בחירות חדשות - סקרים חדשים.

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
אני פה

Re: בחירות חדשות - סקרים חדשים.

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 01 אוגוסט 2019, 22:31

הימין תמיד הפיל את עצמו, בבחירות האחרונות שרפו 7 מנדטים והפילו ממשלת ימין, ב91 העלו את רבין, ב2009 את יאיר לפיד, עכשיו עוד פעם לא לומדים לקח.

משיב.

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 03 אוגוסט 2019, 20:46

סקר הסקרים.jpg
הנדסת תודעה ע"י תקשורת מגוייסת.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
חכם מכל אדם

נושא שלא נקרא על ידי חכם מכל אדם » 04 אוגוסט 2019, 21:14

למי שעדיין מתייחס ברצינות לסקרים (אם יש מישהו כזה...)
תזכורת...
:o :o :o :o
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
על שלושה דברים העולם עומד
על כסף על געלט ועל money

סמל אישי של משתמש
חכם מכל אדם

נושא שלא נקרא על ידי חכם מכל אדם » 04 אוגוסט 2019, 21:19

על שלושה דברים העולם עומד
על כסף על געלט ועל money

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 05 אוגוסט 2019, 21:37

סקר המנדטים של 'לפני החדשות': ליכוד 30, כחול לבן 29, הרשימה המשותפת 11 , הימין המאוחד 11, ישראל ביתנו 10 המחנה הדמוקרטי 8, ש"ס ויהדות התורה 7 , העבודה-גשר 7
זהות 2.2%
עוצמה יהודית 1.9 %

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 08 אוגוסט 2019, 21:59

על פי הסקר השבועי של מכון סמית שהופק עבור תוכניתו של ניסים משעל , הפער בין הליכוד לכחול לבן נשמר ועומד על שני מושבים: הליכוד מגיעה ל־32 מנדטים בסקר וכחול לבן ל־30.

הרשימה הערבית המשותפת עם 11 מנדטים. מפלגת הימין המאוחד בראשות איילת שקד אוחזת ב־10 מנדטים. ''ישראל ביתנו'' של אביגדור ליברמן מגיעה ל־9 מושבים בכנסת הבאה.

סיעת ש"ס עם שמונה מנדטים בסקר, המחנה הדמוקרטי עם שמונה, ויהדות התורה עם שבעה מנדטים. רשימת העבודה־גשר עם חמישה מנדטים.

מפלגת ''זהות'' של משה פייגלין קיבלה 1.8 אחוזים, ו''עוצמה יהודית'' בראשות איתמר בן גביר עם 1.5 אחוזים מהקולות.

0548sd

נושא שלא נקרא על ידי 0548sd » 09 אוגוסט 2019, 03:30

לפי כל הסקרים עצמה שווה בין 1.4 ל2.8 ואפילו 1.4 זה כשישים אלף קול שזה כמעט 40% מה159 אלף קול שקבלו באיחוד הימין וכשרצו לבד לפני שבע שנים היה להם כ67 אלף קול ואם הגידול הטבעי שזה כ2.5 % בשנה זה כ80 אלף קול ולפני ארבע שנים היה להם 125 אלף ביחד אם אלי ישי שהכי הרבה שהוא היבא זה40 אלף קול לפי זה עצמה שוה 85000 אלף ואם הגידול הטבעי כ 93 אלף וגם אם הם היו בודאי עברים את אחוז החסימה הם היו הרבה יותר חזק בסקרים אני לא מבין אין שני מפלגות שבמצב הכי טוב שוים כל אחד 50000 קול ככה רצו לבזות אותם לא מספיק שהם ראשנים ברשימה אם שני שרים לפחות שיתנו להם שליש ולא אחד מתוך שש בעשריה הראושנה אני ממש מבין אותם וגם יש סיכו גדול שביבי יקום ממשלה אם העבודה או גנץ לאחר פילוג מלפיד והם בסך הכל מאבדים מנדט כי לא יהיה עכשו יותר מ70 אלף קול שזה כשני מנדטים כי הרבה אנשים לא רוצים לאבד את קולם ואז זה רק מאבד מנדט אחד לגוש הימין כי במקום שיהיה עוד שני מנדטים לימין זה מתחלק אחד לימין ואחד לשמאל והם חיבים להראות שהם שוים ואי אפשר לסחוט אותם לפי דעתי הם יקבלו לפחות 50 אלף קול וזה אומר שהם שוים לפחות 80 אלף קול בלי הפחד שלא יעברו והלוי שיהיה נס והם יעברו ופרץ ןסמטריץ ביחד עם החילניה יקבלו שש או שבע מנדטים שזה מה שהם קבלו בפעם האחרונה ביחד בקיזוז אפילו רק של 50 אלף מעוצמה הם קבלו אלפיים קולות פחות מג שעדין בספק על השמונה

