דרמה: בחירות רביעית או לא???

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
4000
הודעות: 1094
הצטרף: 26 פברואר 2019, 11:29
נתן תודה: 153 פעמים
קיבל תודה: 53 פעמים

דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

דפנה ליאל: זו דרמה של ממש. אם לא תקום ממשלת אחדות נתניהו לא יקבל את המנדט. בשלושת השבועות - ניתן לקדם חקיקה נגד נתניהו.

יוסי אליטוב: ‏גאה בהחלטה החכמה של הנשיא ריבלין. לא גנץ ולא ביבי. המסר של ריבלין לשניים הוא חד וברור: אם אתם לא מודעים למצב החירום והצורך לאחדות, לכו לכנסת ועזבו אותי לנפשי.

עמית סגל: הנשיא החליט: המנדט לא יוארך. נתניהו לא יקבל. בעוד 22 יום אולי בחירות חדשות ופיזור הכנסת.

עמית סגל: מפלס הלחץ בכחול לבן מגיע לשיא. בהדרגה נופל שם האסימון שחתימה על הסכם לא תהיה בקרוב. במקרה הטוב יצטרכו לוותר עוד, במקרה הרע בחירות או ממשלה בלעדיהם.

שלאמקע
הודעות: 110
הצטרף: 01 ינואר 2020, 15:17
נתן תודה: 18 פעמים
קיבל תודה: 52 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי שלאמקע »

נתניהו: אחרי שפרקתי את מפלגות 'כחול לבן' ו'העבודה-מרץ' וגם את סיעת 'תל"ם', אפשר כבר להתקדם לבחירות רביעיות.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 17642
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
נתן תודה: 294 פעמים
קיבל תודה: 480 פעמים
יצירת קשר:

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 17642
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
נתן תודה: 294 פעמים
קיבל תודה: 480 פעמים
יצירת קשר:

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

ההוא גברא
הודעות: 61
הצטרף: 02 מרץ 2020, 15:51
נתן תודה: 139 פעמים
קיבל תודה: 31 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי ההוא גברא »

ראש הממשלה ויו"ר כחול לבן נועדו פעם נוספת במסגרת המאמצים להקמת ממשלה, אך כעבור שעה וחצי בלבד הסתיימה הפגישה ב"פיצוץ" כשגנץ עזב את מעון ראש הממשלה לאור חוסר הסכמות. החוקים נגד נתניהו יונחו היום על שולחן הכנסת‎
ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ, נועדו הבוקר (שני) פעם נוספת במסגרת המאמצים להקמת ממשלה. הפגישה שהתקיימה במעון ראש הממשלה בירושלים הסתיימה כעבור שעה וחצי בלבד ולטענת חלק ממשתתפיה היא הסתיימה ב"פיצוץ" כשגנץ עזב את הפגישה לאור חוסר הסכמות. מהליכוד נמסר "המאמצים לאחדות עדיין נמשכים מתוך כוונה להקים ממשלת חירום לאומית בהקדם".

לטענת הליכוד, הסיבה לפיצוץ הייתה חילוקי הדעות בנוגע לוועדה למינוי שופטים. ב'חדשות 13' דווח כי נתניהו דרש לכתוב בהסכמים כי נציג הכנסת לצד ח"כ מהליכוד יהיה ח"כ צביקה האוזר. ‏גנץ ביקש להמתין עם הסיכום הכתוב בנושא עד שתתברר רשימת המועמדים הסופית, על מנת למנוע במידת האפשר מצב שלאופוזיציה לא יהיה נציג בוועדה.


ל'חדשות JDN' נודע כי בפגישה השתתפו גם צוותי המשא ומתן, מטעם הליכוד: עו"ד יעקב אטרקצ'י והשרים אמיר אוחנה ויריב לוין, מטעם כחול לבן: ראש המטה של גנץ הוד בצר, יו"ר סיעת כחול לבן ח"כ אבי ניסנקורן והמשנה ליועמ"ש לשעבר עו"ד אבי ליכט. הצוותים עדכנו את ראשי המפלגות בתוצאות השיחות שמערכו בימים האחרונים.

ב'חדשות 12' דווח כי גנץ עושה בשעה זו את דרכו לכנסת לאחר שאמר שאם לא יושג היום הסכם יקדם את החקיקה נגד נתניהו. יש לציין שבשוע הקרוב יחולו יום השואה, יום הזיכרון ויום העצמאות, ימים בהם לא יהיה ניתן לקדם את החקיקה, כשמנגד 21 הימים שהמנדט בידי הכנסת יסתיימו בקרוב. בכל מקרה החוקים נגד נתניהו יונחו היום על שולחן הכנסת, ועד יום רביעי יוחלט אם לקדמם.

