עצומה נגד חסימות לא מוצדקות בקומה הכשרה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
משולש

עצומה נגד חסימות לא מוצדקות בקומה הכשרה

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 21 ינואר 2019, 20:50

אנא התקשרו לפורטל התוכן של ימות המשיח וחתמו טלפונית על העצומה לשר התקשורת להפסיק את ההשתוללות של החסימות בועדת התקשורת כאשר חוסמים כל דבר שזז (דוגמא לקוים שהם חוסמים: שיעורי תורה, הקלטת שיחות, בנקים, ארגוני חסד, חלוקות לנזקקים, מכירות שכונתיות, ישיבות סמינרים ת"ת ובתי ספר, עיריות, התראת צבע אדום, וצפים משפחתיים, ואפילו קוים פרטיים (הטלפון הביתי!!) נחסמים לעתים קרובות).
אין אף רב שעומד מאחורי החסימות האלו, אין למי להתלונן ואין עם מי לדבר. (לדוגמא בסינוני האינטרנט כל חברה יש לה פניות הציבור והיא מקבלת בקשות פתיחה וגם פותחת כל הזמן אתרים שנחסמו בטעות בלי הצדקה).

לעומת זאת קוים אחרים בעלי תוכן פסול וגרוע נשארים פתוחים למרות פניות רבות לועדה בבקשה לחסום תכנים גרועים אלו.

דוגמא בולטת בה נחשפה הצביעות (ונחשף גם הנסיון להסתיר אותה).

במשך שנים פעל שירות חינמי להקלטת שיחות כאשר השיחה נשלחת למייל שהמקליט בוחר. אין לך קו כשר יותר מזה שלא שומעים שם שום דבר (חוץ מצליל קטן המציין את התחלת ההקלטה).
והנה לפני כחצי שנה החליטה הועדה לחסום את המספר הזה, למה??? הם הסבירו שלא רוצים "לעודד" שימוש במייל.
וכעבור מספר חודשים (מספיק זמן בשביל שהציבור "ישכח" את הקו הישן שהיה פעם פתוח) מתפרסמת מודעה בעיתונים על שירות הקלטת שיחות מאושרת על ידי ועדת התקשורת, ולא רק שמקבלים את זה במייל, אלא גם באינטרנט!! (מה שלא היה בשירות החינמי ש"עודד" רק להשתמש במייל ולא כמו ועדת התקשורת שמעודדת שימוש באינטרנט)

מה מתברר? שהשירות החדש עולה 30 ש"ח, (כנראה כדי לכסות את הוצאות הפרוטקשן)

בקיצור, רוצו לחתום בטלפון

סמל אישי של משתמש
משולש

Re: עצומה נגד חסימות לא מוצדקות בקומה הכשרה

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 21 ינואר 2019, 20:53

ראה כאן: https://forum.otzar.org/viewtopic.php?f=64&t=41519
רציתי להגיב שם, אבל בינתיים הפורום הזה נעול ואי אפשר להגיב בו.

קא סלקא דעתך
קיבל תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי קא סלקא דעתך » 21 ינואר 2019, 21:58

כמה שאלות לחברה המסחרית שקורא לעצמה : וועדת "רבנים" לעניני תקשורת,
1. כחברה ששולטת על רוב הציבור החרדי, למה אין שירות לציבור ? כלומר שישבו כמה עשרות מזכירות לענות לפניות הציבור ולטפל בכל מה שמבקש הצרכן. [המשכורות ישולם להן מכל מליוני השקלים שמכניסים הציבור שלנו כאשר אנחנו קונים מכשיר כשר ב200 ש"ח יותר !!! [אני כבר לא מדבר מזה שלפעמים כדי לעבור חברה חייבים להחליף מכשיר].
2. למה החברה לא מפרסמת את התקנות של החברה מה מותר ומה יחסם כמה יעברון וכמה יבראון...
3. מי הם הרבנים המחליטים מה נשאר ומה ינותק איזו קו בקיצו ואיזה לא בקיצו...
4. למה אין לכל החסידויות/המפלגות החרדיות/ליטאים /ספרדים נציגים בוועדה כל כך חשובה בציבור החרדי.
5. למה אתם חושבים ש 2 עסקנים יוכלו לשלוט על כל הציבור לנצח [כן, כולם כבר יודעים שהרבנים שהיו חברים בוועדה החשובה הזאת פוטרו !!! ואין שם רבנים כלל ] וכחלום יעוף...
6. למה ציבור כזה גדול צריך להפוך לכם 'בני ערובה' ולרקוד לפי צלילי חלילכם. תנו לציבור את מה שמגיע להם ! הציבור לא צריך לסבול כי אתם רוצים להרוויח כסף.

יצוין: אנחנו מבינים שיש המון קווים בעלי תוכן בעייתי ביותר שצריך לנתק. 'אבל': למה שלא יושיבו מזכירים/ מזכירות שיבדקו כל קו 'לפני' שאתם מנתקים, אולי זה שיעור תורה/קו חירום/ קו קהילתי/ קו מידע. הצער ועגמת נפש שגרמתם לכל כך הרבה יהודים יראים ושלמים, בוקע רקיעים ! כולנו בטוחים שלא זה היה רצון גדולי הדור שיתנקו ויצערו הרבה מישראל, בפרט שאפר למנוע את התסכול העמוק הזה בכמה מזכירות כנ"ל. תחשבו על זה !!! [כן! לפחות 'תחשבו' כמה אתם משניאים את הציבור עליכם] כבר נקעה נפשנו מהדרך הקלוקל.
הגיע הזמן לתת לנו שירות ! [תקליט אלקטרוני בו אפשר להשאיר, הודעה אינה שירות. בפרט שכמעט ולא חוזרים אליך.

