***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

2018
הודעות: 261
הצטרף: 17 אפריל 2018, 15:03
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי 2018 » 19 מרץ 2019, 16:54

https://www.jdn.co.il/breakingnews/1121808/

"שפל דיקטטורי": הקש שישבור את גב הבג"צ / דוד ברמן
מערכת JDN19.03.2019 16:36
0 תגובות
"המזל שלנו שזה קרה בעיתוי הנוכחי בתקופת בחירות, וכל המפלגות כעת מתחרים מי יותר יטפל בפראי אדם אלה, ומבטיחים לכונן כאן סוף סוף בית משפט בישראל. ואסור שנושא זה ירד מסדר היום. אם כך, זה יכול תהיה ירידה לצורך עלייה"
מיותר להכביר במילים על השפל הדיקטטורי הנוסף שפרחחי גבעת רם התדרדרו אליה, שפסלו את אוהב ישראל מכאל בן ארי מלהתמודד לכנסת וכמובן אישרו לכל חבריהם הקומוניסטים והטרוריסטים להתמודד.

אספסוף כוחני זה העונים לשם מנותק מהתואר שלהם 'שופטים', הצליחו כעת לעצבן ולקומם נגדם את רוב העם השפוי והדמוקרטי בישראל עד הסוף, עוד יותר משתיעבו אותם עד עכשיו.


המזל שלנו שזה קרה בעיתוי הנוכחי בתקופת בחירות, וכל המפלגות כעת מתחרים מי יותר יטפל בפראי אדם אלה, ומבטיחים לכונן כאן סוף סוף בית משפט בישראל. ואסור שנושא זה ירד מסדר היום.

אם כך, זה יכול תהיה ירידה לצורך עלייה. נראה לי שלכולם נפל התובנה שבאו מים עד נפש, ואפשר להיות קצת אפומטימיים שבקדנציה הזו באמת החכי"ם החרדים והימין בכלל יעבירו את פסקת ההתגברות, חוק השימוע, וצמצום זכות העמידה לכל זב חוטם רפורמי ואנרכיסט שמאלני-שוויוניסטי-קומוניסטי במימון זר.

אעלה כאן שוב את ההצעה שכתבתי במאמרים אחרים:

אני רואה בחזוני כשתי מיליון איש יוצאים להפגין נגד עריצות הבג"צ ומתשתכנים באוהלים עד שחבילת חוקי הדמוקרטיה יעברו. מסכים גדולים יוצבו ברחובות בשידור חי מההצבעה בכנסת, על מסך מצביעי הבעד יירשם אוהבי העם והדמוקרטיה. על המסך השני ייכתב אוייבי העם ודיקטטורים. ובו נראה מי לא יצביע בעד.

יש לנו בפונטנציאל אפילו יותר משתי מיליון מפגינים, הבעיה שחסר לזה מימון וארגון. מה לעשות לא השכלנו להקים קרן חדשה משלנו למימון צרכי הימין. אבל הלוואי ומישהוא ירים את הכפפה, זה יהיה שווה, לאחר עשורים של רודנות קשה ייכונן פה משטר דמוקרטי אמיתי במזרת התיכון.

ד"ר בן ארי גם אם אני לא מסכים איתך צר לי מאוד על העוול המרושע שנעשה לך, אבל אם בשביל שסוף סוף יתוקן האנרכיה הזו של בג"צ היו צריכים לפסול אותך – כקש ששבר את גב הגמל, אז אשריך שזה יירשם על שמך.

נ.ב. התוכן הוא על דעת הכותבים בלבד ולא משקפים את עמדת המערכת

סמל אישי של משתמש
אני פה
הודעות: 8226
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 20:46
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 118 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 20 מרץ 2019, 12:37

5c920b15022414e9.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

משיב.
הודעות: 741
הצטרף: 01 ספטמבר 2018, 23:40
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 18 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 20 מרץ 2019, 16:44

אלי ישי פורש מהמירוץ הפוליטי


אלי ישי הסכים לקבל את הצעת 'יהדות התורה' לנהל את מטה הדיור. התמורה: פרישת 'יחד' מהריצה לכנסת, ותמיכה ב'יהדות התורה'.

סמל אישי של משתמש
אני פה
הודעות: 8226
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 20:46
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 118 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 20 מרץ 2019, 17:04

סתם בדיחה פורימית.

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13889
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24
קיבל תודה: 4 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 24 מרץ 2019, 15:20

היום פתיחת מטה דגל התורה בביתר, מישהו יודע עוד פרטים?

מנחם מנדל
הודעות: 31
הצטרף: 18 דצמבר 2018, 19:28
קיבל תודה: 1 פעם

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי מנחם מנדל » 24 מרץ 2019, 15:25

משולש כתב:היום פתיחת מטה דגל התורה בביתר, מישהו יודע עוד פרטים?
לא נראה שיש למטה בביתר כזו משמעות שוברת שויון שצריך לחנוך אותו באירוע רב רושם בהשתתפות כל החכי''ם אלא מאי
אירועי פתיחת המטות הפכו להזדמנות של החכי''ם לבוא ולהצטלם ולשחרר הצהרות ברגע שהאירוע מסתיים כולם נרדמים שם

סמל אישי של משתמש
אני פה
הודעות: 8226
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 20:46
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 118 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 26 מרץ 2019, 00:17

פרשנים אומרים שגנץ גמר היום את הקריירה שלו אחרי כמה ראיונות מביכים בערוצים המרכזיים שבהם גמגם והתנשף עמוקות בכל מילה ושידר חוסר מקצועיות משווע. היה ממש מביך.

סמל אישי של משתמש
אני פה
הודעות: 8226
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 20:46
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 118 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 26 מרץ 2019, 00:20

מהליכוד נמסר בתגובה לראיונות של בני גנץ:
בני גנץ איבד את זה. ההופעה שלו מדברת בפני עצמה. גנץ מבוהל וחלש. כנראה שגנץ עדיין מאמין שראש הממשלה נתניהו שולח מרצחים להתנקש בו וששלח את הרוסים לפרוץ לטלפון שלו. אדם כזה פרנואיד שאומר שהחודש האחרון היה הקשה בחייו, לא יחזיק אפילו דקה בלחצים בהם עומד ראש ממשלת ישראל בכל יום.

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון
הודעות: 777
הצטרף: 30 דצמבר 2012, 10:47
נתן תודה: 19 פעמים
קיבל תודה: 9 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 26 מרץ 2019, 23:03

מקצועי כתב:כל הזמן:

בעקבות הגישושים עם הפלג? גפני עקץ את דרעי - וספג אש מש''ס

הירי בתוך הנגמ''ש נמשך: גפני אמר שיבקש מדרעי להבטיח למנות את אלי ישי ועורר את זעמם של אנשי ש''ס שתקפו: ''שיילך לטפל ב-22.000 קולות של ׳הפלג''

אחרי שנחשף במהדורה היומית של 'קו עיתונות' בשבוע האחרון על הגישושים בין 'הפלג הירושלמי' לש''ס, באמצעות ח''כ מיכאל מלכיאלי, מבכירי התנועה, עקץ יו''ר דגל התורה משה גפני את יו''ר ש''ס אריה דרעי.

''אסור לנו לתת שאלי ישי ייצא ברשימה - יקח קולות של הימין, ושל החרדים, יאבד אותם - וכתוצאה מזה השמאל יעלה לשלטון. אני אדבר עם אריה דרעי שישלים איתו, 'דגל התורה' לא יכולה להציע שר בגלל שאין לה, אבל אני יכול לדבר עם ביבי שיתן לו", אמר גפני במהלך מפגש 'ליל שישי' שערך בפתח תקווה.

בש''ס לא נשארו חייבים, וח״כ מיכאל מלכיאל אמר כיי: ״דבריו של ח״כ משה גפני הם חוצפה, עזות מצח ופגיעה חמורה בראש הישיבה ונשיא מועצת חכמי התורה מרן הכהן הגדול ובחברי מועצת חכמי התורה. לא יעלה על הדעת שגפני יתערב בתוך עניינים של תנועת ש״ס שמועצת חכמי התורה היא המחליטה והקובעת היחידה".

