אלימות משטרתית

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

נתן יעקובוביץ
נתן תודה: 130 פעמים
קיבל תודה: 83 פעמים

Re: אלימות משטרתית

נושא שלא נקרא על ידי נתן יעקובוביץ »

תבינו שגמזו פרויקטור אלים

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 131 פעמים
קיבל תודה: 836 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

זה כתוב בהררי קודש?

א יודעלע
נתן תודה: 36 פעמים
קיבל תודה: 104 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע »

שבתאי גרברציק מספר שהיו כמה וכמה טלפונים שהלשינו על האירוע!
די!
ולמלשינים אל תהי תקוה!!!

סמל אישי של משתמש
אני פה

זה מקום חילוני שם.

גרנולה
נתן תודה: 2857 פעמים
קיבל תודה: 1514 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

כיכר השבת:

סגן יו"ר הכנסת, ח"כ משה ארבל, פנה לראשת מח"ש, עו"ד קרן בן מנחם, בבקשה לפתוח בחקירה נגד השוטרים שפעלו בפיזור החתונה בגבעת זאב: "דרסו ברגל גסה את דבר המחוקק".

בפתח מכתבו מדגיש ח"כ משה ארבל: "אין מחלוקת בדבר החשיבות של קיום הוראות ממשלת ישראל בנוגע למאבק בקורונה. אולם גם אכיפה, ובעיקר אכיפה, צריכה להיעשות בשום שכל ובהתאם לדין".

לדבריו: "החוק קובע כללים ברורים אימתי רשאי שוטר להיכנס למקום פרטי ללא צו שופט (אשר למיטב ידיעתי לא ניתן לשוטרים). כנסת ישראל בהליך זריז אך מעמיק סרקה את החוק ואישרה לבסוף נוסח שנותן מקום ראוי לזכויות האזרח גם בשעה קשה זו של מאבק סיזיפי בנגיף הקורונה.

"החוק שאושר נותן לשוטרים ולפקחים את הסמכות "להיכנס למקום....ובלבד שלא ייכנס למקום המשמש למגורים אלא על פי צו של בית משפט". לא ייתכן ששוטרי תחנת גבעת זאב ידרסו ברגל גסה את דבר המחוקק, יתעלמו מהליך החקיקה המעמיק והמאוזן שהובל בכנסת וייכנסו לבית פרטי ללא צו, ללא עילה מספקת ובניגוד לדין".

"למען הסר ספק", הוסיף ח"כ ארבל: "גם טענה אפשרית של כניסה לבית מכוח החוק למניעת מפגעים אינו מתיישב עם סרטוני הגוף שפרסמה משטרת ישראל בהם לא נשמעים השוטרים מעירים בדבר הרעש או מעידים כי הגיעו למקום בעטיו. ברור כי טענה כזו, ככל שתיטען, אינה אלא "שיפור עמדות" מאוחר ומופרך. אסור להסכים לשימוש "בדיעבדי" בהוראות החוק למניעת מפגעים כדי לאפשר לשוטרים להיכנס לבתים ללא צו בניגוד לדין".

לדבריו: "לבד מזאת, ניכר מהסרטונים כי כאשר נכחו בבית לא פעלו השוטרים כמצופה מהם - מתן קנסות ופיזור ההתקהלות בסובלנות ונחישות - כי אם באלימות, תוך הפעלת כוח פיזי ללא כל שליטה. כפי שהחוק מקנה ושומר על זכויות פושעים ואסירים להבדיל, כך הוא גם שומר על זכויות מי שהפרו את הנחיות הקורונה וראויים לכאורה לקנס מנהלי".

ארבל מסכם את מכתבו ומקש לפתוח בחקירה: "מהסרטונים המצערים מהערב נדמה כי פעולת שוטרי תחנת גבעת זאב מהווה הפרה חמורה של הוראות הדין, הן בעצם הכניסה לבית פרטי ללא צו והן בהתנהגותם האלימה של השוטרים. אין למשטרה סמכות אלא מכוח החוק וכל פעולת שיטור המנוגדת לחוק היא בבחינת צלם בהיכל ופוגעת באמון הציבור במשטרה.

