החלטנו שלא נבדקים???

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 7 פעמים
קיבל תודה: 182 פעמים

Re: החלטנו שלא נבדקים???

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

ממא נפשך אלו שמציעים לעשות חיסון עדר סוברים שהקורונה היא כמו שפעת רגילה, והרי בשפעת צריכים כל שנה להתחסן מחדש...

סמל אישי של משתמש
א בוחער
נתן תודה: 16 פעמים
קיבל תודה: 143 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

א יודעלע כתב:
26 יולי 2020, 15:50
והנה הנתונים:
על פי הסקר, בקופת חולים מאוחדת בירושלים נמצאו 8% נדבקים בקורונה, ובמרכז 5%. בקופת חולים לאומית נמצא כי 3% מהמשתתפים נדבקו ובקופת חולים מכבי רק 1% מבין הנבדקים.
אשמח אם תשלח קישור
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת

פרח
נתן תודה: 12 פעמים
קיבל תודה: 12 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי פרח »

...
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

א יודעלע
נתן תודה: 19 פעמים
קיבל תודה: 45 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע »

א בוחער כתב:
26 יולי 2020, 16:34
א יודעלע כתב:
26 יולי 2020, 15:50
והנה הנתונים:
על פי הסקר, בקופת חולים מאוחדת בירושלים נמצאו 8% נדבקים בקורונה, ובמרכז 5%. בקופת חולים לאומית נמצא כי 3% מהמשתתפים נדבקו ובקופת חולים מכבי רק 1% מבין הנבדקים.
אשמח אם תשלח קישור
בבקשה
http://kore.co.il/viewArticle/66920

סמל אישי של משתמש
א בוחער
יצירת קשר:

זה חסום לי אשמח אם תעתיק את הכתבה

גרנולה
נתן תודה: 996 פעמים
קיבל תודה: 318 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

א בוחער כתב:
27 יולי 2020, 14:17
זה חסום לי אשמח אם תעתיק את הכתבה
ממצאים סרולוגיים ראשונים: 'חיסון העדר' רחוק מאד
הסקר הסרולוגי הראשון שנערך בישראל לא מספק אופטימיות: רק אחוזים בודדים נדבקו. התקווה ל'חיסון עדר' נגוזה • והאם בקרב הציבור החרדי הנתונים שונים?

שיעור ההידבקות נמוך מאד: בישראל המתינו רבים מאד לממצאים הראשוניים של הסקר הסרולוגי שיצא לדרך (באיחור רב, ובהיקף נמוך), אך אם חשבתם שהסקר יגלה שרבים נדבקו, כשהמשמעות היא שרובינו נדבקנו גם מבלי ידיעתנו כך שיש לנו נוגדנים שיסייעו לנו נגד המחלה, אתם עלולים להתאכזב. מהסקר עולה שאחוזים בודדים מהציבור נדבקו ופיתחו נוגדנים, כך שהתקווה ל'חיסון עדר' נגוזה.

הסקר הסרולוגי בישראל יצא לדרכו באיחור רב והוא החל רק בתחילת החודש – רגע לפני שערכות הבדיקה פג תוקפן, וגם זאת רק בהיקף מצומצם כשבקופות מבצעים את הבדיקות בעיקר לאלו שנמנים על קבוצות הסיכון. הסיבה לדחייה: בישראל, בעיקר בשל עמדתו של מנכ"ל משרד הבריאות בעבר משה בר סימן טוב שהסתמך על עמדתם של רופאים בכירים, לא ייחסו חשיבות רבה לבדיקות הסרולוגיות כך שהמבצע יצא לדרך בלית ברירה ורק בשל הלחץ הציבורי-תקשורתי.

