***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

2018
הודעות: 489
הצטרף: 17 אפריל 2018, 15:03
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 53 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי 2018 »

https://www.jdn.co.il/breakingnews/1121808/

"שפל דיקטטורי": הקש שישבור את גב הבג"צ / דוד ברמן
מערכת JDN19.03.2019 16:36
0 תגובות
"המזל שלנו שזה קרה בעיתוי הנוכחי בתקופת בחירות, וכל המפלגות כעת מתחרים מי יותר יטפל בפראי אדם אלה, ומבטיחים לכונן כאן סוף סוף בית משפט בישראל. ואסור שנושא זה ירד מסדר היום. אם כך, זה יכול תהיה ירידה לצורך עלייה"
מיותר להכביר במילים על השפל הדיקטטורי הנוסף שפרחחי גבעת רם התדרדרו אליה, שפסלו את אוהב ישראל מכאל בן ארי מלהתמודד לכנסת וכמובן אישרו לכל חבריהם הקומוניסטים והטרוריסטים להתמודד.

אספסוף כוחני זה העונים לשם מנותק מהתואר שלהם 'שופטים', הצליחו כעת לעצבן ולקומם נגדם את רוב העם השפוי והדמוקרטי בישראל עד הסוף, עוד יותר משתיעבו אותם עד עכשיו.


המזל שלנו שזה קרה בעיתוי הנוכחי בתקופת בחירות, וכל המפלגות כעת מתחרים מי יותר יטפל בפראי אדם אלה, ומבטיחים לכונן כאן סוף סוף בית משפט בישראל. ואסור שנושא זה ירד מסדר היום.

אם כך, זה יכול תהיה ירידה לצורך עלייה. נראה לי שלכולם נפל התובנה שבאו מים עד נפש, ואפשר להיות קצת אפומטימיים שבקדנציה הזו באמת החכי"ם החרדים והימין בכלל יעבירו את פסקת ההתגברות, חוק השימוע, וצמצום זכות העמידה לכל זב חוטם רפורמי ואנרכיסט שמאלני-שוויוניסטי-קומוניסטי במימון זר.

אעלה כאן שוב את ההצעה שכתבתי במאמרים אחרים:

אני רואה בחזוני כשתי מיליון איש יוצאים להפגין נגד עריצות הבג"צ ומתשתכנים באוהלים עד שחבילת חוקי הדמוקרטיה יעברו. מסכים גדולים יוצבו ברחובות בשידור חי מההצבעה בכנסת, על מסך מצביעי הבעד יירשם אוהבי העם והדמוקרטיה. על המסך השני ייכתב אוייבי העם ודיקטטורים. ובו נראה מי לא יצביע בעד.

יש לנו בפונטנציאל אפילו יותר משתי מיליון מפגינים, הבעיה שחסר לזה מימון וארגון. מה לעשות לא השכלנו להקים קרן חדשה משלנו למימון צרכי הימין. אבל הלוואי ומישהוא ירים את הכפפה, זה יהיה שווה, לאחר עשורים של רודנות קשה ייכונן פה משטר דמוקרטי אמיתי במזרת התיכון.

ד"ר בן ארי גם אם אני לא מסכים איתך צר לי מאוד על העוול המרושע שנעשה לך, אבל אם בשביל שסוף סוף יתוקן האנרכיה הזו של בג"צ היו צריכים לפסול אותך – כקש ששבר את גב הגמל, אז אשריך שזה יירשם על שמך.

נ.ב. התוכן הוא על דעת הכותבים בלבד ולא משקפים את עמדת המערכת

סמל אישי של משתמש
אני פה
הודעות: 8598
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 20:46
נתן תודה: 7 פעמים
קיבל תודה: 181 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

5c920b15022414e9.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

משיב.
הודעות: 901
הצטרף: 01 ספטמבר 2018, 23:40
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 45 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי משיב. »

אלי ישי פורש מהמירוץ הפוליטי


אלי ישי הסכים לקבל את הצעת 'יהדות התורה' לנהל את מטה הדיור. התמורה: פרישת 'יחד' מהריצה לכנסת, ותמיכה ב'יהדות התורה'.

סמל אישי של משתמש
אני פה
הודעות: 8598
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 20:46
נתן תודה: 7 פעמים
קיבל תודה: 181 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

סתם בדיחה פורימית.

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13889
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24
קיבל תודה: 9 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי משולש »

היום פתיחת מטה דגל התורה בביתר, מישהו יודע עוד פרטים?

מנחם מנדל
הודעות: 59
הצטרף: 18 דצמבר 2018, 19:28
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 19 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי מנחם מנדל »

משולש כתב:היום פתיחת מטה דגל התורה בביתר, מישהו יודע עוד פרטים?
לא נראה שיש למטה בביתר כזו משמעות שוברת שויון שצריך לחנוך אותו באירוע רב רושם בהשתתפות כל החכי''ם אלא מאי
אירועי פתיחת המטות הפכו להזדמנות של החכי''ם לבוא ולהצטלם ולשחרר הצהרות ברגע שהאירוע מסתיים כולם נרדמים שם

סמל אישי של משתמש
אני פה
הודעות: 8598
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 20:46
נתן תודה: 7 פעמים
קיבל תודה: 181 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

פרשנים אומרים שגנץ גמר היום את הקריירה שלו אחרי כמה ראיונות מביכים בערוצים המרכזיים שבהם גמגם והתנשף עמוקות בכל מילה ושידר חוסר מקצועיות משווע. היה ממש מביך.

