מצווה לפרסם - לעוצמה יהודית אין שום סיכוי לעבור את אחוז החסימה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

א יודעלע
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 17 פעמים

מצווה לפרסם - לעוצמה יהודית אין שום סיכוי לעבור את אחוז החסימה

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 08 ספטמבר 2019, 21:05

מתי טוכפלד ׳ישראל היום׳ מסביר מדוע עוצמה יהודית מתחזקת בסקרים ואומר לזיגמן ב׳קול ברמה׳ - יש קמפיין בשמאל הקורא לאנשים לשקר בסקרים ולהודיע כי הם מתכוונים להצביע ׳עוצמה יהודית׳, ובכך להגדיל את כוחם ולגרום לאיבוד קולות גדול יותר בימין.

על רקע סקר ‘ישראל היום’ שפורסם ביום שישי, בו קיבלה מפלגת ‘עוצמה יהודית’ ארבעה מנדטים – אמר הבוקר (ראשון) מתי טוכפלד, הפרשן הפוליטי של ‘ישראל היום’, בתכנית ׳חדש על הבוקר׳ ברדיו ‘קול ברמה’, כי בשמאל מריצים קמפיין הקורא לאנשיהם לשקר בסקרים.

לדבריו, המטרה היא להצהיר בסקרים כי הם מתכוונים להצביע עבור מפלגת ‘עוצמה יהודית’, וזאת כדי להגדיל את כוחו של איתמר בן גביר, לחזק את סרבנותו לפרוש – ובכך לגרום לאיבוד קולות גדול יותר לגוש הימין.

“סיפרתי הבוקר על קריאה בשמאל, במדיה החברתית – להביע תמיכה בעצמה יהודית בסקרים כדי לגרום להם לא לפרוש ולאבד מנדטים לימין”, צייץ טוכפלד בחשבון הטוויטר האישי שלו. “ציינתי כי ‘עוצמה’ אכן עולה בסקרים, אבל אין לדעת אם יש קשר בין הדברים.

“ראשית, כי לא בטוח שהקמפיין עובד. שנית, כי יתכן במקרה זה שהסוקרים יודעים לנתח מגמה המבוססת על שקר”.

א יודעלע

Re: מצווה לפרסם - לעוצמה יהודית אין שום סיכוי לעבור את אחוז החסימה

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 08 ספטמבר 2019, 21:07

אני מביא מקורות ממקומות רבים ברשת
בהמשך ניתוח משלי למה אין להם סיכוי

לאור מסע הפרסום של עוצמה שהם קרובים לאחוז החסימה אסטרטג בחירות ואחד מבכירי הסוקרים השיב על שאלותינו

בדיקת סקרי עומק וכן על סמך דפוסי ההצבעה לעוצמה בבחירות קודמות, אין לעוצמה את היכולת הטכנית לעבור את אחוז החסימה בשום צורה שהיא.

להלן הסיבות הרלוונטיות:

1. מבדיקת עומק של הסקרים הממוצע שלהם הוא 2 אחוז.
2. לעוצמה אין את היכולת הטכנית לממש את הפוטנציאל שלהם לאחר שיש 3 מפלגות לפחות עם תקציבים ופעילים המתחרים על אותו פלח שוק.
3. זה שבחלק מהסקרים הם 2.9 אחוז אין בכך כלום שהם קרובים לאחוז החסימה, לאחר שמפלגות עם 6 ו7 מנדטים בסקרים לא הצליחו לעבור.
4. בנוסף הטעות המדגמית היא 4 אחוז. אם הם היו מעל אחוז החסימה היו אמורים לראות אותם לפחות בחלק גדול מהסקרים עוברים וגם זה לא אומר דבר.
5. יש לציין שלפחות שלש פעמים עוצמה לא עברה את אחוז החסימה, גם כאשר אחוז החסימה היה נמוך מ-3.2 אחוז.
6. לקבל כיום 140 אלף קולות כדי לעבור את אחוז החסימה מפלגה ללא משאבים וללא פעילים ובלי נציגים בקלפיות זה פשוט בלתי אפשרי.
7. לפי בדיקות עומק שלנו במהלך החודש הקרוב עוצמה תקבל בקלפי כמחצית מהקולות (קרוב ל1.6 אחוז) שזקוקים לעבור את אחוז החסימה כלומר בין 65 אלף ל-85 אלף קול.

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 08 ספטמבר 2019, 21:08

מאתר אקטואליק:

איך יביא כעת לבד 140 אלף? מהיכן אמורים להיוולד רבבות כהניסטים?
עמית סגל, הפרשן הפוליטי הבכיר, מתייחס בטורו ב'ידיעות אחרונות', לכוחה של 'עוצמה יהודית' • ''ראשי עוצמה זוכים לסיקור בלתי פוסק בעיתונות, חלקו פרי כישורי היח"צ המפוארים של ראש הרשימה, וחלקו בגלל הרצון משמאל לנפח את בן גביר"
חרדים 10 ו' אלול התשע"ט / 06.09.2019 12:18

צילום: Hadas Parush/Flash90
9
הפרשן הפוליטי הבכיר עמית סגל מתייחס הבוקר (שישי), בטורו ב’ידיעות אחרונות’ לכוחה של מפלגת ‘עוצמה יהודית’, בעקבות הדרישה ממנה לפרוש – כדי להציל את שלטון הימין.

“פרישת זהות אמורה הייתה לייצר דינמיקה של לחץ על עוצמה יהודית לפרוש. בפועל, קרה ההפך: תג המחיר של בן גביר עלה, שכן אם מנדט אחד על הנייר מבטיח לפייגלין תפקיד שר, למה שעוצמה יהודית תסתפק בפחות מחברות בקבינט? גם תג המחיר – דימוי הולם במקרה הזה – על ניהול מו”מ עם הכהניסטים הופך את האירוע לבלתי משתלם מבחינת נתניהו”, כותב סגל בטורו.

