נגיף הקורונה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
ירושלים של מעלה
נתן תודה: 14 פעמים
קיבל תודה: 2 פעמים

Re: נגיף הקורונה

נושא שלא נקרא על ידי ירושלים של מעלה » 28 פברואר 2020, 11:11

הודעה עדכון לציבור ממצאי החקירה על הנוסע חולה קורונה מאיטליה >>>

במשרד הבריאות מציינים כי החקירה האפידימיולוגית הסתיימה ולהלן ממצאי החקירה, המקומות והשעות בהן היה החולה:

1. טיסת אל על מספר LY381 בתאריך 21.2.20 שהמריאה מישראל בשעה 06:00.

2.טיסת אל על
Iy 382 שנחתה בתאריך 23.2 בשעה 16:10

3.יום א׳ 23.2 חנות ״הפיראט האדום״ באור יהודה
בשעות 18:00-22:00

4.יום ב׳ 24.2 חנות ״הפיראט האדום״ אור יהודה בשעות 08:30-24:00

5.יום ג׳ 25.2 חנות ״הפיראט האדום״ אור יהודה 08:30-24:00

6.יום שני 24.2 בבית הכנסת ״אירוס״ ברחוב נגה בישוב אירוס בשעות 06:00-07:00

על כן כל מי שהיה במקומות הנ״ל במגע קרוב - מרחק של פחות מ-2 מטרים למשך של 15 דק׳ או יותר, להכנס באופן מיידי לבידוד בית למשך 14 יום ולדווח על כך באתר משרד הבריאות:

http://bit.ly/MOH-Corona

או במוקד משרד הבריאות בטלפון
*5400

אם במהלך הבידוד מופיעים סימפוטמים של חום או שיעול או קושי בנשימה יש להתקשר באופן מיידי למוקד 101
על מנת לברר צורך בבדיקת הנגיף.

להנחיות בדבר אופן בידוד ביתי יש להכנס לאתר משרד הבריאות:
http://bit.ly/MOH-Corona

סמל אישי של משתמש
ירושלים של מעלה

נושא שלא נקרא על ידי ירושלים של מעלה » 28 פברואר 2020, 11:12

עדכון לציבור ממשרד הבריאות >>>

חולה קורונה נוספ/ת שהיה במגע אישי קרוב עם החולה שחזר מאיטליה אובחן עם תוצאה חיובית לקורונה ויועבר לבידוד.

אשתו של הנדבק מאתמול

משיב.
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 23 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 28 פברואר 2020, 12:53

מוזר למה פירסמו בהתחלה רק על שעה אחת בפיראט האדום, מדובר על מנהל החנות. ששוהה שם כל היום.

זלמן1
נתן תודה: 23 פעמים
קיבל תודה: 8 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי זלמן1 » 28 פברואר 2020, 13:38

כי שיקר למשרד הבריאות!
אח"כ תושבי המושב הודיעו שהוא בעל החנות, ולא שהה שם רק שעה אחת...

זלמן1
נתן תודה: 23 פעמים
קיבל תודה: 8 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי זלמן1 » 28 פברואר 2020, 13:40

גם נראה שהוא מתפלל רק בימי שני וחמישי בביהכ"נ...

שמעיה
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 4 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שמעיה » 28 פברואר 2020, 13:58

משיב.

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 28 פברואר 2020, 14:09

זלמן1 כתב:
28 פברואר 2020, 13:38
כי שיקר למשרד הבריאות!
אח"כ תושבי המושב הודיעו שהוא בעל החנות, ולא שהה שם רק שעה אחת...
אכן ראיתי עכשיו שטוענים שלא רצה לפגוע במכירות של החנות לכן שיקר.

משיב.

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 28 פברואר 2020, 14:15

עכשיו צריך לבדוק היכן היתה אשתו, בימים האחרונים, ולהודיע לכל מי ששהה בקירבתה להיכנס לבידוד.

ולבדוק את הבן, סבירות גבוהה שאם שני הוריו חולים אז גם הוא נדבק, ואם כן, אז כל מורי ותלמידי תיכון מקיף ברנר, צריכים להיות בבידוד.

סמל אישי של משתמש
ליקר בננה
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 5 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ליקר בננה » 01 מרץ 2020, 14:32

אחד שהיה על ספינת הקורנה נמצא חולה- שהה בבידוד ביפן, לאחר מכן הבריא לפי הבדיקות, חזר לארץ ולאחר בדיקה נמצא שהוא נושא את הנגיף והועבר לבידוד בתל השומר,
עיתונאית שבאה לראיין אותו בחזרתו לארץ גם הועברה לבידוד,
יש אומרים שבגלל הפרשי השעות הוא חזר לזמן שעדיין היה לו הנגיף....

סמל אישי של משתמש
אני פה
קיבל תודה: 130 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 01 מרץ 2020, 16:58

האפיפיור פרנציסקוס ביקש מהמאמינים הנכנסים לשבוע התפילות, שבו לא יוכל להשתתף, שיזכרו אותו בתפילותיהם

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 04 מרץ 2020, 00:43

אלפי תושבי אשדוד והסביבה ששהו ביום רביעי האחרון בשוק שסמוך לחוף הים בעיר, בין השעות 11:00 ועד השעה 13:00 בצהריים למשך כחמש עשרה דקות יצטרכו להיכנס לבידוד, כך מעדכן הערב משרד הבריאות.
הודעת משרד הבריאות מגיעה לאחר שביקשנו מהם תגובה סביב העניין, זאת בעקבות טענות של אשדודים שפנו למערכת 'אשדוד אונליין' ולא ידעו כיצד לפעול, בטענה שביקרו בשוק בשעות הללו, בהם שהה חולה הקורונה האשדודי בשוק הפתוח.

לאחר בדיקה מעמיקה התקבלה תגובת משרד הבריאות בה נכתב כך: "לפי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה בשוק הים באשדוד, ביום ובשעות שהוגדרו, למעלה מ- 15 דקות, נדרש להכנס לבידוד בית".

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 04 מרץ 2020, 00:47

8% מחברי הפרלמנט האיראני נדבקו בוירוס הקורונה

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 04 מרץ 2020, 15:27

הרב ​דוד לאו, הרב הראשי לישראל ו​נשיא בית הדין הרבני הגדול, פסק כי לאור התפשטות נגיף הקורונה, אסור לגעת במזוזות או לנשק אותן.

