עדכוני קורונה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

whynot
נתן תודה: 253 פעמים
קיבל תודה: 24 פעמים

Re: עדכוני קורונה

נושא שלא נקרא על ידי whynot »

מישהו יכול להסביר מה קרה לראשי המדינה המהוללים שהחליטו לעשות חוקים מטורפים, ובזמן מאוד מסויים, כדי לחייב כל אלו שעוד שמרו על ההנחיות להחליט להפסיק לשמור עליהם?
ומעתה כאו"א ישער בעצמו מה נכון לעשות, וכך יעשה, ולא ישמעו עוד למשרד הבריאות.

אני כותב מה שכנראה יהיה המציאות, ואינני כותב שכך ראוי או לא ראוי לעשות.

גרנולה
נתן תודה: 1995 פעמים
קיבל תודה: 1049 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

ספירה כתב:
16 ספטמבר 2020, 11:48
מויישה כתב:
16 ספטמבר 2020, 00:29
ביחס לטענה שנפטרו "בסך הכל" 1000 איש ומה פתאום סגר.
יש פה כשל לוגי. מבלי להתייחס לנתונים אם סגר מונע תמותה או לא, אבל בוודאי שישנה האפשרות שאלמלא הסגרים והכללים היו נפטרים הרבה יותר - כך שהטענה הנ"ל פשוט מתעלמת מהנתון הבסיסי הזה.
יש הרבה רופאים מומחים האומרים, שהסגר מביא פחד ודיכאון, וזה הגורם ביותר למיתה רח"ל.
באיטליה שלא עשו סגר והקורונה השתוללה שם, נפטרו 35,633 אנשים.
לעומת ניו זילנד שעשו סגר קפדני ונפטרו שם 25 אנשים מקורונה. לא שמעתי על עשרות אלפי איש שנפטרו בניו זילנד מפחד ודיכאון.

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 87 פעמים
קיבל תודה: 622 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

זה ברור שיש נזקים לזקנים שלא באים לבקר אותם והם מבודדים וכו'. ה' ירחם בכל מצב.

סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 52 פעמים
קיבל תודה: 342 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון »

גרנולה כתב:
16 ספטמבר 2020, 16:43
ספירה כתב:
16 ספטמבר 2020, 11:48
מויישה כתב:
16 ספטמבר 2020, 00:29
ביחס לטענה שנפטרו "בסך הכל" 1000 איש ומה פתאום סגר.
יש פה כשל לוגי. מבלי להתייחס לנתונים אם סגר מונע תמותה או לא, אבל בוודאי שישנה האפשרות שאלמלא הסגרים והכללים היו נפטרים הרבה יותר - כך שהטענה הנ"ל פשוט מתעלמת מהנתון הבסיסי הזה.
יש הרבה רופאים מומחים האומרים, שהסגר מביא פחד ודיכאון, וזה הגורם ביותר למיתה רח"ל.
באיטליה שלא עשו סגר והקורונה השתוללה שם, נפטרו 35,633 אנשים.
לעומת ניו זילנד שעשו סגר קפדני ונפטרו שם 25 אנשים מקורונה. לא שמעתי על עשרות אלפי איש שנפטרו בניו זילנד מפחד ודיכאון.
זה בגלל שלא סופרים את המתים מדיכאון אלא רק את הקורונה. שמעת למשל שהשנה מתו 8000 איש מסכרת?
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

סמל אישי של משתמש
אני פה

האם המסכה הכירורגית, הכחלחלה, מסייעת לגוף להתחסן מפני הנגיף? זו השאלה שמעלים מספר חוקרים נחשבים. לטענתם, בעוד המסכות המקצועיות אוטמות לחלוטין מעבר של חלקיקים, דווקא המסכה הפשוטה שמאפשרת מעבר של חלקיקים בודדים ושאיפתם, מסייעת לגוף להתחסן מפני קורונה.