מלכיאלי אף התייחס לפלג ואמר כי ״אם גפני רוצה לדאוג לציבור החרדי, שיילך לטפל ב-22.000 קולות של ׳הפלג׳ שהם בוודאי יכולים להפיל את ממשלת הימין. מעולם לא אמרתי לגפני תן לאפשטיין את תפקיד יו״ר וועדת הכספים כי אני לא יתערב לו במה שגדו״י אצלו מקבלים החלטות״.

בעקבות דבריו של מלכיאלי בכירים בדגל התורה הגיבו ואמרו "לא ניגרר להשמצות מיותרות. הרב גפני מכבד את כל גדולי ישראל ומי שיאזין לדבריו בפתח תקוה, יראה עד כמה הוא נזהר בדבריו. יו"ר 'דגל התורה' הדגיש כי הוא חושש מעליית השמאל לשלטון ולא מוכן לפעול כמו אחרים – הטוענים שדואגים כביכול לימין – ובפועל מאבדים קולות לגוש הימין".

אותם בכירים ב'דגל התורה' הוסיפו ואמרו "במקום לדאוג לעליית הימין והכוח החרדי בחר מלכיאלי לירות בנגמ"ש. חבל מאוד. אנו תקווה שכלל חברי הכנסת החרדים ישתפו פעולה למען הצלחת המערכה של היהדות החרדית ויעשו הכל בזמן הזה לעליית כוחה של היהדות החרדית".
מישהו הבין מה התוכן של ה"תגובה" של "בכיר דגל התורה"?
מלכיאלי ענה לו כהוגן, והבכירים פשוט חזרו על הטענה המקורית בלי להתייחס לתשובה של מלכיאלי.
אם אתה מצפה מש"ס להתעלות על עצמה ולקבל את אלי ישי בשביל טובת עם ישראל - למה אתה לא עושה את זה בעצמך עם הפלג?
"אנחנו דומין כמו מי שמנגן - והעולם מרקדין, ומי שאינו מבין ושומע את הניגון - היא פליאה בעיניו מה הם רצים אחריו ומה הם מרקדים, כך היא הפליאה אצל העולם - על מה אתם רצים אחריי" (חיי מוהר"ן)

משה 10
הודעות: 231
הצטרף: 01 ינואר 2018, 18:05
נתן תודה: 35 פעמים
קיבל תודה: 9 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 » 27 מרץ 2019, 13:45

העימות על ההבלגה בצוק איתן: 27 ביולי 2014, דיון הקבינט הסוער לפני יום שישי השחור ברפיח. גנץ ויעלון תמכו בהפסקת אש: "יש בכך רווח מבצעי. לא רואים חסרונות". בנט התנגד: "זה פוגע בחיילי צה"ל, אתם מרימים את האויב מהקרשים"


שלושה שבועות אחרי תחילת מבצע צוק איתן ברצועת עזה, יזמו האו"ם ומזכיר המדינה האמריקני ג'ון קרי הפסקת אש הומניטרית בין ישראל לחמאס למשך 72 שעות. אחרי שאישר זאת הקבינט המדיני־ביטחוני, היתה אמורה ב-08:00 בבוקר ביום שישי, 1 באוגוסט 2014, להיכנס לתוקפה הפסקת האש. הפסקת האש הופרה בתוך פחות משעה על ידי חמאס, שהחל לשגר טילים ופצצות מרגמה על יישובים ישראליים סמוך לרצועה.

במקביל, בשעה 09:05, תקפה חוליית חמאס שהגיחה דרך מנהרה כוח של צה"ל, הרגה את רס"ן בניה שראל וסמ"ר ליאל גדעוני, וחטפה את סגן הדר גולדין ברצועת עזה. לימים הוכרז גולדין כהרוג על ידי הרבנות הצבאית. כמה ימים לפני כניסת הפסקת האש שהובילה לאירועי "יום שישי השחור" ברפיח, התכנס הקבינט ב־27 ביולי כדי לאשר את פרטיה.

ב'ישראל היום' נחשפים הבוקר הפרוטוקולים מהישיבה המכרעת, ומהם עולה כי שר הביטחון דאז, משה (בוגי) יעלון, והרמטכ"ל דאז בני גנץ, שהובילו את התמיכה בה באותה ישיבה, לא הציגו לשרים את הסיכונים שעשויים להתרחש כתוצאה מהפסקת האש – שהתבררה לימים כקטלנית במיוחד.

גנץ: "בגדול, כל יום של הפוגה הומניטרית, לפחות ליום־יומיים, מייצר מצב שבו הכוחות מצליחים לטפל עוד ועוד במנהרות, עם פחות ופחות לחץ של חמאס, לכן יש כאן רווח מבצעי. אני ממליץ לקבל את ההפוגה ההומניטרית".

יעלון: "בפעולה שנעשית בשטח אנו מטפלים במנהרות. היום, וזה לא הודגש כאן, זה נעשה ביתר שאת. למה? כי זה לא תחת אש. הכוחות פנויים. אני ממליץ לאשר את ההפוגה".שר הכלכלה דאז נפתלי בנט: "מה החסרונות של הפוגה? אתם מציגים רק יתרונות. אשמח לשמוע על חסרונות".

יעלון: "רוברט סרי (נציג האו"ם למזה"ת) תומך בהפוגה".

בנט: "שאלתי לגבי החסרונות של הפוגה הומניטרית".

יעלון: "אני רואה במצב זה (של ההפוגה) רק יתרונות. אני לא רואה חסרונות". יעלון הוסיף ולגלג על שאלתו של בנט והוסיף: "אם מישהו רוצה לכבוש את עזה, בוא נקיים דיון".

בנט התעקש: "אני מופתע מהתשובה. שאלתי על מחירים של הפוגה. הכל בסדר. אתם אומרים אין מחירים. אתם טועים. בטח שיש מחירים. הפסקת הלחץ על חמאס זה מחיר כבד. התרעננות של חמאס זה מחיר כבד. התחמשות מחדש של חמאס זה מחיר כבד. עיקרון במלחמה זה ניצול הצלחה".

בנט המשיך: "זה מחיר עצום כאשר יש לך יריב על הקרשים. אתה לא מרים אותו ונותן לו לשתות אלא ממשיך לתת לו בוקסים. זה נקראה ניצול הצלחה. מחיר נוסף הוא בכוחותינו. זה מסכן את חיילינו".

לעמדתו של בנט הצטרפו שרי ישראל ביתנו אביגדור ליברמן ויצחק אהרונוביץ', שהצביעו נגד הפסקת האש. מנגד, ראש הממשלה נתניהו, שר הביטחון יעלון וכל יתר שרי הקבינט הצביעו בעד. ההחלטה אושרה.

אחרי האירוע שבו נהרגו החיילים, התכנס שוב הקבינט. מהפרוטוקולים שמפורסמי הבוקר על ידי מטי טוכפלד ב'ישראל היום' עולה כי השר גלעד ארדן שאל את גנץ: "רגע, לחיילים היה אסור לפתוח באש מראש בשלב ההתקדמות?".

גנץ: "היה מותר להם להשיב באש כאשר יורים עליהם. כאשר אין אויב, אכן אסור היה לירות ירי מונע. הייתה הפוגה". בעקבות הדברים אמר ארדן כי לו היה יודע שלחיילי גבעתי אסור לירות, לא היה מצביע בעד הפסקת האש.

מכחול לבן נמסר בתגובה לחשיפת הדיון הדרמטי בקבינט: "הדלפות פרוטוקולים מדיוני קבינט ושימוש בהם באופן מניפולטיבי כתוצאה מלחץ בקמפיין בחירות מלמדות על חוסר אחריות, לחץ ומצוקה של המדליפים". עוד הוסיפו כי, "ראש הממשלה נתניהו הוא שהביא את הצעת מזכיר המדינה לשעבר ג׳ון קרי להפסקת אש הומניטרית לדיון אשר נדונה ואושרה בקבינט".

