טראמפ vs ביידן

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

מי לדעתכם ינצח בבחירות 2020 בארה"ב

1.דונאלד טראמפ
73
79%
2.ג'ו ביידן
19
21%

סך הכול הצבעות: 92

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 173 פעמים
קיבל תודה: 1022 פעמים

Re: טראמפ vs ביידן

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

כל אתרי החדשות מכל העולם.

עמקן
קיבל תודה: 4 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עמקן »

רוטר זה לא מקור. כל אחד יכול להעלות שמה ולהביא מכל איזה אתר נידח, וזה נחשב "למקור".
תכלית, כבר לא מתייחסים למסיבות העיתונאים של אנשי טראמפ, כי נשפכים שמה האשמות שאלות ומילים כמו חול, אבל עדיין לא הביאו שום ראיה משמעותית לשיטת זיוף מאורגנת.
אי סדרים ותקלות פה ושמה יש בכל בחירות, בוודאי בסדר גודל של ארה"ב, אלו לא במספרים היכולים לשנות את התוצאה. אין להם שום ראיה להתארגנות דמוקרטית לזיוף הבחירות.

סמל אישי של משתמש
אני פה

מישהו שאל כאן מה היה במסיבת העיתונאים, והעתקתי לו משם. והבאתי אח"כ מעוד אתר שזה הטענות של טראמפ. אני לא אחראי להוכיח שטראמפ צדק. בשביל זה יש בית משפט.

משה בצלאל
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 16 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משה בצלאל »

זה לא נראה רציני שנשיא ארה"ב ידבר כך, ויעלה כאלה טענות הזויות.
דבר כזה צריך להיות בבית המשפט, FBI וכד'.
שנשיא יביא את זה, לא נשמע טוב.
ואם זה כן נכון, ורק הנשיא מביא נתונים האלו, והתקשורות מתעלמת במכוון, ולבסוף יתבררו כטענות נכונות, זה רעידת אדמה 10 בסולם ריכטר.
מה נעשה שקשה להאמין לדמגוגיה כזו. בעייתי מדי. על זה נאמר טענות כמו חול, ואין מה לאכול.

עמקן
קיבל תודה: 4 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עמקן »

זה פחות או יותר מה שטענו במסיבת העיתונאים. מיחזור טענות ללא הוכחות.

העדות מצביעה על 3 בעיות שגורמות להם לחשוב שאי אפשר לסמוך על הספירה של הבחירות. הם לא טוענים שהם איתרו את המקור של הבעיה, אבל הם טוענים שסביר מאד שהתוצאות המדווחות שונו.

הבעיה הראשונה שהם מצביעים עליה היא 6000 קולות שעברו מטראמפ לביידן במחוז ANTIUM. לפי העד ההסברים שניתנו לתקלה לא מניחים את הדעת. בהתחלה נטען שהתקלה היתה בתוכנה, ואח"כ שינו את הטענה שהתקלה קרתה בגלל טעות אנוש. הם מוסיפים שאפילו לפי הטענה שהבעיה נגרמה עקב טעות אנוש, הטעות קשורה לעדכון תוכנה. לדבריהם, אם מעדכנים את התוכנה במכונות הם צריכים "אישור מחדש" דבר שלא קרה.

הטענה השניה היא שיש אחוזי הצבעה לא הגיוניים. ב19 מהקלפיות יש אחוזי הצבעה של מעל 100% מהאוכלוסיה הבחורת המוערכת.

הטענה השלילשית והחמורה לדבריהם היא שהבזמן שהתוצאות עברו מיתרון של טראמפ ליתרון של בידן, המכונות ספרו יותר קולות ממה שהם פיזית יכולים לספור.

סמל אישי של משתמש
אני פה

טראמפ אף פעם לא היה מציאותי מדאי...

בכל אופן הרושם שלי שכמו שהשמאל כאן עושה הכל כדי להוריד את ביבי מהשלטון בכל מחיר ובג"ץ משתף איתם פעולה. כך באמריקה השמאל נלחם בכל האמצעים יחד עם חסימות של טראמפ מטויטר וכו' שזה חסר תקדים. כל הנושא של ההצבעה בדואר שהדמוקרטים דחפו בכל הכח מאוד בסיוע קונגרסים מקומיים מאוד מחשיד. אך קשה להאמין שהפעילו מחשבים שסופרים קולות בכוונה לביידן יותר מטרמפ.

