פרשה חדשה שאסורה בפירסום.

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

אברהם משה

Re: פרשה חדשה שאסורה בפירסום.

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 21:39

אז מה יש לנו עד כה , אחד התפטר , בכיר שנחקר ולא התפטר , דו"ח חמור של המבקרת שיתכן וקשור , אך צפוי לעבור בכל מקרה למשטרה , ככה פותחים קדנצייה ( הקואליציה לא בדרך אפילו ) ברגל שמאל .

אלי 1

נושא שלא נקרא על ידי אלי 1 » 10 דצמבר 2018, 21:48

בעקבות החקירות נגד הבכיר שלא נחקר , והתפטרות הבכיר שנחקר , והקנדציה הבכירה שלא מתקדמת , כרגע מדברים בספרא על הליכה לבחירות תוך חודשיים , מה שפותח שוב את הקלפים , ונותן ליוסי דייטש את ההזדמנות להיבחר שוב לראש העיר , ברוב גדול של חילונים
שהתחרטו שתמכו בברקוביץ , ובסיבוב הבא יתמכו בו בוודאות ככה שיוסי דייטש ייבחר בכל קונסטלציה אפשרית.
אם כי עדיין ייתכן , שהבחירות לא יתקיימו כלל , וזאת לאחר שכל המפלגות יתאחדו , מאחורי המועמד המוביל , שמנצח בכל הסקרים ובכל הסיבובים יוסי דייטש
כשזה משתלם - מחלוקת
ומתי שלא - רוצים שלום...

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 21:52

מה כואב לך ? שיקפתי את המציאות , במצב נורמלי הקואליציה היתה כבר קמה עם ישיבה חגיגית , זה בהחלט לא נעים שבכיר במפלגות החרדיות נחקר ביחא"ה בשישי האחרון , מיד אחרי הבחירות , משתתף בצערך.

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 10 דצמבר 2018, 21:54

אני פה כתב:מקור?
חשבת שהוא התכוון ברצינות.
הוא רק המשיך בקו של 'אברהם משה' וחבריו.

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 10 דצמבר 2018, 21:55

אברהם משה כתב:מה כואב לך ? שיקפתי את המציאות , במצב נורמלי הקואליציה היתה כבר קמה עם ישיבה חגיגית , זה בהחלט לא נעים שבכיר במפלגות החרדיות נחקר ביחא"ה בשישי האחרון , מיד אחרי הבחירות , משתתף בצערך.
במקום לשדר ערבות הדדית,
כל כולך צועק שמחה לאיד .!.

אלי 1

נושא שלא נקרא על ידי אלי 1 » 10 דצמבר 2018, 22:02

אברהם משה כתב:מה כואב לך ? שיקפתי את המציאות , במצב נורמלי הקואליציה היתה כבר קמה עם ישיבה חגיגית , זה בהחלט לא נעים שבכיר במפלגות החרדיות נחקר ביחא"ה בשישי האחרון , מיד אחרי הבחירות , משתתף בצערך.
כואב לי שכואב לך שלא כואב לי....
אז שוב אני יחזור על מה שכתבתי לך למעלה לאט יותור וברור יותר (אבל פעם אחרונה)
הסיבה שהקואליציה לא קמה עד לרגע זה אין לה שום קשר לחקירות שהיו או שלא היו או לדוח שאמור להתפרסם,
הרבה זמן נמרח על הויכוח בין דגל לשס על תיק החינוך וכרגע זה תקוע בגלל ברקוביץ.
ואגב, כמה עובדות רק שתדע, הישיבה החגיגית הייתה אמורה להתקיים רק השבוע ביום חמישי (שאגב נכון לעכשיו אכן נדחתה)
ליאון יש לו כבר קואליציה גם בלי ברקוביץ הסיבה שהוא מתעכב ולא ממהר זה רק בגלל שהוא מאוד רוצה
להכניס את ברקוביץ כדי שתהיה לו קואליציה רחבה, וגם שלהשאיר גם את ויצמן וגם את חביליו בחוץ ביחד
זה קצת מידי מסוכן...
ובנוגע לבכיר החרדי שנחקר זה אכן לא נעים אבל כל מי שמסתובב בעיריה ידע את הצפוי...
כשזה משתלם - מחלוקת
ומתי שלא - רוצים שלום...

