רשעות של משטרה!

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
יענקי_רייזמאן
הודעות: 635
הצטרף: 26 אפריל 2020, 08:24
נתן תודה: 226 פעמים
קיבל תודה: 372 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי יענקי_רייזמאן »

א בוחער כתב:
08 יולי 2020, 16:52
ספירה כתב:
08 יולי 2020, 14:41
2020-07-07_172805.jpg
שלחתי כבר
viewtopic.php?f=1&t=16310&start=100
לא כולם עוקבים כמוני וכמוך..
"..מתגברים הגעגועים באשר כלה קייץ עובר חורף ואנחנו לא נושענו.

אבל מצד השני ההרגל עושה את שלו. ויש מקום לחשש אשר יתיישן הדבר,
ואור וחום ההתקשרות לנשיאנו, לתורתו ולהוראותיו אשר כולא חד ילך הלוך וחסור ח"ו.

(ט"ו שבט תשי"א)

סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1047
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 15 פעמים
קיבל תודה: 137 פעמים
יצירת קשר:

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

יענקי_רייזמאן כתב:
08 יולי 2020, 17:34
א בוחער כתב:
08 יולי 2020, 16:52
ספירה כתב:
08 יולי 2020, 14:41
2020-07-07_172805.jpg
שלחתי כבר
viewtopic.php?f=1&t=16310&start=100
לא כולם עוקבים כמוני וכמוך..
יענקי אתה משהו מיוחד...
זה משהו שבמקרה העליתי.
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת[/size]

סמל אישי של משתמש
ספירה
הודעות: 138
הצטרף: 26 אפריל 2018, 01:00
קיבל תודה: 29 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי ספירה »

א בוחער כתב:
08 יולי 2020, 16:52
ספירה כתב:
08 יולי 2020, 14:41
2020-07-07_172805.jpg
שלחתי כבר
viewtopic.php?f=1&t=16310&start=100
סליחה לא ראיתי, כתוב ליאיר שימחוק.

סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1047
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 15 פעמים
קיבל תודה: 137 פעמים
יצירת קשר:

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

זה לאמכזה נורא.
זה גם קרה לי פעם
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת[/size]

גרנולה
הודעות: 611
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 802 פעמים
קיבל תודה: 275 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

מלכי וולף.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

גרנולה
הודעות: 611
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 802 פעמים
קיבל תודה: 275 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

אחרי התיעוד הקשה: הילדה בסי גטר בפגישת פיוס במחוז ירושלים
סערת הילדה שעוכבה של ידי שוטרים בי-ם, עוררה סערה רבה ברחוב החרדי. כעת, כך מסתמן, מגיעה הפרשה לסיומה. משפחת הילדה הוזמנה היום לפגישת פיוס במחוז ירושלים, שם הובטח להם כי מקרים דומים לא יישנו בעתיד • "הוחלט לטובת הילדים וחינוכם הטהור לסיים את הפרשה"


הסערה הגדולה שפרצה בעקבות עיכובה של הילדה בסי גטר בירושלים, לאחר ששוטרים עיכבו אותה בחוסר רגישות ברחוב תורה מציון בירושלים, בעת ששתתה כוס ברד יחד עם אחיה הקטנים וביקשו לתת לה דו"ח בגין אי עטיית מסכה - מגיעה ככל הנראה לסיומה, כשהילדה בליווי משפחתה הגיעו היום (שני) למשטרת מחוז ירושלים כדי לערוך 'סולחה' עם השוטרים.

הפרשה, שהציתה את הזעם ברחוב החרדי ואינה יורדת מסדר היום, העסיקה לא מעט את קברניטי המחוז הירושלמי במשטרה, ול'בחדרי חרדים' נודע כי היום אחר הצהריים, הזמינו השוטרים את ההורים למפגש פיוס וסולחה במטה הפיקוד בירושלים.

ההורים ר' שייע ורעייתו שרה, יחד עם בני המשפחה, הגיעו למטה מחוז ירושלים שם הציגו בפניהם את כלי המשטרה השונים והביעו את צערם על המקרה שאירע.

