אשכול נקי - עדכונים מהנעשה במוסדות מורנו הגר"ש אלתר שליט"א

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

חסיד 1

Re: אשכול נקי - עדכונים מהנעשה במוסדות מורנו הגר"ש אלתר שליט"א

נושא שלא נקרא על ידי חסיד 1 » 01 דצמבר 2019, 18:53

גאליציאנער כתב:
01 דצמבר 2019, 18:50
1010 כתב:
01 דצמבר 2019, 18:35
עצם זה שהתירו לו / ביקשו ממנו לבוא שמה.
אומרת דרשינו.
איפה זה היה ?
היה איזשהו מעמד שם ?
בקבלת פנים ביגדיל

קונ.
נתן תודה: 5 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי קונ. » 01 דצמבר 2019, 19:46

חסיד 1 כתב:
01 דצמבר 2019, 18:52
גאליציאנער כתב:
01 דצמבר 2019, 18:17
הם דיברו איתו ?

תביא תמונות.
תכנס לרלבח פוסטים ותראה תמונות אני לא יודע איך אפשר להעתיק אדרבא אם אתה יודע תעתיק לפה
לא רואים שהם מדברים איתו אבל הוא ניצב ממש מאחוריהם וממ"נ אם יגדיל תורה זה נחשב לבית המרידה כלשונם איך הם נכנסו לשם ואם לא איך נתנו לו להכנס ועוד לעמוד מאחוריהם כמו גבאי אני מקוה שבארץ כמו בחול יבינו שצריך לחיות בשלום וכל הגבירים בארץ שלא יתרמו להם שקל וכך יהיה להם זכות בעשית השלום גם בבעלזע נכנעו אחרי עשרות שנים לעשות שלום בשביל אליש אנגלנדר חבל על המריבות רק העשירים יכולים להכריע מצד מרן הגרש יכולים כבר היום לחתןם על הסכם שלום בלי לקבל מהם שום שקל ושום נדלן עכשיו זה התור שלכם להיכנע
האתר שנראה כאתר פו. עם פה זבל, המשמיץ את האדמו"ר מגור שליט"א כבר שנים, בשליחות שונאי ה', שאומרים שלא שומרים שבת ולא מנחים תפילין, זה המקור שלך. כל הכבוד!

האם אתר זה גם קיבל אישור של הגר"ש ??

חסיד 1

נושא שלא נקרא על ידי חסיד 1 » 01 דצמבר 2019, 20:04

קונ. כתב:
01 דצמבר 2019, 19:46
חסיד 1 כתב:
גאליציאנער כתב:
הם דיברו איתו ?

תביא תמונות.
תכנס לרלבח פוסטים ותראה תמונות אני לא יודע איך אפשר להעתיק אדרבא אם אתה יודע תעתיק לפה
לא רואים שהם מדברים איתו אבל הוא ניצב ממש מאחוריהם וממ"נ אם יגדיל תורה זה נחשב לבית המרידה כלשונם איך הם נכנסו לשם ואם לא איך נתנו לו להכנס ועוד לעמוד מאחוריהם כמו גבאי אני מקוה שבארץ כמו בחול יבינו שצריך לחיות בשלום וכל הגבירים בארץ שלא יתרמו להם שקל וכך יהיה להם זכות בעשית השלום גם בבעלזע נכנעו אחרי עשרות שנים לעשות שלום בשביל אליש אנגלנדר חבל על המריבות רק העשירים יכולים להכריע מצד מרן הגרש יכולים כבר היום לחתןם על הסכם שלום בלי לקבל מהם שום שקל ושום נדלן עכשיו זה התור שלכם להיכנע
האתר שנראה כאתר פו. עם פה זבל, המשמיץ את האדמו"ר מגור שליט"א כבר שנים, בשליחות שונאי ה', שאומרים שלא שומרים שבת ולא מנחים תפילין, זה המקור שלך. כל הכבוד!

למה סתם להשמיץ על יהודים ובכל מקום יש פושעים והאתר שם קיבל את הכשר מרן הגרש כמו שאתה קבלתה אישור מהאדמור מגור לגלוש כאן ולכתב נגד מרן הגרש ומכל מקום אם תמונות חיות אי אפשר להתוכח

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 34 פעמים
קיבל תודה: 14 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 01 דצמבר 2019, 20:39

חסיד 1 כתב:
גאליציאנער כתב:
הם דיברו איתו ?

