הימור תוצאות בחירות אלול תשעט

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
אני פה
קיבל תודה: 73 פעמים

הימור תוצאות בחירות אלול תשעט

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 22 אוגוסט 2019, 02:02

מי שיצליח לכוון הכי קרוב לתוצאות האמת, יזכה לפרס מיאיר.

לנתניהו יהיה גוש 61-62

ליכוד 33

ליברמן -6

אגודה- 7

ש"ס 8

ימינה 13

סמל אישי של משתמש
יעבץ
נתן תודה: 12 פעמים
קיבל תודה: 9 פעמים

Re: הימור תוצאות בחירות אלול תשעט

נושא שלא נקרא על ידי יעבץ » 22 אוגוסט 2019, 12:37

אני פה כתב:
22 אוגוסט 2019, 02:02
מי שיצליח לכוון הכי קרוב לתוצאות האמת, יזכה לפרס מיאיר.

לנתניהו יהיה גוש 61-62

ליכוד 33

ליברמן -6

אגודה- 7

ש"ס 8

ימינה 13
אתה מדבר על משאלות לב, או על חיוב הגיוני?
נא לפרט יותר על סמך מה אתה בונה.
(מתוך נסיון העבר, 'צומת', 'שינוי' ועוד. מפלגה שחרטה על דגלה מלחמה מחרדים הצליחה מאוד לסחוף את הימנים החילונים. ורק בהמשך לאחר 2/3 קדנציות היתה מתרסקת. בנתיים נראה שליברמן רוכב על הגל הזה).
ימינה אין לה בנק כזה של קולות (תבדוק את הבחירות האחרונות), ובוודאי לא כאשר 'עוצמה יהודית' ו'נעם' רצים בנפרד.

סמל אישי של משתמש
דוד בן ישי
קיבל תודה: 8 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי דוד בן ישי » 22 אוגוסט 2019, 13:27

הימור שלי (לצערי): ליכוד 33, כחול לבן 30, ימינה 10, הרשימה המשותפת 10, ליברמן 9, ש"ס 8, יהדות התורה 7, העבודה - גשר 7, ישראל דמוקרטית 6.

משאלת לב (עם סיכוי קטן): ליכוד 35, כחול לבן 28, ימינה 9, הרשימה המשותפת 9, ליברמן 8, ש"ס 8, יהדות התורה 8, העבודה - גשר 6, ישראל דמוקרטית 5, זהות 4.
מזמור לדוד ה' רועי לא אחסר

יוסף בן יוסף
נתן תודה: 74 פעמים
קיבל תודה: 4 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 22 אוגוסט 2019, 14:18

הימור שלי (לצערי) ליכוד ארבעים-ארבעים וחמש.
ימינה ששה, חרדים שומרים על כוחם פלוס מינוס.
משאלת לב: ימינה עשרים, ליכוד שלושים.
הבהרה, כפי שכתבתי רבות בפורום, אני מאד מאד מאוכזב מהתנהלותו ההססנית של נתניהו.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 22 אוגוסט 2019, 16:36

לדעתי ליברמן עשה טעות חייו בחתימת ההסכם עודפים עם גנץ הוא מתייג עצמו רשמית בשמאל, הליכוד הולכים לעשות מזה מטעמים, תוסיפו לזה את ההסרטה עם ר' שמואל זצ"ל שהביך אותו קשות, מעתה הוא רק ירד מטה מטה. מספיק ששנים שלושה מנדטים יעברו ממנו חזרה לגוש הימין ולנתניהו יש ממשלה.

ימינה יהיו מעל עשרה. שקד זה לא בנט, פעם שעברה הם עשו קמפיין הזוי, כנראה למדו מטעויות.

יוסף בן יוסף

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 22 אוגוסט 2019, 16:37

אני פה כתב:
22 אוגוסט 2019, 16:36
לדעתי ליברמן עשה טעות חייו בחתימת ההסכם עודפים עם גנץ הוא מתייג עצמו רשמית בשמאל, הליכוד הולכים לעשות מזה מטעמים, תוסיפו לזה את ההסרטה עם ר' שמואל זצ"ל שהביך אותו קשות, מעתה הוא רק ירד מטה מטה. מספיק ששנים שלושה מנדטים יעברו ממנו חזרה לגוש הימין ולנתניהו יש ממשלה.

ימינה יהיו מעל עשרה. שקד זה לא בנט, פעם שעברה הם עשו קמפיין הזוי, כנראה למדו מטעויות.
שים לב שהליכוד החל לדבר שאין סיכוי להגיע לשישים ואחד, ועל כן צריך ליכוד גדול ככל שניתן בשביל שכמה חכי"ם מהאופזיציה יערקו - זהו קמפיין הגיוועלד במיטבו.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 22 אוגוסט 2019, 17:03

הליכוד גם משקיעים סכום נכבד נגד ליברמן לתייג אותו בשמאל.

