רשעות של משטרה!

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

גרנולה
הודעות: 606
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 799 פעמים
קיבל תודה: 273 פעמים

רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »


'רוע או טמטום': שוטרים עכבו ילדה בת 10 בגלל מסכה. צפו
שוטרים שהבחינו בילדה חרדית בת 10, שלרגע הורידה את מסכת ההגנה מפניה, כדי לשתות כוס ברד במזג האוויר החם, עכבו אותה בשביל קנס, ולא ריחמו עליה למרות שפרצה בבכי קולני.


התנהגות חסרת לב: שוטרים עכבו ילדה חרדית בת 10, לשם מתן קנס על אי עטיית מסכה על פניה, ולא התייחסו לבכיותיה.

האירוע המקומם התרחש ברחוב שרי ישראל במרכז ירושלים, אל מול עיני עוברים ושבים בצהרי היום. שוטרים שחלפו באזור, כדי לאכוף את חובת מסכות ההגנה מקורונה, הבחינו בקורבן קל - ילדה כבת 10.

הם עכבו אותה והתכוונו לרשום לה קנס, למרות בכיותיה והפצרותיהם של עוברי אורח שהתקבצו בסמוך אליהם.

בשלב מסוים אחד הנוכחים גרם מבוכה לשוטרים, כאשר היסב את תשומת הלב לעובדה שאחד מהם אינו עונד על מדיו את תג הזיהוי, כנדרש על פי החוק, ובשל כך אינו יכול לתת קנסות.

בהמשך, עם התפתחות המהומה במקום, "הוברחה" ניידת המשטרה מהרחוב, ככל הנראה לפני שהשוטרים הספיקו לקנוס את הילדה.

כשנרגעה מעט, בעודה בוכה, סיפרה הילדה את העובדות: "כן שמתי מסכה. מה שקרה, זה ששתיתי ברד אז הורדתי בשביל זה את המסכה, ואחר כך השוטר בא ואומר שראה אותי בלי מסכה".

מי שהיה עד ראיה לכל הנעשה, ברוך גודלבסקי, מתאר בשיחה עם 'כיכר השבת'. "עברתי במקום יחד עם בעל הבית שלי, ולאחר שהילדה סיפרה לנו שהשוטר רוצה לקנוס אותה רק כי רצתה ללגום מכוס הברד שברשותה, ביקשתי לקבל את הקנס בעצמי ולשחרר את הילדה, ולאחר שנוכחתי לראות כי אחד השוטרים אינו לובש תג זיהוי, כנדרש בחוק, הפניתי את תשומת לב השוטר לכך - ובתגובה הוא החל לדחוף אותי לאחור".

"לאחר שהקמתי קול זעקה, תוך שאני אף מתעד את הנעשה, החלו השוטרים לעזוב את המקום, תוך כדי שהם משוחחים עם האימא של הילדה בטלפון", מוסיף גודלבסקי. "בשיחה שערכתי לאחר מכן עם האימא, נאמר לי כי הילדה בסערת רגשות, וכי היא בטראומה של ממש מהתנהגות השוטרים".

אחד מהמתקהלים בסמוך לאירוע, הוסיף: "זה או רוע או טמטום. אין הסבר אחר להתנהגות כזו מרתיחה וחסרת אנושיות".

"זה מביא לשיא את ההתנהגות המתנכלת של משטרת ישראל לציבור החרדי במהלך משבר הקורונה", הוא הוסיף בזעם.

אדם שהיה עד ראייה למקרה המזעזע, טוען כי השוטרים בשכונת רוממה מסתובבים בימים האחרונים ונטפלים לילדים שמסירים את המסכה ולו לרגע כדי לשתות. "החמור זה", מוסיף עד הראייה, "שהם פשוט מחפשים ילדים שמסתובבים לבד ללא ליווי מבוגר". "וכאן בסרטון", הוא אומר, "הם נטפלים לילדה כבת 9 עם מסכה, שהורידה אותה לסנטר אך ורק כדי לסנטר אך ורק כדי לשתות מכוס הברד שקנתה לה".

"השוטרים האלו פשוט מצאו טרף קל, קל מאוד. ילדה לבד, ללא מבוגר שיתנגד ופשוט נטפלו אליה כדי לתת לה דו"ח "הילדה מסכנה פרצה בבכי", הוא מתאר.

לטענת עד הראייה, אחד השוטרים נראה ניגש לניידת ומוריד את תג השם שלו, וזורק אותו לניידת, מייד לאחר שהבין שעוברים ושבים מתחילים לצלם.

אמה של הילדה בת ה13 מהסרטון לN12: "הילדה היתה עם מסיכה. הורידה רק כדי לשתות. הם אמרו לה שהם רושמים דו״ח. שום העירו לה. הילדה שלי לא התחילה לבכות בגלל שהעירו לה. רואים ששאלו את המספר של האמא ואיפה היא גרה ומה השם שלה. בשביל מה? אם היו מעירים לה היו אומרים לה 'שימי את המסיכה' היא היתה שמה את המסיכה היא היתה מבינה את זה. היא ילדה בוגרת. היא בכתה כל הדרך הביתה וגם עכשיו לא מצליחים להרגיע אותה".

בתגובה לאירוע המזעזע, אמר סגן השר מאיר פרוש: "זה מחזה קורע לב, לראות שוטרים מבקשים לתת דו"ח לילדה בוכיה על אי עטיית מסיכה. אני מבקש מהציבור להביא תמונה כזו של שוטר נותן דו"ח לילדה חילונית... זאת מלבד העובדה שהכנסת אישרה הטלת קנס של 500 שקלים, שהוא אינו מידתי ושערורייתי לכל הדעות".