“לכן ברור למה נתניהו נמנע מהגזר, אבל רק שלשום הוא החל להשתמש במקל ולהזהיר מהצבעה לעוצמה יהודית.

“כמו בארבע הפעמים הקודמות, גם הפעם סיכוייו של בן גביר להיבחר קלושים: כשרץ באפריל יחד עם הבית היהודי והאיחוד הלאומי, הוא זכה ל־160 אלף קולות. כיצד יביא עכשיו לבדו 140 אלף? מהיכן אמורים להיוולד רבבות כהניסטים?

”ראשי עוצמה זוכים לסיקור בלתי פוסק בעיתונות, חלקו פרי כישורי היח”צ המפוארים של ראש הרשימה, וחלקו בגלל הרצון משמאל לנפח את בן גביר כדי להוסיף עוד קיסם למדורה שבה יישרפו קולות הימין.

“בצר לו, נתניהו מחפש את המנדט מתחת לפנס, במתקפות על איילת שקד (“שקד שלנו?!”). כיוון שמדובר בשנואת נפשו, עבורו זה שילוב של ביזנס ופלז’ר.

“על פי הסקרים הוא כבר גילח 3־4 מנדטים ממצביעיה. עבור יושבת־ראש ימינה זו אזעקת אמת: אם המגמה לא תתהפך, סיעת ימינה בכנסת הבאה לא תמנה יותר מ־6־7 מנדטים. לגוש – הדבר היחיד שחשוב לנתניהו בבחירות האלה – זה לא יעזור במילימטר”.

יעקב עקיבא
נתן תודה: 43 פעמים
קיבל תודה: 20 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 08 ספטמבר 2019, 21:12

ב'משפחה' השבוע הייתה כתבה שלמה של אריה ארליך, ראיונות עם רבני חבד נגד ההצבעה ל 'עוצמה יהודית.
אחד הנקודות שכולם אמרו זה ש'עוצמה' תעלה בסקרים בשביל לאבד קולות לימין.

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 08 ספטמבר 2019, 21:19

12055c5a-c1fb-4ec8-a658-583cd1296e9c (2).jpg
ביאור 2019-09-08 210935.png
ביאור 2019-09-08 211009.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 08 ספטמבר 2019, 21:20

יורם שפטל, מראשי 'עוצמה יהודית' נגד עוצמה יהודית כרגע.
מרדיו 103:
המאזין תהה מדוע חברי הליכוד תוקפים את מפלגת עוצמה יהודית: "בימים הקרובים הם יעברו את אחוז החסימה" • שפטל: "הם לא יכפילו את כמות המצביעים"

המאזין ביקש לבדוק מדוע בליכוד תוקפים את עוצמה יהודית והוסיף כי הם יצטרכו אותם בהמשך כדי להשיג רוב בגוש הימין. שפטל הוריד את הציפיות ואמר: "אין כח בעולם שעוצמה יהודית מסוגלת להכפיל את כוחה הפוליטי מ70 ל140 אלף".

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 08 ספטמבר 2019, 21:25

מערוץ 7
האסטרטגיה של השמאל: לנפח את בן גביר
בכחול לבן טוענים כי "עוצמה יהודית" קרובה לאחוז החסימה כדי לגרום לאנשי ימין לבחור בהם וכך להשליך לפח את קולות המחנה הלאומי.

ערוץ 7 , ח' באלול תשע"ט 08/09/19 18:41
שיתוף

ראשי עוצמה יהודית
ראשי עוצמה יהודיתצילום: יונתן זינדל, פלאש 90
אנשי מפלגת "כחול לבן" טוענים מעל לכל במה כי מפלגת עוצמה יהודית קרובה לאחוז החסימה, זאת בניגוד לבדיקה המעמיקה שנערכה בליכוד לפיה המפלגה לא קרובה לאחוז החסימה ואין לה סיכוי להצליח בבחירות.

המטרה היא לגרום למצביעי ימין לבחור במפלגה וכך ''לשרוף'' קולות שיאפשרו למחנה הלאומי להקים ממשלה לאחר הבחירות.

כך למשל צייץ חבר הכנסת יועז הנדל מכחול לבן: "עוצמה לישראל עומדת לעבור את אחוז החסימה. אלה שתי האפשרויות היחידות: 1.ממשלה אחדות רחבה, ציונית, לאומית- ליברלית. חזון כחול לבן. 2. ממשלת ביבי, חרדים, חרדלים ועוצמה יהודית. חזון נתניהו. תבחרו".

הפרשן הפוליטי של העיתון "ישראל היום" מתי טוכפלד אמר הבוקר לתחנת הרדיו קול ברמה "יש קמפיין בשמאל הקורא לאנשים לשקר בסקרים ולהודיע כי הם מתכוונים להצביע ׳עוצמה יהודית׳, ובכך להגדיל את כוחם ולגרום לאיבוד קולות גדול יותר בימין".

ביום שישי כתב על כך פרשן חדשות 12 עמית סגל, "כמו בארבע הפעמים הקודמות, גם הפעם סיכוייו של בן גביר להיבחר קלושים: כשרץ באפריל יחד עם הבית היהודי והאיחוד הלאומי, הוא זכה ל־160 אלף קולות. כיצד יביא עכשיו לבדו 140 אלף? מהיכן אמורים להיוולד רבבות כהניסטים?

''ראשי עוצמה זוכים לסיקור בלתי פוסק בעיתונות, חלקו פרי כישורי היח"צ המפוארים של ראש הרשימה, וחלקו בגלל הרצון משמאל לנפח את בן גביר כדי להוסיף עוד קיסם למדורה שבה יישרפו קולות הימין".

לדברים הצטרף אחד מתומכיו של איתמר בן גביר, עורך הדין יורם שפטל, שקרא למפלגה לפרוש ולא לשרוף עשרות אלפי קולות.

