תם עידן נתניהו?

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

מי זה

Re: תם עידן נתניהו?

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 14 ינואר 2019, 22:49

מבקר המדינה בודק: נתניהו קיבל מימון של 300 אלף ש"ח בלי אישור

מבקר המדינה, השופט בדימוס יוסף שפירא, פנה ליועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, עם בקשה לבדוק איך ולמה ראש הממשלה, בנימין נתניהו, גייס 300 אלף דולר, לפני שאושרה בקשתו למימון הוצאות משפטיות, כך דווח הערב (שני) ב'חדשות 10'.

לפי הדיווח, נתניהו פנה ליועץ המשפטי לממשלה, שהפנה את זה לוועדת ההיתרים שבמשרד מבקר המדינה, אשר פסלה את בקשת ראש הממשלה. בשלב זה הייתה פנייה מחודשת למבקר המדינה מטעם עו"ד נבות תל צור. המבקר קרא אז את הפנייה וגילה בה פרט חדש – שלמעשה הכסף של בן דודו של נתניהו, נתן מליקובסקי, כבר גויס. מאחר והכסף כבר גויס, המבקר החליט לבדוק האם הגיוס היה תקין.

JDN
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 14 ינואר 2019, 22:58

ש"ח או $?
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
הפועלים

נושא שלא נקרא על ידי הפועלים » 14 ינואר 2019, 23:07

יאיר כתב:ש"ח או $?
מה זה משנה ש"ח או דולר, הלא ביבי אומר לא היה כלום כי אין כלום...
אם היו בני אדם מרגישין במתיקות ועריבות טוב התורה, היו משתגעים ומתלהטים אחריה, ולא יחשב בעיניהם מלא עולם כסף וזהב למאומה, כי התורה כוללת כל הטובות שבעולם, (אוה"ח הק').

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 14 ינואר 2019, 23:08

בסוף יתברר יורו...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 17 ינואר 2019, 21:58

הסתיימו הדיונים בתיק 4000 של בזק וואלה, על פי החשד פעל ראה"מ למתן הטבות לבעל השליטה בבזק, שאול אלוביץ בתמורה לסיקור חיובי באתר וואלה. על פיהפרסום בכאן, היועמ״ש נוטה לאמץ את המלצת הפרקליטות ולהעמיד לדין את נתניהו בשוחד.

בתוך כך, היום (חמישי) היועץ המשפטי לממשלה, משיב לבקשתו של ראש הממשלה שלא לפרסם דבר בנוגע לחקירותיו בתקופת הבחירות ולא לזמנו לשימוע. היועץ המשפטי דוחה את בקשת נתניהו וכי תהליך העבודה על התיק תימשך כרגיל עוד אומר היועמ:ש, לא אמנע מלקבל החלטה בתיקך גם בתקופה זו .

במכתב המענה מובהר, כי תהליך העבודה על תיקי החקירה הנוגעים לראש הממשלה, אשר החל עוד לפני ההחלטה להקדים את הבחירות, נמשך כסידרו ומתנהל כמתוכנן.

בתוך כך, נאות היועץ המשפטי לממשלה לקיים בשבוע הבא פגישה עם ב"כ של ראש הממשלה בעניין זה, על פי בקשתם. הפגישה תעסוק בעניין זה בלבד, ולא תעסוק בשום נושא אחר.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 18 ינואר 2019, 11:22

זה מקובל שהיועמ"ש נפגש בשלב זה עם פרקליטי רה"מ,
או שזה סוג של זריקת הרגעה לביבי?

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 19 ינואר 2019, 18:30

היועץ המשפטי לממשלה סיים את הדיונים בתיק 4000 (בזק-וואלה), ולטענת גורם משפטי בכיר הוא צפוי להגיש כתב אישום נגד נתניהו בחשד לשוחד. פרקליטי רה"מ: "ערב פגישה בינינו ליועמ"ש אין מקום להדלפות שמטרתן לחבל בפגישה"
בשורות רעות לראש הממשלה: ערוץ 12 מדווח כי הדיונים בתיק 4000 (בזק-וואלה), הסתיימו בלשכת היועץ המשפטי לממשלה, ולטענת גורם משפטי בכיר, "היועץ המשפטי אביחי מנדלבליט החליט להגיש כתב אישום בגין שוחד נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו".