פעם שעברה אחרי קמייפן הגיוואלד איחוד הימין יחד עם בנט היו שווים כתשעה מנדטים. נכון שהיום אין להם את עוצמה. מכל מקום שקד בראש מביאה כמה מנדטים.

יוסף בן יוסף

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 22 אוגוסט 2019, 17:05

אני פה כתב:
22 אוגוסט 2019, 17:03
הליכוד גם משקיעים סכום נכבד נגד ליברמן לתייג אותו בשמאל.

פעם שעברה אחרי קמייפן הגיוואלד איחוד הימין יחד עם בנט היו שווים כתשעה מנדטים. נכון שהיום אין להם את עוצמה. מכל מקום שקד בראש מביאה כמה מנדטים.
ואחד קודם הגיעו לשמונה בלבד לאחר שהיו שתים עשרה.
יתירה מכך, אני מתקשה להאמין שמצביע בנט שעזב לטובת הליכוד ישוב, לעומת מצביע בנט שיש סיכויים רבים יותר שיעבור לליכוד.
ניתן להשוות לעבודה שעל אף שרבים עזבו לטובת כחו"ל רק בשל קמפיין הגיוועלד, אעפ"כ מעטים הם השבים לפי הסקרים.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 22 אוגוסט 2019, 17:11

אני לכשעצמי מקווה שלא יצליחו להקים שוב ממשלה, הכי טוב כך, מי צריך את הכנסת.

יוסף בן יוסף

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 22 אוגוסט 2019, 17:12

אני פה כתב:
22 אוגוסט 2019, 17:11
אני לכשעצמי מקווה שלא יצליחו להקים שוב ממשלה, הכי טוב כך, מי צריך את הכנסת.
אין לך מושג כמה זה מזיק למשק וכמה זה משתק את המדינה.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 22 אוגוסט 2019, 17:19

מקווה שהמשיח כבר יבוא קודם.

שמעתי מדורשי רשומות שבגמ' סנהדרין צח כתוב כשיפול השער ג' פעמים ולא יספיקו לבנותו יבוא משיח. עכשיו זה נפל פעמיים בפעם הבאה שיפול נקווה לגאולה.

שע"ר ר"ת שלטון ערב רב. וכן כתוב בקול התור שהערב רב נמצא בשער ירושלים "בפתחא דקרתא" אותו שער המדובר שם בגמ'.

ממ''ש
נתן תודה: 10 פעמים
קיבל תודה: 6 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ממ''ש » 22 אוגוסט 2019, 17:44

תעזרו לי לחשבן
איך ליברמן עולה במספר המנדטים? מאיפה זה בא?
נניח שיש רוסיים שהקמפיין האנטי חרדי משכנע אותם, אבל עדיין איך הוא משמר את המנטים שהיו לו ועוד יותר איך הוא מוסיף לעשרה, הרי ברור שחלק מהמצביעים הימניים שהיו לו עזבו אותו על רקע הפלת ממשלת ימין, א"כ מאיפה הוא מוסיף את השאר?
יש לי צד גדול לומר שזה פשוט בלון נפוח ללא מצביעים, והסקרים שלפני הבחירות הקודמות יוכיחו שהיתה הטייה משמעותית לטובת שמאל - אנטי חרדים ולרעת ימין - חרדים - מזרחיים.
מה דעתכם?

כל זה הביא אותי למחשבה שיכולה לעזור מאוד לחיזוק הגוש הימני. דבר ראשון הסקרים בעצם מתערבים באופן אקטיבי בבחירות ומשפיעות על החלטת המצביעים שהרי יש הרבה שלא יצביעו למפלגה שלא תעבור את אחוז החסימה, דבר שלא ממש משפיע למפלגות אידיאולוגיות מימין ומשמאל ולמפלגות שמשמשות כבית למצביעים.
דבר שני הסקרים לא נותנים תוצאות שונות בפער גדול אחת מהשניה, יש תמיד איזה שהוא כיוון אחיד שכביכול נותן את התחושה שהם סוקרים נכון.
ממילא הגענו לנתון המנצח לו חברות סקרים העובדות יחד עם הליכוד יורידו לאט לאט את ליברמן עם איזה שהוא הסבר שיהיה כביכול, שאר החברות ואפילו העובדות עם השמאל ירידו בהתאם גם את מספר המנטים של ליברמן כמובן הם יוסיפו לו אבל זה יתחיל להזיז לו חלק מהמצביעים שיתחילו לחשוש שהוא עוד הולך להפסיד ואנשים רוצים להיות עם המנצח תמיד.

העניין הוא שנתניהו כנראה מעוניין שזה ימשך עד לבחירות כדי שיוכל לעבוד עם קמפיין הגיוואלד ולהוציא את כל הימין שיצביעו לו

מה דעתכם??