משה בצלאל

אני פה כתב:
20 נובמבר 2020, 01:10
טראמפ אף פעם לא היה מציאותי מדאי...

בכל אופן הרושם שלי שכמו שהשמאל כאן עושה הכל כדי להוריד את ביבי מהשלטון בכל מחיר ובג"ץ משתף איתם פעולה. כך באמריקה השמאל נלחם בכל האמצעים יחד עם חסימות של טראמפ מטויטר וכו' שזה חסר תקדים. כל הנושא של ההצבעה בדואר שהדמוקרטים דחפו בכל הכח מאוד בסיוע קונגרסים מקומיים מאוד מחשיד. אך קשה להאמין שהפעילו מחשבים שסופרים קולות בכוונה לביידן יותר מטרמפ.
דווקא יכולים להאמין הכל על השמאל, אין להם שום מעצורים, הכל אצלם מס שפתיים, דמוקרטיה שוויון זכויות וכדו'.
בכל אופן אם זה נכון, אז לכאורה הם עשו את זה בצורה שלא יוכלו להעלות על זה.
כך שאפ' אם נאמין שיש משהו בטענות, לא נראה שהם יוכלו להביא ראיות.
דבר אחד ברור שאם היה הוכחות לא היו צריכים לכל המסיבות האלו. פשוט היו מגישים אותם לבתי המשפט, זה שלא מגישים ורק עושים כל מיני רעש וצלצולים, מראה חוסר ראיות מוצקות.

סמל אישי של משתמש
אני פה

לא בדיוק, בית המשפט פועל גם לפי דעת הקהל.

משה 10
נתן תודה: 139 פעמים
קיבל תודה: 134 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 »

מתי טוכפלד: ‏מה שחשף הצוות המשפטי של טראמפ על הבחירות לא פחות ממטורף. אם זה נכון התקשורת האמריקנית נמצאת בנקודת השפל הקשה ביותר שלה אי פעם.
במקום לנסות לחפור, לחקור, לגלות ואולי להזים ולגלות שהכל שטויות, היא פשוט מתעלמת.
47% אמרו בסקר שיש לבדוק את הבחירות. והתקשורת לא נותנת את השירות הזה.

סמל אישי של משתמש
אני פה

הבחירות לנשיאות ארה"ב: מזכיר המדינה של ג'ורג'יה הודיע כי לאחר הספירה החוזרת של ההצבעות - ביידן אכן ניצח במדינה. הפער בינו לבין טראמפ עומד על פחות מחצי אחוז, 14,000 קולות

82828282
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 8 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 82828282 »

דרמה גדולה !!!
טראפ לוקח את מישגן = 16 אלקוטרים
לאחר אי סדרים גדולים במחוז וויין (אחד המחוזות הגדוים במישגן) בתחילה השתי נציגים הרפובליקנים נמנעו מלתת את קולתם בזמן ההצבעה למחרת ההצבעה הודיעו שהם יתנו את הקול לבידן ולאתמול לקראת ההצעה לאלקוטרים חזרו בהם שוב 2 הנציגים הרפובליקנים מההסכמה להכיר במנצחונו של ביידין וטענו שמה שיסכימו לתת לביידן את הקול זה היה בעקבות איומים וסחיטה עליהם ועל משפחתם וכרגע יש 2 נציגים דמוקרטים שבעד לתת לביידן את הניצחון במקום 2 נציגים של רפובליקנים שנגד זה נשאר בתיקו במחוז זה ואז זה עובר לבית הנבחרים ולסאנט במישגן ששתי הבתים נשלטים ע"י רפובליקנים והם פוסלים את הקולות במחוז זה
ואז יש יתרון של 160,000 קול לטראפ
וזה מביא אותו ל -248 כבר יותר קרוב
כרגע צריך לניצחון עוד 32 אלקוטרים שיוכל אולי בקרב משפטי

מקור עיתון המודיע (היום בעמוד ב')

rich
נתן תודה: 149 פעמים
קיבל תודה: 78 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי rich »

32 זה לא מעט...

זה אומר לנצח לפחות ב2 מערכות משפטיות!

