אפליית חרדים

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1068
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 16 פעמים
קיבל תודה: 143 פעמים
יצירת קשר:

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

תקשיב אני באתרוג פלוס מהתחלה זה עובד...
לפעמים הוא סתם חוסם (אתרוג) מה שמותר..
אבל אם מבקשים זה נותן
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת

סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1068
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 16 פעמים
קיבל תודה: 143 פעמים
יצירת קשר:

Re: מאמר מיתד נאמן

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

כדי שנוכל לבוא בטענות לממשלה, עלינו להיות מחמירים ב"ונשמרתם" / יתד נאמן

עורך יתד נאמן הרב ישראל פרידמן במאמר מערכת חריף: " אם בתוך הציבור החרדי יש אנשים פרטיים וקבוצות שמזלזלות בכללי הבריאות, הם ספק רוצחים וידיהם לא רק עלולות לשפוך את הדם הזה אלא ידם גם שפכה את הדיו הזה שבו נחתמה גזירת הסגר"
ההפגנה של העצמאים במוצאי שבת בתל אביב הייתה פיגוע בריאותי במלוא מובן המילה. רבבת בני אדם הגיעה למחות, בלי שכללי הזהירות והנחיות הבריאות נשמרו. איש לא טרח לשמור מרחק ובעלי המסכות התערבו עם אלו שהסתובבו בפנים גלויות, הסתכנו וסיכנו. די אם היה שם חולה קורונה אחד, כדי להפוך את המחאה להפגנת נפץ ופיגוע ביולוגי, ולא רק ביולוגי אלא גם פיגוע כלכלי, כי ריבוי ההדבקה יוביל לסגר כללי שיחמיר ויכלה את שאריות הפרוטה מן הכיס.

כך או כך, אם המשטרה, מפכ"לה והשר העומד בראשה שהוא איננו אלא קול אדוניו, היו באמת מתכוונים לאכוף את כללי הבריאות, הרי בלי גיוס חירום של כל הכוחות שלרשותם הם לא היו יכולים לבצע אכיפה, והם לא עשו זאת, בשעה שפרשים היו חייבים לפרוץ לתוך רבבת המוחים, ולפזר בכוח את הפגנת הטרור הביולוגי. לא צריך הרבה דמיון כיצד הייתה התגובה אילו היה מדובר בחרדים, ולא צריך מוח יצירתי כדי לדמיין מה הייתה תגובת התקשורת אילו הייתה זו הפגנה של חרדים. זה לא רק קטנות המוחים חסרי האחריות, זו אפסות הממשלה שנכשלה בכל פרמטר של מלחמה בקורונה: הכלכלי, החברתי ובעיקר הבריאותי.

לא פלא שהציבור החרדי הולך ומאבד את אמונו בממשלה ובעומד בראשה. משטרת ישראל שהשריר האלים הפך להיות האינטליגנטי שבאבריה, מפגינה מדיניות של איפה ואיפה באכיפה. הממשלה ומשרד הבריאות שהוכיחו לאורך כל טיפולם בקורונה שאין להם שום תוכנית מסודרת, מעדיפים אוכלוסיה מסוגרת, כי זה יותר זול ממלוניות פינוי. זה נעשה באופן סלקטיבי וכשמדובר בחרדים היד קלה על ההדק.


לא רק שהסגרים הללו אינם יעילים כי הם הופכים את הערים והשכונות למדגרות של קורונה. הממשלה שכושלת במהלך ההכרחי של פינוי החולים, טופלת על החרדים ושרץ בידה! היא מונעת מאנשים ונשים לצאת לעבודה וחונקת אותם כלכלית, ללא הצדקה מקצועית ותוך השחרת תדמית שאת תוצאותיה אנחנו רואים ברחובות בצורת תקיפות פיזיות של בעלי חזות חרדית, כמו שרק ישראלים "עדיני נפש" ואנטישמיים גלוחי ראש יודעים לעשות. היא גורמת לאנשים שנחשפו לחולים שלא ללכת להיבדק ובכך הופכים לשגרירי הדבקה, כי במציאות חסרת האחריות שהממשלה כופה, דווקא הנבדקים האחראיים מביאים על עצמם את הסגר הלא יעיל.