תביא תמונות.
אתה עוד פעם נכנס לחסידויות לא לך בפוליטיקה ואומר דעה. שיהיה לך ברור לאיש רצה לתת הרבה כסף ולא יקחו את זה ממנו בשום פנים ואופן כסף לא יכול לחפות על מה שעשו. נקודה !! ותפסיק להביא דברים חסידות אחרות שאין לך מוסג מה היה שם.

אחד תם
נתן תודה: 16 פעמים
קיבל תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי אחד תם » 01 דצמבר 2019, 22:53

IMG-20191201-WA0163.jpg
חסיד 1 כתב:
01 דצמבר 2019, 18:14
האם החרם על ברלינר הוסר ראיתי תמונות של בני האדמור מגור ירמיהו ביגדיל תורה ומאחוריהם הרב ברלינר
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
אוהב כל יהודי (בפיתה עם חריף)

יהודאי
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 10 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יהודאי » 01 דצמבר 2019, 23:01

נראה לי שהתמונה ערוכה

אחד תם
נתן תודה: 16 פעמים
קיבל תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי אחד תם » 01 דצמבר 2019, 23:11

יהודאי כתב:
01 דצמבר 2019, 23:01
נראה לי שהתמונה ערוכה
לא יכול להיות
קיבלתי ממקור מוסמך מאוד
אוהב כל יהודי (בפיתה עם חריף)

קונ.

נושא שלא נקרא על ידי קונ. » 01 דצמבר 2019, 23:21

חסיד 1 כתב:
01 דצמבר 2019, 20:04
קונ. כתב:
חסיד 1 כתב:
גאליציאנער כתב:
הם דיברו איתו ?

תביא תמונות.

למה סתם להשמיץ על יהודים ובכל מקום יש פושעים והאתר שם קיבל את הכשר מרן הגרש כמו שאתה קבלתה אישור מהאדמור מגור לגלוש כאן ולכתב נגד מרן הגרש ומכל מקום אם תמונות חיות אי אפשר להתוכח
עם כל המעלות שלך אתה גם לא יודע לקרוא עברית .

שאלתי שאלה האם אתר זה גם קיבל אישור של הגר"ש ??, ואתה קובע שכתבתי שהאתר קיבל את ההכשר של ר"ש

חסיד 1

נושא שלא נקרא על ידי חסיד 1 » 02 דצמבר 2019, 01:17

קונ. כתב:
01 דצמבר 2019, 23:21
חסיד 1 כתב:
01 דצמבר 2019, 20:04
קונ. כתב:
חסיד 1 כתב:
גאליציאנער כתב:
הם דיברו איתו ?

תביא תמונות.

עם כל המעלות שלך אתה גם לא יודע לקרוא עברית .

שאלתי שאלה האם אתר זה גם קיבל אישור של הגר"ש ??, ואתה קובע שכתבתי שהאתר קיבל את ההכשר של ר"ש
לא הבנת את דברי כתבתי שכמו שאתה גולש בלי אישור מהאדמור שלך גם הם פתחו אתר בלי האישורשל מרן הגרש ואין להם ברירה הרי אתם מחרימים אותם מכל העיתונים

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א
נתן תודה: 32 פעמים
קיבל תודה: 20 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 02 דצמבר 2019, 03:04

יהודאי כתב:
נראה לי שהתמונה ערוכה
אני כל כך שמח שכתבת את זה כי לא ידעתי מה התגובות אצל הגערערס בארץ למראה התמונות מארה"ב
ר' יהודאי, תגובתך מעידה כאלף עדים על התדהמה והפלצות שאוחזת את נערי הטירור שבעל כורחם שוכנעו
כי ברלינר הוא קורח א' (קורח ב' הוא כמובן הגר"ש שר"י) וכי הוא רומס התורה והדת
אף אחד לא סיפר לך שר' ישראל מנחם תלש את הפתק עם החרם בשטיבל שלו, נכון?
גם גרמו לך להתווכח איתי מעל אתר זה ולהכחיש עובדות מוכחות בפרוטוקולי בית המשפט,
ולמען תווכח באמיתות התמונה הייתי ממליץ לך לחפש בעצמך,
קיבלתי במייל את אותה תמונה ברמה יותר ברורה ואצרפנה כאן
IMG-20191201-WA0067.jpg
ברלינר הוא מאחורי הבן היותר צעיר ה"ה ישראל מנחם, וקמיונקא הוא המעט נמוך יותר העומד בין בני האדמו"ר קצת אחורה, מאחורי נחמיה עומד בריקמן,
כאן יש תמונה פחות ברורה אבל מופיע גם בירנהאק, (זה עם הצעיף הבז')
photo_2019-12-02_02-48-15.jpg
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 02 דצמבר 2019, 03:16