"דברים אלו נכונים גם ביחס למאבק הצודק והנכון בהפרת תקנות הקורונה. אבקשך לפתוח כבר מחר בחקירה פלילית בעניין התנהלות השוטרים שנכחו במקום ומפקדיהם ולהעמיד לדין את האחראים למחדל".
sv02x462.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

גרנולה

כיכר השבת:

במשטרה ממשיכים בקו תקיף נגד מארגני החתונה אמש (רביעי) בגבעת זאב והבוקר היא תבקש מבית משפט השלום בירושלים להאריך את מעצרו של אח הכלה, יצחק פולק, שנעצר בחשד לתקיפת שוטרים.

פולק עצמו, האזוק במיטתו בבית החולים, התייחס הבוקר למעצרו ושחזר - לדבריו - את שאירע: "השוטרים נכנסו לבית, אמרו שרוצים לקחת את אמא שלי למעצר. אני מהמקום שרואה את אמא שלו ככה מבוהלת נעמדתי מול השוטרת. לא רציתי שזה ייגמר רע.

"אחרי זה הם התחילו לדחוף, ראיתי שאמא שלי נופלת ואז שוטר נתן לי בוקס וטען שאני עצור והמשיך לתת לי מכות".

עוד דינו, איתמר בן גביר, תקף את המשטרה ואמר: "המשטרה לא מתנהלת כמו שהיא התנהלה אפילו בחתונות של החמאס במזרח ירושלים.לא היה קורה כלום אם המשטרה הייתה ממתינה לסוף החקירה כדי לתת דוח או אפילו מזמינה לחקירה עם סיום החתונה אך התנהגות המשטרה הייתה כפיל בחנות חרסינה. דמו של הציבור החרדי הפך להיות הפקר".

כזכור, מ"מ מפכ"ל המשטרה, ניצב דודי כהן, העניק אמש גיבוי מלא לשוטרים ואמר: "שוב אנו עדים לתקיפת שוטרים שמבצעים את תפקידם כלפי מי שמפר את החוק ברגל גסה. לצערי במקום שישמע גינוי חריף כלפי אלו המפרים את התקנות ופוגעים בשוטרים האוכפים אותן, יש מי שבוחרים להשתלח בשוטרים ולהכפישם.

"אני מגבה ומחזק את ידיהם של השוטרים הפועלים למען שמירת שלום הציבור ובריאותו, ומגנה את כל מי שמנסה לפגוע בהם ובפעילותם לאכיפת החוק. אני שב וקורא לציבור כולו לגלות אחריות ולשמור על החוק".

גם מפקד מרחב ציון, תת ניצב עופר שומר, העניק גיבוי לשוטרים שפעלו בשטח, ואמר: "המשטרה נשלחה על ידי הדרג המדיני על מנת לאכוף את תקנות הקורונה. המשטרה תמשיך לעשות זאת, ללא מורא וללא משוא פנים. מפה אני רוצה לשלוח גם חיזוק לשוטרים שפעלו הלילה, פעלו בצורה נחושה, מקצועית, וביצעו את מלאכתם נאמנה".

גרנולה

מויישה כתב:
14 אוקטובר 2020, 23:00
זה הסרטון שדוברות המשטרה פרסמה. סורי, אני לא הבנתי איך הוא תומך בגירסת המשטרה לאירוע. לא רואים בו הרבה מעבר לאנשים עצבניים (ובצדק).
5yv07f5v.m4v #
אני כמובן לא בא להצדיק את השוטרים.

עברתי שוב על הסרטון שהמשטרה פרסמה:

המשפחה צועקת על השוטרים (הגיוני), העסק מתחיל להתחמם ונהיה כוחני עם אווירה רעילה.

השוטרים לא מפעילים שיקול דעת וממשיכים להתווכח אבל עדיין באיפוק יחסי. (ומתלוננים על המשפחה בין השאר גם שירקו על שוטרת.. בקיצור השוטרים לא קולטים את הסיטואציה.)

יש גם את הקטע ההזוי שהשוטרים מתעקשים לקחת את האמא לחקירה...

ואז לקראת סוף הסרטון המשפחה עשו את הטעות האמיתית (דקה 2:52) אחד מהמשפחה (אח הכלה ?) צועק "תשימו עלי אזיקים" ותוקף שוטרת (תקיפת שוטר אפילו בצורה קלה נחשבת בעיני כל שוטר ובחוקי המשטרה למעשה חמור שמחייב מעצר. ), השוטר אומר "תעצרו אותו".