לא תודה ולא סליחה.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 21 ינואר 2019, 22:41

בינתיים תוך מספר שעות בודדות כבר עברו את עשרת אלפים מצטרפים, המספר עולה כל הזמן במהירות.
בבקשה מאלו שלא הצטרפו שיתקשרו, זה לוקח חמש שניות. (בשלוחה 9 נכנסים לשלוחה 8 ושם צריך להקיש 3 ולומר את השם, אח"כ מאשרים את הזיהוי של השם וזהו).

קא סלקא דעתך
קיבל תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי קא סלקא דעתך » 21 ינואר 2019, 22:51

איך אפשר לדעת כמה הצטרפו ?

סמל אישי של משתמש
יעבץ
נתן תודה: 11 פעמים
קיבל תודה: 9 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעבץ » 21 ינואר 2019, 22:55

משולש כתב:בינתיים תוך מספר שעות בודדות כבר עברו את עשרת אלפים מצטרפים, המספר עולה כל הזמן במהירות.
בבקשה מאלו שלא הצטרפו שיתקשרו, זה לוקח חמש שניות. (בשלוחה 9 נכנסים לשלוחה 8 ושם צריך להקיש 3 ולומר את השם, אח"כ מאשרים את הזיהוי של השם וזהו).
מה המספר, כיצד מתקשרים???

סמל אישי של משתמש
יעבץ

נושא שלא נקרא על ידי יעבץ » 21 ינואר 2019, 22:56

מה הסיכויים לעצומה שכזו???
הלא אם שר התקשורת יאשר, אז הם יוציאו פסק מהרבנים לאסור, ולהזמין רק קוים מיוחדים, ומה הועלנו...

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 21 ינואר 2019, 23:06

יעבץ כתב:
משולש כתב:בינתיים תוך מספר שעות בודדות כבר עברו את עשרת אלפים מצטרפים, המספר עולה כל הזמן במהירות.
שלחתי לך בפרטי. אני לא רוצה להביא להם עוד מספרים לחסום.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 21 ינואר 2019, 23:08

יעבץ כתב:מה הסיכויים לעצומה שכזו???
הלא אם שר התקשורת יאשר, אז הם יוציאו פסק מהרבנים לאסור, ולהזמין רק קוים מיוחדים, ומה הועלנו...
הם לא יוכלו להוציא פסק מאף רב לאסור להאזין לשיעורי תורה וחלוקות לנזקקים.

זה בעצם גולם שקם על יוצרו. כאמור אין אף רב שיכול לומר שהוא הורה להם לחסום קו כזה או אחר. (מלבד תועבות ונייעס).
לכן כרגע הם שולטים כי הם גוף כשר שהוקם ע"י רבנים והסתאב.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 21 ינואר 2019, 23:10

קא סלקא דעתך כתב:איך אפשר לדעת כמה הצטרפו ?
יש שם שלוחות:
שלוחה 1 להאזנה לנוסח העצומה.
שלוחה 2 הוראות
שלוחה 3 הצטרפות לעצומה
שלוחה 4 האזנה למספר המצטרפים.

כרגע מתקרבים לאחד עשר אלף!!

סמל אישי של משתמש
יעבץ

נושא שלא נקרא על ידי יעבץ » 21 ינואר 2019, 23:11

משולש כתב:
יעבץ כתב:
שלחתי לך בפרטי. אני לא רוצה להביא להם עוד מספרים לחסום.
תודה רבה!!!
אבל לדאבוני כבר הקדימו אותך, וחסמו מספר זה (אני בסלקום).
אם יהיה מספר חדש, אנא שלח לי שוב.
בתודה.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 21 ינואר 2019, 23:18

שלחתי שוב. תתקשר מהר.

סמל אישי של משתמש
יעבץ

נושא שלא נקרא על ידי יעבץ » 21 ינואר 2019, 23:39

משולש כתב:שלחתי שוב. תתקשר מהר.
שוב פספסתי.

נמתין להזדמנות אחרת.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 21 ינואר 2019, 23:45

שלחתי עוד אחד.
המספרים פתוחים אצלי (גולן כשר) נראה לי שסלקום חוסמים בצורה יותר נרחבת מכל שאר החברות.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 21 ינואר 2019, 23:47

ראו כאן: https://www.call2all.co.il/f2/viewtopic.php?f=8&t=4268
אפשרות לקבל סיוע להגשת תביעה קטנה נגד הועדה/חברת הסלולר. ניסית להתקשר לקו שאתה צריך ונחסמת? בפעולה פשוטה תוכל לקבל פיצוי של אלפי שקלים.
שימו לב להערת אחד הניקים שם על הצורך לשאול רב לפני שפונים לבית משפט ערכאות.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 22 ינואר 2019, 00:15

כמעט 12.000

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 22 ינואר 2019, 08:12

משולש, הפעם אתה עצניק.
במחילה מכבודך, שפכת את כל סלסלת העקרונות שלך שאם מרנן ורבנן אומרים אז קדוש קדוש קדוש.
פתאום יש גם להגיון זכות דיבור?

אני לא הולך להלחם נגד היוזמה שלך ושל ימות המשיח, אבל אתה תמים שנפל לתעמולה של חב' הוואטספים הזו, שהיא בכלל לא תמימה כמוך. וכן - יש לרבנים הכי גדולים וחשובים הרבה טענות על הוואטספים, ואם אין ברירה אלא לחסום את ימות המשיח כדי לשמור על עקרונות גדולי וצדיקי הדור מלפני כמעט 15 שנה, אז תוריד את הראש ותציית.