אמנם כדי שאנחנו נוכל לבוא בטענות על הממשלה, עלינו להיות מחמירים ב"ונשמרתם" וזהירים ביותר ב"לא תעמוד על דם רעך". אם בתוך הציבור החרדי יש אנשים פרטיים שאינם מקפידים וקבוצות מוגדרות שמזלזלות בכללי הבריאות, מסתכנים ומסכנים, בין אם משיקולי קלות ראש ונוחות אנוכית או מנימוקים פילוסופיים ואידיאולוגיים עקומים, הם ספק הם רוצחים וידיהם לא רק עלולות לשפוך את הדם הזה אלא ידם גם שפכה את הדיו הזה שבו נחתמה גזירת הסגר. המציאות היא שמסיבות אובייקטיביות התחלואה בתוך הציבור החרדי גבוהה, וכסות העיניים והתירוץ של הממשלה הם "רצון שלא להעביר הלאה את שרשרת ההדבקה". עם זאת, אי אפשר לבוא בטענות למה הם לא סוגרים את החילונים, אם יש הצדקה לסגור ריכוזים חרדים. לא מקנחים עוולה בעוול. צריך להתלונן על העובדה שהסגר אינו יעיל! צריך לזעוק שאנשים רוצים להתפנות למלוניות והממשלה לא מעמידה אותן לרשותם. אבל בעיקר צריך לדאוג, כקריאתם של מרנן רועי ישראל שליט"א שלא יהיה צורך בסגר! צריך להקפיד על ונשמרתם, מאוד!

זה לא אומר שהממשלה בסדר, היא לא! זה לא אומר שהמשטרה בסדר, היא ממש לא – והמצב מחייב טיפול נחוש! אנשי המדים השחורים גיבורים על ילדות קטנות ועוצמים עין מול אלפי זלזלנים בהפגנות, ואין תחבושת שיכולה להסתיר את המוגלה הטעונה ניקוז. הטמפרטורה של התחושות הקשות הולכת ומתחממת. הלבה במעמקי הר הגעש מתחילה לרתוח. כשאדים מתחילים לעלות, הם עלולים להסתיר את שדה הראייה.

יחד עם זאת, יותר ויותר מתברר שראש הממשלה עושה מה שנוח לו ומה שטוב לנתניהו. די אם נעקוב אחרי ההצבעה על ועדת החקירה לשופטי הבג"ץ בנושא ניגוד העניינים, הצעה לסדר שהעלה סמוטריץ'. העובדה היא שנתניהו מסרב לצרף את "ימינה" לקואליציה כי יש לו בעיות מ"בית". כדי לפרק את הקואליציה, בנט תוקף את ההתנהלות הממשלתית בסוגיית הקורונה ובונה קבינט חילופי. הוא משחק במגרש של נתניהו, אבל סמוטריץ' מנסה לפרק את הקואליציה כשהוא משחק במגרש של החרדים ומנסה לאתגר אותם ולהכניסם למילכוד: האם יצטרפו להגבלת הבג"ץ שידוע בעמדותיו הנוראות מול עניני הדת.

אבל הכלל בקואליציה תמיד היה שכל הצעה לחקיקה שהאופוזיציה מגישה, מפילים. לא כך נהג נתניהו. הוא טען שהליכוד יצביע בעד ההצעה ונגד הבג"ץ ומשום כך החרדים גם קיבלו הוראה להצביע כך. אבל ברגע האמת או יותר נכון ברגע השקר, הליכוד ברח. חברי הכנסת לא הגיעו להצביע והחוק נפל – אף שניתן היה להצביע בעד ולקבור את ההצעה בוועדה. היהדות החרדית נותרה באי נעימות מול כחול-לבן, שרק זמן קצר קודם לכן הצביעה תחת משמעת קואליציונית נגד תחבורה ציבורית בשבת.