בתשובה לשאלה שנשלחה אליו השיב הרב לאו כי ''אין כל מצוה וחובה לנשק מזוזה. ישנו מנהג שיש לו מקורות קדומים על כך שנהגו לגעת במזוזה, ורק בשלב מאוחר יותר החלו לנהוג גם לנשק.

''כשהחלו להיות מודעים לעובדה שדבר זה יש בו חשש סכנה, כבר במאה התשע עשרה אחד מהאדמו"רים המפורסמים קבע שיש להיזהר מהדבר. וכן מורי ורבי הרב שלמה זלמן אוירבך לא ראה ערך בנישוק היד והיה רק מניח ידו על המזוזה", סיפר הרב הראשי.

לדבריו, בשל התפשטות הקורונה אסור לגעת במזוזות וניתן להסתפק בחשיבה על הכתוב בהן. ''בימים אלו, שלא עלינו אנו עדים להתפשטות מחלה קשה, אין ספק שאין לנשק מזוזות ואין לגעת בהם כלל. די בכך שאדם יחשוב עת כניסתו ויציאתו שאכן הדברים שנכתבים במזוזה, וזה ילווה אותו בהמשך דרכו.

''כבר הבעתי דעתי בנושא מחלת הקורונה, שחובה לנהוג לפי הוראות הגורמים האמונים על בריאות הציבור", פסק הרב דוד לאו.

סמל אישי של משתמש
ספירה
קיבל תודה: 12 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ספירה » 04 מרץ 2020, 16:22

חדשות 12:
יעקב ליצמן צפוי לבקש לבקש היום מראש הממשלה נתניהו, לאסור לקיים אירועים המוניים עם יותר מ-2,500 בני אדם.

דהיינו, שהשנה לא תהיה "פורים טיש" בגור...
(אולי רק אצל הגר"ש, ששם עדיין אין 2,500 איש...)

עוד מחדשות 12:
במשרד הבריאות שוקלים להמליץ גם להרחיב את הנחיות הבידוד הביתי לחוזרים ממדינות שבהן התפרץ נגיף הקורונה, המדינות המדוברות הן ארצות הברית, גרמניה, ספרד, אוסטריה ושווייץ.

דהיינו, שאפשר לסגור את השער של שדה התעופה בן גוריון, - מיהו הטיפש שרוצה לבקר בארץ ישראל, ובמקום לילך למלון לשבוע, ילך לבידוד לשבועיים...

2018
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 34 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 2018 » 04 מרץ 2020, 16:31

הקורונה יוצאת משליטה, זה לרדוף אחרי אנשים כמו אחרי יתושים, צריך דחוף למצוא חיסון, ולשחרר את כל הכלואים. זה כבר לא ריאלי.

סמל אישי של משתמש
ספירה

נושא שלא נקרא על ידי ספירה » 04 מרץ 2020, 17:12

בשעה האחרונה הופצה הודעה ברשתות החברתיות, כביכול ממשרד הבריאות, המתריעה מפני נער תושב מודיעין עילית, שנמצא בבידוד מאחר ונחשף לאדם חולה קורונה - שהסתובב במספר רב של ריכוזי חרדים, בחתונות בירושלים וביתר עילית, שטיבלאך זכרון משה בירושלים, וטבל במקוואות רבות בירושלים.

במשרד הבריאות מבהירים כי מדובר בפייק ניוז, וכי הודעות מטעם משרד הבריאות מופצות באמצעות מחלקת הדוברות בערוצים הרשמיים, באתר המשרד ובערוץ הטלגרם הרשמי.

"חולה מספר 13 הינו נער מהיישוב מודיעין עילית, הלומד בחידר כלל חסידי ועבד בחברת הפקות אירועים. החולה נמצא בבידוד ביתי החל מיום שבת ה-29/2" נכתב בהודעה הכוזבת שהופצה.

עוד נכתב כי הנער השתתף בחתונת מאקווה - לובלין בימים 23-26/2 בשעות 16:30-21:00, חתונת מישקולץ - לעלוב רעננה 23/26 במשך כל היום. נכח בדינר לחוג חתם סופר 24/25 במשך כל היום. שהה באולמי גוטניק, ארמונות וולף, מונדיאל - בירושלים; אולמי גולדן סקי והגפן - ביתר; אולמי אסטרייכער - בית שמש.

אם לא די בגיבובי השטויות, נכתב כי אותו הנער אף שהה במשך יומיים בשיטבלאך זכרון משה בירושלים, שם מתפללים מידי יום אלפי אנשים. רכש מוצרים בחנות חסד לאלפים בביתר עילית, אושר עד בירושלים, הכי כדאי בעיר צפת, ברכת השם בעיר בית שמש.

בנוסף, על פי ההודעה הכוזבת, אותו בחור אף טבל בארבע מקוואות בירושלים, מקווה זופניק, מקווה בית ישראל, מקווה רמת שלמה ובשכונת רמות - בתאריכים 23-27-02.

כאמור, מדובר בהודעת כוזבת שמטרתה לזרוע אימה ופאניקה בקרב הציבור החרדי.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 04 מרץ 2020, 22:49

נגיף הקורונה | סגן מנכ"ל משרד הבריאות: "אנו נערכים למניעת נסיעות בתחבורה ציבורית, איסור ומניעת התקהלויות כגון אירועים וחתונות, ולסגירת מוסדות החינוך בישראל כבר בימים הקרובים"

אילפא

נושא שלא נקרא על ידי אילפא » 04 מרץ 2020, 23:06

סגן השר ליצמן בגלצ:
גנץ קיבל פחות מנדטים ועושה קונצים, גם אני יכול לעשות קונצים ולהחליט על איסור כינוס של 60 איש בגלל קורונה. למה לא? (בהתייחס ליכולת של חכים להתכנס ולהצביע).

סמל אישי של משתמש
ספירה

נושא שלא נקרא על ידי ספירה » 05 מרץ 2020, 13:03

נוכח התפשטות נגיף הקורונה בהרבה מדינות ועם הוראת משרד הבריאות אמש בהם מספר הוראות המתייחסים גם לציבור הישראלי, כאשר אחד מההוראות הללו הוא איסור התקבצות של למעלה מ5000 איש כמו גם ההוראה להימנע מלחיצת ידיים.

