עיתוני פסח תשע"ט - אשכול הגילויים

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 20 פעמים
קיבל תודה: 73 פעמים

עיתוני פסח תשע"ט - אשכול הגילויים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 12 אפריל 2019, 10:42

פחות משבוע לפני הופעת עיתוני הפסח, חברי הפורום הנכבד מתבקשים להעלות לאשכול כל מה שהם יודעים - לפני כולם - מה מחכה לנו במאה אלף העמודים של העיתונות החרדית בפסח הקרוב
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 1 פעם

Re: עיתוני פסח תשע"ט - אשכול הגילויים

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 12 אפריל 2019, 14:20

יאיר שרקי ויוסי אליטוב בפרוייקט בעיתון משפחה.

2018
קיבל תודה: 6 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 2018 » 12 אפריל 2019, 16:08

אישית אותי זה כבר מזמן לא כזה מעניין, 'עיתונים' אלו יותר ראויים לשם 'אנשים מספרים על עצמם', אין שמה שום דבר חדשותי כמעט, זה אוסף ראיונות מכל כל המי ומה שמגרדים ממנו משהוא, חוץ מהמון המון כתבות יחצניות סמויות וגלויות ממוסדות, קופות חולים, ארגונים, בעלי עסקים, חצרות וכדומה וכדומה. זה מזמן שקוף.
וכמובן המוסף התמידי של משפחה של איזה סקר מטעם מכון לחקר החברה החרדית - שאף פעם לא מדווח גילוי נאות שהמכון הזה שייך לאלי פלאי מו"ל העיתון משפחה, מכון שאינו עורך שום פעילות במשך השנה, כל המכון הזה הוא נטו בשביל למלא דפי עיתון ועריכת סקרים מגמתיים שיתאימו להשקפתו וצרכיו העיסקיים לעיתני החג.
חוץ ממלא כתבות ורעיונות ממוחזרים ומשוכפלים, מידי כמה שנים כולם מעתיקים זה מזה. חבל על הזמן בקריאת 'ספרים' כאלה, יש יותר מה לעשות בזמן...

חמו
קיבל תודה: 2 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי חמו » 13 אפריל 2019, 23:27

דברים כדרבונות וגם נכונים. רואים שאתה אנטוורפנאי.... כמוני.
זכור לשמצה המוסף על החמישים המוצלחים, איך התביישתי אז מאשתי שאני סתם איזה אברך כולל ולא איזה עוזר לח"כ דגול.

נרשמתי...!
נתן תודה: 13 פעמים
קיבל תודה: 5 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי נרשמתי...! » 13 אפריל 2019, 23:31

חמו כתב:
13 אפריל 2019, 23:27
דברים כדרבונות וגם נכונים. רואים שאתה אנטוורפנאי.... כמוני.
זכור לשמצה המוסף על החמישים המוצלחים, איך התביישתי אז מאשתי שאני סתם איזה אברך כולל ולא איזה עוזר לח"כ דגול.
מאה אחוז!! או אולי הנשים שלא ישבו בכלא חס וחלילה התבישו שלא יכלו להיות מרואיינות על נשים שישבו בכלא, מילא היו אומרים על לא עוול בכפם, אבל גם זה לא.

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון
נתן תודה: 18 פעמים
קיבל תודה: 8 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 14 אפריל 2019, 00:02

אלי פלאי הוא אפיקורס.
המכון הנ"ל הוא חלק מפעילות ענפה שלו ושל חביריו הממומנים ע"י הרפורמים במטרה לשנות את החרדים מבפנים.
"אנחנו דומין כמו מי שמנגן - והעולם מרקדין, ומי שאינו מבין ושומע את הניגון - היא פליאה בעיניו מה הם רצים אחריו ומה הם מרקדים, כך היא הפליאה אצל העולם - על מה אתם רצים אחריי" (חיי מוהר"ן)