סמל אישי של משתמש
אני פה
הודעות: 8598
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 20:46
נתן תודה: 7 פעמים
קיבל תודה: 181 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

מהליכוד נמסר בתגובה לראיונות של בני גנץ:
בני גנץ איבד את זה. ההופעה שלו מדברת בפני עצמה. גנץ מבוהל וחלש. כנראה שגנץ עדיין מאמין שראש הממשלה נתניהו שולח מרצחים להתנקש בו וששלח את הרוסים לפרוץ לטלפון שלו. אדם כזה פרנואיד שאומר שהחודש האחרון היה הקשה בחייו, לא יחזיק אפילו דקה בלחצים בהם עומד ראש ממשלת ישראל בכל יום.

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון
הודעות: 777
הצטרף: 30 דצמבר 2012, 10:47
נתן תודה: 19 פעמים
קיבל תודה: 9 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון »

מקצועי כתב:כל הזמן:

בעקבות הגישושים עם הפלג? גפני עקץ את דרעי - וספג אש מש''ס

הירי בתוך הנגמ''ש נמשך: גפני אמר שיבקש מדרעי להבטיח למנות את אלי ישי ועורר את זעמם של אנשי ש''ס שתקפו: ''שיילך לטפל ב-22.000 קולות של ׳הפלג''

אחרי שנחשף במהדורה היומית של 'קו עיתונות' בשבוע האחרון על הגישושים בין 'הפלג הירושלמי' לש''ס, באמצעות ח''כ מיכאל מלכיאלי, מבכירי התנועה, עקץ יו''ר דגל התורה משה גפני את יו''ר ש''ס אריה דרעי.

''אסור לנו לתת שאלי ישי ייצא ברשימה - יקח קולות של הימין, ושל החרדים, יאבד אותם - וכתוצאה מזה השמאל יעלה לשלטון. אני אדבר עם אריה דרעי שישלים איתו, 'דגל התורה' לא יכולה להציע שר בגלל שאין לה, אבל אני יכול לדבר עם ביבי שיתן לו", אמר גפני במהלך מפגש 'ליל שישי' שערך בפתח תקווה.

בש''ס לא נשארו חייבים, וח״כ מיכאל מלכיאל אמר כיי: ״דבריו של ח״כ משה גפני הם חוצפה, עזות מצח ופגיעה חמורה בראש הישיבה ונשיא מועצת חכמי התורה מרן הכהן הגדול ובחברי מועצת חכמי התורה. לא יעלה על הדעת שגפני יתערב בתוך עניינים של תנועת ש״ס שמועצת חכמי התורה היא המחליטה והקובעת היחידה".

מלכיאלי אף התייחס לפלג ואמר כי ״אם גפני רוצה לדאוג לציבור החרדי, שיילך לטפל ב-22.000 קולות של ׳הפלג׳ שהם בוודאי יכולים להפיל את ממשלת הימין. מעולם לא אמרתי לגפני תן לאפשטיין את תפקיד יו״ר וועדת הכספים כי אני לא יתערב לו במה שגדו״י אצלו מקבלים החלטות״.

בעקבות דבריו של מלכיאלי בכירים בדגל התורה הגיבו ואמרו "לא ניגרר להשמצות מיותרות. הרב גפני מכבד את כל גדולי ישראל ומי שיאזין לדבריו בפתח תקוה, יראה עד כמה הוא נזהר בדבריו. יו"ר 'דגל התורה' הדגיש כי הוא חושש מעליית השמאל לשלטון ולא מוכן לפעול כמו אחרים – הטוענים שדואגים כביכול לימין – ובפועל מאבדים קולות לגוש הימין".

אותם בכירים ב'דגל התורה' הוסיפו ואמרו "במקום לדאוג לעליית הימין והכוח החרדי בחר מלכיאלי לירות בנגמ"ש. חבל מאוד. אנו תקווה שכלל חברי הכנסת החרדים ישתפו פעולה למען הצלחת המערכה של היהדות החרדית ויעשו הכל בזמן הזה לעליית כוחה של היהדות החרדית".
מישהו הבין מה התוכן של ה"תגובה" של "בכיר דגל התורה"?
מלכיאלי ענה לו כהוגן, והבכירים פשוט חזרו על הטענה המקורית בלי להתייחס לתשובה של מלכיאלי.
אם אתה מצפה מש"ס להתעלות על עצמה ולקבל את אלי ישי בשביל טובת עם ישראל - למה אתה לא עושה את זה בעצמך עם הפלג?
"אנחנו דומין כמו מי שמנגן - והעולם מרקדין, ומי שאינו מבין ושומע את הניגון - היא פליאה בעיניו מה הם רצים אחריו ומה הם מרקדים, כך היא הפליאה אצל העולם - על מה אתם רצים אחריי" (חיי מוהר"ן)

משה 10
הודעות: 265
הצטרף: 01 ינואר 2018, 18:05
נתן תודה: 56 פעמים
קיבל תודה: 30 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 »

העימות על ההבלגה בצוק איתן: 27 ביולי 2014, דיון הקבינט הסוער לפני יום שישי השחור ברפיח. גנץ ויעלון תמכו בהפסקת אש: "יש בכך רווח מבצעי. לא רואים חסרונות". בנט התנגד: "זה פוגע בחיילי צה"ל, אתם מרימים את האויב מהקרשים"


שלושה שבועות אחרי תחילת מבצע צוק איתן ברצועת עזה, יזמו האו"ם ומזכיר המדינה האמריקני ג'ון קרי הפסקת אש הומניטרית בין ישראל לחמאס למשך 72 שעות. אחרי שאישר זאת הקבינט המדיני־ביטחוני, היתה אמורה ב-08:00 בבוקר ביום שישי, 1 באוגוסט 2014, להיכנס לתוקפה הפסקת האש. הפסקת האש הופרה בתוך פחות משעה על ידי חמאס, שהחל לשגר טילים ופצצות מרגמה על יישובים ישראליים סמוך לרצועה.