החוקרים מעלים השערה כי בדומה לחיסון שפעת רגיל, המתבצע באמצעות החדרת מספר נמוך של נגיפים לגוף, כך שהמערכת החיסונית 'מתעוררת' ומייצרת נוגדנים שיעילים גם אחר כך, כשמספר גדול של נגיפים תוקף, כך גם בקורונה: חשיפה מבוקרת למספר נמוך של נגיפים עשויה לסייע לגוף ליצור נוגדנים מתאימים, גם אם הגוף יחווה תסמינים קלים של המחלה – אך הוא יצא ממנה מחוזק ומחוסן.

המדענים שהעלו את ההשערה הזו מזהירים מפני שאננות שתבוא בעקבותיה. במצב הנוכחי אין אפשרות של ממש להעמיד את התאוריה הזו למבחן, שכן לצורך בחינתה יש לחשוף אנשים לנגיף, עם ובלי מסכה ולעמוד על הבדלי התחלואה בין הקבוצות, מה שלא סביר שיקרה בקרוב, כל עוד אין תרופה מתאימה למחלה, כך שהנחשפים לנגיף מסתכנים.

התאוריה נתמכת בהצהרה של פורום המדענים שמייעץ לממשלת בריטניה בהתמודדות עם משבר הקורונה, שסבורים כי יתכן שהעומס הנגיפי אליו נחשף הנדבק קובע את חומרת המחלה בה ילקה. לדבריהם, זה יכול להסביר גם מדוע היו כל כך הרבה קורבנות בנפש בקרב אנשי צוות רפואי, שנדבקו בעקבות חשיפה לחולים קשים, עם עומס נגיפי גבוה.

סמל אישי של משתמש
אני פה

בקיצור, גם לממליצים לעשות חיסון עדר, יש לעשות זאת עם מסכה כחולה אדם מאדם, ולא בהתקהלות המונית...

קראתי הרבה מחקרים שבאמת יש הבדל אם אדם נדבק מאדם אחד או מכמות גדולה של אנשים באותו מקום סגור. קוראים לזה "עומס נגיפי".

שבחו אהובים
קיבל תודה: 16 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שבחו אהובים »

אני כבר מזמן בטוח לי השערה הזאת, כי בחסידות מסוימת שהקפידו על לבישת מסיכות, הגם שגם אצלהם משתוללת הקורונה אבל לא היה שם מקרה קשה א' ב"ה ובלי עין הרע, ואני די בטוח שהטעם הוא משום המסיכות ובצירוף ההשערה הנ"ל.

סמל אישי של משתמש
אני פה

הלימוד לקח מהקורונה.

מלבד שאנחנו רואים שרק ה' יכול לשמור ולהגן עלינו ואף אחד לא מצליח בינתיים למצוא פתרון. הכלכלות החזקות ממתפרקות ברגע. ביבי רק לפני חצי שנה השוויץ שאנחנו הכלכלה הכי יציבה וכו' במזרח התיכון ואולי בכל העולם.

זה גם מעורר מחשבה באיזה עולם מסוכן אנחנו חיים, יושבים להם כמה רשעים במעבדה בסין ובמתכוון או שלא הפיצו כמה נגיפים לאוויר שכבר הרג כמליון אנשים וכל העולם כמרקחה, ואף אחד לא נותן דין וחשבון , וכל העולם שותק להם.

תתארו לכם מה גורמי טירור יכולים ללמוד מזה. רודן כמו בצפון קוריאה ובאיראן שממש עכשיו מפתחים נשקים להשמדה המונית וברגע אחד יכולים לחסל את כדור הארץ, והעולם הנאור מחריש.

סמל אישי של משתמש
ספירה
קיבל תודה: 105 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ספירה »

הפגנה-01.jpg
הפגנה-02.jpg
הפגנה-03.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
ספירה

הפגנה-04.jpg
הפגנה-05.jpg

סמל אישי של משתמש
ספירה

הפגנה-06.jpg

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 301 פעמים
קיבל תודה: 487 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

יאיר כתב:
15 ספטמבר 2020, 00:57
יש לי את התמונה. אם לא יעלו אעלה בעז"ה מחר
viewtopic.php?p=537052#p537052
viewtopic.php?p=537057#p537057
viewtopic.php?p=537117#p537117
viewtopic.php?p=537122#p537122

נשמח מאוד מאוד לוידאו הזה או לקישור!
(אם רואים את הארון קודש עם פרוכת אדומה אני מכיר את הסרטון, זה זה? זה אותו מקום?)
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

כי בסרטון ההוא לא רואים את הרבי אז מאיפה לקוחה התמונה?