קונ. כתב:
לידיעתך, הדף רלב"ח שבפלטפורמות חברתיות שונות (פייסבוק, טלגרם, ונדמה לי אף בטוויטר) כבר פעיל הרבה לפני התאגדות תלמידי הגר"ש אלתר
והכותבים אינם תלמידי הגר"ש, לרוב מדובר בבחורים מבוגרים בני 20 ומשהו, מתוסכלי המערכת של גור, בוגרי ישיבת הקיבוץ של גור,
(כמדומני שהיא מכונה 'פאר ישראל'), בהתחלה הם היו כותבים בעיקר נגד אנשי המערכת של גור, ובעיקר נגד שניים מהנהלת הישיבה הנ"ל
(כמדומני אחד בשם פשנדזה ואחד בשם פלוטשעניק,)
כפרי בשל נפלה בחלקם פרשיית ברלינר בקיץ האחרון, והמשך השתלשלותה עם ההודעה לגר"ש שלא יבוא לחתונת נכד האדמו"ר מגור
וההמשך כבר ידוע ומפורסם, ומאז הם מדווחים על כל התפתחות, הן במוסדות הגר"ש והן בהתפתחויות בארה"ב,
בפוליטיקה אין חברים, רק אינטרסים משותפים, אמר חכם אחד בזמנו,
כרגע האינטרס שלהם הוא לפרסם ולפמפם על קהילת הגר"ש, והם עושים זאת,
מחר הם יתחילו לדבר על דברים אחרים שלדעתם יעצבנו את המערכת של גור וזה מה שהם יעשו,
לבי לבי עליהם ועל זמנם היקר שמתבזבז.

אך, באמינותם, למשל אי אפשר לזלזל, להבדיל משאולזון למשל שבדרך כלל כותב מהרהורי ליבו ויותר גרוע מאינטרסי כיסו.
נדמה לי שהם יותר בכיוון של אישור מגוטסמן לפתיחת הדף שלהם, מאשר אישור מהגר"ש...
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 02 דצמבר 2019, 03:20

אחר ההתבוננות ב2 התמונות שצירפתי, יתכן והתמונה העליונה בה מופיע על הקיר שברקע, תמונה ממוסגרת של הגר"ש רוקד עם ספר תורה
יש סיכוי שמישהו שיחק בעריכתה והחליף את השעון שבתמונה למטה והכניס במקום זה את תמונת הגר"ש,
אך התמונה שהעלה אחד תם, היא תמונה מקורית, (אם כי אינה ברורה כ"כ כמו התמונה שהעליתי אני.)
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

קונ.

נושא שלא נקרא על ידי קונ. » 02 דצמבר 2019, 06:33

מרן ראש הממשלה שליט''א כתב:
02 דצמבר 2019, 03:16
קונ. כתב:
לידיעתך, הדף רלב"ח שבפלטפורמות חברתיות שונות (פייסבוק, טלגרם, ונדמה לי אף בטוויטר) כבר פעיל הרבה לפני התאגדות תלמידי הגר"ש אלתר
והכותבים אינם תלמידי הגר"ש, לרוב מדובר בבחורים מבוגרים בני 20 ומשהו, מתוסכלי המערכת של גור, בוגרי ישיבת הקיבוץ של גור,
(כמדומני שהיא מכונה 'פאר ישראל'), בהתחלה הם היו כותבים בעיקר נגד אנשי המערכת של גור, ובעיקר נגד שניים מהנהלת הישיבה הנ"ל
(כמדומני אחד בשם פשנדזה ואחד בשם פלוטשעניק,)
כפרי בשל נפלה בחלקם פרשיית ברלינר בקיץ האחרון, והמשך השתלשלותה עם ההודעה לגר"ש שלא יבוא לחתונת נכד האדמו"ר מגור
וההמשך כבר ידוע ומפורסם, ומאז הם מדווחים על כל התפתחות, הן במוסדות הגר"ש והן בהתפתחויות בארה"ב,
בפוליטיקה אין חברים, רק אינטרסים משותפים, אמר חכם אחד בזמנו,
כרגע האינטרס שלהם הוא לפרסם ולפמפם על קהילת הגר"ש, והם עושים זאת,
מחר הם יתחילו לדבר על דברים אחרים שלדעתם יעצבנו את המערכת של גור וזה מה שהם יעשו,
לבי לבי עליהם ועל זמנם היקר שמתבזבז.