חמו

נושא שלא נקרא על ידי חמו » 14 אפריל 2019, 00:52

לא הייתי אומר עד כדי כך....
אבל כל הסגנון שמה לא לרוחינו, כמו כתבות על "בעיית" השמיטה, "טקס" הנישואין, או כתבה על הצלם ה"חילוני" מגטו לודז' כמדומני שהוגדר ע"י העיתון כ"מי שבחר לו דרך אחרת" וכו' וכו'

סמל אישי של משתמש
ביטחון

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 14 אפריל 2019, 10:07

אחרי כל הביקורות, יש עוד עיתונים חוץ ממשפחה. לאן טסו הפעם סופרי המבשר? איזו מדינה אירחה את מנחם גשייד? מהי כתבת הדגל של בקהילה? מה קורה בעיתון הדרך? (ניחוש: ראיון נדיר נטול כפפות עם הרה"ג אריה דרעי שליט"א, יו"ר ש"ס, שר הפנים ופיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, חבר הקבינט המדיני ביטחוני ושלוחם של מרנן ורבנן חברי מועצת חכמי התורה), מה באמת קורה במשפחה? וכו' וכו'
לגבי האנטוורפנאי וכו', זה לא בגלל אנטוורפן אלא בגלל שהתבגרתם ובגלל שהתרגלתם לקרוא ביקורות באינטרנט, פתאום האחד עוזר לשני לפתוח עיניים ולראות איך שאנשי שיווק ופרסום ועיתונות עובדים על הצ'חצ'חים בעיניים, התמימות פסה מהעולם, לומדים לדעת איך שהכל בלון נפוח...
רק צריך להיזהר שזה לא יקרה בנוגע למהלכים של גדולי ישראל מכל החוגים והעדות.

2018

נושא שלא נקרא על ידי 2018 » 14 אפריל 2019, 22:33

חמו כתב:
14 אפריל 2019, 00:52
לא הייתי אומר עד כדי כך....
אבל כל הסגנון שמה לא לרוחינו, כמו כתבות על "בעיית" השמיטה, "טקס" הנישואין, או כתבה על הצלם ה"חילוני" מגטו לודז' כמדומני שהוגדר ע"י העיתון כ"מי שבחר לו דרך אחרת" וכו' וכו'
אני לא התכוונתי בדווקא לעיתון משפחה - למעט הקטע עם המכון הווירטואלי, שרק להם יש...
למעשה כל העיתונים כולל כולם, עובדים באותה מתכונת, פחות או יותר מה שאני קורה 'אנשים מספרים על עצמם' נדיר למצוא דברים חדשותיים בעלי ערך.
'משפחה' אולי מוביל את אחיזת העיניים הזו אבל היא ממש לא לבד, כותרות מפוצצות 'גילוי דרמטי' 'בלעדי' 'חשיפה מטלטלת' 'סודות מהחדר'.... וכן על זה הדרך, שכמעט תמיד תמיד מדובר במיחזור נוסף של איזה משהוא, או בכתבה יחצני"ת ממומנת,
לכל העיתונים כבר היו כתבות על שלל ניצולי שואה, ניצולי פיגועי טרור, תאונות דרכים, מוסד קירוב, ארגון חסד, על מבצע אנטבה, אייכמן, סבנה, רבי חיים קנייבסקי, רבי אלימלך בידרמן, נגידים שגרדו מפה ושם - שלמה רכניץ נדמה לי לוקח את הפרס הראשון... , כתבות על האדמו"ר מריבניץ, רבי יודעלע מדז'יקוב, ישיבת לייקווד, מיר, עטרת שלמה, ולהבדיל על אבישי בן חיים, רזי ברקאי, הבן של העוזר של ביבי, ואיזה שר לשעבר או ח"כ ממרצ,
ובכלל כל איזה מישהוא שניהל פעם איזה גמ"ח שכונתי שקם יום אחד והחליט שיש לו בשורה לעולם לספר... וכן הלאה וכן הלאה.
וזה עוד חוץ מכל הכתבות היחצנות הרשמיים של קופות החולים, בנקים, סלולר, מזון, ירושלים אסטייט וכו' שממלאים לעיתים חצי מהעיתון שנקנה בכסף מלא.
יעקב ריבלין יטחון בפעם המיליון כל קנייטש אפשרי בפוליטיקה החרדית וימצא מתחת לבלאטות חומר ממוחזר למלא מוסף נוסף על דרעי-ליצמן-גפני דגל-אגודה-ש"ס כמעלה גירה בפעם הש-70 אותו דבר רק באריזה נוספת, רעיון להשנה : 101 שנה להצהרת בלפור, יחסי חרדים והציונות לדוגמה....
מכיר כבר את כולם בעל פה, זה נמאס, שחוק, לעוס, חסר ערך, מעייף, זלזול באינטלגנציה, ביטול זמן, יש לי את העיתון האחד שלי שאני מנוי כל השנה וזה יותר ממספיק לי באמת.