הסקר נערך בעיקר בבני ברק ובירושלים, במטרה לגלות האם בערים אלו שבהם נרשם שיעור הידבקות גבוה פיתחו גם אלו שלא נדבקו עמידות בפני המחלה. אך לפי הממצאים הראשוניים שפורסמו בשבוע שעבר בכאן 11, הסקר, שנעשה על יותר מ-70 אלף בני אדם בארבע קופות החולים, מעלה פערים בין הקופות אך בכל מקרה מדובר על שיעורים נמוכים של הידבקות.

הפער יכול היה להיות מוסבר בכך ש'מאוחדת' נחשבת לקופה המחזיקה במספר הגדול ביותר של מבוטחים חרדיים בירושלים ובבית שמש, כך שיתכן וזו הסיבה לאחוזים הגבוהים – בפער ענק – על פני הנתונים ביתר הקופות (8% לעומת אחוז בודד ב'מכבי'). עם זאת, התאוריה הזו מופרכת מעיקרה, שכן 'מכבי' מחזיקה במספר הגדול ביותר של מבוטחים מהציבור החרדי בבני ברק, כך שהיא הייתה אמורה להגיע לשיעור דומה או קרוב לכך במרכז, מה שלא קרה.

נזכיר, כי לפני כשבועיים פורסמו ממצאי סקר סרולוגי שנערך במרכז הרפואי העמק, שם נסקרו 100 אנשי צוות רפואי שנחשפו לחולי קורונה. מהסקר עלה שאף אחד מהנבדקים לא פיתח נוגדנים לקורונה. "הסקר הזה לימד אותנו שכשאתה מוגן בצורה טובה, אתה לא נדבק", הסבירה אז ד"ר ביביאנה חזן מהמרכז הרפואי, "מצד שני, צריך לזכור שהסקר גם מלמד שמרביתנו לא מחוסנים נגד הקורונה, בניגוד לתאוריות שניתנו בעבר.

"אנחנו נצטרך להמשיך לחיות לצד הנגיף הזה עוד שנה לפחות", הוסיפה ד"ר חזן. "סקר הנוגדנים מראה שככל הנראה על כל אדם אחד שנדבק יש עוד עשרה אנשים שנדבקו ואנחנו לא יודעים עליהם, ובתוך כך מרביתנו כלל לא מוגנים מפניהם. אלה ממצאים מדאיגים, שרק מדגישים את הצורך להקפיד על כל כללי ההגנה מפני הנגיף. אני לא חושבת שצריך להיכנס להיסטריה ולשתק את המדינה, אבל בהחלט נהיה חייבים להמשיך לעטות מסיכות, להימנע מאירועים המוניים של מעל 50 איש ולשמור על האוכלוסיות בסיכון ועל הקשישים".

אגב, השיעור של 8% נראה דווקא הגיוני, וזאת משום שזו רמת הממצאים החיוביים (פחות או יותר) שעולה בימים האחרונים מהבדיקות הרגילות, ככל שהבדיקות נעשות בקהל יעד ממוקד יותר (יותר חולים מאומתים פוטנציאלים, פחות מעגלים נרחבים יותר כמו תלמידים שנחשפו לחולה מאומת בבית הספר). כך או כך, מה שכבר עולה מהממצאים הראשוניים הוא שהתקווה ל'חיסון עדר' נגוזה. למרבה הצער, אנחנו עדיין רחוקים מחיסון העדר שמצריך קיום נוגדנים אצל לפחות 60% מהאוכלוסייה.

בחדרי חרדים

סמל אישי של משתמש
א בוחער
יצירת קשר:

חוץ מזה כללית דגמה הכי הרבה אז מסתבר ששלה זה הכי משקף

יוסי 1
נתן תודה: 17 פעמים
קיבל תודה: 10 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יוסי 1 »

אם לדעת המחמירים יש לכה"פ אחוז שנדבקו בעבר אז אחוז התמותה (בתוספת ילדים וכאלה שלא מצליחים להידבק מכל מיני סיבות) הוא 0.2
שווה את כל הבלאגן?
(אין לי דעה מוחלטת בנושא)

מנדי מנדי
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 35 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מנדי מנדי »

יוסי 1 כתב:
27 יולי 2020, 19:30
אם לדעת המחמירים יש לכה"פ אחוז שנדבקו בעבר אז אחוז התמותה (בתוספת ילדים וכאלה שלא מצליחים להידבק מכל מיני סיבות) הוא 0.2
שווה את כל הבלאגן?
(אין לי דעה מוחלטת בנושא)
וודאי ! פיקוח נפש !!!