במקביל, בשעה 09:05, תקפה חוליית חמאס שהגיחה דרך מנהרה כוח של צה"ל, הרגה את רס"ן בניה שראל וסמ"ר ליאל גדעוני, וחטפה את סגן הדר גולדין ברצועת עזה. לימים הוכרז גולדין כהרוג על ידי הרבנות הצבאית. כמה ימים לפני כניסת הפסקת האש שהובילה לאירועי "יום שישי השחור" ברפיח, התכנס הקבינט ב־27 ביולי כדי לאשר את פרטיה.

ב'ישראל היום' נחשפים הבוקר הפרוטוקולים מהישיבה המכרעת, ומהם עולה כי שר הביטחון דאז, משה (בוגי) יעלון, והרמטכ"ל דאז בני גנץ, שהובילו את התמיכה בה באותה ישיבה, לא הציגו לשרים את הסיכונים שעשויים להתרחש כתוצאה מהפסקת האש – שהתבררה לימים כקטלנית במיוחד.

גנץ: "בגדול, כל יום של הפוגה הומניטרית, לפחות ליום־יומיים, מייצר מצב שבו הכוחות מצליחים לטפל עוד ועוד במנהרות, עם פחות ופחות לחץ של חמאס, לכן יש כאן רווח מבצעי. אני ממליץ לקבל את ההפוגה ההומניטרית".

יעלון: "בפעולה שנעשית בשטח אנו מטפלים במנהרות. היום, וזה לא הודגש כאן, זה נעשה ביתר שאת. למה? כי זה לא תחת אש. הכוחות פנויים. אני ממליץ לאשר את ההפוגה".שר הכלכלה דאז נפתלי בנט: "מה החסרונות של הפוגה? אתם מציגים רק יתרונות. אשמח לשמוע על חסרונות".

יעלון: "רוברט סרי (נציג האו"ם למזה"ת) תומך בהפוגה".

בנט: "שאלתי לגבי החסרונות של הפוגה הומניטרית".

יעלון: "אני רואה במצב זה (של ההפוגה) רק יתרונות. אני לא רואה חסרונות". יעלון הוסיף ולגלג על שאלתו של בנט והוסיף: "אם מישהו רוצה לכבוש את עזה, בוא נקיים דיון".

בנט התעקש: "אני מופתע מהתשובה. שאלתי על מחירים של הפוגה. הכל בסדר. אתם אומרים אין מחירים. אתם טועים. בטח שיש מחירים. הפסקת הלחץ על חמאס זה מחיר כבד. התרעננות של חמאס זה מחיר כבד. התחמשות מחדש של חמאס זה מחיר כבד. עיקרון במלחמה זה ניצול הצלחה".

בנט המשיך: "זה מחיר עצום כאשר יש לך יריב על הקרשים. אתה לא מרים אותו ונותן לו לשתות אלא ממשיך לתת לו בוקסים. זה נקראה ניצול הצלחה. מחיר נוסף הוא בכוחותינו. זה מסכן את חיילינו".

לעמדתו של בנט הצטרפו שרי ישראל ביתנו אביגדור ליברמן ויצחק אהרונוביץ', שהצביעו נגד הפסקת האש. מנגד, ראש הממשלה נתניהו, שר הביטחון יעלון וכל יתר שרי הקבינט הצביעו בעד. ההחלטה אושרה.

אחרי האירוע שבו נהרגו החיילים, התכנס שוב הקבינט. מהפרוטוקולים שמפורסמי הבוקר על ידי מטי טוכפלד ב'ישראל היום' עולה כי השר גלעד ארדן שאל את גנץ: "רגע, לחיילים היה אסור לפתוח באש מראש בשלב ההתקדמות?".

גנץ: "היה מותר להם להשיב באש כאשר יורים עליהם. כאשר אין אויב, אכן אסור היה לירות ירי מונע. הייתה הפוגה". בעקבות הדברים אמר ארדן כי לו היה יודע שלחיילי גבעתי אסור לירות, לא היה מצביע בעד הפסקת האש.

מכחול לבן נמסר בתגובה לחשיפת הדיון הדרמטי בקבינט: "הדלפות פרוטוקולים מדיוני קבינט ושימוש בהם באופן מניפולטיבי כתוצאה מלחץ בקמפיין בחירות מלמדות על חוסר אחריות, לחץ ומצוקה של המדליפים". עוד הוסיפו כי, "ראש הממשלה נתניהו הוא שהביא את הצעת מזכיר המדינה לשעבר ג׳ון קרי להפסקת אש הומניטרית לדיון אשר נדונה ואושרה בקבינט".