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 10 דצמבר 2018, 23:41

טוב,
אז מבירור שערכתי אין שום קשר בין פרשיית פיני עזרא לבין דו''ח המבקרת שצפוי להתפרסם בימים הקרובים.

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 23:53

חויזר כתב:טוב,
אז מבירור שערכתי אין שום קשר בין פרשיית פיני עזרא לבין דו''ח המבקרת שצפוי להתפרסם בימים הקרובים.
אז על מה דיבר יעקב ריבלין ? ודו"ח המבקרת לא עבר או יעבור למשטרה ?

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 10 דצמבר 2018, 23:59

אברהם משה כתב:
אני לא יודע על מה דיבר יעקב ריבלין וזה גם לא מעניין אותי במיוחד..
אם דו''ח המבקרת יעבור למשטרה אין לדעת.
אבל השורה התחתונה היא ששמחתך מוקדמת מדי,
המבקרים בגופים השונים נובחים כל העת והשיירה עוברת..

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 11 דצמבר 2018, 00:15

חויזר כתב:
אברהם משה כתב:
אני לא יודע על מה דיבר יעקב ריבלין וזה גם לא מעניין אותי במיוחד..
אם דו''ח המבקרת יעבור למשטרה אין לדעת.
אבל השורה התחתונה היא ששמחתך מוקדמת מדי,
המבקרים בגופים השונים נובחים כל העת והשיירה עוברת..
ריבלין דיבר על פרשיית 4000 החרדית שצפוייה להעסיק אותנו בחודשים הקרובים , לי אין מושג על מה הוא מדבר , אבל אוי מה יקרה אם תפתח תיבת פנדורה של יחסי עסקנים /חברי מועצה /חברי כנסת וכ"ו עם עיתונאים , אתרים , וייחצני"ם , פרשות ישראל היום ואתר וואלה , יחווירו לעומת מה שיתגלה פה , השאלה היא אם המשטרה מספיק מתוחכמת כדי לעלות פה על סבך האינטרסים האין סופי כמעט .

עלה זית

נושא שלא נקרא על ידי עלה זית » 11 דצמבר 2018, 00:18

השמחה לאיד, שככל הנראה קיימת ("זכור כי עפר אנחנו") וכולי תקווה שלא תיחשף, לא תמחק את העובדה שפשוט הוכח שיש יותר ליטאים מחסידים בירושלים... ומה שלא יהיה היתרון הזה לא הולך להשתנות לא משנה מי יהיו הנציגים. לתשומת לב.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 11 דצמבר 2018, 00:25

אני מבין את אברהם משה. מי שלא ראה את ההודעות הנכאות שלו ואת עזיבתו את הפורום למשך תקופה כדי "ללקק את פצעיו" וזה בסדר שהוא מקווה ששונאיו יפלו. (זאת אומרת: זה נורמלי).
בלי להכנס לפרטים, שוב רודפים את המזרחיים.

עלה זית

נושא שלא נקרא על ידי עלה זית » 11 דצמבר 2018, 00:36

משולש כתב: בלי להכנס לפרטים, שוב רודפים את המזרחיים.
המזרחיים פשוט פחות מתוחכמים מהלבנים. זה הכל.

עקיב'לה

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה » 11 דצמבר 2018, 00:46

שלום לכולכם.
אני חוזר זה עתה ומסה להבין על מה אתם שחים, ואינני מבין מאומה. מה הפרשיה ומי מעורב בה

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 11 דצמבר 2018, 00:51

עלה זית כתב:השמחה לאיד, שככל הנראה קיימת ("זכור כי עפר אנחנו") וכולי תקווה שלא תיחשף, לא תמחק את העובדה שפשוט הוכח שיש יותר ליטאים מחסידים בירושלים... ומה שלא יהיה היתרון הזה לא הולך להשתנות לא משנה מי יהיו הנציגים. לתשומת לב.
ליתר דיוק:
א. זה כן יכול להשתנות אם לא יהיה הסכם עודפים יהיו ארבעה נציגים. (אולי גם שלומי אמונים המפורקת תצליח שוב לאחד את האדמורים שמחוץ למועצת כשיפסיקו להיות זחוחים ובטוחים בנצחונם).
ב. חלק גדול מהצער של החסידים זה לא על יחסי הכוחות אלא על הכשלת מועמדותו של יוסי דייטש.

(ואל תתייג אותי עכשיו כ"חסיד מושתל" כמו שעשו לניקים חסידיים פה שניסו לומר מילה של אמת לצד הליטאי והושמצו כאילו הם ליטאים שמציגים עצמם כחסידים).