הפגישה בין השניים העידה על התקדמות מסיומת בשיחות להקמת הממשלה, לאחר שבימים האחרונים היו אלה צוותי המו"מ שעסקו בגיבוש המתווה המשפטי של ההסכם. גומרים בכחול לבן צוטטו ב'כאן חדשות' אמרו כי "עדיין לא הגענו לחתימה על ההסכם. במהלך הלילה היתה התקדמות בשיחות, גנץ הגיע כדי לראות אם אפשר לגשר על הפערים שנותרו". יצוין שגם גם חלוקת חלק מהתיקים הבכירים טרם נסגרה סופית.

ב'ווינט' דווח כי צוותי המשא ומתן קיימו שיחות לאורך הלילה ובשעות הבוקר הגיעו להסכמה באחת המחלוקות המכריעות, מה שאפשר את קיום הפגישה בין נתניהו לגנץ. "אפשר לחתום", אמר גורם המעורה בפרטים, והוסיף כי "הדברים תלויים ברצונו של נתניהו לעשות את זה". גורם בכחול לבן ציין כי "הצדדים מאוד קרובים לסגור. אם יהיה רצון הדדי, אפשר שבתוך שעה יהיה הסכם", אך כאמור, הצדדים שוב נפרדו ללא פיתרון שיוביל לממשלה המיוחלת.

גורמים בכחול לבן צוטטו אמש ב'ישראל היום' אומרים כי "זהו יום גורלי למו"מ. אם עד הלילה לא יהיה פתרון לסוגיות שעל הפרק – יהיה הרבה יותר קשה להגיע להסכם בהמשך". לדברי גורמים המעורים בפרטים, אמנם חלה התפתחות משמעותית בשיחות המו"מ במהלך סוף השבוע, אך כאשר הסיכומים עלו על הכתב – החלו ההסתבכויות. עיקר המחלוקת אתמול נגע בהבטחת קיום הסכם הרוטציה, במקרה שבג"ץ יחליט להתערב ולפסול את נתניהו מלכהן כממלא מקום ראש הממשלה בעוד כשנה וחצי, בשל כתבי האישום נגדו.

בתוך כך, היום אמורה נשיאות הכנסת בראשות יו"ר הכנסת בני גנץ לאפשר את הנחת החוקים שהוגשו נגד נתניהו על שולחן הכנסת, וגם חוקים שנוגעים לענייני דת ומדינה. אם כי על פי הדיונים הליליים שנערכו בכחול לבן, הליך החקיקה של החוקים יתחיל בפועל רק מחר, כשתכונס הוועדה המסדרת להעניק להם פטור מחובת הנחה – הליך שמאפשר להצביע עליהם מיד.

ב'כאן חדשות' דווח כי בכירים בכנסת טוענים שנבדקת האפשרות להניח הצעת חוק חריפה בהרבה מזו שדיברו עליה עד עכשיו בכחול לבן כדי למנוע מנתניהו, ומכל חבר כנסת עם כתבי אישום, את האפשרות להתמודד בבחירות לכנסת. אם עד כה דובר על הצעות חוק שמונעות מאדם עם כתבי אישום לכהן כראש ממשלה ועל תיקון חוק יסוד הממשלה לשם כך, נערכת עכשיו בדיקה אם להניח הצעת חוק מרחיקת לכת בהרבה – תיקון לחוק יסוד הכנסת שיקבע שאדם עם כתבי אישום לא יכול בכלל להתמודד לכנסת בבחירות.

לטענת הגורמים שבודקים זאת, מדובר בהצעה שאינה פרסנולית אלא נוגעת לכל מועמד לכנסת ולכן לא אמורה להיפסל בבג"ץ. כמו כן היא מפעילה לחץ על עוד גורמים בגוש הימין-חרדים שגם להם יש כתבי אישום או כתבי אישום כפוף לשימוע, שאמורים במצב כזה להפעיל לחץ נוסף גם מצידם על נתניהו לחתום עכשיו על הסכם עם כחול לבן ובני גנץ על מנת שהחוק הזה לא יקודם ולא יפגע גם בהם.

יו"ר תל"ם ח"כ בוגי יעלון צייץ בטוויטר לפני זמן קצר וכתב: "לחברינו בכחול-לבן, מבין שהסרתם את שמותיכם מרשימת החוקים נגד שחיתות משרתי ציבור. אי-אפשר לאחוז את המקל בשני קצותיו. או שאתם בעד שחיתות או שאתם נגד. כאן נמדדת מנהיגות. ברוכים הבאים לפוליטיקה המלוכלכת ולשחיתות של נתניהו".