האם נתניהו לא יודע מימינו ושמאלו או שזה היה ניסיון מכוון לסכסך בין כחול לבן לחרדים, לא ברור. סדום או חלם? – קשה לקבוע, אבל כל זה קרה בזמן שישנן סוגיות כבדות משקל הנוגעות לעיקרי הקיום החרדי ועוד נכונו מערכות קריטיות על משמר קודשי ישראל, כשנחוצה לכך משמעת קואליציונית במלואה. החרדים הופקרו, בתרגיל מכוון.

זו רק דוגמה אחת. הליכוד מוכיח שפחות ופחות אפשר לסמוך עליו. האמינות הולכת ונסדקת. לא שיש קשר כלשהו בין החרדים לכחול לבן, אין. אבל אם ראה"מ מנסה לשים טריז, כנראה הוא מבין שמבחינתו יש לו ממה לחשוש, כי יש סיבות לכך! שלוחי דרבנן של היהדות החרדית אינם עצמאיים כלל בהחלטות מסוג זה והם יפעלו אך ורק ככל אשר יורו להם. הם נשלחו לחזית ויפעלו באחריות המתבקשת. אבל הלבה במעמקי הר הגעש מבעבעת. הציבור שבימים אלו הוא הכי צייתן לכל הוראות הבריאות ומאידך גיסא הכי מופלה לרעה ומרגיש שמתיזים עליו בוץ בלי לתת הזדמנות לקנח את הנטפים, מתקשה לעבור לסגר היום והזעם גואה.

אומנם שלא כמו במחאת העצמאים, הזעם לא פרץ לרחובות – אלא ע"י קבוצות קטנות ולא ממוסדות שפורקות עול ואינן נוהגות כדרכה של תורה ולא כפי מסורת רוח ישראל סבא, והדבר אף מביא לעיתים לחילול ד' ממש. אבל קולר האשם בסבל הנורא כבר ניתלה ע"י המון העם החרדי, הכאוב כולו, בצווארם של האישים שבצמרת הממשלה ובעיקר במי שיושב עדיין על הענף הכי גבוה, נאחז בעלים, מתנדנד ברוח ומתפעל בהנאה מהנוף.

בין שותפים, צד אחד איננו יכול לדאוג רק לעצמו ולעשות רק מה שטוב לו. צריך עזות פנים מיוחדת, לראות את כל העולם רק מבעד למראה. עזות פנים כשלעצמה יכולה להיות תכונה חיובית ביותר, אם "הוי עז כנמר", אבל "לעשות רצון אביך שבשמים". הגאון הגדול רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל ב"גאון יעקב" מסביר, ששמעון ולוי היו עזי פנים – כמובן לעשות רצון ד'. הם הרגו את תושבי שכם ואף החליטו שיוסף חייב מיתה. "הם התכוונו לשם שמים אף על פי שבסוף התברר שהם טעו, אבל בתחילה הם בעצם רצו להביא קדושה על ישראל. עברו כמה דורות, הנכדים והנינים שלהם גם הם היו עזי פנים: פנחס המשיך ללמוד מוסר ויר"ש ולכן זכה לקדש שם שמים, אבל זמרי בן סלוא התקלקל ונשאר עז פנים והביא מגיפה לעם ישראל. המידות הן אותו דבר אך תלוי איך משתמשים בעזות פנים… בפרשת השבוע מסופר על שני אנשים שהתנהגו במידה של עזות פנים, חוצפה. אחד השתמש במידה זו לטובה ואחד השתמש בה לרעה"…

ממשלה צריכה לדעת שפגיעה שרירותית ולא מקצועית בשותפים היא עזות פנים, שאם משתמשים בה לא כראוי היא עלולה לחזור כבומרג לעברו של עז הפנים ולכל הציבור שסביבו. לעזות מצח ואנוכיות אישית ופוליטית, יש מחירון, ואפשר לדעת רק היכן זה מתחיל. עזות מצח עלולה להביא מגיפה ברדיוס מאוד רחב ולגרום לפגיעה פוליטית. העובדה היא שהתחושות הן קשות, ואף אם כל החלטה תלויה אך ורק במשלחים – מרנן ורבנן רועי ישראל שליט"א, מישהו חייב להתעשת. הממשלה אינה יכולה לאכול ולמחות פיה בבגדי הצבור החרדי. איש לא יתן גיוו למכים ולסבול אפליה והשמצות שווא בגלל שמישהו אחר מחפש "ציבור קורבן" כמסתור לכישלון האין מדיניות שלו. לא יינתן להם בשום פנים ואופן לסגור מוסדות תורה שמקפידים על כללי הזהירות הנדרשים, כהוראת מרנן עיני העדה שליט"א לחברי הכנסת. תורה מגנא ומצלא, ותוך הקפדה על מצוותיה היא סם חיים וחגורת הצלה.

