אלימות משטרתית

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

קונ.
נתן תודה: 20 פעמים
קיבל תודה: 23 פעמים

Re: אלימות משטרתית

נושא שלא נקרא על ידי קונ. »

לא נגמר ברצח.
זה רק ענין של זמן
זוכרים איך רצחו את סגלוב בירושלים.

חסידישער
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 14 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי חסידישער »

zeevi כתב:
14 אוקטובר 2020, 21:26
חסידישער כתב:
14 אוקטובר 2020, 20:40
למישהו יש את הסרטון על פיזור החתונה בגבעת זאב
ע"י הזאבים במדים
WhatsApp Video 2020-10-14 at 21.11.53.mp4WhatsApp Video 2020-10-14 at 21.11.53 (1).mp4
#
זה חסום לי זה הטמעה ממקור אחר??
למישהו יש אפשרות להעלות לכאן?

גרנולה
נתן תודה: 2865 פעמים
קיבל תודה: 1518 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

אגב לכן ראיתי שמדגישים כמה צריך להזהר לא להתווכח ולא לנסות לברוח משוטר לאחר שהוא עוצר אותך על מסכה או לא יודע מה.. זה רק מחמיר את המצב והאדם עלול למצוא את עצמו חבול ואזוק או יותר גרוע..

השוטרים האלו רוצחים ומסוכן להתעסק איתם.
לקחה את המצלמה. "פגיעה בשוטרת"... 12!! ניידות ועשרות שוטרים ל16 איש שרצו לעשות חופה וקידושין ע''פ הכללים.
אפשר לחשוב כאילו זה אירוע טרור חבלני.

אומרים על אחד משלשלת רבני בריסק כשהיה רואה שוטר היה עובר לצד השני. סכנת נפשות!!

מזעזע.

קונ.
קיבל תודה: 23 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי קונ. »

הרב מבריסק אמר לעמרם בלוי לא לצאת להפגנות
יש לך עסק עם רוצחים שפלים כמו הגויים, ואולי גרוע.

סמל אישי של משתמש
מויישה
נתן תודה: 372 פעמים
קיבל תודה: 218 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

• ח"כ יעקב מרגי: "מחר אצביע נגד ההסכם עם האמירויות ונגד הממשלה ואמליץ ליו"ר התנועה לפרוש מהקואליציה עד שיודח מפקד הכח והשוטרים שהשתתפו בפוגרום.
    • יעקב ליצמן: "אני מזועזע ונדהם מול התיעוד הקשה מחתונה שנהרסה הערב לקול בכי האורחים ובעלי השמחה, בשל אלימות משטרתית קשה. לצד החובה לשמירה על ההנחיות, אין לקבל התנהגות מחפירה כזו של השוטרים במקום".
      "מדובר באיבוד עשתונות, תוך הפעלת כוח מופרז בחוסר חמלה וללא התחשבות מינימאלית. השר לבטחון הפנים אמיר אוחנה, אם אמון הציבור במשטרה חשוב לך, תמנה מיידית קצין חוקר לאירוע הקשה והמיותר הזה. לא נוכל לשתוק מול מראות מדממים ובלתי אנושיים אלו, ואין לעבור על כך לסדר היום".
    • ח"כ משה גפני: "מתברר שצדקנו. ביקשנו היום בכנסת להקים ועדת חקירה פרלמנטרית להתנהלות המשטרה, שמתברר גם מהאירוע הערב שמדובר במשטרה אלימה, חסרת כל פרופורציה. אנחנו נצטרך לשקול ולהחליט על הצבעות שלא יהיו נוחות לקואליציה בנושאים שחשובים להם אבל לא חשובים לעם ישראל".
    • יו"ר שס השר אריה דרעי אמר בעקבות הארוע הקשה בשכונת גבעת זאב כי "אירוע מזעזע הערב בחתונה בגבעת זאב בירושלים. אין שום סיבה שבעולם ששוטרים יפרצו עם רובים שלופים לבית ויפצעו אנשים. אפנה הערב לרה״מ נתניהו ואדרוש בדיקה יסודית לאירוע החמור והפסקת האלימות המשטרתית הקשה".
    • מ״מ מפכ״ל המשטרה התייחס לפני זמן קצר לתקיפת השוטרים בגבעת זאב במהלך פעילות אכיפה של תקנות הקורונה:
      ״שוב אנו עדים לתקיפת שוטרים שמבצעים את תפקידם כלפי מי שמפר את החוק ברגל גסה. לצערי במקום שישמע גינוי חריף כלפי אלו המפרים את התקנות ופוגעים בשוטרים האוכפים אותן, יש מי שבוחרים להשתלח בשוטרים ולהכפישם. אני מגבה ומחזק את ידיהם של השוטרים הפועלים למען שמירת שלום הציבור ובריאותו, ומגנה את כל מי שמנסה לפגוע בהם ובפעילותם לאכיפת החוק. אני שב וקורא לציבור כולו לגלות אחריות ולשמור על החוק״.

