תם עידן נתניהו?

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 108 פעמים

Re: תם עידן נתניהו?

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 05 אוקטובר 2019, 20:43

ההר הוליד עכבר? בפרקליטות הופתעו מפרקליטי נתניהו: "הציגו ראיות משכנעות"
גורמים בפרקליטות אומרים כי פרקליטיו של נתניהו הציגו טענות ענייניות, רהוטות ומשמעותיות, ונשמעים צלילים של נקר שמנקר את גזע החשדות החמורים. בפרקליטות טוענים שתהיה להם עבודה משמעותית אחרי השימוע, ובהנחה שלא יהיו השלמות חקירה – ההערכה היא שחלקים מהתזה ייבחנו מחדש.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 07 אוקטובר 2019, 20:39

אביעד גליקמן: פרקליטי נתניהו לא הצליחו לשכנע בעניין עבירת השוחד בתיק 4000; כך גם בשאר התיקים

‏כפי שפרסמנו כבר ביום שישי פרקליטי ראש הממשלה לא הצליחו לשכנע את הפרקליטות בעניין עבירת השוחד בתיק 4000. גם בשאר התיקים לא נרשמו הפתעות מיוחדות. ככל הנראה לא יצטרכו השלמות חקירה( לפחות לא מהותיות) וההחלטה צפויה להתקבל בסוף נובמבר עד אמצע דצמבר.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 07 אוקטובר 2019, 22:43

למי להאמין?

חר ארבעה ימי דיון ארוכים במשרד המשפטים, תם השימוע של ראש הממשלה, על פי הדיווח של גיא פלג בערוץ 12 פרקליטיו של נתניהו לא סיפקו "ראיות זהב" דרמטיות וחדשות, מה שכן, הם סיפקו פרשנות שונה לחומר הקיים. על פי ההערכות, פרקליטות המדינה לא תיאלץ להורות על השלמות חקירה, מה שיסייע לקצר את המשך ההליך.

במהלך הדיון היום דיברו פרופ' אבי בל ופרופ' נתן לוין, שניים מחמשת הפרופסורים האמריקנים וטענו כי בחינת הטיית סיקור בכלים פליליים מהווה סכנה של ממש לדמוקרטיה.

בתום השימוע מתברר כי קו ההגנה של פרקליטי נתניהו עסק בנרטיבים חלופיים לראיות שכבר היו נתונות בידי הפרקליטות. כעת השאלה הגדולה היא האם הפרשנות שהציעו עורכי הדין ישכנעו את היועמ"ש לסגת מכתב החשדות ולוותר על האישום. פרקליטי נתניהו קיבלו מחמאות מצד הפרקליטות על הפרשנות שהביאו.

בכוונתו של היועמ"ש לקבל את ההחלטות עד אמצע דצמבר הקרוב, מועד סיום תפקידו של פרקליט המדינה שי ניצן.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 11 אוקטובר 2019, 11:01

חשש בפרקליטות: סעיף השוחד יימחק מתיק 4000 / עוצמת העיסוק בתיק 2000 נחלשה-ייתכן שלא יוגש כתב אישום

מדיוני השימוע בפרשת בזק־וואלה עולה הרושם כי הפרקליטים שהובאו מארה"ב כדי לשלול את הקשר בין הסיקור החיובי לרה"מ לבין עבירת שוחד השפיעו על עמדת היועמ"ש
מתן וסרמן

גורמים בחדר הדיונים שבו נערך השימוע לראש הממשלה סיפרו ל"מעריב" כי נוצר רושם שעורכי הדין האמריקאים - שהובאו ככוח עזר לצורך שלילת הקשר בתיק 4000 (פרשת בזק־וואלה) בין הסיקור החיובי לראש הממשלה בנימין נתניהו ומשפחתו לבין עבירת השוחד - הצליחו להשפיע. עוד סיפרו כי עוצמת העיסוק בתיק 2000 (השיחות בין נתניהו למו"ל "ידיעות אחרונות" ארנון מוזס), נחלשה עד כי ייתכן שהתיק כולו ייגרע - ולא יוגש כתב אישום בגינו.

בתיק 4000 מחזיקים עו"ד ליאת בן ארי ופרקליט המדינה שי ניצן בעמדות נִציות והם מתעקשים על סעיף שוחד, ואילו היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט סבור שיהיה ניתן להסתפק בסעיף קל יותר, כגון הפרת אמונים. עוד מספרים אותם גורמים כי בתיק 1000 (פרשת המתנות) נראה כי פרקליטי נתניהו הצליחו למזער את חלקו בפרשה ולהראות כי חלק מהמתנות לא ניתנו בידיעתו אלא התקבלו על ידי אחרים בסביבתו, ובהם רעייתו שרה ובנו יאיר, וכן להקטין את שווי המתנות המצטבר המיוחס לנתניהו.