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

בהתחלה אומרים שזה מב"ב ואח"כ מראיינים מישהו בקול מעוות והוא אומר שצילם את זה שלשום בנתיבות...

גרנולה

יאיר כתב:
16 ספטמבר 2020, 22:42
זה זיוף שמישהו עשה על בסיס הכתבה. לא שזה מפחית מאשמת ynet. שהתנצלותה הטיפשית מובאת לקמן.

בוידאו של הכתבה כפי שכתבת מדברים על נתיבות ובני ברק. היא אומרת שזה מבני ברק, ואח"כ המרואיין אומר שזה מנתיבות..
("שימו לב לתמונות הבאות שמגיעות אלינו מבני ברק במהלך תפילות סליחות" אומרת לוקש ומוסיפה "שאלתם אותי באולפן האם זה מעכשיו. כן! זה מעכשיו... כאמור 2 מטר מסכות... בטח... העיקר שיש איומים להתפטר אם יהיה סגר". בחדרי חרדים) ורואים את 770 ברקע באזור שליד ארון הקודש בלי שום כיתוב.

את הכיתוב "בני ברק שלשום" (עם התמונה ליד ארון הקודש) הוסיף מישהו שרצה להפיץ את זה ברשת, ובשביל שזה יראה טוב יותר, אז הוא שיפץ ושידרג את זה עם הכיתוב.
אח"כ התפשטו כבר עוד תמונות על זה הדרך..

לדוגמא זה:
2020-09-14.jpg

כתבה בחב"ד אינפו:
קובי נחשוני, כתב אתר החדשות הישראלי ynet פרסם היום הודעת התנצלות והבהרה לחסידי חב"ד:
1. אתמול פרסמנו ב-ynet כתבה ובה תיעודים מצולמים מכמה עצרות סליחות המוניות שנערכו במוצאי השבת האחרונה תוך הפרה של הנחיות הקורונה – בין היתר בירושלים, בבני ברק ובנתיבות.
2. היום, במסגרת משדר הבוקר של אולפן ynet, שוחחנו עם ר', עד ראיה שתיעד את האירוע בנתיבות. בגלל בלבול בין שני קבצים במחשב, שולב בראיון בטעות קטע וידאו שגוי מעצרת סליחות המונית אחרת שהתקיימה באותו מוצאי שבת במרכז חב"ד העולמי בניו-יורק, והתייחסנו אליו כאילו מדובר באירוע שתיעד ר' מנתיבות. מיד עם תום השידור החי, כשהובאה לידיעתנו הטעות, הקטע הוסר. אנו מתנצלים על המקרה. הכתבה המקורית המצורפת בהמשך היא הנכונה והמדויקת ביותר.
3. אדם שכעס על מה שקרה זייף צילום מסך של ynet והפיץ ברשתות תמונה ממנה עולה כאילו פרסמנו סרטון של הרבי מלובביץ' וחסידיו מלפני עשרות שנים והצגנו אותו כתיעוד טרי של הפרת הנחיות הקורונה בישראל. ובכן, מדובר בפייק מוחלט. לא היו דברים מעולם, לא היה ולא נברא – ואפילו משל לא היה. חבל שיש מי שמנצל טעות מצערת שנעשתה בתום לב ותוקנה מיד כדי להפיץ שקרים וללבות שנאה.
4. משיח נאו!

וזה הוידאו המקורי: באדיבות בחדרי חרדים:
001.mp4

סמל אישי של משתמש
אני פה

אך אתמול התגאה ראש הממשלה בוושינגטון שנגמר עידן הוויתורים תמורת לא-כלום. אין צודק ממנו". פותח העיתונאי עמית סגל מכתב פתוח לראש הממשלה בנימין נתניהו,

