אנרכיה - בג"ץ ממנה יושב ראש כנסת

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 130 פעמים

אנרכיה - בג"ץ ממנה יושב ראש כנסת

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 26 מרץ 2020, 02:46

לראשנה בהיסטוריה בג"ץ מתערבים שלא ע"פ חוק וסמכות וממנים את עמיר פרץ ליו"ר הכנסת.

עד מתי רשעים יעלוזו.

סמל אישי של משתמש
אני פה

Re: אנרכיה - בג"ץ ממנה יושב ראש כנסת

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 26 מרץ 2020, 02:47

בג''צ קבע: עמיר פרץ ימונה ליור הכנסת במקביל לאדלשטיין בניגוד לתקנון הכנסת, המליאה תכונס מחר לישיבה בה ייבחר יו''ר חדש, גם זה בשונה מהתקנון

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 26 מרץ 2020, 02:48

שר סמוטריץ על החלטת בגץ: ממציא פסק דין מופרך פרי מוחו הקודח ושיכור הכח, מקהלת השופרות קוראת לזה 'שלטון חוק', שלטון אולי כן, חוק לא

‏בג"ץ ממציא פסק דין מופרך פרי מוחו הקודח ושיכור הכח *ומבלי שהוא נשען על אף חוק* ומקהלת השופרות המזייפים קוראת לזה "שלטון החוק". שלטון אולי כן, חוק ממש לא.
‏בג"ץ ממשיך לדהור אל הקיר ומעמיק בחוסר אחריות את המשבר החוקתי שאנחנו בעיצומו. טיבה של יהירות שהיא חוזרת כמו בומרנג. לאורך זמן הכנסת לא תישאר אדישה להתערבות הגסה של בג"ץ בענייניה והיא תשים לכך סוף. נדמה שאין איש אחד במחנה הימין שלא מבין היום, באדיבותו של בג"ץ, שזה חייב לקרות, ומהר.

חימקה
נתן תודה: 28 פעמים
קיבל תודה: 31 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי חימקה » 26 מרץ 2020, 02:50

מדינה מ פ ג ר ת

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 26 מרץ 2020, 02:50

ח''כ מיקי זוהר: רשמית, בג״ץ ומערכת המשפטית עובדים בשרות השמאל והתקשורת. פסקת ההתגברות חשובה יותר מתמיד.

עכשיו זה רשמי: בג״ץ יחד עם כל המערכת המשפטית עובדים במשרה מלאה בשרות השמאל והתקשורת. הנה לכם עוד החלטה מבישה של בג״ץ, לא בכדי שהאמון של הציבור במוסד הזה, הולך ונגמר מרגע לרגע. פסקת ההתגברות חשובה יותר מתמיד, הגענו לרגע בו העם חייב להכריע בין הציבור ונבחריו לבין החונטה המשפטית.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 26 מרץ 2020, 02:59

אדם גולד
אסתר חיות בשבתה כזאוס
1. אז או שאני הוזה מקורונה או שבגץ - ללא סמכות, הגיון, ביסוס או הנמקה - אשכרה מינה עכשיו את עמיר פרץ למפרק של הכנסת כדי שיכהן *במקביל* לאדלשטיין, ישאב ממנו סמכויות וימנה את מאיר כהן למחליף?
שמעו, קשה לי להבהיר כמה מדובר באיבוד שליטה.
בריונות חוקתית - אין לזה הגדרה אחרת.
2. ההיבריס של שופטי בגץ בלתי ייאמן. אנחנו לא בעולם משפטי, זה כבר חורג מזמן לתחום בריאות הנפש. סיכום קטן שתבינו מה היה פה:
א. למרות שהחוק מתיר להביא להצבעה עד כינון הממשלה, שופטי בגץ התערבו בגסות והגדירו ברוח קודשם את יום רביעי 'כגבול הסבירות' לקיים הצבעה. למה דווקא רביעי? אל תשאלו שאלות מטומטמות.
ב. אדלשטיין התפטר כדי לא לקחת חלק בדריסת הרשות המחוקקת.
ג. יום רביעי כבר לא יהיה פה
ד. ההתפטרות נכנסת לתוקף רק ביום שישי.
ה. ובכל זאת, כדי שלא לחכות חלילה ליום שישי, וכדי שהכנסת תוכל לחגוג בשישי שבת שופטי בגץ פרצו כל רסן ובראו לכנסת תפקיד חדש לחלוטין שיכנס היום (בחמישי), סתם כי בא להם.

אובדן עשתונות חוקתי, בלתי נתפס.

3. ושוב, בשביל מה כל הטרחה? אם בגץ ממילא הפך עצמו לאל חוקתי, שרשאי לברוא ולהשמיד כל מוסד ונורמה קיימת, למה שלא ימנה יו"ר קבוע בעזרת סמכותו הכל יכולה? למה להטריח חכים ולשחק בכאילו?
ובכלל, למה שבגץ לא ירכיב ממשלה ויגאל אותנו כבר מהפלונטר הפוליטי?
בגץ ייתן, בגץ לקח - יהי שם בגץ מבורך.

4. אז כתבתי אתמול שמטעמי בטחון לאומי לא נכון בתקופה הרגישה הזו להתעלם לחלוטין מההחלטה הדורסנית של בגץ תוך יצירת משבר חוקתי. אבל הטרלול הזה מסביר למה המשבר בלתי נמנע.
כמו תינוק מגודל שקיבל צעצוע לידו, בגץ לא יוותר על כח. מבחינתו אין באמת רשות מחוקקת או מבצעת. מבחינת בגץ כל מה שמחוץ אליו - חוק, חוק יסוד, נורמה דמוקרטית - הוא בגדר המלצה.
סוג של טיוטה. פלטפורמה להפגנת עליונותו.

5. אז בפעם המיליון: יש כאן קרב על כוח ושליטה. קרב סוציולוגי. קרב מול אחוסלים זועמים שפעם שלטו במדינה ומרגע שהעם עבר ימינה הפכו את המשפט לכלי פוליטי כדי להבטיח המשך שליטה בכל האמצעים.
הסיפור כאן לא משפטי, הסיפור היה ונשאר כוח, אגו ושליטה.

עד שהימין לא יתעורר, ועד שמערכת המשפט לא תתוקן,
הציבור לא באמת הריבון במדינת ישראל.

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
נתן תודה: 33 פעמים
קיבל תודה: 19 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת » 26 מרץ 2020, 14:14

אני פה כתב:
26 מרץ 2020, 02:46
לראשנה בהיסטוריה בג"ץ מתערבים שלא ע"פ חוק וסמכות וממנים את עמיר פרץ ליו"ר הכנסת.

עד מתי רשעים יעלוזו.
עד ביאת המשיח.
אין עוד מלבדו!

שלח תגובה