במאמר שפרסם שפטל בעיתון מעריב הוא טען כי המפלגה של איתמר בן גביר "נבעטה" מאיחוד מפלגות הימין ''תוך גילוי התנשאות ושחצנות'', בעיקר מצד הבית היהודי, אולם ל''עוצמה יהודית'' אין כל סיכוי לעבור את אחוז החסימה.

"למרבה הצער עוצמה יהודית לא תקבל בשום מקרה 140 אלף קולות או קרוב לכך. אין כל סיכוי שתעבור את אחוז החסימה - היא תהיה רחוקה ממנו בכ־20 אלף קולות - כך שתגרום לאובדן שלושה מושבים מהמחנה הלאומי. זהו תרחיש שעלול, בסבירות גבוהה, לטרפד הקמת ממשלה לאומית", כתב שפטל.

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 08 ספטמבר 2019, 21:28

יאיר ברוכוב (חב"דניק ) בטוויטר:
צאו מהסרט. עוצמה לא תפרוש. הם יודעים היטב שלא יעברו, ומטרתם היא שריפת קולות מכוונת, כדי לצבור קלפים למו"מ עתידי. ארץ ישראל? לעזאזל. שתשרף.

היפופוטם
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי היפופוטם » 08 ספטמבר 2019, 21:42

א יודעלע כתב:
08 ספטמבר 2019, 21:19
12055c5a-c1fb-4ec8-a658-583cd1296e9c (2).jpgביאור 2019-09-08 210935.pngביאור 2019-09-08 211009.png
חזק ביותר
(האחרון כמובן)

מי זה
נתן תודה: 29 פעמים
קיבל תודה: 31 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 09 ספטמבר 2019, 10:15

פעילת השמאל סיגלית קסלר מהפעילות המפגינות מול בית היועמ"ש מידי שבוע כתבה בפייסבוק כי בכל סקר היא עונה כי מצביעה לעוצמה יהודית.
מבזקים
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 10 ספטמבר 2019, 20:55

ב"ה י' אלול חודש הרחמים ה'תשע"ט

לכבוד אנ"ש חסידי חב"ד באה"ק ת"ו.

הנדון הבחירות ל"כנסת" העומדות בפתח

כותב כ"ק אדמו"ר מוהרש"ב נ"ע ש"הציונים" שהקימו את המדינה

ושולטים בה מטרתם בהקמת המדינה לעקור רח"ל את הדת

מעם ישראל (מובא בקונטרס ומעין יצא וגו' בפתיחה)

עד עתה החריבו את החינוך היהודי כליל מבתי הספר שלהם

ועתה מצהירים שעומדים להלחם מלחמת חורמה כנד היהודים

שומרי התורה וחותרים למצב שיאסרו קיום מצוות ממש כמו

"היבסקציה" הרוסית בדור הקודם.

על כך מרגיש אני חובה לצאת בזה להגן על תורתנו הקדושה

ואציין ג' נקודות:

א) "עצמה יהודית" יש לה חזקה שאינה עוברת את אחוז החסימה

וספק פיקוח נפש של העברה על דת מחללים עליו את השבת ואסור להצביע עבורם

ב) איסור חמור להמנע מהצבעה כך הורה כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו מלך המשיח

ג) חובה להצביע "ג" רשימת אגודת ישראל שהיא ללא ספק החרדית

ביותר וגם התחייבה לשמור על שלמות ארץ ישראל בלי להחזיר אף שעל

והקב"ה הרואה בעניינו למענו למענו יעשה ויצילנו מהקמים עלינו

ובאתי עה"ח

בברכת כוח"ט לשנה טובה ומתוקה

הרב גדליהו אקסלרוד

ממייסדי מטה משיח ומרבניו
https://a7.org/?file=20190910182829.png

משיב.
קיבל תודה: 9 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 11 ספטמבר 2019, 11:00

רק שכחו את 120,000 מצביעי זהות (על תספרו לי על קאנביס, כי כ 90% מהם ביישובים ימניים מובהקים ובהתנחלויות).
ולא שמו לב שעוצמה קפצה בכ 1%, מיד עם פרישת פייגלין.
ולא שמו לב שימינה לא עלתה עם פרישת פייגלין אלא ירדה. (ממוצע השבוע לימינה 8.6%, שבוע שעבר 9.4% ושבוע קודם לכן 10%.

אז לאן הלכו מצביעי זהות? כמחציתם לעוצמה יהודית!

420,000 הצביעו למפלגות שמימין לליכוד. טב 160,000, נ 140,000 ז 120,000. וזה אחרי שתיית הקולות של ביבי.
בסקרים ראו 420,000 ואף יותר מימין לליכוד כשימינה היתה בממוצע הסקרים לפני חודש 10.5 מנדטים, כף 2.2% ז 2.1%.

ימינה ירדה בכ 2 מנדטים וזהות פרשה, פשוט שהקולות הלכו ברובם לעוצמה. (2% של זהות ו2 מנדטים של ימינה).

כל הדוברים שהובאו כאן, יהודים שיודעים דברים שונים, אבל בחשבון הם בורים.

לחרד"לים אין למי להצביע, אחרי שבנט ושקד תומכים במתועבים, ופרץ שנבהל מהתקשורת וחזר בו.
לעוצמה יש מהיכן להתחזק, (זה לא ג' שמאגר הקולות שלה קבוע ויציב) והיא אכן מתחזקת.

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 11 ספטמבר 2019, 11:22

משיב, עברת על מצביעי זהות וראית ש90 מהם בהתנחלויות?
כי אני עברתי
וזה ממש לא נראה כך.

סמל אישי של משתמש
אני פה
קיבל תודה: 73 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 11 ספטמבר 2019, 12:03

צודק עיקר המסה ל זהות היה אצל החיילים והערים הגדולות בהתנחלויות אחוז קטן מאוד. בביתר וברכפלד היו לזהות יותר קולות מהתנחלויות אחרות.