זה מפריע למי שהתרגל.
מפריע מאוד.
אני ממשיל את זה לדוגמא - אם אתרוג יחסמו לי שוב את פורום חרדים לדעת.
אבל התעמולה שלך נגד הרבנים בנושא מגפת השחתת הזמן וההתמכרות לכל דבר קלות ראש וחדשות של הנוער בעיקר, מפריעה לי יותר.
זה נקרא לקרר את האמבטיה. וכשאתה הנושא את הדגל - זה אפילו להקפיא.

היום התפרסמו חתימות של בערך 30 רבנים אולי יותר נגד ימות המשיח בענין הזה, ופירטו ונימקו, ואתה בשלך.
עצניק לא היה עושה את זה טוב ממך.
וסליחה מכל הלב אם כתבתי חריף מדי
אין לי חתימה. תשלחו לי רעיונות. תודה רבה.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 22 ינואר 2019, 08:18

עוד פרט: המלחמה של הרבנים והעסקנים נגד ימות המשיח אינה של ועדת הרבנים לעניני תקשורת. מידיעה והכרה.
ובכל זאת הם מצאו עדיין את היישות הזו [ועדת הרבנים ז"ל] כתועלתית בהווה לחסימת הווטסאפים למרות כל הטענות שנשמעו כלפם [וכלשון מכתב הרב מאיר קסלר בין שלל המכתבים שפורסמו היום].

יוסי200

נושא שלא נקרא על ידי יוסי200 » 22 ינואר 2019, 10:35

הופה, תפסת את משולש בנקודה רגישה, תרשה לי להגיב במקומו, ואגב לא ראיתי את מכתב הרבנים ואני מגיב לגופו של ענין, יתכן ואכן ישנם וואטספים בעיתיים, אבל אי אפשר לחסום בצורה גורפת ככה, ואתן לך 2 דוגמאות ואידך זיל גמור, יש לי ילד עם בעיה בריאותית, יש לנו קו מידע בין משפחות דומות, כבר שבוע שכל המס' נחסמים בזה אחר זה, מדובר בהפסד גדול ולא רק הפסד ממון ... אשתי בעבודתה כעובדת הוראה כל המידע שהיא זקוקה לו על בסיס יומיומי הוא ע"י הוואטספ, היא חסומה גם בזה קרוב לשבוע, אין לזה שום הצדקה, אני רואה את זה כרשעות ואטימות, אני לא חושב שהרבנים הורו לחסום קוים מהסוג הזה, הקוים האלו הם אלפים, אין בית שאין לו קו נצרך כזה או אחר, החסימות האלו יגרמו בסופו של דבר שאנשים שלא רצו שום חיבור לרשת אפילו לא של מייל יאלצו להתחבר, ועוד כמה שנים יחפשו את האשמים, ואז פתאום לא תמצא אחראי למחדל ... בעבודה של אשתי כל הווטספ הזה בא בגלל סירוב של חלק מהמורות להתחבר למייל, עכשיו הודיעו מההנהלה, שאם הענין של החסימות לא מסתדר, כל אחת חייבת שיהיה לה מייל...
אני לא יודע על איזה בזבוז זמן אתה מדבר, יש כ"כ הרבה אפשרויות היום איך לבזבז את הזמן, להטפל בדיוק לדבר כ"כ הכרחי וחיוני, לציבור שמעונין כמה שפחות להיות מחובר לאיטרנט בכל רמה, על פניו זה גובל בין טפשות לרשעות ... אני אומר 'על פניו' כי אתה אומר שיש מכתב רבנים, אז צריך לראות בדיוק על מה הם מדברים, והאם הם יודעים את המצב לאשורו (אני מניח שעל אף שמדובר ב'רבנים' אנחנו עדיין לא מדברים על 'גדולי ישראל', אז מותר לתהות האם הם יודעם את המצב ...).

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 22 ינואר 2019, 12:23

אני אישית מסכים שיש פה מקום לדיון. [מה שמשולש עצמו לא היה מסכים בנושאים הרגילים שעל סדר היום כפי שרמזתי לעיל].
אפשר לגשת אל הרבנים ולדבר איתם, ואני בערך יודע גם מה תהיה התשובה.

אבל לתמוך בעצומה למען ימות המשיח עם כל הווטסאפים הליצניים, ועם איום מפורש ודורסני של תביעה משפטית בערכאות נגד חברות התקשורת שייענו לועדת הרבנים לעניני תקשורת - זה כבר הרבה הרחק מעבר לדיון. ואת זה לעשות פה בפורומינו בלי לגשת לרבנים??

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
נתן תודה: 55 פעמים
קיבל תודה: 21 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 22 ינואר 2019, 12:47

אני מסכים עם דעתו של משולש, רק שכנראה הוא העתיק את הנוסח מאיזשהו מקום ושם אכן ישנם גם כמה מילים נגד דעתם של גדולי ישראל.
ברור שדעתם של גדולי ישראל הוא שיהיה פיקוח על קווי התוכן.
אבל ברור גם שדעתם של גדולי ישראל הוא בעד קווי שיעורי תורה, גמילות חסדים, ומידע שיכול לעזור להרבה מאוד אנשים.

מסתבר גם שדעתם של גדולי ישראל הוא בעד קווים שחוסכים את הצורך בשימוש במייל.

