בודאי יודע מה שהולך להיות, או שאני יודע בודאי מה רמוז בתורה, ויכול להיות שזה בכלל לא נכון לא השיטה ולא הפיענוח, אבל בגלל שבעבר יצא לי תמיד נכון, אז אני מנסה שוב).

סמל אישי של משתמש
4000

אני לא מאמין לכל העתידיות..

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 571 פעמים
קיבל תודה: 960 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

כי אתה ממש לא רוצה להאמין שביבי שוב יקים ממשלה...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

שלח תגובה