בדיווח נטען כי "אנשים הבקיאים בהתקדמות הדיונים אומרים שנפלה החלטה. לדבריהם, מנדלבליט אימץ את המלצת פרקליטת מחוז תל אביב למיסוי וכלכלה, עורכת הדין ליאת בן ארי, וצפוי לזמן את נתניהו לשימוע כבר באמצע החודש הבא ולהודיע לו כי הוא שוקל להעמידו לדין בתיק 4000 באשמת שוחד".

פרקליטי ראש הממשלה מסרו בתגובה: "ערב פגישה בינינו ליועמ"ש אין מקום להדלפות שמטרתן לחבל בפגישה ולפגוע בזכותנו להישמע בצורה הוגנת. מגוחך שלא כסף ולא מעטפות, אלא קומץ כתבות לא-עוינותֹ נחשב לשוחד. לפי קריטריון זה יידעו שרים וחכים שהצביעו נגד ישראל היום בתמורה לסיקור אוהד, שהם צפויים להיות מואשמים גם. אבסורד שמערער את יסודות הדמוקרטיה".

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 19 ינואר 2019, 20:43

מעניין אם נתניהו יצליח להשתמש בכאוס ששורר בעולם המשפט על פרשיותיו החדשות לטובת.

הרי כשהתקשורת פרסמה חשדות, הוא תקף את התקשורת.
לפני שהמשטרה פרסמה המלצות, הוא התחיל כבר לירות אש לעברה.
עם הפרקליטות הוא כבר גם פתח מלחמה.
היועמ"ש כבר יצא מכלל חזקת חפות ומדליף לתקשורת מסרים עוינים.
עוד מעט זה כבר הזמן לגנות את מערכת המשפט.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 28 ינואר 2019, 19:18

שמאלנים - מי מינה אותם.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 31 ינואר 2019, 20:10

חע'2 - היועמ'ש על סף הכרעה, ויחליט על פרסום השימוע של ביבי בקרוב, הרבה לפני הבחירות

היועמ'ש החליט שהתעלמות מהשימוע תהיה התערבות בבחירות!
מה שמנחה זה רק שיקולים משפטיים , כל אחרת החלטה פוליטית.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 31 ינואר 2019, 20:40

נתניהו: ''נראה שהיועמ''ש נכנע ללחץ של התקשורת והשמאל להגיש כתב אישום בכל מחיר''

נתניהו: "נראה שהיועמ"ש נכנע ללחץ של התקשורת והשמאל להגיש כתב אישום בכל מחיר"
מטעמו של ראש הממשלה נתניהו נמסר בנוגע לדיווחים שהתפרסמו בנושא הדיונים על תיקי החקירה שלו: "נראה שהיועץ המשפטי לממשלה נכנע ללחץ של השמאל והתקשורת להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה נתניהו בכל מחיר - ולפני הבחירות. רק הבוקר הניחו פרקליטי רה״מ דרישה בפני היועץ לבצע השלמות חקירה של למעלה מ-60 עדים משמעותיים שלא נחקרו באף אחד מהתיקים. עוד לא יבש הדיו וכבר הערב נחפזים להדליף מהפרקליטות שאין שום כוונה לבדוק עדים חיוניים אלה".

עוד נמסר: "בהחלטה הגורלית ביותר בתולדות המשפט בישראל, דוחסים תהליך של שנה וחצי לכמה ימים. אנו מקווים שהלחץ האדיר של השמאל על היועץ לא יכניע אותו פעם נוספת כשיידרש להחליט אם להתייחס לשתיים וחצי כתבות בוואלה כאל שוחד".

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 31 ינואר 2019, 20:52

עליית שלב נוספת בפרשיות ראש הממשלה: היועץ המשפטי לממשלה סיים את הדיונים על התיקים עם הפורום הרחב של בכירי משרד המשפטים והפרקליטות. כעת לא מתוכננת ישיבה נוספת. והיועץ צפוי להודיע על כתב אישום בכפוף לשימוע באשמת שוחד בתיק 4000 ועל מרמה והפרת אמונים בתיק אלף.

על פי הפרסום הערב בערוץ 13, ישנם חילוקי דעות בפרקליטות לגבי תיק 2000. רוב הבכירים בעד הגשת כתב אישום בתיק זה אולם מנדלבליט עדיין מתלבט.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 14 פברואר 2019, 22:03

חדשות ערוץ 12: מסתמן היועמ''ש שינה דעתו - כתב אישום על ניסיון לקבלת שוחד נגד ראש הממשלה גם בתיק 2000

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 23 פברואר 2019, 18:48

כאן' 11: היועמ''ש נוטה שלא להגיש כתב-אישום בתיק 2,000.