אך, באמינותם, למשל אי אפשר לזלזל, להבדיל משאולזון למשל שבדרך כלל כותב מהרהורי ליבו ויותר גרוע מאינטרסי כיסו.
נדמה לי שהם יותר בכיוון של אישור מגוטסמן לפתיחת הדף שלהם, מאשר אישור מהגר"ש...
בפועל כרגע הם החיילים שלו, הם הלוחמים שלו, הם הצבא שלו. שישמח אתם.
ולא רק הם, כל שונאי גור , החל מזמן הב"י התאחדו לתמוך בו, זה אומר דרשני.

שכל טוב
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 7 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 02 דצמבר 2019, 09:11

02 דצמבר 2019, 03:04
יהודאי כתב:
נראה לי שהתמונה ערוכה
אף אחד לא סיפר לך שר' ישראל מנחם תלש את הפתק עם החרם בשטיבל שלו, נכון?
איזה שקר ואיזה כזב ! מכיר את השטיבל הזה, ומודעת החרם תלה שם בגאון ! פשוט פייקניוז בוטה כמו כל ההודעות שלך !!
לגבי התמונות מאמריקה אני לא יודע רמת אמינותן, אבל בכל מקרה אמרו כאן פעם 'שלום עושים עם אוייבים' ולבני הרבי יש הרי מנדט ברור מהקודש פנימה לנסות לעשות שלום, ולכן אני לא מתפלא שנתנו לכל המצורעים הללו להיכנס, סוף סוף הם העומדים מצד המחנה האויב.

לגבי רלבח, יש להם אפס אמינות, כולו השמצות משכיליות ופייק ניוז מתחילתו ועד סופו, הן בקטע העובדתי היבש, ויתירה מכך בפרשנות המנותקת מכל הקשר אמיתי, ( כפי שהתייחסתי על קצה המזלג בדוגמאות של משתתפי סעודת יארצייט של בונים לוין, ועל רוזנקראנץ הישיש מבלגיה, ולא ללמד על עצמו יצא אלא ללמד על הכלל כולו יצא ), זה פראבדה אינפנטילי, אתר פרובוקטיבי ושפל ביותר, יחד עם שאר האתרים המתועבים והמזוהמים ביותר שכל כולם שנים על גבי שנים פועלים בשירות הטרור של הגר"ש, ומאז פרשת ברלינר בייתר כיעור ואלימות מילולית.

moshe chaim

נושא שלא נקרא על ידי moshe chaim » 02 דצמבר 2019, 10:38

מישהו שיחק בעריכתה והחליף את השעון שבתמונה למטה והכניס במקום זה את תמונת הגר"ש,
אך שאר התמונה היא תמונה מקורית.

עקיב'לה
נתן תודה: 6 פעמים
קיבל תודה: 34 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה » 02 דצמבר 2019, 12:53

אמשול לכם משלי
למה על בקבוקי סודה לא כתוב סודה לשתייה? כי כל אחד יודע שסודה שותים. אם מוסיפים את המילה ''לשתייה'' כבר מבינים אנו שסודה זו אינה מיועדת לשתייה אלא היא אבקה שימושית לדברים שונים.
הנמשל הוא: כאן בלדעת כל האשכוליות נקיות וצחות כשלג, למה דווקא אשכול זה נקרא אשכול נקי, ללמדנו כי שום דבר כאן לא נקי, וחבל שהפלגים הניצים מרעילים כאן את הפורום.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 54 פעמים
קיבל תודה: 55 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 02 דצמבר 2019, 13:12

יפה.
הערה קטנה, אשכוליות הוא ריבוי של אשכולית
הריבוי של אשכול הוא אשכולות
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
נתן תודה: 77 פעמים
קיבל תודה: 54 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 02 דצמבר 2019, 13:39

חסיד 1 כתב:
גאליציאנער כתב:
הם דיברו איתו ?

תביא תמונות.
גיבוב מוזר של שטויות, במח"כ.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

עקיב'לה
נתן תודה: 6 פעמים
קיבל תודה: 34 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה » 02 דצמבר 2019, 17:33

נכון, כתבתי אשכוליות כדבר הלצה, גם היה כאן אחד שלפני כמה שבועות כתב שוב ושוב אשכוליות ודי נהניתי מרעיון זה, ובכלל בימים אלו אשכוליות ובפרט המיץ שלהן הוא טוב ומרענן עד למאוד.