גרנולה

מויישה כתב:
14 אוקטובר 2020, 22:26

• מ״מ מפכ״ל המשטרה התייחס לפני זמן קצר לתקיפת השוטרים בגבעת זאב במהלך פעילות אכיפה של תקנות הקורונה:
    ״שוב אנו עדים לתקיפת שוטרים שמבצעים את תפקידם כלפי מי שמפר את החוק ברגל גסה. לצערי במקום שישמע גינוי חריף כלפי אלו המפרים את התקנות ופוגעים בשוטרים האוכפים אותן, יש מי שבוחרים להשתלח בשוטרים ולהכפישם. אני מגבה ומחזק את ידיהם של השוטרים הפועלים למען שמירת שלום הציבור ובריאותו, ומגנה את כל מי שמנסה לפגוע בהם ובפעילותם לאכיפת החוק. אני שב וקורא לציבור כולו לגלות אחריות ולשמור על החוק״.

"שוב אנו עדים ל"תקיפת" שוטרים." צריך להושיב את המפכ"ל הזה בכלא..

פוגרום ע"י שוטרים זה ההגדרה הנכונה למה שהיה שם.

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 132 פעמים
קיבל תודה: 837 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

דרעי במתקפה חריפה על גמזו: הביע תמיכה בפעילות האלימה בחתונה, בושה וחרפה‎

סמל אישי של משתמש
מויישה

תארו לעצמכם שהמקרה היה בחתונה ערבית. או דרוזית. או אתיופית. או תל-אביבית.
הרשת הייתה סוערת והמקרה היה נמצא בחדשות המרכזיות שלושה ימים. גם הרחוב והכבישים לא היו שקטים.
אבל מהתגובה של הציבור החרדי הנרדף והעדין איש לא מפחד. מה הם יעשו??? יכתבו ב'משפחה' טורים נזעמים? יטקבקו ב'חרדים לדעת', ב'כיכר' וב'בחדרי'? למי אכפת בדיוק.
החרדים לא דואגים להרתיע מפגיעה בהם (לא קורא להפגין. רק עפ"י הוראת גדו"י.) אז אף אחד לא יעשה את זה במקומם.
ברשתות החברתיות מן הסתם יש תגובות שתומכות במשטרה מצד הציבור הכללי. יופי, שילמדו לקח וכדו' כשאר לשונם הנבזית.
אז כמה עיתונאים חרדים מצייצים בזעם בטויטר. הצחקתם אותי. מ-מ-ש מזיז למישהו. גם ככה צוחקים על החנפנים המוזרים האלו, אז עכשיו הם פתאום מעניינים מישהו חוץ מאת עצמם??? הרשתות זה קשקוש. אין ולא יכול להיות לנו כח אמתי שם. הגיע הזמן שנפנים את זה. לעולם לא נצליח להשפיע על הציבור הכללי דרך הרשתות. תפנימו את זה.
ולמשטרה כמובן לא אכפת מה החרדים חושבים עליה. אכפת לה רק מה אליטת ישראל הראשונה תחשוב עליה. האתיופים הפנימו את זה והבעירו את ישראל לשלושה ימים ומאז כל שוטר חושב טוב-טוב לפני שהוא מפעיל כח מופרז כנגד אתיופי.
איך אמרו ברוסיה??? כולם שווים. רק יש כאלה ששווים יותר ויש כאלה ששווים פחות. ואנחנו מאלה ששווים פחות. לעולם לא נקבל סעד מישראל הראשונה והבורגנית.
אין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמיים ולא עליך המלאכה לגמור וגו'.