משה 10
הודעות: 265
הצטרף: 01 ינואר 2018, 18:05
נתן תודה: 56 פעמים
קיבל תודה: 30 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 »

חשיפה: שבועיים בלבד לבחירות, בש"ס לא מתייאשים ומנסים גם בימים אלה לפעול מול אנשי ביתו של ראש הישיבה הגר"מ מזוז, כדי לאחד את השורות; כאשר ההצעה שלהם לא שוללת תפקיד ליו"ר יחד בתנועת ש"ס.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי גורמים בש"ס מקיימים שיחות, חלקם בדרך עקיפה על ידי שליחים, וחלקם אף באופן ישיר; השיחות נעשות גם בשעות אלו כאשר שני הצדדים מנהלים מו"מ עיקש.

עוד נודע ל'בחדרי חרדים' כי בש"ס הסירו את הוטו על אלי ישי, ומציעים לאנשי ביתו של הגר"מ את תפקיד יו"ר 'אל המעין' עבור אלי ישי; תפקיד הכולל לשכה, שכר, רכב וכוח עצום בתנועת ש"ס.

כזכור, בש"ס ניהלו מגעים קדחתניים עם אנשי ביתו של הגר"מ מזוז בימים שקודם הגשת הרשימות; כשבשיא הדיונים הגיע חבר המועצת הגר"ד יוסף לשיחה בביתו של ראש הישיבה ,אך הדבר לא הבשיל לכדי סיכום.

בנוסף, בדקות שקודם הגשת הרשימות הודיעו בש"ס כי "כצעד בונה אמון, ומתוך רצון טוב, החליטה תנועת ש״ס בהתייעצות עם מועצת חכמי התורה להקדים את מיקומו של משה ארבל, שהיה מבאי ביתו של הגר״מ מאזוז למקום ה-7 ברשימה, בנוסף לנציג התנועה יוסף טייב".

"תנועת ש״ס החליטה להגיש אחרונה את הרשימה לכנסת מתוך ניסיון אחרון למצות כל אפשרות לשלום מוחלט בציבור הספרדי התורני והתקווה היא כי צעדים בוני אמון אלו יסייעו לכך", אמרו אז בסיעת ש"ס. 'בחדרי חרדים' ימשיך לעקוב אחר ההתפתחויות ביחסי ש"ס-יחד.

בחדרי חרדים

שיך
הודעות: 2027
הצטרף: 24 ינואר 2016, 12:49
קיבל תודה: 70 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

סופי: אלי ישי יפרוש מהמרוץ בבחירות, יתמוך ביהדות התורה

המקומי
הודעות: 190
הצטרף: 19 נובמבר 2012, 16:00
נתן תודה: 2 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי המקומי »

שיך כתב:סופי: אלי ישי יפרוש מהמרוץ בבחירות, יתמוך ביהדות התורה
13 יום בלבד לבחירות, ובתום מו"מ ממושך, יו"ר דגל התורה הודיע בשעה האחרונה כי תנועת 'יחד' בראשות הגר"מ מזוז צפויה לתמוך ברשימת יהדות התורה בבחירות לכנסת ה-21.

המשמעות היא שאלי ישי ייאלץ להסיר את רשימתו לקראת הבחירות.

ל'בחדרי חרדים' נודע, כי חה"כ משה גפני הטיל את הפצצה בכינוס פתיחת מטה 'דגל התורה' בחיפה והודיע כי "סגרנו הסכם עם אלי ישי על תמיכה ביהדות התורה".
סוף טוב [בעז"ה], הכל טוב!!!

יוסף בן יוסף
הודעות: 530
הצטרף: 10 אוגוסט 2017, 10:51
נתן תודה: 199 פעמים
קיבל תודה: 13 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף »

שיך כתב:סופי: אלי ישי יפרוש מהמרוץ בבחירות, יתמוך ביהדות התורה
מזל טוב!

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 8633
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54
נתן תודה: 94 פעמים
קיבל תודה: 69 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער »

המקומי כתב:
שיך כתב:סופי: אלי ישי יפרוש מהמרוץ בבחירות, יתמוך ביהדות התורה
13 יום בלבד לבחירות, ובתום מו"מ ממושך, יו"ר דגל התורה הודיע בשעה האחרונה כי תנועת 'יחד' בראשות הגר"מ מזוז צפויה לתמוך ברשימת יהדות התורה בבחירות לכנסת ה-21.

המשמעות היא שאלי ישי ייאלץ להסיר את רשימתו לקראת הבחירות.

ל'בחדרי חרדים' נודע, כי חה"כ משה גפני הטיל את הפצצה בכינוס פתיחת מטה 'דגל התורה' בחיפה והודיע כי "סגרנו הסכם עם אלי ישי על תמיכה ביהדות התורה".
מה הוא מקבל בתמורה ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 8633
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54
נתן תודה: 94 פעמים
קיבל תודה: 69 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער »

דרמה פוליטית: אלי ישי יתמוך ביהדות התורה
יושב ראש מפלגת 'יחד' אלי ישי צפוי לתמוך במפלגת יהדות התורה ולהסיר את רשימתו לקראת הבחירות הקרובות לכנסת העשרים ואחת, כך הודיע ח"כ משה גפני

13 יום בלבד לבחירות, ובתום מו"מ ממושך, יו"ר דגל התורה הודיע בשעה האחרונה כי תנועת 'יחד' בראשות הגר"מ מזוז צפויה לתמוך ברשימת יהדות התורה בבחירות לכנסת ה-21.

המשמעות המידית היא שאלי ישי ייאלץ להסיר את רשימתו לקראת הבחירות ופעילי 'יחד' יתגייסו להצלחת המפלגה האשכנזית.

