עצומה נגד חסימות לא מוצדקות בקומה הכשרה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
משולש

Re: עצומה נגד חסימות לא מוצדקות בקומה הכשרה

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 26 ינואר 2019, 21:42

תודה לכל המצטרפים והחותמים, תודה מראש גם לכל אלו שעומדים להצטרף אלינו למאבק.
אם הייתי יכול הייתי מסדר שאלו שלא הצטרפו (והפרטים רשומים במאגר) ימשיכו להיות חסומים גם אם יחליפו את הועדה. לא יתכן שאדם יעמוד מן הצד או אפי' יתמוך בחסימות האלו, ואח"כ יהנה מפירות עמלו של איש אחר!!

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 26 ינואר 2019, 23:37

תמיד חשדתי שיש לך עודף עין טובה. טעיתי כנראה.
אין לי חתימה. תשלחו לי רעיונות. תודה רבה.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 27 ינואר 2019, 00:24

פעמון זהב ורימון כתב:תמיד חשדתי שיש לך עודף עין טובה. טעיתי כנראה.
למי שמזיק לי אין לי עין טובה

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 27 ינואר 2019, 00:27

מי שפסיבי מזיק לך? זה גופא מחשבה קטנונית של צרות עין.
סתם כך בינינו אני לא מאמין ש-40 אלף אנשים התקשרו להתלונן, לא בגלל שאני חסיד של הועדה. פשוט אני חי בתוך העם, ואם זה היה כזה טרנד הייתי שומע על זה מילה או חצי מילה. זה ס"ה תקשורת מחשבים עם בוטים אוטומטיים, או משהו דומה. אני מאמין שהתקשרו בין 500 ל- 5,000 לא יותר.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 27 ינואר 2019, 00:28

יש לי עוד שאלה, למה חסמו את 'מידע לכל', במשך שנים הוא היווה תחליף לקווי הנייעס, כשהביא דיווח על המתרחש בעולם, פעם בחצי שעה, שעה, בשפה נקיה בלי פוליטיקה.
גם בזה מצאו בעיות ?
אני לא חושב שהקו הזה ממכר לשמוע אותו. זה משהו אינפורמטיבי גרידא למי שאין לו רדיו ואין לו עיתון.

(פורום לתורה)

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 27 ינואר 2019, 00:30

עיין קו במערכה שעשו כתבות נרחבות על וועדת ה'רבנים' ומעלליה.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 27 ינואר 2019, 00:34

פעמון זהב ורימון כתב:מי שפסיבי מזיק לך? זה גופא מחשבה קטנונית של צרות עין.
סתם כך בינינו אני לא מאמין ש-40 אלף אנשים התקשרו להתלונן, לא בגלל שאני חסיד של הועדה. פשוט אני חי בתוך העם, ואם זה היה כזה טרנד הייתי שומע על זה מילה או חצי מילה. זה ס"ה תקשורת מחשבים עם בוטים אוטומטיים, או משהו דומה. אני מאמין שהתקשרו בין 500 ל- 5,000 לא יותר.
כמו שאתה מבין שמי שלא מצביע בבחירות מזיק ליהדות החרדית, ככה מי שלא מצביע נגד חסימת התורה מזיק למאבק הזה.
אתה לא שמעת על זה בתוך העם שלך, אני כן שמעתי על זה, וראיתי במקומות אחרים שגם שומעים על זה.
קשה להאמין שזה תקשורת מחשבים בלבד, זה בנוי לפי מספרים, הם לא מקבלים את אותו מספר פעמיים (אחרת הייתי מצטרף עשר פעמים) וקשה לי להאמין שהם יגישו לשר התקשורת עצומה עם מספרים פיקטיביים. כל ילד יכול בשניה לבדוק אם המספר אמיתי או לא.

אכן העצומה עדיין חסויה כנראה אנשים היו חוששים לחתום אם שמם יהיה גלוי לציבור.