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 34 פעמים
קיבל תודה: 14 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 02 דצמבר 2019, 18:02

עקיב'לה כתב:
02 דצמבר 2019, 17:33
נכון, כתבתי אשכוליות כדבר הלצה, גם היה כאן אחד שלפני כמה שבועות כתב שוב ושוב אשכוליות ודי נהניתי מרעיון זה, ובכלל בימים אלו אשכוליות ובפרט המיץ שלהן הוא טוב ומרענן עד למאוד.
viewtopic.php?f=1&t=6433&p=516727#p516727

חסיד 1

נושא שלא נקרא על ידי חסיד 1 » 03 דצמבר 2019, 18:22

מתי מרן שליטא יסע למסע הקודש לאמריקא שם הם לו מצליחים לעשות טרור ושם נראה את כוחו הגדול של מרן אולי שיבא לנאום בסיום השס העולמי

קונ.

נושא שלא נקרא על ידי קונ. » 03 דצמבר 2019, 19:02

חסיד 1 כתב:
03 דצמבר 2019, 18:22
מתי מרן שליטא יסע למסע הקודש לאמריקא שם הם לו מצליחים לעשות טרור ושם נראה את כוחו הגדול של מרן אולי שיבא לנאום בסיום השס העולמי
האם המגלה עמוקות עומד לדרוש?

חסיד 1

נושא שלא נקרא על ידי חסיד 1 » 04 דצמבר 2019, 01:07

קונ. כתב:
03 דצמבר 2019, 19:02
חסיד 1 כתב:
03 דצמבר 2019, 18:22
האם המגלה עמוקות עומד לדרוש?
אם גור לו יפריעו לו הוא ידרוש גם בארץ אני זוכר שפעם שעברה הוא היה צריך להיות נואם מרכזי באחד הסיומים וגור שמו על זה וטו וזה עוד היה כשחי איתם בשלום
נערך לאחרונה על ידי חסיד 1 ב 04 דצמבר 2019, 01:09, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 04 דצמבר 2019, 01:34

אכן, ידוע ומפורסם, כי הגר"ש קיבל הודעת ביטול על בואו לכינוס מר' שלמה ורדיגר יו"ר אגודת ישראל בארה"ב,
תיכף אחר חזרתו של ר' שלמה ורדיגר מועידת ה'איחוד' (ביוון אם איני טועה) אחרי ששהה בקו"פ זמן ארוך,

כל המקשר בין שהייתו של ר' שלמה ורדיגר בקו"פ, לבין ביטול הזמנת הגר"ש אלתר מלהיות נואם הכבוד בסיום הש"ס הקודם, עושה זאת על דעתו ואחריותו האישית בלבד.

בתחילת הקיץ האחרון הגיעה משלחת לבית הגר"ש לבקשו שיעתר בפעם זו לבוא, אמר להם, כי סתם חבל על הניסיון והווטו שיוטל אח"כ,
והפנה אותם לאחיו ר' דניאל שליט"א, ואמר להם כי אם ר' דניאל לא יסכים הם יכולים לחזור אליו והוא ישקול זאת,
ר' דניאל הסכים, ובינתיים עדיין לא אסרו בגור את בואו, ימים יגידו אם אכן כך יהיה.
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

קונ.

נושא שלא נקרא על ידי קונ. » 04 דצמבר 2019, 07:09

למה אתה חושב שאדם הפוגע, משמיץ בכל העולם, נלחם בכל דרך אפשרית להכפיש . יקבל כבוד מאנשים הפגועים.
נכון אין לפגוע בו, אבל כבוד ? למה בדיוק מגיע לו ??

חסיד 1

נושא שלא נקרא על ידי חסיד 1 » 04 דצמבר 2019, 17:21

קונ. כתב:
04 דצמבר 2019, 07:09
למה אתה חושב שאדם הפוגע, משמיץ בכל העולם, נלחם בכל דרך אפשרית להכפיש . יקבל כבוד מאנשים הפגועים.
באותה זמן הוא בודאי לא פגע בכם רק אתם פעגתם בו משנת תשנו ועוד לפני זה פעגתם באביו

שכל טוב

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 04 דצמבר 2019, 17:44

כמה שידוע לי הגר"ד אלתר נואם הכבוד לסיום הש"ס באנטוורפן. ( אני כותב את זה פה בגלל שדנו בעניין, למרות שזה שייך לאשכול גור הכללי )

חבקוק
נתן תודה: 8 פעמים
קיבל תודה: 12 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי חבקוק » 04 דצמבר 2019, 20:59

קונ. כתב:
04 דצמבר 2019, 07:09
בכל העולם??? איפה בדיוק?! ואם כוונתך להקלטה, את ההקלטה פירסמו חסידי האדמו"ר, והם ידעו שזה ישמיץ אותו, וגם זה עוד לא נקרא בכל העולם.
נלחם [!?] בכל דרך [?!] אתה מגזים, נכון הוא מתנגד להנהגת האדמו"ר, מכאן עד למה שכתבת הקשר אפילו לא מקרי.