משה 10
הודעות: 231
הצטרף: 01 ינואר 2018, 18:05
נתן תודה: 35 פעמים
קיבל תודה: 9 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 » 27 מרץ 2019, 13:51

חשיפה: שבועיים בלבד לבחירות, בש"ס לא מתייאשים ומנסים גם בימים אלה לפעול מול אנשי ביתו של ראש הישיבה הגר"מ מזוז, כדי לאחד את השורות; כאשר ההצעה שלהם לא שוללת תפקיד ליו"ר יחד בתנועת ש"ס.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי גורמים בש"ס מקיימים שיחות, חלקם בדרך עקיפה על ידי שליחים, וחלקם אף באופן ישיר; השיחות נעשות גם בשעות אלו כאשר שני הצדדים מנהלים מו"מ עיקש.

עוד נודע ל'בחדרי חרדים' כי בש"ס הסירו את הוטו על אלי ישי, ומציעים לאנשי ביתו של הגר"מ את תפקיד יו"ר 'אל המעין' עבור אלי ישי; תפקיד הכולל לשכה, שכר, רכב וכוח עצום בתנועת ש"ס.

כזכור, בש"ס ניהלו מגעים קדחתניים עם אנשי ביתו של הגר"מ מזוז בימים שקודם הגשת הרשימות; כשבשיא הדיונים הגיע חבר המועצת הגר"ד יוסף לשיחה בביתו של ראש הישיבה ,אך הדבר לא הבשיל לכדי סיכום.

בנוסף, בדקות שקודם הגשת הרשימות הודיעו בש"ס כי "כצעד בונה אמון, ומתוך רצון טוב, החליטה תנועת ש״ס בהתייעצות עם מועצת חכמי התורה להקדים את מיקומו של משה ארבל, שהיה מבאי ביתו של הגר״מ מאזוז למקום ה-7 ברשימה, בנוסף לנציג התנועה יוסף טייב".

"תנועת ש״ס החליטה להגיש אחרונה את הרשימה לכנסת מתוך ניסיון אחרון למצות כל אפשרות לשלום מוחלט בציבור הספרדי התורני והתקווה היא כי צעדים בוני אמון אלו יסייעו לכך", אמרו אז בסיעת ש"ס. 'בחדרי חרדים' ימשיך לעקוב אחר ההתפתחויות ביחסי ש"ס-יחד.

בחדרי חרדים

שיך
הודעות: 1957
הצטרף: 24 ינואר 2016, 12:49
קיבל תודה: 51 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי שיך » 27 מרץ 2019, 15:23

סופי: אלי ישי יפרוש מהמרוץ בבחירות, יתמוך ביהדות התורה

המקומי
הודעות: 190
הצטרף: 19 נובמבר 2012, 16:00
נתן תודה: 2 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי המקומי » 27 מרץ 2019, 15:23

שיך כתב:סופי: אלי ישי יפרוש מהמרוץ בבחירות, יתמוך ביהדות התורה
13 יום בלבד לבחירות, ובתום מו"מ ממושך, יו"ר דגל התורה הודיע בשעה האחרונה כי תנועת 'יחד' בראשות הגר"מ מזוז צפויה לתמוך ברשימת יהדות התורה בבחירות לכנסת ה-21.

המשמעות היא שאלי ישי ייאלץ להסיר את רשימתו לקראת הבחירות.

ל'בחדרי חרדים' נודע, כי חה"כ משה גפני הטיל את הפצצה בכינוס פתיחת מטה 'דגל התורה' בחיפה והודיע כי "סגרנו הסכם עם אלי ישי על תמיכה ביהדות התורה".
סוף טוב [בעז"ה], הכל טוב!!!

יוסף בן יוסף
הודעות: 449
הצטרף: 10 אוגוסט 2017, 10:51
נתן תודה: 151 פעמים
קיבל תודה: 8 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 27 מרץ 2019, 15:33

שיך כתב:סופי: אלי ישי יפרוש מהמרוץ בבחירות, יתמוך ביהדות התורה
מזל טוב!

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 8606
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54
נתן תודה: 90 פעמים
קיבל תודה: 59 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 27 מרץ 2019, 15:54

המקומי כתב:
שיך כתב:סופי: אלי ישי יפרוש מהמרוץ בבחירות, יתמוך ביהדות התורה
13 יום בלבד לבחירות, ובתום מו"מ ממושך, יו"ר דגל התורה הודיע בשעה האחרונה כי תנועת 'יחד' בראשות הגר"מ מזוז צפויה לתמוך ברשימת יהדות התורה בבחירות לכנסת ה-21.

המשמעות היא שאלי ישי ייאלץ להסיר את רשימתו לקראת הבחירות.

ל'בחדרי חרדים' נודע, כי חה"כ משה גפני הטיל את הפצצה בכינוס פתיחת מטה 'דגל התורה' בחיפה והודיע כי "סגרנו הסכם עם אלי ישי על תמיכה ביהדות התורה".
מה הוא מקבל בתמורה ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 8606
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54
נתן תודה: 90 פעמים
קיבל תודה: 59 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 27 מרץ 2019, 15:55

דרמה פוליטית: אלי ישי יתמוך ביהדות התורה
יושב ראש מפלגת 'יחד' אלי ישי צפוי לתמוך במפלגת יהדות התורה ולהסיר את רשימתו לקראת הבחירות הקרובות לכנסת העשרים ואחת, כך הודיע ח"כ משה גפני

13 יום בלבד לבחירות, ובתום מו"מ ממושך, יו"ר דגל התורה הודיע בשעה האחרונה כי תנועת 'יחד' בראשות הגר"מ מזוז צפויה לתמוך ברשימת יהדות התורה בבחירות לכנסת ה-21.

המשמעות המידית היא שאלי ישי ייאלץ להסיר את רשימתו לקראת הבחירות ופעילי 'יחד' יתגייסו להצלחת המפלגה האשכנזית.

ל'בחדרי חרדים' נודע, כי חה"כ משה גפני הטיל את הפצצה בכינוס פתיחת מטה 'דגל התורה' בחיפה והודיע כי "סגרנו הסכם עם אלי ישי על תמיכה ביהדות התורה".

מי שניהל את המגעים הוא חה"כ ישראל אייכלר שניהל בימים האחרונים דיונים באופן ישיר מול יו"ר 'יחד' אלי ישי עד להסכם הסופי שהגיע היום, כאשר הצדדים חתמו על מסמך הבנות כי יהדות התורה תסייע בתקציבים ועוד למוסדות הגר"מ מזוז.

במסמך ההבנות שנוסח בידי אנשי הגר"מ מזוז, מופיעה התחייבות ברורה עליו חתמו כל חברי הכנסת והנציגים של רשימת יהדות התורה, כי הללו יתמכו אך ורק בבנימין נתניהו לתפקיד ראש ממשלת ישראל.

סיעת יהדות התורה חותמת כעת על מסמך ההבנות שנוסח עם אנשי מפלגת 'יחד'.

עוד נודע ל'בחדרי חרדים' כי בימים האחרונים מי שיזם את המהלך הוא חה"כ משה גפני שנועד עם אלי ישי וסיכם עמו כי יחד תסיר את המועמדות.

עוד נודע ל'בחדרי חרדים' כי לא סוכם כלל עם אלי ישי על תפקיד אותו הוא יקבל לאחר הבחירות, בתמורה להסרת הרשימה ותמיכה ביהדות התורה.

עד לרגע סגירת הרשימות לכנסת העשרים ואחת, ניהל אלי ישי מגעים להצטרפות לאיחוד מפלגות הימין, אולם בשל החלטת ראש ישיבת 'כסא רחמים' שלא לקבל את בקשת ראשי המפלגה הוגשו רשימות נפרדות.