בחצרות האדמורי"ם והרבנים נערכים בהתאם להוראות. 'חדשות JDN' יצא לעקוב אחר ההוראות החדשות במיוחד לקראת ימי הפורים אז מתקיימים טישים ענקיים בחצרות הקודש כמו חסידויות גור בעלזא, ותולדות אהרן.

בחצר הקודש גור ככל הנראה לא תתקיים השנה 'טיש פורים' הנערך כל שנה בפורים בירושלים בהשתתפות אלפים. במעמד קריאת המגילה בליל פורים יורשו להגיע רק החסידים המתגוררים בעיר ירושלים בלבד בכדי לשמור על הוראת משרד הבריאות. גם בקומת בית המדרש הגדול שבירושלים הסירו את כל המגבות מחשש להידבקות חלילה. בתוך כך כ"ק האדמו"ר מגור שליט"א הפסיק ללחוץ ידיים לאנשים המבקשים את ברכתו, יצויין כי כך החל האדמו"ר לנהוג עוד קודם שהורו כך משרד הבריאות.

גם בביתו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א החלו בני ביתו מאמש להורות להמוני הבאים שלא להגיש לו ידיים ובוודאי שלא לנשק את ידו כמו שרבים נוהגים. יצוין כי הוראה זו נוהגת גם בביתו של מרן רה"י הגאון רבי גרשון אדלשטיין שליט"א.

בחסידות קרלין יצא אמש הוראה מבית האדמו"ר שליט"א כי כל מי שחזר מחו"ל בשבועיים האחרונים שלא יגש לרבי לקבלת ברכה, כמו"כ בפתח חדרו של הרבי הותקן מכשיר חיטוי למניעת הידבקות חלילה.

בחצר הקודש בעלזא עד לרגע זה טרם הוחלט האם הטיש הענק שמתקיים ביום הפורים בראשות כ"ק האדמו"ר שליט"א ישאר במתכונתו הרגילה. בחסידות מסרו כי הם יבחנו את ההוראות וינהגו בהתאם.

בחצר הקודש תולדות אהרן אשר מקיימים מידי שנה טיש ענק במוצאי יום הפורים בהשתתפות אלפי החסידים ומאות מתושבי ירושלים גם כן טרם הוחלט כיצד ינהגו, וככל הנראה יקבלו את ההחלטה בתחילת השבוע הבא סמוך ונראה ליום הפורים. כך או כך החשש מנגיף הקורונה עולה שלב ובחצרות האדמורי"ם והרבנים נערכים כל הזמן בהתאם להוראות משרד הבריאות.

סמל אישי של משתמש
ספירה

נושא שלא נקרא על ידי ספירה » 05 מרץ 2020, 13:28

קארלין-1.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

יהיה טוב
קיבל תודה: 11 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יהיה טוב » 05 מרץ 2020, 14:44

זהר ח"א דף קב ע''א

רַבִּי אַחָא אֲזַל לִכְפַר טַרְשָׁא אֲתָא לְגַבֵּי אוּשְׁפִּיזֵיהּ, לְחִישׁוּ עֲלַיְהוּ כָּל בְּנֵי מָתָא, אָמְרוּ גַּבְרָא רַבָּא אֲתָא הָכָא נֵזִּיל לְגַבֵּיהּ, אָתוּ לְגַבֵּיהּ, אָמְרוּ לֵיהּ לָא חָס עַל אוֹבָדָנָא, אָמַר לְהוּ מַהוּ. אָמְרוּ לֵיהּ דְּאִית שִׁבְעָה יוֹמִין דְּשָׁארֵי מוֹתָנָא בְּמָאתָא וכָל יוֹמָא אִתְתַּקַּף ולָא אִתְבַּטַל. אָמַר לְהוּ נֵזִּיל לְבֵי כְנִשְׁתָּא וְנִתְבַּע רַחֲמֵי מִן קֳדָם קוּדְשָׁא בְּרִיךְ הוּא. עַד דְּהֲווּ אָזְלֵי, אָתוּ וְאָמְרוּ פְּלוֹנִי וּפְלוֹנִי מִיתוּ, וּפְלוֹנִי וּפְלוֹנִי נָטוּ לָמוּת. אָמַר לְהוּ רַבִּי אַחָא לֵית עִתָּא לְקָיְימָא הָכִי דְּשַׁעֲתָא דְחִיקָא.
אֲבָל אַפְרִישׁוּ מִנְכוֹן אַרְבְּעִין בְּנֵי נָשָׁא מֵאִנּוּן דְּזַכָּאִין יַתִיר. עֲשָׂרָה עֲשָׂרָה לְאַרְבְּעָה חוּלָקִין ואֲנָא עִמְּכוֹן, עֲשָׂרָה לְזִוְויָיתָא דְּמָאתָא, וַעֲשָׂרָה לְזִוְויָיתָא דְּמָאתָא, וְכֵן לְאַרְבַּע זִוְויָיתָא דְּמָאתָא. וְאָמְרוּ בִּרְעוּת נַפְשְׁכוֹן עִנְיָינָא דִקְטֹרֶת בּוּסְמִין. דְּקוּדְשָׁא בְּרִיךְ הוּא יָהַב לְמשֶׁה ועִנְיָינָא דְּקָרְבָּנָא עִמֵּיהּ.
עֲבְדוּ כֵּן תְּלַת זִמְנִין וְאַעֲבָרוּ בְּכָל מָאתָא לְאַרְבַּע זִוְויָיתָא והֲווּ אָמְרִין כֵּן, לְבָתַר אָמַר לְהוּ נֵּזִיל לְאִנּוּן דְּאוֹשִׁיטוּ לְמֵימַת אַפְרִישׁוּ מִנַּיְיכוּ לְבָתֵּיהוֹן, ואִמְרוּ כְדֵין, וְכַד תְּסַיְּימוּ אִמְרוּן אִלֵּין פְּסוּקַיָיא (במדבר טז) וַיֹּאמֶר משֶׁה אֶל אַהֲרֹן קַח אֶת הַמַּחְתָּה ותֵן עָלֶיהָ אֵשׁ וְגו' (דף קא ע''ב) וַיִּקַּח אַהֲרֹן וְגו' וַיַּעֲמֹד בֵּין הַמֵּתִים וְגו'. וכֵן עֲבְדוּ ואִתְבַּטַל מִנַּיְיהוּ.

