פרשה חדשה שאסורה בפירסום.

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

אלי 1

Re: פרשה חדשה שאסורה בפירסום.

נושא שלא נקרא על ידי אלי 1 » 11 דצמבר 2018, 22:40

אברהם משה כתב:מצד שני זה טוב שכן הגועל ומורסה יוצאת החוצה , לא יראת שמיים , לא מידות , לא בין אדם לחבירו , לא אחדות , לא לשם שמיים , הכל הכל ג'ובים ותפקידים , כבוד , גאווה , כל הרוע האנושי מתגלה ויוצא במחלוקת האלה , וטוב שכך .
ואני מתחייב לך כבר מהיום שתוך עשור כשדגל יגמרו לדאוג לעצמם לרשימה שציינת מיד הם יחזרו בתשובה וינסו לתקן את מה שהם עשו
ובכל מחיר הם יתמכו במועמד המוביל והמנצח בכל סיבוב ראוכברגר ויקראו גם לגור לעשות כך.
כשזה משתלם - מחלוקת
ומתי שלא - רוצים שלום...

סמל אישי של משתמש
ירושלים של מעלה

נושא שלא נקרא על ידי ירושלים של מעלה » 12 דצמבר 2018, 08:53

אלי 1 כתב:
אברהם משה כתב:מצד שני זה טוב שכן הגועל ומורסה יוצאת החוצה , לא יראת שמיים , לא מידות , לא בין אדם לחבירו , לא אחדות , לא לשם שמיים , הכל הכל ג'ובים ותפקידים , כבוד , גאווה , כל הרוע האנושי מתגלה ויוצא במחלוקת האלה , וטוב שכך .
ואני מתחייב לך כבר מהיום שתוך עשור כשדגל יגמרו לדאוג לעצמם לרשימה שציינת מיד הם יחזרו בתשובה וינסו לתקן את מה שהם עשו
ובכל מחיר הם יתמכו במועמד המוביל והמנצח בכל סיבוב ראוכברגר ויקראו גם לגור לעשות כך.
מוקדם מהצפוי!!!!
רק ראוכברג מוביל ומנצח בכל סיבוב......

אלי 1

נושא שלא נקרא על ידי אלי 1 » 12 דצמבר 2018, 09:12

ירושלים של מעלה כתב:
אלי 1 כתב:
מוקדם מהצפוי!!!!
רק ראוכברג מוביל ומנצח בכל סיבוב......
אתה יכול להירגע זה לא יקרה ב15 שנה הקרובות...
זה היה רק בהומור
כשזה משתלם - מחלוקת
ומתי שלא - רוצים שלום...

שלח תגובה