במהלך הפגישה אמר מפקד תחנת לב הבירה נצ"מ שימי מרציאנו: "אנחנו שמחים שבאת, המטרה שלנו היום היא שתחווי חוויה מתקנת. למשטרה יש הרבה מאוד משימות, בעיקר לשמור על ביטחון הציבור, ובתקופה האחרונה, הוטלה עלינו המשימה לשמור גם על בריאות הציבור, על מנת למנוע את התחלואה ולוודא שכלל הציבור עוטה מסיכה. אני רוצה שתדעי שהשוטרים הם אנשים טובים, ששומרים על הציבור ודואגים לו, ואני מקווה שתצאי מכאן היום מחייכת ועם הרגשה טובה".

רב המשטרה נצ"מ רמי ברכיהו אמר: "השוטרים עובדים קשה בשביל לשמור על הבריאות של עם ישראל, והם עושים עבודת קודש, וכל כוונתם הייתה לשמור על הבריאות של כולנו. חשוב לנו מאוד שתדעי שהשוטרים מתכוונים לעשות רק טוב."

אביה של בתיה, יהושע גטר אמר: "אני רוצה שמכאן יצא מסר, קידוש השם ושעם ישראל צריך אחדות. אני רוצה שנתאחד, נתפייס ונמשיך הלאה.

עוד נודע ל'בחדרי חרדים', כי מי שעומד מאחורי מפגש הפיוס הוא הרב רמי ברכיהו רב המשטרה שקישר בין ההורים למשטרה על מנת לגשר על הפערים ולהוריד את גובה הלהבות.

גורם במשפחה עמו שוחחנו אומר ל'בחדרי חרדים', כי הוחלט לטובת הילדים וחינוכם הטהור לסיים את הפרשה על אף שהוצע להם לקחת סוללת עורכי דין לתבוע את השוטרים במח"ש. כעת, המשפחה קיבלה מסר ממשטרת ישראל שהכל נרגע ושב על מקומו כבתחילה ובתקווה שיותר לא יחזרו כאלה דברים על עצמם והיה זה שכרנו.

בחדרי חרדים.
https://www.bhol.co.il/news/1117508

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב וקורונימון
הודעות: 4304
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36
נתן תודה: 32 פעמים
קיבל תודה: 37 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב וקורונימון »