רַבִּי אַחָא הָלַךְ לִכְפַר טַרְשָׁא, בָּא אֵצֶל הַמְאָרֵחַ שֶׁלּוֹ. לָחֲשׁוּ עָלָיו כָּל בְּנֵי הָעִיר. אָמְרוּ, אָדָם גָּדוֹל בָּא לְכָאן, נֵלֵךְ אֵלָיו. בָּאוּ אֶצְלוֹ. אָמְרוּ לוֹ, לֹא חוֹשֵׁשׁ עַל אֲבֵדתֶינוּ? אָמַר לָהֶם, מַהוּ? אָמְרוּ לוֹ שֶׁיֵּשׁ שִׁבְעָה יָמִים שֶׁיֵּשׁ מָוֶת בָּעִיר, וְכָל יוֹם מִתְחַזֵּק וְלֹא מִתְבַּטֵּל. אָמַר לָהֶם, נֵלֵךְ לְבֵית הַכְּנֶסֶת וּנְבַקֵּשׁ רַחֲמִים מִלִּפְנֵי הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא. עַד שֶׁהָיוּ הוֹלְכִים, בָּאוּ וְאָמְרוּ, פְּלוֹנִי וּפְלוֹנִי מֵתוּ, וּפְלוֹנִי וּפְלוֹנִי נוֹטִים לָמוּת. אָמַר לָהֶם רַבִּי אַחָא, אֵין עֵת לַעֲמֹד כָּךְ, שֶׁהַשָּׁעָה דְחוּקָה.
אֲבָל תַּפְרִישׁוּ מִכֶּם אַרְבָּעִים בְּנֵי אָדָם מֵאֵלּוּ הַיּוֹתֵר זַכָּאִים. עֲשָׂרָה עֲשָׂרָה לְאַרְבָּעָה חֲלָקִים, וַאֲנִי עִמָּכֶם, עֲשָׂרָה לִקְצֵה הָעִיר וַעֲשָׂרָה לִקְצֵה הָעִיר, וְכֵן לְאַרְבַּע קַצְווֹת הָעִיר, וְאִמְרוּ בְּנֶפֶשׁ חֲפֵצָה עִנְיָן שֶׁל קְטֹרֶת הַסַּמִּים שֶׁהַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא נָתַן לְמֹשֶׁה, וְעִנְיָן שֶׁל הַקָּרְבָּנוֹת אִתּוֹ.
עָשׂוּ כָּךְ שָׁלֹשׁ פְּעָמִים וְעָבְרוּ בְּכָל הָעִיר לְאַרְבַּע קְצָווֹת וְהָיוּ אוֹמְרִים כֵּן. לְבַסּוֹף אָמַר לָהֶם, נֵלֵךְ לְאֵלּוּ שֶׁנּוֹטִים לָמוּת, וְתַפְרִישׁוּ מִכֶּם לְבָתֵּיהֶם וְתֹאמְרוּ כָּךְ, וְכַאֲשֶׁר תְּסַיְּמוּ, תֹּאמְרוּ אֵלּוּ הַפְּסוּקִים, וַיֹּאמֶר מֹשֶׁה אֶל אַהֲרֹן קַח אֶת הַמַּחְתָּה וְתֵן עָלֶיהָ אֵשׁ וְגוֹ', וַיִּקַּח אַהֲרֹן וְגוֹ', וַיַּעֲמֹד בֵּין הַמֵּתִים וְגוֹ'. וְכֵן עָשׂוּ וְהִתְבַּטֵּל מֵהֶם (המות).

ספר שערי תשובה - סימן קנד
עיין בצ"צ סימן ננ' באחד שעשה ציור מנורה על דלתי ארון הקודש בלא ידיעת הצבור ואח"כ רוצה לחתום שמו שמעכבים עליו לומר שגם הם רוצים להשתתף בזה דצורת המנורה על דלתי אה"ק מבפנים נוהגין כן בכל הקהלות עפ"י האחרונים שהוא מגין על הפורענות שלא תבא וחושבין זה למצוה גדולה כו'.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 05 מרץ 2020, 15:50

מפקד משמרות המהפכה האיראניים, הגנרל חוסיין סלאמי, התייחס להתפשטות נגיף הקורונה במדינתו והצהיר כי ייתכן והיא תוצאה של "מתקפה ביולוגית" אמריקאית על איראן.
"יכול להיות שהנגיף הזה הוא תוצר של מתקפה ביולוגית אמריקאית שהתפשטה תחילה לסין ואז לאיראן ולשאר העולם", אמר סלאמי והוסיף כי איראן תנצח "במאבק" נגד הוירוס. "אמריקה צריכה לדעת שהנגיף הזה ישוב אליה אם היא אחראית לו".

סמל אישי של משתמש
ספירה

נושא שלא נקרא על ידי ספירה » 06 מרץ 2020, 00:46

קורונה-1.jpg

סמל אישי של משתמש
ספירה

נושא שלא נקרא על ידי ספירה » 06 מרץ 2020, 00:52

במדרש רבה שיר השירים:
"התאנה חנטה פגיה", אמר ר' חייא בר אבא, סמוך לימות המשיח דבר גדול בא לעולם, והרשעים כלים.
"והגפנים סמדר נתנו ריח" אלו הנשארים, ועליהם נאמר והיה הנשאר בציון והנותר בירושלים.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 06 מרץ 2020, 01:22

הרב יאשיהו פינטו שחזה את חיסול סולימני והקרונה אמר היום שהכלכלה העולמית הולכת להתרסק לגמרי, ובתוך חודשיים תפרוץ מלחמה עולמית לקראת התגלות המשיח.

זה הוא מסר לפני כמה חודשים

https://www.jdn.co.il/j_world/1258351/

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 06 מרץ 2020, 01:46

ספירה כתב:
06 מרץ 2020, 00:52
במדרש רבה שיר השירים:
"התאנה חנטה פגיה", אמר ר' חייא בר אבא, סמוך לימות המשיח דבר גדול בא לעולם, והרשעים כלים.
"והגפנים סמדר נתנו ריח" אלו הנשארים, ועליהם נאמר והיה הנשאר בציון והנותר בירושלים.
מה זה הגו'ק על המסך, בגללך לקחתי מגבון לנקות את המחשב, הייתי בטוח שזה אמיתי...