פרח

...

פרח

סמל אישי של משתמש
yehuda3249
נתן תודה: 18 פעמים
קיבל תודה: 73 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי yehuda3249 »

פרח כתב:
29 יולי 2020, 16:08
מ-ח-ר-י-ד!!!

https://jumbomail.me/j/ILf4dVsOg0CGPm_
קישור ריק

פרח

yehuda3249 כתב:
29 יולי 2020, 16:11
פרח כתב:
29 יולי 2020, 16:08
מ-ח-ר-י-ד!!!

https://jumbomail.me/j/ILf4dVsOg0CGPm_
קישור ריק
צודק, הנה המתוקן:
https://www.jumbomail.me/he/Downloads.a ... 3838673D3D

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
נתן תודה: 85 פעמים
קיבל תודה: 44 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת »

‏דאגה בקרב ראשי ישיבות ממצבם של תלמידים רבים אשר נותרו ללא מסגרת: רבי שלמה קנייבסקי "עולם הישיבות איבד מטובי בניו. כמה אפשר להיות בבית ולשמוע שיעורים בטלפונים? צריכים להפסיק לחשוב שהמחלה תעלם.
אין עוד מלבדו!

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
נתן תודה: 85 פעמים
קיבל תודה: 44 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת »

IMG-20200729-WA0016-1.jpg
אין עוד מלבדו!

סמל אישי של משתמש
אני פה

שומרי אמונים.JPG

טוב ומטיב
נתן תודה: 146 פעמים
קיבל תודה: 269 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי טוב ומטיב »

ראש הישיבה הגאון רבי ברוך שמואל הכהן דויטש ממנהיגי הפלג הירושלמי של 'בני תורה' קונן אמש בשיחתו בהשתתפות מאות בהיכל ישיבתו בשכונת בית וגן בירושלים, בתוך הדברים דיבר על ירידת הדורות הנוראה חורבן התורה ובני הישיבות כשבסוף דבריו זעק מנהמת ליבו.
עיקרי דבריו: "בתקופה הזו, כולם רואים את חסדי הקב"ה, שבכל העולם יש מגיפה נוראה שמפילה חללים חללים מאות בכל יום, ובארץ ישראל באופן יחסי המצב פחות גרוע מחו"ל".

"אני לא מומחה בזה" אמר ראש הישיבה, "אבל כמדומה שעדיין אף אחד עוד לא יודע מהי המחלה הזו, איך היא באה, ואיך היא הולכת, אבל רואים שבארץ ישראל המצב שונה, ולמרות שלא זכינו שיתנהגו אפילו במקצת בצורה הראויה לארץ ישראל, ואדרבה, עושים הרבה דברים להיפך מזה, דברים שכתוב עליהם שהארץ תקיא את יושביה, אבל אנחנו לא יודעים חשבונות שמים, וארץ ישראל נשארת ארץ ישראל, ותמיד יש פה השראת השכינה בגלוי או בסתר, זה ההסבר היחידי ששמענו למה בארץ ישראל המצב פחות קשה מכל העולם, ממילא זו זכות להיות בארץ ישראל".

וכאן עבר ראש הישיבה בהתייחסו למצב, "החפץ חיים כבר אמר, שאחרי הירידה שהוא רואה, הרי בליטא לפני המלחמה הייתה ירידה רוחנית גדולה מאוד, מחמת ההשכלה והציונות, שהם אותו דבר, והורידו את הדור ירידה שאין כמוה, ואמר החפץ חיים, אם המשיח לא יבוא היום, מתי הוא יוכל לבוא, מה יכול להיות יותר גרוע מזה, והוא לא דיבר סתם, מה נאמר ומה נדבר על הירידה של היום".