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 11 דצמבר 2018, 00:56

עלה זית כתב:
משולש כתב: בלי להכנס לפרטים, שוב רודפים את המזרחיים.
המזרחיים פשוט פחות מתוחכמים מהלבנים. זה הכל.
גם ה"לבנים" אינם כאלו מתוחכמים, שכחת ששני ראשי עירייה בירושלים כבר ישבו בכלא.

כמה שתהיה מתוחכם לא יעזור לך נגד "שלטון המשטרה" של מדינת ישראל. יש להם שלושה יעדים להפליל: ימניים, מזרחיים, חרדים. (ואם יש מישהו שיש לו את שלשתם ביחד הוא טרף מועדף). אמנם הם כמובן לא מפלילים את כל הנ"ל אלא רק כשאחד מהנ"ל מנסה (או מצליח) להגיע לתפקיד ראשי כלשהו, רק אז פתאום מפעילים את "שלטון החוק" ושולפים לו מהמגרה תיקים וכתבי אישום ככל אשר יעלה המזלג.

עקיב'לה

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה » 11 דצמבר 2018, 00:56

מה פירוש אם לא יהיה הסכם עודפים יהיו ארבעה?

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 11 דצמבר 2018, 00:58

אוי, אין לי כוח להפוך גם את האשכול הזה לאשכול על הבחירות לירושלים. אבל היה זכור לי שאגודה בירושלים היתה מקבלת 4 נציגים לולי הסכם עודפים שהיה לה עם מפלגה אחרת שהוריד לה את המנדט הרביעי. אולי אני טועה.

סמל אישי של משתמש
ירושלים של מעלה

נושא שלא נקרא על ידי ירושלים של מעלה » 11 דצמבר 2018, 10:29

אלי 1 כתב:טוב שאין לך ספק שזה ספוקלוציות שלך... (יותר נכון שאיפות)
אבל מידיעה אין שום קשר בין הפרשיה (שגם בה דרך אגב אתה עושה סלט בין האנשים המעורבים) לבין המו"מ
הוא היה תקוע עד עכשיו בגלל הויכוחים בין דגל לשס שכמעט נפתרו וקצת הסתבכו שוב בגין ההתפטרות של פיני עזרא.
ואגב, נכון לעכשיו אגודה ככל הנראה לא תהיה בקואליציה ובעיקר באשמת ראשיה שעדיין לא הפנימו שבירושלים
ניצח המועמד שהם לא תמכו בו (בלשון המעטה) ובידם 3 מנדטים בלבד שגם הם לא מאוחדים, ועדיין ממשיכים לבקש
במומ תיקים כאילו הם 8 וליאון המועמד שלהם.
ויצמן אומר כל הזמן שאם ליאון יסכים לסטטוס קוו בנושא השבת הוא מיד היכנס לקואליציה, ולעת עתה הוא לא מוכן.....

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 11 דצמבר 2018, 10:37

משולש כתב:אוי, אין לי כוח להפוך גם את האשכול הזה לאשכול על הבחירות לירושלים. אבל היה זכור לי שאגודה בירושלים היתה מקבלת 4 נציגים לולי הסכם עודפים שהיה לה עם מפלגה אחרת שהוריד לה את המנדט הרביעי. אולי אני טועה.
נכון מאוד, וכבר האריכו על זה בכמה אשכולות פה בפורום.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 11 דצמבר 2018, 10:41

ירושלים של מעלה כתב:
אבל מידיעה אין שום קשר בין הפרשיה (שגם בה דרך אגב אתה עושה סלט בין האנשים המעורבים) לבין המו"מ
הוא היה תקוע עד עכשיו בגלל הויכוחים בין דגל לשס שכמעט נפתרו וקצת הסתבכו שוב בגין ההתפטרות של פיני עזרא.
ואגב, נכון לעכשיו אגודה ככל הנראה לא תהיה בקואליציה ובעיקר באשמת ראשיה שעדיין לא הפנימו שבירושלים
ניצח המועמד שהם לא תמכו בו (בלשון המעטה) ובידם 3 מנדטים בלבד שגם הם לא מאוחדים, ועדיין ממשיכים לבקש
ויצמן אומר כל הזמן שאם ליאון יסכים לסטטוס קוו בנושא השבת הוא מיד היכנס לקואליציה, ולעת עתה הוא לא מוכן.....
אלי 1 כותב פה מהרהורי ליבו, הוא מאוד מקווה שאגו"י תתפלג ושיהיה מריבה בינם לבין עצמם.
מה לעשות שכעת זה קיים רק במוחו הקודח...