יוסף בן יוסף

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 22 אוגוסט 2019, 17:45

ממ''ש כתב:
22 אוגוסט 2019, 17:44
תעזרו לי לחשבן
נניח שיש רוסיים שהקמפיין האנטי חרדי משכנע אותם, אבל עדיין איך הוא משמר את המנטים שהיו לו ועוד יותר איך הוא מוסיף לעשרה, הרי ברור שחלק מהמצביעים הימניים שהיו לו עזבו אותו על רקע הפלת ממשלת ימין, א"כ מאיפה הוא מוסיף את השאר?
יש לי צד גדול לומר שזה פשוט בלון נפוח ללא מצביעים, והסקרים שלפני הבחירות הקודמות יוכיחו שהיתה הטייה משמעותית לטובת שמאל - אנטי חרדים ולרעת ימין - חרדים - מזרחיים.
מה דעתכם?

כל זה הביא אותי למחשבה שיכולה לעזור מאוד לחיזוק הגוש הימני. דבר ראשון הסקרים בעצם מתערבים באופן אקטיבי בבחירות ומשפיעות על החלטת המצביעים שהרי יש הרבה שלא יצביעו למפלגה שלא תעבור את אחוז החסימה, דבר שלא ממש משפיע למפלגות אידיאולוגיות מימין ומשמאל ולמפלגות שמשמשות כבית למצביעים.
דבר שני הסקרים לא נותנים תוצאות שונות בפער גדול אחת מהשניה, יש תמיד איזה שהוא כיוון אחיד שכביכול נותן את התחושה שהם סוקרים נכון.
ממילא הגענו לנתון המנצח לו חברות סקרים העובדות יחד עם הליכוד יורידו לאט לאט את ליברמן עם איזה שהוא הסבר שיהיה כביכול, שאר החברות ואפילו העובדות עם השמאל ירידו בהתאם גם את מספר המנטים של ליברמן כמובן הם יוסיפו לו אבל זה יתחיל להזיז לו חלק מהמצביעים שיתחילו לחשוש שהוא עוד הולך להפסיד ואנשים רוצים להיות עם המנצח תמיד.

העניין הוא שנתניהו כנראה מעוניין שזה ימשך עד לבחירות כדי שיוכל לעבוד עם קמפיין הגיוואלד ולהוציא את כל הימין שיצביעו לו

מה דעתכם??
הגיוני - לכן אני מהמר שהליכוד יקבל ארבעים-ארבעים וחמש.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 22 אוגוסט 2019, 17:51

שטויות, יש חברות סקרים שעובדים עם ישראל היום ויש עם מקור ראשון ויש עם עיתון הארץ וערוץ 2 חלקם מפרסמים סקרים בו זמנית וכו', אין מצב שכולם מתואמים. אלא מאי סקרים זה מדע אמיתי שמדגים מצב עכשווי, יש כ20 אחוז שמחליטים רק ביום הבחירות איך להצביע , ולכן א"א אף פעם לחזות תוצאות אמת רק מגמות.

יעקב עקיבא
נתן תודה: 43 פעמים
קיבל תודה: 20 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 23 אוגוסט 2019, 00:04

ממ''ש כתב:
תעזרו לי לחשבן
מה דעתכם?

מה דעתכם??
הקולות של ליברמן בנויות על שני מגזרים 1. הרוסים שזה לא קשור לקומפין שלו אלא הם תמיד אצלו כמו להבדיל המפלגות החרדיות.
2. הציבור שונאי הדת שלא שמאלניים, אבל לא מדובר על ימיניים אידיאולוגים.

ממ''ש

נושא שלא נקרא על ידי ממ''ש » 23 אוגוסט 2019, 00:16

יעקב עקיבא כתב:
23 אוגוסט 2019, 00:04
ממ''ש כתב:
תעזרו לי לחשבן
מה דעתכם?

מה דעתכם??
הקולות של ליברמן בנויות על שני מגזרים 1. הרוסים שזה לא קשור לקומפין שלו אלא הם תמיד אצלו כמו להבדיל המפלגות החרדיות.
2. הציבור שונאי הדת שלא שמאלניים, אבל לא מדובר על ימיניים אידיאולוגים.
תכלס מאיזה מפלגה זה יורד התוספת שלו, אולי אתה מתכוון שזה יורד מהליכוד, זה מה שאני מחשבן שזה אומר שהכל בסה"כ הרבה אוויר מתוך בלון אחד ענק שיש מי שמעוניין בו.