עוד הוסיף הגאון רבי ברוך שמואל דויטש, "אומרים בשם רבי משה פיינשטיין, שהירידה שאחרי השואה זה לא ירידה של דור אחד או עשר דורות, אלא של עשרות דורות, בתורה וביראת שמים, ולא מדובר על הירידה של הרפורמים, רבי משה פיינשטיין דיבר על הציבור שלנו, אצל הרב מבריסק מישהו פעם דיבר קצת בזלזול על מישהו מהדור שלפניהם, הרב מבריסק דפק על השולחן ואמר לנו אין שום זכות לומר שום דבר על מישהו מהדור הקודם, זה בכלל לא אותו דבר, ואמר ביטוי, הראש שלנו הוא כמו תפוח אדמה לעומת הדור הקודם, מדובר בירידות שאנחנו לא מבינים אותם בכלל, אומרים בשם החתם סופר, אני יודע בוודאות שרבינו תם היה יותר גדול מההפלאה שהיה רבו, אבל אני לא מבין איך יכול להיות משהו יותר מההפלאה, אין לנו השגות כמה שהדורות הקודמים היו גדולים עוד ועוד, ועל זה מתאבלים".

ראש הישיבה זעק בכאב, "כולנו יודעים מה שנעשה עכשיו, איזה ריקנות קיימת, מאות בחורים ירדו מהדרך מיד כשלא נמצאים בישיבה, ויש להם תירוץ, אין ישיבה, מסתמא הם עוד יאשימו את ראש הישיבה, כמו השופט שהאשים את ר' צבי פסח, זה לא תירוץ, זה רק מראה שבלי המסגרת אין להם שום תוכן, אדם שיש לו תוכן לא יורד בגלל שהוא לא נמצא בישיבה".

"כשאני הייתי בישיבה", סיפר הגאון שליט"א, "חודש לא יכלתי ללכת לישיבה מחמת איזו סיבה, עליתי לירושלים ובאתי לבית כנסת מסויים שידעתי שיש בו מהרי"ט אלגזי עם אותיות גדולות, האם זה שהישיבה סגורה זה תירוץ לרדת מהדרך, ודאי שזה טענה על אלו שלא מתאמצים לפתוח, הכל טענות, אבל אי אפשר להאשים את ראש הישיבה" קבע בכאב.

בדבריו הוסיף עוד לקרוא להורי הבחורים,"איזה תירוץ זה להתקלקל, ואיפה ההורים, אתם לא יודעים לחנך?, בלי ישיבה אי אפשר לחנך? שב ותלמד עם הילד שלך, אין מה לעשות?, אבל זה הצרות רבות ורעות שאנחנו רואים, מצד אחד המגיפה הנוראה, ומצד שני המצב של הדור, ומה שטוב לזה רע לזה, וה' ישמרנו על המצב שאנחנו נמצאים בו עכשיו".

אנו לקראת בין הזמנים אמר הגאון בדבריו "ומי יודע כמה בחורים ירדו וירדו, מגיע בין הזמנים, ואין בו את כל התירוצים הקבועים של קברי צדיקים וכו', בוא נראה את כולם יושבים ולומדים, מה אנחנו היינו עושים בבין הזמנים, חוזרים על המסכת שלמדו, על הכמה דפים שלמדו, שלפחות יידעו את זה, הכל היום בירידה נוראה, אני מרגיש ממש כמו חוני המעגל, אין עם מי לדבר, תשעה באב זה לא זמן, בדרך כלל אסור לתת דרשות כאלו, צריך לחזק, לתת שיחות של חיזוק, ודברי תורה צריכים חיזוק בכל יום, אבל אני לא יודע אם גם בתשעה באב, בתשעה באב צריך לומר גם מה לא בסדר, יש הרבה דברים שהם לא בסדר, ואני לא רוצה להתחיל ולמנות".