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 11 ספטמבר 2019, 12:37

הקלטה לוהטת שמסעירה את חב"ד: ערב הגשת הרשימות שלח הרב דוד נחשון מאוסטרליה, יו"ר ניידות חב"ד ומי שנחשב למקורבו של ראש הממשלה נתניהו, הודעה מוקלטת חריפה לאיש "עוצמה יהודית" ברוך מרזל.

בהודעה הזהיר הרב נחשון את מרזל שלא יעז, הוא ובן גביר, לרוץ עם מפלגת "עוצמה יהודית" לבד ולמוטט את גוש הימין, כשהוא מבהיר כי חב"ד לא צפויה ללכת איתם להרפתקאות מזיקות.

הקלטות ווטצאפ שהעביר הרב דוד נחשון לברוך מרזל לפני סגירת הרשימות בשם רבני חב"ד חושפות כי רבני חב"ד התנגדו נחרצות לפרישת עוצמה יהודית מ'ימינה' והזהיר אותם כי עליהם לקחת את המקום השמיני שייכנס בוודאות בשל חשש לקריסת גוש הימין - מה שאכן מתגשם כעת.

הרב נחשון העביר להם אזהרה מפורשת שאם יפלגו את הימין - חב"ד לא יצביעו עבורם. אולם ראשי עוצמה לא התייחסו לפניה ולמאמצים הכבירים של ראשי חב"ד לא לפלג את הימין.

התמליל המלא של ההודעה:

"ברוך, ערב טוב ולילה טוב אני מדבר אליך מאוסטרליה זה דוד נחשון.

"תשמע אני עומד פה מרחוק משתומם ורועד כולי מהמצב. ואני אומר לך, כבר השארתי לך הודעה ששלחתי לבן גביר היום, ואני אומר לך וגם למיכאל תתעוררו בטרם יהיה מאוחר. בכביש לא צודקים צריך ללכת חכמים.

"אני מוכן להסכים איתך על כל מיני דברים שאתה אומר, דבר אחד לא אוכל להסכים, אם חס וחלילה תלכו בנפרד, תוציאו לכם מהראש שמישהו מאתנו... רוב רובנו תמיד יש מיעוט שיתמוך בכם, ונודיע על זה, ואת ההקלטה הזאת תוכל לשמור, נודיע לאנשים שלא יצביעו לכם.

"אין שום הבדל למקום שמונה שש או שבע או תשע. האיחוד הזה יכול להביא 13 14 מנדטים, עשר בטח הוא יביא. ברור ששמונה הם יביאו, ואם אנחנו רוצים שאחד משלנו כמו בן גביר ייכנס, זה הדרך היחידה כרגע.

"שלחתי הודעות לבנט ולסמוטריץ ולכל העולם כולו ואשתו. אני יודע שסמוטריץ עשה כל מה שהוא יכול לעשות במצב שלו, גם המפלגה שלו הורגת אותו שהוא ויתר על הקולות שלהם. כל אחד אומר על השני. זה נשמע גרוע מאד, כמו גן ילדים.

"זה לא מעניין כרגע אם אתם תגרמו ולא תכנסו בשנייה האחרונה, תזכור טוב מה שאמרתי, לא יהיה על זה הנחות, סליחה שאני מדבר בצורה הזאת.

"אני אומר לכם ברור, חב"ד לא תלך עוד הפעם להרפתקאה של בזבוז עשרות אלפי קולות. קח בחשבון, ואנחנו נודיע שלא יהיו יותר כאלו דברים.

"אני מבקש ממך תודיע לבן גביר, מספיק על העקשנות המוזרה, מספיק על הדברים האלו. תלכו על מה שנותנים, אם זה שמונה שיהיה שמונה, גם תשע יעבור הכל יעבור. ככה בטוח לא תעברו. מאה אחוז לא תעברו, בריא ושמא בריא עדיף. והבריא כאן יותר קרוב לבריא מאשר לספק. כי שמונה בוודאי יעברו ואתם תהיו בפנים. והעיקר שתהיו בפנים לא משנה המספר, אחת ולתמיד תכנסו ואחרי זה נראה הלאה.

"זה הדבר היחיד שנוכל לבוא לחב"דניקים. אחרת אתם תגרמו בידיים שלכם שכולם יעברו, ילכו לאגודה ש"ס ולליכוד. רק לא אליכם, אליכם לא יתנו את הקולות.

"תודיע דחוף לכולם, מיד להסכים מה שיתנו! עכשיו כרגע, ברגע האחרון. תסכימו לזה אחר כך יהיה חוק נורווגי וכל מיני דברים. לכו על זה אין ברירה. להצדיק אתכם נצדיק אתכם. אין בעיה נעשה אותכם צדיקים גדולים. כרגע זה מה יש. הפעלנו את כל המנופים שלנו על כולם, כרגע זה מה יש תלכו על מה שנותנים.

"אני מקווה שיהיה לכם מספיק שכל להקשיב למה שמדברים אתכם. שלא תגידו אחר כך לא אמרנו. ואני לא מדבר סתם דברים באוויר. אתם תראו את זה בהצהרה ברורה וכו'. הרב הבלין אמר לכם את זה, ואמר לכם את זה גם בשמי והוא אמר לכם את זה במאה אחוז".

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 11 ספטמבר 2019, 13:36

בן גביר ידע היטב שאין לו סיכוי לעבור הוא פשוט סומך על הרבה ימניים וחרדים פשרנים שיצביעו בסופו של דבר עבורו כדי להציל את גוש הימין. ואם אכן יעבור פעם הבאה הוא יגיד שהוא שווה 4 מנטדים...