סגל ממשיך וכותב "והנה, נוחת הערב ראש הממשלה בישראל כדי לבצע נסיגה כוללת ללא כל תמורה: נסיגה מהמסחר, מהעסקים, מהחינוך; ויתור על שישה מיליארד שקל - וכל זאת תמורת כלום ושום דבר". הוא מוסיף ועובר למתקפה נגד הסגר הכללי המתוכנן "ישראל כבר ביצעה בעבר מהלכים מטופשים, בכלכלה, במדיניות ובביטחון. אבל בכל אחד מהם היה לפחות היגיון לכאורי; הייתה תקווה לשינוי. מעולם לא היה כדבר הזה: ישראל צועדת לסגר שני כאשר ראשי המדינה מודים שהוא לא ישנה דבר. גם במלחמת לבנון השניה היו תמרונים חסרי תוחלת כפי שיש עכשיו במלחמה בקורונה. אבל מעולם לא עמדו הרמטכ"ל וראש הממשלה ואמרו בפה מלא: סתם ימותו חיילים ואזרחים. זה מה שקורה עכשיו". טוען סגל בלהט.

עוד הוא מוסיף "בכל סקר בולט הנתון הבא: הישראלים מוכנים לצעדים קשים, בתנאי שישתכנעו שיש בהם היגיון. אבל כששר הבריאות והפרויקטור מסבירים שאת התחלואה זה לא יוריד, הם לא יצעדו כצאן לסגר".

לסיכום מבהיר סגל "במקום להמשיך בדשדוש הנורא, בסגר הלא מסוגר הזה, יש פתרונות: אפשר להדק את הסגר, להפסיק לחודש את המניינים ואת ההפגנות. אפשר גם לוותר על הסגר ולסגור רק את מערכת החינוך. אפשר לנסות להיות שבדיה. הכל עדיף מהטירוף הנוכחי. ראש הממשלה, ברוך שובך. הגיע הזמן להתעשת".

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

גרנולה כתב:
16 ספטמבר 2020, 23:03
יאיר כתב:
16 ספטמבר 2020, 22:42
זה זיוף שמישהו עשה על בסיס הכתבה. לא שזה מפחית מאשמת ynet. שהתנצלותה הטיפשית מובאת לקמן.

בוידאו של הכתבה כפי שכתבת מדברים על נתיבות ובני ברק. היא אומרת שזה מבני ברק, ואח"כ המרואיין אומר שזה מנתיבות..
("שימו לב לתמונות הבאות שמגיעות אלינו מבני ברק במהלך תפילות סליחות" אומרת לוקש ומוסיפה "שאלתם אותי באולפן האם זה מעכשיו. כן! זה מעכשיו... כאמור 2 מטר מסכות... בטח... העיקר שיש איומים להתפטר אם יהיה סגר". בחדרי חרדים) ורואים את 770 ברקע באזור שליד ארון הקודש בלי שום כיתוב.

את הכיתוב "בני ברק שלשום" (עם התמונה ליד ארון הקודש) הוסיף מישהו שרצה להפיץ את זה ברשת, ובשביל שזה יראה טוב יותר, אז הוא שיפץ ושידרג את זה עם הכיתוב.
אח"כ התפשטו כבר עוד תמונות על זה הדרך..

לדוגמא זה:
2020-09-14.jpg

כתבה בחב"ד אינפו:
קובי נחשוני, כתב אתר החדשות הישראלי ynet פרסם היום הודעת התנצלות והבהרה לחסידי חב"ד:
1. אתמול פרסמנו ב-ynet כתבה ובה תיעודים מצולמים מכמה עצרות סליחות המוניות שנערכו במוצאי השבת האחרונה תוך הפרה של הנחיות הקורונה – בין היתר בירושלים, בבני ברק ובנתיבות.
2. היום, במסגרת משדר הבוקר של אולפן ynet, שוחחנו עם ר', עד ראיה שתיעד את האירוע בנתיבות. בגלל בלבול בין שני קבצים במחשב, שולב בראיון בטעות קטע וידאו שגוי מעצרת סליחות המונית אחרת שהתקיימה באותו מוצאי שבת במרכז חב"ד העולמי בניו-יורק, והתייחסנו אליו כאילו מדובר באירוע שתיעד ר' מנתיבות. מיד עם תום השידור החי, כשהובאה לידיעתנו הטעות, הקטע הוסר. אנו מתנצלים על המקרה. הכתבה המקורית המצורפת בהמשך היא הנכונה והמדויקת ביותר.
3. אדם שכעס על מה שקרה זייף צילום מסך של ynet והפיץ ברשתות תמונה ממנה עולה כאילו פרסמנו סרטון של הרבי מלובביץ' וחסידיו מלפני עשרות שנים והצגנו אותו כתיעוד טרי של הפרת הנחיות הקורונה בישראל. ובכן, מדובר בפייק מוחלט. לא היו דברים מעולם, לא היה ולא נברא – ואפילו משל לא היה. חבל שיש מי שמנצל טעות מצערת שנעשתה בתום לב ותוקנה מיד כדי להפיץ שקרים וללבות שנאה.
4. משיח נאו!