ממ''ש

נושא שלא נקרא על ידי ממ''ש » 23 אוגוסט 2019, 00:25

אני פה כתב:
22 אוגוסט 2019, 17:51
שטויות, יש חברות סקרים שעובדים עם ישראל היום ויש עם מקור ראשון ויש עם עיתון הארץ וערוץ 2 חלקם מפרסמים סקרים בו זמנית וכו', אין מצב שכולם מתואמים. אלא מאי סקרים זה מדע אמיתי שמדגים מצב עכשווי, יש כ20 אחוז שמחליטים רק ביום הבחירות איך להצביע , ולכן א"א אף פעם לחזות תוצאות אמת רק מגמות.
הם כמובן לא מתואמים בצורה הגלויה אבל בצורה הנסתרת הם וודאי מתואמים, הרי זה ברור שאת הנסקרים מפלחים לפי צורה מסוימת והצורה הזאת מיצרת את התוצאות מראש.

1. מי סיפר לך שזה שיש 20 אחוז מתלבטים?
2. למה 80 אחוז מהציבור מאוד ברור להם והעשרים הנותרים יחליטו אחרת מהסקרים בדיוק ביום הבחירות?
3. איך זה תמיד יזוזו העשרים אחוז האלו יום הבחירות לטובת ימין - חרדים - מזרחיים?

אני רק בטוח שאם היו מכריחים לכתוב ליד כל פרסום סקר את טווח הטעות מול תוצאות האמת בפעמים הקודמות חברות הסקרים היו חושבות פעמיים לפני פרסום סקר מוטה והיו מתאמצות להיות יותר אוביקטיביות.

א יודעלע
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 17 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 23 אוגוסט 2019, 00:55

השנקל שלי לתוצאות הבחירות הבאות.

אני מתיחס לאחוזי הצבעה ולא למנדטים, כי מפת המנדטים תלויה בעוד משתנים, שקשה מאוד לחשב ולחזות.

הציבור הישראלי מצביע לפי גוש, וזה מוכח כבר כמה וכמה מערכות בחירות.
לא הצליחו להעביר קולות מגוש לגוש,
המעברים היו רק בתוך הגוש.

בהמשך אביא את אחוזי ההצבעה לפי גושים, כשגוש ליברמן וגוש הערבים נספר בנפרד.

שימו לב לדבר מעניין!
הגדילה / הירידה של ליברמן באה תמיד בהתחשבנות עם גוש השמאל, ולא משפיעה כלל על גוש הימין שנשאר איתן באחוז המצביעים למפלגות בגוש!

והרי התוצאות של הבחירות הקודמות:
2013
ימין 50.7, ליברמן 3, שמאל 34.5, ערבים 10
חלוקת הגושים בציבור היהודי (תיכף תבינו למה זה חשוב)
ימין 57, שמאל 39.7, ליברמן 3.3

2015
ימין 51.4, ליברמן 5.1, שמאל 32.4, ערבים 10.5
חלוקת הגושים בציבור היהודי:
ימין 57.8, שמאל 36.2, ליברמן 5.5

2019
ימין 52.28, ליברמן 4, שמאל 42.8, ערבים 8
ימין 57, שמאל 37, ליברמן 6

כל זה עוד לפני שליברמן שייך את עצמו לשמאל!
לפיכך אני סבור שבבחירות הקרובות הימין יקבל אפילו 58% מההצבעה היהודית, ואולי אף יותר, ע"ח ליברמן.

וגם אם ליברמן יקבל עוד מנדטים זה רק יבוא על חשבון השמאל.

אבל המשחק האמיתי תלוי ב:
1. כמה אחוזי הצבעה ימנים יזרקו לפח.
2. אחוזי ההצבעה במגזר הערבי.

2 הפרמטרים הללו יקבעו האם יקום כאן ממשלת ימין או לא.

לגבי 1. התחזית שלי שלא יזרקו יותר מ2% מההצבעה הימנית לפח.
מה שאומר שבמגזר היהודי ההצבעה תראה בערך כך: 56.5% ימין, 1.5% ימין שלא עובר את אחוז החסימה (מקסימום) 10% ליברמן, 32% שמאל

לגבי 2.
אם אחוז ההצבעה במגזר הערבי יהיה גבוה, כלומר 10%,
אזי המפה תיראה בערך כך:
50.8% ימין עובר , 1.3% ימין לא עובר, 9% ליברמן, 29% שמאל, 10% ערבים.
במקרה הגרוע הזה, ממשלת ימין של 61 בלי ליברמן יהיה תלוי בכל קול, ובהסכמי עודפים וכו'

אם אחוז ההצבעה במגזר הערבי יהיה כמו בסבב הקודם, 8%, או פחות מכך, ממשלת ימין בלי ליברמן מובטח.
המפה תיראה בערך כך:
52% ימין עובר, 1.4% ימין לא עובר, 9.2% ליברמן, 32% שמאל.

לסיום,
ביום הבחירות תעקבו אחרי אחוז ההצבעה במגזר הערבי.
שם טמון הסיפור האמיתי אם יהיה ממשלת ימין חרדים או לא.

