הרוחות סוערות בעולם !!!

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סלמון
הודעות: 8
הצטרף: 23 יוני 2019, 18:21
קיבל תודה: 1 פעם

הרוחות סוערות בעולם !!!

נושא שלא נקרא על ידי סלמון »

מה קרה לכם הרוחות סוערות מסביבנו ואף אחד לא דואג לעדכן מה קורה.
איראן/עיראק/סעודיה וכו' וכו'

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
הודעות: 1123
הצטרף: 02 מאי 2016, 21:00
נתן תודה: 76 פעמים
קיבל תודה: 36 פעמים

Re: הרוחות סוערות בעולם !!!

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת »

נראה שדווקא אתה מעודכן....
אין עוד מלבדו!

סמל אישי של משתמש
אני פה
הודעות: 8559
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 20:46
נתן תודה: 6 פעמים
קיבל תודה: 171 פעמים

Re: הרוחות סוערות בעולם !!!

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

הערכה: הדיווחים על ניסיון חיסול סולימאני - תירוץ לתקיפה‎
בישיבת הקבינט שנערכה לראשונה מאז הבחירות וכונסה בבהילות דנו השרים בתרחיש של מתקפה אירנית נגד ישראל בדומה לזאת שבוצעה בסעודיה. בישראל מעריכים כי התעוזה האירנית הגוברת נובעת מהשתיקה הסעודית או חוסר התגובה של ארה"ב ושהדיווחים על ניסיון החיסול של מפקד כוח קודס סולימאני הם רק תירוץ לתקיפה‎‎

ישיבת הקבינט שנמשכה הערב (ראשון) כחמש שעות כונסה בדרמטיות ובבהילות, כשהשרים הוזמנו לדיון מבלי שנאמר להם מה הלו"ז. במהלך הישיבה דנו חברי הקבינט בתרחיש דומה למתקפה האירנית על מתקני הנפט בסעודיה - ירי מסיבי של טילי שיוט לעבר מטרות ישראליות ודרכי ההתמודדות עם מתקפה כזאת.

בישראל מעריכים שהתעוזה האירנית גוברת גם בגלל השתיקה הסעודית או חוסר התגובה של ארה"ב למתקפת טילי השיוט והרחפנים הממולכדים על מתקני הנפט.

אפשר להעריך בזהירות שכל ההצהרות והדיווחים שיוצאים באירן על כך שנעשו ניסיונות לחסל את קאסם סולימאני, מפקד כוח קודס במשמרות המהפכה, הם רק תירוץ אפשרי לכך שאירן תנסה לבצע מתקפה כזאת נגד ישראל.

בשבוע שעבר הסביר ראש הממשלה בנימין נתניהו במהלך טקס השבעת חברי הכנסת ה-22 כי הקמת ממשלת אחדות היא צו השעה - ושיש לכך הצדקה ביטחונית מובהקת: "אנחנו עומדים היום בפני אתגר ביטחוני ענק שגדל והולך משבוע לשבוע, בחודש-חודשיים האחרונים ובמיוחד בשבועות האחרונים - זה לא ספין או גחמה, מי שיודע את הפרטים יודע עד כמה שהם נכונים".

"אירן הולכת ומתחמשת", הוסיף נתניהו. "התעוזה שלה והחוצפה שלה הולכים וגוברים. היא תוקפת את נתיבי השיט הבינלאומיים, תוקפת בכל המקומות וגם תוקפת ישירות כלי טיס של ארה"ב ועכשיו את שדות הנפט בסעודיה, והיא אומרת בצורה הכי ברורה - ישראל תיעלם. זה ציטוט ולא תאוריה".

רה"מ המשיך והדגיש: "הם מאמינים בזה. הם חותרים לזה, ואנחנו צריכים לקחת אותם במלוא הרצינות. המציאות הזאת מחייבת אותנו להתעצם, להתחמש ולהמציא בידי לוחמינו וחיילינו כלי הגנה והתקפה בהיקף בעוצמה ובאיכות שלא הייתה לנו עד עכשיו זכרו ורשמו את דברי - הדבר הזה קורה מסביבנו ויש לו השלכה מיידית".

שלח תגובה