מי שנעדרת מישיבות השימוע בתיקים 1000 ו־2000 היא הפרקליטה המלווה בתיקים, המשנה לפרקליט המדינה, עו"ד ליאת בן ארי, בגלל חופשה משפחתית שנקבעה זמן רב מראש. בשל כך הוטחה בה ביקורת.

סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 20 פעמים
קיבל תודה: 73 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 30 אוקטובר 2019, 10:10

המשטרה החליטה למרר את חיי ראש הממשלה עוד לפני כתב האישום, לנתק בינו לבין האנשים שהוא משתמש בהם יום יום שעה שעה, כדי שיתייאש עוד קודם כתב האישום. הרי כשיהיה כתב אישום, הפרקליטות/המשטרה יצטרכו להזיע קשות מול סוללת פרקליטיו, כאשר מדובר באישומים הזויים
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

סמל אישי של משתמש
ביטחון

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 02 נובמבר 2019, 22:02

נתניהו חוזר למרכז הבימה. הפרקליטות עשתה לו שירות חלומי. המהפך באוויר. יותר ויותר סבורים כי נעשה לו עוול והוא אינו עבריין. הסיפור עם רכב ברסלב, חקירת כל מקורביו ופשפוש בקרבי הסלולארי שלהם - חצו כל גבול גם לטעמם של שמאלנים רבים. אפילו בידיעות הביאו בעל דוכן פופולארי שסבר כי נתניהו עבריין עד לסיפור זה ועכשיו הכל התהפך. לטענת ידיעות רבים סבורים כך. מקור: המודיע (בשינויי עריכה).

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 05 נובמבר 2019, 00:20

בלעדי ב"המהדורה המרכזית" של חברת החדשות בקשת 12: הסתירות בגרסאותיו של ניר חפץ לאחר שחתם על הסכם עד המדינה; האם ניסה לרצות את החוקרים בעקבות לחצים שהופעלו עליו? | עמית סגל

הפרשן הפוליטי של חברת החדשות, עמית סגל, חשף הערב (ב') כי ניר חפץ אמר את הדברים הבאים לפני ואחרי החתימה על הסכם עד המדינה:
"אני כבר מתבלבל לי מה אני זוכר מהחקירה ומה אני באמת זוכר, זה מתערבב", אמר בחקירתו יום אחרי שחתם. ובהזדמנות אחרת: "זיכרון זה לא הצד החזק שלי. אני חלש בטווח ארוך, אני אזכור עכשיו הרבה אבל עוד חצי שנה אשכח".

15 יום רצופים היה עצור חפץ, מהתקופות הארוכות בתולדות המדינה לעבירות צווארון לבן. הלחץ נועד לגרום לו להיזכר, ולחתום. לאורך כל החקירה הוא מתלונן על עקיצות הפשפשים, אבל הטיפול לא בא.

חפץ: "יניב תן לי טיפול למה אני יוצא מדעתי מהגירודים האלה, זה פשוט משגע אותי הגירודים.
חוקר: מה אתה רוצה שאני אעשה? זה לא מסכן חיי אדם. תפתח כפתור, קצת תעשה פוו על המקום. תשובה אחד (שמירה על זכות השתיקה) שווה לך את כל הגירודים והבלאגן והסבל וחוסר השינה הזה? אתה יודע מה מצחיק אותי? שמה שמטריד אותך זה הפריחה בגוף ולא כל מה שאומרים לך. אנחנו מדברים פה על עשרות עקיצות. זה ייקח קצת יותר מכמה ימים, אבל זה עקיצה.

"מה שחשוב לי שאתה תבין, אם לא הבנת את זה עד עכשיו, זה שאנחנו יודעים הכל. ואנחנו גם יודעים ככה מהר מהר לנתח את המצבים, ולהבין בדיוק מי אתה ומה אתה ואת הסובבים שלך ואת המעגל שקרוב אליך, וכל מה שרק אפשר אנחנו נבדוק. דבר דבר בצורה מאוד מאוד מסודרת. לא נשאיר אבן אחת שלא נהפוך. אנחנו אוספים ראיות נגדך, ואנשים מדברים. ואתה יודע אתה נמצא בתחנה והרכבת שם והדלתות עוד שניה נסגרות. ויש מי שנכנס לרכבת ונוסע, ויש מי שמתלבט. ומה קורה למי שמתלבט?