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 23 אוגוסט 2019, 00:59

ממ''ש כתב:
23 אוגוסט 2019, 00:25
אני פה כתב:
הם כמובן לא מתואמים בצורה הגלויה אבל בצורה הנסתרת הם וודאי מתואמים, הרי זה ברור שאת הנסקרים מפלחים לפי צורה מסוימת והצורה הזאת מיצרת את התוצאות מראש.

1. מי סיפר לך שזה שיש 20 אחוז מתלבטים?
2. למה 80 אחוז מהציבור מאוד ברור להם והעשרים הנותרים יחליטו אחרת מהסקרים בדיוק ביום הבחירות?
3. איך זה תמיד יזוזו העשרים אחוז האלו יום הבחירות לטובת ימין - חרדים - מזרחיים?

אני רק בטוח שאם היו מכריחים לכתוב ליד כל פרסום סקר את טווח הטעות מול תוצאות האמת בפעמים הקודמות חברות הסקרים היו חושבות פעמיים לפני פרסום סקר מוטה והיו מתאמצות להיות יותר אוביקטיביות.
פשוט מצחיק לראות אנשים שעדיין מאמינים לסקרים,
כשרק לפני 4 חודשים:
א. הוכח שהסקרים טועים ובגדול בכל פעם מחדש.
ב. היה הסקר האחרון הטוב מכולם. תוצאות הבחירות.

כבר כתבתי כו"כ פעמים כאן בפורום.
מפת הסקרים הזו נוחה לכל הגושים.
לגוש השמאל, כי נוצרת אצלם אשליה אולי יהיה ניתן להחליף את השלטון.
אם לא זה, הרוב לא היו יוצאים להצביע בכלל.

לגוש הימין- טיזר לקמפיין הגעוואלד של נתניהו

דובבער
קיבל תודה: 2 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי דובבער » 23 אוגוסט 2019, 01:20

האמונה בסקרים צריך להיות פחות ויותר, עם היתכנות לטעויות, כי בלי סקרים לא היינו מוצאים ידינו ורגלינו במערכת בחירות
למשל, איך היינו יודעים בלי סקרים, שכחול לבן זה מפלגה רצינית המשתווה לליכוד, ורון קובי זה צחוק?

רביזון
קיבל תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי רביזון » 23 אוגוסט 2019, 01:38

א יודעלע כתב:
23 אוגוסט 2019, 00:55

אני מתיחס לאחוזי הצבעה ולא למנדטים, כי מפת המנדטים תלויה בעוד משתנים, שקשה מאוד לחשב ולחזות.

שימו לב לדבר מעניין!
הגדילה / הירידה של ליברמן באה תמיד בהתחשבנות עם גוש השמאל, ולא משפיעה כלל על גוש הימין שנשאר איתן באחוז המצביעים למפלגות בגוש!

2013

2015

2019

לפיכך אני סבור שבבחירות הקרובות הימין יקבל אפילו 58% מההצבעה היהודית, ואולי אף יותר, ע"ח ליברמן.

אבל המשחק האמיתי תלוי ב:

מה שאומר שבמגזר היהודי ההצבעה תראה בערך כך: 56.5% ימין, 1.5% ימין שלא עובר את אחוז החסימה (מקסימום) 10% ליברמן, 32% שמאל

לגבי 2.
אזי המפה תיראה בערך כך:
במקרה הגרוע הזה, ממשלת ימין של 61 בלי ליברמן יהיה תלוי בכל קול, ובהסכמי עודפים וכו'

אם אחוז ההצבעה במגזר הערבי יהיה כמו בסבב הקודם, 8%, או פחות מכך, ממשלת ימין בלי ליברמן מובטח.
המפה תיראה בערך כך:

לסיום,
יפה מאוד!
אגב, למה אתם לא חושבים שליברמן לקח 2 מנדטים מכחלון?
ואם כן, יוצא שהוא גורע מהימין 2 מנדטים, וזה המון!

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 23 אוגוסט 2019, 01:56

רביזון כתב:
23 אוגוסט 2019, 01:38
א יודעלע כתב:
23 אוגוסט 2019, 00:55

שימו לב לדבר מעניין!

2013

2015

2019

אבל המשחק האמיתי תלוי ב:

לגבי 2.
אזי המפה תיראה בערך כך:

המפה תיראה בערך כך:

לסיום,
יפה מאוד!
אגב, למה אתם לא חושבים שליברמן לקח 2 מנדטים מכחלון?
ואם כן, יוצא שהוא גורע מהימין 2 מנדטים, וזה המון!
אני לא אוהב לדבר במנדטים, אלא באחוזים או במס' קולות.
כי מנדטים זה תוצאה של חישובים שונים.
ואנחנו מדברים על מצביעים ואנשים.

מצביעי כחלון מגיעים מגוש הימין המובהק.
מבחינה סוציולוגית מדובר כנראה באנשים מזרחיים, נוטים למסורת.
מרמה סוציואקונומית נמוכה- בינונית.