ולכן, אני מסכים שצריך לחתום על עצומה בעד הקמת מנגנון מסודר של חסימת קווים, ברור שהמצב הנוכחי - שהוועדה מתנהגת איך שהיא רוצה בלי שום פיקוח רבני - אסור לה לתת להמשיך ככה.
המצב כיום הוא שאפשר להתקשר למספר מסויים של וועדת הרבנים ושם אפשר להכניס מספר של קו שבאופן אוטומטי חוסם את הקו ההוא - זה עובד באופן אוטומטי ובלי שום פיקוח, ברור שאסור לדבר שכזה להמשיך.

אלא מאי, הפיתרון הוא לא ביטול הוועדה המושחתת הנ"ל - שזה משול לשפיכת המים עם התינוק, אלא ליצירת מנגנון פיקוח אמיתי על כל המתרחש שם.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 22 ינואר 2019, 13:01

כספיח לפרשייה הזאת:

בעלי הסלולרים הכשרים מתלוננים: 'המדינה מגבילה אותנו'
"נציגיה הרשמיים של מדינת ישראל החליטו משום מה להגביל את צעדינו", אומר ל'כיכר השבת' פעיל חרדי שבקשתו ובקשת רבים אחרים לשמש כמזכירי קלפי - סורבה, למרות הוראה שונה מגבוה

פרסום ראשון: תלונות רבות זורמות מאז הבחירות האחרונות לרשויות המקומיות, מצד חרדים שמחזיקים ברשותם מכשירי טלפון סלולרי כשרים בלבד - ובמיוחד לקראת הבחירות הכלליות המתקרבות.

מתברר, כי כל החרדים הללו סורבו להתקבל כמזכירים בקלפיות הבחירות, בשל דרישה של המדינה שיהיה להם טלפון 'חכם', עם הודעות טקסט, כי ועדת הבחירות שולחת הודעות שכאלו מטעמה.

"נציגיה הרשמיים של מדינת ישראל החליטו משום מה להגביל את צעדינו", אומר ל'כיכר השבת' פעיל חרדי שנתקל בסירוב המדובר, "בעוד אין לזה שום הסבר הגיוני".

בעקבות כך, פנה ח"כ אורי מקלב (יהדות התורה) למנ"כלית ועדת הבחירות אורלי עדס, במכתב שתוכנו הגיע לידי 'כיכר השבת', ותחילה הסביר: "בבחירות האחרונות חלק ממנהלי הבחירות ברשויות סירבו לקבל מועמדים כאלו למזכירי קלפי, אך בעקבות פניות - הורתה סגנית המפקחת הארצית על הבחירות שאין לפסול מועמדים על רקע אי החזקת טלפון חכם".
"למרות זאת", מתלונן מקלב, "בחלק מהרשויות עדיין סירבו מנהלי הבחירות לקבל מועמדים שאין ברשותם טלפון שכזה".

בשל כך, מבקש הח"כ מיהדות התורה, "שלפני פתיחת הרישום למזכירי הקלפיות תפרסם וועדת הבחירות באופן ברור למנהלי הבחירות האזוריים ,וכן בפרסומים לציבור הרחב, שאין מניעה לשמש מזכיר קלפי גם לאלו המחזיקים ברשותם טלפון כשר".

כיכר השבת
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 22 ינואר 2019, 13:39

כיכר העתיק מיתד (עמ' 10)? או יתד מכיכר??

בכל אויפן הרי מדובר על עבודה בעד כסף, אז זה ממש פרנוסה שעל זה התירו להשתמש בטלפון חכם!! אז מה טוען מקלב? ומה הם רוצים? הנה להם היתר מוכן ומזומן!

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 22 ינואר 2019, 13:51

פעמון זהב ורימון כתב: היום התפרסמו חתימות של בערך 30 רבנים אולי יותר נגד ימות המשיח בענין הזה, ופירטו ונימקו, ואתה בשלך.
מה שזכיתי לראות היום ביתד זה מכתב נגד "האתרים החרדיים", לזה כוונתך ??
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 22 ינואר 2019, 13:51

פעמון זהב ורימון כתב:כיכר העתיק מיתד (עמ' 10)? או יתד מכיכר??

בכל אויפן הרי מדובר על עבודה בעד כסף, אז זה ממש פרנוסה שעל זה התירו להשתמש בטלפון חכם!! אז מה טוען מקלב? ומה הם רוצים? הנה להם היתר מוכן ומזומן!
ברצינות, מה אתה בדיוק רוצה פה ??
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

שיך
קיבל תודה: 40 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שיך » 22 ינואר 2019, 13:54

אגב יש שם (בועדת הרבנים) סיפור שלם שהגיע עד בי"ד סיכסוך כספי וכל העסק שם על סף פירוק
לפי שעה אני לא יודע עוד פרטים

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 22 ינואר 2019, 13:55

שיך כתב:אגב יש שם (בועדת הרבנים) סיפור שלם שהגיע עד בי"ד סיכסוך כספי וכל העסק שם על סף פירוק
לפי שעה אני לא יודע עוד פרטים
תברר בבקשה ותחזור עם הפרטים...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 22 ינואר 2019, 14:27

גאליציאנער כתב:
פעמון זהב ורימון כתב: היום התפרסמו חתימות של בערך 30 רבנים אולי יותר נגד ימות המשיח בענין הזה, ופירטו ונימקו, ואתה בשלך.
לא. ברגע הראשון חשבתי שזה קשור, אבל זה טקסט אחר לגמרי, אמנם אותו תאריך (רק החודש שבט תשע"ט בשניהם) ואותם חותמים (במה שאני התכוונתי יש פי 5 לפחות).
ביתד זה נגד בחדרי וכיכר ואולי עוד כמה מהסוג הזה, אתרים.
לעומת זאת במודעות הענק שהודבקו בפתחי בתי כנסת הלילה מדובר בפירוש על קווי נייעס וקווי בדיחות של חב' ימות המשיח, עם אריכות לקרב הדבר להגיון.