סמל אישי של משתמש
בר יוכני
נתן תודה: 60 פעמים
קיבל תודה: 83 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי בר יוכני »

82828282 כתב:
20 נובמבר 2020, 10:07
דרמה גדולה !!!
טראפ לוקח את מישגן = 16 אלקוטרים
לאחר אי סדרים גדולים במחוז וויין (אחד המחוזות הגדוים במישגן) בתחילה השתי נציגים הרפובליקנים נמנעו מלתת את קולתם בזמן ההצבעה למחרת ההצבעה הודיעו שהם יתנו את הקול לבידן ולאתמול לקראת ההצעה לאלקוטרים חזרו בהם שוב 2 הנציגים הרפובליקנים מההסכמה להכיר במנצחונו של ביידין וטענו שמה שיסכימו לתת לביידן את הקול זה היה בעקבות איומים וסחיטה עליהם ועל משפחתם וכרגע יש 2 נציגים דמוקרטים שבעד לתת לביידן את הניצחון במקום 2 נציגים של רפובליקנים שנגד זה נשאר בתיקו במחוז זה ואז זה עובר לבית הנבחרים ולסאנט במישגן ששתי הבתים נשלטים ע"י רפובליקנים והם פוסלים את הקולות במחוז זה
ואז יש יתרון של 160,000 קול לטראפ
וזה מביא אותו ל -248 כבר יותר קרוב
כרגע צריך לניצחון עוד 32 אלקוטרים שיוכל אולי בקרב משפטי

מקור עיתון המודיע (היום בעמוד ב')
:lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol::

סמל אישי של משתמש
בר יוכני

זה רק חנוך בן - חיים -קופילוביץ, כתב 'פייק ניוז' ידוע שלא ברור לי איך עיתון מכובד כהמודיע נותן לו לכתוב.
האי חי בעולם אחר, ומבחינתו, טראמפ המנצח הבלתי מעורער, והוא אדוק בזה יותר מטראמפ...
כתב החוץ הרגיל כותב יותר לעניין ושפוי, כנ''ל א. פאר - ישראל קצובר, ומ. כרמלי - מנחם גשייד

למען היושר אציין שגם חנוך בן חיים לא כתב מה שצוטט כאן, אלא שהרפובליקנים חזרו בהם, ושזה 'יכול להיות' בהינתן וכו' וכו', אבל הוא לא כתב לעולם שהמשיגינער עלקטערס נוטשים את הישנוני...

סמל אישי של משתמש
אני פה

במישיגן בכל אופן יש לטראמפ יתרון גדול..

גרנולה
נתן תודה: 3419 פעמים
קיבל תודה: 1808 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

בר יוכני כתב:
20 נובמבר 2020, 14:19
זה רק חנוך בן - חיים -קופילוביץ, כתב 'פייק ניוז' ידוע שלא ברור לי איך עיתון מכובד כהמודיע נותן לו לכתוב.
האי חי בעולם אחר, ומבחינתו, טראמפ המנצח הבלתי מעורער, והוא אדוק בזה יותר מטראמפ...
כתב החוץ הרגיל כותב יותר לעניין ושפוי, כנ''ל א. פאר - ישראל קצובר, ומ. כרמלי - מנחם גשייד

למען היושר אציין שגם חנוך בן חיים לא כתב מה שצוטט כאן, אלא שהרפובליקנים חזרו בהם, ושזה 'יכול להיות' בהינתן וכו' וכו', אבל הוא לא כתב לעולם שהמשיגינער עלקטערס נוטשים את הישנוני...
איקלע לידי השבוע עיתון 'המודיע' שבועי, אין מה להשוות בינו ל'המבשר' ברמת התוכן הכתיבה והפרשנות, לטובת 'המבשר'. (גם העיצוב של המודיע מיושן ולא נח לעין)

וחנוך בן חיים באמת בדיחה..
הביא את כל הסיפור (שאין לו מקור ברור) על הזיופים של החברה של המכונות הצבעה, והמשיך בדביקות להסביר את הסיכויים של טראמפ לנצח.

ועד
נתן תודה: 52 פעמים
קיבל תודה: 121 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ועד »

אני פה כתב:
19 נובמבר 2020, 23:31
אתה עושה צחוק?

זה טענות של טראמפ. אם הוא רציני כמוני אני לא יודע...
ח"ו לצחוק. אלא מהנסיון שאני קורא את מאמריך הרבים בכל הענינים, תמיד אתה כותב לענין וממקורות, ולא סתם תחושת לב.
מוריי ורבותיי אני מבקש ממכם תכבדו אחד את השני ותאהבו את הקב"ה ותעשו לו נחת רוח

סמל אישי של משתמש
בר יוכני

גרנולה כתב:
21 נובמבר 2020, 19:59

וחנוך בן חיים באמת בדיחה..
הביא את כל הסיפור (שאין לו מקור ברור) על הזיופים של החברה של המכונות הצבעה, והמשיך בדביקות להסביר את הסיכויים של טראמפ לנצח.
לדעתי הוא קרא באשכול 'סיפור בהמשכים' על הניצחון המפואר של טראמפ, ומציאות בדמיון נתחלפו לו...