ממשטרת ישראל נמסר ל'כיכר השבת' בתגובה: "בניגוד מוחלט לנטען, השוטרים פגשו בנערה בת 13.5 ברחוב כשהיא ללא מסיכה על פניה, בניגוד לתקנות, אולם לא רשמו לה דו"ח כלל. השוטרים ביקשו ממנה לעטות מסיכה על פניה ושחררו אותה לדרכה. מדובר בעוד פרסום שקרי ומעוות לחלוטין, במסגרת קמפיין מגמתי המתנהל בימים אלו נגד המשטרה והשוטרים הפועלים למען בריאות הציבור".

כיכר השבת. בחדרי חרדים.
https://www.kikar.co.il/366556.html
https://www.bhol.co.il/news/1115374

(התלבטתי אם להביא את התגובה השקרית של המשטרה. אבל החלטתי בסוף להביא שתראו את ההתנהגות המזעזעת של המשטרה.)

משה 10
הודעות: 262
הצטרף: 01 ינואר 2018, 18:05
נתן תודה: 54 פעמים
קיבל תודה: 29 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 »

מי יכול להעלות את הסרטון לטובת החסומים

גרנולה
הודעות: 606
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 799 פעמים
קיבל תודה: 273 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

משה 10 כתב:
06 יולי 2020, 19:49
מי יכול להעלות את הסרטון לטובת החסומים
בסרטון רואים את הילדה בטשטוש. אז אני לא יודע אם יאיר מאשר להעלות את הסרטון.

סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1047
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 15 פעמים
קיבל תודה: 134 פעמים
יצירת קשר:

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

כמדומני שמותר
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת[/size]

סמל אישי של משתמש
יעבץ
הודעות: 799
הצטרף: 26 אפריל 2017, 16:37
נתן תודה: 136 פעמים
קיבל תודה: 56 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי יעבץ »


סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1047
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 15 פעמים
קיבל תודה: 134 פעמים
יצירת קשר:

Re: רשעות של משטרה! מJDN

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

סערה בעקבות סרטון בו נראת ילדה כבת 13 וחצי פורצת בבכי בעקבות עיכובה על ידי השוטרים שנראים רושמים לה דוח. המשטרה מצדה מכחישה את המקרה וטוענת כי מדובר בפרסום שקרי: "מדובר בקמפיין מגמתי המתנהל בימים אלו נגד המשטרה"
שוטרים עיכבו היום (שני) ילדה בת 13 וחצי ברחוב תורה מציון בירושלים לאחר שלטענתם הסתובבה ללא מסיכה. בתיעוד שהפיץ עובר אורח נראים שני השוטרים עומדים לצד הילדה, תוך שהיא ממררת בבכי, כשהם רושמים לה דוח. זמן קצר לאחר מכן נשמע השוטר אומר בטלפון, כנראה להוריה של בת ה-13.5, "הילדה שלך מקבלת דוח". אולם, מהמשטרה נמסר בתגובה כי "מדובר בשקרים ולא ניתן דוח לילדה".

בסרטון הילדה נראית מפוחדת וממררת בבכי, עוברים ושבים מתערבים ואדם אחד אפילו הציע לקבל את הדוח במקומה. לבסוף כשנוצרה התקהלות השוטרים עזבו את המקום. "אני לא מאמין למה שקורה, ילדה מקבלת קנס משוטרים בגלל שלא הייתה עם מסכה על פניה", נשמע עד ראייה בסרטון שהגיע מירושלים. "הילדה בוכה בטלפון. ממררת בבכי. השוטרים ברוממה מסתובבים ונטפלים לילדים שמסירים את המסכה ולו לרגע כדי לשתות והחמור זה שהם פשוט מחפשים ילדים שמסתובבים לבד ללא ליווי מבוגר".

"כאן בסרטון הם נטפלים לילדה כבת 9 עם מסכה שהורידה, את המסכה לסנטר כדי לשתות מהכוס ברד שקנתה לה", הוסיף. "השוטרים האלו פשוט מצאו טרף קל – קל מאוד. ילדה לבד ללא מבוגר שיתנגד ופשוט נטפלו אליה כדי לתת לה דוח והילדה המסכנה פרצה בבכי. החמור ביותר זה שאחד משני השוטרים מתבייש מעצמו, ובתחילת הסרטון הוא נראה ניגש לניידת ומוריד את התג עם השם שלו וזורק את זה לניידת. לבסוף כשעובר אורח התחיל לצעוק על השוטר על זה שהוא ללא זיהוי הם ברחו ממש כמו גנבים או שודדים. אני לא נכנס עכשיו לוויכוח אם יש קורונה או אין קורונה אבל מה שאני עכשיו ראיתי בעיניים שלי זה התעללות של שני שוטרים בילדה חרדית מסכנה ותמימה חד וחלק.


