העלייה בתחלואה; ה'קבינט' יתכנס לדון בהחמרת ההנחיות

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

למען ידעו וישמעו
הודעות: 32
הצטרף: 28 יוני 2020, 00:39
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 7 פעמים

העלייה בתחלואה; ה'קבינט' יתכנס לדון בהחמרת ההנחיות

נושא שלא נקרא על ידי למען ידעו וישמעו »

לאור העלייה החדה במספר חולי ה'קורונה' בישראל, קבינט ה'קורונה' יתכנס היום (ראשון) לדיון מיוחד. אמש, התכנסו בכירי משרד הבריאות וראשי המל"ל לגיבוש ההמלצות המשרד לקראת הדיון.

במהלך השבת אובחנו 621 נשאים חדשים של הנגיף ומספר החולים הפעילים עלה ל-6,102, מתוכם 23 מונשמים. מניין המתים במגיפה עומד על 317 בני אדם.

במשרד הבריאות מעוניינים להחמיר את ההנחיות ולהרחיב את ההגבלות הקיימות, באמצעות צמצום מספר האנשים המותר באירועים, שעומד כיום על 250 איש ל-150 איש בלבד, וכן לצמצם את מספר האנשים המתקהלים במקום סגור, שכיום עומד על 50 איש, ל-20-30 איש.
בנוסף, במשרד הבריאות שוקלים להמליץ על צמצם הפעילות ב"בית הספר של החופש הגדול", שמופעל בגנים ובכיתות א'-ג', כך שהפעילות תהיה ב"קפסולות" - קבוצות קטנות.
כמו כן ישקלו לאסור קיום מחנות קיץ וקעמפים, וכן תשקל הקריאה למעסיקים לאפשר לעובדים לעבוד מהבית או עבודה בקפסולות וכן להגביל את מספר המתרחצים בחופי הים.

מאז פרוץ מגיפת הקורונה בארץ, התגלו 23,421 נשאים של הנגיף. מתוכם, 17,002 כבר החלימו ב"ה ויש עדיין, כאמור, 6,102 חולים פעילים.

בצה"ל חלו עד כה 367 משרתים, כולם במצב קל. עד כה 237 החלימו, וכעת יש 129 חולים פעילים. 4,497 נמצאים בבידוד.

שמעיה
הודעות: 156
הצטרף: 29 אוגוסט 2019, 11:39
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: העלייה בתחלואה; ה'קבינט' יתכנס לדון בהחמרת ההנחיות

נושא שלא נקרא על ידי שמעיה »

מפגרים, במקום לטפל בטיפול שמרפא מאה אחוז אם מטפלים מיד בהתחלה, מתעלמים מזה ומכבידים על הציבור עם גזירות קשות חדשים לבקרים, וגורמים לנזק נוראי ברוחניות ובגשמיות.
https://c19study.com

שמעיה
הודעות: 156
הצטרף: 29 אוגוסט 2019, 11:39
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: העלייה בתחלואה; ה'קבינט' יתכנס לדון בהחמרת ההנחיות

נושא שלא נקרא על ידי שמעיה »

בית החולים העמק
מסיכום הגל הראשון של חולי הקורונה שטופלו בחודשים האחרונים במרכז הרפואי העמק עולות תוצאות מעניינות, לפיהן מתוך 74 חולי קורונה, בהם חולים קשים ובינוניים, אף חולה לא נזקק להנשמה מלאכותית. 71 חולים החלימו, ו – 3 עדין מאושפזים ומצבם קל.
מניתוח הנתונים בישיבות הקליניות המשותפות לרופאים שהיו מעורבים בטיפול בחולים אלה – רופאי מחלקות פנימית קורונה בשיתוף מומחים למחלות זיהומיות, ורופאי טיפול נמרץ והרדמה – מתחזקת ההערכה כי ההסבר לתוצאות הטובות כרוך בבחירת פרוטוקול טיפולי המשלב את התרופה הידרוקסיכלורוקווין (תרופה המשמשת בדרך כלל לטיפול במחלות מפרקים) ביחד עם נוגדי קרישה כבר בשלב מוקדם של המחלה וכן טיפול בחמצן בזרימה גבוהה.
לדברי ד"ר ביביאנה חזן מנהלת היחידה למחלות זיהומיות במרכז הרפואי העמק, "מצטברות עוד ועוד עדויות מהעולם לכך שטיפול מוקדם בתרופה הידרוקסיכלורוקווין קשור להישרדות של חולי קורונה. במקביל לכך, מתפרסם מידע מהעולם שמראה קשר בין טיפול בנוגדי קרישה להישרדות חולים אלה. אנחנו שילבנו את שתי התרופות הללו אצל חולי קורונה בשלב המוקדם של מחלתם".

"מוקדם להסיק מסקנות"
ד"ר גיא דורי, מנהל מחלקה פנימית ה' (מחלקת קורונה): "מוקדם להסיק מסקנות, הקורונה היא מחלה חדשה שעדיין נלמדת בארץ ובעולם ויש צורך בביצוע מחקר מבוקר אשר יאשש את הגישה הטיפולית שבה נקטנו, אך להערכתנו, הייתה תרומה משמעותית לטיפול בחמצן בזרימה גבוהה במניעת הנשמה מלאכותית"
לדברי ד"ר דורי: "הקפדנו לבצע הערכת מצב רפואי לחולים שלנו לעיתים קרובות בשאלה האם עולה הצורך בהנשמה מלאכותית. אנחנו שבעי רצון מהתוצאות, ובהתבסס על הניסיון שלנו עד כה, ועד אשר יפותחו חיסון או תרופה למחלה, אנחנו סבורים שזו הגישה הטיפולית הרצויה".
יש לציין כי במרכז הרפואי העמק טופלו בסה"כ 77 חולי קורונה בגל הראשון, מתוכם 3 חולים מבוגרים וסיעודיים, שפונו לבית החולים במצב מדורדר, שאינו מאפשר התערבות פולשנית, והם נפטרו תוך זמן קצר
https://blinker.co.il/%D7%A2%D7%9E%D7%A ... A8/238079/

גדי בן סוסי
הודעות: 25
הצטרף: 30 יוני 2020, 12:29
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 6 פעמים

Re: העלייה בתחלואה; ה'קבינט' יתכנס לדון בהחמרת ההנחיות

נושא שלא נקרא על ידי גדי בן סוסי »

משהו יודע מה הכיוון שלהם להיום בצהריים???????
איזה החלטות הולך להיות שם היום?????

שלח תגובה