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון
נתן תודה: 3 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 11 ספטמבר 2019, 15:25

מי יודע אולי זה יעבוד בהפוך על הפוך - השמאל יפיץ שהוא עובר כדי לבזבז קולות ימין, הוא יצליח יותר מדי כי הרבה מאד ישתכנעו מזה ובסוף הם יעברו. איזה קטע זה יהיה...
"אנחנו דומין כמו מי שמנגן - והעולם מרקדין, ומי שאינו מבין ושומע את הניגון - היא פליאה בעיניו מה הם רצים אחריו ומה הם מרקדים, כך היא הפליאה אצל העולם - על מה אתם רצים אחריי" (חיי מוהר"ן)

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
נתן תודה: 56 פעמים
קיבל תודה: 22 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 11 ספטמבר 2019, 15:55

משיב. כתב:
11 ספטמבר 2019, 11:00
רק שכחו את 120,000 מצביעי זהות (על תספרו לי על קאנביס, כי כ 90% מהם ביישובים ימניים מובהקים ובהתנחלויות).
ולא שמו לב שימינה לא עלתה עם פרישת פייגלין אלא ירדה. (ממוצע השבוע לימינה 8.6%, שבוע שעבר 9.4% ושבוע קודם לכן 10%.

420,000 הצביעו למפלגות שמימין לליכוד. טב 160,000, נ 140,000 ז 120,000. וזה אחרי שתיית הקולות של ביבי.
בסקרים ראו 420,000 ואף יותר מימין לליכוד כשימינה היתה בממוצע הסקרים לפני חודש 10.5 מנדטים, כף 2.2% ז 2.1%.

ימינה ירדה בכ 2 מנדטים וזהות פרשה, פשוט שהקולות הלכו ברובם לעוצמה. (2% של זהות ו2 מנדטים של ימינה).

לחרד"לים אין למי להצביע, אחרי שבנט ושקד תומכים במתועבים, ופרץ שנבהל מהתקשורת וחזר בו.
אשמח להסבר מנין לך שקולות מפלגת זהות הגיעו מההתנחלויות ?
ככה"נ אתה לא צודק כלל וכלל.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 11 ספטמבר 2019, 16:50

משיב. כתב:

בדיקה של כמה ישובים בהתנחלויות מעלה את אחוזי ההצבעה כדלהלן:
ביאור 2019-09-11 164354.png
אפשר לסכם שבכל ההתנחלויות זהות לא הגיעה ל10 אלף קולות...

כאן תוכלו לראות את ציולמי המסך של תוצאות הבחירות בישובים הנ"ל
https://www.jumbomail.me/he/Downloads.a ... 3838673D3D

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 11 ספטמבר 2019, 16:59

משיב. כתב:
ממש ממש ממש לא צודק.
עוצמה יהודית = כהניסטים = מפלגה ששנואה אצל מרבית הציבור הישראלי.
לשם השוואה, יש את המפלגות החרדיות, ויש את הפלג/ הנטורי קרתא.
אם את החרדים שונאים, את הפלג ואת נטורי קרתא- פי 2.

בדיוק אותו הדבר בציבור הכללי כלפי מפלגות דליות לעומת הכהניסטים.

ויותר מזה, כל ההשקפה של הציבור הדתי לאומי- הוא כמה שיותר להתערב ולהיות בקשר עם הציבור הכללי, וכמה שיותר לרקוד 'מה יפית' בפניהם.
(לא שזה עוזר להם משהו)
עד כדי כך שהם מסכימים לרוץ כשבראש עומדת אישה חילונית! (למרות שזה לא יביא להם הרבה מדי קולות, זה רק בשביל שירגישו טוב עם עצמם)

החרדלי המצוי שלא משתייך לעוצמה, בחיים לא ירצה לשייך את עצמו לעוצמה, לפחות כמו שכל חרדי סטנדרטי לא ירצה להצביע למפלגת 'נטורי קרתא', ואף יותר.

אתה צודק שיש חרדלים שלא מרגישים בנח עם שקד, אבל קשה להאמין שיצביע עוצמה בגלל: א. הוא מתקשה להתחבר עם האג'נדה שלה, כאמור. ב. החשש הרציני שלא יעברו את אחוז החסימה.
לכן ההגיון אומר שהכי סביר, שכמו כל האג'נדה של הציבור הדלי, שאומרת בוחרים את הרע במיעוטו, הוא יחליט לבחור עבור הרע במיעוטו שזה ימינה / ג'.
(וזה מה שרואים שרבני הציבור מורים לע"ע)

לא ראיתי שום רב, לא חרדי ולא דתי לאומי, שהורה להצביע עוצמה!

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 11 ספטמבר 2019, 17:01

אגב, שאלה לחב"דניקים:
במה עוצמה נחשבת מפלגה חרדית?
- אין לה שום רב מורה דרך
- משלבת נשים ברשימה
- מקפידה לשלב גם חילונים ברשימה (יורם שפטל ועוד)

מי זה
נתן תודה: 29 פעמים
קיבל תודה: 31 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 11 ספטמבר 2019, 17:44

א יודעלע כתב:
11 ספטמבר 2019, 17:01
אגב, שאלה לחב"דניקים:
- אין לה שום רב מורה דרך
- משלבת נשים ברשימה

- במידה מסויימת, גם לחב"ד אין כיום מנהיג על [כפי שיש למפלגות החרדיות]
- המגדריות בחבד תמיד היתה אחרת מאשר בציבוד החרדי הקלאסי
- הכיפה של שפטל? נו.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון
נתן תודה: 3 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 11 ספטמבר 2019, 17:48

אגב שפטל מגדיר עצמו את כאתאיסט גמור.
"אנחנו דומין כמו מי שמנגן - והעולם מרקדין, ומי שאינו מבין ושומע את הניגון - היא פליאה בעיניו מה הם רצים אחריו ומה הם מרקדים, כך היא הפליאה אצל העולם - על מה אתם רצים אחריי" (חיי מוהר"ן)

יוסף בן יוסף
נתן תודה: 74 פעמים
קיבל תודה: 4 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 11 ספטמבר 2019, 17:55

מי זה כתב:
11 ספטמבר 2019, 17:44
א יודעלע כתב:
אגב, שאלה לחב"דניקים:
- אין לה שום רב מורה דרך
- משלבת נשים ברשימה

- הכיפה של שפטל? נו.
שפטל לא חסר כיפה, אלא מצהיר על עצמו כי איננו מאמין שהעולם נברא על ידי בורא רח"ל, "הוא מקיים מצוות, כי זה חלק מהזהות/לאומיות היהודית", שילך לעזאזל עם המצוות שלו...