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 27 ינואר 2019, 00:35

בתחילת כל וואצאפון היה תקליט שהוביל לעצומה
בימים הראשונים לא יכלו להגיע להודעות במערכת בלי לחתום על העצומה
מאמין שהרבה חתמו דרך זה

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 27 ינואר 2019, 00:43

א יודעלע כתב:
בתחילת כל וואצאפון היה תקליט שהוביל לעצומה
בימים הראשונים לא יכלו להגיע להודעות במערכת בלי לחתום על העצומה
מאמין שהרבה חתמו דרך זה
ברור שהם ידרשו להצטרף לעצומה, בקשה מינימלית ביותר. הרי זו חוצפה שאין כדוגמתה להשתמש וליהנות משירות חינמי של ווצפים בחברת ימות המשיח, בשעה שהם מבקשים ממך להקדיש עשר שניות בשביל הווצאפ שאתה בעצמך מאזין לו, שלא יחסם, ואתה לא חותם!! אם אתה חושב שימות המשיח לא צודקים, אל תתקשר לווצפים שלהם.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 27 ינואר 2019, 00:44

משולש כתב:
כמו שאתה מבין שמי שלא מצביע בבחירות מזיק ליהדות החרדית, ככה מי שלא מצביע נגד חסימת התורה מזיק למאבק הזה.
לא, אני ממש לא מבין! מי שלא מצביע מזיק? מי שמצביע עוזר! זה הכל.
אפילו הרב שך בכינוסי בחירות היה מכריז שאסור להמנע כי זה נקרא להצביע למפלגות חילוניות, אבל לא שמענו מי שאמר כך שזה "מזיק", והרב שך עצמו היה שונא מי שנמנע? פעם הוא העלה מחשבה כזו שאם היתה אפשרות לעזור רק למי שהצביע, ולחסום מי שלא הצביע, אז כך היה ראוי לעשות? חלילה וחס. הוא היה בעל עין טובה. מאיפה לקחת את הקנאות המעוותת הזאת???

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 27 ינואר 2019, 00:48

אתה יודע מה, הנקודה הזו אינה הנושא שלי ואין לי כח להכנס לדיון על הפרט הזה, אם זה מפריע לך לא אמרתי כלום. אתה רוצה לומר שיש לי עין הרע (בגלל שאתה רוצה להציג אותי כמעוות כדי שדבריי ההגיוניים לא ישמעו) תגיד.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 27 ינואר 2019, 00:57

א. נציג הוועדה אמר במפורש (השיחה מוקלטת) אחרי ששאלתי אותו ולא נתתי לו להתחמק, כי את הקו למעקב אחרי פריטי דואר(שאלתי במקרה על הקו הזה) הם לא יפתחו גם אם מנהל הקו ישלח בקשה.
ג. בחברת קליקול ישנו קו ספורט פעיל ומשגשג עם כ500 אלף דקות בחודש (בבין הזמנים. באמצע הזמן זה כחצי, בערך 200 אלף). הקו הזה היה פעיל בחברת ימות המשיח, אך היא חסמה וביטלה אותו.
ואופס- חברת הבת של קליקול קיבלה הכשר לפתוח קווי תוכן שלא ייחסמו, למרות שהקו הזה פעיל עד היום. למי ששאל- יש שם עדכוני ספורט, תוכניות בשידור חוזר מהטלוויזיה ומהרדיו, ועוד ועוד.
ב. אף מילה על כך שעסקני הוועדה מרוויחים בשנה מליוני שקלים כפי שנחשף ביום חמישי האחרון, כשלפי אחד המשווקים הוא הציע לאחד מחברי הוועדה לשווק בעצמו מכשירי פלאפון, ויקח לעצמו כחצי מהסכום שלוקח היום י'- והוועדה לא הסכימה.
ואחר כך שואלים איך זה שכל בחור ישיבה שני קונה פלאפון תומך כשר.
שלא יתממו. אם מה שמעניין אותם זה חינוך הדור ועתיד ילדינו, למה כ"כ מפריע להם שתקום וועדה חדשה שתנוהל בשקיפות??
ולמה הבי"ד דהעדה החרדית לא הסכים לצרף את אחד מעסקני הוועדה למניין??
בקשה אחת מהם: אל תבלבלו בשכל.