משה 10
נתן תודה: 28 פעמים
קיבל תודה: 9 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 » 14 אפריל 2019, 22:43

לדעתי צריך לשנות את שם האכול לאשכול תלונות על עיתוני החג

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 15 אפריל 2019, 11:16

חברה, הזדקנתם.
לא בשבילכם עיתוני החג.

גם אני חשבתי כמותכם לפני 15-20 שנה. ומאז אני לא קונה ולא קורא.

וגיליתי שהדור הצעיר יותר נהנה. עד שגם הוא מתרגל וחוזר חלילה.

משל למה הדבר דומה לדרשן הכי מופלג שיש לו 50 דרשות מתוקות. או אולי אפילו 150. והוא סוחף רבבות, עד שמתרגלים ויודעים את כל הוארטים וכל הסיפורים שלו.
ובכל זאת מלא אצלו אלפים, כי הם מקשיבים חדשים...
אין לי חתימה. תשלחו לי רעיונות. תודה רבה.

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 15 אפריל 2019, 22:12

׳משפחה׳ לחג: שיחת חג עם חבר מועצת חכמי התורה הגר״ש בעדני וראיון בלעדי עם 2 רבני ב״ב החדשים הרב יצחק אייזיק לנדא והרב שבח צבי רוזנבלט.

עוד מ׳משפחה׳ לחג: הרב לוי שם טוב החרדי הקרוב ביותר לנשיא טראמפ חושף סודות מהחדר הסגלגל, יונתן אוריך הצעיר הדתי שהביא לנתניהו את הניצחון נחשף לראשונה ויוסי אליטוב ויאיר שרקי בעימות באולפני התקשורת ובמערכות העיתונים.

עוד מ׳משפחה׳ לחג: אליעזר שולמן חושף לראשונה את החרדים של הכור הגרעיני בדימונה.

׳בקהילה׳ לחג: תיעוד נדיר משיחת הזיכרונות ההיסטורית של הגר״ח קנייבסקי והגרמ״צ ברגמן על תקופת הלימוד המשותפת בישיבת לומז׳ה ועל המפגשים במעונו של החזון איש זצ״ל.

עוד מ׳בקהילה׳ לחג: חבר המועצת הגר״ד יוסף בשיחת חג, נחשף העילוי הבני ברקי שמצודתו פרוסה בכל העולם הגאון רבי עמרם פריד, פרופיל על משפחת האצולה לבית בידרמן וראיון סוער עם רה״מ לשעבר אהוד אולמרט.

עוד מ׳בקהילה׳ לחג: 40 שנה להסכם השלום עם מצרים - ראיון עם צעיר חברי המשלחת השופט אליקים רובינשטיין, צוות כתבי ׳בקהילה׳ יצאו לסיור בספרד, אוגנדה ומרוקו וילד הפלא דודי לינקר נחשף.