הבוקר כתב יעלון בטוויטר: בני גנץ, ראית את קהל האלפים זועק: ״אל תיתן מנדט למושחת״. אל תטעה שוב. לא נשתף איתך פעולה ב״משחק כפול״, שמטרתו להכניס אותך לממשלה רעה. החוקים חשובים מדי מכדי שתשחק בהם משחק פוליטי. הדרך היחידה היא שתפסיק את המו״מ עם נתניהו. לא תשתמש באצבעותינו, כדי להצטרף לממשלת חסינות ושחיתות".

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 17642
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
נתן תודה: 294 פעמים
קיבל תודה: 480 פעמים
יצירת קשר:

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

עיין היטב בלינקים שהבאתי מעל הודעתך (ובלינקים המובאים שם)
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

טוב ומטיב
הודעות: 1286
הצטרף: 25 יולי 2017, 23:17
נתן תודה: 354 פעמים
קיבל תודה: 349 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי טוב ומטיב »

ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר כחול לבן ויו"ר הכנסת בני גנץ ייפגשו "בזמן הקרוב" במסגרת המאמצים להקמת ממשלת אחדות, כך נמסר הערב (שני) בהודעה משוטפת מטעם הצדדים. הפגישה תתקיים במעון ראש הממשלה בבלפור, ולדברי גורמים משני הצדדים, השניים קרובים לחתימה על הסכם קואליציוני.

ב'ווינט' דווח שגורמים בליכוד אישרו כי המחלוקות נפתרו ברובן וצוות המו"מ של הליכוד נמצא בדרכו למעון ראש הממשלה. בצוות המו"מ של כחול לבן עוברים על ההסכם הסופי בכנסת, ואם לא יתגלו סיבוכים של הרגע האחרון, יחתמו עליו. בכיר בצוות המו"מ של כחול לבן צוטט בדיווח אומר כי "הגענו להסכם על הקמת ממשלת חירום".

ב'כאן חדשות' דווחו דברים דומים: גורם המעורב במשא ומתן שבין כחול לבן לבין הליכוד אמר כי ההסכם גובש וכל מה שנשאר הוא לחתום. גורמים בכחול לבן אמרו שאם לא יהיו הפתעות – הערב יחתמו ראש הממשלה בנימין נתניהו ויושב ראש כחול לבן בני גנץ על הסכם להרכבת הממשלה. בליכוד אומרים כי הם מחכים לתגובת כחול לבן. לפני כן אמרו גורמים בליכוד כי נפתרה המחלוקת בעניין הוועדה לבחירת שופטים וכי אפשר לחתום על הסכם קואליציוני. במקביל בכירים בכחול לבן אומרים כי הנושא פתיר.


ב'חדשות 12' דווח כי נתניהו וגנץ הגיעו אחר הצהריים להסכמות שההצבעה על הוועדה למינוי שופטים תתקיים לאחר הרכבת הממשלה, וח"כ צביקה האוזר מסיעת "דרך ארץ", בעל עמדות ימניות, ישב בוועדה על תקן חבר אופוזיציה, למרות שהוא צפוי להיות חלק מהקואליציה. כזכור, נתניהו דרש לבחור את נציגי הוועדה עוד לפני השבעת הממשלה כתנאי להקמתה, אך לבסוף הושגה פשרה.

בתוך כך סיעת כחול לבן התכנסה בכנסת לישיבת סיעה לצורך עדכון על המו"מ להרכבת הממשלה והיערכות להמשך הפעולות בכנסת בהתאם: "יש עדיין ויכוחים, אבל אנחנו ממשיכים לדבר ונרשמה התקדמות", אמר גנץ לח"כים. במקביל, כמה חברי כנסת הפצירו בגנץ לקדם חקיקה נגד נתניהו כבר ביום רביעי.

סמל אישי של משתמש
מויישה
הודעות: 214
הצטרף: 31 אוגוסט 2019, 22:19
נתן תודה: 120 פעמים
קיבל תודה: 98 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

חתמו עכשיו על הסכם. אין בחירות רביעיות.