בהתייחסו ל'זמן אלול' הבעל"ט בעולם בישיבות זעק "אנחנו עומדים לפני תחנה לא פשוטה, לפני אלול, שצריכים לעמוד ולראות איך אפשר כולם יוכלו לפתוח וללמוד, וצריך שיהיה אלול, ולעשות תשובה, זמן אלול צריך להיות אלול".

ראש הישיבה קרא, "אנחנו צריכים להתעורר מתוך הצרות הנוראות האלו שרודפות אחרינו כבר חודשים ואנחנו לא רואים את הסוף, מי ידוע, הכל נחרב, נורא ואיום, אולי על זה כבר מותר לומר שזה עקבתא דמשיחא, ישיבות לא יכולות להתקיים כי אין כסף ולא יכולים לנסוע לחו''ל לאסוף, אין תורה ואין קמח, ה' ישמרנו יצילנו, כשנצא מזה, יצטרכו ממש לבנות מחדש את עולם התורה, כמעט כמו אחרי השואה, בשביל זה צריך להיות חזקים, לא רק לומר בפה, להרגיש באמת שזה החיים שלו ובלי התורה אין כלל ישראל ואין כלום, אם אין תלמידי חכמים אין כלום".

את דבריו הוא חתם בזעקה "היכי דמי אפיקורוס, שאומר מאי אהני לן רבנן, היום יש בתוכנו אנשים שמתוך 'צדקות' אומרים מאי אהנו לן רבנן, אנחנו נעשה, הרי ראינו שרבנים לא יודעים, ככה לאט לאט מאבדים את הכל ממש, יצטרכו ממש לבנות הכל מהתחלה בשביל זה צריכים הרבה גיבורים, שיוכלו להשפיע על אחרים, ה' יעזור, אני מבקש מחילה אם דיברתי מידי חזק, בכל זאת תשעה באב, ה' יעזור שנזכה לביאת גואל צדק במהרה".

סמל אישי של משתמש
א בוחער
יצירת קשר:

אני פה כתב:
29 יולי 2020, 20:17
שומרי אמונים.JPG
איזה שומרי אמונים?
אשדוד? ירושלים? ב"ב? ב"ש?

סמל אישי של משתמש
אני פה

בשורה עצובה מגיעה הבוקר מבית החולים אסותא בעיר אשדוד לאחר הפרסום על כך שילדה בת 13 מאשדוד ואמה נדבקו בקורונה כאשר מצבן מוגדר קשה. האם ובתה מאושפזות מתחילת השבוע בבית החולים אסותא.

מצבן של האם והבת מתדרדר וממשיך להיות קשה,כאשר האב ושלושה ילדים נוספים נמצאים בבידוד מאז נחשף שבנות המשפחה נדבקו בנגיף הארור. מדובר במשפחה חרדית.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נתונים עדכניים של צוות חוקרי האוניברסיטה העברית: המגמה של אתמול מתחזקת. נראה כי הושגה שליטה בגל השני. אך עדיין צריך להקפיד על ההרחקות כדי לשמור את ההישג.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נתונים עדכניים של צוות חוקרי האוניברסיטה העברית: המגמה של אתמול מתחזקת. נראה כי הושגה שליטה בגל השני. אך עדיין צריך להקפיד על ההרחקות כדי לשמור את ההישג.

סמל אישי של משתמש
אני פה

בבית החולים תל השומר נפטר בדקות האחרונות הרה"ח ר' שמואל קרימלובסקי זצ"ל מחסידי שומרי אמונים, לאחר שנדבק ממגיפת הקורונה. הוא התאשפז במחלקת טיפול נמרץ, רק ביום שישי שעבר לאחר שחש ברע. בן 77 היה בפטירתו.