עכשיו המו"מ של ליאון מתמקד במפלגות שתמכו בו מתחילה - לאחר הבחירות הוא הודיע שתחילה הוא יסיים את המו"מ עם המפלגות שתמכו בו ולאחמ"כ הוא יעבור למו"מ עם המפלגות האחרות.
והיות וש"ס ודגה"ת עדיין לא סיימו את המו"מ איתו וביניהם לכן הוא עדיין לא יכול לעבור למו"מ עם המפלגות האחרות, זה הכל. אין לזה שום קשר לדעות ולדרישות של מפלגת יהדות התורה בעיר.
כך שלא הוא אשם באי הרכבת הקואליציה [כנראה, יכול להיות שיהיה לו בהמשך הדרך עוד בעיות ותקלות], אלא דגה"ת וש"ס הם אלו שמעכבים כעת את הרכבת הקואליציה שלו.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

טבי

נושא שלא נקרא על ידי טבי » 11 דצמבר 2018, 20:08

הרכבת הקואליציה בי-ם מעלה תהיות כלפי משה ליאון , האיש בורח מהחלטות קשות, את תיק החינוך הוא משאיר לש''ס ודגל להסתדר ביניהם, הלו, אתה ראש העיר תחתוך הפסדים ותחליט בבקשה בלי לברוח, רק מה הוא מנסה לרצות את כולם והשמיכה קצרה מידי, ובואו נודה, ליאון פוחד משותפיו, זה לא סוד שהוא רוצה את אגודה בפנים, אבל הוא פוחד מה תגיד דגל, ומה יאמר דרעי. וזה עוד לפני עופר ברקוביץ שרגע הוא רוצה אותו ורגע הם מתדרכים אחד נגד השני
בקיצור, עם כזה סיפתח מצפה לנו קדנציה מענינת בירושלים .
ולגבי ''הפרשה החדשה ''אני רוצה להזכיר שמשה ליאון עצמו נחקר 7 פעמים בפרשיות שונות והצליח לחמוק בעור שיניו מכתבי אישום
כך שמה הבעיה שלו בדיוק לשבת עם חשודים או מורשעים כאלה ואחרים.

אלי 1

נושא שלא נקרא על ידי אלי 1 » 11 דצמבר 2018, 20:50

גאליציינער כתב:
ירושלים של מעלה כתב:
אלי 1 כותב פה מהרהורי ליבו, הוא מאוד מקווה שאגו"י תתפלג ושיהיה מריבה בינם לבין עצמם.

עכשיו המו"מ של ליאון מתמקד במפלגות שתמכו בו מתחילה - לאחר הבחירות הוא הודיע שתחילה הוא יסיים את המו"מ עם המפלגות שתמכו בו ולאחמ"כ הוא יעבור למו"מ עם המפלגות האחרות.
והיות וש"ס ודגה"ת עדיין לא סיימו את המו"מ איתו וביניהם לכן הוא עדיין לא יכול לעבור למו"מ עם המפלגות האחרות, זה הכל. אין לזה שום קשר לדעות ולדרישות של מפלגת יהדות התורה בעיר.
כך שלא הוא אשם באי הרכבת הקואליציה [כנראה, יכול להיות שיהיה לו בהמשך הדרך עוד בעיות ותקלות], אלא דגה"ת וש"ס הם אלו שמעכבים כעת את הרכבת הקואליציה שלו.
צר לי שחשדתני בכתיבת דברים ממוחי הקודח.. אני לא ממהר להגיב כאן וגם איני מגיב על דברים שאיני יודע ובטוח בהם.
בנוגע לאחדותם אין לי שום ענין שיהיו מפולגים ואדרבה אשמח מאוד שהם יכנסו גל לקואליציה, כוונתי הייתה שאין שם תמימות דעים בנוגע לסוגיית הכניסה לקואליציה או הישארות באופוזיציה בכל מחיר.
ובנוגע למה שכתב טבי (המכונה אברהם משה) שכביכול ליאון היה רוצה להכניס את אגודה ומי שמתנגד לכך הם שאר השותפים, ההפך שאר השותפים היו דווקא רוצים לראות אתום בפנים וליאון לבדו מנהל איתם את הממ"מ ומבחינתו עדיף לו את ברקוביץ שמסתפק בפחות ומביא יותר אצבעות,
ומה שליאון לא מוכן להתחייב על הסטטוס קוו לויצמן כי בעיניו הסטטוס קוו שהיה טוב לגור לפני שהם קיבלו את שנלר ושאר ההקצאות יכול לספק אותם גם עכשיו ושיחשבו שברקת נבחר שוב והסטטוס קוו הנפלא ממשיך...
ולגבי שאר הדמיונות בענין פחדיו של ליאון וכדו' אין צורך להגיב
כשזה משתלם - מחלוקת
ומתי שלא - רוצים שלום...