אבל הכשל והזדון הממשלתיים אינם יכולים להיות עילה לאי הקפדה על כל כללי הזהירות. זה לא מותר לשום אדם ולשום ציבור, משום סיבה שהיא, להסתכן ולסכן את זולתם, ולגרום לביטול תורה בגלל הכרח שעלול להיווצר לסגור ישיבות. לא בגללם אנחנו מחמירים ב"ונשמרתם", לא כי הם נחמדים והגונים, כי הם לא! ומאידך גיסא אסור לזלזל, זו עלולה להיות שאלה של חיים או חלילה תחלואה. אסור שהשיח אודות עמידה על זכויות יתערב בשאלה של בריאות. בנפשנו הדבר. ובחרת בחיים.
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת

משיב.
הודעות: 901
הצטרף: 01 ספטמבר 2018, 23:40
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 45 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי משיב. »

עכשיו שהתוצאה סגירת כל העסקים ומקומות הבילוי בשבת.
כבר ברור שהחרדים המציאו את הקורונה.

יוסי 1
הודעות: 192
הצטרף: 27 יוני 2018, 18:21
נתן תודה: 17 פעמים
קיבל תודה: 10 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי יוסי 1 »

כשהעורך של יתד נאמן כותב על יהודים שומתו"מ ספק רוצחים אני נזכר שהרב שטיינמן כבר לא איתנו מספר שנים.
אוי. מי יתן לנו תמורתו.


סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 17512
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
נתן תודה: 238 פעמים
קיבל תודה: 353 פעמים
יצירת קשר:

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

בבקשה לפתוח הגישה ללינק ולהעלות שוב. תודה
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
אבן הפינה
הודעות: 1043
הצטרף: 06 ינואר 2015, 17:29
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 28 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי אבן הפינה »

הדף לא נמצא
נא לשחזר לינק תקין
הייתה לראש פינה

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 17512
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
נתן תודה: 238 פעמים
קיבל תודה: 353 פעמים
יצירת קשר:

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

שיניתי את הלינק כדי שתתוקן הגישה ולכן אינו עובד
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

יודע דבר
הודעות: 68
הצטרף: 21 מאי 2020, 20:05
נתן תודה: 33 פעמים
קיבל תודה: 26 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי יודע דבר »


סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1068
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 16 פעמים
קיבל תודה: 143 פעמים
יצירת קשר:

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

יודע דבר כתב:
20 יולי 2020, 11:15
https://drive.google.com/file/d/1DFncJW ... =drive_web
ניסיון נוסף
אחד מהחזקים!
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת

משיב.
הודעות: 901
הצטרף: 01 ספטמבר 2018, 23:40
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 45 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי משיב. »

יוסי 1 כתב:
19 יולי 2020, 13:27
כשהעורך של יתד נאמן כותב על יהודים שומתו"מ ספק רוצחים אני נזכר שהרב שטיינמן כבר לא איתנו מספר שנים.
אוי. מי יתן לנו תמורתו.
אכן כך!
איך יתכן לכתוב עליהם ספק רוצחים, הרי הם רוצחים בוודאות.
אם על יחיד אפשר עוד לטעון שהוא רק קרוב לוודאי, אולי על אף זלזולו הוא לא נדבק. אבל כשמדברים על קבוצה שלא שומרת, יש כאן וודאי רוצחים ללא כל ספק.