הוא בעלה של הפרסומאית המיתולוגית שפרה קרמילובסקי, הוא פתח יחד איתה את משרד הפרסום הראשון ש.ש. קרימילובסקי אשר שיגשג והוביל את עולם הפרסום החרדי בעשורים האחרונים.

המנוח חינך אלפי תלמידים בתלמוד תורה 'רזילי' לעבודת ה'. קירב בדרכו הייחודית כל ילד לבורא יתברך, רבים אהבו אותו וחיבבו אותו, הוא האיר פנים לכל אדם, נעים הליכות והרבה לשמוח בשמחת הזולת.

לאחר שהגיע לגיל ה-70 הוא סבל ממחלות רקע שונות, וכשנדבק בקורונה, קרסו מערכות גופו, והוא השיב את נשמתו הטהורה ליוצרה.

העיתונאי ישראל כהן שעבד במשרד הפרסום לצידו ספד לו בטוויטר: "ר׳ שמואל קרימלובסקי זצ״ל, מחנך ואיש הגות שזכה להערצה ע״י אלפי ילדים אותם חינך במשך שנות דור במסירות רבה. התחבב על גדו״י מכל החוגים ששיבחו את יראת השמיים הטהורה שלו. עצוב! רק ביממה האחרונה 6 נפטרים חרדים ממגיפת הקורונה".

על מועד הלוויתו תבוא הודעה נפרדת.

סמל אישי של משתמש
אני פה

ברוך דיין האמת: בצער רב וביגון קודר מגיעה הבשורה מבית החולים 'מעייני הישועה' בבני ברק על פטירתה של הרבנית הצדקנית, אשת חיל עטרת בעלה, הרבנית מרת מסעודה ז'נין פורטונה ועקנין ע"ה, לאחר שנדבקה בנגיף והיא בת 88 בפטירתה.

הרבנית אשת חבר לרבה הראשי בעבר של העיר מעלות, הגאון רבי יצחק ועקנין שליט"א, שאף הוא נדבק בקורונה ולא יוכל להשתתף בהלוויה. התפללו עבור רבי יצחק בן עואלי, לרפואה שלמה בתוך שאר חולי ישראל.

סמל אישי של משתמש
אני פה

האמצעים נגד COVID-19 מחקו את מחלת השפעת בחצי הכדור הדרומי

מדינות ברחבי חצי הכדור הדרומי מדווחות השנה על מקרים נמוכים משמעותית של שפעת, נגיף RSV, וזיהומים נגיפיים אחרים בדרכי הנשימה. מומחי בריאות מייחסים את המגמה לאמצעים כגון שימוש במסיכה והגבלות על נסיעות אוויריות בתוך מגיפת ה- COVID-19.
ד"ר קלאודיה קורטס, מומחית למחלות זיהומיות בצ'ילה, מספרת על כ-1300 חולי COVID-19 שטיפלה מאז סוף מרץ, רק קומץ חלה בשפעת. צ'ילה רשמה 1,134 דלקות נשימה עונתיות עד כה השנה לעומת 20,949 בתקופה המקבילה אשתקד. בשבועיים הראשונים של יולי - המקביל לתחילת ינואר בחצי הכדור הצפוני - צ'ילה לא דיווחה על מקרי שפעת מאושרים חדשים. באופן דומה, אוסטרליה רשמה רק 85 מקרי שפעת שאושרו במעבדה במהלך השבועיים האחרונים של חודש יוני, לעומת 22,047 מקרים שאושרו במשך השבועיים האחרונים עד 30 ביוני שנה קודם לכן, על פי מערכת המעקב הלאומית למחלות באוסטרליה. ד"ר סילבן אלדיירי, סמנכ"ל המחלקה לשעת חירום בבריאות בארגון הבריאות פאן אמריקה, מזהיר שבתי חולים ורופאים בארצות הברית ובאירופה צריכים להיערך לעונת שפעת טיפוסית עם פתיחת הכלכלה והגבלותיהם.