בחדרי חרדים
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

טבי
הודעות: 498
הצטרף: 21 אוגוסט 2018, 15:02
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 4 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי טבי » 27 מרץ 2019, 19:48

הסקופים מעדכן שאלי ישי יקבל תפקיד במידה ויהדות התורה תקבל 250 אלף קול, בקיצור אלי ישי יצטרך לעבוד קשה כדי להוכיח את כוחו ולהביא לפחות 20 אלף קול זה לא יהי פשוט עבורו למעט תלמידיו הקשיחים של הגר''מ מזוז שאר מצביעי יחד יתפזרו לליכוד או אפילו לש''ס פרישת ישי לא תביא בהכרח את מצביעיו להצביע עבור יהדות התורה

טבי
הודעות: 498
הצטרף: 21 אוגוסט 2018, 15:02
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 4 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי טבי » 27 מרץ 2019, 19:53

גאליציאנער כתב:דרמה פוליטית: אלי ישי יתמוך ביהדות התורה
יושב ראש מפלגת 'יחד' אלי ישי צפוי לתמוך במפלגת יהדות התורה ולהסיר את רשימתו לקראת הבחירות הקרובות לכנסת העשרים ואחת, כך הודיע ח"כ משה גפני

13 יום בלבד לבחירות, ובתום מו"מ ממושך, יו"ר דגל התורה הודיע בשעה האחרונה כי תנועת 'יחד' בראשות הגר"מ מזוז צפויה לתמוך ברשימת יהדות התורה בבחירות לכנסת ה-21.

המשמעות המידית היא שאלי ישי ייאלץ להסיר את רשימתו לקראת הבחירות ופעילי 'יחד' יתגייסו להצלחת המפלגה האשכנזית.

ל'בחדרי חרדים' נודע, כי חה"כ משה גפני הטיל את הפצצה בכינוס פתיחת מטה 'דגל התורה' בחיפה והודיע כי "סגרנו הסכם עם אלי ישי על תמיכה ביהדות התורה".

מי שניהל את המגעים הוא חה"כ ישראל אייכלר שניהל בימים האחרונים דיונים באופן ישיר מול יו"ר 'יחד' אלי ישי עד להסכם הסופי שהגיע היום, כאשר הצדדים חתמו על מסמך הבנות כי יהדות התורה תסייע בתקציבים ועוד למוסדות הגר"מ מזוז.

במסמך ההבנות שנוסח בידי אנשי הגר"מ מזוז, מופיעה התחייבות ברורה עליו חתמו כל חברי הכנסת והנציגים של רשימת יהדות התורה, כי הללו יתמכו אך ורק בבנימין נתניהו לתפקיד ראש ממשלת ישראל.

סיעת יהדות התורה חותמת כעת על מסמך ההבנות שנוסח עם אנשי מפלגת 'יחד'.

עוד נודע ל'בחדרי חרדים' כי בימים האחרונים מי שיזם את המהלך הוא חה"כ משה גפני שנועד עם אלי ישי וסיכם עמו כי יחד תסיר את המועמדות.

עוד נודע ל'בחדרי חרדים' כי לא סוכם כלל עם אלי ישי על תפקיד אותו הוא יקבל לאחר הבחירות, בתמורה להסרת הרשימה ותמיכה ביהדות התורה.

עד לרגע סגירת הרשימות לכנסת העשרים ואחת, ניהל אלי ישי מגעים להצטרפות לאיחוד מפלגות הימין, אולם בשל החלטת ראש ישיבת 'כסא רחמים' שלא לקבל את בקשת ראשי המפלגה הוגשו רשימות נפרדות.

בחדרי חרדים

התבלבלתי לגמרי מי ניהל את המגעים מול ישי
אייכלר או גפני ?
לארי קלמן הפתרונים

סמל אישי של משתמש
1010
הודעות: 6208
הצטרף: 26 אפריל 2015, 18:10
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 1 פעם

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 27 מרץ 2019, 23:02

ואריה דרעי עוד דמיין כי יצא קריאה ממועצגה"ת של דגל התורה שספרדים יתמכו רק בש"ס....
א.
ב.

ג. ברגע האמת, כולנו חרדים לדעת.

הר ההר
הודעות: 89
הצטרף: 15 פברואר 2018, 00:03

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי הר ההר » 27 מרץ 2019, 23:03

אורלי לוי למדה איך להעלות את אחוז החסימה

משבר הקנאביס הרפואי: אורלי לוי דורשת דיון חירום בכנסת
המחסור החמור ביותר שהיה אי פעם בענף הקנאביס הרפואי בישראל מוביל הערב להתערבות של חברת הכנסת אורלי לוי אבקסיס, המקווה להיות שרת הבריאות הבאה. במכתב רשמי שנשלח לחברי הכנסת היא דורשת לערוך כינוס חירום בנושא למרות שהכנסת בפגרה. 25 חברי כנסת יצטרכו להסכים.

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 8606
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54
נתן תודה: 90 פעמים
קיבל תודה: 59 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 28 מרץ 2019, 00:27

אתה תתמוך בה ?
אני חושב שאם כבר, כדאי יותר לתמוך במקור - בזהות
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

הר ההר
הודעות: 89
הצטרף: 15 פברואר 2018, 00:03

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי הר ההר » 28 מרץ 2019, 09:22

גאליציאנער כתב:אתה תתמוך בה ?
אני חושב שאם כבר, כדאי יותר לתמוך במקור - בזהות
מה פתאום אתמוך בה, איפה היא היתה עד עכשיו כשמשרד הבריאות מתעלל בחולים כמו דר מנגלה כבר עשר שנים, עכשיו לפני הבחירות היא פתאום נזכרה, מגעילה.

סמל אישי של משתמש
חכם מכל אדם
הודעות: 373
הצטרף: 05 פברואר 2018, 02:02

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי חכם מכל אדם » 28 מרץ 2019, 14:06

הר ההר כתב:
גאליציאנער כתב:אתה תתמוך בה ?
אני חושב שאם כבר, כדאי יותר לתמוך במקור - בזהות
מה פתאום אתמוך בה, איפה היא היתה עד עכשיו כשמשרד הבריאות מתעלל בחולים כמו דר מנגלה כבר עשר שנים, עכשיו לפני הבחירות היא פתאום נזכרה, מגעילה.
נראה לי שהגזמת קצת...
על שלושה דברים העולם עומד
על כסף על געלט ועל money

המוזיקאי
הודעות: 498
הצטרף: 03 יוני 2015, 11:56

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי המוזיקאי » 28 מרץ 2019, 19:25

צבועים ביחד

ב"בשורת האחדות" התבשרנו בבום, מילים יפות שאנשים אוהבים לשמוע התנופפו לכל עבר, ממש משובב לב, הגאולה בפתח.
אבל לא מיניה ולא מקצתיה, זו ברית של שנאה, זה כמו האחדות של לפיד וגנץ, ממש שנאה מאוחדת.
ואסביר כוונתי.
הרי אלי ישי מאז שעזב את ש"ס משנאתו לדרעי, אינו יכול לומר רשמית שעזב כי אינו בראש, הרי זאת אמירה שאיננה פוליטיליקורקט, אז הוא יורה חיצי טענות לכל הכיוונים בתקוה שאחת מטענותיו תתקבל.
לכן טען שש"ס תעשה את אוסלו ג', וטען שש"ס זנחה את הדרך של מרן, וטען שש"ס מפלגה מושחתת, וטען שש"ס לא מונעת תחבורה בשבת ואת הכותל הרפורמי, וטען שש"ס לא מפלגה חברתית, וטען שש"ס הפכה למפלגה חרדית שלא מביאה קהלים מבחוץ, והגדיל לטעון בזמן הדיבורים על המפץ החרדי שזה ירחיק את המסורתיים מש"ס.
עכשיו שימו לב, כשרץ עם עוצמה יהודית, הוא התמקד בטענה שש"ס זה שמאל וזנח את שאר הטענות, כי הם לא רלוונטיות בקרב שלו על קולות השסניקים.
וכשנפרדו דרכם אחר הבחירות הקודמות והיה דיבור שיעשה בלוק טכני עם כחלון, טען ששס לא חברתית כי כעת כך רצה לקחת קולות לשס לעבר מפלגה חברתית.
וכשרצה ללכת עם הימין החל שוב לדבר ששס זה שמאל ושס זה חרדי ושס גרמה לכותל הרפורמי, שאלו טענות ממש כטענותיהם של רפי פרץ וסמוטריץ.
וכשהבין שהוא מצורע ובודד החל לטעון ששס מפלגה חרדית לא כמו בזמן הרב עובדיה והוא זה שיביא קולות מסורתיים.

וכעת הבה ונראה מה קרה, מהפך מהפך מהפך.