ל'בחדרי חרדים' נודע, כי חה"כ משה גפני הטיל את הפצצה בכינוס פתיחת מטה 'דגל התורה' בחיפה והודיע כי "סגרנו הסכם עם אלי ישי על תמיכה ביהדות התורה".

מי שניהל את המגעים הוא חה"כ ישראל אייכלר שניהל בימים האחרונים דיונים באופן ישיר מול יו"ר 'יחד' אלי ישי עד להסכם הסופי שהגיע היום, כאשר הצדדים חתמו על מסמך הבנות כי יהדות התורה תסייע בתקציבים ועוד למוסדות הגר"מ מזוז.

במסמך ההבנות שנוסח בידי אנשי הגר"מ מזוז, מופיעה התחייבות ברורה עליו חתמו כל חברי הכנסת והנציגים של רשימת יהדות התורה, כי הללו יתמכו אך ורק בבנימין נתניהו לתפקיד ראש ממשלת ישראל.

סיעת יהדות התורה חותמת כעת על מסמך ההבנות שנוסח עם אנשי מפלגת 'יחד'.

עוד נודע ל'בחדרי חרדים' כי בימים האחרונים מי שיזם את המהלך הוא חה"כ משה גפני שנועד עם אלי ישי וסיכם עמו כי יחד תסיר את המועמדות.

עוד נודע ל'בחדרי חרדים' כי לא סוכם כלל עם אלי ישי על תפקיד אותו הוא יקבל לאחר הבחירות, בתמורה להסרת הרשימה ותמיכה ביהדות התורה.

עד לרגע סגירת הרשימות לכנסת העשרים ואחת, ניהל אלי ישי מגעים להצטרפות לאיחוד מפלגות הימין, אולם בשל החלטת ראש ישיבת 'כסא רחמים' שלא לקבל את בקשת ראשי המפלגה הוגשו רשימות נפרדות.

בחדרי חרדים
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

טבי
הודעות: 498
הצטרף: 21 אוגוסט 2018, 15:02
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 4 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי טבי »

הסקופים מעדכן שאלי ישי יקבל תפקיד במידה ויהדות התורה תקבל 250 אלף קול, בקיצור אלי ישי יצטרך לעבוד קשה כדי להוכיח את כוחו ולהביא לפחות 20 אלף קול זה לא יהי פשוט עבורו למעט תלמידיו הקשיחים של הגר''מ מזוז שאר מצביעי יחד יתפזרו לליכוד או אפילו לש''ס פרישת ישי לא תביא בהכרח את מצביעיו להצביע עבור יהדות התורה

טבי
הודעות: 498
הצטרף: 21 אוגוסט 2018, 15:02
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 4 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי טבי »

גאליציאנער כתב:דרמה פוליטית: אלי ישי יתמוך ביהדות התורה
יושב ראש מפלגת 'יחד' אלי ישי צפוי לתמוך במפלגת יהדות התורה ולהסיר את רשימתו לקראת הבחירות הקרובות לכנסת העשרים ואחת, כך הודיע ח"כ משה גפני

13 יום בלבד לבחירות, ובתום מו"מ ממושך, יו"ר דגל התורה הודיע בשעה האחרונה כי תנועת 'יחד' בראשות הגר"מ מזוז צפויה לתמוך ברשימת יהדות התורה בבחירות לכנסת ה-21.

המשמעות המידית היא שאלי ישי ייאלץ להסיר את רשימתו לקראת הבחירות ופעילי 'יחד' יתגייסו להצלחת המפלגה האשכנזית.

ל'בחדרי חרדים' נודע, כי חה"כ משה גפני הטיל את הפצצה בכינוס פתיחת מטה 'דגל התורה' בחיפה והודיע כי "סגרנו הסכם עם אלי ישי על תמיכה ביהדות התורה".

מי שניהל את המגעים הוא חה"כ ישראל אייכלר שניהל בימים האחרונים דיונים באופן ישיר מול יו"ר 'יחד' אלי ישי עד להסכם הסופי שהגיע היום, כאשר הצדדים חתמו על מסמך הבנות כי יהדות התורה תסייע בתקציבים ועוד למוסדות הגר"מ מזוז.

במסמך ההבנות שנוסח בידי אנשי הגר"מ מזוז, מופיעה התחייבות ברורה עליו חתמו כל חברי הכנסת והנציגים של רשימת יהדות התורה, כי הללו יתמכו אך ורק בבנימין נתניהו לתפקיד ראש ממשלת ישראל.

סיעת יהדות התורה חותמת כעת על מסמך ההבנות שנוסח עם אנשי מפלגת 'יחד'.

עוד נודע ל'בחדרי חרדים' כי בימים האחרונים מי שיזם את המהלך הוא חה"כ משה גפני שנועד עם אלי ישי וסיכם עמו כי יחד תסיר את המועמדות.

עוד נודע ל'בחדרי חרדים' כי לא סוכם כלל עם אלי ישי על תפקיד אותו הוא יקבל לאחר הבחירות, בתמורה להסרת הרשימה ותמיכה ביהדות התורה.

עד לרגע סגירת הרשימות לכנסת העשרים ואחת, ניהל אלי ישי מגעים להצטרפות לאיחוד מפלגות הימין, אולם בשל החלטת ראש ישיבת 'כסא רחמים' שלא לקבל את בקשת ראשי המפלגה הוגשו רשימות נפרדות.

