שלישיה למשפ' גינזבורג

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

מזהב ומפז
הודעות: 113
הצטרף: 25 אפריל 2017, 17:05
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 2 פעמים

שלישיה למשפ' גינזבורג

נושא שלא נקרא על ידי מזהב ומפז »

אחרי האסון המחריד: שלישייה למשפחת גינזבורג מביתר עילית

כשבעה חודשים אחרי ששני ילידיהם נספו בשריפה קשה בביתם, למשפחת גינזרבוג נולדו היום שלשיית תינוקות, שתי בנות ובן. כזכור, בטרגדיה קשה בביתר עילית נספו הילדים אפרת (4) וצבי (2) גינזבורג ז"ל. שלושת הילדות הגדולות של המשפחה ניצלו
כשבעה חודשים אחרי ששני ילידיהם נספו בשריפה קשה בביתם, למשפחת גינזרבוג נולדו היום שלשיית תינוקות, שתי בנות ובן.

כזכור, בטרגדיה קשה בביתר עילית נספו הילדים אפרת (4) וצבי (2) גינזבורג ז"ל. הילדים נספו בשריפה שפרצה בביתם כתוצאה ממנורת לילה שהתפוצצה ונפלה על המיטה שהתלקחה. שלושת הילדות הגדולות של המשפחה ברחו לבית השכנים, 2 הילדים הקטנים נשארו ונספו.

בראיון ל'יום ליום' בתום השבעה על שני ילדיה אמרה האם, דבורה גינזבורג, כי "התחושות הם קשות, קשות ונוראיות, ממש הרגשה של שואה גמורה. אבל אנחנו בעזרת ה' יש לנו את מלאי הכוחות והדלק להמשיך הלאה, קיבלנו חיזוק, חיבוק חזק ואוהב מעם ישראל וקמנו היום בבוקר עם אור בעיניים, יצאנו לחנויות, נתקלנו באנשים שעברו כביש, עברנו את טבילת האש הראשונה, שעה אחרי שקמנו היינו בחוץ".

האמא השכולה הוסיפה כשהיא מלאת ביטחון בשעות אחרי הקימה מהשבעה. "אנחנו בטוחים שלאט לאט אנחנו נחזור לחיים הרגילים, עד כמה שניתן לקרוא לזה רגיל. אנחנו בטוחים שמי עכשיו יהיה לנו רק טוב וזה הבטיחו לנו כל הרבנים".

שלח תגובה