ואז העסק יוצא משליטה, השוטרים רוצים לעצור אותו. ואז כנראה מתחיל אלימות זוועתית מצד השוטרים מתחיל מכות וניפוץ זכוכיות.

אני מקווה שיש תיעוד מי זרק את הזכוכיות.

אם זה המשפחה זה טעות נוספת שלהם, אם זה השוטרים הם צריכים לעמוד לדין רציני.

יתכן גם כטענת האבא שהבקבוקי זכוכית נשברו כתוצאה מכל הבלגן והאלימות של השוטרים.

למרות שבכל אופן השוטרים לא בסדר וצריכים לפטר אותם מצד האלימות שלהם שכן מתועדת.

י.ביטון
נתן תודה: 252 פעמים
קיבל תודה: 110 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי י.ביטון »

נתן יעקובוביץ כתב:
15 אוקטובר 2020, 02:26
תבינו שגמזו פרויקטור אלים
זה מתאים יותר לתחרות ר"ת תשפ"א , לא??
תשלח אולי תהיה הזוכה המאושר בלייקים ........... :lol:: :lol:: :lol::

סמל אישי של משתמש
זעיר שם
נתן תודה: 20 פעמים
קיבל תודה: 112 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי זעיר שם »

ספירה כתב:
15 אוקטובר 2020, 02:20

יו״ר ש״ס השר דרעי הגיב הערב בזעם על הודעת פרופ׳ רוני גמזו:
״צר לי שגמזו הביע תמיכה בפעילות האלימה הערב בחתונה בגבעת זאב. זו חוצפה שאין כדוגמתה. מדוע גמזו לא תמך בפיזור אלים של ההפגנות? מדוע לא תמך בנקיטת אלימות בעקבות ההתקהלויות בחופי הרחצה? מדוע גמזו לא קורא לסגור באלימות חנויות של בעלי עסקים שמפרים סגר ברחבי הארץ? רק הפיזור האלים של שוטרים עם רובים בחתונה בגבעת זאב, שלא היתה צריכה להערך, גרמה לך לפרסם הודעה תמיכה? בושה וחרפה״.
מדוע? מדוע? מדוע? מדוע? מדוע? מדוע?מדוע? מדוע? מדוע?מדוע? מדוע? מדוע?מדוע? מדוע? מדוע?מדוע? מדוע? מדוע?מדוע? מדוע? מדוע?מדוע? מדוע? מדוע?
בעקבות כך שאתה גבית אותו והסכמת לכל ההנחיות שיצאו מבית היוצר פשע ורשע.
כשאתה צועק :x שומעים אותך, כשאתה מדבר מקשיבים לך
וכשאתה :) אוהבים אותך

י.ביטון
נתן תודה: 252 פעמים
קיבל תודה: 110 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי י.ביטון »

זעיר שם כתב:
15 אוקטובר 2020, 11:23
ספירה כתב:

״צר לי שגמזו הביע תמיכה בפעילות האלימה הערב בחתונה בגבעת זאב. זו חוצפה שאין כדוגמתה. מדוע גמזו לא תמך בפיזור אלים של ההפגנות? מדוע לא תמך בנקיטת אלימות בעקבות ההתקהלויות בחופי הרחצה? מדוע גמזו לא קורא לסגור באלימות חנויות של בעלי עסקים שמפרים סגר ברחבי הארץ? רק הפיזור האלים של שוטרים עם רובים בחתונה בגבעת זאב, שלא היתה צריכה להערך, גרמה לך לפרסם הודעה תמיכה? בושה וחרפה״.
מדוע? מדוע? מדוע? מדוע? מדוע? מדוע?מדוע? מדוע? מדוע?מדוע? מדוע? מדוע?מדוע? מדוע? מדוע?מדוע? מדוע? מדוע?מדוע? מדוע? מדוע?מדוע? מדוע? מדוע?
חלק מכללי הפורום.....
ג. איסור גמור ומוחלט לפגוע בכבוד התורה של אף רב גדול בישראל, בביטויי גנאי מפורשים או אפילו בזילזול מרומז באישיות ידועה, כל שאפשר להבין - אף בדוחק - במי מדובר. אין לרשום שם פרטי של רב בישראל ללא תואר [הוסף מאחר ולתמיהתנו ולצערנו דבר זה לא היה מובן מאליו].