חפץ מבטיח בחתימת הסכם עד המדינה שביכולתו לקשור את נתניהו לאישור עסקת בזק יס על ידי תיאור פגישה משולשת: אלוביץ' נתניהו והוא.

חפץ: אני בהלם שאני זוכר
חוקר: אתה זוכר כי היו לך שבועיים לחפור רק בזה
חפץ: אתה יודע מה? נכון. לא ידעתי את זה על המוח האנושי.
חוקר: הוא מזהה אינטרסים המוח האנושי.
חפץ: אני בטוח שזה היה ממש כמה ימים לפני הבחירות. נתניהו ידע שאני בא לענייני הבחירות, לא היה לו מושג על הדבר הזה.

יש רק בעיה אחת: באיכון הטלפונים מתגלה שלא היה שום מפגש משולש בין השלושה בתקופת הבחירות. התאריך היחיד שבו אוכנו יחדיו הוא ארבעה חודשים לפני הבחירות, ב-28 בנובמבר 2014.

חמישה חודשים אחרי חקירתו, כשמתברר שהגרסה שמסר איננה נכונה, חפץ מוזמן שוב בניסיון לתקן את גרסתו. הוא מגיע מלא רצון טוב, אבל רק מסבך את העניינים:

חפץ: זה יכול להיות גם מיד אחרי הבחירות. למה? כי בתקופה הזו הייתי בצוות המשא ומתן הקואליציוני, אז גם הייתי כמעט כל בירושלים. מה גם שזכור לי שהפגישה הייתה באווירה נינוחה, לכן זה לא הפליא אותי אם זה היה גם אחרי הבחירות. ביקשתי את הפגישה מדוד שרן.

הבעיה היא כמובן שבזמן הפגישה לא היה משא ומתן, ולא היה שרן, שכלל לא כיהן אז בלשכת ראש הממשלה. ואז נרשמות בפרוטוקול ארבע מלים: חוקרים ונחקר יצאו מהחדר.
כשהם חוזרים והתיעוד מתחדש, פתאום חפץ שולף:
"בואו נגיד סתם עשרים ושמונה בנובמבר 2014". אחרי שני נסיונות כושלים ובתום מפגש שלא תועד עם החוקרים, חפץ נוקב בדיוק בתאריך המתאים – והוא מוצא את דרכו אל כתב החשדות.

בעיות הזיכרון נמשכות גם כאשר מדובר על פיטורי מנכ"ל משרד התקשורת אבי ברגר, פיטורים שלפי כתב החשדות נעשו בלחצו של אלוביץ'.

"אלוביץ' לא שלח אותי לדבר על זה עם ביבי", יאמר עד המדינה. "מעולם לא דיברתי עם ביבי על הפיטורים של ברגר, לא לפני ולא אחרי. לעולם לא. למיטב ידיעתי הוא פוטר כי הייתה לו אפס תקשורת עם ראש הממשלה.
למחרת חפץ נזכר:
חוקר: "אתמול אמרת שלא דיברת עם ביבי על פיטורי ברגר. ואילו כיום אתה מציין שכן דיברת איתו. תסביר את הפער בבקשה.
חפץ: תוך, תוך כדי ה... החקירה, עכשיו באחת השאלות שאתם שאלתם אותי זה הבליח לי בזיכרון, אבל... אבל הבליח כזיכרון כללי.
תהליכי זיכרון דומים מתרחשים באשר לשאלה האם חפץ נשלח בידי נתניהו להורות למנכ"ל משרד התקשורת להאט את קצב ירידת המחירים של בזק, דבר שיעזור לאלוביץ':
חפץ: אני לא זוכר מפגש שבו אמרתי לו להאט קצב. לא זוכר. אין סיכוי שאני אזכור.
חוקר: על כלום?
חפץ: כרגע על כלום על כלום וזו האמת.
למחרת זה משתנה:
חוקר: אז בעניין הפגישה, הרי אתמול לא זכרת אותה והיום נזכרת בה, מה גרם לך להיזכר? הרי אתמול זכרת רק פגישה אחת.
חפץ: אני זוכר שמומו מדייק.

לפעמים חפץ יוצא מגידרו, ומתאר אירועים שלא יכלו להתקיים, כך אפרופו פגישה שבה לכאורה אלוביץ' פועל לאשר את עיסקת בזק יס:

"אגב נזכרתי בעוד משהו, שאלתי את אלוביץ מדוע אינך פונה לבקש ארכה, ואז הוא ענה שהוא גם ביקש ארכה. תוך כדי שדיברתי זה צף לי. זה פשוט צף לי"

אלא שאלוביץ' מעולם לא ביקש הארכה.