וזה הוידאו המקורי: באדיבות בחדרי חרדים:
001.mp4
יישר כח!!

חשבתי על אפשרות כזו..פשטת לי את הספיקות

אבל עוד ספק "קטנטן"

מה שקובי נחשוני כתב זה שקר גמור?

לא היתה עצרת סליחות המונית במוצאי שבת במרכז חב"ד העולמי בניו-יורק?

סמל אישי של משתמש
אני פה

אין מה לעשות מעמדו של ביבי נשחק בגלל החקירות והתיקים, והבג"ץ ובית המשפט אוחזים אותו עם מלקחיים, הוא כבר לעולם לא יוכל להשליט כאן סדר.

סמל אישי של משתמש
אני פה

המרכז לבקרת מחלות בארה"ב הודיע כי יש להיערך להפצת חיסונים נגד קורונה תוך 24 שעות מרגע שיאושרו על ידי ה-FDA. ההערכות, למרות הכרזתו של הנשיא טראמפ כ זה יקרה בעוד כחודש, שמדובר בסוף השנה האזרחית
החיסונים לקורונה כנראה קרובים הרבה יותר משחשבנו: המרכז לבקרת מחלות האמריקני, הורה השבוע להיערך להפצת החיסונים לקורונה תוך 24 שעות מרגע אישורם על ידי ה-FDA, מינהל המזון והתרופות האמריקני, הידוע כמחמיר.

הנשיא טראמפ אמר השבוע בראיון, כי הוא מניח שהחיסונים יהיו מוכנים "תוך 3 עד 4 שבועות", אבל ההערכה הזו נחשבת בעולם הרפואה לפזיזה מדי.

עם זאת, אם לא יהיו הפתעות דרמטיות, החיסונים כנראה יהיו מוכנים בקרוב מאוד. שתי החברות המובילות, מודרנה ופייזר, עומדות לקראת סיום שלב הניסויים השלישי והאחרון, לצידן עוד 7 חברות תרופות ברחבי העולם שנמצאות כעת בשלב השלישי ומוכנות להתחיל בסיכומים ובהגשת האישורים.

גרנולה

יאיר כתב:
16 ספטמבר 2020, 23:11

יישר כח!!

חשבתי על אפשרות כזו..פשטת לי את הספיקות

אבל עוד ספק "קטנטן"

מה שקובי נחשוני כתב זה שקר גמור?

לא היתה עצרת סליחות המונית במוצאי שבת במרכז חב"ד העולמי בניו-יורק?
הייתה. אלא ששם אין הגבלות, וכפי שהבנתי גם היה שם כבר גל חזק והמצב שם כעת יותר טוב.

מה שטיפשי ושקרי בתגובה זה: הוא מודה שהוידאו שורבב בטעות בתוך קטע של הצגת הפרת הנחיות כאן בארץ בבני ברק נתיבות והמראיינת מציגה את הקטע כתיעוד מזעזע מבני ברק.

אלא מה מישהו זייף והוסיף "בני ברק שלשום" בשביל "ללבות את השנאה" ו "והפיץ ברשתות תמונה ממנה עולה כאילו פרסמנו סרטון של הרבי מלובביץ' וחסידיו מלפני עשרות שנים והצגנו אותו כתיעוד טרי של הפרת הנחיות הקורונה בישראל." רגע זה לא נכון?..זה בדיוק מה שעשיתם! (גם אם לא היה כתוב "בני ברק שלשום") איך מגיע ההמשך: "ובכן, מדובר בפייק מוחלט." ?