כך מוסרת תמר אלמוג.
אותו דיווח גם בערוץ 13 ע"י גליקמן.
שניהם טוענים שזה בניגוד גמור לעמדת הצמרת המשפטית.
ההחלטה צפויה השבוע.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 27 פברואר 2019, 14:43

מחר בבוקר ההחלטה הגורלית.

מוטי גילת אומר שיוגש כתב אישום בכל התיקים.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 27 פברואר 2019, 20:08

מסתמן שלושה כתבי אישום תיק 1000 2000 הפרת אמונים. תיק 3000 שוחד. כזכור המשטרה המליצה על שוחד בשלושת התיקים. יתכן כי אחר השימוע גם זה יפול.

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 27 פברואר 2019, 20:17

אני פה כתב:מסתמן שלושה כתבי אישום תיק 1000 2000 הפרת אמונים. תיק 3000 שוחד. כזכור המשטרה המליצה על שוחד בשלושת התיקים. יתכן כי אחר השימוע גם זה יפול.
מאיפה זה ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 27 פברואר 2019, 20:22

כל הערוצים.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 27 פברואר 2019, 20:29

רה"מ נתניהו: ההאשמות על שוחד הן מגוחכות. ראש הממשלה נתניהו לא קיבל מאלוביץ׳ דבר ולא נתן לו דבר. הסיקור בוואלה היה שלילי והתגבר לקראת הבחירות.
להאשים בשוחד על שתיים וחצי כתבות באינטרנט זה צעד אבסורדי שאין לו תקדים בתולדות המשפט. מגדל הקלפים הזה יקרוס בקרוב.

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 27 פברואר 2019, 20:31

אני פה כתב:רה"מ נתניהו: ההאשמות על שוחד הן מגוחכות. ראש הממשלה נתניהו לא קיבל מאלוביץ׳ דבר ולא נתן לו דבר. הסיקור בוואלה היה שלילי והתגבר לקראת הבחירות.
להאשים בשוחד על שתיים וחצי כתבות באינטרנט זה צעד אבסורדי שאין לו תקדים בתולדות המשפט. מגדל הקלפים הזה יקרוס בקרוב.
דברים של טעם...

רק שאני מאמין שגם בפרקליטות יודעים וזה ולכן הם גם הכינו תגובה על זה...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 27 פברואר 2019, 21:37

מחר: היועמ"ש יודיע על החלטותיו בתיקי נתניהו -

למעלה משנתיים לאחר הדיווח הראשוני על תיקי ראש הממשלה, ולאחר חודשים ארוכים בו כל אזרח בישראל הפך לבקיא בתיקי נתניהו שהפכו לדבר שיגרתי בדיווחי החדשות, מחר צפוי היועץ המשפטי לממשלה להודיע על החלטתו להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו.

מדובר בחשדות בגין שלושה תיקים: הראשון בהם תיק 1000, בו נחשד נתניהו בכך שקיבל טובות הנאה בדמותם של סיגרים, חליפות יוקרה ושמפניות מחבריו ארנון מילצן וג'ימס פאקר, ועל פי הערכה היועץ המשפטי לממשלה יאשים את נתניהו בהפרת אמונים בתיק זה ולא בשוחד.

נתניהו חשוד גם בתיק 2000: כאשר על פי החשד שוחח עם מו"ל 'ידיעות אחרונות' נוני מוזס לשיחות ארוכות שהוקלטו ונסובו סביב עסקה של החלשת כוחו של החינמון 'ישראל היום' בתמורה לסיקור אוהד בעיתון 'ידיעות אחרונות'. במקרה הזה צפוי מנדטלביט להאשים את נתניהו גם בהפרת אמונים.

הפרשה המרוכבת ביותר מבחינת רוה"מ היא תיק 4000: שם על פי החשד העניק נתניהו למשפחת אלוביץ מבעלי השליטה ב'בזק' הטבות בשווי מליוני שקלים, בתמורה לסיקור אוהד באתר וואלה שבבעלותם. במקרה הזה צפוי מנדלבליט להאשים את נתניהו בשוחד.