אמה של הילדה טענה בשיחה עם 'חדשות 12': "הילדה היתה עם מסיכה. הורידה רק כדי לשתות. הם אמרו לה שהם רושמים דו״ח. שום העירו לה. הילדה שלי לא התחילה לבכות בגלל שהעירו לה. רואים ששאלו את המספר של האמא ואיפה היא גרה ומה השם שלה. בשביל מה? אם היו מעירים לה היו אומרים לה ׳שימי את המסיכה׳ היא היתה שמה את המסיכה היא היתה מבינה את זה. היא ילדה בוגרת. היא בכתה כל הדרך הביתה וגם עכשיו לא מצליחים להרגיע אותה".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "בניגוד מוחלט לנטען, השוטרים פגשו בנערה בת 13.5 ברחוב כשהיא ללא מסיכה על פנייה בניגוד לתקנות, אולם לא רשמו לה דו״ח כלל. השוטרים ביקשו ממנה לעטות מסיכה על פניה ושחררו אותה לדרכה. מדובר בעוד פרסום שקרי ומעוות לחלוטין במסגרת קמפיין מגמתי המתנהל בימים אלו נגד המשטרה והשוטרים הפועלים למען בריאות הציבור".

"המשטר החילוני הופך לאנטישמי בצל הקורונה"

מטעם שר הבינוי והשיכון יעקב ליצמן נמסר כי הוא שוחח בשעה האחרונה עם שר הבט”פ אמיר אוחנה וביקש ממנו לבחון לעומק את התנהלות השוטרים שתועדו משפילים ילדה בת 13 ברחוב בירושלים, בניסיון לתת לה דו”ח בגין אי עטיית מסכה כביכול.

השר ליצמן הבהיר בשיחתו לשר אוחנה כי עם כל ההבנה לתפקיד השוטרים בימים לא פשוטים אלה, סאת הכאב הזעם של הציבור החרדי גוברת ובצדק, נוכח מקרים חוזרים ונשנים של ההתנכלות משטרתית, תוך חוסר רגישות בסיסית למול חסרי ישע, כמו מקרה מזעזע זה בו ילדה צעירה נדרשת למרר בבכי ברחוב, תוך התנהלות קשה ופוגעת מצד השוטרים. “יש למצות את הדין עם שוטרים אלה ולהבטיח שלא נחזה שוב בהתנהגות מעין זו במחוזותינו”.

השר לבטחון פנים אמיר אוחנה אמר לשר ליצמן כי בכוונתו לפנות באופן מיידי לממ”ז י-ם ניצב ירון ידיד על מנת לקיים בירור מהיר ויסודי של המקרה האמור ולהדגיש את חשיבות ההקפדה על כבוד האדם במרחב הציבורי וזכויות הציבור החרדי, בייחוד בימים של מאבק בנגיף הקורונה.

סגן השר מאיר פרוש על "הסרטון המזעזע עם הילדה הקטנה", כי "מחזה קורע לב לראות שוטרים מבקשים לתת דו"ח לילדה בוכיה על אי עטיית מסיכה. אני מבקש מהציבור להביא תמונה כזו של שוטר נותן דו"ח לילדה חילונית. זאת מלבד העובדה שהכנסת אישרה הטלת קנס של 500 שקלים, שהוא אינו מידתי ושערוריתי לכל הדעות".

סגן השר אורי מקלב על הסרטון בו נראים שוטרים מעכבים ילדה שלא חבשה מסיכה: "הכשל הגדול ביותר במשבר הוא של המשטרה, פעם אחר פעם, מקרה אחר מקרה נראת תמונה כוללת המביאה ציבורים שלמים לשבירת האימון במערכות. תגובת המשטרה מקוממת, עקרה ואינה עונה מדוע השוטר לא ענד תג זיהוי כדין. גם אם זה אירוע נקודתי עשבים שוטים אלה נשארים במערכת ולא מוקעים. המשטרה חזקה על חלשים, כפי שההגבלות והקנסות משולבים על שיקולים כלכליים על ראש הממשלה לדעת כי כאשר הוא מטיל הגבלות על הציבור יש לו משטרה שאינה יודעת את תפקידה ללא דעת וללא שיקול דעת".

ח"כ ישראל אייכלר: "המשטר החילוני הופך לאנטישמי בצל הקורונה. הציבור החרדי אינו יכול להתגונן נגד הקמים עלינו כגרועים שבאויבים. שוטר שמרגיש גיבור על ילדה קטנה, אינו עושה זאת לבד. הוא מוסת על ידי ממסד אנטישמי של פוליטיקאים, שופטים ואנשי תקשורת אויבי היהודים החרדיים. המשטרה איבדה שליטה על איבת השוטרים המוסתים נגד חרדים. אנשים חיים בפחד ואומרים שהמשטרה מסוכנת יותר ממגפת הקורונה".

"המוני אנטישמים רואה בכל ילד חרדי מפיץ חיידקים פונטנציאלי ולפי זה הם פועלים. ליברמן ולפיד מדברים על אלימות ברחובות בעקבות הקורונה וזאת התוצאה. אני קורא לראש הממשלה ולשר לביטחון פנים לפטר מיד את השוטרים האכזריים הללו, כדי להעביר מסר שהם לא מייצגים את המדינה. יש להנחות מידית את השוטרים: כל שוטר שיתן דו"ח על מסכה לקטין בגיל כזה יפוטר לאלתר", דברי אייכלר.