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 22 ינואר 2019, 14:34

פעמון זהב ורימון כתב:
גאליציאנער כתב:
לא. ברגע הראשון חשבתי שזה קשור, אבל זה טקסט אחר לגמרי, אמנם אותו תאריך (רק החודש שבט תשע"ט בשניהם) ואותם חותמים (במה שאני התכוונתי יש פי 5 לפחות).
ביתד זה נגד בחדרי וכיכר ואולי עוד כמה מהסוג הזה, אתרים.
לעומת זאת במודעות הענק שהודבקו בפתחי בתי כנסת הלילה מדובר בפירוש על קווי נייעס וקווי בדיחות של חב' ימות המשיח, עם אריכות לקרב הדבר להגיון.
אדרבה, אשמח לראותו.

עכ"פ גם הם מסכימים שקווים תועלתיים אסור לחסום.
ובדיוק קטע זה מפריע לי עם הוועדה הזאת, שהם יכולים לעשות כל מה שהם רוצים - כולל החתמת רבנים עם מכתבים כרצונם...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 22 ינואר 2019, 15:24

פעמון זהב ורימון כתב:עוד פרט: המלחמה של הרבנים והעסקנים נגד ימות המשיח אינה של ועדת הרבנים לעניני תקשורת. מידיעה והכרה.

מי זה
נתן תודה: 28 פעמים
קיבל תודה: 27 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 ינואר 2019, 15:24

סליחה שאני לא הולך עם הזרם,
אני פשוט רוצה להעלות נקודה למחשבה.

אני מסכים שקצה נפשנו מהתנהלות הוועדה, והם צריכים לעשות על כך חשבון נפש.
אבל האם לאחר שהעצומה הזאת תחולל מהפך כלשהו נוכל להקים גוף רבני שפוי שיפקח על מה שצריך לפקח?

אני חושב שהפתרון הראוי הוא הקמת מערך מקביל לוועדה שיתפוס בהדרגה את הבכורה, במקום לשבור את כל הכלים.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 22 ינואר 2019, 16:46

מי זה כתב:סליחה שאני לא הולך עם הזרם,

אבל האם לאחר שהעצומה הזאת תחולל מהפך כלשהו נוכל להקים גוף רבני שפוי שיפקח על מה שצריך לפקח?

אני חושב שהפתרון הראוי הוא הקמת מערך מקביל לוועדה שיתפוס בהדרגה את הבכורה, במקום לשבור את כל הכלים.
אני מאמין שרוב ככל החותמים כוונתם הוא בעד הקמת מערך פיקוח על הוועדה, שלא תוכל לעשות את כל מה שהיא רוצה בלי לתת דו"ח לאף אחד.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 22 ינואר 2019, 16:56

אני נכנס עכשיו לפורום לראשונה מאז אתמול. אני מאוד שמח על תגובותיו האחראיות של הרב פעזור שניכר שיש בהם תוכחה גלויה ואהבה גלויה.

לגופו של עניין: ח"ו שהייתי מדבר נגד רבנים. אבל הנסיון הזה להוציא מכתב רבנים ענק נגד מישהו במהלך מלחמה עסקית זה מגעיל, אני כבר פגשתי כמה מקרים כאלו בחיי שעשו צחוק מחתימות של רבנים בשביל להכות על קדקדו של מישהו.

לי אין שום מניות בימות המשיח, אבל אני נהנה מהקוים שלהם, ובעד שיחסמו את קוי הנייעס (אבל או כולם או כלום, לא שרב עצניק פלוני יחליט שקו ההגנה שפוער את פיו נגד גדולי ישראל הוא קו קדוש ולא קו נייעס). ובעד שיחסמו את קוי הבדיחות. (אם כי אני חושב שאם יש קו שפועל לפי דיני התורה ומפוקח כראוי מותר שיהיה גם בדיחות, מי המציא את האיסור לספר בדיחות!!!! הפוך, מי שמשמח יהודי הוא בן העולם הבא).

אבל מרגיז שקוי שיעורי תורה נחסמים וכל מיני קוים שימושיים, וגם הווצפון אני רוצה לשמוע את הרב בעצמו שיסביר לי שהציבור שלנו ברמה כזו שאסור לו "לבזבז זמן" על שיחת רעים.

פעזור הוכיח אותי על תמימותי מול ימות המשיח, אני חושב שמי שמושפע ממודעת פרסומת ברחוב הוא יותר תמים. אני לא תמים אלא בעל נסיון, אני בעצמי ראיתי איך ועדת התקשורת חוסמת את הקו של הרב קובי לוי (הקול השפוי) שנועד להציל יהודים מהאינטרנט והאייפון המוגן. אני בעצמי ראיתי איך קוים של שיעורי תורה של רבנים מפורסמים שהאזנתי להם נחסמו בלי שום סיבה, ובלי שאף אחד לא נתן דין וחשבון. אני מחפש במשך שנים איזה הודעה אפילו מסכנה וזניחה שתסביר לציבור מדוע חוסמים אותו כל הזמן, אין קול ואין עונה.
הם כנראה לא מעריכים את כוחו של הציבור, הם חשבו שאנחנו שבויים שלהם, פתאום הם ראו שעשרות אלפים מצביעים נגדם הם התחילו לפחד ולהדביק חתימות על הקירות.
אם היה אפשר לפרסם מספר טלפון שכולם יוכלו להצטרף לעצומה היו עכשיו מאה אלף חתימות, רק שבגלל שזה מגיע רק לאלו שמקבלים מספרים אישיים לכן רוב הציבור לא יכול לחתום כי אין לו גישה לקוים החסומים.