כמפלט אחרון הסכים לוותר על הכל בכל מכל כל, ובעד אפס הבטחות תומך ביהדות התורה שהיא פחות ימנית מש"ס, ופחות חברתית מש"ס, והיא מפלגה אולטרה חרדית, שכל טענותיו היו שש"ס מתחקה אחריה.

ועוד דבר, הוא רצה מש"ס ריצ'רץ' בטענה שהוא שווה יותר ממאה אלף קולות, ועד עכשיו הוא טוען תחת כל מקרופון רענן שיש לו בנק של יותר ממאה אלף קולות, ובמשא ומתן עם ש"ס הוא לא הסכים שום פשרה מלבד ריצ'רץ'.
ומהימין הוא כבר הסכים לקבל פחות "הרבה פחות", מקום 8 או אפילו 9, ובסוף זה התפוצץ מסיבות אחרות, ומיהדות התורה כבר לא היו לו דרישות, והתנאי הוא שאם הם יביאו מאתים וחמישים אלף קול אם יחפשו לו תפקיד, והרי יהדו"ת שווה בערך מאתיים שלושים וחמש אלף קול דהיינו שאלי ישי שווה בין עשרת אלפים לעשרים אלף קול.
מענין שרק למול ש"ס הוא שווה ריצ'רץ'.

כל זה מוכיח שכל מטרתו היא נקמה בש"ס, וכל הדרכים שניסה לנקום לא צלחו וזה הנסיון האחרון, אז שלא יטעה את הציבור שרוממות האחדות בגרונו.
וכעת נעבור שיהדו"ת.
הרי הרב מאזוז מתמיד בטענתו על האשכנזים ששולטים בספרדים וכו' וכו', עד כדי שבזמנו פתח מפלגה בבני ברק נגד ש"ס שהלכה עם יהדו"ת, ובגישתו הוא הכי רחוק מהם בכל תחום וענין, הן באהבתו למדינה ולצה"ל וכדו', לא מזמן מרן הגרי"ג אמר לא לקרוא את העלונים שלו.
הרי יהדו"ת כל חייה תקפה את גישתו של הרב עובדיה, וזאת למרות שהיה קרוב לדעתם יותר מהרב מאזוז, וכן הרב מזוז מדבר הרבה על כך שלא צריך ללכת אחריהם אלא להיות ספרדי גאה.
ח"ו שאני הקטן יכתוב נגד גישה זו או אחרת, כוונתי רק לחדד שיש הבדלי גישה ביניהם שלא נתנו להם להתאחד.
ובפרט יש להדגיש את עצם זה שאלי ישי מרד במועצת החכמים ובכל רבני הספרדים המתייצבים מאחורי ש"ס.
ולפתע פתאום יהדו"ת מחבקת ומנשקת, ומצאה שרב המחבר על המפריד והיו לבשר אחד.

ויש בזה שתי בעיות כפי שציינתי, אחת עצם החיבור שאינו טבעי. והשניה, לתת לגיטימציה לבגידה פנים חרדית, תארו לכם שש"ס תעשה כנסים ותביא את רבני הפלג וכדו'.

ההרגשה שלי היא שדגל התורה ממש לא רוצה בכך, וזה מהלך של מאיר פרוש שהוא גם מחפש לנקום בש"ס, וגם שזה מתאים לו הוא הרי איש של פוליטיקה מלוכלכת, תבדקו בהיסטוריה שלו, עם גור. עם דגל, עם ש"ס באלעד, עם ביאאן, וכל השאר נגררו אחריו.

ומאחר וזו ברית של שנאה ונקמה, המון ספרדים שמעורים אצל האשכנזים והצביעו תמיד ליהדו"ת, לדעתי יצביעו ש"ס רק מחמת שבסופו של דבר לכל ספרדי יש את המצפן הפנימי שמתעורר אצלו ברגעים אלו, כשהוא חושב למשל על הרב שלום כהן כמה מהלך שכזה פוגע בו.
ולהערכתי הנזק ליהדו"ת רב על התועלת, כי הרי ברור שאלי ישי לא יצליח להביא ליהדו"ת קולות ספרדיים בעלמא מלבד הקהילה הכי קרובה לרב מאזוז, שברור שאין זה יותר מעשרת אלפים קולות למפרגנים, שהרי בבני ברק הם הביאו בערך 7000 קולות והיו ספרדים שלא משוייכים שהצביעו להם וכעת הם לא יצביעו להם, ומצד שני הרבה ספרדים שהצביעו ליהדו"ת יצביעו כעת בדוקא ש"ס.

ויתקיים בהם המשפט הבא.

גם כש"אגודת ישראל" ב"יחד" עם "דגל התורה" הם לא יגמרו את ה"ש"ס"

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 8606
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54
נתן תודה: 90 פעמים
קיבל תודה: 59 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 28 מרץ 2019, 20:22

סתם אחד ממורמר...
אם הם לא יסתכלו לעברו יהיה הכי טוב.

אף אחד לא רוצה לבלוע את ש"ס, זה לא ברית של שנאה וקנאה, וזה גם לא של מאיר פרוש...

חוץ מכל העובדות שאינם הכי נכונות בלשון המעטה...

חבל, חבל מאוד שיש כאלו שמנסים לעשות עסק מזה...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון
הודעות: 777
הצטרף: 30 דצמבר 2012, 10:47
נתן תודה: 19 פעמים
קיבל תודה: 9 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 28 מרץ 2019, 21:32

אולי הצביעות היא מצד דגל - שלפי הראיונות ברדיו דווקא כן מברכת על המהלך ועומדת מאחוריו - ובפרט כשרוממות האיכפתיות מאובדן קולות חרדיים בגרונם.
אני אשמח לראות את דרעי סוגר עם הפלג. חס וחלילה לא כדי לפגוע, כמובן, רק כדי למנוע אובדן קולות חרדיים... שיבטיח להם שהוא ילחם נגד גזירת הגיוס בכל כוחו, ובעיקר והכי חשוב: יתן כמה ג'ובים בש"ס לבכירים שלהם. הם כבר יזכרו ב"אהבה הגדולה" שהיתה להם לרב עובדיה, נתי ישכח את כל העקיצות והקטילת שהוא כתב ורמז עליו כשהיה עורך יתד, אולי יביאו את התמונות של הגר"ש מהשבעה על רבי יעקב וההספד בלויה.
וכמובן המרויחים יהיו הציבור - ריבוי נציגים חרדים בכנסת.
"אנחנו דומין כמו מי שמנגן - והעולם מרקדין, ומי שאינו מבין ושומע את הניגון - היא פליאה בעיניו מה הם רצים אחריו ומה הם מרקדים, כך היא הפליאה אצל העולם - על מה אתם רצים אחריי" (חיי מוהר"ן)

סמל אישי של משתמש
1010
הודעות: 6208
הצטרף: 26 אפריל 2015, 18:10
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 1 פעם

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 28 מרץ 2019, 21:40

אני רואה שמתלמידיו של אהרן אינו מפספס הזמנות להכות בדגל התורה - שנואי נפשו.
א.
ב.

ג. ברגע האמת, כולנו חרדים לדעת.

סמל אישי של משתמש
אני פה
הודעות: 8226
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 20:46
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 118 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 29 מרץ 2019, 11:14

מהטור של כספית הבוקר:
‎בשבועות האחרונים הגיע אלי מידע שלפיו גנץ טופל על ידי פסיכולוגית ברמת השרון. על פי המידע, מדובר בטיפולים סדירים שהתקיימו במשך שנתיים או שלוש שנים ברציפות, לאחר שחרורו מצה"ל. שמה של הפסיכולוגית, אשת מקצוע מוכרת, שמור במערכת. על פי המידע, מדובר בטיפול פסיכולוגי אישי, שכלל גם מרשמים לתרופות. מטה גנץ בתגובה: "מר גנץ מעולם לא טופל בפרוצדורה שציינת. מדובר בשקר גס, בוטה וחמור, שגורמים פוליטיים מנסים להזינו כפי שעשו במקרים אחרים ונתבעו מיידית בגין שקרים אלו. הפסיכולוגית האמורה היא יועצת ארגונית וככזו ליוותה עניינים עסקיים וארגוניים"
‎בדף הבית של אותה פסיכולוגית נאמר כי היא פסיכולוגית קלינית אך גם עוסקת בייעוץ למנהלים, הכשרת מנהלים בכירים, פיתוח ארגוני, מפתחת ובונה צוותי משימה ומלווה הנהלות בחברות גלובליות, ארגונים ציבוריים וביטחוניים. הגדרות עיסוקה מתאימות לגרסת מטה גנץ. הגיוני שרמטכ"ל משוחרר ייוועץ ביועצת ארגונית מהסוג הזה לקראת כניסתו לעסקים או לפוליטיקה, או גם וגם.