סמל אישי של משתמש
אני פה

ו"ר ש"ס, שר הפנים אריה דרעי, פרסם תגובה נוספת לפיזור האלים של החתונה בגבעת זאב.

"אני מזועזע כמוכם מהתיעודים הקשים מהאירוע בגבעת זאב - חתונה שמחה שבסופה יוצאות תמונות עם דם כששוטרים מובילים בני משפחה עם רובים".

"חייבים לשמור על ההנחיות וההוראות של משרד הבריאות אולם מכאן ועד לאלימות קשה, אינני מוכן להשלים. דרשתי מראש הממשלה ומהשר לביטחון פנים בצורה חד משמעית כי האירוע ייבדק ע"י גורם חיצוני ושהאמת תצא לאור. מי שצריך לשלם, ייתן על זה את הדין מיידית. אני קורא לציבור להמשיך לשמור על ההנחיות למרות התמונות הקשות ולמרות הכעס של כולנו", דברי דרעי.

סמל אישי של משתמש
אני פה

*דוברות המשטרה (ירושלים):*

בהמשך לפניות כתבים אודות האכיפה שבוצעה בחתונה שהתקיימה בבית בישוב גבעת זאב, השוטרים כאמור הגיעו בעקבות דיווח על חתונה והפרת התקנות ובה עשרות משתתפים.

השוטרת שתיעדה את המתרחש וביקשה לזהות את בעלת הבית, הותקפה על ידה, ולכן נאלצו השוטרים להודיע לה שהיא מעוכבת, וביקשו ממנה להתלוות אליהם מספר פעמים.

בשלב זה, שאר בני הבית החלו להתלהם ולהפריע לשוטרים, תוך שחלקם זורקים לעברם בקבוקי שמן מזכוכית שהתנפצו. השוטרים עצרו את אחד החשודים תוך שהוא מתנגד למעצר ותוקף אותם, ובתוך כך החליק על השמן, ושניהם נחבלו משברי הזכוכית.

השוטרים רשמו קנס לבעלת הבית והעבירו את החשוד לתחנת המשטרה, שם זומן צוות מד"א שמעניק לו טיפול רפואי.

*לצערנו בשעה האחרונה מופצים ברשתות החברתיות פרטים מעוותים לחלוטין אודות המקרה בניסיון להכפיש את השוטרים ולהטיל דופי בפעילותם, זאת במקום לגנות את מי שהפר את התקנות ברגל גסה, לא נשמע להוראות השוטרים ותקף אותם.*
*אנו רואים בחומרה רבה כל ניסיון לפגוע בשוטרים המבצעים את תפקידם כחוק למען בריאות הציבור.*

מצ"ב סרטון ממצלמות השוטרים.
קרדיט דוברות המשטרה

סמל אישי של משתמש
מויישה

זה הסרטון שדוברות המשטרה פרסמה. סורי, אני לא הבנתי איך הוא תומך בגירסת המשטרה לאירוע. לא רואים בו הרבה מעבר לאנשים עצבניים (ובצדק).
5yv07f5v.m4v
#
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
נערך לאחרונה על ידי מויישה ב 14 אוקטובר 2020, 23:35, נערך פעם 1 בסך הכל.

גרנולה

נ.ב.
בסרטון לא ברור. המצלמה מסתחררת ויש ניפוץ זכוכית ברקע.
אם היה שם אלימות מצד המשפחה, הם עשו טעות.. כמובן שאני לא יודע אם הייתי מסוגל לנהוג אחרת בכזה צער וכעס ועוגמת נפש.