(מפורום אחר)

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
קיבל תודה: 4 פעמים
מסרו תודה: 3 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 27 ינואר 2019, 11:46

בתוך עמי אנוכי יושבת ו-90 % מאלו ששאלתי אותם בעניין אמרו לי שהם חתמו על העצומה.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 27 ינואר 2019, 11:58

גאליציאנער כתב:
בתוך עמי אנוכי יושבת ו-90 % מאלו ששאלתי אותם בעניין אמרו לי שהם חתמו על העצומה.
וכי בשופטני עסקינן? הרי עד כה לא הובאה תגובה אחת ראויה לשמה שתסביר את חסימת קו הבחינות של הרבנות הראשית או קל קו או שיעורי הרב מוצפי וכל קוי הווצאפון המשפחתיים שאין בהם קישור לפורטל התוכן.
האם יש לך הו"א שיש כ"כ הרבה פתאים ותמימים שמאמינים שיש סוד נסתר בחסימות האלו??
לי ברור שאם לא היו חוסמים את קוי העצומה בעצמם היה כפליים חתימות. (ארבעים ושנים אלף החותמים הם רק אלו שעקפו את החסימה, ויש עוד עשרות אלפי שבויים שלא יכולים לעשות גם את זה).

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 27 ינואר 2019, 12:05

תכל'ס, מהו היעד ??
לאיזה מספר רוצים להגיע ??

ואז מה יעשו עם כל זה ??
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 27 ינואר 2019, 12:08

הם טוענים שזה ממוען לשר התקשורת שיסדיר בצורה חוקית את הפעילות של הועדה כך שהם לא יוכלו להתעלל בצרכנים בגלל היותם מונופול. (למשל יחויבו לחסום רק לפי קריטריונים מוסכמים, וכדומה)

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 27 ינואר 2019, 12:09

באיזה מספר הם יפנו לשר התקשורת ??

זה מחייב אותו ?

אפשר לפנות לבית משפט על זה ??
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 27 ינואר 2019, 12:14

פונביצ'ער כתב:כל המאבק הזה הוא של בעלי אינטרסים שרוצים לעקור את סמכותם של גדו"י ע"י הקווים שלהם.
זו ההשמצה של ועדת החסימות,
כדאי לשמוע גם את הגירסא של הצד השני (ימות המשיח) לפני ששופטים ומחליטים למי נעדיף להאמין:

לאחר שיחה עם אחד ממנהלי חברת ימות המשיח

הצלחתי להשיג קשר עם אחד מהנהלת חברת ימות המשיח (בדרך אגב, זה לא היה כ"כ קשה להשיג אותו, ומצד שני לפני כשבוע הפכתי עולמות בכדי להשיג את אחד מחברי הוועדה, ולא הצלחתי עד עכשיו....), היה לי שיחה ארוכה וגלויה איתו, ואני רוצה לשתף אתכם עם כמה תגליות (לפחות בשבילי).

א. הוא טוען שחברת ימות המשיח היתה תמיד מוכנה להקים קומה כשרה לפי דרישות וועדת הרבנים, וגם כעת היא מוכנה להקים קומה כשרה כזו, כולל מספרים מיוחדים (כן, קומה כשרה לקווי תוכן, נשמע מעניין....).
ב. הוא טוען שחברת ימות המשיח כבר ניסו כמה וכמה פעמים לדבר עם הוועדה, ולבקש להם שיתנו להם כללים ברורים, מה יכול להיות פתוח ומה לא, (ואם הבנתי נכון, הכוונה היא לכל קווי הנייעס, וגם ההפניות, וכו'), אולם הוועדה אף פעם לא סיפקו להם מידע כזו, (וגם אם פעם כבר היה חצי קריטרניון, אז עד מהרה התברר שהוועדה אינה עומדת מאחורי דבריה, והקריטריון שנתנה, או רמזה, לא חייבה אותה בכלום), ואי לכך היות ובסופו של דבר מדובר בחברה רגילה המחפשת לעשות את רווחיה, היא הבינה שאין עם מי לדבר, והחליטה ללכת ע"פ הקריטריון, שרק מה שנוגד את ההלכה או החוק, יש לחסום, וכך היא נוהגת, (וכמובן שקריטריון זה, לא תמיד מתאים עם הציבור שלנו), והוא הדגיש לי שגם כעת אם הוועדה תתיישב איתה מסביב לשולחן אחד, וידברו כמו בני אדם, והוועדה תיתן כללים ברורים, וכן הוועדה ייתן מענה נורמלי למה שהם כן חסמו, ושיהיה אל מי לדבר, כמובן שהם יעשו את הכל על מנת להתאים את עצמם לצרכי הציבור החרדי!!!! (כך ע"פ דבריו).
ג. (כמו שכבר דובר כאן) ישנה אפשרות של וואצפ ללא שום הפנייה לקווי נייעס.
ד. חידוש עצום, שמי ששלח טופס לוועדת הרבנים דרך ימות המשיח, הקו שלו נכנס לקטגוריה מיוחדת, שא"א לבצע הפניה מתוך הקו הזה לקווים שלא שלחו טופס לוועדה!!!