בקיצור: צריך ועדה שתמשיך לחסום תוכן פסול, אבל צריך להפסיק להזיק ולהרוס לציבור ולגרום עגמת נפש לחצי מליון איש ואין לזה מחילה.

למה בכל הסינונים יש עם מי לדבר על חסימות לא מוצדקות וכאן אפשר רק לדבר לקיר???

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 22 ינואר 2019, 17:01

גאליציאנער כתב:

אני מאמין שרוב ככל החותמים כוונתם הוא בעד הקמת מערך פיקוח על הוועדה, שלא תוכל לעשות את כל מה שהיא רוצה בלי לתת דו"ח לאף אחד.
היו הרבה פעמים שהזעם של הציבור עלה, אבל אני מקווה שהפעם זה יתפוס תאוצה יותר רצינית ויעיפו את אלו שמזיקים לכל הציבור תחת המותג של "הכשר".
תארו לכם שהיה רק הכשר אחד בד"ץ בארץ, והוא היה מחליט שהוא לא נותן הכשר על גבינה ולא על רוב הפירות והירקות (רק ירקנים שישלמו פרוטקשן) ולא על רוב המאכלים וישאיר לציבור רק מעט מוצרים, וכשישאלו למה, לא יהיה את מי לשאול. מה יעשו האנשים?
אני חושב גם שכל ההתדרדרות של המוגנים וההדרנים זה בעקבות הדרקוניות של ועדת התקשורת וזה עוד היה בזמנים הטובים. כיום המצב חמור שבעתיים.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 22 ינואר 2019, 17:03

פעמון זהב ורימון כתב:
פעמון זהב ורימון כתב:עוד פרט: המלחמה של הרבנים והעסקנים נגד ימות המשיח אינה של ועדת הרבנים לעניני תקשורת. מידיעה והכרה.
אשמח לשמוע ממך על הידיעה וההכרה שלך. מה המלחמה שלהם נגד ימות המשיח. ימות המשיח זה פלטפורמה שנותנת שירותי תוכן.
האם עכשיו צריך לחסום את כל האינטרנט בגלל שיש בו אתרים פסולים?
האם צריך לחסום את כל הקוים שבנויים על ימות המשיח בגלל שיש להם גם קוים פסולים?

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 22 ינואר 2019, 17:05

ברוך השם אנחנו כבר מתקרבים לעשרים אלף מוחים נגד חסימת הקוים התורניים. (18,300)

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 22 ינואר 2019, 17:27

משולש כתב:
גאליציאנער כתב:

היו הרבה פעמים שהזעם של הציבור עלה, אבל אני מקווה שהפעם זה יתפוס תאוצה יותר רצינית ויעיפו את אלו שמזיקים לכל הציבור תחת המותג של "הכשר".
תארו לכם שהיה רק הכשר אחד בד"ץ בארץ, והוא היה מחליט שהוא לא נותן הכשר על גבינה ולא על רוב הפירות והירקות (רק ירקנים שישלמו פרוטקשן) ולא על רוב המאכלים וישאיר לציבור רק מעט מוצרים, וכשישאלו למה, לא יהיה את מי לשאול. מה יעשו האנשים?
אני חושב גם שכל ההתדרדרות של המוגנים וההדרנים זה בעקבות הדרקוניות של ועדת התקשורת וזה עוד היה בזמנים הטובים. כיום המצב חמור שבעתיים.
וכפי שזעקו כמה מגדו"י בעת עשיית הפלאפון הכשר...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 ינואר 2019, 18:21

גאליציאנער כתב:

אז למה העצומה מוגשת לשר התקשורת?
למה למשל שלא ירימו את הכפפה ויסתובבו בבתי הרבנים,
וכמו שעיתון 'משפחה' פועל למען המפץ החרדי.

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 22 ינואר 2019, 18:33

מי זה כתב:
גאליציאנער כתב:

אז למה העצומה מוגשת לשר התקשורת?
למה למשל שלא ירימו את הכפפה ויסתובבו בבתי הרבנים,
וכמו שעיתון 'משפחה' פועל למען המפץ החרדי.
כי נגדם אפשר לפעול רק במישור החוקי...
וד"ל.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 22 ינואר 2019, 19:05

חשבתי לענות באישי, מ"מ למען הציבור שלנו כאן אנסה לכתוב עבור כולם בהוגנות כלפי הצדדים המעורים והמעורבים בישירות ובעקיפין ובלי לחשוף מה שלא כדאי:

יש מאבק סמוי כבר כמה שנים נגד ימות המשיח. ולא מצד ועדת הרבנים או אנשיה כלל וכלל.
למשל רבי דוב לנדו ורבי משה הלל הירש - משולש אלו הרבנים שלך! לא שלי. והם לא חותמת גומי, הם לא במסלול הטבעי של המחתימנים הסדרתיים, וגם לא חסידים נלהבים של "ועדת הרבנים לעניני".
הטענה על ימות זה ההנגשה של דברים על גבול הכיעור, או נבלות ברשות התורה [שאין זה איסור בכלל אבל יש בזה תוצאה או במישרין של היפך מידת הקדושה], ובעיקר הנגשה לבני נוער וכאלו שעדיין אישיותם לא חזקה מספיק - חומרים ממכרים. גם אם הם טובים בתוכנם הם סם המוות לצרכניהם. מוות אישיותי.
בקשו מהם לסנן. להגביל. לא לאפשר.
הם לא מוכנים - נראה הדבר שמהקווים של הבדיחות והחדשות וכדו' הם מרוויחים כסף. הרבה כסף. הרבה יותר מאשר מהווטסאפים המסכנים של מורות או של הורי חינוך מיוחד וכדו'.