גרנולה

מויישה כתב:
14 אוקטובר 2020, 22:45
תארו לעצמכם שהמקרה היה בחתונה ערבית. או דרוזית. או אתיופית. או תל-אביבית.
הרשת הייתה סוערת והמקרה היה נמצא בחדשות המרכזיות שלושה ימים. גם הרחוב והכבישים לא היו שקטים.
אבל מהתגובה של הציבור החרדי הנרדף והעדין איש לא מפחד. מה הם יעשו??? יכתבו ב'משפחה' טורים נזעמים? יטקבקו ב'חרדים לדעת', ב'כיכר' וב'בחדרי'? למי אכפת בדיוק.
החרדים לא דואגים להרתיע מפגיעה בהם (לא קורא להפגין. רק עפ"י הוראת גדו"י.) אז אף אחד לא יעשה את זה במקומם.
ברשתות החברתיות מן הסתם יש תגובות שתומכות במשטרה מצד הציבור הכללי. יופי, שילמדו לקח וכדו' כשאר לשונם הנבזית.
אז כמה עיתונאים חרדים מצייצים בזעם בטויטר. הצחקתם אותי. מ-מ-ש מזיז למישהו. גם ככה צוחקים על החנפנים המוזרים האלו, אז עכשיו הם פתאום מעניינים מישהו חוץ מאת עצמם??? הרשתות זה קשקוש. אין ולא יכול להיות לנו כח אמתי שם. הגיע הזמן שנפנים את זה. לעולם לא נצליח להשפיע על הציבור הכללי דרך הרשתות. תפנימו את זה.
ולמשטרה כמובן לא אכפת מה החרדים חושבים עליה. אכפת לה רק מה אליטת ישראל הראשונה תחשוב עליה. האתיופים הפנימו את זה והבעירו את ישראל לשלושה ימים ומאז כל שוטר חושב טוב-טוב לפני שהוא מפעיל כח מופרז כנגד אתיופי.
איך אמרו ברוסיה??? כולם שווים. רק יש כאלה ששווים יותר ויש כאלה ששווים פחות. ואנחנו מאלה ששווים פחות. לעולם לא נקבל סעד מישראל הראשונה והבורגנית.
אין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמיים ולא עליך המלאכה לגמור וגו'.
כמה שזה נכון, ככה זה עצוב.. מפכ"ל המשטרה אפילו לא מצמץ לפני שהוא הוציא את התגובה שלו עם הגיבוי והתמיכה בפושעים הנבזים.

והאנשים עוד חושבים שסה"כ השוטרים באו לשמור על הכללים ואלו שעשו חתונה "הפרו אותם", ו"תקפו שוטרים".
בכלל כשמגיעים לחתונה, שיעשו את בצורה נורמלית. למה צריך לבוא בכוח ולעצור את האמא, אפילו אם כדבריהם היא "תקפה שוטרת"?? קצת שכל..

אולי באמת צריך להבעיר את הארץ בהפגנות לכמה ימים. אבל א. זה לא יקרה. ב. יהיה עוד מכות ואלימות וזה גם יתן דה-לגיטימציה נגד החרדים בגלל אלימות המפגינים וחסימת הכבישים, בפרט שזה חרדים... וכו'

כמו שכתבת: אין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמיים.

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 289 פעמים
קיבל תודה: 90 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

לא לשכוח שאנחנו בגלות.
מחפש חתימה כל הצעה יתקבל בברכה!!

zeevi
נתן תודה: 171 פעמים
קיבל תודה: 98 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

מדינת המשטרה עולה מדרגה

שוטרים שהגיעו היום (ג) לקריה החרדית בקרית גת לא מצאו את מה שחיפשו ולא היה להם את מי לקנוס כי כולם היו עם מסכות.

אבל שוטרי משטרת ישראל כבר למדו שתמיד יהיה להם איך להתנכל לציבור החרדי
חיכו וחיכו עד שראו אברך חסידי משליח לריצפה בדיל של סיגריה ומיד קפצו וקנסו אותו...
WhatsApp Video 2020-10-14 at 12.43.27.mp4
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

גרנולה

zeevi כתב:
15 אוקטובר 2020, 00:07
מדינת המשטרה עולה מדרגה

שוטרים שהגיעו היום (ג) לקריה החרדית בקרית גת לא מצאו את מה שחיפשו ולא היה להם את מי לקנוס כי כולם היו עם מסכות.