סמל אישי של משתמש
ביטחון

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 15 אפריל 2019, 23:35

תודה תביאו עוד

2018

נושא שלא נקרא על ידי 2018 » 16 אפריל 2019, 12:10

לייבל'ה כתב:
15 אפריל 2019, 22:12
׳משפחה׳ לחג: שיחת חג עם חבר מועצת חכמי התורה הגר״ש בעדני וראיון בלעדי עם 2 רבני ב״ב החדשים הרב יצחק אייזיק לנדא והרב שבח צבי רוזנבלט.

עוד מ׳משפחה׳ לחג: הרב לוי שם טוב החרדי הקרוב ביותר לנשיא טראמפ חושף סודות מהחדר הסגלגל, יונתן אוריך הצעיר הדתי שהביא לנתניהו את הניצחון נחשף לראשונה ויוסי אליטוב ויאיר שרקי בעימות באולפני התקשורת ובמערכות העיתונים.

עוד מ׳משפחה׳ לחג: אליעזר שולמן חושף לראשונה את החרדים של הכור הגרעיני בדימונה.

׳בקהילה׳ לחג: תיעוד נדיר משיחת הזיכרונות ההיסטורית של הגר״ח קנייבסקי והגרמ״צ ברגמן על תקופת הלימוד המשותפת בישיבת לומז׳ה ועל המפגשים במעונו של החזון איש זצ״ל.

עוד מ׳בקהילה׳ לחג: חבר המועצת הגר״ד יוסף בשיחת חג, נחשף העילוי הבני ברקי שמצודתו פרוסה בכל העולם הגאון רבי עמרם פריד, פרופיל על משפחת האצולה לבית בידרמן וראיון סוער עם רה״מ לשעבר אהוד אולמרט.

עוד מ׳בקהילה׳ לחג: 40 שנה להסכם השלום עם מצרים - ראיון עם צעיר חברי המשלחת השופט אליקים רובינשטיין, צוות כתבי ׳בקהילה׳ יצאו לסיור בספרד, אוגנדה ומרוקו וילד הפלא דודי לינקר נחשף.

הוא אשר אמרנו, הכל געפילטע פיש לעוס, או יחצנות גרידה.

הגר"ש בעדני, הרב לוי שם טוב, הגר"ד יוסף, משפחת בידרמן, הגר"ח קנייבסקי והגרמ"צ ברמן, כולם כבר נדושו מכל כיוון אפשרי וחלקם מרואיינים וותיקים מידי חג...
הרב לנדא והרב רוזנבלט חדשים במשרתם, ותורשו לי לנחש שלושת רבע מהראיון יוקצה לשווק את ההכשר החדש ישן... כתבה יחצנית.
העילוי האלום רבי עמרם פריד. לך תידע מי ומה עומד מאחורי זה, נראה יותר דרך למלאות את העיתון 'מחשיפה' בומבסטית נוספת שנגמרת בלא כלום !
את פטפוטי אולמרט כבר יוצא מכל הנחריים... ואת יונתן אוריך איזה צייצן טוויטר ביביסט סופני כנ"ל, ברורו שזה שווה איטם ענק... ממש לא מכבד יותר מידי עיתון חרדי לפמפם אותו בתוכנו....
בקיצור, תשלמו במיטב כספכם על אטריות משומשות עם תוספת של כמה מאות עמודי פרסום...

סמל אישי של משתמש
אני פה
קיבל תודה: 107 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 16 אפריל 2019, 12:16

גם על אטריות שאתה אוכל כל שבת אתה משלם כמה גרושים...

2018

נושא שלא נקרא על ידי 2018 » 16 אפריל 2019, 12:19

אני פה כתב:
16 אפריל 2019, 12:16
גם על אטריות שאתה אוכל כל שבת אתה משלם כמה גרושים...
אבל לפחות זה משביע :) ואני יודע בדיוק מה אני קונה, לא עבודה בעיניים...

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 16 אפריל 2019, 12:20

לקחת בן אדם כל כך עלוב כמו יונתן אוריך ולתת לו במה בעיתון חרדי.
זו שפלות.
לאן עוד נגיע בקצב הזה?

