האנטישמיות בחו"ל מרימה ראש - אשכול אזעקה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
ביטחון

האנטישמיות בחו"ל מרימה ראש - אשכול אזעקה

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 26 פברואר 2019, 09:31

רבה של ארגנטינה הותקף בביתו ונפצע קשה
שבעה תוקפים פרצו לביתו של הרב גבריאל דוידוביץ - רבה של ארגנטינה, תקפו אותו באלימות קשה שהביאה לאשפוזו כשהוא במצב קשה וסובל משברים בצלעות וקרע בריאה.

תקרית חמורה של אנטישמיות התרחשה בלילה שבין ראשון לשני בארגנטינה. רבה של המדינה הרב גבריאל דוידוביץ’ נפצע באורח קשה לאחר שהותקף על ידי שבעה אנשים שפרצו לביתו והכו אותו בכל חלקי גופו, תוך שהם אומרים לו כי הם יודעים שהוא הרב של היהודים.

הרב שהיה יחד עם בני משפחתו בבית הוכה באכזריות, וגם אשתו הוכתה ונחבלה. הרב שהוכה בצורה אכזרית נחבל וצלעותיו נשברו וכתוצאה מכך גם הוברר כי נוצר קרע באחת מריאותיו. הרב הובהל לבית החולים המקומי בבואנו איירס שם הוא מאושפז במצב קשה.

במשטרה המקומית מבצעים תחקור של האירוע האנטישמי, ומנסים לעלות על זהותם של התוקפים. בקהילה היהודית המקומית מזועזעים מהתקיפה הקשה, ואומרים כי הם דורשים שהדבר יטופל במלוא החמורה.

מקרה זה של אנטישמיות מצטרף לאירוע נוסף שאירע בימים האחרונים, בו חוללו מספר מצבות בבית עלמין יהודי.

אירוע זה מצטרף לשורה של אירועים אנטישמיים שאירעו בימים האחרונים בעולם, ובהם האירועים הקשים בצרפת.
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

סמל אישי של משתמש
ביטחון

Re: האנטישמיות בחו"ל מרימה ראש - אשכול אזעקה

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 26 פברואר 2019, 10:43

מנייעס מייל:

ערוץ 20: זעזוע בקהילה היהודית בארגנטינה: כנופיית אלמונים תקפו את הרב הראשי של קהילת AMIA, הרב גבריאל דוידוביץ', במהלך שוד בביתו ופצעו אותו באורח קשה, קשרו את רעייתו, והשמיעו דברי נאצה.

הסקופים: גורמים בקהילה היהודית בארגנטינה אומרים כי יש חשד לרקע פלילי בפרשת תקיפת הרב הראשי הרב גבריאל דוידוביץ' על רקע פרשת גט ואיומים על חייו.

הג"ר יצחק לורנץ, רב קהילת יוצאי ארגנטינה בישראל, ל"קול חי": "חברי הטוב הרב דוידוביץ עבר טראומה קשה מהתקיפה בביתו. מצבו טוב ב"ה. ברור שמדובר באירוע אנטישמי".

‏בהמשך לפרסום בערוץ 20 על תקיפת הרב הראשי לארגנטינה: הרב שלמה טוויל, רבה הראשי של מקסיקו וחברו מילדות של הרב דוידוביץ "כנראה התוקפים נכנסו מהגג ואמרו 'אתה הרב של אמיה'. הם שברו לו 9 צלעות"

התגובות הנוספות לתקיפת רבה הראשי של ארגנטינה פורסמו כעת ע״י: בני גנץ, יולי אדלשטיין, בוגי יעלון, בצלאל סמוטריץ׳ ודודי אמסלם.

'כיכר': ראש ישיבת 'חפץ חיים' הגאון רבי שמואל אריה לוין נמצא בימים אלו בישראל, הוא עודכן על התקיפה ולמרות המצב המתוח החליט שלא לשנות את מועד הטיסה שלו והוא יעשה את דרכו הערב בשעה 7:00 לארגנטינה.

ח״כ עמיר פרץ: ״אני מזועזע מתקיפת הרב הראשי של ארגנטינה גבריאל דוידוביץ׳ ואשתו. על הממשלה לדרוש מהרשויות בארגנטינה לפעול במהירות ובנחרצות. עלינו לעשות הכל להבטיח את שלומם של יהודים בכל מקום בעולם״.

עוד ב'כיכר': בקהילה בארגנטינה מציינים כי כל הכיוונים נבדקים, ואין וודאות לגבי המניע. הם מספרים כי התוקפים גלגלו את הרב מכל המדרגות ורוקנו את ביתו. הוא מאושפז בטיפול נמרץ ויש חשש לפגיעה בריאותיו.

עוד תגובות לתקיפת רבה של ארגנטינה - איווט ליברמן: ״תקיפתו של הרב דוידוביץ׳ מזכירה את הימים האפלים ביותר בהיסטוריה היהודית״. אלי בן דהן: ״תקיפתו מזעזעת את הלב ואמורה להדליק נורות אזהרה אדומות״. יואב בן צור: ״אירוע קשה וחמור. לצערינו האנטישמיות הופכת לשפה״.

הרב שלמה טוויל רבה של מקסיקו וחברו מילדות של רבה של ארגנטינה ב"קול חי": "שבעת תוקפי הרב היו אנשים מקומיים שחדרו לביתו מהגג ושברו לו תשע צלעות. גנבו לו כל מה שהיה בבית".

׳ערוץ 12׳: עוד תקיפה אנטישמית - מנהיג הקהילה היהודית בארגנטינה הרב גבריאל דוידוביץ הותקף הלילה ונשדד בביתו ע״י אלמונים. הם היכו אותו בצעקות ״אנחנו יודעים שאתה הרב של היהודים״. הוא אושפז במצב קשה.

׳ווינט׳ על האירוע האנטישמי בארגנטינה - הם תקפו גם את אשתו של הרב והיכו אותה. בנוסף לאלימות הקשה הם לקחו מהבית כסף וחפצים אישיים יקרי ערך.

רה״מ נתניהו בתגובה כעת: ״אני שולח החלמה מהירה לרב הראשי של ארגנטינה הרב גבריאל דוידוביץ' ולרעייתו שהותקפו באכזריות פרועה. אסור לנו לתת לאנטישמיות להרים את ראשה. אני מגנה בתוקף את אירועי האנטישמיות האחרונים וקורא לקהילה הבינלאומית לפעול נגדה״.
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

2018

נושא שלא נקרא על ידי 2018 » 28 מרץ 2019, 17:46

דיווח: מוסלמי דקר אשה חרדית באנטוורפן ופצע אותה באורח קל

Embedded video

אלי שלזינגר Eli Shlezinger

@EliShlezinger
דיווח: מוסלמי דקר אשה חרדית באנטוורפן ופצע אותה באורח קל, הדוקר נתפס. המיקום: מול בית הכנסת ויזניץ

5
3:45 PM - Mar 28, 2019
See אלי שלזינגר Eli Shlezinger's other Tweets
Twitter Ads info and privacy
לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 12 יוני 2019, 23:24

בבוקרו של חג השבועות נכנס ערבי לבית כנסת חב"ד באנטוורפן כשהוא מחופש ליהודי.
מיד עם כניסתו התעורר חשדם של המאבטחים והם עצרו אותו עד להגעת המשטרה שמצאו סכין על גופו.

א"וו
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

שלח תגובה