ברסלב! - מאלף ועד תו!!

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

Re: ברסלב! - מאלף ועד תו!!

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 14 מאי 2019, 23:12

אוקיי, אז אני צריך לחשוב מה אפשר לכתוב כאן בלי לגרום לאאוטינג
"אנחנו דומין כמו מי שמנגן - והעולם מרקדין, ומי שאינו מבין ושומע את הניגון - היא פליאה בעיניו מה הם רצים אחריו ומה הם מרקדים, כך היא הפליאה אצל העולם - על מה אתם רצים אחריי" (חיי מוהר"ן)

נרשמתי...!

נושא שלא נקרא על ידי נרשמתי...! » 21 מאי 2019, 20:15

הי. מה קרה לאשכול שלי?
מתלמידיו?

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 21 מאי 2019, 20:29

נרשמתי...! כתב:
21 מאי 2019, 20:15
הי. מה קרה לאשכול שלי?
מתלמידיו?
viewtopic.php?f=1&t=15516
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

נרשמתי...!

נושא שלא נקרא על ידי נרשמתי...! » 21 מאי 2019, 20:35

יאיר כתב:
21 מאי 2019, 20:29
נרשמתי...! כתב:
הי. מה קרה לאשכול שלי?
מתלמידיו?
viewtopic.php?f=1&t=15516
??????????????

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 21 מאי 2019, 20:39

נרשמתי...! כתב:
הי. מה קרה לאשכול שלי?
מתלמידיו?
אה..התכוונת שהאשכול רדום?

חשבתי שאתה לא מוצא את ההודעות הראשונות כיון שההגדרות שונו וכעת יש רק 30 הודעות בכל עמוד אשכול

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 21 מאי 2019, 22:27

אעדכן כשיהיה משהו חדש מעניין.
מוזמנים לבוא להדלקה של ברסלב במירון, לאחר תפילת שחרית כותיקין ברחבת תולדות אברהם יצחק, ולריקודי החלקה באחת בצהרים ברחבת תולדות אהרן. (כך היה בשנים קודמות)
מזג האויר הולך להיות חם מאד מאד...
"אנחנו דומין כמו מי שמנגן - והעולם מרקדין, ומי שאינו מבין ושומע את הניגון - היא פליאה בעיניו מה הם רצים אחריו ומה הם מרקדים, כך היא הפליאה אצל העולם - על מה אתם רצים אחריי" (חיי מוהר"ן)

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 21 מאי 2019, 23:36

מתלמידיו של אהרון כתב:
21 מאי 2019, 22:27
מוזמנים לבוא להדלקה של ברסלב במירון, לאחר תפילת שחרית כותיקין ברחבת תולדות אברהם יצחק, ולריקודי החלקה באחת בצהרים ברחבת תולדות אהרן. (כך היה בשנים קודמות)
יש גם של הרב ארוש בלילה, מיוחד.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 22 מאי 2019, 00:52

מועדי וסדרי ההדלקות בריכוזי אנ"ש ברחבי הארץ בליל ל"ג בעומר
https://umanshalom.co.il/news-page/%D7% ... 5%D7%AA-3/

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 23 מאי 2019, 20:04

בעקבות התלונות הרבות על עיכובים של אזרחים ישראלים במעברי הגבול באוקראינה, שיגר שר הפנים אריה דרעי משלחת בכירה מטעמו לאוקראינה כדי לטפל בנושא. המשלחת כללה את מנכ”ל רשות האוכלוסין וההגירה פרופ’ שלמה מור יוסף, אחראי מעברי הגבול מר אמנון שמואלי, מנהלת אגף קונסולרי במשרד החוץ גב’ סטלה ראפ, נספח משטרת ישראל בקייב מר איגור שמויש ויועץ שר הפנים רובי שמש.

המשלחת שהגיעה השבוע לאוקראינה נפגשה עם סגנית שר הפנים המקומית המופקדת על מעברי הגבול ובכירים נוספים. בפגישה השתתף אף שגריר ישראל באוקראינה מר יואל ליאון, ובמהלכה העלו נציגי השר את הבעיה הכאובה של נוסעים ישראלים רבים שנאלצו להמתין שעות במעברי הגבול וכניסתם מעוכבת מסיבות שונות.

בתום הפגישה גיבשו הצדדים מסמך הבנות, אשר נבחן בימים אלה על ידי הדרגים המקצועיים במשרד הפנים, בתקווה כי הדבר יביא לפתרון הבעיה ולהסרת העיכובים במעברי הגבול.

