פרשה חדשה שאסורה בפירסום.

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

אברהם משה

פרשה חדשה שאסורה בפירסום.

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 15:49

ככל הנראה מדובר על מה שנראה כמו פרשת 4000 החרדית , ולפי אתר חרדי כבר נחקרו במסגרת הפרשה ביחא"ה , פרשנות שלי . יתכן שיש קשר בין הפרישה של פיני עזרא ולעובדה שליאון עוד לא הקים קואליציה , נקודה נוספת שאני מעלה , עיתונאי מסוים טען היום "שנמחק " לו הוואצפ , האם יש קשר , ומישהו מנסה למחוק ראיות ? הולך להיות מעניין , אני חושב שזה בשורה טובה שהמשטרה מנקה שחיתות ולא חשוב מאיזה צד .

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

Re: פרשה חדשה שאסורה בפירסום.

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 10 דצמבר 2018, 15:55

אין על זה צו איסור פרסום, פשוט עדיין לא גילו מה זה...

הסיפור הוא פשוט מאוד, ע"פ החשדות קיבלו מקורבם של כמה מבכירי עיריית ירושלים כספים שהגיעו אליהם ע"י מקורביהם.

אני חושב שאין לזה קשר לאי יכולתו של ליאון להקים קואליציה, גם עד עכשיו הם לא הצליחו להסתדר ביניהם לגבי חלוקת השלל.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 16:00

מה זאת אומרת אם אחד או יותר נחקרו ביחא"ה , נראה לך שליאון יתן להם תפקיד ביצועי ? שכח מזה .

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 10 דצמבר 2018, 16:01

זה לא קשור לליאון, אם זה מגיע להם ע"פ ההסכם הקואליציוני אז הם יכולים לתת את זה לכל מי שהם רוצים מבלי לשאול את ליאון.

ובכלל, זה לא אמור להיות מעניינו של ליאון.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 16:06

מה לא קשור לליאון , אם הם במצב של חשודים , שום ראש עיר לא יתן להם תפקיד , יתכן שגם לפי החוק יש בעייה , או שבהמלצת עורכי דין זה לא רצוי , א י לא בקיא בפרטים , אבל עלולה להיות בעייה .

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 16:08

אני קצת מפנטז (או שלא ) אבל יתכן שלאור ההתפתחויות ליאון יהיה חייב את אגודה בקואליציה ? (הלפרין לא נבחר למזלו ) אם החשודים מנועים מלהיכנס לקואליציה , רק פרישה שלהם תעזור , אחד פרש כבר , יש בדרך נוספים? או שהם ידברו לכיסאות ? (הכל ספקולציות שלי )

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 10 דצמבר 2018, 16:22

אני לא מצליח להבין למה שלא יוכל להכניסם לקואליציה - אם יש נגדם תיק חשדות.
אין בזה שום הגיון.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 16:25

מי שנחקר , יש לו בעייה משפטית לקבל מינוי חדש , וגם אם לא , ליאון לא יתן כלום , זה לא נראה טוב , כל מי שנחקר לא יקבל תפקיד בזה אני בטוח.

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 16:34

על פי פרסומים שראיתי יש 4 חברי מועצה ששמם נקשר , אחד לא נבחר (למזלו ?) אחד פרש , ועוד שניים שלא פרשו , הם בכירים מדי כדי לפרוש ? הם רוצים להוכיח את חפותם ? או שכל הפירסומים לא נכונים בכלל ?

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 16:46

אני מתקשה לראות את ליאון מכניס לקואליציה חברי מועצה שנחקרים במשטרה בחשד לפלילים , גם אם החוק היבש מתיר .

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 16:55

לא נראה לכם מוזר שליאון לא סגר עם דגל וש"ס ? בכל הארץ כמעט כולם סגרו קואליציות .

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 17:04

ארי קלמן מדווח על "קשיים " בהרכבת הקואליציה בירושלים וישיבת המועצה נדחתה מהשבוע למועד לא ידוע , נו באמת , אנחנו לא מטומטמים , גם אם קלמן עובד אצל דגל וש"ס , צריך להיות טיפש כדי לא להבין שיש קשר בין הפרשה החדשה לבין העיכוב בהרכבת הקואליציה .

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 17:12

באתר חרדי קישרו בין הנחקרים ביחא"ה לבין הדו"ח של המבקרת , אם יש קשר , אז לכאורה גם דגל מעורבים , בדו"ח יש ביקורת על עזרא , הלפרין , ראכבורגר , וקלרמן , או שזה שני פרשיות שונות ? הערכה שלי דגל כן מעורבת .