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 62 פעמים
קיבל תודה: 24 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 06 מרץ 2020, 08:37

אני פה כתב:
06 מרץ 2020, 01:46
ספירה כתב:
06 מרץ 2020, 00:52
במדרש רבה שיר השירים:
אני מתחנן אליו כבר הרבה זמן, וספירה וחושב שאני צוחק. הוא לא יודע כמה זה מצער אנשים הגו׳ק הזאת.

סמל אישי של משתמש
ספירה

נושא שלא נקרא על ידי ספירה » 06 מרץ 2020, 11:58

אני פה כתב:
06 מרץ 2020, 01:46
אם נגעת בגו'ק הזה, אתה חייב להיות בבידוד.
ראה גם:
viewtopic.php?p=521743#p521743

שמעיה

נושא שלא נקרא על ידי שמעיה » 07 מרץ 2020, 23:03

ד"ר סאול לא כ"כ ישן בזמן האחרון כי הוא עושה משמרות לילה כדי לקבל מידע מהקולגות שלו (בשעות היום שלהם) - הרופאים בסין וקוריאה שמובילים מחקרים ומטפלים בויטמין סי בחולי קורונה. אחד מהם הוא ד"ר צ'אנג, סיני-אמריקאי שעזב את המרפאה שלו בצפון קרוליינה, ארה"ב במיוחד כדי לנסוע לסין ולשכנע בתי חולים לעשות את המחקרים על ויטמין סי לקורונה. כעת הוא מוביל שלושה מחקרים בבתי חולים בסין על ויטמין סי לחולי קורונה.

כמה נקודות מהוובינר (ממש לא מקיף את כל הדברים שאמר, רק על קצה המזלג):

-- הסכנה נובעת מדלקת ריאות, שבזה בדיוק מטפל ויטמין סי

-- ב- 1935 קראוס יונגבלאט, פרופסור לבקטריולוגיה הראה שויטמין סי עוצר ועושה רברס לפוליו. הטיימס עשו על זה כתבה. בשנות ה- 40 של המאה הקודמת ד"ר קלנר הראה את זה ובשנות ה- 70 ד"ר קטקרט הראה את זה. הם השתמשו בויטמין סי במינון גבוה.

-- כשפייסבוק משתיק את ד"ר אנדרו סאול ויו טיוב הסירה סרטון שלו, זה מראה "איך אנשים שנגד ויטמין סי לא מבינים על מה הם מדברים. אני לא החכם ביותר אבל אני מספיק חכם כדי לעקוב אחרי רופאים בעלי הניסיון הקליני עם ויטמין סי ומקשיב למה שהם אומרים".

-- ממשלת שנחאי הוציאה המלצה רשמית על טיפול בויטמין סי לוירוס קורונה. בשנחאי יש 27 מיליון איש.

-- המידע שד"ר סאול מפרסם תורגם לקוריאנית וקיבל מעל מיליון צפיות בתוך ארבעה ימים

-- ויטמין סי מקצר משך המחלה ומפחית מחומרתה. אפילו מינון נמוך של 200 מ"ג ליום מפחית שיעור תמותה בקשישים מדלקת ריאות ויראלית

-- וירוסים הם כ"כ קטנים, יותר קטנים מבקטריה שלא רואים אותם במיקרוסקופ. כדי לראות בקטריה במיקרוסקופ צריך להשתמש בעדשות עם חוזק של 1200

-- התגובה של ד"ר סאול לכותרת של הניו יורק פוסט: "גורו בריאות מפרסם מינונים קטלניים של ויטמין סי כדי להאבק בוירוס קורונה": לפי מבחן LD50 שזו השיטה המקובלת לבדוק מינונים קטלניים, המינון שהורג 50% מבעלי החיים הוא 700,000 מ"ג של ויטמין סי. אף אחד עד היום לא נתן יותר מ- 200,000 מ"ג, מינון ששימש להפטיטיס, לאיידס או לדלקת ריאות במצב סופני.

-- משמעות השם "אורתומולקולרי" בפשטות זה מגה- ויטמין.

-- חושב שלינוס פאולינג נתן עצה טובה כשהוא אמר לקחת ויטמין סי כבר בעיטוש הראשון.

- מה הוא ממליץ חוץ מויטמין סי? ויטמין די, סלניום, אבץ ומגנזיום.

-- רוב בעלי החיים מייצרים בעצמם ויטמין סי. בני האדם לא, לכן זקוקים למקור חיצוני.

-- מה לגבי ההפחדות ? לא מפחד. העניין הוא לא הקורונה, אלא השאלה היא מה הגוף שלך יכול לעשות עם זה. ועם הרבה ויטמין סי הוא יכול לעשות הרבה כדי להתגבר על הקורונה

-- הדרך היא לחזק את עצמך

-- 500 מ"ג ויטמין סי מפחית סיכון לכבד שומני שגורם סרוזיס ומוות.

-- האם ויטמין סי גורם אבנים בכליות? להיפך - הוא חוסם את החיבור בין אוקסלט וסידן. כלומר הוא מונע אבנים. מה לגבי אבני פוספט ? ויטמין סי ממיס אבני פוספט.
מה קורה אם יש מחסור בויטמין סי? אז אין מה שיחסום את האיחוד בין אוקסלט לסידן ואז יכולות להיות אבנים בכליות.

שמעיה

נושא שלא נקרא על ידי שמעיה » 07 מרץ 2020, 23:21

משפחה ניצלה מקורונה עם ויטמין סי

מדווח ד"ר ריצ'רד צ'אנג, שמוביל שלושה מחקרים על ויטמין סי לקורונה בבתי חולים בסין.