בס"ד
האויבים האמיתיים של היהדות החרדית /
הרב אליהו קאופמן
כאשר ח"כים יוצאי אתיופיה משתפים פעולה עם ח"כי ימין ושמאל ועם ח"כים ערבים נגד אלימות המשטרה בכול המגזרים בישראל, הרי שהשרים, סגני השרים והח"כים החרדים "ירדו למחתרת" בכול הנוגע והאמור לאפליית היהדות החרדית ולהתנהגות המשטרה כנגדה. העסקנים החרדים אינם פוצים פה על מה שקורה בירושלים ובביתר עילית – כאשר דווקא גורמים חילוניים יוצאים כנגד המשטרה על מעלליה ברחוב החרדי. כיצד אלה שהיו אמורים להיות הלוחמים למען היהדות החרדית הפכו לאויביה הגדולים ביותר ?
ח"כ תמר זנדברג – מתנועת מר"צ, פנתה לפני יותר משבועיים לח"כים החרדים וביקשה מהם שיתוף פעולה נגד אלימות המשטרה באשר היא. התגובה החרדית – של ח"כי "יהדות התורה" וש"ס, הייתה של "דום שתיקה". לח"כ זנדברג היה רעיון להתאחד עם החרדים, שהם בדרך כלל שנואי נפשה, כדי לעצור את האלימות המשטרתית בהפגנות השמאל. אבל העסקנים החרדים לא סירבו להצעתה דווקא משום היותה אנטי דתית. הם פשוט מזמן לא מתעסקים בהגנה על הציבור החרדי – ובמיוחד מהמשטרה, מסיבות אחרות לגמרי. מה שזנדברג לא ידעה ואיננה יודעת היא העובדה שהעסקנים החרדים הפכו כבר – כשני עשורים לערך, לאדישים כלפי אלימות המשטרה כנגד חרדים באשר הם חרדים. בימים שאנשי "ימינה" למשל יצאו ויוצאים להגנת ציבור ה"כיפות הסרוגות" מפני אלימות המשטרה והצבא, בימים שהח"כים הערבים נלחמים בשצף קצף כנגד אלימות המשטרה והצבא נגד ערביי ישראל, בימים שהשמאל גילה את האלימות המשטרתית נגדו ועסקניו וח"כיו המעטים יוצאים כנגד האלימות הזו, ובימים שהליכוד והימין מאשימים את המשטרה ב"תפירת תיקים" לנתניהו הרי שהח"כים החרדים ועוזריהם נוהגים מול אלימות המשטרה כשלושת הקופים גם יחד. הם עוצמים עיניים, אוטמים אוזניים ולבסוף גם סותמים את פיותיהם. פעם, בשנות התשעים של המאה ה-20, זה היה אחרת, אבל מאז ועד היום עברו מספיק מים בתעלות הפוליטיות ושוב ושוב מוכרים העסקנים החרדים את ציבורם בנזיד העדשים האישי, שכולל את שלושת ה"כפים": 1) כסף. 2) כבוד. 3) כוח.
ימים עברו
על רקע התרחבותה של היהדות החרדית, בשנות התשעים של המאה העשרים, אירעו לא מעט אירועים שבהם המשטרה התעמתה עם הציבור החרדי. המוקד היה בירושלים – בפרשת ההפגנות החרדיות לסגירתו של כביש בר אילן בשבתות. מוקד אחר היה באמצע שנות התשעים של המאה העשרים – במרכזה של העיר יפו, כאשר המון חרדי מבני ברק ומירושלים הגיע ליפו כדי לעצור את הריסת בית העלמין היהודי בעיר, עקב פרויקט הבנייה של חברת "אילן – גת". העימותים בין המשטרה ומשמר הגבול כנגד המפגינים החרדים – בשתי החזיתות, הפכו לחלון הראווה של התקשורת הישראלית, ואף לחו"ל הגיעו התמונות. הח"כים החרדים התגייסו למאבק למען הציבור החרדי, ואף חלק הארי שבהם השתתף בהפגנות הללו. רבנים – מכול גווני הקשת החרדית, הגיעו לירושלים וליפו כדי להביע את הזדהותם על ההפגנות הללו, ועמדו כחומה חיה בפני השוטרים. אברהם רביץ המנוח – אז סגן שר ויו"ר "דגל התורה", נראה שוב ושוב מפגין בשבתות לצד הציבור החרדי בכביש בר אילן בירושלים. ח"כ המנוח מש"ס דאז – דוד טל, לחם בפרלמנט הישראלי כנגד המשטרה ומעלליה ברחוב בר אילן. ח"כ משה גפני היה הרוח הפעילה במאבק נגד החפירות בבית העלמין ביפו. לקרע הזה היה עוד עימות עם המשטרה – החקירות הפליליות נגד יו"ר ש"ס דאז (ודהיום...), אריה דרעי. וכשהרקע הוא כול כך מתוח הרי שלא פלא שכול רבני האשכנזים והספרדים גם יחד – על עסקניהם, העניקו גיבוי לכול קרב חרדי נגד המשטרה, מירושלים ועד יפו. אבל מתחילת שנות האלפיים הכול הלך והשתנה עד שכיום, כשהעיר ביתר עילית בוערת במתח נגד המשטרה והצבא – שהגיעו לעיר חמושים בנשק חם (!), הרי שהעסקנים החרדים פשוט מתחבאים מתחת ל"בלטות" ומתחת לכיסאותיהם המרופדים בממשל ובפרלמנט, דווקא בימים שכול עסקני החוגים הפוליטיים האחרים יוצאים בעליהום נגד מעללי המשטרה. אז מה קרה בין לבין?...