סמל אישי של משתמש
4000
הודעות: 1094
הצטרף: 26 פברואר 2019, 11:29
נתן תודה: 153 פעמים
קיבל תודה: 53 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

הסוף לפלונטר: נתניהו וגנץ חתמו על הסכם להקמת ממשלת חירום לאומית
ישכר זלמנוביץ20.04.202019:13
ממשלת אחדות0 תגובות
בהודעה משותפת לליכוד ולכחול לבן נמסר כי "בשעה זו נחתם הסכם להקמת ממשלת חירום לאומית בין ראש הממשלה ליו"ר כחול לבן". פרטים ראשונים מההסכם: ריבונות ב-1 ליולי, נתניהו יכהן כ"ראש ממשלה חילופי" - בפנים: חלוקת התיקים בין המפלגות
ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ חתמו הערב (שני) על הסכם להקמת ממשלה במהלך פגישתם במעון רה"מ בבלפור. בפגישה נכח גם ח"כ מכחול לבן גבי אשכנזי.


בהודעה משותפת לליכוד ולכחול לבן נמסר כי "בשעה זו נחתם הסכם להקמת ממשלת חירום לאומית בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לבין יו״ר כחול לבן, רא"ל (במיל') ח״כ בני גנץ". השניים סיכמו על רוטציה כאשר הראשון לכהן יהיה נתניהו וכהונתו תימשך שנה וחצי. לאחר מכן גנץ יחליפו לתקופת זמן זהה. על פי הסיכום, במהלך תכונת גנץ, נתניהו יכהן כ"ראש ממשלה חילופי".

על פי הדיווחים, כחול לבן תקבל 16 תיקים, ביניהם: ביטחון, חוץ לחצי קדנציה, משפטים, עליה וקליטה, תרבות וספורט, כלכלה ורווחה (לעמיר פרץ ואיציק שמולי), תקשורת, חקלאות, עניינים אסטרטגיים, תיירות, שיוויון חברתי, תפוצות. במהלך תקופת נתניהו כראש ממשלה, שר הביטחון יהיה גנץ ושר החוץ יהיה אשכנזי.

בליכוד יקבלו את תיק החוץ לחצי קדנציה, ביטחון פנים, תחבורה, שיכון, חינוך, הגנת הסביבה, תיק האנרגיה, ירושלים, ותיקים קטנים נוספים. בליכוד יקבלו גם את הוועדות המרכזיות בכנסת: כספים, חוקה, עבודה ורווחה, קורונה, קליטה וכלכלה. בנוסף, גם השגריר באו"ם יהיה מהליכוד.

לפי ההסכם, החלת ריבונות לפי תוכנית טראמפ תוכל לקרות בראשון ליולי. חוק הלאום יישאר ללא שינוי. מינויים בכירים של היועמ"ש, המפכ"ל – בהסכמה. גם חקיקה בהסכמה כולל בוועדת השרים לענייני חקיקה. לימין יהיה וטו על מינויי שופטים בוועדה.

גורם בכחול לבן מסר בעקבות ההסכם כי "החתימה היא הצלחה. לא יהיה חוק עוקף בג"ץ, ולא יהיו שינויים בוועדה לבחירת שופטים פרט לויתור על מסורת "נציג האופוזיציה". למרות גודל הסיעה אנחנו עם ממשלה פריטטית", כך צוטט ב'כאן חדשות'. מנגד מסר גורם בליכוד כי "ההסכם מבטיח שלא יהיו בעיות. השגנו וטו על חקיקה, אי אפשר לחוקק בלעדינו, מינויי בכירים ושני נציגים בועדה לבחירת שופטים ביחד עם האוזר".

סמל אישי של משתמש
4000
הודעות: 1094
הצטרף: 26 פברואר 2019, 11:29
נתן תודה: 153 פעמים
קיבל תודה: 53 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

יאיר כתב:
20 אפריל 2020, 12:39
עיין היטב בלינקים שהבאתי מעל הודעתך .(ובלינקים המובאים שם)
ומה תגיד עכשיו?😂

יאיר איפה כולם??? כולם נעלמו לנו בעיקר בשביל נטפרי. מה עושים??

יוסף בן יוסף
הודעות: 530
הצטרף: 10 אוגוסט 2017, 10:51
נתן תודה: 210 פעמים
קיבל תודה: 13 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף »

4000 כתב:
20 אפריל 2020, 21:56
יאיר כתב:
20 אפריל 2020, 12:39
עיין היטב בלינקים שהבאתי מעל הודעתך (ובלינקים המובאים שם)
ומה תגיד עכשיו?😂

יאיר איפה כולם??? כולם נעלמו לנו בעיקר בשביל נטפרי. מה עושים??
לא בגלל נטפרי, בגלל הקורונה...