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 289 פעמים
קיבל תודה: 90 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

דרעי זה רב?????!?!?!!
זאת בדיוק הנקודה שהיא פלוטקאי מגיל... שחשוב שיכול לאיים על רבנים...
מחפש חתימה כל הצעה יתקבל בברכה!!

סמל אישי של משתמש
זעיר שם
נתן תודה: 20 פעמים
קיבל תודה: 112 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי זעיר שם »

י.ביטון כתב:
15 אוקטובר 2020, 11:31
זעיר שם כתב:
15 אוקטובר 2020, 11:23
ספירה כתב:

חלק מכללי הפורום.....
ג. איסור גמור ומוחלט לפגוע בכבוד התורה של אף רב גדול בישראל, בביטויי גנאי מפורשים או אפילו בזילזול מרומז באישיות ידועה, כל שאפשר להבין - אף בדוחק - במי מדובר. אין לרשום שם פרטי של רב בישראל ללא תואר [הוסף מאחר ולתמיהתנו ולצערנו דבר זה לא היה מובן מאליו].
התכוונתי לר' אריה לא להרב יהודה, ואני מתנצל אם לא הובן מאיליו
כשאתה צועק :x שומעים אותך, כשאתה מדבר מקשיבים לך
וכשאתה :) אוהבים אותך

סמל אישי של משתמש
אבן הפינה
נתן תודה: 31 פעמים
קיבל תודה: 64 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אבן הפינה »

עצומה להקמת וועדת חקירה (כאילו שזה עוזר משהו.....)
https://www.atzuma.co.il/investigationnow
הייתה לראש פינה

סמל אישי של משתמש
פרח שרוצה לשמח
נתן תודה: 1397 פעמים
קיבל תודה: 257 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי פרח שרוצה לשמח »

אח הכלה שתועד מדמם: "אחד מהשוטרים פשוט הביא לי בוקס"
התיעודים מהחתונה האלימה בגבעת זאב אמש גרמו לרבים לתהות מה בדיוק אירע שם • ממיטת חוליו בבית החולים מתאר אח הכלה שנפצע בפניו את השתלשלות העניינים • הבוקר הועבר האח מביה"ח לתחנת המשטרה • צפו
Zeev1510.mp4
אח הכלה מהחתונה שהתקיימה אמש (רביעי) בגבעת זאב, שתועד כשהוא מובל באזיקים על ידי שוטרים ומדמם מפניו, מגיב לראשונה לאירוע שמסעיר את המדינה. "אחד מהשוטרים פשוט הביא לי בוקס וטען שאני עצור", הוא מתאר את שהתרחש. ממיטת בית החולים, כשהוא באזיקים תחת תנאי מעצר טוען האח כי השוטרים הם אלו שהפעילו אלימות.

"השוטרים נכנסו לבית ואמרו שרוצים לקחת את אמא שלי למעצר", הוא מספר, "בתור ילד שרואה את אמא שלו מובהלת ולא יודעת מה לעשות, בפאניקה, לא רוצה להרוס לבת שלה את החתונה באתי, נעמדתי מולה. לא רציתי שזה ייגמר ברע. אחרי זה השוטרים התחילו לדחוף ולהפעיל כח, הבנתי שאמא שלי כמעט נופלת אחורה ואז אחד מהשוטרים פשוט הביא לי בוקס וטען שאני עצור, והפיל אותי לרצפה והמשיך לתת לי מכות. זה נגמר ממש לא טוב".

האח, שהועבר הבוקר מבית החולים לתחנת המשטרה, יובא הבוקר לדון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בירושלים. עו"ד בן גביר המייצג החשוד אמר: "המשטרה לא מתנהלת כמו שהיא התנהלה אפילו בחתונות של החמאס במזרח ירושלים, לא היה קורה כלום אם המשטרה הייתה ממתינה לסוף החקירה כדי לתת דוח או אפילו מזמינה לחקירה עם סיום החתונה, אך התנהגות המשטרה הייתה כפיל בחנות חרסינה. דמו של הציבור החרדי הפך להיות הפקר".