אין שום סיכוי שיצביעו לליברמן שהולך על קו שמאלני, בלי שום אג'נדה חברתית, ותומך במוצהר בגנץ השמאלני

תדמיין את נתניהו מדבר אליהם באולפנים בקמפיין הגעוואלד : מי שמצביע לליברמן מצביע לממשלת גנץ בתמיכת היימן עודה.
רק ליכוד גדול ימנע ממשלת שמאל.

אין סיכוי שישלשלו ל' בקלפי.

הערכה שלי: שס יקבלו קולות מכחלון.
הקמפיין שלהם כרגע הוא ביבי + חברתי, מה שנותן את החריש.
בעצרות הסליחות אליהם מגיעים המוני מזרחיים, הם יעוררו את הקהל שכבר הושפע מהקמפיין של 'אנחנו עם ביבי' ו'כח חברתי בממשלה'
ויקבלו הרבה מהקולות הללו

אגב,ערכתי חלוקה מענינת של מעבר הקולות בתוך הגושים במערכות הבחירות האחרונות
רואים במדויק איך הקולות מתפלגים ואיך האחוזים מתואמים להפליא.

לפי החישוב, ב2015 ש"ס איבדו 2% שהיו מצביעים להם לטובת כחלון.

בבחירות הבאות 1% יכול לחזור

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 23 אוגוסט 2019, 03:11

סקרים זה דבר אמיתי.

והראיה! נתניהו שהוא מספר 1 לכו"ע בפוליטיקה עובד על פי סקרים יומיומיים, ואפי' ביום הבחירות הוא ידע בכל שעה מה התוצאה האמיתית לפי הסקרים, ולפי זה מנייד את המצביעים.

יש וודאי אחוזים נמוכים של סטייה כמו בכל סטטיסטיקה שעורכים כל כל עניין מחקרי.

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 23 אוגוסט 2019, 09:19

סקרים זה דבר אמיתי
רק שבאופן פלאי,
תמיד גוש הימין מקבל במציאות 4 מנדטים יותר מבסקרים.

איך אתה מסביר את זה שגוש הימין בלי ליברמן קבל ב'סקר הסקרים' 51.5%
וחודשיים אחרי הוא נופל ל47% במקרה הטוב?

אילו מצביעים בדיוק עברו לגוש השמאל?

התשובה הרשמית תהיה בוודאי ש4% זה בטווח הטעות הסטטיסטית.

אבל איך זה שהטעות הסטטיסטית נעה תמיד לכיוון מסוים (בעד השמאל ונגד הימין?)
והתשובה היא כי זה מתאים לקמפיין של 2 הצדדים.

יוסף בן יוסף

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 23 אוגוסט 2019, 11:56

בבחירות 2013 גוש השמאל קיבל יותר ממה שהסקרים צפו לו ויאיר לפיד הפתיע עם תשעה עשר מנדטים.

סמל אישי של משתמש
דוד בן ישי
קיבל תודה: 8 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי דוד בן ישי » 23 אוגוסט 2019, 13:22

אני פה כתב:
סקרים זה מדע אמיתי אם עושים אותם נכון.
מנסיון העבר נראה שהם לא עושים את הסקרים כמו שצריך.
מזמור לדוד ה' רועי לא אחסר

סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 11 פעמים
קיבל תודה: 36 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 25 אוגוסט 2019, 10:52

כחולבן בבחירות האחרונות רכבה על גבי המוצר החדש עם הצלופן שתמיד שואב קולות מהמטומטמים שתמיד חושבים שהחדש הוא המשיח.

עכשיו במועד ב', לאחר שהיא הפכה להיות מפלגה ככל המפלגות, עם תככנות, משברים, הדלפות - היא תאבד ה-מ-ו-ן בבחירות הקרובות (וזו תהיה הפתעת הבחירות ואם כל המשברים של מכוני הסקרים), ואז תתפרק לחלקים. חלק מהם בטח יזחלו לממשלת נתניהו לאחר שיבינו כי זה הסיכוי היחיד שלהם לשרוד
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

סמל אישי של משתמש
ביטחון

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 29 אוגוסט 2019, 10:01

לדעתכם כיצד תשפיע הסרת השפם של עמיר פרץ על סקרי סוף השבע?

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 18 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 29 אוגוסט 2019, 10:17

כלום

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 18 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 29 אוגוסט 2019, 10:17

זה פשוט מראה ללחץ פוליטי.

סמל אישי של משתמש
ביטחון

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 29 אוגוסט 2019, 10:30

4000 כתב:
29 אוגוסט 2019, 10:17
כלום
לא יכול להיות. בטוח שאיזה רבע מיליון איש ראו את ההקרבה הזו והחליטו באש ובמים להצביע לעבודה

סמל אישי של משתמש
ביטחון

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 29 אוגוסט 2019, 10:34

תזכרו טוב את כותרות עיתוני העולם: "ראש הממשלה הראשון בהיסטוריה שנבחר בשל (אי) שפם"

אני בטוח שמרוב פחד וחשש, נסראללה ורוחני הולכים להיקבר בבונקר יחד עם הנייה 150 שנה בגלל הסיפור הזה. נתניהו גמר!! סוף עידן!!