חוקר: תראה, לא יכול להיות שהוא אמר לי באותו שלב שכבר נתנו שתי הארכות. יש בעיה?
חפץ: יוצא סתירה פנימית מה שאני אומר
חוקר: אתה רוצה למחוק את זה?

כתב החשדות שטוען כי נתניהו שוחד ואלוביץ' שיחד נשען רבות על עדותו של חפץ. זכרונו של עד המדינה יעמוד במוקד תיק 4000, אם מנדלבליט יחליט להביאו לבית המשפט.

בברכה. אלון שני | דובר חברת החדשות

למי שלא הבין את החשיפה של עמית סגל (פלוס פרשנות שלי לכמה מסרים שעברו בין השורות בשל צו איסור פרסום):

1. לניר חפץ היה משהו שמאד אישי, המשטרה ידעה.

2. אשתו של ניר חפץ הוזמנה לחקירה שאינה קשורה אליה באמצעות תירוצים שונים, היא נשאלת שאלות שאינן קשורות לחקירה אלא לחייה האישיים, הכל במטרה להפעיל לחץ על ניר חפץ.

3. ניר חפץ נסחט כי אם לא יחליף עורך דין (עבירה חמורה מצד המשטרה), יהפוך לעד מדינה וייתן מידע מפליל על בנימין נתניהו כל המידע על הדבר המאד אישי יצא החוצה.

לאורך כל החקירה הוא מוחזק בתנאים לא אנושיים הכוללים מניעת שינה, חדר מלא בפשפשים והארכות מעצר חוזרות (על ידי שופטים מופתעים?).

4. ניר חפץ נשבר ומוסר גרסה שמפלילה את נתניהו לאחר ש-"נזכר" בדברים שקרו בעבר.

5. בדיקה מהירה על איכון הטלפונים של המעורבים מעלה שמדובר בגרסה ללא אחיזה במציאות.

6. מזמינים שוב את ניר חפץ לתת עדות מתוקנת, ניר חפץ מוסר עוד גרסה, שוב בדיקה ושוב הגרסה לא עומדת במבחן המציאות.

7. בשלב הזה החוקר וניר חפץ יוצאים לשעה מחדר החקירות, לאורך כל השעה בה הם מחוץ לחדר החקירות אין פרוטוקולים ואין תעוד של השיחה.

8. לאחר שהם חוזרים ניר חפץ "נזכר" בגרסה שלישית, הפעם הוא גם זוכר תאריכים מדוייקים, התעוד מתחדש והגרסה מתקבלת כגרסה רשמית.

9. לא מדובר במקרה בודד, לאורך החקירות חפץ "שוכח" ו-"נזכר", "שוכח" ו-"נזכר" בהתאם לצרכי המשטרה והפרקליטות.

10. עמית סגל שחושף את הפרשה פונה לבקש את תגובת משרד המשפטים, משרד המשפטים מוציא צו איסור פרסום על הפרשה.

ועכשיו קבלו עוד פרט מדהים: ניר חפץ משתכנע לעזוב את עורך הדין שלו ולעבור לעו"ד אילן סופר שייצג אותו כעד מדינה, אשתו של עו"ד אילן סופר מייצגת את אלי קמיר החשוד באותן פרשות ומעיד נגד ניר חפץ.

לא מספיק? קבלו עוד פרט: עורך הדין אילן סופר ייצג גם את מיקי גנור (מפרשת הצוללות) בהסכם עד המדינה, לאחר שמיקי גנור פרש מההסכם אילן סופר הפסיק לייצג אותו.

ולמי ששכח - ניר חפץ הוא לא היחיד שהופעלו עליו לחצים באמצעות המשפחה לעבור עורך דין ולחתום עד מדינה, גם את אלוביץ ניסו לשכנע להיות עד מדינה באמצעות החזקת בנו במעצר תוך שהוא מתחנן לאב שייתן למשטרה משהו כדי שהוא יוכל להשתחרר.
אלוביץ עונה לו בדמעות (מבלי שהוא יודע שהוא מוקלט) - אני לא יכול לשקר.

ושלוש תזכורות אחרונות:
1. נגד איתן כבל סגרו את התיק למרות עדויות והודאות על חקיקה תמורת סיקור אוהד, התירוץ - אין לנו הקלטה.

2. נגד ציפי ליבני לא פתחו בכלל בחקירה, למרות שהיא הודתה שהיא קידמה את חוק ישראל היום באמצעות עורכי דינו של מוזס ובניגוד לעמדת היועץ המשפטי לממשלה (וכולנו שמענו מה נאמר בשיחות עם מוזס).