חבקוק

נושא שלא נקרא על ידי חבקוק » 04 דצמבר 2019, 21:01

דבר נוסף,
אף אחד לא ביקש ממכם לתת לו כבוד,
מדובר על מאבק שנאבקתם כדי שכמה אמריקאים שאינם חסידי גור לא יכירו בו רח"ל ויבואו לעקירת יסודות הדת.
אף אחד לא ציפה ממכם לתת לו כבוד.

קונ.

נושא שלא נקרא על ידי קונ. » 04 דצמבר 2019, 21:55

שמעתי שהשבת אמר תורה, למה יעקב היה מפרכס לצאת ממעי אמו, הרי למד עם המלאך, וכי יש אושר גדול מכך. אלא אמר שהמלאך למד אתו בקיאות, ולכן העדיף לברוח.

חסיד 1

נושא שלא נקרא על ידי חסיד 1 » 05 דצמבר 2019, 02:11

קונ. כתב:
04 דצמבר 2019, 21:55
שמעתי שהשבת אמר תורה, למה יעקב היה מפרכס לצאת ממעי אמו, הרי למד עם המלאך, וכי יש אושר גדול מכך. אלא אמר שהמלאך למד אתו בקיאות, ולכן העדיף לברוח.
יש עוד תרוץ ידוע שלא רצה ללמוד אם עשיו וד"ל לא התכונתי ח"ו על האדמור אלה על חלק גדול מהמפיה שם ( שלא כידידינו הגראים שכל טוב וכו אני מקפיד לו לדבר נגד גדולי ישראל )

קונ.

נושא שלא נקרא על ידי קונ. » 05 דצמבר 2019, 18:38

תודה רבה

סמל אישי של משתמש
קא סלקא דעתך
נתן תודה: 9 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי קא סלקא דעתך » 05 דצמבר 2019, 19:08

כוכב כתב:
05 דצמבר 2019, 15:26

*ד.*

לפני שבועיים היה אירוע מרגש עם סיפור גדול שלא קיבל כותרת באף מדיה.

שישה בחורים, ממיטב תלמידי ישיבותינו, עלו ובאו למעונו של הג"ר גרשון אדלשטיין שליט"א למבחן על כל הש"ס, שלושה בחורים על גפ"ת ושלושה על גרש"י.

ר' גרשון היה נרעש.

על כל שאלה התקבלה תשובה חדה ומהירה כתער. הוא שאל שאלה אחת מגמרא ברכות ועבר מיד לגמרא שבת, אבל הבחורים לא הניחו לו, רוצים מבחן יסודי. ר' גרשון הסכים. בניגוד להרגלו לערוך מבחן כזה בסמליות של 10 דק', הפעם, בקורת רוחו הגדולה, נמשך המבחן 45 דק' ור' גרשון רווה נחת מכל שנייה.

באי ביתו סיפרו שבמשך שבוע ימים ר' גרשון לא גמר לדבר על המאורע, "בחורים וייסען גאנץ ש"ס", ציין שוב ושוב בהתפעלות.

כמה ימים לאחר מכן נשא הגר"ג נאום בפני אברכים ובו גילה כנראה את רגשי ליבו. הוא דיבר על ידיעת התורה כתנאי ללימוד נכון, והסביר שבלי ידיעת התורה לימוד העיון מוביל לטעויות ממש.

"ראיתי חיבור בעיון שכתוב בו דברים נגד גמרות מפורשות", אמר הגר"ג והוסיף דברים כדרבנות: "מי שאומר שלימוד גרש"י אינו חשוב אינו יודע ידיעת התורה מהי".

והדברים נוקבים ויורדים עד תהום.
מרגש לקרוא על בחורים בדורינו שנבחנים על כל הש"ס.
המשמעות הפשוטה: שעות רבות ארוכות של לימוד רצופות, לא רק לעבור על הש"ס אלא להיבחן על הכל.
כולי הערכה להני צורבא מדרבנן.