טטיאנה קובלצ’וק סגנית משרד הפנים האוקראיני אמרה בדיון כי: “אוקראינה וישראל יעשו כל שביכולתם כדי למזער את מספר הסירוב בחציית הגבול לאזרחי שתי המדינות”.

עוד היא אמרה כי: “סוכם לעשות כל מאמץ בתוך החקיקה הקיימת על מנת לצמצם את מספר הכשלים בחציית הגבול עבור אזרחי שתי המדינות”.

הצד הישראלי הביע נכונותו לשקול את האפשרות של הרחבת תעסוקה עבור אזרחים אוקראיניים והרחבת ההסכם בין ממשלת אוקראינה לבין ממשלת ישראל על העסקה זמנית של עובדים אוקראיניים במגזרים מסוימים בשוק העבודה בישראל.

במהלך הפגישה התבקשה ישראל להפחית באופן משמעותי את מספר מבקשי המקלט בישראל בקרב האזרחים האוקראינים בעת כניסתם לישראל.

הצדדים סיכמו לשקול לעומק את כל התלונות באופן הטיפול הנוקשה של הצדדים בהליך הביקורת בגבולות. סוכם כי כל מחלוקת בנושא יטופל אך ורק בדרכים דיפלומטיים, הבעיות העתידיות יועלו בפני הצדדים לאחר חקירה מעמיקה ויוגש בפני הצדדים על ידי גוף מיוחד שיהיה אחראי לחקור את הנושא.

(אומן שלום)

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 23 מאי 2019, 20:11

האם רעיון "בתי חב"ד" הגיע לברסלב?
ועוד עושים לזה מצ'ינג!

תקראו את הידיעה המעניינת הזאת:

זקני וחשובי אנ”ש בהתגייסות מקיר לקיר לקמפיין ההצלה של “רוח אחרת” המפעילים את הבתים היהודיים של רבינו הפזורים ברחבי הגלובוס ופועלים במסירות ובתנאים לא רגילים במטרה להציל ולקרב נשמות ולהוציא יקר מזולל למעלה מ-15 שנים בס”ד גדולה…
שליחי הארגון נכנסו לזקני וחשובי אנ”ש בכדי להתברך ולשמוע דברי חיזוק… בין הרבנים שברכו וחתמו על קול קורא להתגייס ולבוא לעזרת השם בגיבורים, לתמוך בכל האפשר בפעולות הארגון הקדוש-הידא אריכתא- של רבינו בעולם במקומות נידחים… הרה”צ רבי יעקב מאיר שכטר שליט”א, הרה”צ רבי שמעון שפירא שלי”טא, הרה”ח רבי שלמה מוזסון שליט”א, הרה”ח רבי שלום ארוש שליט”א, המשפיע ר’ מוטה פרנק שליט”א, הרב ארז משה דורון שליט”א ,הרה”ג רבי שמעון טייכנר שליט”א, הרב יעקב ג”אן שליט”א, הרה”ג הרה”ח רבי ניסן דוד קיוואק שליט”א, ועוד רבים וגדולים.
שליחי הארגון קיבלו עידוד וחיזוק על גודל מעלת זיכוי הרבים, וכל העוסקים והשותפים לה, ועל דברי הזוה”ק והברכות הרבות המובטחות לכל המסייעים למען הצלת הארגון.
הצטרפו לקמפיין הצלת הבית היהודי – לתרומות לחצו על הקישור- https://www.causematch.com/he/projects/hh/

נרשמתי...!

נושא שלא נקרא על ידי נרשמתי...! » 23 מאי 2019, 23:15

נו, שהלטאים יתרמו.
הרי כולם ישמחו יותר אם בכל פינה ברחבי הגלובוס יעמוד חסיד ברסלב מאשר חבדניק...
האמת לא בטוח.
השאלה מה עדיף, להיות במקום נידח ולהשתמש בשירותים של חבד ולהיות אסיר תודה לחבדניק, שזה סיפור רציני,
או להתמודד עם הבושות שיהיה לנו חברה חרדים מרקדין בכל פינה ברחבי העולם, עם ובלי קשר.