נציין כי אופן פרסום ההודעה תהיה על ידי משרד המשפטים והפרקליטים העוסקים בחקירותיו של נתניהו, שיודיעו למורשים בפרשות על החלטתו של היועץ המשפטי לממשלה, כשבראשם עו"ד נבות תל צור המייצג את ראש הממשלה ולאחר מכן צפוי דובר משרד המשפטים לעדכן גם את כלי התקשורת בהחלטות.

נתניהו כבר הגיב הערב לפרסומים על ההחלטה הצפויה כשאמר כי, "ההאשמות על שוחד הן מגוחכות. ראש הממשלה נתניהו לא קיבל מאלוביץ׳ דבר ולא נתן לו דבר. הסיקור בוואלה היה שלילי והתגבר לקראת הבחירות".

"כל ההחלטות בעניין בזק אושרו ע״י כל הרגולטורים האחראיים וראש הממשלה פעל ללא רבב, כפי שמשרד המשפטים קבע במסמך רשמי", עוד נמסר מטעמו של נתניהו כי, "להאשים בשוחד על שתיים וחצי כתבות באינטרנט זה צעד אבסורדי שאין לו תקדים בתולדות המשפט".

בלשכתו של נתניהו אמרו הערב כי מדובר "במגדל הקלפים שיקרוס בקרוב", כאשר מחר נראה אכן האם מדובר במגדל קלפים או שמא בחשדות מבוססות שיסיימו את הקריירה הפוליטית של ראש ממשלת ישראל.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 27 פברואר 2019, 21:39

זה לא נשמע כאלו פשעים חמורים שנתניהו ביצע. ולא נראה שזה יוריד לו בסקרים אדרבה יתכן ויחזק אותו.

סך הכל קיבל סיגרים מחבר. וביקש סיקור אוהד תמורת הטבות לבזק שממילא היה מאושר ע"י כל אנשי המקצוע. לא נשמע כך כך דרמטי.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 28 פברואר 2019, 08:19

מצביעי הימין לא ישנו את מגמת הצבעתם רק מפני שמישהו, בכיר ככל שיהיה, החליט שהיחסים בין פוליטיקאים לתקשורת מצויים במתחם הפלילי
חיים שיין
פורסם ב: 28.02.2019
עת ששורות אלה נכתבות, טרם ידוע מה תהיה החלטת היועמ"ש אביחי מנדלבליט בתיקי נתניהו. בוודאות, אזרחי המדינה לא יופתעו אם בהמלצות תופיע עבירת השוחד בכפוף לשימוע. הפתעה עצומה תהיה אם הוא יחליט על סגירת איזה מהתיקים, או שעבירת השוחד לא תופיע בהמלצות. התסריט נכתב כבר מזמן.

במשך חודשים ארוכים התקשורת, בשיתוף פעולה עם פוליטיקאים שהתייאשו מחילופי שלטון בקלפי, ובגיבוי פרקליטים בכירים ושופטי בית המשפט העליון לשעבר, יצרו מציאות שבה לא נותרו הרבה ברירות למי שאמור לקבל את ההכרעה. מהדורות חדשות נפתחו ללא הרף בהדלפות מגורמי החקירה, כולל תוך כדי מסירת עדויות במשטרה והעברת תמלילי חקירה; הדלפות שנועדו להציג במצג שקרי בעליל את ראש הממשלה כמושחת שרק טובתו האישית מעניינת אותו. המשטרה לא ביצעה פעילות בסיסית כדי לברר את זהות המדליפים. המפכ"ל לשעבר הצטרף למקהלה, כולל בתוכנית "עובדה" בראיון זכור לרע עם אילנה דיין. בכירים בפרקליטות הופיעו בכנסים כשבקהל יושבים שופטים והסבירו את חומרת החשדות נגד נתניהו. השופטים שישבו בקהל הפנימו כבר לפני חודשים לאילו מסקנות מוביל פרקליט המדינה. שופט בבית המשפט העליון לשעבר הסביר שראש הממשלה מתנהג כראש ארגון פשע, וראש ממשלה קצר מועד איים על היועץ המשפטי לממשלה. האווירה שיצרו במרחב הציבורי שכנעה אזרחים רבים שאין מדובר בניסיון לעשות צדק, אלא בנחישות להצדיק את עשרות, ואולי מאות, המיליונים שהושקעו בחקירות.