כעת עלו העסקנים הנ"ל משלב התחנונים לשלב החלטה שאין ברירה אלא לעקר מכל וכל את המכשירים הכשרים מהתחברות לווטסאפ.
זה לא ילדים קטנים שרגילים להחתים. גם סדר גודל של ההחתמה והנוסח המפורט הוא לא של כזה ראה וקדש בלי נימוק, החתימות מסבירות ע"י הטקסט שעליהן את כל הבעיות.
ועדת הרבנים לעניני היא האמצעי של המערכה הנוכחית לחסים.

כל המלחמות נגד ועדת הרבנים, לא נוגעת לנקודה.
אם הייתם מפנים רבע מהפניות לימות המשיח אולי כבר היה פתרון שיישמעו לרבנים. אבל לימות המשיח עדיף להשתמש בבשר תותחים של הצרכנים המעוצבנים בלאו הכי על ועדת הרבנים לעניני, ולהציל את הכסף שלהם ע"י הפניה של אנ"ש לערכאות של גוים לכל דבר וענין נגד ועד הרבנים לעניני, ולהרוס את מה שהרבנים הנ"ל מנסים לגדור.

מצידי, שיהיה לכם בהצלחה, כבר הקדמתי שאני בעד חופש דת ומצפון ונינוחות בגלישה ובהאזנה.
אבל אל תהיו דיסלקטים, ומהיום והלאה אל תתקיפו מי שמביע דעות לרבנים.
מקווה שהובנתי.

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 22 ינואר 2019, 19:17

הכל טוב ויפה חוץ מהתזמון שבדיוק יום יומיים לאחר שימות המשיח יוצאת במתקפה חזיתית נגד וועדת הרבנים אז מתעוררים הרבנים לחתום על מכתבים...
דבר זה אומר דרשני ומעלה סימן שאלה גדול על כל מה שכתבת...

אם הרבנים היו חותמים את חתימותיהם לפני חודש למשל הייתי מקבלם בחרדת קודש, עכשיו...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 22 ינואר 2019, 19:23

רבי פעזור אתה הולך סחור סחור.
כבר כמה שנים שהועדה חוסמת קוי תורה עזרה וחסד בלי הצדקה. אשמח שתסביר לי למה תקעת לי פה את הגר"ד לנדו והגרמ"ה הירש שדיברו על קוי נייעס ובדיחות.

אם רוצים להלחם בימות המשיח, מדוע זה צריך להעשות על ידי שחוסמים אותנו והורסים ומזיקים לנו כל דבר שאנחנו עושים?

למה הדבר דומה? יש בירושלים תועבה כלשהי, ונציגי הציבור החרדי מחליטים להלחם בעיריית ירושלים ע"י ביטול כל קוי האוטובוס שנוסעים לירושלים. ואז אנשים נאלצים למצוא כל מיני דרכים להגיע בכל זאת כי הם מוכרחים, וגם חלק מהם נוסעים עם האוטובוסים של מארגני התועבה...

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 22 ינואר 2019, 19:24

גאליציאנער כתב:הכל טוב ויפה חוץ מהתזמון שבדיוק יום יומיים לאחר שימות המשיח יוצאת במתקפה חזיתית נגד וועדת הרבנים אז מתעוררים הרבנים לחתום על מכתבים...
דבר זה אומר דרשני ומעלה סימן שאלה גדול על כל מה שכתבת...

אם הרבנים היו חותמים את חתימותיהם לפני חודש למשל הייתי מקבלם בחרדת קודש, עכשיו...
קבל תשובתם מראש:
הרבנים כבר מכינים את זה מזמן, וימות המשיח הפעילו מרגלים בבתי הדפוס וכששמעו שהמודעות ירדו לדפוס מיד רצו לעשות עצומה...

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 22 ינואר 2019, 19:26

כבר עברו את העשרים אלף כן ירבו

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 22 ינואר 2019, 20:53

התפתח אשכול בפורום נתיב בנושא זה, משהתברר שאין תשובות לשאלה הזועקת, עשו את מה שעושים הועדה: מחקו את האשכול.
העידן של שלטון המחשבות נגמר כבר.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 ינואר 2019, 21:25

המאבק מוצדק אבל מנוהל בידי גורם אינטרסנטי.

דבר אחד אני בטוח,
שאם הייתי פותח בימות המשיח קו תוכן שמדבר על הרבי מליובאוויטש באותה זילות בה מדברים בקו 'במערכה' על כמה וכמה מגדולי ישראל,
הוא לא היה שורד שם שעה!

כל זמן שקו 'במערכה' שרבים וטובים מבני הפלג הירושלמי מתנערים ממנו,
כל זמן שערוץ הכנסת פתוח בפורטל התוכן לכל מאן דבעי,
אני בכל אופן, לא מרגיש את עצמי שותף במאבק שלהם.