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 13 אוגוסט 2019, 13:38

סקר החדשות 12: את מי מצביעי הליכוד היו רוצים לראות בראש המפלגה אחרי נתניהו?
5 שבועות בדיוק לבחירות, מסקר החדשות ומכון "מדגם" עולה שהמפלגות הגדולות שומרות על יציבות יחסית. ומי המועמד שמצביעי הליכוד חושבים שהכי מתאים לרשת את נתניהו, אם ייאלץ לפרוש מתפקידו? הנתונים המלאים

עמית סגל | החדשות 12

את מי מעדיפים בוחרי הליכוד לראות במקום נתניהו? 5 שבועות בדיוק לבחירות, ומסקר החדשותשערך מכון "מדגם" בראשות מנו גבע, עולה שיש מועמד ברור לשמש כיורשו של יו"ר הליכוד וראש הממשלה, בנימין נתניהו. בתמונת המנדטים: המפלגות הגדולות שומרות על יציבות יחסית, העבודה-גשר מתרחקת מאחוז החסימה.

מתוצאות הסקר, שנערך אתמול (שני), עולה כי לו הבחירות היו נערכות היום, מפלגת הליכוד בראשות נתניהו הייתה זוכה ב-30 מנדטים וכחול לבן בהובלתבני גנץ הייתה מקבלת 29 מושבים בכנסת הבאה. שתי מפלגות זוכות בסקר ל-11 מנדטים: הרשימה המשותפת וימינה (הימין המאוחד) בראשות איילת שקד.

אביגדור ליברמן וישראל ביתנו שומרים על יציבות בסקרים זה זמן רב עם 10 מנדטים, יהדות התורה עם 8 מנדטים, ושלוש מפלגות שונות זוכות ב-7 מושבים בכנסת הבאה: ש"ס, העבודה-גשר שמתחזקת והמחנה הדמוקרטי.

המפלגות שלא עוברות את אחוז החסימה לפי הסקר: זהות – שזוכה ל-2.9% מקולות המשתתפים בסקר ועוצמה יהודית עם 2.7% מהקולות.
מהחלוקה לגושים עולה כי לגוש הימין יש 41 מנדטים, ואם מוסיפים לליכוד ולימינה את החרדים, הגוש מכיל 56 מנדטים – מה שלא מספיק לנתניהו להקים ממשלת ימין-חרדים.

לגוש המרכז-שמאל 43 מנדטים ואם מוסיפים את הרשימה המשותפת – הגוש מגיע ל-54 מנדטים. ישראל ביתנו של ליברמן נותרת לשון המאזניים עם 10 מנדטים.

גדעון סער - המועמד הפופולרי ביותר להחלפת נתניהו

בשאלת ההתאמה לראשות הממשלה, נתניהו עדיין מוביל על פני מתחרהו העיקרי, יו"ר כחול לבן בני גנץ: נתניהו זוכה ל-41% התאמה בסקר (ירידה של אחוז בהשוואה לסקר הקודם) וגנץ זוכה ל-32% התאמה (נתון זהה לסקר הקודם שערכנו). 21% השיבו שאף אחד מהם אינו מתאים, 6% לא יודעים.

שאלה מסקרנת שנשאל רק מי שהצהיר שבכוונתו להצביע לליכוד בלבד הייתה: מבין האישים הבאים, מי אתה מעדיף שיעמוד בראשות הליכוד לאחר נתניהו? המועמד הפופולרי ביותר לרשת את נתניהו ביום שאחרי הוא גדעון סער, שזוכה ל-22% תמיכה.

אחרי סער: גלעד ארדן ומירי רגב זכו ל-12% תמיכה – ואחריהם ישראל כץ עם 9% בלבד ויו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, שאת שמו העלה ליברמן כמועמד אפשרי להרכבת ממשלה במקום נתניהו, עם 6% תמיכה.