חיכו וחיכו עד שראו אברך חסידי משליח לריצפה בדיל של סיגריה ומיד קפצו וקנסו אותו...

הזוי !!!

סמל אישי של משתמש
מויישה

עקיב'לה
נתן תודה: 46 פעמים
קיבל תודה: 204 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה »

גרנולה כתב:
15 אוקטובר 2020, 00:12
zeevi כתב:
15 אוקטובר 2020, 00:07
מדינת המשטרה עולה מדרגה

הזוי !!!
אנחנו עדר עיזים. אבל חכ"י ש"ס היו עסוקים כל השבוע שעבר לספר לתקשורת החילונית כמה החסידים לא בסדר

סמל אישי של משתמש
זעיר שם
קיבל תודה: 112 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי זעיר שם »

תוצאה של היפי נפש שרצו למצוא חן בעיני הרעגירונג
כשאתה צועק :x שומעים אותך,
כשאתה מדבר מקשיבים לך,
וכשאתה :) אוהבים אותך.

סמל אישי של משתמש
אני פה

התקליטן החרדי שהיה שם הרס את הכל, הוא שלח ווטספ שרץ כעת בכל הארץ שכמה חמומי מוח מהמשפחה התחילו עם השוטרים.

כנראה מישהו זייף את זה..
נערך לאחרונה על ידי אני פה ב 15 אוקטובר 2020, 02:43, נערך פעם 1 בסך הכל.

עקיב'לה
נתן תודה: 46 פעמים
קיבל תודה: 204 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה »

מי זה האורי הזה ושל מי הוא חסיד

סמל אישי של משתמש
אני פה

לא משנה לשון הרע.

סמל אישי של משתמש
פרח שרוצה לשמח
נתן תודה: 1399 פעמים
קיבל תודה: 267 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי פרח שרוצה לשמח »

כל מקרי הזבעות קורים תמיד שמתחילים עם השוטרים.
צריך פשוט להביא לשוטרים את הקנס ולגמור עם הסיפור.
זה היה ברור שהם התגרו עם השוטרים השוטרים לא יבאו סתם וירביצו להם.
זה לא שאני מצדיק את השוטרים אבל לא צריך להתגרות בהם.

סמל אישי של משתמש
אני פה

בדרך כלל בחתונות הרגשות צפים למעלה ואנשים מאוד פגיעים, מספיק שאחד מהמשפחה היה קצת מבוסם ונפגע מזה שהשוטרים באים לעצור את החתונה של אחותו וכו', בשביל לאבד את העשתונות.

בכל מקרה התמונות הקשות גורמות זעזוע לכולם.

סמל אישי של משתמש
פרח שרוצה לשמח
נתן תודה: 1399 פעמים
קיבל תודה: 267 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי פרח שרוצה לשמח »

אני פה כתב:
15 אוקטובר 2020, 01:51
בדרך כלל בחתונות הרגשות צפים למעלה ואנשים מאוד פגיעים, מספיק שאחד מהמשפחה היה קצת מבוסם ונפגע מזה שהשוטרים באים לעצור את החתונה של אחותו וכו', בשביל לאבד את העשתונות.

בכל מקרה התמונות הקשות גורמות זעזוע לכולם.
כן אבל צריך להיות זעירים אנחנו כבר ראינו אין ספור מקרים של התפרעות מצד המשטרה.
לדעבוננו :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

נתן יעקובוביץ
נתן תודה: 133 פעמים
קיבל תודה: 91 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי נתן יעקובוביץ »

מושחתים, שוטים, טרוריסטים, רוצחים, הוללים...