המהפך
שתי סיבות עיקריות שינו לימים את המצב עד שלנציגי החרדים בפוליטיקה אסור אפילו לחשוב על עימות על המשטרה ועם המדינה גם שמדובר אפילו בהכאת בני משפחותיהם. ראשית, בשנות התשעים של המאה העשרים עדיין הייתה המערכת החרדית – הפוליטית בראשית "התאקלמותה" כיעד ביצועי ופוליטי עולה. עם השנים שחלפו הבינו עסקני החרדים כי מעמדם יתרופף בעתיד אם יכנסו לעימותים עם המערכת שעלייה הופקדו. כך למשל החל ניגוד אינטרסים בין ח"כים ושרים חרדים – ואפילו עסקנים חרדים מוניציפאליים בכירים, לבין המלחמה על אי הרסת בתי העלמין ע"י חברות בנייה. חלק מהעסקנים החרדים ברשויות המוניציפאליות – ובראשן ירושלים, הפכו לחברי וראשי "וועדות הבניה" בעריהן, וככאלה הם היו צריכים לאשר בניית נדל"ן וסחר בו גם על גבי אדמות בתי עלמין שיהרסו. שרי בריאות חרדים היו אמורים לאשר הרחבת בתי חולים על מערות קבורה. סגן שר תחבורה חרדי אישר את בניית הכבישים על קברי אבות. ושרי וסגני שרי השיכון החרדים החלו לבנות גם הם על קברי אבותינו. וכול זאת כשלעסקנים הללו יש, בצד המעורבות החדשה, גם אינטרסים כלכליים צדדיים משלהם. מנגד, ראשי הרבנים הגדולים החלו להגיע לעולם שכולו טוב – ובראשם הרב אלעזר מנחם שך, ואילו רבנים אחרים נדחקו ע"י העסקנים התאוותנים לקרן זוית, והפכו עם השנים ל"חותמת גומי". הקרע בין ה"עדה החרדית" כנגד "יהדות התורה" וש"ס הפך לממשי ואנשי "יהדות התורה" וש"ס הותירו את מחאות השבת, הקברים והמאבק נגד הגיוס לצבא בידי "העדה החרדית", ואילו הם החלו לעמוד בצד השני של המתרס, בצד של השלטון בישראל. מאחר והקרע הורחב הרי שלעסקני "יהדות התורה" וש"ס לא היו עוד טענות רבות כנגד המשטרה והצבא, שהרי בין המוכים החלו להימצא יריביהם מ"העדה החרדית" ומ"הפלג הירושלמי". לא אתפלא אם מתחת לשולחן נשלחו גם מברקי ברכה של ח"כים חרדים למשטרה. אבל ישנה עוד סיבה – שבגינה אפילו על אנשי שלומם לא יעזו הח"כים והשרים החרדים להגן. וכאן עסקינן בפלילים.
בפלילים עסקינן
מאז שנות התשעים של המאה העשרים הספיקו ראשי ש"ס – אריה דרעי, שלמה דיין, שלמה בניזרי, יעקב חוגי, דוד יפרח ועוד רבים אחרים להסתבך בפלילים ואף לשבת בכלא על כך. כנגד אחרים – מש"ס ומ"יהדות התורה", נפתחו תיקים שגם בימים אלה הם בגדר "פתוחים". הרב יונה מצגר ישב אף הוא בכלא ואילו כנגד הרב שלמה משה עמר נסגר ב"נס" תיק פלילי על שהיה מעורב בהכאת מחזרה של ביתו. הרב בקשי דורון המנוח הורשע אף הוא בפלילים ורק מצב בריאותו הרעוע הצילו מבית הכלא. קשה לומר שהרבנים הללו – כולם "רבנים ראשיים" לשעבר, הגיעו לבית המשפט על מלחמתם למען היהדות (כפי שהרבנים המנוחים, עמרם בלויא ועוזי משולם, עשו זאת...) אלא על "עסקי קש ותבן". לאריה דרעי כבר נפתחו תיקים חדשים ובנתיים הם נסגרו וגם הושעו. לאריה כהן – סגן ראש עיריית ראשל"צ ויד ימינו של אריה דרעי, נסגרה במפתיע חקירה פלילית על מעלליו בראשל"צ. יעקב נח ליצמן – שר בריאות בדימוס ושר שיכון לעתיד, יודע היטב כי העין המשטרתית עדיין נחה עליו מפרשת "הפדופילית" וכי התיק המשטרתי נגדו הוא בבחינת "תיק פתוח". ח"כ ישראל אייכלר משמש כבר כמעט קרוב לשלושים שנה