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 17642
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
נתן תודה: 294 פעמים
קיבל תודה: 480 פעמים
יצירת קשר:

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

4000 כתב:
20 אפריל 2020, 21:56
יאיר כתב:
20 אפריל 2020, 12:39
עיין היטב בלינקים שהבאתי מעל הודעתך (ובלינקים המובאים שם)
ומה תגיד עכשיו?😂
אין יאוש בעולם כלל! "אפילו חרב חדה מונחת וכו'...אל יתייאש מן הרחמים"...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 17642
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
נתן תודה: 294 פעמים
קיבל תודה: 480 פעמים
יצירת קשר:

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

4000 כתב:
20 אפריל 2020, 21:56
יאיר כתב:
20 אפריל 2020, 12:39
עיין היטב בלינקים שהבאתי מעל הודעתך .(ובלינקים המובאים שם)
יאיר איפה כולם??? כולם נעלמו לנו בעיקר בשביל נטפרי. מה עושים??
ואיפה אתה היית עד עכשיו??
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

לייבי
הודעות: 76
הצטרף: 23 דצמבר 2019, 12:56
נתן תודה: 33 פעמים
קיבל תודה: 20 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי לייבי »

טוב חברה הנושא של האשכול כבר לא רלוונטי

פרח
הודעות: 283
הצטרף: 30 דצמבר 2017, 22:29
נתן תודה: 13 פעמים
קיבל תודה: 83 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי פרח »

למה אין שום אזכור בנושא הבוער של יו"ר הכנסת??

שטייגעניסט
הודעות: 6
הצטרף: 20 אפריל 2020, 23:39
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 1 פעם

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי שטייגעניסט »

יריב לוין הוא יו"ר הכנסת

פרח
הודעות: 283
הצטרף: 30 דצמבר 2017, 22:29
נתן תודה: 13 פעמים
קיבל תודה: 83 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי פרח »

מוזכר באנשהוא?

סמל אישי של משתמש
4000
הודעות: 1094
הצטרף: 26 פברואר 2019, 11:29
נתן תודה: 153 פעמים
קיבל תודה: 53 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

יאיר כתב:
20 אפריל 2020, 22:08
4000 כתב:
20 אפריל 2020, 21:56
יאיר כתב:
20 אפריל 2020, 12:39
עיין היטב בלינקים שהבאתי מעל הודעתך .(ובלינקים המובאים שם)
יאיר איפה כולם??? כולם נעלמו לנו בעיקר בשביל נטפרי. מה עושים??
ואיפה אתה היית עד עכשיו??
נסיתי כמה פעמים להביא ידיעות ולעשות שיח. אבל אף אחד לא עזר לי וכו
אני פה נעלם
בטחון כמעט לא פה לפחות לא בפוליטיקה.
וגם משיב.
צריכים כל החדשים של ההצגות...

סמל אישי של משתמש
4000
הודעות: 1094
הצטרף: 26 פברואר 2019, 11:29
נתן תודה: 153 פעמים
קיבל תודה: 53 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

עומר ינקלויץ תפקיד?

אורי מקלב מה מקבל?
ומה עוד יש ליהדות התורה?

חנוך צבי
הודעות: 85
הצטרף: 11 אפריל 2020, 20:32
נתן תודה: 109 פעמים
קיבל תודה: 42 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי חנוך צבי »

לא שמעתי שדיברו על הפרטים מי מקבל מה.
יותר איזה תיקים גוש הימין מקבל ואיזה תיקים גוש ה.. גנץ מקבל

סמל אישי של משתמש
מויישה
הודעות: 214
הצטרף: 31 אוגוסט 2019, 22:19
נתן תודה: 120 פעמים
קיבל תודה: 98 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

היה דיווח שעומר ינקלביץ תהיה שרה.

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
הודעות: 1192
הצטרף: 02 מאי 2016, 21:00
נתן תודה: 123 פעמים
קיבל תודה: 108 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת »

האמת שגם אני הייתי מחליף לשם של אשה. לו הייתי אשה עם שם של גבר.... :)
אין עוד מלבדו!

סמל אישי של משתמש
מויישה
הודעות: 214
הצטרף: 31 אוגוסט 2019, 22:19
נתן תודה: 120 פעמים
קיבל תודה: 98 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

מתוך JDN:
ליברמן יתמודד לראשות הממשלה: "רק אני יכול להתמודד מול נתניהו"

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן התייחס הבוקר לעתירות שהוגשו לבג"צ נגד נתניהו ואמר כי "אסור שבית משפט ייכנס לסוגייה - יש פה חוק ברור וחד, ואין פה מקום להתערבות של בית המשפט". ליברמן הוסיף כי נתניהו לא יקים ממשלה ויגרור את ישראל לבחירות
יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן קרא הבוקר (שלישי) להקים ועדת חקירה ממלכתית שתבדוק את ניהול הממשלה בזמן משבר הקורונה, ואמר כי, "ראש הממשלה הפך את כל הטיפול בקורונה להצגת יחיד בתיאטרון, כל זה נועד לדבר אחד – להימלט ממשפט וכמובן להגיע לגוש של 61 חברי כנסת כדי שהוא יוכל להעביר את פסקת ההתגברות ואת חוק הצרפתי".