ראש הממשלה עמיר פרץ: "כסיחת השפם שלי שווה בדיוק כמו כסיחת מפעל הטילים המדוייקים הזניח שהעבריין מבלפור שהיה פה לפניי (אוי כמה שאחלמה הצדיקה הייתה צריכה לנקות כאן. ככה זה כבר 70 שנה כאן שהמרוקאים צריכים לנקות את הלכלוך של האשכנזים המתנשאים) כיסח באוגוסט האחרון. עובדה! הפכתי לראש ממשלה בזכות זה"

חמו
קיבל תודה: 2 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי חמו » 30 אוגוסט 2019, 02:18

בחירות באלול ימי הסליחות יעשה רק טוב לש"ס
מהמר על ש"ס 9-10

מנחם

נושא שלא נקרא על ידי מנחם » 30 אוגוסט 2019, 11:36

הימור - משאלת לב:
הליכוד 35 - אין סיבה שישתנה מהבחירות הקודמות + כחלון שהצטרף אליו + זהות שירדה [הסקרים זה לא ראיה, גם בבחירות הקודמות הסקרים לא ניבאו אמת]
יהדו"ת 8
ש"ס 8
ימינה -10
עוצמה - נועם - 3-4

אם עוצמה/נועם עוברים, יש בריוח ממשלה ימנית, אם לא. זה גבולי על טעות של מדנט אחד.

ואכן אם הערבים מצביעים פחות [או שיש מצלמות], אטומטי הימין יקבל יותר.

מויישה
נתן תודה: 6 פעמים
קיבל תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי מויישה » 31 אוגוסט 2019, 22:27

מויישה סקרים בע"מ:
ההימור שלי:

הליכוד - 33.
כחול לבן - 31 .
ערבים 10/11.
ליברמן - 10.
שס - 8.
יהדות התורה - 8. במידה ואין הסכם עם אלי ישי - 7. בזה תלוי אם יש לערבים 10 או 11.
ימינה - 7.
המחנה הדמוקרטי - 7.
העבודה גשר - 6.

תמונת גושים: ימין-חרדים: 56/55. שמאל-מרכז-ערבים: 44/45. ליברמן: 10. המשמעות: כפייית ממשלת אחדות ברוטציה על ידי ריבלין (כבר היה כזה דבר עם שמיר ופרס שהנשיא כפה אחדות ברוטציה מחוסר ברירה אחרת).

על דעת מרנן ורבנן - ג'. וגם שס...

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 31 אוגוסט 2019, 23:12

במקרה כזה החרדים בחוץ, ליברמן ולפיד כבר כרתו ברית, וגם נתניהו יהיה בחוץ.

יוסף בן יוסף

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 31 אוגוסט 2019, 23:30

אני פה כתב:
31 אוגוסט 2019, 23:12
במקרה כזה החרדים בחוץ, ליברמן ולפיד כבר כרתו ברית, וגם נתניהו יהיה בחוץ.
מאידך עושה רושם שנתניהו וגנץ כרתו ברית וישאירו את לפיד בחוץ.

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה
נתן תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 01 ספטמבר 2019, 02:00

לא קראתי את כל ההימורים.
רק אכתוב את דעתי:
הליכוד-34
כח''ל-32
ערבים-12
ימינה-9
ש''ס-8
יהדו''ת-7
המחנה הדמוקרטי-6
עבודה-6
ליברמן-7

סמל אישי של משתמש
ביטחון

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 05 ספטמבר 2019, 11:49

הימור שלי:

אחוז הצבעה קצת נמוך יותר.

הליכוד: 38
כחול לבן: 30
ערבים: 12
ימינה: 8
ש"ס: 9
יהדות התורה: 7
המחנה הדמוקרטי: 5
העבודה: 5
ליברמן: 6

סמל אישי של משתמש
ביטחון

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 05 ספטמבר 2019, 11:55

אסביר את ההגיוניות של הנ"ל.

הליכוד קיבל פעם קודמת 35. אין סיבה שיירד מכך. תמיד הליכוד מקבל יותר מהסקרים, ויש הרבה שמשתכנעים בימים האחרונים מביבי למרות שלא מתים עליו.
לגבי כחול לבן, החידוש שלהם היה הריענון. בכל פעם יש כחמישה ששה מנדטים שמצביעים למפלגה הטרייה מהתנור. כחול לבן כבר אינה כזו. זו סיבת ירידתם.

הערבים, עם הזיופים שלהם תמיד מגיעים למספר הזה.