האיש של הממסד ביהדות החרדית, ולשם כך הוצנח לתקשורת החילונית בעבר, דבר שהודה בפני לפני שנים מפיק התכנית ההיסטורית "פופוליטיקה", מר גולדפינגר. לכן לא פלא הוא בעיניי כי יעקב נח ליצמן הוא האיש שהמיט את הסגר על בני ברק, וכך גם לא פלא הוא בעיניי שאריה דרעי הוא האיש שמוכן לסלף את נתוני מחלת הקורונה ולהכפיש את היהדות החרדית, שכאילו שבעים אחוז מחולי הקורונה הם בני היהדות החרדית. לא פלא הוא בעיני הוא שח"כ ישראל אייכלר נבחר בשמונים ושלוש קולות (יותר מעשרה קולות שיש לקואליציה!) ל"וועדה לבחירת דיינים" של הפרלמנט הישראלי, ומסתמא שאנשי "יש עתיד" האנטי דתית נתנו לו את קולם, אולי כזכר לחברותו ההיסטורית לטומי לפיד המנוח, בתקשורת הישראלית. לא פלא הוא בעיניי שח"כ משה גפני – יו"ר וועדת הכספים של הפרלמנט הישראלי, נבחר ברוב קולות לתפקיד זה ולכן הוא יודע שכול מחאה אנטי ממסדית שלו רק תמיט אסון פוליטי וכלכלי עליו. ח"כ יצחק פינדרוס מ"דגל התורה" היה בעבר ראש עיריית ביתר עילית. כשהמשטרה והצבא הגיעו חמושים נגד האוכלוסייה הרי שקולו נדם ולא נשמע. גם ההפגנות החרדיות בירושלים, שם כיהן כסגן ראש עיר, לא הביאו אותו להגנת היהדות החרדית. האינטרסים העתידים שלו ושל מפלגתו נוגדים את המאבק שיש לנהל נגד הממסד והמשטרה. העיר ביתר עילית נותרה בתחילה סגורה ואף ח"כ חרדי לא ביקר בה. גם סגן שר החינוך – מאיר פרוש (שעמד מאחורי בחירת ראש העיר הנוכחי) נעלם כלא היה. מנגד דווקא ח"כ אחמד טיבי מ"הרשימה המשותפת הערבית", עמד לצד תושבי העיר נגד ההתנהגות הברוטאלית של הממשלה, למרות שמדובר בהתנחלות! אחד אחר שבא לבקר ולסייע לעיר ביתר עילית היה ח"כ נפתלי בנט, ממפלגת "ימינה". כשההתקפות וההכפשות נורו כנגד העיר בני ברק, לא מעט בסיועם של ליצמן ודרעי, הרי שלצידה עמדו ח"כ עבד טהא והזמר השמאלי אביב גפן! המשטרה והממסד המשפטי – כולל אלה הנוקטים באפליית החרדים על רקע משבר הקורונה, יודעים היטב כי הנציגים החרדים הם אזוקים בידי הממסד והמשטרה, ולכן אפשר להמשיך לצאת כנגד הציבור החרדי ללא חשש. הם יודעים שהפוליטיקאים החרדים אפילו לא יפצו פה – כמס שפתיים, כנגד מה שיעוללו לחרדים, ובמיוחד המשטרה. הפוליטיקאים החרדים הם אינם כמו אלה מהימין הדתי, הם אינם פוצי פה כאלה מהעדה האתיופית , הם גם לא יצאו נגד המשטרה כמו ח"כי הימין והשמאל גם יחד, ובוודאי שלא ירעימו כמו הח"כים הערבים. למעשה מסתבר שהפוליטיקאים החרדים הם האויבים הגדולים ביותר של היהדות החרדית.
הסיפור של ישראל אייכלר
ואסיים בסיפור ששמעתי לפני כעשרים וחמש שנה מח"כ ישראל אייכלר. אייכלר קונן באותם ימים כנגד אריה דרעי – שבימים שדרעי היה שר הפנים (בסוף שנו השמונים של המאה העשרים) הוא יצא לכול מסעותיו בחו"ל עם תקשורתנים חילוניים ולא לקח עימו שום עיתונאי חרדי. אייכלר טען כי כבר אז הטיח בדרעי כי "יבואו זמנים שהתקשורתנים שאתה לוקח אותם איתך לחו"ל הם גם יהיו אלה שישפכו לך את דמך כשתיתפס". דרעי היתמם ושאל את אייכלר "על מה אתה מדבר" ? ואייכלר ענה לו כי "אני עדיין לא יודע על מה אבל אתה בטח כבר יודע למה ועל מה ועל כמה". דבריו ותשובתו של אייכלר לדרעי רלוונטים במיוחד כיום לכול השרים, סגני השרים והח"כים החרדים המעדיפים להעלים את עיניהם ממה שהממסד והמשטרה מכים ביהדות החרדית, והסיבות להתעלמות שלהם בוודאי שידועה להם, למה ועל כמה...
ה' הושיעה המלך יעננו ביום קורונה, אנא ה' קורו נא
כ"ד הכו"ח עבדכם הנאמן בלונ"ח
פע'מון ז'הב ור'ימון (המכונה לפנים פע"ח),
הגאב"ד דק"ק פצלוחנה פופיטות יצ"ו