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 26 מאי 2019, 12:46

נרשמתי...! כתב:
23 מאי 2019, 23:15
נו, שהלטאים יתרמו.
הרי כולם ישמחו יותר אם בכל פינה ברחבי הגלובוס יעמוד חסיד ברסלב מאשר חבדניק...
האמת לא בטוח.
השאלה מה עדיף, להיות במקום נידח ולהשתמש בשירותים של חבד ולהיות אסיר תודה לחבדניק, שזה סיפור רציני,
או להתמודד עם הבושות שיהיה לנו חברה חרדים מרקדין בכל פינה ברחבי העולם, עם ובלי קשר.
כנראה שאף פעם לא הגעת לפינה כלשהי בגלובוס ופגשת שם בית חב"ד...
בפינות ההם לא משנה לאף אחד איזה חסיד הוא ואיזה לבוש הוא הולך...
העיקר שהוא יהודי והוא מקרב אותך !!!
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 26 מאי 2019, 13:09

באופן כללי, ברסלב ה"חרדית" לא משתמשים בשיטות העבודה של חב"ד.
ה"הפצה" יותר מתמקדת בהוצאת ספרים ועלונים וכד', אבל לא תראה ברסלבר חרדי עומד בקניון להניח תפילין לאנשים...

נראה לי, שבחב"ד של ימינו - מותר אפילו לשלם מחיר אישי של ירידה ברוחניות - כדי לקרב.
וכן לעשות דברים שהם ליד גבול ההלכה (ולא תמיד מהצד הנכון) - כמו אירועים ללא הפרדה וערבי שירה, ועוד.

לעומת זה ברסלבר בחיים לא יוותר על משהו ביהדות של עצמו בשביל הפצה וקירוב.

ובכלל שיטת העבודה. נכנסתי להר במירון - כל רגע קופץ אלי חב"דניק לתת לי איזה ספרון, מכל כיון רואים פני הרבי על המסכים, כל כמה מטרים יש חנות או עמדה והכל ברעש גדול, מוזיקה, שלטי ענק, מסכים. (בתפילות בתוך הציון או אפילו בין הרוקדים לא כ"כ רואים אותם)
לעומת זה ברסלב - בדרך המהדרין היה דוכן ספרים אחד של "הקרן" (ננחים), ובדרך הרגילה יש את העמדה הקבועה של הננחים עם הטרנסים, שנמצאת שם כל השנה. נ"ל שהיה עוד דוכן קטן של לעשות מנוי לליקוטי הלכות מבואר, וזהו. החסידים עצמם נמצאים או בתפילות בתוך הציון או בריקודים בחוץ, או לומדים ב"היכל התורה".

א קיצור, זה לא שלא עוסקים בהפצה, אבל הדרכים שונות.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 26 מאי 2019, 13:44

לא נעים להגיד אבל חלק גדול מהחבדיניקים עובדים את הרבי ולא את הקב"ה...
(לדוגמא שמעתי על חופה שהרב המקדש אמר "כעת החתן ישים את הטבעת כמו שציוה הרבי...")

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 06 יוני 2019, 02:22

"אחלי שאזכה לראות אור בהירות הדרך שאתם נוסעים עליו אלי"

רבים מחסידי ברסלב נוסעים לחוג את חג השבועות בציון רבינו הקדוש.
אמנם הקיבוץ החשוב ביותר שעליו רבינו הזהיר ביותר הוא בראש השנה, אך רבינו קרא לאנשיו לבוא אליו בשלשה זמנים: בר"ה, בשבת חנוכה ובשבועות. ואמר שמי שיבוא אליו בזמנים אלו ינצל מעולם התוהו. (ולכאורה משמע מתוך הדברים שכן היה בחיי חיותו, אך לגבי אחר הסתלקותו הקפיד רק על ראש השנה. ואכן הרוב אינם נוסעים. אך אין התנגדות לזה)

תמונות ראשונות מהדרך כאן https://umanshalom.co.il/news-page/%D7% ... %90%D7%AA/

קבלו קליפ מרגש על הנסיעה לרבינו
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... ecwlkkLyxQ

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 06 יוני 2019, 23:16

יאיר כתב:
26 מאי 2019, 13:44
לא נעים להגיד אבל חלק גדול מהחבדיניקים עובדים את הרבי ולא את הקב"ה...
(לדוגמא שמעתי על חופה שהרב המקדש אמר "כעת החתן ישים את הטבעת כמו שציוה הרבי...")

אני (ואף אחד) לא יודע אם מדובר באותו סדר-גודל,
אבל יש הרבה אברכים ובחורים שעובדים את (ועל) המשגיח / החבר'ה / השכן / השדכן / השווער / וכל העולם...

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 06 יוני 2019, 23:23

גם נכון
אבל יש הבדל גדול. המשיחיסטים עובדים [ממש] את הרבי (לפחות אביזרייהו דע"ז)
ואילו האחרים עובדים בשביל המשגיח/החבר'ה וכו' וזה הבדל עצום.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 06 יוני 2019, 23:43

יאיר כתב:
לא נעים להגיד אבל חלק גדול מהחבדניקי"ם עובדים את הרבי ולא את הקב"ה...
יאיר כתב:
06 יוני 2019, 23:23
גם נכון

עכשיו אתה מדבר על משהו אחר...
וגם בין המשיחיסטים יש ויש.