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון
הודעות: 777
הצטרף: 30 דצמבר 2012, 10:47
נתן תודה: 19 פעמים
קיבל תודה: 9 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 29 מרץ 2019, 14:54

1010 כתב:
28 מרץ 2019, 21:40
אני רואה שמתלמידיו של אהרן אינו מפספס הזמנות להכות בדגל התורה - שנואי נפשו.
היי עשר עשר. איזה כיף שחזרת!! באמת הרבה זמן היה חסר פה מישהו שיוריד את הרמה של הפורום לעקיצות וירידות אישיות!
סתם. לא התגעגעתי בכלל, ודי נהניתי בלעדיך. וחוץ מזה אני לא בטוח שהבנת את ההודעה שהגבת עליה..

בעצם בוא נעשה את זה בגוף שלישי - שיצא יותר מתנשא:
"נראה ש1010 לא בדיוק הבין את ההודעה שהוא הגיב עליה, ושהוא לא מפספס הזדמנות לרדת על מישהו מחסידי ברסלב - שנואי נפשו"
"אנחנו דומין כמו מי שמנגן - והעולם מרקדין, ומי שאינו מבין ושומע את הניגון - היא פליאה בעיניו מה הם רצים אחריו ומה הם מרקדים, כך היא הפליאה אצל העולם - על מה אתם רצים אחריי" (חיי מוהר"ן)

סמל אישי של משתמש
4000
הודעות: 817
הצטרף: 26 פברואר 2019, 11:29
נתן תודה: 43 פעמים
קיבל תודה: 17 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 29 מרץ 2019, 15:35

מתלמידיו של אהרון כתב:
29 מרץ 2019, 14:54
1010 כתב:
28 מרץ 2019, 21:40
אני רואה שמתלמידיו של אהרן אינו מפספס הזמנות להכות בדגל התורה - שנואי נפשו.
היי עשר עשר. איזה כיף שחזרת!! באמת הרבה זמן היה חסר פה מישהו שיוריד את הרמה של הפורום לעקיצות וירידות אישיות!
סתם. לא התגעגעתי בכלל, ודי נהניתי בלעדיך. וחוץ מזה אני לא בטוח שהבנת את ההודעה שהגבת עליה..

בעצם בוא נעשה את זה בגוף שלישי - שיצא יותר מתנשא:
"נראה ש1010 לא בדיוק הבין את ההודעה שהוא הגיב עליה, ושהוא לא מפספס הזדמנות לרדת על מישהו מחסידי ברסלב - שנואי נפשו"
בבקשה תפסיק בלי עקיצות אחד על השני

הר ההר
הודעות: 89
הצטרף: 15 פברואר 2018, 00:03

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי הר ההר » 30 מרץ 2019, 23:50

חכם מכל אדם כתב:
28 מרץ 2019, 14:06
הר ההר כתב:
גאליציאנער כתב:אתה תתמוך בה ?
אני חושב שאם כבר, כדאי יותר לתמוך במקור - בזהות
מה פתאום אתמוך בה, איפה היא היתה עד עכשיו כשמשרד הבריאות מתעלל בחולים כמו דר מנגלה כבר עשר שנים, עכשיו לפני הבחירות היא פתאום נזכרה, מגעילה.
נראה לי שהגזמת קצת...
מה שכתבת איילת שקד:

הימין החדש - בשבועות האחרונים נפגשנו עם נציגי עמותות שמתעסקות בקנאביס רפואי ונמצאות בקשר ישיר מול אלפי מטופלים. הם תיארו מצב קשה. בקדנציה האחרונה ניסו בוועדות השונות לקדם את התחום ונמצא כי לא רק שהתחום אינו צועד קדימה עבור המטופלים, אלא רק הולך ומתדרדר. כראייה לכך "זכה" היק"ר בשנת 2017 למספר הרב של התלונות המוצדקות בדו"ח מבקר המדינה, 83% מכלל התלונות. חולים רבים מתלוננים על בעיות באספקה. מסתבר שהנהלים החדשים הוכנסו עוד בטרם ספקיות הקנאביס הרפואי התארגנו לפיהם ועקב כך נגרם מחסור משמעותי בתפרחת, הגבלת כמות לזנים מסויימים, ואף חוסר כליל של זנים שנמצאו כאפקטיבים לטיפול במחלות. האצת הטמעת התקנים החדשים על ידי היק"ר גרם לכך שאלפיי מטופלים נותרו כעת ללא התרופה שלהם. את הדבר הזה צריך לתקן . לפי הבדיקה שלנו חולים מחכים בממוצע חודשים שלמים לקבלת הרשיון. מאחר והוסבר לנו את חשיבות האפשרות לאספקת זנים רבים בהליך הריפוי, וכי הזנים השונים מספקים הקלה ומסייעים בתהליך הריפוי לתסמינים ומחלות שונות, הבנו כי צריך לבחון כל זן בהתאם למחלה ולקבל את הפידבק מהמטופלים בטרם מציבים התוויות שעלולות לבטל את אספקת חלק מהזנים או לחייב שילובים כדי לעמוד ברף שמציבה היחידה. אנו נפעל להסרת המגבלות הטכניות לזנים שעלולים להיעלם מאחר וזוהי פגיעה ברצף הטיפולי של המטופלים שכבר נוטלים זן מסויים ומניעה של מטופלים שיכולים לקבל את הטיפול המותאם להם בעתיד. מומחים טוענים שבמקרים מסוימים כמו אפילפסיה ואוטיזם, שינוי הזן עלול לגרום להשלכות נוראיות למטופלים הנוטלים שמן קנאביס או צורכים תפרחת קנאביס, מאי נוחות ועד לשינוי התנהגותי או בפשטות - לא לספק את היעילות הרפואית הנדרשת. בשוק הקנאביס יש קשיים בירוקרטיים רבים המונעים מאנשים פרטיים להיכנס לתחום. כמי שדוגלים בשוק חופשי נפעל לצמצום הבירוקרטיה ומתן אישור למגדלים הרוצים להיכנס לתחום, מבלי לפגוע במטופלי הקנאביס. טובת המטופל צריכה להיות לפני הכל. בנוגע למחירי הקנאביס, חולה אשר שילם 370 שקלים וצורך כמות גדולה כעת יצטרך לשלם מעל 2000 שקלים עבור התרופה שלו, ובמקרים מסוימים אף יותר, דבר שמוביל לכך שנכה המתקיים מקצבת נכות משלם יותר מ70% מקצבתו על התרופה שלו, דבר שלא מתקבל על הדעת! במשך עשור מספר הרופאים שהוסמכו לרשום קנאביס נשאר כמעט זהה בעוד שמספר הרישיונות והביקוש הרפואי אליהם רק גדל וגדל. לאור מידע שהגיע אלינו נתקלנו במקרים בהם יחידת הקנאביס הרפואית משנה את הוראות הרופא המטפל, דבר שלעיתים מוביל לפגיעה קשה במטופלים. היק"ר איננו מספק תשובה הולמת למדוע הוא מתערב בהחלטות של רופא שהוסמך על ידי משרד הבריאות, ובית המשפט נאלץ להתערב בפסיקותיו האחרונות ולהחזיר את הוראות הרופא המטפל לתוקף. בנוסף, בהתאם לחוק חופש המידע, אפעל לחשיפת הפרוטוקולים מועדת ההתוויות של הקנאביס הרפואי. בשבוע הקרוב השרה שקד תזמן אליה למשרד רופאים בכירים שמתעסקים עם קנאביס רפואי ואשמע את חוות דעתם על רפורמת הקנאביס, אנו נשלב ידיים על מנת להפסיק את הפגיעה בחולים. כל מטופל שרוצה לחשוף את הקשיים שהוערמו עליו ביחידת הקנאביס הרפואית מוזמן לשלוח מייל מפורט לכתובת הבאה: moshico.cohen23@gmail.co

משה 10
הודעות: 231
הצטרף: 01 ינואר 2018, 18:05
נתן תודה: 35 פעמים
קיבל תודה: 9 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 » 31 מרץ 2019, 13:32

מרן ראש הישיבה הגר”מ מזוז שליט”א, התייחס בשיעורו השבועי להחלטתו לתמוך בבחירות הקרובות ביהדות התורה ואמר כי החליט כן בגלל שהשמאל מסוכן ליהדות ועוקר את התורה, וא”א לדעת מה הוא יעולל לנו. “אין להם לא שבת ולא כיפור. כלום. לכן אסור להצביע לא גנץ ולא לפיד, ולא כל האנשים האלה”.