יוסף בן יוסף

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 11 ספטמבר 2019, 17:57

א יודעלע כתב:
אגב, שאלה לחב"דניקים:
- אין לה שום רב מורה דרך
- משלבת נשים ברשימה
מקפידה על קלה כבחמורה.
נלחמת על כל חוק דתי (למשל, לא מוכנה לשבת בממשלה שיהיו בה עבודות רכבת בשבת!).
הלכתית הנשים לא כ"כ חד משמעי, ראה בשו"ת אג"מ, וגם בציבור החרדי סומכים עליו כשיש להצביע למועמדת חילונית לראשות ערים וכיוצא.

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
נתן תודה: 56 פעמים
קיבל תודה: 22 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 11 ספטמבר 2019, 18:25

יוסף בן יוסף כתב:
11 ספטמבר 2019, 17:57
א יודעלע כתב:
אגב, שאלה לחב"דניקים:
- אין לה שום רב מורה דרך
- משלבת נשים ברשימה
מקפידה על קלה כבחמורה.
נלחמת על כל חוק דתי (למשל, לא מוכנה לשבת בממשלה שיהיו בה עבודות רכבת בשבת!).
הלכתית הנשים לא כ"כ חד משמעי, ראה בשו"ת אג"מ, וגם בציבור החרדי סומכים עליו כשיש להצביע למועמדת חילונית לראשות ערים וכיוצא.
הוא מתכוון לחלק של האפיון הדתי של המפלגה - שאת זה אין לה.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 11 ספטמבר 2019, 20:50

מי זה כתב:
11 ספטמבר 2019, 17:44
א יודעלע כתב:
אגב, שאלה לחב"דניקים:
- אין לה שום רב מורה דרך
- משלבת נשים ברשימה

- הכיפה של שפטל? נו.
לא דברתי על מנהיג על
אלא על תמיכה של רבנים
גם לציונות הדתית אין מנהיג על
אבל יש הרבה רבנים שתומכים במפלגת הבית היהודי
ויש אפילו רבנים שתומכים באילת שקד שתעמוד בראש.

לא ראיתי שום רב שתומך בעוצמה יהודית.
כלומר זו מפלגה בלי 'דעת תורה' בכלל.

אז נכון שנראה שהכוונות שלה מאוד רצויות
אבל המעשים שלה,
לפחות עכשיו נראה שהם לא כ"כ רצויים.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 11 ספטמבר 2019, 20:57

הרבה שמאלנים אומרים בסקרים שיצביעו עוצמה כדי להכשיל את גוש הימין.

יעקב עקיבא

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 11 ספטמבר 2019, 21:14

@amit_segal:
נפלה ההכרעה אצל נתניהו: אמר עכשיו לערוץ 7:
מי שמצביע לבן גביר זורק קולות לפח.

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 11 ספטמבר 2019, 21:18

רבותי תפנימו!
בגלל 1400 קול שחסרו לבנט
לא הוקמה ממשלת ימין של 62 בלי ליברמן!!!

איך אפשר להמר עכשיו עם 100 אלף קולות?!

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 11 ספטמבר 2019, 21:22

יאיר שרקי חושף הערב (רביעי) ב'ערוץ 12', כי גורמים בציבור החרדי הפיקו מגזין תמונות חרדי שיודפס במאות אלפי עותקים. הכוכב של המגזין הוא לא פחות מאשר יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן. במגזין נראה ליברמן מצטלם עם עשרות רבנים ואדמו"רים, עם כיתוב הסבר מתחת לכל תמונה בדיוק כמו במגזיני התמונות המוכרים לנו מחצרות החסידויות.

הכותרת של המגזין: "בהוקרה לליברמן על 30 שנות סיוע לעולם התורה".

יעקב עקיבא

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 11 ספטמבר 2019, 21:24

אני פה כתב:
11 ספטמבר 2019, 21:22
יאיר שרקי חושף הערב (רביעי) ב'ערוץ 12', כי גורמים בציבור החרדי הפיקו מגזין תמונות חרדי שיודפס במאות אלפי עותקים. הכוכב של המגזין הוא לא פחות מאשר יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן. במגזין נראה ליברמן מצטלם עם עשרות רבנים ואדמו"רים, עם כיתוב הסבר מתחת לכל תמונה בדיוק כמו במגזיני התמונות המוכרים לנו מחצרות החסידויות.

הכותרת של המגזין: "בהוקרה לליברמן על 30 שנות סיוע לעולם התורה".
:lol:: :lol:: :lol::

משיב.

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 11 ספטמבר 2019, 22:09

א יודעלע כתב:
11 ספטמבר 2019, 11:22
כי אני עברתי
וזה ממש לא נראה כך.
כתבתי ריכוזי הימין והתנחלויות, גם קרית משה זה ריכוז של חרד"לים, וכן בערים שבהם הימין החדש ואיחוד הימין חזקים.

עברתי עכשיו שוב, ואכן היכן שאיחוד הימין והימין החדש חזקים, זהות חזקה. על תתפוס אותי על ה 90% אולי רק 85%, כוונתי רוב גדול מהקולות מוכחים לפי המיקום שהם מהימין.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 11 ספטמבר 2019, 22:12

מקורבים לרה"מ: "לעוצמה אין סיכוי לעבור את אחוז החסימה, הנסקרים מרמים"

משיב.

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 11 ספטמבר 2019, 22:29

אני פה כתב:
11 ספטמבר 2019, 22:12
בדיחה טובה!
ודאי שליכודניקים ידאגו לליכוד, וימינה ידאגו לימינה.