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 07 יוני 2019, 01:08

יצא שבאשכול של ברסלב מדברים על חב"ד ובאשכול של חב"ד מדברים על ברסלב.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 07 יוני 2019, 01:35

מי זה כתב:
06 יוני 2019, 23:43
יאיר כתב:
לא נעים להגיד אבל חלק גדול מהחבדניקי"ם עובדים את הרבי ולא את הקב"ה...
יאיר כתב:
06 יוני 2019, 23:23
גם נכון

עכשיו אתה מדבר על משהו אחר...
וגם בין המשיחיסטים יש ויש.
חלק גדול מהחבדניקים הם משיחיסטים...
(והכוונה היתה על רוב/חלק גדול מהמשיחיסטים. לא צריך להיתפס על קטנות).

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 07 יוני 2019, 10:52

אמש (חמישי) בית הכנסת ברסלב ברחוב הרב שך בביתר עילית עלה באש ונשרף חלקית ככל הנראה כתוצאה מהתלקחות של אוטובוס שחנה בסמוך למבנה, הכבאים שהגיעו לזירה הצליחו להשתלט על השריפה, בחסדי שמים השריפה לא התפשטה לכל המבנה, ספרי התורה ניצלו אך נגרם נזק למבנה.
תיעוד כאן https://umanshalom.co.il/news-page/%D7% ... %99%D7%AA/

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 07 יוני 2019, 11:00

וידאו מעכשיו: הרה"ח ר' ישראל דגן מנגן ושר בציון רבינו
https://drive.google.com/file/d/14xjzPx ... GUsDe/view

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 07 יוני 2019, 11:02

קיבלתי במייל:

לאחרונה עלו מנהלי ארגון חומותייך אומן העמלים על שמירת גדרי הקדושה באזור ציון רביה''ק למעונו של הרה''ח ר' שמואל משה קרמר שליט''א, להתייעצות בעניין הפעילות המתוכננת לקראת רה''ש תש''פ הבעל''ט. מנהלי הארגון הציגו בפני הרב את תכניות הארגון, התייעצו בכמה עניינים, וקיבלו את הדרכתו וכן את ברכתו להצלחת הפעילות החשובה כל כך של שמירת גדרי הצניעות והקדושה באזור ציון רביה''ק כל ימות השנה, ובפרט בימי הקיבוץ הקדוש.
עם תחילת מכירת הכרטיסים לטיסות לראש השנה, ביקשו מהנהלת הארגון להזכיר את האיסור החמור של הגעת נשים לאומן בימי הקיבוץ הקדוש של ראש השנה. מהנהלת הארגון נמסר כי ''מכתב הרבנים האוסר הגעת נשים לאומן בימי ראש השנה עומד בתוקפו, ואף מקבל משנה תוקף עם חיזוק העניין החשוב של נוכחות גברים בלבד באזור פושקינה בימי הקיבוץ. בשנה שעברה לצערנו נתקלנו בתגובות קשות מצד הגויים, כאשר ביקשנו מהם להעסיק גברים בלבד בשירות הלקוחות בכל סוגי העסקים בימי הקיבוץ, ובתגובה לעגו לנו חלקם ואמרו שאין לנו זכות לדרוש זאת מהם כל עוד נשים יהודיות מסתובבות בפרהסיא באין מפריע ומוחה. ומכאן תצא גם קריאה וזעקה לכל אנ''ש היקרים, אנא הימנעו מלבוא לקיבוץ הקדוש עם נשים, זה גורם מכשול גדול לרבים בענייניי קדושה, וכן מהווה זלזול בהוראת כל הרבנים, ובוודאי שמסירות הנפש של נשותינו הנשארות בביתן בימי ראש השנה עומדת להן ולכולנו לזכות ביום הדין''. לארגון דרושים פעילים בשכר לחיזוק ההסברה בקרב אנ''ש בימי הקיבוץ. כמו כן נמסר כי בהנהלת הארגון מתכוננים לעריכת מגבית בקרב אנ''ש למימון הפעילות המסתכמת בעשרות אלפי דולרים.