ימינה, מדובר בארבעה של הימין החדש (שכמעט עברה), וארבעה של איחוד מפלגות הימין. זה הבנק שלהם. ובקושי.

ש"ס, יש להם קמפיין טוב מאוד, ותזמון בחירות שמדבר ללבם של מצביעי ש"ס ישנים שרעו בשדות זרים לאחרונה, ובעזרת הסכם עודפים יגיעו לתשע.

יהדות התורה, שבע. השמיני היא כזה מתנדנד וכל כך בקושי, שקשה לשחזר את ההצלחה הזו.

המחנה הדמוקרטי - מקבלים את הארבעה מנדטים שירדו מכחול לבן ואחד מהעבודה.

העבודה - מתאוששת טיפה.

ליברמן - בלון נפוח שיקבל אולי עוד אחד על מה שיש לו היום. לא נראה לי שמאחורי הפרגוד, ברגע האמת איך שקוראים לזה, יאמינו לאיש והאוויר.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 09 ספטמבר 2019, 11:05

חבר ועדת הבחירות אברהם ובר ב'קול חי': אני מעריך שגוש הימין יחצה את ה-61, החרדים יגיעו ל-17 מנדטים ש"ס 9, ג' 8, הליכוד ללא פחות מ-35. מס' המצביעים החרדים יגדל ואחוז ההצבעה הכללי יהיה נמוך מעט.

מי זה
נתן תודה: 29 פעמים
קיבל תודה: 31 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 09 ספטמבר 2019, 11:37

אני לא רואה מצב בו גוש הימין מגיע ל-61 בלי שעוצמה עוברים את אחוז החסימה, דבר שככה"נ לא יתרחש.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

יוסף בן יוסף

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 09 ספטמבר 2019, 11:53

מי זה כתב:
09 ספטמבר 2019, 11:37
אני לא רואה מצב בו גוש הימין מגיע ל-61 בלי שעוצמה עוברים את אחוז החסימה, דבר שככה"נ לא יתרחש.
מספיק שהליכוד מקבל את מה שיש לו כיום כולל כחלון, וכל השאר נשארים בכוחם, או לחילופין שהמנדטים של כחלון הולכים לש"ס וימינה.

מי זה
נתן תודה: 29 פעמים
קיבל תודה: 31 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 09 ספטמבר 2019, 12:01

יוסף בן יוסף כתב:
09 ספטמבר 2019, 11:53
מי זה כתב:
מספיק שהליכוד מקבל את מה שיש לו כיום כולל כחלון, וכל השאר נשארים בכוחם, או לחילופין שהמנדטים של כחלון הולכים לש"ס וימינה.
א. המנדטים של כחלון מתפזרים גם בכח''ל ובעבודה.
ב. ישראל ביתנו כרגע נוגסת במנדטים של הליכוד.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 09 ספטמבר 2019, 12:02

זה שיש לאיחוד הימין היום 5 מנדטים זה כולל לפחות 2 מנדטים ל עוצמה וחב"ד וכו'.

ועכשיו ספק אם יעברו.

ממ''ש

נושא שלא נקרא על ידי ממ''ש » 09 ספטמבר 2019, 20:24

מי זה כתב:
09 ספטמבר 2019, 12:01
יוסף בן יוסף כתב:
09 ספטמבר 2019, 11:53
מי זה כתב:
א. המנדטים של כחלון מתפזרים גם בכח''ל ובעבודה.
ב. ישראל ביתנו כרגע נוגסת במנדטים של הליכוד.
א. גם אם הם מתפזרים בכח"ל ובעבודה עדיין מסתבר שהיו שם יותר ימנים ומזרחיים.
ב. זה המצאה של התקשורת והסקרים, איזה אדם עזב את נתניהו ועבר לליברמן, דווקא מסתבר שהיו כאלו שעברו מליברמן לליכוד אחרי שהפיל ממשלת ימין.

לסיכום נראה לי שיש להם 61 בגוש הימין.

סמל אישי של משתמש
ביטחון

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 09 ספטמבר 2019, 20:40

סקרים מקצועיים טוענים שהמצביעים עוזבים את ליברמן ככל שהבחירות קרבות כי הם מבינים שהוא יכול לתקוע את המדינה לעוד כמה חודשים ולאנשים נמאס מהלכלוך הזה

2018
נתן תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי 2018 » 09 ספטמבר 2019, 21:08

לדעתי יהיה טוויסט גדולה בעלילה כאשר אחד ממפלגות השמאל העבודה או המחנה הדמוקרטי לא יעברו את אחוז החסימה.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 09 ספטמבר 2019, 23:33

אני מהמר שאף רשימה לא עוברת את אחוז החסימה.

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 09 ספטמבר 2019, 23:55

הימור שלי:
בליל הבחירות: נתניהו קוסם שוב.
שוב גוש הימין מנצח עם 61 מנדטים.
תראו מופתעים.

שלח תגובה