אני מנסה לתאר לעצמי שישדרו כתבה על רוצח ובאמצע התמונות של הרוצח יופיע בטעות תמונה של אדם תמים הולך ברחוב, המראיינת תגיד "נראה אדם תמים כזה אבל הוא רוצח."
מישהו יפיץ את התמונה עם תוספת כיתוב "הרוצח מהאירוע של אתמול". ואז הערוץ יתנצל ויטען שהתמונה נכנסה בטעות ושמישהו זייף כאן את הכיתוב להגיד כאילו פרסמנו את פלוני שהוא הרוצח. וזה פייק גמור. רק ללבות את השנאה.

מזכיר לי את הפייק ניוז על האדמור מבעלז שמאושפז כביכול מקורונה ואז "התנצלות" ynet : בהדסה נערכו לאשפז את האדמו"ר מבעלז.
ולזה קוראים תקשורת..

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

תיקון, כצ"ל:

תשקורת*

(תקשורת מטרתה לקשר ולחבר ותשקורת מטרתה לשקר ולהפריד)...

סמל אישי של משתמש
אני פה

חוקרת נגיפים מסין טוענת שיש לה הוכחות שנגיף הקורונה לא נוצר בתהליך טבעי, אלא הונדס על ידי סין. היא הבטיחה לחשוף בקרוב את ההוכחות להונאה הגדולה.

בראיון לתוכנית האירוח הבריטית "Loose Women" אמרה כי ברשותה ראיות שמוכיחות כי מקור ההתפרצות של נגיף ה-Covid-19 לא היה מבעלי חיים בשוק הבשר בווהאן.

לטענתה, "זה בא מהמעבדה - המעבדה בווהאן, והמעבדה נשלטת על ידי ממשלת סין". את הדיווחים כי מקור הנגיף בשוק העטלפים כינתה "מסך עשן".

ד"ר יאן, היא מומחית לווירולוגיה (תורת הנגיפים) ואימונולוגיה (תורת מערכת החיסון) מאוניברסיטת הונג קונג, שנאלצה לברוח לארה"ב, שם היא מסתתרת.

"הנגיף לא נוצר בטבע. רצף הגנום שלו מוכיח את זה ואני אשתמש בו בהוכחות שלי בשביל להראות לאנשים שהווירוס הונדס במעבדה בסין".

הוירולוגית הבכירה הוסיפה כי לאחר שהמידע יהיה זמין, כל אחד יוכל לאמת את טענותיה, כולל אנשים שאין להם כל רקע מדעי.

היא הסבירה מדוע חשוב כל כך לדעת מה מקור הוירוס: "הדבר הקריטי עבורנו הוא לדעת את מקור הנגיף, אם לא נדע, לא נוכל להתגבר עליו - וזה יהיה מסכן חיים עבור כולם".

גרנולה

חשבתי לכתוב תשקורת.. :)
ואם כבר משחקי מילים, אז יש גם את מכשיר ה"רע-דיו" (סיפורי ר' מנדל, מי שמכיר.)

סמל אישי של משתמש
אני פה

ערב ראש השנה תשפ"א וגדולי האדמו"רים חברי מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל יוצאים במכתב חיזוק תחת הכותרת "קריאה לאחינו בני ישראל".

"כאשר עומדים אנו בשלהי שנת תש"פ, בה עברה תקופה לא קלה על בית ישראל בארץ הקודש ובתפוצות, מקווים אנו לבורא עולם שתכלה שנה בברכותיה דייקא ותחל שנה וברכותיה. יחוס ד' על עמו בניו אהוביו ויחון אותנו בישועה ורחמים להתברך בשנה טובה ומעוטרת בברכות רפואות וישועות וכתיבה וחתימה טובה".

"אחים יקרים, בני א-ל חי! בימי הרת עולם אלו, העתירו נא בתפילה והרבו בתחנונים להשי"ת כי יעמוד מכסא דין וישב על כסא רחמים, יחונן אותנו ויסיר כל חולי מעל עמו בית ישראל ועל הבריאים יהמו רחמיו כי יתמידו בבריאות טובה כל הימים".