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 07 יוני 2019, 11:05

קול קורא לשלוח את הבחורים בר"ה לאכסניא של תורה.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 07 יוני 2019, 11:15

רביה"ק ניגן בחג השבועות השיר הקדוש, אתה נגלית שאומרים בפיוטים של ראש השנה בסדר "ברכת שופרות" והניגון מקורו ממשפחת הבעש"ט והיה מושר בזמירות לליל שבת אצל דוד רביה"ק רבי ברוך ממעז'בוז' זי"ע על אשת חיל ורביה"ק הוא אשר ציוה לנגנו על אתה נגלית בחג השבועות (ולהיפך:: את הניגון שהיה על אתה נגלית - לנגן על אשת חיל) ואכן כך נהגו אנ"ש לדורותם, ונהגו לנגנו בחג השבועות כל אנ"ש בצוותא לאחר תפילת ליל יום טוב ומה גם בסעודות החג כל אחד בקרב בני ביתו.

מצו"ב הניגון מפי הרה"ח ר' שרגא לוי (הש"צ בימים נוראים באומן)
https://drive.google.com/file/d/1MDdzSg ... gxbPm/view

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 07 יוני 2019, 11:33

שיר חדש ומקפיץ על תורה רפ"ב "אזמרה"
משה דדון וגיא קהלני, בעיבודו של שרולי ברוכנר
https://drive.google.com/file/d/14ExQGd ... j9o0R/view
תהנו!

דע כי צריך לדון כל אדם לכף זכות,
וכן אני צריך למצוא גם בעצמי,
גם אם אתחיל לראות שלא עשיתי שום מצוות,
איך אפשר שלא עשיתי טוב עוד מימי,
גם אם הטוב שלי מלא במחשבות זרות,
אמשיך לחפש ולבקש למצוא בי טוב,
להחיות עצמי ולבוא לידי שמחה,
לעלות לכף זכות ולצאת מכף חובה.

פזמון:
אזמרה לאלוקי בעודי,
אזמרה לאלוקי בעודי,
אזמרה לאלוקי בעוד שבי,
שאני רואה בעצמי,
מצאתי את הנקודה טובה שלי!

כל אחד יודע את נגעי נפשו ומכאוביו,
וכך נופל בדעתו מגודל קלקוליו,
אך זו הדרך היא יסוד לכל הבא להתקרב,
לאבא בשמיים - שנמצא בתוך הלב,
(כי) יש לי תפקיד חשוב,
לעשות פה ניגונים,
כשאברר ואלקט ת'טוב מתוך הרע,
וכך אני הולך בדרך,
שהולכים הצדיקים,
מודים ומזמרים לה' בשיר ובתפילה,

פזמון: אזמרה...

והרועה בחינת משה,
שעושה את המשכן,
מקבלים ממנו הבל פה,
תינוקות של בית רבן,
ומשם מתחילין לקרות,
ולהיכנס לתוך התורה,
להיות שליח של ציבור,
לתת פתח של תשובה.

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 10 יוני 2019, 16:40

ביום רביעי: הכנסת 2 ספרי תורה לביה"כ ברסלב בהר-נוף, לע"נ ר' קלונימוס קלמן גולדשמידט זצ"ל.

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 11 יוני 2019, 09:17

ברוך דיין האמת: הבוקר (שלישי) התקבלה הבשורה על פטירתו הפתאומית של הרה”ח ר’ שלמה זלמן חשין זצ”ל מחשובי חסידי ברסלב ברמות בנו של הרה”צ ר’ בנימין זאב חשין זצ”ל מראשוני גדולי המחזירים בתשובה בדור הקודם.

ר’ שלמה זלמן חשין זצ”ל התגורר ברמות אביב בירושלים והיה מחשובי מתפללי בית הכנסת ברסלב ברמות, היה תלמיד חכם עצום ובקי בתורת הנסתר, הקים דורות ישרים של תלמידי חכמים ההולכים בתורת הננמ”ח מברסלב זיע”א – תהא נשמתו צרורה בצרור החיים

סמל אישי של משתמש
מקצועי

נושא שלא נקרא על ידי מקצועי » 12 יוני 2019, 17:07

דרמה בשובו בנים: ברלנד כינס את מאמיניו לכינוס חירום בשעה 10 בבית הכנסת שברחוב עידו הנביא שם בישר להם כי הוא המשיח.
ריקודים סוערים במקום

האם מישהו יכול לאמת?
אין כלום כי...

עלה זית

נושא שלא נקרא על ידי עלה זית » 12 יוני 2019, 17:24

האוטיסטים כתבו לאחרונה שהוא המשיח, והדף הוסר מהאתר שלהם אחר כמה ימים. מצו"ב.
(בקיצור, שתי ציפורים במכה אחת...)

שלח תגובה