מי כעמך ישראל

נושא שלא נקרא על ידי מי כעמך ישראל » 16 אפריל 2019, 12:26

אוי! אילו הכל היו נשמעים היינו כולנו צריכים להחרים את העיתונים [בעיקר השבועונים] למספר חגים בכדי שיבינו שהציבור לא טיפש ולא קונה את כל היחצנו"ת הזאת. כל אחד מבין שצריך יח"צ ופרסומת אבל בשנים עברו היה מדור פרסומת בכתב אחר ובעיצוב אחר, היום הכל באותו כתב, ובעצם אין כבר כתבה לא אינטרסנטית ועסקית שיהיה אפשר להשוות בין העיצובים כך שיתכן שאכן הם עדיין בכתב שונה.... :)
כל כך הרבה פרסומת! לא יודע אם אפשר למצוא כתבה מעניינת שאין מאחוריה אינטרס.

2018

נושא שלא נקרא על ידי 2018 » 16 אפריל 2019, 12:30

לראיין את המטפל של הכלבה קאיה ז"ל.....
'פרוייקט' יוסי אליטוב ויאיר שרקי, הרי זה שיא המעניין לשמוע שתי עיתונאים מברברים בינם לבין עצמם ומלקקים אחד לשני, וחוזרים כולם על אותם "תובנות" ממש עמוקות עם חמישה פתחי מילוט 'לכאורה' 'הכל עדיין פתוח' וכו' שכל מקווה יוד יכול להנפיק בערך. חלאס די לזלזול בציבור הקוראים ! יאיר שרקי גם הוא לא כבוד גדול לפאר בו את חג הפסח...

מה עוד לא כתבו על אנוסי ספרד, ומרוקו, עד לאוגנדה נדדו העיתוניאם המיסכנים לדלות איזה פיסת כתבה כנראה קשור למבצע אנטבה שהיה שם ( בפעם המיליון !) או לאיזה זן נכחד של פילים ?...
וילד 'הפלא' דודי לינקר ממש 'נחשף' והכל ספונטאני ובמיקריות מלאה, אף מפיק יחצ"ן לא כתב את הכתבה הזו במשרד ושולבו בו כמה תמונות של הילד בפוזה כאילו מתראיין....
והכי אהוב "החרדים" של קריית הגרעין בדימונה...

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
נתן תודה: 69 פעמים
קיבל תודה: 44 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 16 אפריל 2019, 14:12

מה כותב הפעם ארליך במשפחה ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 16 אפריל 2019, 14:30

גאליציאנער כתב:
16 אפריל 2019, 14:12
על האוטו החדש שלו, הא,בעצם על הקמחא דפסחא של חסידות מילצ'וב.
ואולי על תובנות יענקב מאייר שפגש אותו במקווה.

לעוס...

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
נתן תודה: 69 פעמים
קיבל תודה: 44 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 16 אפריל 2019, 14:36

לייבל'ה כתב:
16 אפריל 2019, 14:30
גאליציאנער כתב:
16 אפריל 2019, 14:12
על האוטו החדש שלו, הא,בעצם על הקמחא דפסחא של חסידות מילצ'וב.
ואולי על תובנות יענקב מאייר שפגש אותו במקווה.

לעוס...
לעוס לעוס, אבל המכירות עולות משנה לשנה...

אני מעדיף לקרוא את זה מאשר סתם ספרים שעולים 80 ש"ח, זה בסה"כ עולה 30 ש"ח...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

חמו

נושא שלא נקרא על ידי חמו » 16 אפריל 2019, 14:57

אני גם בעד ה"נגד".
אבל בואו ננסה אנחנו לחשוב ביחד כאילו אנחנו בפגישה עם עורך העיתון בחדר אפוף עשן, כיצד היינו אנחנו החכמים והמקוריים מרכיבים עיתון מענייו לחג....
קדימה....