שים שלום
נתן תודה: 2 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שים שלום » 22 ינואר 2019, 21:53

מי זה כתב:המאבק מוצדק אבל מנוהל בידי גורם אינטרסנטי.

דבר אחד אני בטוח,
שאם הייתי פותח בימות המשיח קו תוכן שמדבר על הרבי מליובאוויטש באותה זילות בה מדברים בקו 'במערכה' על כמה וכמה מגדולי ישראל,
הוא לא היה שורד שם שעה!
וכי למה ציפית שטיא,
למה לו להכניס את הראש במחלוקת אחרים? די לו להגן על כבוד רבו שלו
גם לו היה הפוך לא היה הבדל, (לו היה הבעלים ליטאי מחסידי הרב שך והקו מזלזל בחב"ד ורבניה)

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 23 ינואר 2019, 00:19

גם אני בעד שיחסמו את פורטל התוכן כפי שהוא כעת. אבל מי שאשם שיש את הפורטל הזה שבו אפשר להכניס כל תועבה, זה ועדת הרבנים שחסמו את הציבור עד כדי מחנק, וטבעי שעשרות אלפי אנשים שמנסים לחנוק אותם ילכו לחפש פתרונות לעקוף.

אם ועדת הרבנים היתה משקיעה מאמץ אמיתי בהסברה שהציבור יבינו את הצורך בכל חסימה, ויזדהו עם זה ויגנו על זה, אז לא היה אפשר לפתוח פורטל תוכן כזה מכוער כי הציבור בעצמו היה פועל לסגור אותו.

עכשיו הם השניאו את החסימות על כל הציבור, אין (כמעט) בעל טלפון כשר שלא מרגיש את הקושי ואת חוסר ההגיון שבפעילות שלהם, ולכן כולם מחפשים רק איך לעקוף את החסימה.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 23 ינואר 2019, 00:29

רבי מי זה:
א. אם יצרני הסיגריות האלקטרוניות ילחמו ביצרני הסיגריות המסרטנות זה יהיה אינטרסנטי אבל כולנו נזדהה עם זה (חוץ מאלו שמכורים לסרטן).

ב. לא רק לימות המשיח יש את המחלה הזו. הרבה יהודים מכבדים את הרב בגלל שהוא "שלהם" (דהיינו מהמפלגה/חוג/עדה/חסידות) והראיה שכואב להם כשמדברים על הרב שלהם ולא כואב להם כשמדברים על הרב של השני.

ג. כמה שנלכלך על ימות המשיח שהם רעים וגרועים ורשעים, זה לא מצדיק לחסום ולהרוס לאנשים אחרים (וגם לא בטוח שמותר על פי דין להזיק לאדם בגלל שאני חושב שהוא רשע, ואפילו אם באמת רשע, לא הותר ממונו לכל אדם ללא היתר ברור מבית דין, אבל כאן עיקר הניזוקים זה הציבור הרחב ופחות ימות המשיח).

ד. יש פה בעל טלפון כשר שלא השתמש בקל קו לבדוק מתי מגיע האוטובוס הבא? ולפי דעתי רוב רובם של מחזיקי הטלפונים הכשרים (כולל כל אלו שדיברו נגדם כאן ובפורומים אחרים) נהנו מהקוים של ימות המשיח בצורה זו או אחרת (או במכירה השכונתית, או בקוי מידע שונים, או בכל מיני צורות). אם הם כל כך רשעים, למה אתה משתמש בהם? אז בשביל להנות מהם כשצריך הם לא רשעים, ואחרי שהשתמשו בהם אפשר לזרוק אותם ולהכפיש אותם כמה שרוצים.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 23 ינואר 2019, 01:04

עוד הייתי מציע לימות המשיח לפרסם את השמות של כל מאזיניהם, הרבה אנשים חושבים שהם יסתובבו וידברו מה שהם רוצים נגד כל מיני תופעות פסולות, אבל בחדרי חדרים אומרים "מי רואני ומי יודעני".
אז ככה שמלבד זה שהקב"ה יודע וכל מעשיך בספר נכתבים ובעולם הבא זה יחשף לעין כל, עוד יש לך פאדיחה כבר בעולם הזה, כי כל הסטוריית ההתקשרות שלך לכל קו ששייך לימות המשיח, ככל הנראה הכל שמור אצלם במחשבים. (ולמצוא את שם בעל הקו זה שניה אחת).
אז לפני שאתם מדברים על ימות המשיח, תזהרו שהם לא יוציאו את הפרוטוקולים שלהם ויראו לכם בדיוק מתי האזנתם ולמי האזנתם וכמה זמן האזנתם.

(לא שח"ו אני בא להצדיק או להכליל את כולם, אבל אני בטוח שיש הרבה שחושבים שיש השקפה לכלל הציבור ויש הוראה לאנשים פרטיים, כמו אותם אלו שעושים צבא ולומדים באקדמיה, אבל מתפרנסים מלהלחם נגד הצבא והאקדמיה, וגם כאן בטוח שיש הרבה אנשים שצועקים נגד קוי הנייעס הנוראים והאיומים, והם בעצמם הקשיבו להם לא פעם ולא פעמיים, ומסתמא עדיין לא כללו את זה בתוך ה"אשמנו בגדנו" האחרון... אבל בטוח שיש גם הרבה צדיקים שלא מקשיבים בכלל לקוי ניעס ולא יודעים מה זה בכלל, ועליהם איני מדבר, אשרי חלקם וכן ירבו כמותם בישראל).

שלח תגובה