אורי
הודעות: 15
הצטרף: 13 יולי 2020, 02:44
נתן תודה: 6 פעמים
קיבל תודה: 7 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי אורי »

כל מילה בסלע

סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1047
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 15 פעמים
קיבל תודה: 137 פעמים
יצירת קשר:

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

אורי כתב:
20 יולי 2020, 17:27
כל מילה בסלע
אורי אם אתה צריך 20 הודעות יש אשכול מיוחד בשביל זה..
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת[/size]

אלעזר
הודעות: 1013
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 78 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר »

א בוחער כתב:
20 יולי 2020, 19:05
אורי כתב:
20 יולי 2020, 17:27
כל מילה בסלע
אורי אם אתה צריך 20 הודעות יש אשכול מיוחד בשביל זה..
הרב פעזו"ר כתב הודעה ומחק, מניח שעל זה היה התגובה של הרב אורי

סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1047
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 15 פעמים
קיבל תודה: 137 פעמים
יצירת קשר:

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

אלעזר כתב:
20 יולי 2020, 19:38
א בוחער כתב:
20 יולי 2020, 19:05
אורי כתב:
20 יולי 2020, 17:27
כל מילה בסלע
אורי אם אתה צריך 20 הודעות יש אשכול מיוחד בשביל זה..
הרב פעזו"ר כתב הודעה ומחק, מניח שעל זה היה התגובה של הרב אורי
מה תוכנה?
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת[/size]

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
הודעות: 1130
הצטרף: 02 מאי 2016, 21:00
נתן תודה: 76 פעמים
קיבל תודה: 36 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת »

אורי אל תיקח את זה אישית. אתה יותר ממוזמן לרשום כאן כל מה שתרצה*. אנחנו פה מקבלים את כל אדם בסבר פנים יפות. ברוך הבא לפורום!
*כל עוד זה לא נוגד את כללי הפורום.
אין עוד מלבדו!

גרנולה
הודעות: 611
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 802 פעמים
קיבל תודה: 275 פעמים

Re: רשעות של משטרה!

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

א בוחער הגזים לגמרי!
אסור לבן אדם שנהנה מאיזה טור לכתוב את תחושתו ולא להסתפק בנתינת לייק/תודה?!

שלח תגובה