"אשה מווהאן בת 71 עם סוכרת כרונית, מחלת לב כלילית עם סטנט וכמה מחלות כרוניות אחרות, כלומר מצבה הבריאותי רע. התחילה להרגיש תסמינים דומים למחלת השפעת וקיבלה חום 38 מעלות צלזיוס. כל המשפחה החלה לקחת טבליות של ויטמין סי. בתה מתעניינת וקוראת על תזונה וכך הגיעה למידע על ויטמין סי. היא מאמינה בויטמין סי. היא קנתה טבליות של ויטמין סי וגם יעצה לכל בני המשפחה 6 אנשים לעשות זאת. כל המשפחה החלה לקחת ויטמין סי. באותו הזמן המשפחה לא נעזרה במסיכות. בתיאוריה הם נחשפו לוירוס קורונה. האמא נשארה בבית ולא הלכה לבית החולים במשך 10 ימים. היא היתה בסדר גמור. היא לא הראתה הרבה סימפטומים פרט לחום נמוך ולקחה ויטמין סי כל יום. הבת לקחה 20 גרם ויטמין סי ליום. אמה לא האמינה כל כך בתוסף לכן לקחה באי רצון חצי או פחות מחצי ממה שבתה יעצה לה. מצבה לא הדרדר אבל בכל זאת האם רצתה לבדוק את מצבה הרפואי לכן הלכה לבית חולים ושם קיבלה אבחון רשמי שיש לה וירוס קורונה. היא התאשפזה. בבית חולים מצבה הדרדר בהדרגה עד שנשלחה לטיפול נמרץ. זה היה לפני 22 ימים. בסופו של דבר עקב ההדרדרות נזקקה לתמיכת חמצן. הבת שלה התעקשה מול הרופא על עירוי של ויטמין סי, כי עד אז כבר נודע על המחקר הרשמי הראשון על ויטמין סי. היא לקחה את הדיווח מהחדשות והעבירה לרופא של בית החולים והתעקשה שהוא ינסה זאת על אמה. הרופא הסכים באי רצון. נתנו לה 10 גרם ליום. מצב החולה היה יציב, שבועיים היתה בבית החולים ושוחררה מטיפול נמרץ כי מצבה השתפר. ועדיין היא בבית חולים. זכרו שהיא בגיל 71 עם מחלות רציניות של סוכרת ומחלת לב חריפה. הייתם משערים שיש לזה תמותה גבוהה. בווהאן אחוז התמותה של האנשים עם קורונה הוא 5%. בקרב הקשישים שיעור התמותה הרבה יותר גבוה. אבל היא שרדה עד כה בהצלחה בתקווה שתחלים לגמרי. המשפחה צופה שהיא תשוחרר לביתה בקרוב.

אף אחד מחמשת בני המשפחה לא נדבק. כולל 3 המטפלים בה - הבת, האח שלה וגיסתה. שלושתם היו במשמרות בבית החולים כדי לטפל באמם החולה. הם לבשו מסיכה רגילה וכפפות וללא הבגדים שלובש הצוות המטפל, ואף אחד מהם לא חלה. כמו כן האב לבן צעיר יותר, פחות מגיל 10. כולם נחשפו למחלה ולא היו להם אמצעי מניעה פרט לויטמין סי. הבת לקחה 20 גרם ליום. למרות שזה רק דיווח מקרה, זה מוסיף לתיעוד ההסטורי המצטבר בגובה של הר. עשורים של מחקרים קליניים ומקרים קליניים, מראים שיש לנו מספיק עדות להראות שויטמין סי מסוגל להרוג וירוסים בגוף. מדוע? בעיקר דרך יכולתו של ויטמין סי לייצר הידרוגן פרוקסיד. כולנו יודעים שהידרוגן פרוקסיד הורג חיידקים. הוא הורג בקטריות ווירוסים וכשהמינון מספיק גבוה הוא יכול להרוג וירוס. חלק מיכולת ההרג של ויטמין סי נובעת מטיפול בשלב מוקדם ובכמויות מספיקות. הוא לא פועל רק כתרופה שהורגת וירוסים, הוא גם נוגד חימצון חזק. זה חשוב מפני שכולנו יודעים שזיהום קורונה הורג אנשים בעיקר בגלל שהזיהום גורם לפגיעה אקוטית בריאות, עד שלא יכולים לנשום. זה בגלל החומר האלים שמגיע לריאות. ויטמין סי בנוסף לנוגדי חימצון אחרים להגנה עצמית, יכול לנטרל את הרדיקלים החופשיים וכך למנוע נזק נוסף ולתקן נזק קיים וזה מפני שויטמין סי עובד.

זה דיווח מקרה אבל עולה בקנה אחד עם עדות קיימת שמתן ויטמין סי בשלב מוקדם ובכמות מספיק גדולה או דרך הווריד יכול לטפל בזיהום חריף. דבר שני זה עזר ל- 5 בני המשפחה להמנע מלקבל את הוירוס. אף אחד מהם לא קיבל. דבר שלישי שהמחקר הקליני הוא מסר חזק שנותן לרופאים אחרים אומץ לנסות אותו. אנשים אחרים עושים אותו דבר. לכן זה חשוב בשבילנו להפיץ את המסר לאנשים אחרים בזמן ההיסטורי הקריטי הזה, שויטמין סי מאוד בטוח.

ל- NIH יש מסמך רשמי שמראה שויטמין סי בטוח במינון גבוה של 90, 100 גרם עד 1.5 גרם לק"ג משקל גוף.
מינון מעל 100 גרם משמש בדרך כלל לסרטן. בזיהום ויראלי לא צריך ללכת כל כך רחוק ומספיק 30, 50, 60 בטווח הזה בדרך כלל זה מספיק טוב. ויטמין סי מאוד בטוח ולא גורם לתופעות לוואי משמעותיות. יש לו יכולת להרוג וירוס להגן עליך מנזק ולתקן נזקים קיימים. אני לא אדם של מחלות אקוטיות, אני יותר מתעניין בניהול מחלות כרוניות, כמו סוכרת ומחלות לב. אבל לויטמין סי יש אפקט חזק גם על מחלות אקוטיות. ויטמין סי יכול להרוג וירוס, יכול לעזור לנו להתמודד עם תסמונת נשימתית אקוטית וצריך את המסר החזק הזה להפיץ לאנשים. יש הרבה מה להרוויח ולא הרבה להפסיד. המסר הזה יוצא לאנשים אחרים. בסין הרבה רופאים הולכים לווהאן, הם מאוד אמיצים ללכת לאיזור הסכנה ורבים מהם, אלה שאני מכיר, אורזים הרבה ויטמין סי במזוודה. שלחתי ויטמין סי למכרה שלי שנוסעת לווהאן. אז בואו נפעל עכשיו ולא נחכה עד שיגיעו חיסוני קסם ותרופות אנטי ויראליות. לפני כן. לכו על ויטמין סי, כן..."