אחרי הביקורת הקשה כנגד התנהלות השוטרים בחתונה, במשטרה ניסו להסביר את ההתרחשויות. על פי המשטרה, השוטרת שתיעדה את המתרחש וביקשה לזהות את בעלת הבית, הותקפה על ידה, ולכן נאלצו השוטרים להודיע לה שהיא מעוכבת, וביקשו ממנה להתלוות אליהם מספר פעמים.

"בשלב זה", טוענים במשטרה, "שאר בני הבית החלו להתלהם ולהפריע לשוטרים, תוך שחלקם זורקים לעברם בקבוקי שמן מזכוכית שהתנפצו. השוטרים עצרו את אחד החשודים תוך שהוא מתנגד למעצר ותוקף אותם, ובתוך כך החליק על השמן, ושניהם נחבלו משברי הזכוכית".

סמל אישי של משתמש
פרח שרוצה לשמח

החתונה המשיכה אצל האדמו''ר מברדיטשוב
GivatZeevwedding111.mp4

סמל אישי של משתמש
אבן הפינה
נתן תודה: 31 פעמים
קיבל תודה: 64 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אבן הפינה »

מקומם:
שמעתי שהמשטרה נתנה אישור מיוחד לשוטרת "שהותקפה" אתמול להתראיין היום לתקשורת ולספר מה שהיא עברה....
אין גבול לרשעות
כידוע שוטרים בתפקיד אסור להם להתראיין
הייתה לראש פינה

גרנולה

כיכר השבת:

אח החתן שנפצע אתמול במהלך הפיזור האלים של החתונה שנערכה בבית פרטי בגבעת זאב בניגוד להנחיות הקורונה, שוחרר היום (חמישי) למעצר בית, לאחר שהמשטרה חזרה בה והחליטה לא להאריך את מעצרו.

ביום שאחרי האלימות במהלך אכיפת החוק בחתונה שהתקיימה בגבעת זאב בניגוד להנחיות, מפרסמת המשטרה את הקלטות השכנים שחייגו להתלונן על האירוע.

מדובר במספר שיחות, בהם התריעו השכנים כי יש במקום עשרות אנשים בניגוד לחוק, והביעו את חששם כי הדבר יביא להתפרצות הקורונה בסביבת מגוריהם.

אחד השכנים מדווח למוקד המשטרה כי "יש אירוע גדול, עם מוזיקה ומתנפחים", אחר סיפר כי "רואים את ההתקהלות והמסיבות".

שכנה אחרת סיפרה: "מתקיימת מסיבה עם המוני משתתפים שרוקדים בתוך הבית שלהם, בגינה. מחר יהיו שם עשרות חולי קורונה וזה יגיע גם אלי".

"אנחנו בסגר וזה מסכן אותי", הוסיפה השכנה. "אני מזועזעת שאנשים ממשיכים לעשות חגיגות כאילו אין כלום".

בנוסף, פרסמה המשטרה הקלטה מרשת הקשר עם דיווח על "חתונה באזור מאה איש בבית. דווח על תקיפת שוטרים, פצוע אחד מקבל עכשיו טיפול רפואי".

כזכור, לפי גירסת המשטרה, השוטרת שתיעדה את המתרחש וביקשה לזהות את בעלת הבית, הותקפה על ידה, ולכן נאלצו השוטרים להודיע לה שהיא מעוכבת, וביקשו ממנה להתלוות אליהם מספר פעמים.

בשלב זה, שאר בני הבית החלו להתלהם ולהפריע לשוטרים, תוך שחלקם זורקים לעברם בקבוקי שמן מזכוכית שהתנפצו. השוטרים עצרו את אחד החשודים תוך שהוא מתנגד למעצר ותוקף אותם, ובתוך כך החליק על השמן, ושניהם נחבלו משברי הזכוכית.

האבא, הרב אורי פולק אמר היום: "מה שקרה אתמול בבית שלי זה אירוע מחריד. אנחנו שמרנו על הכללים היו בסך הכל אחים ואחיות של שני הצדדים. זה היה אירוע מצומצם והמשטרה חיפשה עימותים".