מלשכת יו"ר וועדת חוקה ח"כ יעקב אשר נמסר כי "בעקבות התיעוד המזעזע של הילדה בת ה-10 מירושלים, זימן יו"ר וועדת חוקה ח"כ יעקב אשר דיון דחוף בוועדה ליום רביעי הקרוב בנושא "התנהלות המשטרה ואופי אכיפת חוקי הקורונה אל מול ילדים ואוכלוסיות מיוחדות". לדיון יזומנו משטרת ישראל, המשרד לבטחון פנים, משרד המשפטים, הפרקליטות, המועצה לשלום הילד וגורמים נוספים, כדי לוודא את אי הישנותם של מקרים מעין אלה עד לרמת השוטר/פקח בשטח תוך הטמעת ההנחיות והדרישות בחוק המחייב שיקול דעת והסברה בטרם אכיפה".

חבר הכנסת אליהו ברוכי: "אני מקבל אין ספור פניות בשעה האחרונה, מה תגובתי, כח"כ חרדי טרי, על הסרטון המזעזע של שוטר אטום וחסר שכל מתעמת עם ילדה חרדית. שאבין, צריך להיות חרדי בשביל לזעוק על זה? הכול הכול זה חרדים-חילוניים? היכן שר החינוך? היכן השר לביטחון הפנים? היכן המועצה לשלום הילד? איפה כל מי שלפני שבוע זעק על מעצר שווא, לדבריהם, של אמיר השכל? בבקשה, הבמה כולה שלכם".

ח"כ בצלאל סמוטריץ בטוויטר: "משטרת ישראל, יש לכם תפקיד חשוב ומורכב בימים האלה ואני באמת לא מקנא בכם. אבל אם תפעילו היגיון בריא ושכל ישר תעזרו לציות האזרחי ולא תפגעו בו כמו במקרה הזה. ילדה בת עשר עם האחים הקטנים שלה לא צריכה טראומה כזו לכל החיים. תנו מסיכה, תוסיפו חיוך ושחררו. יותר מידי סרטונים רצים בימים האחרונים על התעקשות ואלימות מיותרים סביב אכיפת התקנות. ככה לא יוצרים הזדהות ולא מגבירים ציות אזרחי. ככה מביאים לתוצאה ההפוכה. זהירות ייתר נדרשת בציבור החרדי שחש, בצדק, שהוא תחת עליהום ואכיפת יתר מפלה".

שרת התפוצות, עומר ינקלביץ' בטוויטר: "אכיפת חבישת המסיכות היא אינטרס הציבור לשמירה על בריאותו. מצד שני, שוטר שעוצר ילדה בוכיה בת 13, זה לא סיפור של קנס, אלא אירוע טראומתי קשה לילד/ה, בעל השלכות פסיכולוגיות. אף אחד לא רוצה לראות את ילדו הקטן בוכה בהיסטריה ברחוב כששוטר עוצר אותו. חייב להיות טיפול רגיש בילדים קטנים".
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת[/size]

סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1047
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 15 פעמים
קיבל תודה: 134 פעמים
יצירת קשר:

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

videoplayback (1).mp4
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת[/size]

גרנולה
הודעות: 606
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 799 פעמים
קיבל תודה: 273 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

ח"כ בצלאל סמוטריץ:
01.mp4
02.mp4
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב וקורונימון
הודעות: 4304
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36
נתן תודה: 32 פעמים
קיבל תודה: 37 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב וקורונימון »

למעשה!
בת 9?
בת 10?
בת 13.5??
ה' הושיעה המלך יעננו ביום קורונה, אנא ה' קורו נא
כ"ד הכו"ח עבדכם הנאמן בלונ"ח
פע'מון ז'הב ור'ימון (המכונה לפנים פע"ח),
הגאב"ד דק"ק פצלוחנה פופיטות יצ"ו

פרח
הודעות: 226
הצטרף: 30 דצמבר 2017, 22:29
נתן תודה: 12 פעמים
קיבל תודה: 12 פעמים

Re: רשעות של משטרה! מJDN

נושא שלא נקרא על ידי פרח »

א בוחער כתב:
06 יולי 2020, 20:38

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "בניגוד מוחלט לנטען, השוטרים פגשו בנערה בת 13.5 ברחוב כשהיא ללא מסיכה על פנייה בניגוד לתקנות, אולם לא רשמו לה דו״ח כלל. השוטרים ביקשו ממנה לעטות מסיכה על פניה ושחררו אותה לדרכה. מדובר בעוד פרסום שקרי ומעוות לחלוטין במסגרת קמפיין מגמתי המתנהל בימים אלו נגד המשטרה והשוטרים הפועלים למען בריאות הציבור".
מה שמטריף את הדעת, זה ההכחשה המתעלמת של המשטרה, כאילו אנחנו ברוסיה, כאילו אין סרטון המתעד את הדקות הארוכות שהרשעים הללו ניסו לתת לה דו"ח, ואיך המשטרה קוראת לזה: "ביקשו ממנה לעטות מסיכה על פניה ושחררו אותה לדרכה", לראות ולהתפלץ.
אגב, מה שהיה שם בפועל, שהמצלמים הם אלו ש"שחררו את השוטרים לדרכם", ולא השוטרים את הילדה... :twisted:

גרנולה
הודעות: 606
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 799 פעמים
קיבל תודה: 273 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

מאמר ציני מושחז ומשובח:

שוטרים יקרים / ראש לשועלים

היה היום עליהום גדול, ואני חושב שהוא לא מוצדק.

חסרה רק מעט הסברה.

כמו שיש חסר חמור בהסברה בציבור החרדי (שמורגש בפרט בקופות היומונים), כך נדרשת יותר הסברה לדוברות המשטרה. ובמקום שאין אנשים, אתנדב אני להסביר:

קיים כשל יסודי באופן שבו אתם – בדוברות המשטרה – תופסים את החיים במדינת ישראל. עליכם לשנות את ההבנה הבסיסית הזו באופן מידי, ואז אולי תבוא לנו הרווחה.