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
הודעות: 1136
הצטרף: 02 מאי 2016, 21:00
נתן תודה: 85 פעמים
קיבל תודה: 44 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת »

בגלל זה הוא כתב שהוא נזכר שהגריא"ל שטיינמן כבר לא איתנו......... ולא שמשיב עדיין איתנו עמ"ו
אין עוד מלבדו!

סמל אישי של משתמש
מקצועי
הודעות: 755
הצטרף: 17 דצמבר 2018, 10:18
נתן תודה: 11 פעמים
קיבל תודה: 31 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי מקצועי »

מצו"ב דברים אשר הם קילורין לעיניים, ובפרט בימים אלו אשר החרדים לדבר ה' נרמסים שפלים דוויים ובזויים.

סיפר הג"ר רפאל דוד אויערבאך זצ"ל, אחיו של מרן הג"ר שלמה זלמן אויערבאך זצ"ל, שלפני למעלה משמונים שנה כאשר אביו הג"ר חיים לייב אויערבאך זצ"ל הי' צעיר לימים, התקרב אל מסיק התנור בביהכנ"ס חב"ד בעיר העתיקה, שהי' כבר זקן בן למעלה מתשעים שנה, והי' עדיין מסיק את התנור כל בוקר בהשכמה, ומתוך שיחה עמו נודע שאביו של זקן זה הי' נוסע להרה"ק הרבי ר' אלימלך מליזענסק זי"ע, ושמע ממנו רבי חיים לייב זצ"ל י"ב סיפורים על הנועם אלימלך, ואמר רבי רפאל דוד זצ"ל שזוכר הוא מתוכם שלשה סיפורים.
סיפר הזקן הנ"ל ששמע מאביו, שמנהנו של הרבי רבי אלימלך זי"ע היה שאמר בסעודה שלישית שני חלקים של ד"ת, החלק הא' בפרשת השבוע והחלק הב' דיבר על ימות המשיח, הדבר האחד, שאמר הרבי רבי אלימלך זיע"א, שבדור לפני הגאולה ירמסו את החרדים לדבר ה' בצורה כזו שאילו היו עושים כן בדור הבעש"ט זי"ע לא היו אותו הדור מסוגלים לשאת זאת, מחמת עדינות הרגש שהיתה להם, אך בדור שלפני הגאולה ירדו לעולם נשמות שיש בהם טמטום המח והלב וחסרי רגש שלא יהיה איכפת להם כל כך, ויוכלו לשאת מצב כזה של השפלה ורמיסה.
הדבר השני, שבדורו של משיח ימתח הקב"ה כביכול חבל ארוך מסוף העולם ועד סופו, וכל בנ"י יאחזו בחבל זה, ואז יאחז הקב"ה כביכול בקצהו וינער ויטלטל את החבל עד שיטולטלו כולם באוויר, ולא כולם יוכלו להחזיק מעמד בטלטול כזה, ורבים יפלו ארצה, והשוטים יאמרו אם הקב"ה מנער אותנו בודאי רצונו שנרפה מן החבל, וצריך לעשות רצון השי"ת, וע"כ ירפו מן החבל ויפלו גם הם ארצה, והחכמים המעטים יחזיקו בחבל נחלתו בכל כוחם ומאודם, ולא ירפו ממנו וזהו חבלו של משיח.
הדבר השלישי, שבדורו של משיח יהיה בורות נוראה ובלבול בין טוב לרע, והבירור יהיה באופן הדומה לניפוי הקמח בנפה וכברה, כי כאשר שמים את הקמח בנפה מטלטלין אותה הנה והנה, וכל חלקי הקמח הן הנקי והן הפסולת כולם נחבטים בדפנות הנפה, ואח"כ כל הקמח הנקי העובר בסדקי הנפה נופל לכלי שתחתי' ונחבט שוב בנפילתו, ואילו למעלה נשארת כל הפסולת.
והפסולת כשרואה שהקמח הנקי הוא הסולת נופל למטה ונחבט פעם נוספת, היא מתגאה עליו לאמר, ראה גודל שפלותך שאתה נפלת למטה ונוספה לך עי"ז עוד חבטה, ואילו אני הפסולת גם נשארתי למעלה וגם לא קיבלתי עוד חבטה. אך באותה שעה אין הפסולת יודעת שנשארה למעלה רק לרגע קט כי כעבור רגע יהפכו את הנפה וישליכו את כל הפסולת לאשפה.
כן באופן הזה יהיה הבירור בין טוב לרע בדורו של משיח, שבתחילה יטלטלו ויחבטו כולם טובים ורעים כאחד, כדרך הניפוי, ואז יפלו יראי ה' למטה, והרשעים הדומים לפסולת ישארו למעלה, וע"ז יתגאו וידרסו וירמסו את יראי ה', ויאמרו להם ראו שנפלתם כ"כ למטה ונחבטתם, ואנו עומדים מעליכם ורומסים ודורסים עליכם, וזה סימן שאנחנו טובים מכם.
אך אוי ואבוי לאותם רשעים, שאינם יודעים שכל היותם למעלה הוא כדרך הפסולת הנשארת בנפה, שהוא ביד המנפה, וכשם שהמנפה בגמרו לנפות משליך את כל הפסולת כי אין לו חפץ בה, כך לאחר הבירור של ימות המשיח יטול השי"ת את כל הרשעים שעלו למעלה ורמסו את החרדים על דברו, וישליכם מעל פניו כהשליך את הפסולת שבנפה, או אז יתברר להם שהיותם שולטים על החרדים לדבר ה' לא הי' לטובתם ולמעלתם, אלא אדרבה נהפך להם לרועץ
, עכ"ד.
אין כלום כי...