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 17:15

בכל מקרה אני מעריך שמהר מאוד נגלה מי קשור , ליאון יאלץ להרכיב קואליציה (דחה ישיבה שנקבעה משום מה ) לא רואה מצב שהוא ממנה ונותן תפקידים לחשודים בפלילים.

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 17:45

מרוטר , חקירה פלילית נגד בכירים בש"ס ויהדות התורה (להבנתי מדגל ) מתנהלת במשטרה .

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 17:48

אם ההתפטרות של פיני עזרא קשורה , אז סביר להניח שהפרשה תמנע מהמעורבים בה לשאת בתפקידים בעיריית ירושלים , אחד פרש , אחד לא נכנס בבחירות , עוד שניים מבכירי דגל בירושלים , לא נעים .באגודה שמחים לאיד ? מעניין אם זה יגלוש גם לליאון עצמו , אני לא יופתע , כולם שם קשורים לכולם .

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 10 דצמבר 2018, 19:56

אברהם משה,
אתה מדבר על שמחה לאיד ובו בזמן משדר כל כך הרבה שמחה על העובדה ששמם של כמה בכירים ב'דגל' נקשר בפרשייה,
בכל אופן,אין שום סיבה שיהיה לליאון קשר אם מדובר בקדנציה החולפת.
עכ''פבין אם הוטל צא''פ ובין אם לא ניתן כמעט בוודאות לומר שפרישתו של פיני עזרא קשורה לעניין.

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 20:21

אין לי ספק שהעיכוב בהקמת הקואליציה קשור לחקירה , אולי ראכבורגר וקלרמן מסרבים לפנות את המקום , ומצד שני ליאון לא יכול לתת להם תפקידים שהם תחת חקירה , מה שמקשה על הקמת קואליציה , אני חייב לומר שאני לא מעורב בפרטים , וזה הכל ספקולציות שלי , אבל הזמן שעובר לא מבשר טובות .

אלי 1

נושא שלא נקרא על ידי אלי 1 » 10 דצמבר 2018, 20:30

טוב שאין לך ספק שזה ספוקלוציות שלך... (יותר נכון שאיפות)
אבל מידיעה אין שום קשר בין הפרשיה (שגם בה דרך אגב אתה עושה סלט בין האנשים המעורבים) לבין המו"מ
הוא היה תקוע עד עכשיו בגלל הויכוחים בין דגל לשס שכמעט נפתרו וקצת הסתבכו שוב בגין ההתפטרות של פיני עזרא.
ואגב, נכון לעכשיו אגודה ככל הנראה לא תהיה בקואליציה ובעיקר באשמת ראשיה שעדיין לא הפנימו שבירושלים
ניצח המועמד שהם לא תמכו בו (בלשון המעטה) ובידם 3 מנדטים בלבד שגם הם לא מאוחדים, ועדיין ממשיכים לבקש
במומ תיקים כאילו הם 8 וליאון המועמד שלהם.
כשזה משתלם - מחלוקת
ומתי שלא - רוצים שלום...

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 20:41

נו אז מתי ראכבורגר מתמנה לסגן ראש עיר ? (מפרגן לגמרי ) נמתין ונראה , בנתיים עם כל הניצחונות של דגל , בשטח או שהיא לא מצליחה לתרגם את זה לכניסה לקואליציה , או שיש בעיות , בחיפה בלגן שלם עם ראשת העיר , בבית שמש ילכו לאופוזיציה ונציג הפלג יקבל את ח"ן חרדי במקום דגל , בביתר אין הסכם , באלעד אין הסכם , בירושלים יש שמועות עקשניות שנציגי דגל מעורבים בפרשייה שנחקרת , לא משהו בכלל.

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 20:45

אלי 1 כתב:טוב שאין לך ספק שזה ספוקלוציות שלך... (יותר נכון שאיפות)
אבל מידיעה אין שום קשר בין הפרשיה (שגם בה דרך אגב אתה עושה סלט בין האנשים המעורבים) לבין המו"מ
הוא היה תקוע עד עכשיו בגלל הויכוחים בין דגל לשס שכמעט נפתרו וקצת הסתבכו שוב בגין ההתפטרות של פיני עזרא.
ואגב, נכון לעכשיו אגודה ככל הנראה לא תהיה בקואליציה ובעיקר באשמת ראשיה שעדיין לא הפנימו שבירושלים
ניצח המועמד שהם לא תמכו בו (בלשון המעטה) ובידם 3 מנדטים בלבד שגם הם לא מאוחדים, ועדיין ממשיכים לבקש
מי דיבר על האם אגודה הפנימה או לא ? אם ראכבורגר וקלרמן חשודים ונחקרו , והם לא פורשים , זה חד משמעי משפיע פוליטית , ליאון לא יתן להם תפקידים , וזה נורא מעניין וסופר חשוב שהציבור ידע את זה , שחיתות טוב לבער , גם אם זה מאגודה .