מי זה
נתן תודה: 42 פעמים
קיבל תודה: 36 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 16 אפריל 2019, 15:08

חבר'ה תרגיעו,
עיתוני חג לא מיועדים ל''שולחן הסדר'' ולא "לכבוד יום טוב'',
זה בסה''כ חומר נחמד וזול לפיהוקי חוה''מ אחה''צ.

ולגבי קו ההשקפה הטהורה שמשפחה מוביל, אז באמת הגיע הזמן להבין שהמילים ''הציבור החרדי'' מסמלים ערכים בסיסיים בלבד איתם מזדהים כל גווני הקשת בציבור.
את הערכים האחרים צריך לאמץ לבד ולא להסתמך על השיוך האוטומטי.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

2018

נושא שלא נקרא על ידי 2018 » 16 אפריל 2019, 15:40

חמו כתב:
16 אפריל 2019, 14:57
אני גם בעד ה"נגד".
אבל בואו ננסה אנחנו לחשוב ביחד כאילו אנחנו בפגישה עם עורך העיתון בחדר אפוף עשן, כיצד היינו אנחנו החכמים והמקוריים מרכיבים עיתון מענייו לחג....
קדימה....
מי החליט שצריך פעמיים בשנה להדפיס איזה 700 דף ??? בלי זה אתה לא עיתון ? בלי לזעוק על כל שער את המילים בפונטים בולטים 'נדיר' 'חשיפה' בלעדי' 'פרוייקט ענק' וכו' וכו' ושאר סופרלטיבים חלולים שקריים ורדודים אתה לא קיים ??
תחרות מטורפת שרק מחמירה מחג לחג, והתוצאה רבבות מילים של שטויות במקרה הטוב, וקלות ראש ושאר מרעים בישין במקרה הפחות טוב, נשלחים היישר לתוך וורידי צעירנו בחגים קדושים שנתן ה'.

נרשמתי...!

נושא שלא נקרא על ידי נרשמתי...! » 16 אפריל 2019, 15:44

נו, נסחפתם.
ביניינו, שזה העיתונים היחידים שבכלל ראויים לקריאה, כי הם לא עיתונים פוליטים, אז אם יהיה מעניין יקנו ואם לא אז לא,
שלא כמו עיתונים פוליטים שאותו העדר יקנה כי זה של החברה שלו בלי קשר האם זה שווה את המחיר או לא, אז למה להשקיע?

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 16 אפריל 2019, 15:46

תראו את העיתונים הממוסדים (יתד.המודיע.המבשר.)
הם מוכיחים שאפשר גם לעשות עיתון מרתק ומגוון וגם לשמור על שפיות.

2018

נושא שלא נקרא על ידי 2018 » 16 אפריל 2019, 15:47

מי זה כתב:
16 אפריל 2019, 15:08
חבר'ה תרגיעו,
עיתוני חג לא מיועדים ל''שולחן הסדר'' ולא "לכבוד יום טוב'',
זה בסה''כ חומר נחמד וזול לפיהוקי חוה''מ אחה''צ.

ולגבי קו ההשקפה הטהורה שמשפחה מוביל, אז באמת הגיע הזמן להבין שהמילים ''הציבור החרדי'' מסמלים ערכים בסיסיים בלבד איתם מזדהים כל גווני הקשת בציבור.
את הערכים האחרים צריך לאמץ לבד ולא להסתמך על השיוך האוטומטי.
חומר נחמד וזול לפיהוקי אחה"צ, כנראה שיש לך חודש חוה"מ....
על הקלקול של עיתון משפחה כבר נשברו הרבה קולמוסים ( פריצת גדר נוספת שראיתי במשפחה באנגלית יצא איזה מוסף עסקי עם תמונות נשים... וזה חוץ מזהות המרואיינים והנושאים שנדונו שם, בושה וחרפה, שבבניקים ופוצים זה מה שיש להם למכור ), הבעיה היא שלתקשורת יש הרבה כוח, לא בחינם פעלו גדול"י לייסד עיתונות כשירה.
יש למערכות העיתונים הנ"ל המון אחריות לרידוד ולקירור הדור בכל נושא קדוש ויקר. והתחתית טרם נראה בתהום.
מי שעובד בתקשורת כנראה לא יאהב מה שכתוב בפורום הזה, זה הפרנסה שלו, אבל מה לעשות זה מה שאני שומע יותר ויותר מאנשים שנגעלים כבר מהדבר הזה.