סמל אישי של משתמש
4000

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 08 מרץ 2020, 07:39

שמעיה את תאכול קצת תפוזים!

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 123 פעמים
קיבל תודה: 132 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 08 מרץ 2020, 07:47

אז תאכל
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 08 מרץ 2020, 10:31

שמות
שם הנגיף: SARS‐CoV‐2
שם המחלה: COVID-19

כיצד נכנס הוירוס אל הגוף
הוירוס חודר דרך הפה, אף, עיניים, אוזניים פצע פתוח.
הוירוס לא חודר דרך העור. אבל הוירוס יכול להישאר על העור ומאוחר יותר לחדור אל תוך הגוף דרך הפה-אף-עיניים-אוזניים-פצע.

כיצד הוירוס מתפשט
הוירוס מתפשט בעיקר מאדם לאדם. על ידי שיעול/עיטוש ואף בנשימה או דיבור.
איך זה קורה. הוירוס מתרבה במערכת הנשימה. לרוב בריאות. מהריאות הוירוס יוצא ונישא על רסיסים משיעול ואף ע"י הבל פה של נשימה או דיבור. הוירוס נישא באויר על גבי הרסיסים עד למספר מטרים(2-10). תלוי במשבי רוח. עדיין לא ברור כמה זמן הוירוס יכול להישאר באויר.
הוירוס יוצא בשירותים. ויכול להיות מופץ בכל השירותים. שירותים ציבוריים מזוהמים.
משטחים. הוירוס נדבק למשטחים. יכול לשרוד מספר ימים.
הוירוס שורד טוב יותר בקור. חום של 57 מעלות למשך רבע שעה ישמיד את הוירוס.
במדינות שבהן קיץ הוירוס מתפשט בצורה איטית מאוד יחסית למדינות שבהן חורף.

מים לשתיה
עדיין לא ברור כמה זמן שורד הוירוס במי שתיה. הרחתה של מים תחסל את הוירוס.

הדבקה של אדם שנראה בריא
אדם נשא יכול להדביק אחרים גם אם הוא אינו מראה כל סימנים של חולי.
רוב הנשאים לא מציגים סימפטומים או שמציגים סימפטומים קלים מאוד.

סימפטומים
לרוב: חום. שיעול. עייפות. כאבי שרירים. קוצר נשימה.
במקרים נדירים יותר: כאבים בחזה, הקאות, שלשול, בלבול.

מחלה
קוצר נשימה. דלקת ריאות חריפה. ARDS.
90%-96% מהנדבקים הסימפטומים יהיו קלים-מתונים.
4%-10% מהנדבקים יצטרכו אשפוז. דלקת ריאות חריפה. קוצר נשימה. טיפולי חמצן. מכונת הנשמה.
0.4%-1.0% סיכויי מוות אם מקבלים טיפול ראוי (הערכה עדכנית).
נזקים שיוריים למקרים הקשים. תלוי מאוד באיכות הטיפול. נזקים לריאות ללב לכליות. נזקים נוירולוגיים.

גורמי סיכון
גיל 60+. עישון. לחץ דם. סרטן. סוכרת(חלקי). מחלות אחרות. מערכת חיסון חלשה.
ע"פ הנתונים נראה שאסתמה ומחלות אלרגיות אחרות אינן מעלות את הסיכון.

הדבקות חוזרת
גם מי שהבריא יכול לחזור ולהידבק. יש זנים שונים של הוירוס. אפשר לפתח נוגדנים לוירוס אחד ולהירפא, ואח"כ להידבק בזן אחר.

ילדים
הסיכון לילדים הוא נמוך מאוד. נמוך פי 100 ביחס למבוגרים מאוד.

נשים בהריון
אין מספיק נתונים על נשים בהריון. ממה שיש. נצטרכו לעבור ניתוח קיסרי. חשש להפלות וסיבוכים כמו בשפעת. לא היו מקרי מוות.

כיצד מתגוננים
1. בידוד.
2. שמירת מרחק.
3. הימנעות ממקומות הומים, תחבורה ציבורית, שירותים ציבוריים, בתי חולים, מטוסים.
4. לא לגעת במשטחים ציבוריים נגועים, מעקי מדרגות, ידיות, אסלות, מסכי מגע, עכברים ומקלדות, וכדומה.
5. להימנע מלחיצת ידיים. חיבוקים. נשיקות. להימנע מדיבור ישיר פה אל פה.
6. כיסוי פה-אף-עיניים-אוזניים.
7. להימנע ממגע של היד פה-אף-עיניים-אוזניים-פצע. לשטוף היטב לפני שנוגעים.
8. שטיפת ידיים קפדנית מקדימה ומאחור. סבון. ג'ל אלכוהולי 70%-60%. למשך חצי דקה לפחות.
9. טמפרטורה של 60 מעלות צלזיוס לרבע שעה מספיקות לנטרל את הוירוס. בישול ארוך ומלא של המזון. הרחתה של מי שתיה.
10. הוירוס שונא חום. לשמור על סביבה חמימה.
11. חיטוי, אקונומיקה. פנול. אלכוהול 70%. אצטון. כביסה +60 מעלות.

כיצד מחזקים את מערכת החיסון
כרגע אין תרופה או חיסון חוץ מהמערכת החיסונית הטבעית.
שינה מלאה וטובה מחזקת את המערכת החיסונית פלאים. הוכח במספר מחקרים.
תזונה בריאה.
חשיפה סבירה לשמש לצורך ייצור ויטמין D.
סביבה חמימה.

ערכת בידוד- הכמות צריכה להספיק לשבועיים
מים לשתיה: להרתיח אם יש חשש. טבליות מטהרי מים. קרינת UV.
מזון: לשים לב לתאריך תפוגה. מזון משומר. מזון לתינוקות. חיות מחמד.
היגינה: סבון. אלכוג'ל. נייר מגבת. נייר טואלט. מטליות. חיתולים.
חיטוי: אקונומיקה. אלכוהול 60%-70%. חומרי כביסה. כביסה 60 מעלות ומעלה.
רפואי: מדחום. משקפיים. מסכה לפנים. תרופות אישיות.
ציוד: סוללות. פנסים. סוללות לניידים. רדיו נייד.