"לא שמעתי מהם משפט אחת לסגור את האירוע, קח קנס. הם מפרסמים שנתנו לנו קנס - לא נתנו לנו קנס שמענו על זה ברשתות. הייתה פה אלימות - וזה היה יכול להיגמר בקנס. שוטרת נכנסה לאירוע פרטי והתחילה לצלם. אשתי הזיזה לה את הטלפון מהיד. לזה הם קוראים תקיפת שוטר כי היא נגעה לה בטלפון. זה כנראה פגע לה בכבוד והם החליטו לעצור את אשתי".

הוא הוסיף ותיאר את האירועים מזווית מבטו: "אשתי, כדי להרגיע את הרוחות, ביקשה סליחה מהשוטרת. השוטר נכנס לבית וספר את האנשים. אנחנו בני הבית 15 אחים ואחיות ובחוץ עוד כ20 איש ממשפחת החתן. זו הייתה חתונה מצומצמת. הבן יצחק ניסה למנוע את המעצר של אמא שלו - ואז נפלו דברים מהשולחן ונשברו, הוא נפצע ואשתי נפצעה".

"הם השכיבו אותו על הרצפה במטבח ונתנו לו פיצוצים בפנים. השוטרים הם היחידים שהיו במטבח. יש שכנים שצילמו ונגיע לצילום - השוטר נתן לו בוקסים בפרצוף וכל הילדים שלי חטפו טראומה. לא יודע מתי נוכל לצאת מהטראומה הזו".

את המשך החתונה אחרי הפיזור האלים הסביר האבא כי "בגלל השוטרים זה התפרסם בכל הרשתות והגיעו עוד אנשים. אני הלכתי למוקד טרם לתפרים ולא הייתי באירוע בשלב הזה. כל השכונה הגיעה כדי לשמח אותם אחרי שראו בתקשורת שנהרסה החתונה לחתן והכלה. אני לא הייתי במקום כדי לעצור ולא מכיר את האנשים שהגיעו. אלה אנשים שכאבו את הכאב שלהם".

מרדכי פולק, אח של הכלה אמר: "הכוחות כבר היו במקום והיו צריכים לצאת עם 'קורבן'. למה לא זימנו אותה מחר לחקירה בצורה מכובדת? למה להרוס חתונה? ילדים קטנים והנכדים היו בהיסטריה. הבת שלי בת 6 לא ישנה כל הלילה היא שאלה אותי: חשבתי שהשוטרים הם טובים - למה הם עשו את זה לסבא וליצחק?".

סמל אישי של משתמש
ספירה
קיבל תודה: 127 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ספירה »

אזהרה.jpg

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
נתן תודה: 144 פעמים
קיבל תודה: 130 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת »

אבן הפינה כתב:
15 אוקטובר 2020, 13:44
מקומם:
שמעתי שהמשטרה נתנה אישור מיוחד לשוטרת "שהותקפה" אתמול להתראיין היום לתקשורת ולספר מה שהיא עברה....
אין גבול לרשעות
כידוע שוטרים בתפקיד אסור להם להתראיין
ואת האח שחררו ל 5 ימים מעצר בית ובתנאי שלא יתראיין!!!!!
אין עוד מלבדו!

גרנולה

כיכר השבת:
20201015_220043.png
באמת מצמררת המשטרה...

zeevi
נתן תודה: 168 פעמים
קיבל תודה: 94 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

.
WhatsApp Video 2020-10-15 at 20.54.48.mp4

גרנולה

zeevi כתב:
16 אוקטובר 2020, 00:30
.WhatsApp Video 2020-10-15 at 20.54.48.mp4
דרך אגב זה לא קשור למשטרה, זה רכב של קצין ביטחון/מאבטח שעובד ברשות המקומית ביתר עילית..

כיכר השבת:
מקרה מזעזע התרחש הערב (חמישי) בביתר עילית, כאשר רכב עירוני פגע ישירות בצעיר חרדי שהשתתף בהפגנה במרכז העיר.

עשרות מתושבי ביתר עילית חסמו צירי תנועה, במספר רחובות, זאת כמחאה על הכוונה להותיר את הסגר על כנו בעקבות השיעור הגבוה של תחלואת הקורונה במקום.

בשלב מסוים, כאשר המפגינים התקדמו לכיכר המרכזית, התקרב לעברם רכב ביטחון של העירייה והמשיך בנסיעתו במה שנראה כניסיון דריסה מכוון.