בראיון לאולפן 'ווינט' אמר כי מסיבת העיתונאים של נתניהו אתמול הייתה "נאום בחירות. ראש הממשלה מכין את הקרקע לבחירות, הוא כנראה הגיע למסקנה שעל רקע העימות עם בג"ץ טוב לו לצאת לבחירות".

ליברמן הוסיף: "אני לא קונה את זה. כל מה שראיתי אתמול מביא אותי למסקנה שראש ממשלה מכין את הקרקע על רקע העימות עם בג"ץ לבחירות רביעיות, והוא חושב רק על עצמו. כל מה שהוא מנסה כרגע זה לא מלחמה בקורונה, זה להציל את עצמו. הוא מנסה להימלט גם ממשפט וגם מוועדת חקירה ממלכתית בנושא הקורונה".

כשנשאל האם הוא לא חושב שהמספרים שמוכיחים כי ישראל במצב טוב בהרבה משאר מדינות העולם אינם מצביעים על ניהול טוב, אמר ליברמן: "אני לא יודע מה זה מתנהל טוב, אני מסתכל באתר של משרד האוצר – 50 אלף עצמאים פנו לקבל הלוואה מקרן סיוע שהממשלה הקימה. נכון לבוקר, רק 14 אלף קיבלו סיוע. כלומר סביב 30% קיבלו, 70% לא מצליחים לחדור את הבירוקרטיה. אני מסתכל על כל האנדרלמוסיה סביב פתיחת מערכת החינוך, לא יודעים מה קורה עם גני ילדים".

עוד הוסיף: "אני מדבר על העובדות. יש לנו יותר ממיליון מובטלים, העצמאים לא מצליחים לקבל את הטיפול שהם זקוקים לו. מי יפצה בני זוג שחתונתם בוטלה? אבל כשאתה שומע את כל דוברי הליכוד, על מה הם מדברים כבר שלושה ימים ברצף? הסתערות על בית המשפט ועל בג"ץ. ברור שיש שם הכנת רקע. אתה מסתכל על ההתנהלות של הח"כים ושל שרי הליכוד בכנסת, והם פשוט פסיבים".

ליברמן התייחס לעתירות בבג"צ נגד נתניהו ואמר כי, "אסור שבית משפט ייכנס לסוגייה האם הוא יכול להרכיב ממשלה או לא. יש פה חוק ברור וחד, עד פסק דין חלוט. אני אומר בצער רב כי אני הצבעתי נגד החוק הזה ב-2001 בניגוד לכל הכנסת, כולל מפלגות ערביות ומרצ שתמכו. אני הצבעתי נגד. אבל אם החוק קיים, אין פה מקום להתערבות של בית המשפט".

לגבי ההסכם הקואליציוני, אמר כי "כל ההסכם הזה הוא הסכם מטורף שאין לו תקדים. השבעה של שני ראשי ממשלה בו זמנית, רוב מיוחד של 75 ח"כים, איסור על חברי כנסת בכלל לחוקק, יש פה כל מיני סעיפים שהם חסרי תקדים במדינת ישראל".

ליברמן העריך שלא תקום ממשלה ומדינת ישראל תלך לבחירות ואמר כי, "מה שאנחנו צריכים זה לא מהלכים פוליטיים, אנחנו צריכים הכרעות עקרוניות. כשאני שומע את כל הקשקוש הזה שרוצים לשנות עוד פסקת התגברות כזו או אחרת, אי אפשר להתנהל טלאי על טלאי. צריך פה באמת לקבל החלטה דרמטית, לאמץ חוקה".