סמל אישי של משתמש
אני פה

שוחט בשנות ה-60 לחייו, חרדי תושב בית שמש שיצא לשחיטה בארגנטינה, נפצע באורח קשה לאחר שבמהלך שחיטה בהמה בעטה בו והוא נפל מגובה רב, כעת מנותח בבי"ח מקומי:

סמל אישי של משתמש
אני פה

בירושלים נפטר היום (שבת) הרה"ח רבי אליעזר קויפמן ז"ל, גבאי בית המדרש של האדמו"ר מטשאקעווא, ומי ששימש במשך שנים רבות כמשגיח רוחני ומרביץ תורה בישיבת תולדות אהרן, והוא בן 70.

במהלך השבת הוא התמוטט לפתע, בביתו שברחוב אליעזרוב בעיר ונפטר, לאחר שנדבק בנגיף הקורונה בימים האחרונים.

המנוח, בנו של רבי אברהם קויפמן ז"ל, היה מוכר כמי שפעל רבות לטובת מתפללי בית המדרש טשאקעווא ברחוב יונה בירושלים, במסירות רבה.

נתן יעקובוביץ
נתן תודה: 19 פעמים
קיבל תודה: 5 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי נתן יעקובוביץ »

אני פה כתב:
31 יולי 2020, 18:08
שוחט בשנות ה-60 לחייו, חרדי תושב בית שמש שיצא לשחיטה בארגנטינה, נפצע באורח קשה לאחר שבמהלך שחיטה בהמה בעטה בו והוא נפל מגובה רב, כעת מנותח בבי"ח מקומי:
מה הקשר? וכי הבהמה הבועטת ידעה שהשוחט החליט לא להיבדק?

zeevi
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

נתן יעקובוביץ כתב:
02 אוגוסט 2020, 00:33
אני פה כתב:
31 יולי 2020, 18:08
מה הקשר? וכי הבהמה הבועטת ידעה שהשוחט החליט לא להיבדק?
יש לך הסבר אחר למה הבהמה החליטה לבעוט בו?
:lol::

סמל אישי של משתמש
אני פה

על רקע ההפקרות הרבה של קהלים רבים במגזר החרדי ובעיקר חסידות ... שלא שומרים על הכללים של משרד הבריאות, תכנית ה״רמזור״ של גמזו צפויה להכניס השבוע את רוב המגזר החרדי לסגר.

העיתונאי יאיר שרקי צייץ בטוויטר כי "יש הרבה הסברים טובים לתחלואה הגבוהה בריכוזים החרדיים- אבל אי אפשר להתעלם גם מהדיווחים על פסטיבל החתונה בחסידות... שורת אירועים המוניים, במהלך השבת, הערב, וביום רביעי הקרוב. בלי ריחוק ועם בוז למי שמעז לשים מסכה. לפני שנציגי וצייצני המגזר ירוצו להאשים את משרד הבריאות באנטישמיות שווה לעצור ולדרוש תשובות בקרית... בירושלים".

סמל אישי של משתמש
אני פה

על רקע ההפקרות הרבה של קהלים רבים במגזר החרדי ובעיקר חסידות ... שלא שומרים על הכללים של משרד הבריאות, תכנית ה״רמזור״ של גמזו צפויה להכניס השבוע את רוב המגזר החרדי לסגר.

העיתונאי יאיר שרקי צייץ בטוויטר כי "יש הרבה הסברים טובים לתחלואה הגבוהה בריכוזים החרדיים- אבל אי אפשר להתעלם גם מהדיווחים על פסטיבל החתונה בחסידות... שורת אירועים המוניים, במהלך השבת, הערב, וביום רביעי הקרוב. בלי ריחוק ועם בוז למי שמעז לשים מסכה. לפני שנציגי וצייצני המגזר ירוצו להאשים את משרד הבריאות באנטישמיות שווה לעצור ולדרוש תשובות בקרית... בירושלים".

שלח תגובה