סמל אישי של משתמש
אני פה

הסנטור הרבובליקני פאט טומי מפנסילבניה מציע לטראמפ לפרוש מהמירוץ
אחרי ההפסד בבית השפט של פנסילבניה : " השופט מתיו בראן הוא הינו שופט
רפובליקני שמרן , הגון ובלתי מוטה שדחה את עתירתו של טראמפ על הסף.הנשיא
טראמפ מיצה את כל האפשרויות החוקיות כדי לאתגר את תוצאות המירוץ לנשיאות
בפנסילבניה.
אני מברך את הנשיא הנבחר ביידן ואת הסגנית האריס שניהם משרתי ציבור
נאמנים , אני מתפלל עבורם ועבור ארצינו".

הר ההר

נושא שלא נקרא על ידי הר ההר »

בר יוכני כתב:
20 נובמבר 2020, 14:19

אין ספק שטראמפ ינצח, העורך דין שלו ג’וליאני שהוא רחוק מלהיות ליצן אומר שיש להם ראיות כחול היום לזיופים פי כמה ממה שצריך להפוך את הבחירות.

82828282
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 8 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 82828282 »

בית המשפט בפנסילבניה דחה את העתירה שהגישו עורכי דינו של הנשיא טראמפ לספירה מחודשת של הקולות הפסולים שנספרו במדינה, ובכך הוא מאפשר למעשה לרשויות במדינה להכריז באופן רשמי על התוצאות.

מדובר בפער של כ- 80,000 קולות לטובת ביידן, אותם מבקשים הצוות המשפטי של הנשיא המכהן לפסול.

בהחלטתו כתב השופט מתיו בראון, כי מדובר ב"טיעונים משפטיים חלשים והאשמות ספקולטיביות". ההחלטה התקבלה על ידי שופט פדרלי.

בתגובה הודיע הצוות המשפטי המלווה את הנשיא כי יגיש ערעור על ההחלטה לבית המשפט העליון וכי הוא מקווה שמדובר יהיה בהליך מזורז.

עו"ד סידני פאוול, שמנהלת את הצוות המשפטי של הנשיא יחד עם ראש עיריית ניו יורק לשעבר רודי ג'וליאני, אמרה בתדרוך שהעניקה ביום שישי כי התביעה העיקרית והמשמעותית ביותר שלהם תוגש במחצית השנייה של השבוע הקרוב.

לדבריה, מדובר בכמויות של חומר שזורם כל העת ולפי שעה בכוונתם לערער על בין 7 ל-10 מיליון קולות העשויים להכריע את הכף.

יצוין, כי הצוות המשפטי של הנשיא, שכבר נחל עד כה בבתי המשפט דחייה בלמעלה מ-30 עתירות שהגיש עד כה לפסילת קולות, נושא את עיניו לערכאה הגבוהה ביותר הקיימת בארצות הברית, בית המשפט העליון, שם קיים רוב רפובליקני מובהק.

אלא שהדרך לערכאה זו עוברת בין השאר במיצוי הליכים בערכאות הנמוכות יותר, אשר על פסיקותיהם ניתן לערער ובאמצעות כך להתקדם במעלה הערכאה השיפוטית הבכירה יותר.

להלן תכנית הפעולה של הצוות המשפטי של טראמפ בכל 6 המדינות בהם בכוונתם לערער על זיופים ואגב כך לפסול קולות, או לדרוש ספירה חוזרת, כפי שהטיב לעשות סדר בדברים הבלוגר מושיק קוברסקי:

פנסילבניה – כצפוי, בית המשפט הפדרלי המקומי דחה הלילה את התביעה ללא הצגת הראיות ובכך פתח את הדלת לערעור בלית המשפט לערעורים במחוז השלישי (רמה אחת מתחת לבית המשפט העליון). הוא לא רצה את תפוח האדמה החם הזה ולפחות עשה זאת מהר. (פער כ-70,000 קולות, 20 אלקטורים).