בחדרי חרדים

התבלבלתי לגמרי מי ניהל את המגעים מול ישי
אייכלר או גפני ?
לארי קלמן הפתרונים

סמל אישי של משתמש
1010
הודעות: 6212
הצטרף: 26 אפריל 2015, 18:10
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 3 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי 1010 »

ואריה דרעי עוד דמיין כי יצא קריאה ממועצגה"ת של דגל התורה שספרדים יתמכו רק בש"ס....
א.
ב.

ג. ברגע האמת, כולנו חרדים לדעת.

הר ההר
הודעות: 89
הצטרף: 15 פברואר 2018, 00:03

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי הר ההר »

אורלי לוי למדה איך להעלות את אחוז החסימה

משבר הקנאביס הרפואי: אורלי לוי דורשת דיון חירום בכנסת
המחסור החמור ביותר שהיה אי פעם בענף הקנאביס הרפואי בישראל מוביל הערב להתערבות של חברת הכנסת אורלי לוי אבקסיס, המקווה להיות שרת הבריאות הבאה. במכתב רשמי שנשלח לחברי הכנסת היא דורשת לערוך כינוס חירום בנושא למרות שהכנסת בפגרה. 25 חברי כנסת יצטרכו להסכים.

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 8633
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54
נתן תודה: 94 פעמים
קיבל תודה: 69 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער »

אתה תתמוך בה ?
אני חושב שאם כבר, כדאי יותר לתמוך במקור - בזהות
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

הר ההר
הודעות: 89
הצטרף: 15 פברואר 2018, 00:03

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי הר ההר »

גאליציאנער כתב:אתה תתמוך בה ?
אני חושב שאם כבר, כדאי יותר לתמוך במקור - בזהות
מה פתאום אתמוך בה, איפה היא היתה עד עכשיו כשמשרד הבריאות מתעלל בחולים כמו דר מנגלה כבר עשר שנים, עכשיו לפני הבחירות היא פתאום נזכרה, מגעילה.

סמל אישי של משתמש
חכם מכל אדם
הודעות: 390
הצטרף: 05 פברואר 2018, 02:02
נתן תודה: 16 פעמים
קיבל תודה: 8 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי חכם מכל אדם »

הר ההר כתב:
גאליציאנער כתב:אתה תתמוך בה ?
אני חושב שאם כבר, כדאי יותר לתמוך במקור - בזהות
מה פתאום אתמוך בה, איפה היא היתה עד עכשיו כשמשרד הבריאות מתעלל בחולים כמו דר מנגלה כבר עשר שנים, עכשיו לפני הבחירות היא פתאום נזכרה, מגעילה.
נראה לי שהגזמת קצת...
על שלושה דברים העולם עומד
על כסף על געלט ועל money

המוזיקאי
הודעות: 502
הצטרף: 03 יוני 2015, 11:56

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי המוזיקאי »

צבועים ביחד

ב"בשורת האחדות" התבשרנו בבום, מילים יפות שאנשים אוהבים לשמוע התנופפו לכל עבר, ממש משובב לב, הגאולה בפתח.
אבל לא מיניה ולא מקצתיה, זו ברית של שנאה, זה כמו האחדות של לפיד וגנץ, ממש שנאה מאוחדת.
ואסביר כוונתי.
הרי אלי ישי מאז שעזב את ש"ס משנאתו לדרעי, אינו יכול לומר רשמית שעזב כי אינו בראש, הרי זאת אמירה שאיננה פוליטיליקורקט, אז הוא יורה חיצי טענות לכל הכיוונים בתקוה שאחת מטענותיו תתקבל.
לכן טען שש"ס תעשה את אוסלו ג', וטען שש"ס זנחה את הדרך של מרן, וטען שש"ס מפלגה מושחתת, וטען שש"ס לא מונעת תחבורה בשבת ואת הכותל הרפורמי, וטען שש"ס לא מפלגה חברתית, וטען שש"ס הפכה למפלגה חרדית שלא מביאה קהלים מבחוץ, והגדיל לטעון בזמן הדיבורים על המפץ החרדי שזה ירחיק את המסורתיים מש"ס.
עכשיו שימו לב, כשרץ עם עוצמה יהודית, הוא התמקד בטענה שש"ס זה שמאל וזנח את שאר הטענות, כי הם לא רלוונטיות בקרב שלו על קולות השסניקים.
וכשנפרדו דרכם אחר הבחירות הקודמות והיה דיבור שיעשה בלוק טכני עם כחלון, טען ששס לא חברתית כי כעת כך רצה לקחת קולות לשס לעבר מפלגה חברתית.
וכשרצה ללכת עם הימין החל שוב לדבר ששס זה שמאל ושס זה חרדי ושס גרמה לכותל הרפורמי, שאלו טענות ממש כטענותיהם של רפי פרץ וסמוטריץ.
וכשהבין שהוא מצורע ובודד החל לטעון ששס מפלגה חרדית לא כמו בזמן הרב עובדיה והוא זה שיביא קולות מסורתיים.

וכעת הבה ונראה מה קרה, מהפך מהפך מהפך.

כמפלט אחרון הסכים לוותר על הכל בכל מכל כל, ובעד אפס הבטחות תומך ביהדות התורה שהיא פחות ימנית מש"ס, ופחות חברתית מש"ס, והיא מפלגה אולטרה חרדית, שכל טענותיו היו שש"ס מתחקה אחריה.