חברי המועצת קוראים במכתבם המתפרסם הבוקר (חמישי) ביומונים 'המודיע' ו'המבשר' לשמור על הנחיות הרופאים לאלו מעל גיל 65 "יחד עם זאת, נדרשת מכל אחד ואחד זהירות יתירה לקיים מצות 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם' ומשנה זהירות לאותם שמעל בני 65 ואלו הנמנים על קבוצות סיכון, להקפיד ביתר שאת על הנחיות הרופאים. בני הבית וראשי הקהילות הקדושות נקראים לסייע בעדם בכל מה שאפשר".

במכתב מזהירים את בעלי התסמינים ":באנו בזה גם להזהיר את כל אחד ואחד המרגיש בעצמו חשש כלשהוא, לבל יהלך במקום רבים. ובימים אלו בהם תר ומפשפש כל אחד אחר עוונות שבידו, יישמר מאד שלא לגרום נזק לאנשים ביודעין ובלא יודעין".

את מכתבם מסיימים "יהי רצון שנזכה לעבוד את השי"ת בימים קדושים אלו בהתרוממות הנפש ובהתעלות הלב ושיתקבלו תפילותינו לרחמים ולרצון לפני אדון כל ויסיר בורא עולם מאתנו כל חולי וכל מדווה וישלח מהרה רפואה שלמה לכל חולי עמך בית ישראל. לשנה טובה תכתבו ותחתמו לאלתר לחיים טובים ולשלום, להיכתב ולהיחתם בספרן של צדיקים".

חדי העין ישימו לב כי חברי מועצת גדולי התורה לא קוראים לשמוע להוראות משרד הבריאות אלא דווקא להוראות הרופאים.

בתוך כך, היומונים החסידים נותנים גב להפגנות הקהילות בכל ריכוזי הערים החרדיות במוצאי ראש השנה, במודעה המתפרסמת מחר, מתפרסים המוקדים בכל עיר ועיר מירושלים ועד טבריה.

פנחס מנחם
נתן תודה: 93 פעמים
קיבל תודה: 56 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי פנחס מנחם »

הפגנות

סמל אישי של משתמש
אני פה

למי להאמין לטראמפ או לר' בנימין פישר?

טראמפ אומר הערב שהחיסון יהיה זמין כנראה מאמצע אוקטבר ואולי מעט מאוחר יותר וברגע שהfda יתן
אישור הם ערוכים לספק 100 מיליון חיסונים לפני סוף 2020 ואף כמות גדולה יותר קודם.
לפי הדיווחים שהוא מקבל החיסון מאוד יעיל ובטוח.

ר' בנימין פישר שמומחה מאוד לרפואה אומר הערב בראיון שגם בסוף תשפ"א לא יהיה חיסון.

א יודעלע
נתן תודה: 22 פעמים
קיבל תודה: 69 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע »

אני פה כתב:
17 ספטמבר 2020, 02:20
למי להאמין לטראמפ או לר' בנימין פישר?

טראמפ אומר הערב שהחיסון יהיה זמין כנראה מאמצע אוקטבר ואולי מעט מאוחר יותר וברגע שהfda יתן
אישור הם ערוכים לספק 100 מיליון חיסונים לפני סוף 2020 ואף כמות גדולה יותר קודם.
לפי הדיווחים שהוא מקבל החיסון מאוד יעיל ובטוח.

ר' בנימין פישר שמומחה מאוד לרפואה אומר הערב בראיון שגם בסוף תשפ"א לא יהיה חיסון.
מי שהאמין לבני פישר בכל זמן הקורונה
יכול להמשיך להאמין לו

העובדות הן שב"דכ לוקח 10 שנים לייצר חיסון על נגיפים כגון אלה
הפעם מחפפים הרבה
מה יקרה בסוף? ד' יודע

סמל אישי של משתמש
זעיר שם
נתן תודה: 10 פעמים
קיבל תודה: 61 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי זעיר שם »

אני פה כתב:
17 ספטמבר 2020, 02:20
אז למה לא להגיש כבר בקשה להפגנה למוצאי ר"ה תשפ"ב

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 158 פעמים
קיבל תודה: 55 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

מי זה בנימין פישר???

סמל אישי של משתמש
אני פה