כאשר אזרח, יהא השר למשאבי המים, או להבדיל אדמו"ר חשוב, נתקל בשוטרים – הוא לבד. אף אחד לא עומד מאחוריו, והוא אינו מייצג אף אחד. שום מעשה שעשה אזרח אחר לפניו לא מצדיק פגיעה בו, גם אם אותו אזרח היה אחד מחסידיו, עבדו האישי, או מנהל רשות המים, ושום מעשה נואש שיבצע האח"מ כעת – לא יחפה על תג מחיר שתגבה המשטרה לאחר מכן.

לעומתו, השוטר, לעולם אינו עומד על משמרתו כאדם בודד. השוטר הוא שוטר, נציג המשטרה, החוק, השלטון והממשלה, לא משנה הסדר. אני מבין שהמשוואה הזו ממש מקוממת ומפלה, אבל היא אמיתית.

כשתגמרו להבין את זה, אולי נפסיק לשמוע תגובות בסגנון 'השוטרים פועלים בזירות תוך סיכון חיים מול מתפרעים ואנשים איומים ונוראים', פשוט משום שהן נטולות הקשר לוגי. העובדה שהשוטרים חוטפים מאזרחי ישראל/מחרדים/מדוסים תושבי אילת/מנערות צעירות, לא מתירה את דמם של אנשי הקבוצות הנ"ל, ולא משחררת אף רסן חוקי או מוסרי מפעילות המשטרה. כל אזרח הוא איש בפני עצמו, שמחיצות פרספקס תקניות מבדילות בינו לבין יתר האזרחים. עוונותיהם לא עולות לחשבון עוונותיו, והתנהגותם המופתית לא משפרת את עמדתו. מוזר לי שצריך לומר את זה.

באופן הזה, ייתכן שדוברות המשטרה גם תחדל להחזיק בתפיסה הפסימית ששולטת בה. אותו מבט עגום, לפיו המשטרה ואלפי שוטריה המסורים בצד אחד של המתרס, ומן העבר השני מיליוני אזרחים חמומי מוח ושונאי שוטרים - כולל עיתונאים, פוליטיקאים, ילדים וילדות קטנים ומיוחדים יותר ופחות, ואישי ציבור נוספים - שחברו יחד לנהל 'קמפיין הסתה שקרי' על גבה של המשטרה המדוכאת במטרה ברורה 'להחליש ולרסק את שלטון החוק והאמת'. וכמובן 'לא ניתן לזה יד'.

רגשי נחיתות מעין אלו הן כיפת ברזל לביקורת מכל סוג. תשתית פורה להדיפה חד-משמעית של כל ניסיון קל שבקללות להעיר, להציע שיפור, להתלונן על תקלה. כלום. מהרגע שאתה אינך אתה, יצחק ציניגראפטען, אלא זרוע עלובה של התמנון הגדול והרשע, אויב המשטרה מדור דור – מה לנו ולך. מי אתה שתפנה אלינו בכלל. הרי אתה צעקת שבוע שעבר על שוטרת, לא אתה? לא חשוב. אתם. אתם האזרחים הרעים, שאין להם טיפת הכרת הטוב למשטרה הטובה והאימהית. איכס.

כך גם מגמדים כל אירוע, ומנסים להכניסו להקשרו המדומה:
'בניגוד מוחלט לנטען', האזרח סך הכל היה אולי תמים יחסית, אבל השוטר רק דחף, חבר שלו כולה הוציא גז פלפל, נהג שעבר וצילם קיבל רק בוקס קטן בראש, לא יודעים איך המצלמה נשברה, זהו פחות או יותר, אולי קצת אלימות לפה ולשם. לא עידכנו אותנו מי פינה את הבחור לבית חולים. אין לנו מושג. המצלמה נתקעה באותו רגע (אירוע אילוסטרציה, למען הסר ספק). אז למה עושים עסק? סתם סיפור קטן. אולי נקרא לשוטר שנה הבאה, ונתדרך אותו על טכניקות נכונות לפעולה במצבי לחץ.

למה באמת עושים עסק. כי השוטר הזה הוא לא פלוני פלוניהו מגבעת טוריהו, הוא המשטרה. לֹא עַל הַמֶּלֶךְ לְבַדּוֹ עָוְתָה וַשְׁתִּי הַמַּלְכָּה כִּי עַל כָּל הַשָּׂרִים וְעַל כָּל הָעַמִּים. 'מדינת ישראל נגד בנימין נתניהו'. השוטר לא בא בכוחות עצמו ולא קיבל את ההכשרה, הציוד והלגיטימציה לפעילות שלו מאיחוד האמירויות. הוא פועל כנציג החוק עלי אדמות, ומבחינת האזרח, מדינת ישראל כולה עמדה ובעטה בו ברחובה של עיר לעיני כל ישראל. האם הבעיטה מוצדקת או לא? ניתן לדון בכובד ראש. אבל השאלה שעל השוטרים לשאול את עצמם לפניה היא, האם ראוי האזרח המוטל על הארץ לקבל בעיטה שלימה מהמדינה המכובדת והחלמאית שלנו.