אנחנו רואים קודם כל שמדובר באנשים שמתנהגים כמו בני אדם, אנחנו רואים שמדובר שחברה שעשתה ועושה ומצהירה שתעשה, הכל למען הציבור שלנו (והוכיחה את עצמה ביכולת הפיתוח, ובמיוחד בזירה הזו), אז למה דווקא איתה להילחם?????????, האם לא טוב יותר לסדר את הכל כמו בני אדם?!?!?!, ומי יודע אולי זה כל ייעודה של חברה זו, כדי שיהיה מענה דווקא לציבור שלנו.

https://tora-forum.co.il/viewtopic.php?p=49903#p49907

למי כדאי להאמין? לעיל הובאו מסמכים ברורים (שזמינים לכל אחד דרך רשם העמותות) שמעידים שצד אחד מעלים מליוני שקלים בשקר דרך חברות קש ששייכות לו תוך כדי שהוא מצהיר על אפס פעילות כספית (עם הרבה סתירות מיניה וביה כמבואר למעיין).

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 27 ינואר 2019, 12:15

אני מעריך שכעת כשיודעים את רחשי לב הציבור יכולים לפעול בכל כיוון הרבה יותר בקלות, כי יודעים שזה לא בשביל עסק זה או אחר, אלא בשביל ציבור שלם.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 27 ינואר 2019, 15:24

משולש כתב:
פונביצ'ער כתב:כל המאבק הזה הוא של בעלי אינטרסים שרוצים לעקור את סמכותם של גדו"י ע"י הקווים שלהם.
זו ההשמצה של ועדת החסימות,
כדאי לשמוע גם את הגירסא של הצד השני (ימות המשיח) לפני ששופטים ומחליטים למי נעדיף להאמין:
תשובה" הם לא הצד השני אלא הצד הראשון והיחיד שהושמע פה עד כה, כפי שכתבתי מולם עומדים לא הועדה המושמצת אלא עסקנים אחרים אחרי שימות המשיח לא נענו לרבנים [שלא קשורים לוועדה! שמעתם את הצד השני??
לאחר שיחה עם אחד ממנהלי חברת ימות המשיח

הצלחתי להשיג קשר עם אחד מהנהלת חברת ימות המשיח (בדרך אגב, זה לא היה כ"כ קשה להשיג אותו, ומצד שני לפני כשבוע הפכתי עולמות בכדי להשיג את אחד מחברי הוועדה, ולא הצלחתי עד עכשיו....), היה לי שיחה ארוכה וגלויה איתו, ואני רוצה לשתף אתכם עם כמה תגליות (לפחות בשבילי).