סמל אישי של משתמש
אני פה

דודי זילברשלג:״לאור אכיפה בררנית,אנו מכריזים על הקמת האגודה לשלום הציבור החרדי״

דודי זילברשלג : לאור אירועי אלימות תכופים ואכיפה בררנית, אנו מכריזים בזאת על הקמת האגודה לשלום הציבור החרדי שהתגבשה ביוזמתם והובלתם של הסופר חיים ולדר, יחזקאל חסון ואנוכי.
האגודה שכרה את שירותיו של עו"ד איתמר בן גביר שהוכיח עצמו בהגנה על זכויות ועושה כעת את דרכו למעקב אחר הטיפול בנפגעים בביה"ח

גרנולה

תיק בעייתי. אחרי התקיפה לכאורה מצד המשפחה.
אבל השוטרים התנהגו באלימות זוועתית שלא ע"פ החוק והשכל, אני מקווה שבעז"ה ימצו איתם את הדין.

סמל אישי של משתמש
אני פה

תיעוד נוסף מהאירוע האלים:שוטר מכה באגרופים את הפצוע הכפות על הרצפה שממרר בבכי:''אני מת, אני מת'':

סמל אישי של משתמש
ספירה
קיבל תודה: 127 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ספירה »

רוני גמזו מגיב על החתונה בגבעת זאב ומגבה את המשטרה:
״פעולת המשטרה היום היא מסר לכל מי שמיישם אירועים בחוצפה וחוסר רגישות. סוג האכיפה הזו יימשך. אין לנו סובלנות להתקהלויות המוניות ולחתונות ואנחנו לא ניתן שתופעות כאלה שליוו אותנו ביולי אוגוסט יחזר על עצמם״.

סגן השר מקלב מגיב לגמזו:
״בתור מה אתה מדבר על אלימות הקשה של המשטרה, באיזה סמכות ובאיזה רזומה אתה מדבר על האלימות המשטרתית? פרופ'' גמזו - אזרחי ישראל מעדיפים להתמודד עם הנגיף המסוכן מאשר עם השוטר המסוכן!״.

ישראל כהן:
חבריי העיתונאים והמשפיעים - אנא ממכם אל תגיבו לתגובה המתנשאת והדוחה של רוני גמזו למכות רצח בגבעת זאב, רק מסיבה אחת: הוא לא שווה את זה. האיש לא רלוונטי. בדיחה מהלכת. ראשי ערים עוד מקבלים אותו בכבוד, אבל מי שיודע בחדרי חרדים מעודכן שהאיש לא משפיע, לא מחליט, לא קובע, עוסק ביח״צ ואולי בקריירה פוליטית.

חה״כ יעקב אשר תוקף בחריפות את פרופ'' רוני גמזו בעקבות דבריו על החתונה בגבעת זאב:
״הגיבוי האוטומטי שלך למשטרה הערב מטריד ומקומם, מנין לך מה בדיוק היה באירוע? אני לא זוכר שגיבית את המשטרה בהפגנות ההמוניות והפרועות בבלפור, והאובססיביות שלך נגד כל דבר חרדי מעלה תהיות קשות על החלטות ''מקצועיות'' שלך לאורך התקופה״.

גואל ועקנין:
‏אחיי החרדים, לאור תגובתו השחצנית והבזויה של פרזנטור הקורונה הכושל רוני גמזו אין מנוס מהטלת חרם צרכנים על בית החולים איכילוב. מרכז רפואי המנוהל ע"י אחד כמו גמזו אינו מקום בטוח עבורנו, זוהי רוח המפקד שעשויה לחלחל כלפי מטה ושומר נפשו ירחק משם.

יו״ר ש״ס השר דרעי הגיב הערב בזעם על הודעת פרופ׳ רוני גמזו:
״צר לי שגמזו הביע תמיכה בפעילות האלימה הערב בחתונה בגבעת זאב. זו חוצפה שאין כדוגמתה. מדוע גמזו לא תמך בפיזור אלים של ההפגנות? מדוע לא תמך בנקיטת אלימות בעקבות ההתקהלויות בחופי הרחצה? מדוע גמזו לא קורא לסגור באלימות חנויות של בעלי עסקים שמפרים סגר ברחבי הארץ? רק הפיזור האלים של שוטרים עם רובים בחתונה בגבעת זאב, שלא היתה צריכה להערך, גרמה לך לפרסם הודעה תמיכה? בושה וחרפה״.

שלח תגובה