זאת ועוד, האפקט הציבורי הוא עצום, ובצדק. כי כאשר שוטר פועל שלא כשורה, ציבורית הייתה זו המשטרה שביצעה את מעשיו אחד לאחד. אין כאן מקרה נקודתי, ואבדן האמון במשטרה כמערכת צפוי ובלתי נמנע. בשונה מהותית מאדון שיפטרקרויס, שאפילו אם הוא ביצע פשעים נגד האנושות/תקף שוטר, מעשיו אינם משליכים על הציבור החרדי, על קהילתו, ואפילו לא על בני משפחתו הגרעינית, כמה שזה נשמע מוזר. לא ייאמן.

בפרק הבא נרחיב עוד טיפה, ונלמד אתכם גם על בדיקת עובדות נאותה, ודרכים קלות להימנע מהיתפס בשקרים שקופים ומסרטונים מכחישים.

להתראות.

פרוג:
https://www.prog.co.il/threads/%D7%97%D ... 94.568673/

סמל אישי של משתמש
יענקי_רייזמאן
הודעות: 635
הצטרף: 26 אפריל 2020, 08:24
נתן תודה: 226 פעמים
קיבל תודה: 372 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי יענקי_רייזמאן »

תראו מי שומר על הזכויות של החרדים ומדבר על אכיפת-יתר: ח"כ אחמד טיבי
https://col.org.il/news/125595
"..מתגברים הגעגועים באשר כלה קייץ עובר חורף ואנחנו לא נושענו.

אבל מצד השני ההרגל עושה את שלו. ויש מקום לחשש אשר יתיישן הדבר,
ואור וחום ההתקשרות לנשיאנו, לתורתו ולהוראותיו אשר כולא חד ילך הלוך וחסור ח"ו.

(ט"ו שבט תשי"א)

סמל אישי של משתמש
החסיד פון ר' ישעיה'לה
הודעות: 119
הצטרף: 17 מרץ 2020, 03:40
נתן תודה: 18 פעמים
קיבל תודה: 27 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי החסיד פון ר' ישעיה'לה »

discrimination99@. בחדרי חרדים
לאימייל הזה אפשר לשלוח כל סיפור שראיתם ששוטרים גרמו עוול למישהו בציבור החרדי
מקווה שיאיר יסלח לי שהכנסתי כאן כתובת מייל

טריסקער
הודעות: 59
הצטרף: 28 מאי 2018, 23:33

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי טריסקער »

כתובת האימייל חסרה ואינה תקנית

סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1047
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 15 פעמים
קיבל תודה: 134 פעמים
יצירת קשר:

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

יענקי_רייזמאן כתב:
07 יולי 2020, 03:54
תראו מי שומר על הזכויות של החרדים ומדבר על אכיפת-יתר: ח"כ אחמד טיבי
https://col.org.il/news/125595
א. אתה יכול להוריד את זה לחסומים? תודה.
ב.
זה מאוד מובן יש ברית עתיקה בין טיבי לחרדים יש כמה דוגמאות
וועדת הכספים
יש וידיאו של אייכלר מדבר ערבית בתודה לטיבי טיבי מחזיר לו באידיש וכו' גם לחרדים וגם לערבים יש אינטרסים משותפים משפחות מרובות ילדים אבטלה חוק הגיוס ועוד וכאן אין המקום להאריך...
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת[/size]

סמל אישי של משתמש
אבן הפינה
הודעות: 1037
הצטרף: 06 ינואר 2015, 17:29
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 26 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי אבן הפינה »

טריסקער כתב:
07 יולי 2020, 08:01
כתובת האימייל חסרה ואינה תקנית
זה אוטומטי כי אסור לכתוב פה כתובות מייל אז אוטומטי נמחק חלק
הייתה לראש פינה

גרנולה
הודעות: 606
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 799 פעמים
קיבל תודה: 273 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

בכוונה לא הבאתי את הוידאו של טיבי.

אדם שמהלל מחבלים רוצחים ימ"ש שרצחו אנשים נשים וטף.. אני לא רוצה לשמוע אותו מדבר על התנהגות נאותה לילדה חרדית. (בעצם, לא רוצה לשמוע אותו בכלל.)

גרנולה
הודעות: 606
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 799 פעמים
קיבל תודה: 273 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

תיעוד נוסף:

שומעים בבירור את השוטר אומר (דקה 1:17 בסרטון) "הילדה שלך מקבלת דוח". בניגוד לטענת דוברות המשטרה "בניגוד מוחלט לנטען, השוטרים פגשו בנערה בת 13.5 ברחוב כשהיא ללא מסיכה על פניה, בניגוד לתקנות, אולם לא רשמו לה דו"ח כלל. השוטרים ביקשו ממנה לעטות מסיכה על פניה ושחררו אותה לדרכה."

ההודעות של דוברות המשטרה. לא פחות מזעזעות מהמקרה עצמו. אין אפילו מילת התנצלות אחת, תתנצלו!!
הילדה שהשוטרים עכבו- 'הם איימו עלי שיקחו אותי לתחנה' - כיכר השבת.m4v

גרנולה
הודעות: 606
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 799 פעמים
קיבל תודה: 273 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

כתבה נוספת בעניין:

כיכר השבת:
הילדה שהשוטרים עכבו: 'הם איימו עלי שיקחו אותי לתחנה'

אמה של בתיה געטר, הילדה בת ה-13 שתיעוד עיכובה בידי שוטרים לשם מתן 'קנס מסכה' הסעיר את המדינה, חושפת בראיון ל'כיכר השבת' כי בתה אף אוימה על ידי אחד השוטרים בהעלאה לניידת בדרך לתחנת המשטרה.