שלא בטובת מערכת המשפט, היועץ המשפטי מפרסם את החלטתו בסמוך מאוד למועד הבחירות, מבלי אפשרות לקיים שימוע הוגן. שימוע שיתקיים אחרי הבחירות יהיה חסר חשיבות ציבורית. בעקבות המלצת היועץ, כותרות ענק יימרחו על פני העמודים הראשונים של העיתונים, ומגישי חדשות זחוחים יפצחו בריקודים מילוליים. זו הרי היתה תקוותם מראשית הדרך.

לעומת זאת, סבורני שמצביעי הימין לא ישנו את מגמת הצבעתם רק מפני שמישהו, בכיר ככל שיהיה, החליט שהיחסים בין פוליטיקאים לתקשורת מצויים במתחם הפלילי. אם יחסים אלה הם בגדר המשפט הפלילי, אפשר להקיף את הכנסת בגדרות תיל.

מערכת הבחירות תמשיך לנוע במסלול המטורלל וההזוי שלה, כשאיש מהמועמדים לא יעסוק בסוגיות המהות של עתיד המדינה. המערכה תמשיך בפסטיבל השנאה סביב הכותרת "רק לא ביבי", כשהציבור ייקרא על ידיהם להחליט אשם או זכאי, מבלי צורך בהליך משפטי הוגן.
לראש הממשלה, כמו לכל אזרח, עומדת חזקת החפות. החוק לא מחייב את ראש הממשלה להתפטר בהגשת כתב אישום. אין לי ספק שלאחר הבחירות, כשאבק הרוע ישקע, תיקי ראש הממשלה יחזרו לפרופורציה הראויה. כרגע הם כלי נשק בידי פוליטיקאים שיודעים שציבור ניכר חושש להפקיד בידיהם את עתיד המדינה. הציבור מעדיף להמר על תיק משפטי, ולא להמר על עצם הקיום.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 28 פברואר 2019, 10:11

היועמ''ש סגר את התיק נגד שרה נתניהו בניגוד לעמדת הפרקליטות(תיק 4000)

פרסום ראשון: היועמ"ש סגר את התיק נגד שרה נתניהו בניגוד לעמדת הפרקליטות, והחליט על כתב אישום בכפוף לשימוע נגד ראש הממשלה על הפרת אמונים בתיק המתנות - למרות חוות דעת צמרת הפרקליטות כי יש מספיק ראיות להעמיד את נתניהו לדין בגין שוחד גם בתיק זה
כאן

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 28 פברואר 2019, 10:15

לצד החלטת היועמ''ש תפורסם חוות הדעת של פרקליט המדינה שי ניצן: שוחד כנגד רה''מ נתניהו בכל שלושת התיקים

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 28 פברואר 2019, 11:34

תיק 7000:

תרם 7,000 ש"ח כנגד שלושת תיקי נתניהו
היום בקריאת התורה: יהודי שעלה לתורה הפתיע את מתפללי בית הכנסת כשהודיע כי הוא תורם לא פחות מ-7,000 ש"ח "להצלחת ראש ממשלתנו בנימין נתניהו בן צילה" • הסכום הנקוב נתרם כנגד שלושת תיקי נתניהו: "1,000 ש"ח כנגד תיק 1000; עוד 2,000 ש"ח על תיק 2000; ועוד 4,000 ש"ח על תיק 4000"

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 28 פברואר 2019, 11:35

העדות הדרמטית של מנכ״ל משרד התקשורת שפוטר: לחצו עלי לעזור לאלוביץ׳. פילבר: קיבלתי הנחייה - תעזור לאלוביץ׳

העדות הדרמטית של מנכ״ל משרד התקשורת שפוטר, אבי ברגר: לחצו עלי לעזור לאלוביץ׳. פילבר שמונה במקומו העיד: קיבלתי הנחייה - תעזור לאלוביץ׳

נתניהו מואשם בשוחד.

סמל אישי של משתמש
הפועלים

נושא שלא נקרא על ידי הפועלים » 28 פברואר 2019, 13:07

ידיעות-1.jpg
[/size]
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
אם היו בני אדם מרגישין במתיקות ועריבות טוב התורה, היו משתגעים ומתלהטים אחריה, ולא יחשב בעיניהם מלא עולם כסף וזהב למאומה, כי התורה כוללת כל הטובות שבעולם, (אוה"ח הק').

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 28 פברואר 2019, 16:00

מנדלבליט כבר פרסם רישמית את מסקנותיו ??
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 28 פברואר 2019, 16:17

צפוי בשעה הקרובה

הכל כבר הודלף.