עצומה נגד חסימות לא מוצדקות בקומה הכשרה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

שיך
מסרו תודה: 7 פעמים

Re: עצומה נגד חסימות לא מוצדקות בקומה הכשרה

נושא שלא נקרא על ידי שיך » 19 מרץ 2019, 15:40

2. האם שר התקשורת, איוב קרא, יודע על כך?
כמובן, וכתבנו על כך כמה פעמים ובצורה מאוד בולטת, במיוחד לאחר עצומת ה-52 אלף חרדים, שהופנתה אליו אישית והוא קיבל אותה ולא עשה עם זה מאומה.

בנוסף, אני אישית פניתי אליו ולצמרת משרד התקשורת ב-14.2.19 והצגתי למשרד התקשורת את המצב החמור המידרדר מיום ליום בתחום חסימת מספרי טלפון בכמויות עצומות, והפנייה מצויה כאן, למתעניינים. תשובה לא קיבלתי, די ברור למה.

בינואר 2019 השר איוב קרא קיבל את טיוטת העתירה לבג"ץ (כאן) בעניין השימוע (כאן) שנוגע לנושא זה, שמשפיע קשות על התחום הזה. הדיון בבג"ץ הסתיים בנזיפה למשרד התקשורת משופטי הבג"ץ, כפי שחשפנו כאן. גם זה בכלל לא הזיז לשר איוב קרא.

בנוסף, נשלחה לשר איוב קרא תלונה חריפה ביותר לגבי השירות הטלפוניה החיוני של "ויצו" (התלונה כאן, וגם צורפו למסמך, שנשלח לשר, ראיות והקלטות על החסימה). על פי התלונה, כחצי מיליון מספרים נחסמו לגישה ללקו החירום של "ויצו" 1800-393904, ל"אלימות במשפחה", קו חירום חיוני ביותר, המופעל על פי חוק התקשורת סעיף 12א.

עד כה, בקדנציה של השר איוב קרא, פרסמתי לא פחות מ-6 כתבות בנושא זה, מסך 16 כתבות שיש באתר בנושא "הקומה הכשרה", שהתייחסו אליו ולצמרת משרד התקשורת. 2 כתבות מהן, הקדשתי במיוחד לתופעה החמורה ביותר, שבה אזרחים ובעלי עסקים חילוניים לגמרי, "נלכדו" אף הם ב"מלכודת החסימות והסחטנות" של "הקומה הכשרה", ומשרד התקשורת בראשות השר והמנכ"ל סרבו לעזור להם (כאן וכאן).

שפע הכתבות הללו בתחום "הקומה הכשרה", הוא רקע לכך, שראשי משרד התקשורת (שר ומנכ"ל), לא יוכלו לטעון בחקירה (ככל שתיפתח), שהם "לא ידעו", או "לא הבינו", או שיטענו: "עשינו הכל בתמימות לטובת הציבור"...

הציבור החרדי כבר אמר את דברו ויותר מפעם אחת, ובקול רם וברור, אבל ראשי משרד התקשורת (שר ומנכ"ל) מעדיפים להתעלם מהחוק ומהחובות הבסיסיות המוטלות עליהם כעובדי ציבור. זאת, לא פעם ראשונה.

מדהים.

3. למה כתבתי בכותרת המאמר שיש 2 פלגים של "ועדת הרבנים לענייני תקשורת"?

מפני שזו המציאות.

לא אני המצאתי זאת.

אפשר לראות את 2 הפלגים הללו (נתבעים 8 ו-9) מתקוטטים בינהם על פני כ- 6 עמודים של פרוטוקול בית המשפט המחוזי בתל-אביב, בדיון טרי ביותר וחסוי, שהתקיים ממש לפני מספר ימים, שאנו חושפים כאן לראשונה. כבוד השופטת המחוזית אסתר נחליאלי חיאט

הדיון ההזוי הזה, נראה יותר כמו "מערכון של הגשש החיוור". להזכיר, זה דיון בבית משפט מחוזי בת"א, שמומלץ לקריאה, כחומר בידורי לקראת חג הפורים הקרב ובא (גם 1 באפריל מתקרב...).

ככה העסק הזה מתנהל מאחורי הקלעים, וכעת אנו חושפים אותו לאור יום.

ביזיון מחפיר ביותר של עולם התקשורת בישראל.

לכבוד השופטת המחוזית אסתר נחליאלי חיאט, (בתמונה משמאל), נמאס, אחרי כמה שעות, מההתקוטטות המביכה, המבישה והמחפירה הזו בין הפלגים החרדיים, והיא פתרה את הבעיה הזו (בינתיים), ע"י כך, ששלחה את כל הצדדים ל"גישור" וקבעה מועד לדיון על התקדמות "הגישור" ב-14.4.19.

זה כמובן לא פתר את הבעיה הבסיסית: למה השר איוב קרא שותק ולא מורה לסיים את הפארסה הבלתי חוקית והענקית הזו.

4. מה גודל התופעה? מה גודל העדה החרדית בישראל?
כאן אולי קל לענות, כי יש מסמך על כך. הדו"ח האחרון של "המכון הישראלי לדמוקרטיה" המסכם את נתוני 2018 נמצא כאן במלואו ויש בו פרטים רבים ומעניינים על העדה החרדית, בהמשך לדו"חות הקודמים של המכון.

בקצרה: מדובר כיום באוכלוסיה המונה קצת מעל למיליון נפש. כמות הסמארטפונים והמכשירים הסלולריים (חלק נכבד מחזיקים מכשירים סלולריים "כשרים", שאינם סמארטפונים), מתקרב בציבור הזה, לטענת חלק מהעוסקים בתחום, כי אין מספר ידוע אפילו לא במשרד התקשורת, לכחצי מיליון מכשירים סלולריים.

כך, שמדובר בציבור מאוד גדול, שלא ניתן להתעלם ממנו ולא ניתן להבליג על כך, שציבור כזה גדול נמצא מחוץ לכל נורמה חוקית של עולם התקשורת בישראל, ובניגוד מוחלט לכתוב ברישיונות של כל חברות התקשורת בישראל.

חסימת מספרים מרחוק ע"י עסקן, היא ללא ספק גם, לכאורה, עבירה פלילית, ככל שאני מבין את החוק. שלא לדבר על כך, שמדובר, לכאורה, בסחטנות.

ישראל דגם שנת 2019, בחסות צמרת משרד התקשורת.

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
קיבל תודה: 4 פעמים
מסרו תודה: 3 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 19 מרץ 2019, 16:07

תביא את ההמשך...
מאיפה זה ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 21 מרץ 2019, 11:37

איפה הפרוטוקול הנזכר? מי הם נתבעים 8 ו9?
אין לי חתימה. תשלחו לי רעיונות. תודה רבה.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 24 יולי 2019, 20:17

"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

ינקלביץ

נושא שלא נקרא על ידי ינקלביץ » 24 יולי 2019, 23:14

לדעתי זה קשור לאשכול: אשכול בעניני גור והמסתעף

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 25 יולי 2019, 08:30

ינקלביץ כתב:
24 יולי 2019, 23:14
לדעתי זה קשור לאשכול: אשכול בעניני גור והמסתעף

אוי לא,
על הראשונים אנו מצטערים...
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

WIZNITZ

סקר על ועדת הרבנים לענייני תקשורת

נושא שלא נקרא על ידי WIZNITZ » 07 אוגוסט 2019, 04:53

חדש
סקר על החסימות
https://forms.gle/9P2Gcbbzw2mrQzQa7

שלח תגובה