ועוד דבר, הוא רצה מש"ס ריצ'רץ' בטענה שהוא שווה יותר ממאה אלף קולות, ועד עכשיו הוא טוען תחת כל מקרופון רענן שיש לו בנק של יותר ממאה אלף קולות, ובמשא ומתן עם ש"ס הוא לא הסכים שום פשרה מלבד ריצ'רץ'.
ומהימין הוא כבר הסכים לקבל פחות "הרבה פחות", מקום 8 או אפילו 9, ובסוף זה התפוצץ מסיבות אחרות, ומיהדות התורה כבר לא היו לו דרישות, והתנאי הוא שאם הם יביאו מאתים וחמישים אלף קול אם יחפשו לו תפקיד, והרי יהדו"ת שווה בערך מאתיים שלושים וחמש אלף קול דהיינו שאלי ישי שווה בין עשרת אלפים לעשרים אלף קול.
מענין שרק למול ש"ס הוא שווה ריצ'רץ'.

כל זה מוכיח שכל מטרתו היא נקמה בש"ס, וכל הדרכים שניסה לנקום לא צלחו וזה הנסיון האחרון, אז שלא יטעה את הציבור שרוממות האחדות בגרונו.
וכעת נעבור שיהדו"ת.
הרי הרב מאזוז מתמיד בטענתו על האשכנזים ששולטים בספרדים וכו' וכו', עד כדי שבזמנו פתח מפלגה בבני ברק נגד ש"ס שהלכה עם יהדו"ת, ובגישתו הוא הכי רחוק מהם בכל תחום וענין, הן באהבתו למדינה ולצה"ל וכדו', לא מזמן מרן הגרי"ג אמר לא לקרוא את העלונים שלו.
הרי יהדו"ת כל חייה תקפה את גישתו של הרב עובדיה, וזאת למרות שהיה קרוב לדעתם יותר מהרב מאזוז, וכן הרב מזוז מדבר הרבה על כך שלא צריך ללכת אחריהם אלא להיות ספרדי גאה.
ח"ו שאני הקטן יכתוב נגד גישה זו או אחרת, כוונתי רק לחדד שיש הבדלי גישה ביניהם שלא נתנו להם להתאחד.
ובפרט יש להדגיש את עצם זה שאלי ישי מרד במועצת החכמים ובכל רבני הספרדים המתייצבים מאחורי ש"ס.
ולפתע פתאום יהדו"ת מחבקת ומנשקת, ומצאה שרב המחבר על המפריד והיו לבשר אחד.

ויש בזה שתי בעיות כפי שציינתי, אחת עצם החיבור שאינו טבעי. והשניה, לתת לגיטימציה לבגידה פנים חרדית, תארו לכם שש"ס תעשה כנסים ותביא את רבני הפלג וכדו'.

ההרגשה שלי היא שדגל התורה ממש לא רוצה בכך, וזה מהלך של מאיר פרוש שהוא גם מחפש לנקום בש"ס, וגם שזה מתאים לו הוא הרי איש של פוליטיקה מלוכלכת, תבדקו בהיסטוריה שלו, עם גור. עם דגל, עם ש"ס באלעד, עם ביאאן, וכל השאר נגררו אחריו.

ומאחר וזו ברית של שנאה ונקמה, המון ספרדים שמעורים אצל האשכנזים והצביעו תמיד ליהדו"ת, לדעתי יצביעו ש"ס רק מחמת שבסופו של דבר לכל ספרדי יש את המצפן הפנימי שמתעורר אצלו ברגעים אלו, כשהוא חושב למשל על הרב שלום כהן כמה מהלך שכזה פוגע בו.
ולהערכתי הנזק ליהדו"ת רב על התועלת, כי הרי ברור שאלי ישי לא יצליח להביא ליהדו"ת קולות ספרדיים בעלמא מלבד הקהילה הכי קרובה לרב מאזוז, שברור שאין זה יותר מעשרת אלפים קולות למפרגנים, שהרי בבני ברק הם הביאו בערך 7000 קולות והיו ספרדים שלא משוייכים שהצביעו להם וכעת הם לא יצביעו להם, ומצד שני הרבה ספרדים שהצביעו ליהדו"ת יצביעו כעת בדוקא ש"ס.

ויתקיים בהם המשפט הבא.

גם כש"אגודת ישראל" ב"יחד" עם "דגל התורה" הם לא יגמרו את ה"ש"ס"

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 8633
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54
נתן תודה: 94 פעמים
קיבל תודה: 69 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער »

סתם אחד ממורמר...
אם הם לא יסתכלו לעברו יהיה הכי טוב.

אף אחד לא רוצה לבלוע את ש"ס, זה לא ברית של שנאה וקנאה, וזה גם לא של מאיר פרוש...

חוץ מכל העובדות שאינם הכי נכונות בלשון המעטה...

חבל, חבל מאוד שיש כאלו שמנסים לעשות עסק מזה...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון
הודעות: 777
הצטרף: 30 דצמבר 2012, 10:47
נתן תודה: 19 פעמים
קיבל תודה: 9 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון »

אולי הצביעות היא מצד דגל - שלפי הראיונות ברדיו דווקא כן מברכת על המהלך ועומדת מאחוריו - ובפרט כשרוממות האיכפתיות מאובדן קולות חרדיים בגרונם.
אני אשמח לראות את דרעי סוגר עם הפלג. חס וחלילה לא כדי לפגוע, כמובן, רק כדי למנוע אובדן קולות חרדיים... שיבטיח להם שהוא ילחם נגד גזירת הגיוס בכל כוחו, ובעיקר והכי חשוב: יתן כמה ג'ובים בש"ס לבכירים שלהם. הם כבר יזכרו ב"אהבה הגדולה" שהיתה להם לרב עובדיה, נתי ישכח את כל העקיצות והקטילת שהוא כתב ורמז עליו כשהיה עורך יתד, אולי יביאו את התמונות של הגר"ש מהשבעה על רבי יעקב וההספד בלויה.
וכמובן המרויחים יהיו הציבור - ריבוי נציגים חרדים בכנסת.
"אנחנו דומין כמו מי שמנגן - והעולם מרקדין, ומי שאינו מבין ושומע את הניגון - היא פליאה בעיניו מה הם רצים אחריו ומה הם מרקדים, כך היא הפליאה אצל העולם - על מה אתם רצים אחריי" (חיי מוהר"ן)

סמל אישי של משתמש
1010
הודעות: 6212
הצטרף: 26 אפריל 2015, 18:10
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 3 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי 1010 »

אני רואה שמתלמידיו של אהרן אינו מפספס הזמנות להכות בדגל התורה - שנואי נפשו.
א.
ב.

ג. ברגע האמת, כולנו חרדים לדעת.

סמל אישי של משתמש
אני פה
הודעות: 8598
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 20:46
נתן תודה: 7 פעמים
קיבל תודה: 181 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

מהטור של כספית הבוקר:
‎בשבועות האחרונים הגיע אלי מידע שלפיו גנץ טופל על ידי פסיכולוגית ברמת השרון. על פי המידע, מדובר בטיפולים סדירים שהתקיימו במשך שנתיים או שלוש שנים ברציפות, לאחר שחרורו מצה"ל. שמה של הפסיכולוגית, אשת מקצוע מוכרת, שמור במערכת. על פי המידע, מדובר בטיפול פסיכולוגי אישי, שכלל גם מרשמים לתרופות. מטה גנץ בתגובה: "מר גנץ מעולם לא טופל בפרוצדורה שציינת. מדובר בשקר גס, בוטה וחמור, שגורמים פוליטיים מנסים להזינו כפי שעשו במקרים אחרים ונתבעו מיידית בגין שקרים אלו. הפסיכולוגית האמורה היא יועצת ארגונית וככזו ליוותה עניינים עסקיים וארגוניים"
‎בדף הבית של אותה פסיכולוגית נאמר כי היא פסיכולוגית קלינית אך גם עוסקת בייעוץ למנהלים, הכשרת מנהלים בכירים, פיתוח ארגוני, מפתחת ובונה צוותי משימה ומלווה הנהלות בחברות גלובליות, ארגונים ציבוריים וביטחוניים. הגדרות עיסוקה מתאימות לגרסת מטה גנץ. הגיוני שרמטכ"ל משוחרר ייוועץ ביועצת ארגונית מהסוג הזה לקראת כניסתו לעסקים או לפוליטיקה, או גם וגם.

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון
הודעות: 777
הצטרף: 30 דצמבר 2012, 10:47
נתן תודה: 19 פעמים
קיבל תודה: 9 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון »

1010 כתב:
28 מרץ 2019, 21:40
אני רואה שמתלמידיו של אהרן אינו מפספס הזמנות להכות בדגל התורה - שנואי נפשו.
היי עשר עשר. איזה כיף שחזרת!! באמת הרבה זמן היה חסר פה מישהו שיוריד את הרמה של הפורום לעקיצות וירידות אישיות!
סתם. לא התגעגעתי בכלל, ודי נהניתי בלעדיך. וחוץ מזה אני לא בטוח שהבנת את ההודעה שהגבת עליה..

בעצם בוא נעשה את זה בגוף שלישי - שיצא יותר מתנשא:
"נראה ש1010 לא בדיוק הבין את ההודעה שהוא הגיב עליה, ושהוא לא מפספס הזדמנות לרדת על מישהו מחסידי ברסלב - שנואי נפשו"
"אנחנו דומין כמו מי שמנגן - והעולם מרקדין, ומי שאינו מבין ושומע את הניגון - היא פליאה בעיניו מה הם רצים אחריו ומה הם מרקדים, כך היא הפליאה אצל העולם - על מה אתם רצים אחריי" (חיי מוהר"ן)

סמל אישי של משתמש
4000
הודעות: 1008
הצטרף: 26 פברואר 2019, 11:29
נתן תודה: 100 פעמים
קיבל תודה: 36 פעמים

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 21 בד' ניסן תשע"ט - האשכול המרכזי**

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

מתלמידיו של אהרון כתב:
29 מרץ 2019, 14:54
1010 כתב:
28 מרץ 2019, 21:40
אני רואה שמתלמידיו של אהרן אינו מפספס הזמנות להכות בדגל התורה - שנואי נפשו.
היי עשר עשר. איזה כיף שחזרת!! באמת הרבה זמן היה חסר פה מישהו שיוריד את הרמה של הפורום לעקיצות וירידות אישיות!
סתם. לא התגעגעתי בכלל, ודי נהניתי בלעדיך. וחוץ מזה אני לא בטוח שהבנת את ההודעה שהגבת עליה..

בעצם בוא נעשה את זה בגוף שלישי - שיצא יותר מתנשא:
"נראה ש1010 לא בדיוק הבין את ההודעה שהוא הגיב עליה, ושהוא לא מפספס הזדמנות לרדת על מישהו מחסידי ברסלב - שנואי נפשו"
בבקשה תפסיק בלי עקיצות אחד על השני

שלח תגובה