א. הוא טוען שחברת ימות המשיח היתה תמיד מוכנה להקים קומה כשרה לפי דרישות וועדת הרבנים, וגם כעת היא מוכנה להקים קומה כשרה כזו, כולל מספרים מיוחדים (כן, קומה כשרה לקווי תוכן, נשמע מעניין....).
ב. הוא טוען שחברת ימות המשיח כבר ניסו כמה וכמה פעמים לדבר עם הוועדה, ולבקש להם שיתנו להם כללים ברורים, מה יכול להיות פתוח ומה לא, (ואם הבנתי נכון, הכוונה היא לכל קווי הנייעס, וגם ההפניות, וכו'), אולם הוועדה אף פעם לא סיפקו להם מידע כזו, תשובה: כיצד החי מכחיש את החי! בדיוק ההיפך, הרבנים והעסקנים [לא הועדה המושמצת, שאינה צד בענין כעת כאמור] הביאו כללים ברורים, אבל ימות המשיח לא התייחסו!(וגם אם פעם כבר היה חצי קריטרניון, אז עד מהרה התברר שהוועדה אינה עומדת מאחורי דבריה, והקריטריון שנתנה, או רמזה, לא חייבה אותה בכלום), ואי לכך היות ובסופו של דבר מדובר בחברה רגילה המחפשת לעשות את רווחיה, היא הבינה שאין עם מי לדבר, והחליטה ללכת ע"פ הקריטריון, שרק מה שנוגד את ההלכה או החוק, יש לחסום, וכך היא נוהגת, (וכמובן שקריטריון זה, לא תמיד מתאים עם הציבור שלנו), והוא הדגיש לי שגם כעת אם הוועדה תתיישב איתה מסביב לשולחן אחד, וידברו כמו בני אדם, והוועדה תיתן כללים ברורים, וכן הוועדה ייתן מענה נורמלי למה שהם כן חסמו, ושיהיה אל מי לדבר, כמובן שהם יעשו את הכל על מנת להתאים את עצמם לצרכי הציבור החרדי!!!! (כך ע"פ דבריו).
ג. (כמו שכבר דובר כאן) ישנה אפשרות של וואצפ ללא שום הפנייה לקווי נייעס.
ד. חידוש עצום, שמי ששלח טופס לוועדת הרבנים דרך ימות המשיח, הקו שלו נכנס לקטגוריה מיוחדת, שא"א לבצע הפניה מתוך הקו הזה לקווים שלא שלחו טופס לוועדה!!!

אנחנו רואים קודם כל שמדובר באנשים שמתנהגים כמו בני אדם, אנחנו רואים שמדובר שחברה שעשתה ועושה ומצהירה שתעשה, הכל למען הציבור שלנו (והוכיחה את עצמה ביכולת הפיתוח, ובמיוחד בזירה הזו), אז למה דווקא איתה להילחם?????????, תשובה: מיהו האומר את זה? בעל החברה של ימות על עצמו? ומה אלו שטוענים נגד אומרים??האם לא טוב יותר לסדר את הכל כמו בני אדם?!?!?!, ומי יודע אולי זה כל ייעודה של חברה זו, כדי שיהיה מענה דווקא לציבור שלנו.

https://tora-forum.co.il/viewtopic.php?p=49903#p49907

למי כדאי להאמין? לעיל הובאו מסמכים ברורים (שזמינים לכל אחד דרך רשם העמותות) שמעידים שצד אחד מעלים מליוני שקלים בשקר דרך חברות קש ששייכות לו תוך כדי שהוא מצהיר על אפס פעילות כספית (עם הרבה סתירות מיניה וביה כמבואר למעיין).

עוקר הרים

נושא שלא נקרא על ידי עוקר הרים » 27 ינואר 2019, 15:47

יש לי שאלה פשוטה

למה שלא יעלו לבית של מרן הגר"ח קנייבסקי ומרן הגר"ג אדלשטיין וכן לאדמו"רים מבעלזא גור ויזניץ סלונים שיתערבו בנושא הזה?
ממתי איזה שהוא נושא בציבור החרדי נפתר באמצעות עצומות??
אתמהה

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 27 ינואר 2019, 16:00

מדובר בעצניקים!

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 27 ינואר 2019, 18:33

יכול להיות שעסקני הועדה ייקנסו בעקבות העצומה?

ומשולש, תענה לי עניני בלי קללות ואיומים בבקשה.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 28 ינואר 2019, 01:42

מי זה כתב:יכול להיות שעסקני הועדה ייקנסו בעקבות העצומה?

איני משפטן ואיני יודע לומר, אבל לא איכפת לי אם יקנסו, הרי הם אפסידו אנפשייהו, היה להם לחשוב שיום אחד הציבור השבוי יתקומם נגד שוביו.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 28 ינואר 2019, 01:43

פעמון זהב ורימון כתב:מדובר בעצניקים!
לגמרי לא. הכעס על הוועדה חוצה גבולות של מגזרים. שכחת שכולנו יושבים בתוך עמנו?