כשהסקרים הראו שלא עוברים: 'תאמינו לסקרים'.
כשהסקרים אומרים שעוברים: 'אל תאמינו לסקרים'.

שמישהו יסביר לי איך אחרי שפייגלין ירד, לא היתה שום התחזקות לימינה.
איפה 2%+ שזה כ90,000 קולות שאמרו בסקרים שיצביעו זהות?
ולאן נעלמים מצביעי ימינה שיורדת בסקרים בכמעט 2 מנדטים מלפני פרישת זהות?
גם הליכוד לא התחזק בסקרים במאומה.

איפה 420,000 שהיו נאמנים למפלגות הימין והצביעו להם גם לאחר שתיית הקולות של ביבי.
לפי הסקרים מצביעי ימינה הם כ 270,000. חסרים 150,000 קולות בימין. היכן הם?

התשובה ברורה: אצל עוצמה יהודית.

נ. ב. אני מנתח את הדברים על פי אמיתותם, לא מתוך אינטרס להשפיע.
אין בדברים כדי לקרוא למצביעי ג' ושס להצביע להם. אנחנו מצביעים כהוראת גדולי התורה.
נערך לאחרונה על ידי משיב. ב 11 ספטמבר 2019, 22:34, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 18 פעמים
קיבל תודה: 6 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 11 ספטמבר 2019, 22:33

משיב. כתב:
11 ספטמבר 2019, 22:29
אני פה כתב:
בדיחה טובה!

איפה 420,000 שהיו נאמנים למפלגות הימין והצביעו להם גם לאחר שתיית הקולות של ביבי.

משיב אתה מוכן לתת למישהו אלפיים ש"ח אם הם לא עוברים?

יוסף בן יוסף

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 11 ספטמבר 2019, 22:38

משיב. כתב:
אני פה כתב:
בדיחה טובה!

נ. ב. אני מנתח את הדברים על פי אמיתותם, לא מתוך אינטרס להשפיע.
אין בדברים כדי לקרוא למצביעי ג' ושס להצביע להם. אנחנו מצביעים כהוראת גדולי התורה.
כבר ניסיתי לבדוק אם זהו גלגול נוסף של... :D

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 11 ספטמבר 2019, 22:40

זה נראה שביבי כבר השלים עם העובדה שבכל מצב לא יהיו לו 61 ולכן מנסה לפחות שהליכוד תהיה המפלגה הכי גדולה בשביל הנשיא. אבל לכא' זה מהלך טפשי כי אם הנשיא יטיל עליו את המלאכה ראשון בלי 61 אין סיכוי שגנץ יחבור אליו.

משיב.

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 11 ספטמבר 2019, 22:41

4000 כתב:
11 ספטמבר 2019, 22:33
משיב. כתב:
אני פה כתב:
בדיחה טובה!

משיב אתה מוכן לתת למישהו אלפיים ש"ח אם הם לא עוברים?
לא קבעתי שהם עוברים, אני אומר שהסקרים כרגע נכונים, הם על גבול אחוז החסימה.
אם הגעוואלד של הליכוד וימינה יצליחו הם לא יעברו, ואם ההבנה שדווקא תמיכה בהם תציל את הגוש הם יעברו.

המציאות הוכיחה שהעוילם גוילם, וברגע האחרון מתלכדים סביב שני הגדולים.
העובדה היא שנתניהו הקים ממשלה, כשהיה מפלגה שניה בגודלה ולא לבני שמפלגתה היתה הגדולה.
והעובדה היא שנתניהו לא הצליח להקים ממשלה עכשיו, אע"פ שהליכוד המפלגה הגדולה.

ראשות הממשלה תלויה בגוש, ולא במפלגה הגדולה, אבל לך תדע מה יעשה העוילם גוילם.

משיב.

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 11 ספטמבר 2019, 22:45

אני פה כתב:
11 ספטמבר 2019, 22:40
זה נראה שביבי כבר השלים עם העובדה שבכל מצב לא יהיו לו 61 ולכן מנסה לפחות שהליכוד תהיה המפלגה הכי גדולה בשביל הנשיא. אבל לכא' זה מהלך טפשי כי אם הנשיא יטיל עליו את המלאכה ראשון בלי 61 אין סיכוי שגנץ יחבור אליו.
לנו זה ממש לא משנה אם תהיה ממשלת אחדות ליכוד-כח"ל, או כח"ל-ליכוד. השאלה אם לראש הממשלה יקראו גנץ או שיקראו לו סהר זה ממש לא חשוב. כי בממשלת אחדות מי שיקבע את היחס ליהדות יהיה לפיד.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 11 ספטמבר 2019, 22:53

כוונתי שאם גנץ יקבל ראשון את הרשות להרכבת הממשלה, אז יש יותר סיכוי שאחרי שלא יצליח הוא יכנס לממשלה תחת ביבי בלי לפיד.

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 11 ספטמבר 2019, 23:03

משיב. כתב:
11 ספטמבר 2019, 22:09
א יודעלע כתב:
11 ספטמבר 2019, 11:22
כי אני עברתי
וזה ממש לא נראה כך.
כתבתי ריכוזי הימין והתנחלויות, גם קרית משה זה ריכוז של חרד"לים, וכן בערים שבהם הימין החדש ואיחוד הימין חזקים.

עברתי עכשיו שוב, ואכן היכן שאיחוד הימין והימין החדש חזקים, זהות חזקה. על תתפוס אותי על ה 90% אולי רק 85%, כוונתי רוב גדול מהקולות מוכחים לפי המיקום שהם מהימין.
אני מחכה להוכחות שלך.
בינתיים אני הבאתי צילומי מסך של התנחלויות
ושם עפעס התאוריה שלך לא כ"כ תופסת.