יו"ר ישראל ביתנו דחה את האפשרות שגנץ יחזור בו ברגע האחרון מההסכם ויחזור להקים ממשלה צרה ואמר: "אין כרגע שום סבירות להקים ממשלה אחרת או להעביר חוקים. נתניהו תמרן באמת בצורה ברורה את גנץ לפינה, לא הייתה מלכודת שגנץ לא נפל בה. אני בזמנו גיבשתי מתווה מאוד ברור להקמת ממשלת אחדות. אצה לגנץ הדרך, הוא החליט לשבור את הכלים, הוא החלט במקום ממשלת אחדות להצטרף כנספח לממשלה החמישית של נתניהו. בסוף איך אמר צ'רצ'יל? 'היייתה לכם ברירה, או בושה או מלחמה. בחרתם בושה וקיבלתם גם בושה וגם מלחמה'. הוא גם אכל דגים מסריחים, וגם יגרשו אותו מהכפר".

לסיום התייחס לאפשרות שיתאחד עם יאיר לפיד לקראת הבחירות הבאות, ואמר כי עד היום חיבורים בדרך כלל לא הוכיחו את עצמם. ליברמן הודיע שיתמודד לראשות הממשלה ואמר כי, "אני חושב שמי שמסתכל עד היום יודע – האדם היחידי שמסוגל להתמודד מול נתניהו זה אביגדור ליברמן. אני כן רוצה ליצור אלטרנטיבה שלטונית".

המכריע
הודעות: 21
הצטרף: 29 אפריל 2020, 23:52
קיבל תודה: 3 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי המכריע »

מויישה כתב:
05 מאי 2020, 13:24
מתוך JDN:
ליברמן יתמודד לראשות הממשלה: "רק אני יכול להתמודד מול נתניהו"

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן התייחס הבוקר לעתירות שהוגשו לבג"צ נגד נתניהו ואמר כי "אסור שבית משפט ייכנס לסוגייה - יש פה חוק ברור וחד, ואין פה מקום להתערבות של בית המשפט". ליברמן הוסיף כי נתניהו לא יקים ממשלה ויגרור את ישראל לבחירות
יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן קרא הבוקר (שלישי) להקים ועדת חקירה ממלכתית שתבדוק את ניהול הממשלה בזמן משבר הקורונה, ואמר כי, "ראש הממשלה הפך את כל הטיפול בקורונה להצגת יחיד בתיאטרון, כל זה נועד לדבר אחד – להימלט ממשפט וכמובן להגיע לגוש של 61 חברי כנסת כדי שהוא יוכל להעביר את פסקת ההתגברות ואת חוק הצרפתי".

בראיון לאולפן 'ווינט' אמר כי מסיבת העיתונאים של נתניהו אתמול הייתה "נאום בחירות. ראש הממשלה מכין את הקרקע לבחירות, הוא כנראה הגיע למסקנה שעל רקע העימות עם בג"ץ טוב לו לצאת לבחירות".

ליברמן הוסיף: "אני לא קונה את זה. כל מה שראיתי אתמול מביא אותי למסקנה שראש ממשלה מכין את הקרקע על רקע העימות עם בג"ץ לבחירות רביעיות, והוא חושב רק על עצמו. כל מה שהוא מנסה כרגע זה לא מלחמה בקורונה, זה להציל את עצמו. הוא מנסה להימלט גם ממשפט וגם מוועדת חקירה ממלכתית בנושא הקורונה".

כשנשאל האם הוא לא חושב שהמספרים שמוכיחים כי ישראל במצב טוב בהרבה משאר מדינות העולם אינם מצביעים על ניהול טוב, אמר ליברמן: "אני לא יודע מה זה מתנהל טוב, אני מסתכל באתר של משרד האוצר – 50 אלף עצמאים פנו לקבל הלוואה מקרן סיוע שהממשלה הקימה. נכון לבוקר, רק 14 אלף קיבלו סיוע. כלומר סביב 30% קיבלו, 70% לא מצליחים לחדור את הבירוקרטיה. אני מסתכל על כל האנדרלמוסיה סביב פתיחת מערכת החינוך, לא יודעים מה קורה עם גני ילדים".

עוד הוסיף: "אני מדבר על העובדות. יש לנו יותר ממיליון מובטלים, העצמאים לא מצליחים לקבל את הטיפול שהם זקוקים לו. מי יפצה בני זוג שחתונתם בוטלה? אבל כשאתה שומע את כל דוברי הליכוד, על מה הם מדברים כבר שלושה ימים ברצף? הסתערות על בית המשפט ועל בג"ץ. ברור שיש שם הכנת רקע. אתה מסתכל על ההתנהלות של הח"כים ושל שרי הליכוד בכנסת, והם פשוט פסיבים".

ליברמן התייחס לעתירות בבג"צ נגד נתניהו ואמר כי, "אסור שבית משפט ייכנס לסוגייה האם הוא יכול להרכיב ממשלה או לא. יש פה חוק ברור וחד, עד פסק דין חלוט. אני אומר בצער רב כי אני הצבעתי נגד החוק הזה ב-2001 בניגוד לכל הכנסת, כולל מפלגות ערביות ומרצ שתמכו. אני הצבעתי נגד. אבל אם החוק קיים, אין פה מקום להתערבות של בית המשפט".