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 28 ינואר 2019, 01:49

עוקר הרים כתב:יש לי שאלה פשוטה

למה שלא יעלו לבית של מרן הגר"ח קנייבסקי ומרן הגר"ג אדלשטיין וכן לאדמו"רים מבעלזא גור ויזניץ סלונים שיתערבו בנושא הזה?
ממתי איזה שהוא נושא בציבור החרדי נפתר באמצעות עצומות??
אתמהה
לצערנו לא כל ילד יכול לקבוע את סדר היום של גדולי הדור, יש אנשים מסויימים שהם יכולים לעשות את זה וכל השאר צריכים ללכת אחריהם.
ואם כן תשאל: מה ההבדל ביני לבין עצניק? אשיב לך, שאה"נ אם היתה יוצאת הוראה מגדולי הדור שיש לחסום קוי החסד והעזרה ושיעורי תורה, הייתי מפשיל שרוולים וחוסם בעצמי את הקוים. אבל התפרסם שככל הנראה ועדה זו התנערה מזמן מכל סמכות רבנית, וממשיכה להיקרא "ועדת רבנים" בלי שום כיסוי וגב רבני מאחוריה. ורוב חסימותיהם משיקולים כלכליים ופוליטיים. ועל זה צריך להלחם, כי הם הורסים לגמרי את הקומה הכשרה, וכל המוגנים וההדרנים זה על חשבונם.

ועל כן, מה שאנחנו הקטנים יכולים לפעול נגד חברה מסחרית זו המכונה "ועדת הרבנים", זה רק באמצעות עצומה, שאולי זו תהיה הדרך היחידה לגרום להפסקת ההשתוללות שלהם.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 28 ינואר 2019, 01:55

פעמון זהב ורימון כתב:תשובה" הם לא הצד השני אלא הצד הראשון והיחיד שהושמע פה עד כה, כפי שכתבתי מולם עומדים לא הועדה המושמצת אלא עסקנים אחרים אחרי שימות המשיח לא נענו לרבנים [שלא קשורים לוועדה! שמעתם את הצד השני??
האין זו חוצפה שארבעים אלף איש צועקים והועדה לא מתייחסת ולא מוכנה להסביר את הצד שלה?
היא גופה שימות המשיח לא נענו לרבנים זה נתון לויכוח: ימות המשיח טוענים שה"רבנים" האלו לא נענו לבקשותיהם לשתף פעולה.
פעמון זהב ורימון כתב:תשובה: כיצד החי מכחיש את החי! בדיוק ההיפך, הרבנים והעסקנים [לא הועדה המושמצת, שאינה צד בענין כעת כאמור] הביאו כללים ברורים, אבל ימות המשיח לא התייחסו!
אשמח לשמוע איך החי מכחיש את החי. תספר לי בבקשה איך היה מעשה בצורה שאפשר להזימה. אילו רבנים ועסקנים הביאו כללים, איזה כללים, מתי זה היה ואיפה, והיכן תשובת ימות המשיח. האם יש תיעוד כלשהו מהמעשים האלו. או שאתה ניזון משמועות בדיוק כמו שאני.
פעמון זהב ורימון כתב:תשובה: מיהו האומר את זה? בעל החברה של ימות על עצמו? ומה אלו שטוענים נגד אומרים??
זה לא בעל החברה על עצמו, זה אותו ניק שסיפר שדיבר עם נציג החברה, ושורות אלו הם רק תיאור התרשמותו של הניק מכנותם של ימות המשיח ומרצונם לשתף פעולה למען הציבור החרדי.

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 28 ינואר 2019, 13:28

משולש כתב:
מי זה כתב:יכול להיות שעסקני הועדה ייקנסו בעקבות העצומה?

איני משפטן ואיני יודע לומר, אבל לא איכפת לי אם יקנסו, הרי הם אפסידו אנפשייהו, היה להם לחשוב שיום אחד הציבור השבוי יתקומם נגד שוביו.
יש להם מספיק כסף..
נא לא לדאוג להם בעניין...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 28 ינואר 2019, 13:28

כמה אנשים חתמו כבר ??
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

שלח תגובה