לכבודך הלכתי להשוות באקסל של תוצאות הבחירות
לפי ישובים קצת קשה לקבוע,
כי אם ניקח את ירושלים כדוגמא
טב קבלה 17662
נ 11599
וז 6946
אבל מי יודע באילו קלפיות מדובר, ובאילו אזורים מדובר

לכן הלכתי והשוויתי לפי קלפיות
וזה מה שקבלתי:
טב מהגבוה לנמוך (מדובק בקלפיות ולא בישובים! מאנם מצוין שם הישוב)
ביאור 2019-09-11 230007.png
נ מהגבוה לנמוך
ביאור 2019-09-11 230040.png
ז מהגבוה לנמוך היה קשה, כי הגבוהים היו בעיקר קלפיות חיצוניות. קרי חיילים.
ניסתי להביא מדגם מקלפיות בערים:
ביאור 2019-09-11 230123.png
בקיצור
תראו לבד שאין כל קשר בין הגודל של טב ונ לגודל של זהות.

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 11 ספטמבר 2019, 23:08

וזו רשימת הערים בהם זהות מקבלת הרבה קולות. מהגבוה לנמוך
ביאור 2019-09-11 230734.png
לכו תסמכו על מצביעי זהות...

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 11 ספטמבר 2019, 23:11

צוריאל שרון, ‏‏‏‏בעלים משותף בחברת המחקר והאסטרטגיה Direct Polls עם שלמה (מומו) פילבר, מצייץ הערב בטוויטר:

ראש הממשלה נתניהו קיבל את ההחלטה הנכונה הערב בהתייחס לעוצמה יהודית. פילבר ואני מתעקשים זה זמן: עוצמה יהודית לא עוברת את אחוז החסימה. נסביר בהרחבה:

מרבית הסוקרים הפועלים עם גופי התקשורת, מתבססים על פאנלים אינטרנטיים לצורך איסוף תשובות הנדגמים. כל אדם יכול להירשם לפאנלים הללו באופן חופשי. גופים קטנים ומאורגנים, ובוודאי כשמדובר במפלגות, יכולים ליזום רישום והשתתפות מוגברת של פעיליהם שישפיעו על התוצאות.

פעילי עוצמה יהודית - בדיוק כפי שהתרענו לגבי פעילי 'זהות' במועד א' (תחת מתקפות ישירות של פייגלין עלינו) עושים את זה בשבועות האחרונים באופן מוגבר בואו נדבר על מספרים: מפלגה קטנה שיש לה 2% בסקרים - יכולה באמצעות השפעה של 12-14 משתתפים לקבל בקלות עוד 2% תמיכה בסקרים ולזהם את המדגמים.

תאמינו או לא, אבל כדי להביא 2 מנדטים נוספים בסקרים צריך 24 (!) פאנליסטים. כדי להביא אותם בקלפי - צריך להביא 70,000 מצביעים אמיתיים יחי ההבדל הקטן.

זה בדיוק מה שעשו פעילי זהות במועד א': המפלגה עודדה מאות פעילים שלה להשתתף בפאנלים, ומשקלם במדגמים הכפיל את עצמו מהתמיכה הממשית בשטח. שבוע לפני הבחירות, בסקרים של כלל המכונים, זהות עמדה על 5-6 מנדטים. בקלפי? זהות סיימה בקושי עם 3.

השיטה שאנחנו מפעילים מונעת השפעה על תוצאות המדגם, למרות נסיונות ההסתערות של פעילי עוצמה גם על הפאנלים שלנו.

אנחנו חוזרים ומדגישים: בסקרים שלנו, גם השבוע, עוצמה יהודית לא חוצה את 2.5% התמיכה.

בעוד פחות משבוע נדע אם עוצמה יהודית הצליחה להביא עוד 70,000 תומכים אמיתיים לקלפי או לחילופין, זרקה 2.5 מנדטים לפח. אנחנו עומדים גם הערב מאחורי האופציה השנייה.

עד כאן.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 11 ספטמבר 2019, 23:21

הוא סותר את עצמו מצד אחד הוא כותב שעוצמה שווה 2.5 אחוז שזה יותר מ-100 אלף קול ומצד שני כותב שחסרים לה 70 אלף ?

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 11 ספטמבר 2019, 23:25

2.5 מנדטים הם פחות מ2.5%
יותר באזור של 2% (ליתר דיוק 2.0833333%)

ואתה נתפס לזוטות ממש.
100 אלף קול הם 3 מנדטים. לא 2.5 מנדטים

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 11 ספטמבר 2019, 23:28

מה שמצחיק בכל הענין הזה,
זה שאנשים נתפסים על זה שעוצמה עלתה בעוד עשירית האחוז בסקרים, ובעוד עשירית האחוז בסקרים ומתלהבים מזה

כאילו הימין החדש לא פספסו את אחוז החסימה ב1400 קול, שהם 3 מאיות האחוז...

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 11 ספטמבר 2019, 23:34

הוא כותב 2.5 אחוז שזה מאוד קרוב לאחוז החסימה שעומד על 3.25. אם אחוז ההצבעה יהיה נמוך כמו שאומרים אז אחוז החסימה יהיה בערך 130 אלף קול, שזה אומר שחסרים לו 30 ולא 70. ובכל אופן אם יש מאה אלף איש בלתי אחראיים שיצביעו לו עדיף שיהיו עוד 30 אלף שישלימו לו את זה ולא יזרקו את כל הקולות לפח, כמובן שחרדי צריך לשמוע לרבותיו.

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 11 ספטמבר 2019, 23:42

א. הוא לא כתב שיש 100 אלף מצביעים בשום מקום.
ב. הוא כותב שיש להם פחות מ-2.5 שהם באזור ה-87 אלף קול.
ג. הטעות שלו היא שהוא כותב שהם צריכים לגייס 70 אלף קול, והם צריכים לגייס 'רק' 50 אלף קול, בנחה שחב"ד יצביעו להם באותם כמויות כמו עד היום.

שלח תגובה