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 05 דצמבר 2019, 21:55

כוכב כתב:
*ד.*
שישה בחורים, ממיטב תלמידי ישיבותינו, עלו ובאו למעונו של הג"ר גרשון אדלשטיין שליט"א למבחן על כל הש"ס, שלושה בחורים על גפ"ת ושלושה על גרש"י.
ר' גרשון היה נרעש.
על כל שאלה התקבלה תשובה חדה ומהירה כתער. הוא שאל שאלה אחת מגמרא ברכות ועבר מיד לגמרא שבת, אבל הבחורים לא הניחו לו, רוצים מבחן יסודי. ר' גרשון הסכים. בניגוד להרגלו לערוך מבחן כזה בסמליות של 10 דק', הפעם, בקורת רוחו הגדולה, נמשך המבחן 45 דק' ור' גרשון רווה נחת מכל שנייה.
באי ביתו סיפרו שבמשך שבוע ימים ר' גרשון לא גמר לדבר על המאורע, "בחורים וייסען גאנץ ש"ס", ציין שוב ושוב בהתפעלות.
כמה ימים לאחר מכן נשא הגר"ג נאום בפני אברכים ובו גילה כנראה את רגשי ליבו. הוא דיבר על ידיעת התורה כתנאי ללימוד נכון, והסביר שבלי ידיעת התורה לימוד העיון מוביל לטעויות ממש.
"ראיתי חיבור בעיון שכתוב בו דברים נגד גמרות מפורשות", אמר הגר"ג והוסיף דברים כדרבנות: "מי שאומר שלימוד גרש"י אינו חשוב אינו יודע ידיעת התורה מהי".
כואב הלב על בחורים, שהיו יכולים לצמוח תלמידי חכמים אמיתיים ומשוטטים המה בקונטרסי שמות האמוראים
ומתמצאים היטב באגדתאות ד'נסכא דרבי אבא' ו'ההיא ארבא'...

מי שיודע אידיש, מבין היטב את התבטאות מרן הגרי"ג: "בחורים ווייסען גאנץ ש"ס"
יש "בחורים קענען" ויש "בחורים ווייסען" תשאל מישהו שיודע אידיש ותבין,

יתר דבריך על הגר"ש אינם ראויים לתגובה, אתה באותה מידה מסוגל להאמין שהוא מחלל שבת ואוכל נבילות וטריפות
כך, שחבל עליך שאתה מתפנה לקטנות כאלו, לך ישר על העבירות החמורות...
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

חבקוק

נושא שלא נקרא על ידי חבקוק » 05 דצמבר 2019, 22:24

כוכב כתב:
מעניין .
מעניין מאוד,
א. לא מובן מה אתה מנסה להגיד עם הסיפור של האמרי אמת, כל אותם תקנות לא היו על כאלו שבסך הכל העזו ללכת לבית מדרש אחר, אין כאן שום עקירה של כלום בלי כל הבלאגן שעשיתם מזה.
ב. נכון מאוד, הגר"ג אדלשטיין מדבר רבות על כך שכל אחד צריך ללמוד במה שהוא אוהב ולאו דווקא בצורת הלימוד הישיבתית דהיום, מכאן עד למה שאתה מתכוין יש עוד דרך.

עלה זית

נושא שלא נקרא על ידי עלה זית » 05 דצמבר 2019, 23:18

שאם יזכה יבחין: ראו מה בין -- ל ---:

כתבות היח"צ של גור-אלקנה עוסקות בברען באלקנה, בעוולות המערכת ובבודדים שהעזו לצאת החוצה.
כתבות היח"צ של גור-ירמיהו עוסקות בלטנף את אחד מגדולי התורה שבדורנו.

יהודאי
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 10 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יהודאי » 06 דצמבר 2019, 00:04

עלה זית כתב:
05 דצמבר 2019, 23:18
שאם יזכה יבחין: ראו מה בין -- ל ---:

כתבות היח"צ של גור-אלקנה עוסקות בברען באלקנה, בעוולות המערכת ובבודדים שהעזו לצאת החוצה.
כתבות היח"צ של גור-ירמיהו עוסקות בלטנף את אחד מגדולי התורה שבדורנו.
מי מטנף?!
בחסידות גור עסוקים אלפי אברכים ואברכים בתורה עבודת ה' וחסידות.
באלקנה עסוקים כבר שנים בלטנף ולקלל, ללעוג ולהסית נגד כל הקדוש והיקר לנו.
ע"ע גן שושנה, רלב"ח פייסבוק, גור און ליין, ועוד ועוד.

תסמונת הקוזק הנגזל!
מזכיר את אלו שרדפו את הרב שטיינמן, וכאשר התהפך הגלגל החלו לצעוק שרודפים אותם.

