הסתכלתי הערב על הירח ולא מצאתי שם את החללית בראשית

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

הסתכלתי הערב על הירח ולא מצאתי שם את החללית בראשית

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 12 אפריל 2019, 00:39

פורסם הערב:
האירוע שהיה אמור להיות היסטורי הפך לאכזבה: החללית הישראלית הראשונה שהיתה אמורה לנחות על הירח הלילה, התרסקה דקות לפני הנחיתה על הירח. האירוע הבלתי צפוי התרחש בשל תקלות מרובות בתקשורת ובמנועים. החללית לא הייתה מאוישת
אכזבה בישראל: החללית הישראלית הראשונה שהיתה אמורה לנחות על הירח הלילה, התרסקה מספר דקות לפני הנחיתה על הירח. האירוע הבלתי צפוי התרחש בשל תקלות מרובות בתקשורת ובמנועים, ובשל כך כאמור החללית הישראלית הראשונה, בראשית, לא הצליחה לנחות על הירח.

נציין כי החללית הישראלית לא הייתה מאוישת באנשים אלא שוגרה לצורכי צילום ומחקר בלבד וכי היא לא תוכננה לשוב לכדור הארץ.

ראש הממשלה בנימין נתניהו, ונשיא המדינה רובי ריבלין עודדו: "מדובר בהישג אדיר, עוד נגיע לשם בעתיד". בכך, ישראל היא המדינה השביעית בעולם שהגיעה לירח, אבל לא הצליחה להיכנס להישג היוקרתי של שלושת המדינות היחידות שהצליחו להנחית כלי טיס על הירח.

נתניהו הצהיר לאחר ההתרסקות כי ישראל תשגר חללית נוספת בשנים הקרובות שתנחת על הירח באופן תקין. נציין כי דקות לפני ההתרסקות החללית שלחה תמונה שצולמה במהלך הנחיתה והיא למעשה הזיכרון האחרון מאותה חללית.
אין לי חתימה. תשלחו לי רעיונות. תודה רבה.

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 1 פעם

Re: הסתכלתי הערב על הירח ולא מצאתי שם את החללית בראשית

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 12 אפריל 2019, 01:05

אם המדינה מחפשת עוד על מה לבזבז את כספי משלם המיסים, אני יכול לתת עוד רעיונות.
לא בכיוון של סל התרופות זקנה במסדרון קשישים רווחה ודיור, זה סתם משעמם.

אפשר לעשות מלא דברים מגניבים. למשל מדורת לג בעומר ענקית משטרות חדשים, או אולי לחבר את כולם ולעשות מהם כדור פורח ענק, או אולי לשפוך עשרות מיליונים או יותר בשביל תחרות זמר עם מדינות אירופאיות... טוב על זה הם כבר חשבו לפני. אז אולי אפשר לתת כסף לערבים לעשות סרטים אנטישמים על חשבון המדינה? אויש גם על זה חשבו כבר. אולי אפשר לפתוח תאגיד שידור מיותר שיפיק מלא סרטונים ותוכניות ורדיו, למרות שכבר לא חסר ערוצים מסחריים, ככה אם לא יהיה לחולים תרופות לפחות יהיה מי שיבדר אותם. טוב גם זה.. אוף כל רעיון שאני חושב מישהו כבר גנב לי אותו.

לאחר התרסקות בראשית, מי פה יכול לעזור למדינה למצוא מה עוד אפשר לעשות עם כספי משלם המיסים?
"אנחנו דומין כמו מי שמנגן - והעולם מרקדין, ומי שאינו מבין ושומע את הניגון - היא פליאה בעיניו מה הם רצים אחריו ומה הם מרקדים, כך היא הפליאה אצל העולם - על מה אתם רצים אחריי" (חיי מוהר"ן)

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 12 אפריל 2019, 01:07

למה אתה רוצה לשרוף את המשטרות?
גם משטרת התנועה לשריפה?
אין לי חתימה. תשלחו לי רעיונות. תודה רבה.

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 12 אפריל 2019, 01:11

רק רוצה מדורה גדולה לכבוד רבי שמעון, או לכבוד בר כוכבא , מה שבא.
אפשר כל מה שדליק.
"אנחנו דומין כמו מי שמנגן - והעולם מרקדין, ומי שאינו מבין ושומע את הניגון - היא פליאה בעיניו מה הם רצים אחריו ומה הם מרקדים, כך היא הפליאה אצל העולם - על מה אתם רצים אחריי" (חיי מוהר"ן)

סמל אישי של משתמש
אני פה
קיבל תודה: 76 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 12 אפריל 2019, 01:12

זה הצלחה של סטמר כדי שיוכלו להמשיך לעשות קידוש לבנה ללא חשש ציונות...

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
נתן תודה: 56 פעמים
קיבל תודה: 22 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 14 אפריל 2019, 16:46

מתלמידיו של אהרון כתב:
12 אפריל 2019, 01:05
אם המדינה מחפשת עוד על מה לבזבז את כספי משלם המיסים, אני יכול לתת עוד רעיונות.
לא בכיוון של סל התרופות זקנה במסדרון קשישים רווחה ודיור, זה סתם משעמם.

אפשר לעשות מלא דברים מגניבים. למשל מדורת לג בעומר ענקית משטרות חדשים, או אולי לחבר את כולם ולעשות מהם כדור פורח ענק, או אולי לשפוך עשרות מיליונים או יותר בשביל תחרות זמר עם מדינות אירופאיות... טוב על זה הם כבר חשבו לפני. אז אולי אפשר לתת כסף לערבים לעשות סרטים אנטישמים על חשבון המדינה? אויש גם על זה חשבו כבר. אולי אפשר לפתוח תאגיד שידור מיותר שיפיק מלא סרטונים ותוכניות ורדיו, למרות שכבר לא חסר ערוצים מסחריים, ככה אם לא יהיה לחולים תרופות לפחות יהיה מי שיבדר אותם. טוב גם זה.. אוף כל רעיון שאני חושב מישהו כבר גנב לי אותו.

לאחר התרסקות בראשית, מי פה יכול לעזור למדינה למצוא מה עוד אפשר לעשות עם כספי משלם המיסים?
רוב הכסף לא הגיע כלל מהמדינה הציונית.
בשנים הראשונות של הפרוייקט היה אסור להם לקחת מימון ממדינות, רק לאחר שגוגל הודיעה על סיום הפרוייקט מימנה המדינה חלק מההוצאות.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

שלח תגובה