אלי 1

נושא שלא נקרא על ידי אלי 1 » 10 דצמבר 2018, 20:46

מאחל לשונאי את ה "מפרגן לגמרי" שלך....
לא באתי להיכנס איתך לספוקלציות פרגונים ושאיפות, ואם זה מרומם לך את המצב רוח
המצב של המפלגה השניה אז אני באמת (מפרגן לגמרי )
רק כתבתי את הידוע לי בנושאי המומ ודוח המבקרת.
כשזה משתלם - מחלוקת
ומתי שלא - רוצים שלום...

אלי 1

נושא שלא נקרא על ידי אלי 1 » 10 דצמבר 2018, 20:48

אברהם משה כתב:
מי דיבר על האם אגודה הפנימה או לא ? אם ראכבורגר וקלרמן חשודים ונחקרו , והם לא פורשים , זה חד משמעי משפיע פוליטית , ליאון לא יתן להם תפקידים , וזה נורא מעניין וסופר חשוב שהציבור ידע את זה , שחיתות טוב לבער , גם אם זה מאגודה .
אז אני ירגיע אותך נכון לעכשיו הם לא נחקרו, והם לא פורשים, וככל הנראה בהקדם ייחתם איתם המו"מ.
ואכן שחיתות טוב לבער וכבר הוכח בבחירות האחרונות שבכח הציבור לבער שחיתות!
כשזה משתלם - מחלוקת
ומתי שלא - רוצים שלום...

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 20:52

אלי 1 כתב:
אברהם משה כתב:
אז אני ירגיע אותך נכון לעכשיו הם לא נחקרו, והם לא פורשים, וככל הנראה בהקדם ייחתם איתם המו"מ.
ואכן שחיתות טוב לבער וכבר הוכח בבחירות האחרונות שבכח הציבור לבער שחיתות!
מי זה הבכיר שנחקר ? פיני עזרא הוא לא בכיר , וכן זה קשור כנראה לדו"ח של מבקרת העירייה , ושמם של הלפרין ראכבורגר קלרמן ועזרא נקשר לדו"ח הזה , אני מרשה לעצמי להמר שאחד הבכירים הוא אחד מהשמות האלה , אלא אם כן יש לך מידע אחר , אשמח לקבל בפרטי.

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 10 דצמבר 2018, 21:07

עד עצם רגע זה אף גורם מ'דגל' לא נחקר במשטרה באף אשמה כל שהיא.
היחיד שנחקר זה פיני עזרא מש''ס ועוד כמה גורמים מהמפלגה המקומית,
לגבי חיפה ,מה קשור התסבוך של קליש עם הסגן הערבי לדגל?
בקיצור,אברהם משה אנחנו נורא מבינים את הצורך הנואש שלך לצייר כאילו 'דגל' היא לוזרית וכו' וכו'
אבל תתפלא לשמוע,דווקא לא..

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 21:23

על דבר אחד אין חולק , יש דו"ח חמור של מבקרת העירייה שעתיד להתפרסם בקרוב שבו מעורבים גם אנשי דגל(פירסום של עיתונאי , לא אני המצאתי) , על פי מקורבים למבקרת , יתכן מאוד שיפתחו הליכים נגד המעורבים , אז או שמדובר בשני פרשות שונות , או אחד שמסתעפת , יעקב ריבלין מדבר על פרשה שתעסיק אותנו בחודשים הקרובים , פרשה 4000 החרדית .

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 10 דצמבר 2018, 21:26

אז בוא נסכם את כל הבבלט פה
ישנו ח''מ מש''ס שנחקר במשטרה וכנראה מסיבה זו גם פרש,
וישנו דו''ח של מבקרת העיריה שם מוטחת ביקורת נגד ראוכברגר,קלרמן,הלפרין וחגית משה.
מכאן ועד לכל התילי תילים של סיפורים שנבנו פה הדרך ארוכה.
אבל מי יודע,אולי כולנו עוד נופתע.

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 21:29

ברוטר דווקא דווח על בכירים בש"ס ויהדות התורה שתחת חקירה .

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 10 דצמבר 2018, 21:31

אברהם משה כתב:ברוטר דווקא דווח על בכירים בש"ס ויהדות התורה שתחת חקירה .
ידידי,
לא כל משהו שמדווח ברוטר ,
או כל מה שיעקב ריבלין החכמולוג טוען הופך את ל'קודש קדשים'
ההיפך הוא הנכון!

אברהם משה

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 10 דצמבר 2018, 21:33

יהיה מעניין זה בטוח , מי שלא נחקר או יחקר , ליאון לא יוכל לתת לו תפקידים , זה לא נראה טוב .

שלח תגובה