סמל אישי של משתמש
יעבץ

נושא שלא נקרא על ידי יעבץ » 11 דצמבר 2018, 21:18

אלי 1 כתב: ובנוגע למה שכתב טבי (המכונה אברהם משה)
אהבתי. לייק.

טבי

נושא שלא נקרא על ידי טבי » 11 דצמבר 2018, 21:36

אלי 1 כתב:
גאליציינער כתב:
ירושלים של מעלה כתב:

צר לי שחשדתני בכתיבת דברים ממוחי הקודח.. אני לא ממהר להגיב כאן וגם איני מגיב על דברים שאיני יודע ובטוח בהם.
בנוגע לאחדותם אין לי שום ענין שיהיו מפולגים ואדרבה אשמח מאוד שהם יכנסו גל לקואליציה, כוונתי הייתה שאין שם תמימות דעים בנוגע לסוגיית הכניסה לקואליציה או הישארות באופוזיציה בכל מחיר.
ובנוגע למה שכתב טבי (המכונה אברהם משה) שכביכול ליאון היה רוצה להכניס את אגודה ומי שמתנגד לכך הם שאר השותפים, ההפך שאר השותפים היו דווקא רוצים לראות אתום בפנים וליאון לבדו מנהל איתם את הממ"מ ומבחינתו עדיף לו את ברקוביץ שמסתפק בפחות ומביא יותר אצבעות,
ומה שליאון לא מוכן להתחייב על הסטטוס קוו לויצמן כי בעיניו הסטטוס קוו שהיה טוב לגור לפני שהם קיבלו את שנלר ושאר ההקצאות יכול לספק אותם גם עכשיו ושיחשבו שברקת נבחר שוב והסטטוס קוו הנפלא ממשיך...
קודם כל איני אברהם משה אבל היות ואתה חושב אותי לכזה אענה לך על תגובתך
אם ליאון היה מנהל לבד את המו''מ בוא נראה אותו גבר ונותן לש''ס את תיק החינוך, אדרבה שיוכיח שהוא הבעל הבית
ולגבי שאר השותפים הם רוצים לראות את אגודה בפנים מצולקת תפקידים, מהפכת 6-3 עוד לא הושלמה עד שאגודה לא תקבל פירורים ועצמות , ועובדה שליאון הציע כמה הצעות לאגודה ומשך אותם חזרה, מאוד מענין למה
ושיהיה ברור אגודה לא תיכנס לקואליציה כדי לקבל פחות ממה שהבית היהודי ששווה 2 מנדטים -קיבל
לגבי גור - גור עשתה הכל כולל הכל כדי לכפר על מה שעשתה בתשס''ט ושיהיה ראש עיר חרדי בירושלים, היא לא הצליחה כי היו מפלגות חרדיות שהעדיפו ר''ע עם כיפה מזרחית שיתן להם את תיק החינוך מאשר ר''ע עם כיפה חסידית והדברים ידועים
ולגבי ברקוביץ התבלבלתי לגמרי, אחרי כל מה שטענתם כלפיו אתם רוצים אותו יחד בקואליציה ? פתאום הוא לא אויב?
בקיצור, בבחירות - ברקוביץ אויב מר ומסוכן לציבור החרדי, וכשזה משתלם - הוא שותף נהדר לקואליציה,

אלי 1

נושא שלא נקרא על ידי אלי 1 » 11 דצמבר 2018, 22:04

טבי כתב:
אלי 1 כתב:
גאליציינער כתב:
ירושלים של מעלה כתב:

קודם כל איני אברהם משה אבל היות ואתה חושב אותי לכזה אענה לך על תגובתך
אם ליאון היה מנהל לבד את המו''מ בוא נראה אותו גבר ונותן לש''ס את תיק החינוך, אדרבה שיוכיח שהוא הבעל הבית
מה זה משנה לו מי מחזיק התיק שיסתדרו להם לבד דגל ושס
ולגבי שאר השותפים הם רוצים לראות את אגודה בפנים מצולקת תפקידים, מהפכת 6-3 עוד לא הושלמה עד שאגודה לא תקבל פירורים ועצמות , ועובדה שליאון הציע כמה הצעות לאגודה ומשך אותם חזרה, מאוד מענין למה
ושוב אני יחזור על מה שטענתי הם לא מחפשים לראות את אגודה מצולקת ולא מנופחת הם פשוט לא מחפשים, משאירים לאגודה להסתדר עם ליאון ואין להם שוב התנגדות שהם יכנסו
ושיהיה ברור אגודה לא תיכנס לקואליציה כדי לקבל פחות ממה שהבית היהודי ששווה 2 מנדטים -קיבל
אז היא בהחלט תישאר בחוץ, כי מי שלא מבין ועדיין לא הפנים שהוא הפסיד בבחירות ובשונה מהבית היהדי שקם והביע תמיכה בליאון מול ברקוביץ ולתמיכתם הייתה משמעות רצינית העדיפו אגודה לתמוך בברקוביץ אז יש מחיר לכל דבר וככה זה פוליטיקה, (רק להזכירכך בבחירות הקודמות דגל תמכה בליאון וכעונש נלקח מהם תיק החינוך ועם כל זה הם נכנסו לקואליציה)
לגבי גור - גור עשתה הכל כולל הכל כדי לכפר על מה שעשתה בתשס''ט ושיהיה ראש עיר חרדי בירושלים, היא לא הצליחה כי היו מפלגות חרדיות שהעדיפו ר''ע עם כיפה מזרחית שיתן להם את תיק החינוך מאשר ר''ע עם כיפה חסידית והדברים ידועים
בעיני לתקן זה אומר ללכת לשאר השותפים שבגדו בהם פעם ופעמיים ולהגיד להם הפעם אנחנו חוזרים בתשובה ורןצים ללכת איתכם ביחד על מועמד מוסכם לטובת כולם ולא שוב להחליט חד צדדי על מועמד (קש של גור) ולצעוק הנה אנחנו חוזרים בתשובה.
ולגבי ברקוביץ התבלבלתי לגמרי, אחרי כל מה שטענתם כלפיו אתם רוצים אותו יחד בקואליציה ? פתאום הוא לא אויב?
בקיצור, בבחירות - ברקוביץ אויב מר ומסוכן לציבור החרדי, וכשזה משתלם - הוא שותף נהדר לקואליציה,
ברקוביץ עדיין אויב וישאר אויב אלא עד שיוכח אחרת אלא שככל הנראה ליאון סבור שעדיףלו להכניס אותם וככה הם ישתקו מאשר שיהיו באופזיציה וחביליו וויצמן יעשו צרות במשותף
כשזה משתלם - מחלוקת
ומתי שלא - רוצים שלום...

טבי

נושא שלא נקרא על ידי טבי » 11 דצמבר 2018, 22:15

סורי אבל מיציתי את עצמי בויכוחים על הבחירות בירושלים, ואני לא מתכוון לשוב עליהם
אולי אברהם משה יענה לך במקומי

אלי 1

נושא שלא נקרא על ידי אלי 1 » 11 דצמבר 2018, 22:29

טבי כתב:סורי אבל מיציתי את עצמי בויכוחים על הבחירות בירושלים, ואני לא מתכוון לשוב עליהם
צודק!
והכי טוב שטבי יענה לאברהם משה וחוזר חלילה... ושלום על ישראל
כשזה משתלם - מחלוקת
ומתי שלא - רוצים שלום...

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 11 דצמבר 2018, 22:34

מצד שני זה טוב שכן הגועל ומורסה יוצאת החוצה , לא יראת שמיים , לא מידות , לא בין אדם לחבירו , לא אחדות , לא לשם שמיים , הכל הכל ג'ובים ותפקידים , כבוד , גאווה , כל הרוע האנושי מתגלה ויוצא במחלוקת האלה , וטוב שכך .