יודע דבר
הודעות: 68
הצטרף: 21 מאי 2020, 20:05
נתן תודה: 33 פעמים
קיבל תודה: 26 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי יודע דבר »

עלילת דם
לפני כ-25 שנה ארע רצח רבין אשר כידוע שהאשם בכך הוא יגאל אמיר החובש כיפה.
ובכן הכיפה שלראשו היווה סיבה מספקת לומר שהדתיים והחרדים רוצחים ומסיתים לרצח.
והיו הפגנות רבות ליד ישיבות ומוסדות חינוך דתיים וחרדים.
והנה באחד ההפגנות קם עיתוני אחד ודיבר סרה באחיו החרדים הרוצחים.
ראה זאת חרדי אשר הדבר חרה לו הלך לאותו האיש ואמר לו "נכון, החרדים באמת רוצחים" כולם שתקו המשיך ואמר "אתם יודע למה?!" סימני שאלה ניכרו על פני כולם.
"כי הם צריכים את הדם שלכם למצות שלהם".
הציבור הבין את הרמז הסמיקו החווירו וברחו משם.


סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1068
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 16 פעמים
קיבל תודה: 143 פעמים
יצירת קשר:

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

https://www.atzuma.co.il/8998
לחתום על הקמת וועדת חקירה ממלכתית
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת

גרנולה
הודעות: 701
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 996 פעמים
קיבל תודה: 318 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

א בוחער כתב:
23 יולי 2020, 16:47
https://www.atzuma.co.il/8998
לחתום על הקמת וועדת חקירה ממלכתית
ח''ו לעשות עצומה כזו!
גפני וח''כ החרדיים אמרו שיצביעו נגד הצעת החוק של סמוטריץ להקמת ועדת חקירה על האפליה החרדית..

וד''ל.

סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1068
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 16 פעמים
קיבל תודה: 143 פעמים
יצירת קשר:

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

למה אתם ישנונים?...
גפני בהתחלה רצה לקחת את הקרדיט לעצמו אז נעזור לו...
אז מה אתם מחכים רוצו לחתום..
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת

יודע דבר
הודעות: 68
הצטרף: 21 מאי 2020, 20:05
נתן תודה: 33 פעמים
קיבל תודה: 26 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי יודע דבר »

א בוחער כתב:
23 יולי 2020, 16:47
https://www.atzuma.co.il/8998
לחתום על הקמת וועדת חקירה ממלכתית
לא עוזר כלום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1068
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 16 פעמים
קיבל תודה: 143 פעמים
יצירת קשר:

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

יודע דבר כתב:
23 יולי 2020, 22:28
א בוחער כתב:
23 יולי 2020, 16:47
https://www.atzuma.co.il/8998
לחתום על הקמת וועדת חקירה ממלכתית
לא עוזר כלום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מה זה משנה עוזר או לא עוזר בא נקפיץ את זה שיראו שלפחות לציבור אכפת...
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת

יודע דבר
הודעות: 68
הצטרף: 21 מאי 2020, 20:05
נתן תודה: 33 פעמים
קיבל תודה: 26 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי יודע דבר »

א בוחער כתב:
23 יולי 2020, 22:33
יודע דבר כתב:
23 יולי 2020, 22:28
א בוחער כתב:
23 יולי 2020, 16:47
https://www.atzuma.co.il/8998
לחתום על הקמת וועדת חקירה ממלכתית
לא עוזר כלום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מה זה משנה עוזר או לא עוזר בא נקפיץ את זה שיראו שלפחות לציבור אכפת...
אולי תעשה עצומה למען כל ישראל שומרי שבת?
שהרי.... א בוחער אמר
א בוחער כתב:
23 יולי 2020, 22:33

מה זה משנה עוזר או לא עוזר שיראו שלפחות לציבור אכפת...

סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1068
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 16 פעמים
קיבל תודה: 143 פעמים
יצירת קשר:

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

יודע דבר כתב:
24 יולי 2020, 10:41
א בוחער כתב:
23 יולי 2020, 22:33
יודע דבר כתב:
23 יולי 2020, 22:28
א בוחער כתב:
23 יולי 2020, 16:47
https://www.atzuma.co.il/8998
לחתום על הקמת וועדת חקירה ממלכתית
לא עוזר כלום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מה זה משנה עוזר או לא עוזר בא נקפיץ את זה שיראו שלפחות לציבור אכפת...
אולי תעשה עצומה למען כל ישראל שומרי שבת?
שהרי.... א בוחער אמר
א בוחער כתב:
23 יולי 2020, 22:33

מה זה משנה עוזר או לא עוזר שיראו שלפחות לציבור אכפת...
אין קשר ואין רמה...
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת

יודע דבר
הודעות: 68
הצטרף: 21 מאי 2020, 20:05
נתן תודה: 33 פעמים
קיבל תודה: 26 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי יודע דבר »

א בוחער כתב:
24 יולי 2020, 18:44
יודע דבר כתב:
24 יולי 2020, 10:41
א בוחער כתב:
23 יולי 2020, 22:33
יודע דבר כתב:
23 יולי 2020, 22:28
א בוחער כתב:
23 יולי 2020, 16:47
https://www.atzuma.co.il/8998
לחתום על הקמת וועדת חקירה ממלכתית
לא עוזר כלום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מה זה משנה עוזר או לא עוזר בא נקפיץ את זה שיראו שלפחות לציבור אכפת...
אולי תעשה עצומה למען כל ישראל שומרי שבת?
שהרי.... א בוחער אמר
א בוחער כתב:
23 יולי 2020, 22:33

מה זה משנה עוזר או לא עוזר שיראו שלפחות לציבור אכפת...
אין קשר ואין רמה...
תודה על המחמאה!!!
מגיע לזה תודה מיוחדת !!!!
אז הנה עוד תודה!!!!

סמל אישי של משתמש
א בוחער
הודעות: 1068
הצטרף: 07 מאי 2020, 14:28
נתן תודה: 16 פעמים
קיבל תודה: 143 פעמים
יצירת קשר:

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי א בוחער »

תצטרפו ליודע דבר...
משתמש זה בזמנו הפנוי הוא בחרדים לדעת

סמל אישי של משתמש
המחובר
הודעות: 108
הצטרף: 24 מאי 2020, 16:46
נתן תודה: 29 פעמים
קיבל תודה: 34 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי המחובר »

א בוחער כתב:
23 יולי 2020, 16:47
https://www.atzuma.co.il/8998
לחתום על הקמת וועדת חקירה ממלכתית
אבל א בוחער למה הלכת בקטן 20
לך בגדול
כל המחובר לטהור טהור
כל המחובר לטמא טמא

שלח תגובה