בהמשך אמר כי החליט לתמוך ב-ג’ מכיוון שהאשכנזים הם אנשים טובים שדואגים לכולם. “דואגים לתורה ומקדשים שם ה’. אפילו החילונים מכבדים אותם, לפני כמה זמן התפרסם שהשר הכי פופולרי – אפילו אצל החילונים – זה ליצמן. כי גם החילונים כשהם רואים מישהו שיודע להתעקש על האמת שלו, הם מכבדים אותו”.

בהתייחסו לשס אמר מרן הרב מזוז כי לא הייתה לנו ברירה מכיוון ששס עשו איתנו ברוגז, ועשו עלינו וטו בכל מקום. כשהם עושים וטו בשס מותר להם כי זה שלהם, אבל כשהם הולכים לביבי ועושים אצלו וטו? זה לא דרך התורה ככה להילחם! ה”וטו” הזה שהם מנסים לעשות לנו התבטל ב”ה ביום “וטו” (=21) כ”א באדר ב’ – ב”ה יצאנו לחופשי, ולכן הפעם תומכים ב”יהדות התורה”.

הרב מזוז הסביר לשומעי דברו כי “יהדות התורה” הוקמה בזמנו כדי להילחם נגד המשכילים, וגם היום הם נלחמים על קדשי ישראל בצורה חזקה מאד. “זה שמה “אגודת ישראל” – מה זה “אגודה” כל מיני דברים, כמו “ארבעת המינים” – לולב, הדס, אתרוג. גם פה זה אגודה של יהודים שמתאחדים יחד למען התורה. להגן על התורה. כי הם מסמלים את השלום. כל הזמן היינו רחוקים מהם, היה לנו את הספרדים שלנו (= שס) אבל מה לעשות הספרדים שלנו לא כ”כ אוהבים אותנו, הם אוהבים שאני אבגוד באלי ישי. שאנחנו חברים שנים, הם רוצים על לא-דבר אני יבגוד בו. למה שאני אבגוד בו?! למה אני לא עוזב את אלי ישי? מי שיש לו חבר שנים רבות, והוא לא חטא לו אין שום סיבה לעזוב אותו”.

הרב מזוז המשיך ואמר: “אומרים לי, בוא תבגוד באלי ישי, ותהיה לנו “מנהיג הדור”, לא רוצה להיות מנהיג הדור. לא רוצה. תנו לי את הפינה שלי, לימוד התלמידים זה שווה את כל המנהיגות של הדור. אני מנהיג הדור? השתגעתם?! אני יהיה מנהיג הדור? אין לכם מה לעשות?! את דבריו סיים כשהוא שב ומבקש מציבור תלמידיו להצביע ג’. “כל מי ששומע לנו, ורוצה שבניו יצאו יראי שמים, יצביע הפעם ג’ “. סיים

טבי
הודעות: 498
הצטרף: 21 אוגוסט 2018, 15:02
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 4 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי טבי » 31 מרץ 2019, 21:12

מסקר שפורסם הערב (ראשון) בחדשות 12 עולה כי אילו הבחירות היום מתקיימות היום, המחנה הלאומי היה מנצח עם 64 מנדטים.

על פי הסקר שביצעו מנו גבע ומינה צמח, מפלגת כחול לבן זוכה ב-32 מנדטים, מפלגת הליכוד עם 28 מנדטים ומפלגת העבודה מקבלת שמונה מנדטים.

רשימת חד''ש-תע''ל נהנית משבעה מנדטים, יהדות התורה וגם סיעת ש"ס מקבלות כל אחת שישה מנדטים.

מפלגת הימין החדש ורשימת איחוד מפלגות הימין מקבלות חמישה מנדטים כל אחת, ומספר דומה מקבלות סיעות מרצ, כולנו ו''זהות'' של פייגלין.

מפלגת רע''ם-בל''ד זוכה בארבעה מנדטים, וגם ''ישראל ביתנו'' של ליברמן עם ארבעה מנדטים. מפלגת "גשר" של אורן חזן לא עוברת את אחוז החסימה (1%).

משתתפי הסקר נשאלו - מבין האישים הבאים, מי אתה רוצה שיהיה ראש הממשלה לאחר הבחירות הקרובות?
בנימין נתניהו - 38%
בני גנץ - 36%
אף אחד מהם - 15%
לא יודע - 11%

ללא קשר לדעותיך, מי אתה חושב שירכיב את הממשלה הבאה לאחר הבחירות הקרובות?
בנימין נתניהו - 56%
בני גנץ - 22%
אף אחד מהם - 4%
לא יודע - 18%

הסקר נערך ע"י מכון מדגם של ד"ר מינה צמח ומנו גבע בשיתוף iPanel בקרב 502 מרואיינים במדגם מייצג של כלל האוכלוסייה בישראל בגילאי 18 ומעלה. טעות הדגימה המרבית בסקר 4.4%+. מועד איסוף הנתונים: 31 במרץ 2019.

סמל אישי של משתמש
4000
הודעות: 817
הצטרף: 26 פברואר 2019, 11:29
נתן תודה: 43 פעמים
קיבל תודה: 17 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 31 מרץ 2019, 22:57

מה העולם חושבים נתניהו יהיה ראש ממשלה

האם הוא מתכנן לעשות ממשלת אחדות. או ירצה את הכאב ראש של בנו חרדים?

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4166
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36
נתן תודה: 5 פעמים
קיבל תודה: 3 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 31 מרץ 2019, 23:09

אתה יודע!
זה הרי תלוי בתיק 4000
כ"ד הכו"ח עבדכם הנאמן בלונ"ח
פע'מון ז'הב ור'ימון (המכונה לפנים פע"ח),
הגאב"ד דק"ק פצלוחנה פופיטות יצ"ו

מושיקו
הודעות: 10
הצטרף: 01 מרץ 2019, 01:59

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי מושיקו » 31 מרץ 2019, 23:41

שיך כתב:
27 מרץ 2019, 15:23
סופי: אלי ישי יפרוש מהמרוץ בבחירות, יתמוך ביהדות התורה
מפלגת "שחור לבן" כבר אמרו פה? :lol:: :lol:: :lol::

הר ההר
הודעות: 89
הצטרף: 15 פברואר 2018, 00:03

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי הר ההר » 01 אפריל 2019, 11:21

חכם מכל אדם כתב:
28 מרץ 2019, 14:06
הר ההר כתב:
גאליציאנער כתב:אתה תתמוך בה ?
אני חושב שאם כבר, כדאי יותר לתמוך במקור - בזהות
מה פתאום אתמוך בה, איפה היא היתה עד עכשיו כשמשרד הבריאות מתעלל בחולים כמו דר מנגלה כבר עשר שנים, עכשיו לפני הבחירות היא פתאום נזכרה, מגעילה.
נראה לי שהגזמת קצת...
**דרושות עדויות לועדת חקירה, עכשיו זה הזמן להשמיע ולשמוע אתכם**
קואליציה רחבה של ארגוני חולים, רופאים והסתדרות האחיות הקימו ועדת חקירה אזרחית שמטרתה להעלות את המודעות למשבר החריף במערכת הבריאות. יושבות ראש הוועדה, השופטות בדימוס ד"ר דפנה אבניאלי ומיכל לויט, אמרו בדיון: "העדויות חשפו זעקת מצוקה משותפת ורחבה של מטפלים, מטופלים ובכירי מערכת הבריאות".
אנחנו מחפשים עוד ועוד עדים! כל מי שרוצה להשתתף בועדת החקירה - זה הזמן לשתף כאן, להשמיע את קולו ואנחנו ניצור עימו קשר.