המנדטים החסרים: "עוצמה יהודית" ו"זהות" מבזבזות לגוש הימין כ-200 אלף קולות

הסקר מגלה את מה שכבר ידענו - מערכת הבחירות טרם החלה, הישראלים עדיין מתבצרים בעמדתם (או בים. או בחו"ל). אין כמעט שינויים, אבל מבעד מה שנראה כתמונת מצב סטטית, ניתן להבחין בכמה נתונים מעניינים:

הליכוד וכחול לבן חזרו להיחלש מעט – הליכוד עם 30 וכחול לבן עם 29, אולי בגלל המבוכות שעורר בני גנץ לאחרונה בשורת פליטות פה. זה גורם להתחזקות מסוימת של המפלגות הקטנות – בין היתר של העבודה-גשר שעולה ל-7 מנדטים אחרי שהייתה קרובה לאחוז החסימה - ומשתווה למחנה הדמוקרטי של הורוביץ, שפיר וברק.

נתניהו רחוק עדיין 5 מנדטים מ-61 המנדטים המיוחלים שיאפשרו לו להקים ממשלה ללא סכנה לסיום תפקידו. מאין ייקח אותם? חלק מהתשובה נמצא בנתונים של עוצמה וזהות שלא עוברות את אחוז החסימה אך שמבזבזות לגוש הימין קרוב ל-200 אלף קולות, נתניהו ואיילת שקד יצטרכו לשאוב חלק מהקולות האלה ולדבר אל לבם של המצביעים שלא יבזבזו את קולם.

נתון מעניין נוסף הוא שבקרב תומכי הליכוד – גדעון סער הוא המועמד הפופולרי יותר להחליף את נתניהו, אם חילופים כאלה אכן יתבצעו אחרי הבחירות – תרחיש שאיננו מופרך לגמרי, אם כי צריך לזכור שמי שבוחר את יו"ר הליכוד הבא הם המתפקדים ולא המצביעים – ולא היום, אלא במועד בלתי ידוע בעתיד.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 15 אוגוסט 2019, 21:08

סקר חדשות 13: הליכוד וכחול לבן בתיקו; ימינה - השלישית בגודלה
חודש לפני הבחירות - ישראל ביתנו נשארת עם 11 מנדטים, הרשימה המשותפת יורדת ל-9 ועוצמה יהודית וזהות לא עוברות את אחוז החסימה. 40% ענו שסמוטריץ' לא מתאים לכהן כשר בממשלה וכחבר קבינט

ליכוד 31
כחולבן 31
ימינה 12
ישראל ביתנו 11
המשותפת 9
המחנה הדמוקרטי 8
יהדות התורה 7
שס 6
העבודה- גשר 5

עוצמה יהודית 2.1 %
זהות 1.4 %

גושים:
ימין 56
שמאל 53
ליברמן 11

זלמן1

נושא שלא נקרא על ידי זלמן1 » 15 אוגוסט 2019, 21:52

תודה
אם תוכל להביא עוד סקרים

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 15 אוגוסט 2019, 22:41

רק זה פורם היום.

כבר כמה שבועות אין שינוי במגמות כל הסקרים גוש הימין 55-57 בלי ליברמן. זהות ועוצמה שורפים 3 מנדטים.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 16 אוגוסט 2019, 12:17

סקר חדש שמתפרסם הבוקר (שישי) מעלה כי גוש הימין מאבד מנדט ביחס לסקרים קודמים לטובת ישראל ביתנו של אביגדור ליברמן שעולה ל-10 מנדטים ומחזק את מעמדו כלשון המאזניים לקראת הבחירות. מהסקר שמתפרסם הבוקר בעיתון 'מעריב' וב'103', עולה כי הליכוד מובילה על כחול לבן עם 32 מנדטים, לעומת כחול לבן שמקבלת 30 מנדטים בסקר הזה.

עוד עולה מהסקר כי הרשימה המשותפת חוזרת להיות המפלגה השלישית בגודלה עם 11 מושבים בכנסת הבאה, ישראל ביתנו כאמור עם 10 מושבים, ימינה בראשות איילת שקד עם 9, ש"ס שומרת על כוחה ומקבלת 8 מנדטים, יהדות התורה 7, המחנה הדמוקרטי גם הוא עם 7 מנדטים, העבודה – גשר 6, מהסקר עולה כי עוצמה יהודית בראשות איתמר בן גביר מקבלת 1.7% וזהות בראשות משה פייגלין מקבלת 2.3%. שתיהן לא עוברות את אחוז החסימה ומבזבזות רבבות קולות לגוש הימין. בחלוקה לגושים: הימין – חרדים: 56, המרכז – שמאל – משותפת: 54, ליברמן: 10.

שלח תגובה