בום

נושא שלא נקרא על ידי בום » 06 דצמבר 2019, 02:21

די אני לא מבין איך נטספארק ונתיב לא חוסמים את האתר הבזוי הזה,
כך לכתוב על אחד מגדולי ישראל? ??
אז אחד מהשתים, או שהמנהל יאיר יעיף את יהודאי ושכל טוב וקונ הליצניסטים המקלקלים והמקולקלים או שנפנה לכל מפעילי הסינון לחסום את כל הפורום המלוכלך הזה.
אי אפשר להמשיך!!!!!

חסיד 1

נושא שלא נקרא על ידי חסיד 1 » 06 דצמבר 2019, 04:20

בום כתב:
06 דצמבר 2019, 02:21
אז אחד מהשתים, או שהמנהל יאיר יעיף את יהודאי ושכל טוב וקונ הליצניסטים המקלקלים והמקולקלים או שנפנה לכל מפעילי הסינון לחסום את כל הפורום המלוכלך הזה.
אי אפשר להמשיך!!!!!
במקום לחסום את שלושת הפושעים הנ"ל הוא חסם את 054 שלא כתב מילה אחת נגד האדמור מגור הוא רק כתב נגד ההשמצות השקרית של הנ"ל אולי יאיר חסיד גור

קונ.

נושא שלא נקרא על ידי קונ. » 06 דצמבר 2019, 07:31

05 דצמבר 2019, 21:55
כוכב כתב:
*ד.*
ר' גרשון היה נרעש.
כואב הלב על בחורים, שהיו יכולים לצמוח תלמידי חכמים אמיתיים ומשוטטים המה בקונטרסי שמות האמוראים
ומתמצאים היטב באגדתאות ד'נסכא דרבי אבא' ו'ההיא ארבא'...

מי שיודע אידיש, מבין היטב את התבטאות מרן הגרי"ג: "בחורים ווייסען גאנץ ש"ס"
יש "בחורים קענען" ויש "בחורים ווייסען" תשאל מישהו שיודע אידיש ותבין,

יתר דבריך על הגר"ש אינם ראויים לתגובה, אתה באותה מידה מסוגל להאמין שהוא מחלל שבת ואוכל נבילות וטריפות
כך, שחבל עליך שאתה מתפנה לקטנות כאלו, לך ישר על העבירות החמורות...
גאות וגאוה בתורת גור וקוצק זה לא עבירה, זה סרחון.

סמל אישי של משתמש
HaVer
קיבל תודה: 74 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי HaVer » 07 דצמבר 2019, 22:14

בום כתב:
06 דצמבר 2019, 02:21
אי אפשר להמשיך!!!!!
אדון בום, היקר.
קודם כל, אני רואה שאתה חדש כאן, אז ברוך בואך.
דבר שני, אתה חדש כאן, בפורום שקיים כ-7 שנים (בצורתו הנוכחית ועוד שנים רבות קודם לכן במבנה אחר)
יש כאן, כפי שתוכל לראות בעמוד הכניסה, קרוב ל 4000 משתמשים רשומים, רובם ככלום אנשים ונשים חרדים ויר"ש.
ולא לחינם הפורום הזה הוא כמעט היחיד שפתוח ברוב ספקי סינון חרדים.
והוא מנוהל ע"י אנשים שקצת מבינים בהלכה.
ואתה לא מכיר כאן אף אחד וכתבת רק 5 הודעות
ואתה בא לאיים עלינו בהלשנות וחסימות?!!
אני מציע לך לשמור קצת על הטעם הטוב, הנימוס והדרך ארץ.
במידה ויש לך טענה על הודעה כלשהי, אתה, כמו כל משתמש אחר, רשאי להגיש תלונה למנהלים ע"י לחיצת כפתור דיווח
Report_btn.jpg
נ.ב. במידה ואתה מגיש תלונה על הודעה ארוכה, נא לציין בגוף הדיווח את הטקסט המדוייק שאתה סבור שלא הולם את כללי הפורום.

נ.ב. הנהלת הפורומים בהחלט מעוניינת לשמור על היחסים הטובים עם כל חברי הפורום, אך נא לא לחשוב שאפשר לאיים באופן חד סטרי, בהיותך אנונימי. מניסיון שלי של כעשרים שנה בניהול מערכות דיגיטליות, אני יכול לומר לך שניתן גם להגיש תביעה כנגד משתמש אנונימי, כי במדינת חוק ניתן לברר פרטי כל גולש. וכבר הגשתי בעבר תלונה נגד אדם שהיה סבור שהוא אנונימי והוא הובא לחקירה משטרתית ואף הודה במעשיו.

נעול