סמל אישי של משתמש
לעבדך באמת
הודעות: 535
הצטרף: 25 אפריל 2017, 20:16

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי לעבדך באמת » 01 אפריל 2019, 18:55

אני לא כל כך מבין למה אחרי הצירוף של אלי ישי במקום לעלות ל9 ירדנו ל6...
מישהו יכול להסביר לי?
קרוב ה' לכל קוראיו לכל אשר יקראוהו באמת - אבל באמת - באמת!!!

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 8606
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54
נתן תודה: 90 פעמים
קיבל תודה: 59 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 01 אפריל 2019, 19:33

עיי' באשכול הסקרים, שם עניתי את הנלענ"ד.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

טבי
הודעות: 498
הצטרף: 21 אוגוסט 2018, 15:02
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 4 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי טבי » 02 אפריל 2019, 20:21

אמש בועידה של קול חי אמר אחד העיתונאים שגורם בכיר בש''ס אמר לו ''שאין סכין שיהדות התורה לא תקעה לש''ס בבחירות האלה'' דומני שהוא צודק בעיקר כלפי דגל שהיתה כביכול בת ברית של ש''ס בבחירות המונציפאליות, מילא פרוש חדור נקמה בדרעי אבל מה דגל רוצה למען ה' ? מה היא רוצה בקמפיין האבסורדי שהיא מנהלת על הקולות של ש''ס בפריפריה וביקורי מקלב ואשר במעוזים ש''סים מובהקים מה יוצא מכל זה ? הרצון להכניס את פינדרוס ? השביעי זקוק לרחמי שמים ומוטל בספק אז מה הקשקוש על המנדט השמיני ובואו נודה על האמת בסוף ש''ס היחידה שדואגת לספרדים, דגל רוצה את הקולות של הספרדים רק בלי לתת להם זכויות, ש''ס הבית האותנטי של הספרדים והיחידה שדואגת להם אז מה הבלוף הזה והמלחמה המטופשת של דגל ועוד במי שהיתה השותפה שלה ?

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 8606
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54
נתן תודה: 90 פעמים
קיבל תודה: 59 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 02 אפריל 2019, 20:25

הפעילות הזאת של דגה"ת בפריפריה היתה תמיד.
גם לפני שנפרדו מאגו"י במונציפאליות.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
אני פה
הודעות: 8226
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 20:46
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 118 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 02 אפריל 2019, 20:41

מחר מסיבת עיתוניאם של הרמטכלים דן חלוץ אהוד ברק וכן בכירים לשעבר במשרד הביטחון כמו עוזי ארד ושני מנכלי"ם של המשרד ועוד נגד ביבי בפרשת הצוללות, מעניין כמה זה ישפיע.

סמל אישי של משתמש
1010
הודעות: 6208
הצטרף: 26 אפריל 2015, 18:10
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 1 פעם

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 02 אפריל 2019, 21:45

מנסים להעלות את הפרשה שכבר הספיקה להישכח
א.
ב.

ג. ברגע האמת, כולנו חרדים לדעת.

סמל אישי של משתמש
אני פה
הודעות: 8226
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 20:46
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 118 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 02 אפריל 2019, 21:48

שבוע לפני הבחירות ערכה מפלגת זהות כנס בחירות בהנגאר 11 בנמל תל-אביב. לכנס הגיעו מעל אלפיים פעילים ותומכים. זהות צפויה להיות הפתעת הבחירות ואף לשון המאזניים, שתכריע הם נתניהו או גנץ ירכיבו את הממשלה הבאה

מנכ"ל המפלגה שי מלכה אמר מעל הבמה, כי בסקרים הפנימיים של המפלגה היא מקבלת שמונה ותשעה מנדטים. אנשי המפלגה מצפים ביום הבחירות אף להגיע למספר מנדטים דו ספרתי. מלכה: "בבחירות 2013 הסקרים נתנו 8,9 מנדטים ליאיר לפיד. הוא סיים עם 19. אנחנו יכולים להכניס לכנסת את כל הנבחרת".

כאשר יו"ר המפלגה, משה פייגלין, נכנס לאולם נעמדו כל האנשים באולם, מחאו לו כפיים והריעו לו. פייגלין אמר בנאומו: "פה מתחילה ההפתעה והיא תתברר בסוף יום הבחירות. זהות לא בכיס של אף אחד, לא של נתניהו ולא של גנץ. אנחנו מדברים עם כולם אבל לא סגורים עם אף אחד. ממש לא בכיס של אף אחד". פייגלין כבר הצהיר, כי זהות תדרוש את תיק האוצר ואת תיק החינוך. עוד הצהיר, כי הוא יכנס לממשלה שתפעל ללגליזציה של הקנאביס.

בכנס התייחסו לאמירתו לכאורה של נתניהו, שמי שבעד לגליזציה צריך להצביע ליכוד. הקהל קרא בוז לאמירתו של נתניהו. מנכ"ל המפלגה מלכה אמר: "אנחנו פועלים למען זה כשאנחנו עדיין לא בכנסת. בשביל זה צריך להצביע זהות. לא תהיה ממשלה בישראל בלי לגליזציה".

סמל אישי של משתמש
4000
הודעות: 817
הצטרף: 26 פברואר 2019, 11:29
נתן תודה: 43 פעמים
קיבל תודה: 17 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 02 אפריל 2019, 21:51

האם זה אמת שזהות זה לפיד #2

היא שונא דת ויעשה את המוות ליראי ה' (חרדים)

סמל אישי של משתמש
אני פה
הודעות: 8226
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 20:46
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 118 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 02 אפריל 2019, 21:52

נתניהו על ענייני הקנאביס: ''הוריתי לאפשר שימוש בקנאביס רפואי. הוריתי לאפשר גידול של של קנאביס וייצוא. היום נכנסה הקלה של אי הפללה ויהיה עוד. אם אתה בעד הצמח-תצביע מחל"

הר ההר
הודעות: 89
הצטרף: 15 פברואר 2018, 00:03

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי הר ההר » 02 אפריל 2019, 22:52

4000 כתב:
02 אפריל 2019, 21:51
האם זה אמת שזהות זה לפיד #2

היא שונא דת ויעשה את המוות ליראי ה' (חרדים)
הוא שונא דת כמו שהגה״צ הרב אברהם ויינפלד זצל בעל שות לב אברהם היה שונא דת

הר ההר
הודעות: 89
הצטרף: 15 פברואר 2018, 00:03

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי הר ההר » 02 אפריל 2019, 22:53

אני פה כתב:
02 אפריל 2019, 21:52
נתניהו על ענייני הקנאביס: ''הוריתי לאפשר שימוש בקנאביס רפואי. הוריתי לאפשר גידול של של קנאביס וייצוא. היום נכנסה הקלה של אי הפללה ויהיה עוד. אם אתה בעד הצמח-תצביע מחל"
שכח להגיד שהוא גם עשה את הרפורמה הארורה בקנאביס רפואי שאנשים סובלים ומתים בגללה.

הר ההר
הודעות: 89
הצטרף: 15 פברואר 2018, 00:03

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי הר ההר » 02 אפריל 2019, 22:54

איך החמור הזה בני גני חושב שיכול לצרף את החרדים לממשלה ולתמוך בתוכנית הגיוס של לפיד?

סמל אישי של משתמש
4000
הודעות: 817
הצטרף: 26 פברואר 2019, 11:29
נתן תודה: 43 פעמים
קיבל תודה: 17 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 02 אפריל 2019, 22:58

הר ההר כתב:
02 אפריל 2019, 22:52
4000 כתב:
02 אפריל 2019, 21:51
האם זה אמת שזהות זה לפיד #2

היא שונא דת ויעשה את המוות ליראי ה' (חרדים)
הוא שונא דת כמו שהגה״צ הרב אברהם ויינפלד זצל בעל שות לב אברהם היה שונא דת
לא הבנתי.

שלח תגובה