טבי

נושא שלא נקרא על ידי טבי » 11 דצמבר 2018, 22:40

אלי 1 כתב:
טבי כתב:סורי אבל מיציתי את עצמי בויכוחים על הבחירות בירושלים, ואני לא מתכוון לשוב עליהם
צודק!
והכי טוב שטבי יענה לאברהם משה וחוזר חלילה... ושלום על ישראל
זו תשובתי לדבריך ... ראש עיר חרדי היה יכול למנוע את זה
העירייה מבקשת לאשר את מתווה הכותל ללא רוב חרדי
בעיריית ירושלים מעבירים את הסמכויות לאישור מתווה הכותל לידי הועדה המחוזית, בהיעדר רוב חרדי שימנע חרפה ליד שריד בית מקדשנו מנכ"ל העירייה שיגר מכתב: "לא יהיה זה נכון כי רשות הרישוי המקומית תזדקק לבקשה ותאשר אותו" זאת כי המקום "בעל רגישות" נוסף בדרך לאישור מתחם הכותל הרפורמי מחדש: לאחר שסמכויות מתווה הכותל עברו מידיה של השרה מירי רגב לידי ראש הממשלה, ובעקבות החשש כי הוועדה המקומית בירושלים תעכב את אישור התב"ע של מחתם הכותל הרפורמי, בעיריית ירושלים מעבירים את הסמכויות לידי הועדה המחוזית.

צעד נוסף בדרך לאישור מתחם הכותל הרפורמי מחדש: לאחר שסמכויות מתווה הכותל עברו מידיה של השרה מירי רגב לידי ראש הממשלה, ובעקבות החשש כי הוועדה המקומית בירושלים תעכב את אישור התב"ע של מחתם הכותל הרפורמי, בעיריית ירושלים מעבירים את הסמכויות לידי הועדה המחוזית.
לידי 'בחדרי חרדים' הגיע מסמך פנימי ששיגר מנכ"ל עיריית ירושלים אמנון מרחב למזכיר הממשלה, במענה לבקשה לחדש את האישורים במתחם הכותל הרפורמי, בו הוא מבקש להפקיע את הסמכות מידי הוועדה המקומית, שם מחזיקים החרדים ברוב.

על פי המכתב שמתפרסם כאן לראשונה, כותב מנכ"ל העירייה כי "לאחר מחשבה עמוקה והיוועצות שקיימי ראש העיר היוצא, מר ניר ברקת, וראש העיר הנכנס, מר משה ליאון התגבשה העמדה כי לעת הזו לא יהיה זה נכון כי רשות הרישוי המקומית תזדקק לבקשה ותאשר אותו".

בין הסיבות שמפרט המנכ"ל ניתן למצוא סיבה כי המקום "בעל רגישות גבוהה מכל הבחינות" כך שלטענתו "הבניה במקום לוותה במחלוקות עמוקות וקשות, תכנוניות, לאומיות ובין לאומיות, במקום כה רגיש בנושא כה רגיש, רווי מחלוקות ומורכבויות" תוך שהם פונים "יהיה זה נכון שהגורם שיידון בבקשה להיתרי הבנייה, יהיה גורם תכנון ממלכתי - לאומי ולא גורם מקומי".

בעקבות הדרישה, פנה בימים האחרונים הרצל בן ארי, מנכ"ל פיתוח הרובע היהודי, בפנייה רשמית ליו"ר הועדה המחוזית בדרישה להביא לאישור מחדש את התב"ע של מתחם הכותל הדרומי, הידוע בכנויו הכותל הרפורמי.

נציין כי המהלכים הללו מגיעים כמענה לעתירה בבג"ץ בטענה כי הכותל הרפורמי הוא שטח אינו חוקי, כאשר במהלך החודשים האחרונים סירבה השרה מירי רגב לפנות לוועדה המקומית לאשר את המתחם מחדש ובעקבותיו העביר נתניהו את הסמכויות לאישור שיפוץ מבני דת עתיקים לידיו.

כעת, בסיעות קיים חשש כי המהלך ייבלם בועדה המקומית על ידי הרוב החרדי נגנזה לאחר שמנכ"ל העירייה מעביר את הסמכויות לוועדה בה אין רוב חרדי.

כעת, לאחר שנראה כי בכוונת ראש הממשלה לקדם שוב את מתווה הכותל למרות התנגדותן של הסיעות החרדיות, מעניין לעקוב כיצד ינהגו בסיעות החרדיות והאם יפעלו למנוע את אישור הקמת הכותל הרפורמי או שמא יסרבו להתייחס לנושא.

שלח תגובה