הכי חשוב
לשמוע לרופא.

moshe chaim

נושא שלא נקרא על ידי moshe chaim » 08 מרץ 2020, 11:27

האדמו"ר מויז'ניץ ירושלים, הידוע כמומחה גדול בענייני רפואה, דיבר בליל שבת בעריכת הטיש נגד אלו שהחליטו לא לתת יד אחד לשני בעקבות נגיף הקורונה.

כפי שפורסם בחצרות חסידים ובמקומות נוספים, התבקשו חסידים לא לתת יד לאדמו"ר עקב התפשטות נגיף הקורונה.

במהלך הטיש בליל שבת האחרון בבית מדרשו בשכונת בורו פארק בברוקלין, טען הרבי שדיבר עם הרופאים הבכירים ואין שום בעיה לתת יד אחד לשני. לדבריו, אצל החסידים זה היה אחד הדברים החשובים - לתת יד אחד לשני ולברך אחד את השני.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי הרבי דיבר בחריפות נגד אלו המבטלים מנהג חסידים ואין לזה שום בעיה רפואית. הרבי מויז'ניץ ירושלים, שהינו גדול היועצים הרפואיים בארה"ב, מנהיג את בני קהילתו בירושלים ובלייקווד, לאחר הסתלקותו של אביו האדמו"ר מויז'ניץ ממונסי זצ"ל.

יעל טוקצ'ינסקי
קיבל תודה: 25 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי » 08 מרץ 2020, 11:54

4000 כתב:
08 מרץ 2020, 07:39
שמעיה את תאכול קצת תפוזים!
אין לך שום סיכוי להגיע למינונים מדוברים באכילת תפוזים.
תצטרכו לקחת תוסף.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי (PhD - ד"ר לנטורופתיה),
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה",
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
http://www.yaelclinic.co.il/

סמל אישי של משתמש
ספירה

נושא שלא נקרא על ידי ספירה » 08 מרץ 2020, 12:46

כולם בורחים מהקורונה...
.
בורחים מקורונה.gif

יעל טוקצ'ינסקי
קיבל תודה: 25 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי » 08 מרץ 2020, 13:38

לאנשים יש נטייה להיכנס לפאניקה.
כנראה זה משהו באופי האנושי.
אפילו התפרצות של פוליו באפריקה ב-2014 עשתה רעש למרות שבשלושת המדינות יחד מתו סה"כ 29 איש.
היום אנשים פוחדים מקורונה יותר מוירוס שפעת רגילה, למרות שמקורונה מתו בינתיים קצת יותר מ-100 איש ומשפעת רגילה, לפי נתונה האירגון העולמי לבריאות מתים כ-650 אלף איש מידי שנה.

פשוט תשמרו על היגיינה, תשתדלו לא להדליק מזגנים במקומות ציבוריים ולהיות בקשר (לא כולל ווירטואלי) עם אדם חולה. ואל תאמינו לכל שמועה וכל מה שבא מהתקשורת: זאת עבודה שלהם - להמציא ולהלחיץ...
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי (PhD - ד"ר לנטורופתיה),
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה",
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
http://www.yaelclinic.co.il/

נתן יעקובוביץ
נתן תודה: 8 פעמים
קיבל תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי נתן יעקובוביץ » 08 מרץ 2020, 16:13

תודה

וראו גם כאן

viewtopic.php?p=521823#p521823

סמל אישי של משתמש
ספירה

נושא שלא נקרא על ידי ספירה » 08 מרץ 2020, 17:07

קורונה-3.jpg

סמל אישי של משתמש
ספירה

נושא שלא נקרא על ידי ספירה » 08 מרץ 2020, 17:09

קורונה-2.jpg
קורונה-4.jpg
קורונה-5.jpg

2018
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 34 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 2018 » 08 מרץ 2020, 23:49

יש הרוג ראשון בישראל מהקורונה.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 09 מרץ 2020, 00:13

בית החולים מכחיש

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב וקורונימון
קיבל תודה: 14 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב וקורונימון » 09 מרץ 2020, 07:32

במקווה דיברו שהמת הראשון הוא ערבי
ה' הושיעה המלך יעננו ביום קורונה, אנא ה' קורו נא
כ"ד הכו"ח עבדכם הנאמן בלונ"ח
פע'מון ז'הב ור'ימון (המכונה לפנים פע"ח),
הגאב"ד דק"ק פצלוחנה פופיטות יצ"ו

moshe chaim

נושא שלא נקרא על ידי moshe chaim » 09 מרץ 2020, 11:08

אני פה כתב:
09 מרץ 2020, 00:13
בית החולים מכחיש
למעשה, יש הרוג ראשון בישראל מהקורונה או לא?

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 09 מרץ 2020, 11:44

לידיעת החברים. הרוג הוא ע"י מישהו ואילו אדם שמת על ידי מחלה וכדומה הוא מת או נפטר.

סמל אישי של משתמש
ספירה

נושא שלא נקרא על ידי ספירה » 09 מרץ 2020, 15:25

קורונה-6.jpg

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 09 מרץ 2020, 16:44

תמונה

סמל אישי של משתמש
ספירה

נושא שלא נקרא על ידי ספירה » 10 מרץ 2020, 01:58

עצה נפלאה נגד המחלה רח"ל

.
X-06.pdf

סמל אישי של משתמש
4000

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 10 מרץ 2020, 12:02

הפתרון בישראל יהיה להכניס ליצמן ונתניהו בבידוד ולתת להם גם קצת כדורים נגד הנערוון ואחרי זה לא יהיה פה החומרות שאף מדינה לא נוקטת.

יש ממומצע לא צריך ליהות כמו ארהב.
ואפילו ארהב שכמעט לא עשו שום דבר באחוזים הם יש להם שמץ של שמץ ממה שיש הישראל אז לא עוזר ללצמון שעם דבר חוץ מלהזיק לאנשים ולהרוס הכללכה הישראלית.

סמל אישי של משתמש
ספירה

נושא שלא נקרא על ידי ספירה » 10 מרץ 2020, 13:13

בחו"ל הקורונה הרס - ובארץ ליצמן הרס.

שלח תגובה