כפי שניתן לצפות בתיעוד המזעזע, העיף הרכב את אחד המפגינים באוויר, עד שנחבט בעוצמה בכביש. רק בנס הוא יצא מכך בפגיעה קלה בלבד.

מעיריית ביתר עילית נמסר בתגובה: "ראש העיר רואה בחומרה רבה את האירוע הקשה. רה״ע הנחה את גורמי הביטחון בעיר לקיים בדיקה מיידית על פרטי האירוע".

"נדגיש, כי אין אין שום הצדקה לאירועים חמורים כאלו. איש הביטחון הפוגע יובא מיידית לבירור, ואם יימצא שנהג שלא כדין, יפוטר לאלתר", מבטיחים בעירייה החרדית.

מדוברות המשטרה (מחוז ש"י) נמסר, כי "בעקבות תיעוד שהגיע למשטרה לפני זמן קצר, בו נראה רכב ביטחון של הרשות המקומית בביתר עלית, פוגע בהולך רגל ומטיח אותו לכביש, המשטרה עיכבה את נהג הרכב ונפתחה חקירה לברור נסיבות המקרה".

סמל אישי של משתמש
אני פה

יש סרטון של 2 שניות קודם, רואים את הבחור יושב על הרכב ממש, הנהג התחיל בדהירה ואז הבחור נפל. זה היה יכול להסתיים באסון רח"ל.

סמל אישי של משתמש
ספירה
קיבל תודה: 127 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ספירה »

ר''י ליטאי.jpg

סמל אישי של משתמש
יענקי_רייזמאן
נתן תודה: 228 פעמים
קיבל תודה: 440 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יענקי_רייזמאן »

נמחק. אין להעלות דברים המצריכים גישה למייל
"..מתגברים הגעגועים באשר כלה קייץ עובר חורף ואנחנו לא נושענו.

אבל מצד השני ההרגל עושה את שלו. ויש מקום לחשש אשר יתיישן הדבר,
ואור וחום ההתקשרות לנשיאנו, לתורתו ולהוראותיו אשר כולא חד ילך הלוך וחסור ח"ו.

(ט"ו שבט תשי"א)

גרנולה

כמובן שבפועל אני מצביע למפלגות החרדיות ע''פ הוראת גדולי ישראל.
(וזה מובן גם ע''פ שכל. כי אני לא אצביע למפלגה לא חרדית שלא אכפת לה כ''כ או מתנגדת בענייני יהדות, ואי הצבעה שווה להצבעה למפלגה לא דתית או אפילו מפלגה ערבית. )

אבל סתם מחשבה, כשח''כ חרדי (לדוגמא ליצמן שברח לים המלח כשהיה צריך להצביע נגד ההתנתקות) אומר שבנוגע לפוליטיקה לא צריך להתייעץ עם גדולי ישראל, שלא יבוא אלי בטענה להצביע לו כפי הוראת גדולי ישראל.

אלעזר
נתן תודה: 6 פעמים
קיבל תודה: 118 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר »

יש הרבה מאוד חרדים שלא יצביעו למפלגות לא חרדיות
אבל בבחירות האלה יש סכנה שיקיימו ' שב ואל תעשה'
ומשה אבוטבול יוכיח שיש תופעה כזאת למי שנבחר אך ורק בגלל 'כלל אשר יורוך'

עקיב'לה
נתן תודה: 46 פעמים
קיבל תודה: 204 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה »

ספירה כתב:
16 אוקטובר 2020, 00:55
ר''י ליטאי.jpg
לא נעים לקרוא דבר כזה. מעניין איך ''אבי רבינא'' השיג את דברות הקודש האלו ממן הגאון

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 289 פעמים
קיבל תודה: 90 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

ועל דברים כאלו התכון האדמור מבעלזא יש רבנים שחושבים שהתורה אצלם בכיס...
מחפש חתימה כל הצעה יתקבל בברכה!!

סמל אישי של משתמש
פרח שרוצה לשמח

חתונה בלי בוקסות זה נראה בחתונה בגבעת זאב לפני שהמשטרה הגיעה
IMG_4988.mp4
:lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: זה נראה שהם סתם רוקדים

שלח תגובה