תחילה מספרת האם, שרה, כיצד הסיפור המקומם הגיעה לידיעתה: "שמעתי על הסיפור תוך כדי שהוא קרה; אברך שעבר במקום יצר איתי קשר וסיפר לי שיש שם משטרה, והם רוצים לתת לבת שלי דו"ח בגלל שהיא לא לבשה מסכה, כשהיא שתתה ברד. אמרתי לו שאני רוצה לדבר איתה, אבל מרוב הבכי היא לא הצליחה לדבר".

"אחרי זה, בבית, היא סיפרה לי שהלכה לקחת את הילדים לבית, והיה ממש חם, אז היא קנתה 'ברד' והורידה את המסכה בשביל לשתות, ופתאום התנפלו עליה השוטרים. הם רצו לתת לה דו"ח, אז היא אמרה להם 'היתה לי מסכה'".

בשלב זה כאמור מספרת אמה של בתיה: "הילדה גילתה לנו שבהתחלה השוטר אמר לה, שאם לא תיתן את הפרטים שלה, הוא יקח אותה לתחנת המשטרה, ואז הגיעו כבר אנשים והתחילו לצלם. בלילה היא היתה כל הזמן בלחץ בגלל האיום הזה של השוטר".

"אני חייבת לומר", מדגישה שרה געטר בכאב, "שאף אחד מהמשטרה לא יצר איתנו אחר כך קשר. אולי אם הם היו מתקשים ומתנצלים, הבת שלי היתה מצליחה להירגע קצת".

ויש לה גם מסקנה מכל הסיפור הקשה: "המסר החשוב מהפרסום של הסיפור הזה: תפיקו לקחים. שמישהו יקח את הנושא הזה לידיים ויעשה פה שינוי ברגישות של השוטרים כלפי ילדים. גם כלפי מבוגרים צריך פה שינוי".

"הילדה סיפרה לחברות שלה, שבתחילת הקורונה היא הלכה עם חברה והיה לה את מסכה על הסנטר, וניגש אליה מישהו ואמר לה לשים את המסכה על הפנים, והיא שמה. אפשר להסתפק בדיבור, זו הדרך הראויה. למה לבוא ולקפוץ על ילדה - ועוד שני שוטרים; מה, היא מחבלת?".

אם הילדה מוסיפה: "יש לנו משפחה בחו"ל, והם התקשרו בהלם. הזדעזעו. הם לא יודעים איך לעכל כזה סיפור: תמונה של שני שוטרים מול ילדה, בגלל שהורידה לשנייה את המסכה".

"הסיפור פה הוא לא הדו"ח, זה לא הכסף", מדגישה אמה של בתיה, "אלא דרך ההתנהגות - שזה משהו שאסור שיעבור בשקט".

ואיך עובר עליה היום שאחרי? "היום היא הלכה לבית הספר כרגיל. רצינו שהיא תחזור לשגרה. זה הכי טוב. יש לה אחות בת שש, שגם היא עדיין מבוהלת מהסיפור הזה. הרגענו אותה, וגם אנשים שולחים לה משחקים".

"קיבלנו הרבה פניות מאנשים שרוצים לתמוך, אני הגעתי לשם רק אחרי שהמשטרה הלכה מישם, אבל כשראיתי את הסרטון, הבנתי כמה שזה היה מזעזע", מסיימת בכאב אמה של בתיה בת ה-13.

יצוין, כי ממשטרת ישראל נמסר כי הם מבקשים להסתפק בתגובה הרשמית שפורסמה אמש, ממנה כזכור עלה כי השוטרים בסך הכל ביקשו ממנה לעטות מסכה - למרות שבתיעוד מהמקום נראה בבירור השוטר, כאשר הוא אומר לאם הילדה בטלפון: "אני נותן לילדה דו"ח".

וכך נכתב בתגובה של משטרת ישראל: "בניגוד מוחלט לנטען, השוטרים פגשו בנערה בת 13.5 ברחוב כשהיא ללא מסיכה על פניה, בניגוד לתקנות, אולם לא רשמו לה דו"ח כלל. השוטרים ביקשו ממנה לעטות מסיכה על פניה ושחררו אותה לדרכה. מדובר בעוד פרסום שקרי ומעוות לחלוטין, במסגרת קמפיין מגמתי המתנהל בימים אלו נגד המשטרה והשוטרים הפועלים למען בריאות הציבור".

https://www.kikar.co.il/366696.html

גרנולה
הודעות: 606
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 799 פעמים
קיבל תודה: 273 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

גרנולה כתב:
07 יולי 2020, 16:40
תיעוד נוסף:

שומעים בבירור את השוטר אומר (דקה 1:17 בסרטון) "הילדה שלך מקבלת דוח". בניגוד לטענת דוברות המשטרה "בניגוד מוחלט לנטען, השוטרים פגשו בנערה בת 13.5 ברחוב כשהיא ללא מסיכה על פניה, בניגוד לתקנות, אולם לא רשמו לה דו"ח כלל. השוטרים ביקשו ממנה לעטות מסיכה על פניה ושחררו אותה לדרכה."

ההודעות של דוברות המשטרה. לא פחות מזעזעות מהמקרה עצמו. אין אפילו מילת התנצלות אחת, תתנצלו!!