מישיגן – עיקר המאבק כרגע הוא לעכב את אישור הבחירות בוועדת הבחירות או בבית הנבחרים המדינתי עד שיתבצע אודיט מלא. (פער כ-140,000 קולות, 16 אלקטורים)

ג'ורג'יה – מזכיר המדינה אישר את הבחירות אך בית הנבחרים שם טרם כונס. מטה טראמפ דורש לערוך ספירה מחדש של המעטפות כדי לזהות כמה מהקולות שהגיעו בדואר הם לא חוקיים. (פער כ-12,000 קולות, 16 אלקטורים)

ויסקונסין – אין כרגע תביעה כי כרגע מתבצעת ספירה מחדש של הקולות בשני מחוזות בעייתיים. תיתכן תביעה בהמשך. (פער כ-20,000 קולות, 10 אלקטורים)

נבדה – מתנהלת תביעה נגד אישור התוצאות. (פער כ-30,000 קולות, 6 אלקטורים)

אריזונה – המתנה להתפתחויות הפרשת דומיניון ששימשה במחוז המרכזי במדינה, מריקופה, שהוא לבד הביא לפער הקטן של ביידן. תיתכן תביעה בהמשך. (פער כ-11,000 קולות, 11 אלקטורים)

מקור :בחזית

סמל אישי של משתמש
אני פה

לאחר שחזה את נצחונו של טראמפ וכשל. החוזה מלוד הרב מאיר טורנהיים, מתעקש כי טראמפ ינצח בקרב המשפטי – וישמש כנשיא ארצות הברית.

"אני לא נכשלתי", אומר טורנהים בראיון ל'קו הסקופים', "ביידן עדיין לא ניצח רק רשתות התקשורת הכריזו עליו אבל טראמפ ינצח בבית המשפט בסוף התהליך ואין לי ספק בכך."

לדבריו, "זה יקרה בחודשים הקרובים לא צריך להמתין הרבה זמן אולי אפילו באיזור חנוכה."

כזכור, הרב טורנהים חזה את ניצחונו של דונלד טראמפ בבחירות לנשיאות, אך כעת, לפי תוצאות האמת, ביידן מוביל על טראמפ וצפוי להיכנס לבית הלבן בקרוב.

בבחירות בישראל חזה טורנהים את ניצחונו של נתניהו, שמכהן כעת כראש הממשלה, אך זאת לאחר 3 מערכות בחירות מתישות. גם בבחירות בארה"ב 2016 חזה הרב טורנהיים את ניצחונו של טראמפ בניגוד לרוב התחזיות של הסוקרים.

סמל אישי של משתמש
זעיר שם
נתן תודה: 21 פעמים
קיבל תודה: 119 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי זעיר שם »

אין בעיה, נחכה.
כשאתה צועק :x שומעים אותך,
כשאתה מדבר מקשיבים לך,
וכשאתה :) אוהבים אותך.

משה בצלאל

היום ב'המודיע'
כוחות אמריקאים פשטו בגרמניה על השרתים של חברת דומינו.
נ.ב. מקור יחיד

ועד

משה בצלאל כתב:
23 נובמבר 2020, 19:44
היום ב'המודיע'
נ.ב. מקור יחיד
מה המשמעות של זה?

גרנולה
נתן תודה: 3419 פעמים
קיבל תודה: 1808 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

ועד כתב:
23 נובמבר 2020, 20:08
משה בצלאל כתב:
23 נובמבר 2020, 19:44
היום ב'המודיע'
נ.ב. מקור יחיד
מה המשמעות של זה?
בקשר לטענות על שיבושים וזיופים מכוונים של חברת מכונות ההצבעה (דומינו).

אם זה אמיתי זה הולך להיות רעידת אדמה. אבל כרגע אין לזה הוכחות מבוססות.

zeevi
נתן תודה: 234 פעמים
קיבל תודה: 145 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

מה המקור?

סמל אישי של משתמש
בר יוכני

zeevi כתב:
23 נובמבר 2020, 20:27
מה המקור?
חנוך בן חיים מהמודיע. אבל כבר נכתב לעיל, כי, למרבה הצער, הכותב הנ''ל קצת מנותק מהמציאות.

ועד

חוץ מזה מסתבר שהחברה הנ"ל כבר מחקה ושיבשה הכל כדי שלא יחקרו אותם.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 427 פעמים
קיבל תודה: 779 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

מדוע יש בשמו גם בן חיים וגם קופילוביץ?
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

שלח תגובה