לגבי ההסכם הקואליציוני, אמר כי "כל ההסכם הזה הוא הסכם מטורף שאין לו תקדים. השבעה של שני ראשי ממשלה בו זמנית, רוב מיוחד של 75 ח"כים, איסור על חברי כנסת בכלל לחוקק, יש פה כל מיני סעיפים שהם חסרי תקדים במדינת ישראל".

ליברמן העריך שלא תקום ממשלה ומדינת ישראל תלך לבחירות ואמר כי, "מה שאנחנו צריכים זה לא מהלכים פוליטיים, אנחנו צריכים הכרעות עקרוניות. כשאני שומע את כל הקשקוש הזה שרוצים לשנות עוד פסקת התגברות כזו או אחרת, אי אפשר להתנהל טלאי על טלאי. צריך פה באמת לקבל החלטה דרמטית, לאמץ חוקה".

יו"ר ישראל ביתנו דחה את האפשרות שגנץ יחזור בו ברגע האחרון מההסכם ויחזור להקים ממשלה צרה ואמר: "אין כרגע שום סבירות להקים ממשלה אחרת או להעביר חוקים. נתניהו תמרן באמת בצורה ברורה את גנץ לפינה, לא הייתה מלכודת שגנץ לא נפל בה. אני בזמנו גיבשתי מתווה מאוד ברור להקמת ממשלת אחדות. אצה לגנץ הדרך, הוא החליט לשבור את הכלים, הוא החלט במקום ממשלת אחדות להצטרף כנספח לממשלה החמישית של נתניהו. בסוף איך אמר צ'רצ'יל? 'היייתה לכם ברירה, או בושה או מלחמה. בחרתם בושה וקיבלתם גם בושה וגם מלחמה'. הוא גם אכל דגים מסריחים, וגם יגרשו אותו מהכפר".

לסיום התייחס לאפשרות שיתאחד עם יאיר לפיד לקראת הבחירות הבאות, ואמר כי עד היום חיבורים בדרך כלל לא הוכיחו את עצמם. ליברמן הודיע שיתמודד לראשות הממשלה ואמר כי, "אני חושב שמי שמסתכל עד היום יודע – האדם היחידי שמסוגל להתמודד מול נתניהו זה אביגדור ליברמן. אני כן רוצה ליצור אלטרנטיבה שלטונית".
זו רק עוד הוכחה שליברמן הוא מגלומן פסיכי שחייב הסתכלות נפשית דחוף!

בצל
הודעות: 77
הצטרף: 29 אפריל 2020, 11:57
נתן תודה: 17 פעמים
קיבל תודה: 13 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי בצל »

סקר חדש מהיום
ליכוד41
כחול לבן12
יש עתיד14
המשותפת15
ג'8
ש''ס9
ימינה 9
ליברמן6
מרץ6
עמיר פרץ נמחק

סמל אישי של משתמש
אני פה
הודעות: 9131
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 20:46
נתן תודה: 73 פעמים
קיבל תודה: 561 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

מתי הבחירות, יש תאריך?

בצל
הודעות: 77
הצטרף: 29 אפריל 2020, 11:57
נתן תודה: 17 פעמים
קיבל תודה: 13 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי בצל »

עדין יש ממשלה

יודע דבר
הודעות: 74
הצטרף: 21 מאי 2020, 20:05
נתן תודה: 33 פעמים
קיבל תודה: 28 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי יודע דבר »

4000 כתב:
21 אפריל 2020, 02:06
עומר ינקלויץ תפקיד?

אורי מקלב מה מקבל?
ומה עוד יש ליהדות התורה?
ליצמן שר שיכון
גפני יו"ר כספים
אורי מקלב סגן תחבורה

יודע דבר
הודעות: 74
הצטרף: 21 מאי 2020, 20:05
נתן תודה: 33 פעמים
קיבל תודה: 28 פעמים

Re: דרמה: בחירות רביעית או לא???

נושא שלא נקרא על ידי יודע דבר »

אני פה כתב:
27 מאי 2020, 13:41
מתי הבחירות, יש תאריך?
בצל כתב:
27 מאי 2020, 13:50
עדין יש ממשלה
נכון , אבל אם כזה סקר מחר נתניהו מפרק את הממשלה בחירות ותיק המשפטים אצלו

שלח תגובה