התיעוד:
הילדה שהשוטרים עכבו- 'הם איימו עלי שיקחו אותי לתחנה' - כיכר השבת.mp4
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יענקי_רייזמאן
הודעות: 635
הצטרף: 26 אפריל 2020, 08:24
נתן תודה: 226 פעמים
קיבל תודה: 372 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי יענקי_רייזמאן »

א בוחער כתב:
07 יולי 2020, 10:45
יענקי_רייזמאן כתב:
07 יולי 2020, 03:54
תראו מי שומר על הזכויות של החרדים ומדבר על אכיפת-יתר: ח"כ אחמד טיבי
https://col.org.il/news/125595
א. אתה יכול להוריד את זה לחסומים? תודה.
ב.
זה מאוד מובן יש ברית עתיקה בין טיבי לחרדים יש כמה דוגמאות
וועדת הכספים
יש וידיאו של אייכלר מדבר ערבית בתודה לטיבי טיבי מחזיר לו באידיש וכו' גם לחרדים וגם לערבים יש אינטרסים משותפים משפחות מרובות ילדים אבטלה חוק הגיוס ועוד וכאן אין המקום להאריך...
א. אכן, רק העתקתי את הכותרת משם, ואף כתבתי שם תגובה בעניין, תחת הכותרת "ממה ההתפעלות?".
ב. לצערי אין באפשרותי להוריד ולהעלות לדרייב, IDM נמחק לי מכרום ולא נותן להחזיר אותו. משהו מוזר. ומעצבן.
"..מתגברים הגעגועים באשר כלה קייץ עובר חורף ואנחנו לא נושענו.

אבל מצד השני ההרגל עושה את שלו. ויש מקום לחשש אשר יתיישן הדבר,
ואור וחום ההתקשרות לנשיאנו, לתורתו ולהוראותיו אשר כולא חד ילך הלוך וחסור ח"ו.

(ט"ו שבט תשי"א)

גרנולה
הודעות: 606
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 799 פעמים
קיבל תודה: 273 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

מהח"כ והממשלה לא יצא שם דבר..
לענ"ד צריך ללכת למשפט ותביעה אישית ( לא מח"ש. כי לא יצא מהם כלום.. ) נגד השוטרים על הפגיעה בילדה, בנוסף גם אחד מהם עבר על החוק באי ענידת תג זיהוי!

גרנולה
הודעות: 606
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 799 פעמים
קיבל תודה: 273 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

אבימי.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יענקי_רייזמאן
הודעות: 635
הצטרף: 26 אפריל 2020, 08:24
נתן תודה: 226 פעמים
קיבל תודה: 372 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי יענקי_רייזמאן »

גרנולה כתב:
07 יולי 2020, 18:19
מהח"כ והממשלה לא יצא שם דבר..
לענ"ד צריך ללכת למשפט ותביעה אישית ( לא מח"ש. כי לא יצא מהם כלום.. ) נגד השוטרים על הפגיעה בילדה, בנוסף גם אחד מהם עבר על החוק באי ענידת תג זיהוי!
אבל חקירת שוטרים זה לא רק במח"ש?
(= המחלקה לחקירת שוטרים)
"..מתגברים הגעגועים באשר כלה קייץ עובר חורף ואנחנו לא נושענו.

אבל מצד השני ההרגל עושה את שלו. ויש מקום לחשש אשר יתיישן הדבר,
ואור וחום ההתקשרות לנשיאנו, לתורתו ולהוראותיו אשר כולא חד ילך הלוך וחסור ח"ו.

(ט"ו שבט תשי"א)

גרנולה
הודעות: 606
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 799 פעמים
קיבל תודה: 273 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

מח"ש = מחלקת חיפוי שוטרים. זה מחלקה של המשטרה בעצמה והם אלופים בחיפוי על השוטרים, זיוף עדויות, וטיוח והם מגבים הם האלימות המשטרתית.
(לא מזמן הם סגרו מ'חוסר ראיות' את התיק נגד הפגיעה בילד המיוחד בערב ל"ג בעומר שנה שעברה. ועוד הרבה תיקים דומים של אלימות משטרתית.)

אם יש דרך לתביעה אישית נגד השוטרים יותר טוב.. חייבים לעשות לזה סוף!

סמל אישי של משתמש
מויישה
הודעות: 177
הצטרף: 31 אוגוסט 2019, 22:19
נתן תודה: 92 פעמים
קיבל תודה: 75 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

מח"ש היא מחלקה להגשת תלונה פלילית נגד שוטרים.
אבל אין בעיה להגיש תביעה אישית אזרחית ממונית לבית משפט נגד שוטר ספציפי ותשאלו את איתמר בן-גביר שעשה מזה קריירה שלימה ולא מעט כסף...

סמל אישי של משתמש
ספירה
הודעות: 138
הצטרף: 26 אפריל 2018, 01:00
קיבל תודה: 29 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי ספירה »

500 ש''ח.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
ספירה
הודעות: 138
הצטרף: 26 אפריל 2018, 01:00
קיבל תודה: 29 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי ספירה »

2020-07-07_172805.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

גרנולה
הודעות: 606
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 799 פעמים
קיבל תודה: 273 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

קובץ מידע חשוב למפגש עם שוטר:
מפגש עם שוטר.pdf
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1047
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 15 פעמים
קיבל תודה: 134 פעמים
יצירת קשר:

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

ספירה כתב:
08 יולי 2020, 14:41
2020-07-07_172805.jpg
שלחתי כבר
viewtopic.php?f=1&t=16310&start=100
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת[/size]

שלח תגובה