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 16 אפריל 2019, 15:52

מפעם לפעם יוצא לי לקרוא את עיתון משפחה.
ומחד בכל פעם מחדש אני מתפעל מהרמה הגבוהה אליה הגיע העיתון מבחינת הגרפיקה,ואיכות החומרים.
ומאידך בכל פעם מחדש אני מתפעל מהרמה הרוחנית הנמוכה אליה הגיע העיתון מבחינת התכנים,וכמובן גם הפרסומות המבישות.
איזו דמות אני רוצה שילדיי ישאפו להיות כמוה?
רבנים וגדולי תורה,או איש ההייטק החרדי הראשון.?.

נרשמתי...!

נושא שלא נקרא על ידי נרשמתי...! » 16 אפריל 2019, 15:57

לייבל'ה כתב:
16 אפריל 2019, 15:46
בטוח שמרתק זה המילה??

2018

נושא שלא נקרא על ידי 2018 » 16 אפריל 2019, 15:58

סתם נרשמתי לרגע כתב:
16 אפריל 2019, 15:44
נו, נסחפתם.
ביניינו, שזה העיתונים היחידים שבכלל ראויים לקריאה, כי הם לא עיתונים פוליטים, אז אם יהיה מעניין יקנו ואם לא אז לא,
שלא כמו עיתונים פוליטים שאותו העדר יקנה כי זה של החברה שלו בלי קשר האם זה שווה את המחיר או לא, אז למה להשקיע?
מה זאת אומרת הם לא עיתונים פוליטים ?? אין לעורכים כתבים שמה עמדה אינטריסם קשרים מאווים פוליטים ממוניים ???? מזכיר את טענת חסידי הבג"צ שהמתנגדים להם הם פוליטים ואילו בגץ איזה מלאך נקי מדעות ונגייעות 'א פוליטים'..
אני מעדיף פי מיליון עיתון שזהותו הפוליטית ברורה וידועה ומחוייבת לאיזה שהיא רמה וסד ערכים ועומד תחת פיקוח מאותו ממסד שהוא , משבועון נטול מחוייבות השקפתית ערכית שעושה מה שבא לו ומשרת כל תקופה אינטרס עסקי ושלטוני יהיה מה שיהיה אחד בשוק.

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 16 אפריל 2019, 16:00

סתם נרשמתי לרגע כתב:
16 אפריל 2019, 15:57
לייבל'ה כתב:
בטוח שמרתק זה המילה??
הכל יחסי.

נרשמתי...!

נושא שלא נקרא על ידי נרשמתי...! » 16 אפריל 2019, 16:01

מבחינה רוחנית אתה צודק מאה אחוז.
אבל האינטרס שלהם ידוע הוא להרוויח כסף, ומבחינה גשמית זה משחק לטובתינו

מי כעמך ישראל

נושא שלא נקרא על ידי מי כעמך ישראל » 16 אפריל 2019, 16:24

לייבל'ה כתב:
אתה צודק לגבי שלושתם!!!!!

2018

נושא שלא נקרא על ידי 2018 » 16 אפריל 2019, 17:00

לייבל'ה כתב:
16 אפריל 2019, 15:52
מפעם לפעם יוצא לי לקרוא את עיתון משפחה.
ומחד בכל פעם מחדש אני מתפעל מהרמה הגבוהה אליה הגיע העיתון מבחינת הגרפיקה,ואיכות החומרים.
ומאידך בכל פעם מחדש אני מתפעל מהרמה הרוחנית הנמוכה אליה הגיע העיתון מבחינת התכנים,וכמובן גם הפרסומות המבישות.
איזו דמות אני רוצה שילדיי ישאפו להיות כמוה?
רבנים וגדולי תורה,או איש ההייטק החרדי הראשון.?.
האמת יש לי טענה כלפי היומונים החרדים שלא משקיעים מספיק בעיצוב וגרפיקה, כי בעצם זה ההבדל הגדול בינם לבין השבועונים העיצוב היפה זה מה שמושך את הציבור לקנות אותם,
משפחה דומה יותר לקומיקס מלעיתון... מלא תמונות עם כיתובים מתחת, וגראפיקה מושכת עין ומפוארת, כתבה בת חמש עמודים בעצם יכולה להיות כתבה על 2 לפי כמות המילים, רק העיצוב והגרפיקה והטיזרים וכו' מושכים את זה לעוד ועוד דפים.
ברמת התוכן - ואני כעת לא מדבר מבחינה רוחנית - אלא מבחינת תוכן מעניין ומחכים ומעשיר השבועונים מפגרים לא מעט מאחורי היומונים, השבועונים מלאים בחומר ממוחזר וגימיקים טפשיים ולא מעט צהוב, אבל ברמת השיווק והעטיפה והיופי הם עולים על היומונים עשרות מונים.
מדוע שהמוסף האקטואלי של המודיע המבשר וכו' לא יעברו על נייר קרומו כמו השבועונים, מדוע המודיע חוזר כל שבוע עם אותם תמונות... 'שולחן הממשלה' 'מפלגת העבודה' ( בדרך כלל במה ריקה) 'סיגר וכוס וויסקי'.... כל שבוע כמעט אותם תמונות מתוארכות מלפני 5 שנה... מה כזה קשה להשקיע טיפה בעיצוב ובגראפיקה ??

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 16 אפריל 2019, 17:03

בגרפיקה 'משפחה' שלוש רמות מעל כולם.
גם ביחס לשבועונים האחרים.

טבי
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 4 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי טבי » 16 אפריל 2019, 23:09

בשער העיתון משפחה ישנה תמונה מאירה של כ''ק האדמו''ר מצאנז שליט''א מתחתיו תמונה של יונתן אוריך בלי כיפה לא משהו שמסתנכרן ....
לא יודע מה לכם אבל לי זה קצת צרם....

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 16 אפריל 2019, 23:30

מי זה יונתן אוריך הזה שכולכם כותבים עליו? עיתונאי במשפחה? פרשן? פוליטיקאי?

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 17 אפריל 2019, 00:33

פעמון זהב ורימון כתב:
16 אפריל 2019, 23:30
מי זה יונתן אוריך הזה שכולכם כותבים עליו? עיתונאי במשפחה? פרשן? פוליטיקאי?
האיש שלקח את מערכת הבחירות האחרונה והפך אותה למלוכלכת.
האיש ששפך את דמם של רבים טובים בראש כל חוצות.
בקיצער,מנהל הקמפיין של הליכוד ויועצו הקרוב של ראה''מ.

נ.ב
עד כמה שידוע לי,הוא בחור דתי.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 17 אפריל 2019, 10:59

איכס ענק על איך שנפלנו פה לתכנים שאף פעם לא היו אצלנו - "בזכות" המגאזינים "החרדים".
נס שאני לא יודע לקרוא מהשינה,
אולי הייתי מתפתה פעם לקנות גם איזה עיתון.
מצטער [דוקא כעת נכון יותר לומר - שמח] כשאני ער בחגים אין לי זמן שניה.

יהיה טוב

נושא שלא נקרא על ידי יהיה טוב » 17 אפריל 2019, 14:39

מצטרף לכל ה'נגד'.
אנשים עם השקפות חילוניות, שמכניסים אותם לציבור שלנו.

שלח תגובה