3. נגד יאיר לפיד שנפגש עם מוזס בדירות מסתור, מפלגתו העבירה מיליוני שקלים בעבור סיקור אוהד לעיתון של מוזס ומפלגתו קידמה את חוק ישראל היום - הפרקליטות מסרבת לפתוח אפילו בחקירה.

צר לי, אבל אנו בשלב בו ההיתממות הפכה להיטמטמות.
אתם בעד הפיכה משפטית כדי להזיז את בנימין נתניהו מראשות הממשלה באופן לא דמוקרטי? תודו בזה בפה מלא.

גלגולי העיניים וההסתתרות מאחורי הטיעון "שיחקרו את כולם" כבר לא יכולים להתפס כעמדה פאסיבית, זו עמדה אקטיבית, בחירה מודעת לסתום את האף ולהסתכל הצידה עד שההפיכה תושלם. טל אור

אלי ציפורי: מנדלבליט משקר במצח נחושה: הסיבה שהוא לא רוצה לפתוח בחקירה בנושא ההדלפות הפליליות מהפרקליטות היא שהוא מדליף בעצמו ורוצה להגן על עוד מדליפים פליליים כמו שי ניצן וליאת בן-ארי
המכתב הדי מגוחך ששלח היום היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט לפרקליטי נתניהו שבו הוא מתעקש לא לפתוח בחקירה או בדיקה של ההדלפות הפליליות מהפרקליטות בטענות מגוונות כמו חופש העיתונות או בטענה שאי אפשר לזהות את מקור ההדלפות מפני שגם הסניגורים מחזיקים בחומר החקירה – הוא צפצוף בוטה על הציבור ועל האינטלגנציה של כל אחד מאיתנו. יש פה מצב מפחיד לדמוקרטיה: שלושה אנשים שמופקדים על שלטון החוק – מנדלבליט, שי ניצן וליאת בן-ארי – מצפצפים על החוק ועושים כבתוך שלהם.
הנה העובדות והסיבות לכך.
• פרסום כתב החשדות בתקשורת (אביעד גליקמן) היה לפני שכתב החשדות הגיע לפרקליטי נתניהו דאז (נבות תל צור) וגם כל מבול ההדלפות עוד לפני פרסום כתב החשדות ומסירת החומרים לפרקליטים לא נבדק.
• מנדלבליט עצמו מדליף ומתדרך עיתונאים בנוגע לתיקי נתניהו – זה סוד די גלוי בחונטה התקשורתית. זוכרים איך הוא נתקל ברחוב במקרה בדנה וייס בת"א? זוכרים איך הוא מסר לה מידע מתוך תיקי נתניהו תחת שם הקוד "מקורבים ליועץ המשפטי לממשלה"? אז ככה: זה מנדלבליט בעצמו ודנה וייס לא היתה היחידה.
• מנדלבליט, שבעצמו התלונן בעבר על ההדלפות בחקירתו, מבין היטב שאם תיפתח חקירה היא תעלה מהר מאוד עליו, על שי ניצן ועל ליאת בן-ארי ותחסל לגמרי את שאריות של האמון הציבורי שעוד נותר במערכת המשפטית.
• אבי וייס פרסם תחקיר מקיף שבו הוא עלה על מקורות ההדלפה: לשכת היועץ המשפטי לממשלה ולשכתה של ליאת בן-ארי.
• לי ברור ממה מנדלבליט מפחד - הוא מפחד מהאמת. הבעיה היא שהציבור כבר לא קונה זאת. כל בכירי הפרקליטות מעידים על עצמם שהם ישרים, מסורים, מקצועיים ועובדים יומם ולילה למען הציבור. אם הם ישרים – אז למה הם מפחדים מבדיקת פוליגרף?

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 05 נובמבר 2019, 00:55

מפני קדושת הפורום לא אפרט.

אך הם ניסו לגרום לגירושין של ניר חפץ כדי שידבר שקרים נגד נתניהו. אגב, חפץ לא היה חשוד בכלום ולא היתה כל מניעה לעצור אותו 15 יום.

הם הצליחו להרוס את החיים של מזכירו של נתניהו ארי הרו ולגרום שיתגרש בפועל.

הפרקליטות והמשטרה זה מאפייה עולמית שהשקיעו 250 מיליון שקל על משפט שדה ועלילת דם נגד נתניהו.

עד שלא יצאו כאן לרחובות הם לא ירגעו.

עקיב'לה
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 25 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה » 05 נובמבר 2019, 01:11

האם חברת החדשות היא לא גוף שמאלני?

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 05 נובמבר 2019, 01:19

עמית סגל הוא ימני מובהק.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 05 נובמבר 2019, 01:28

הסתיימו ההתייעצויות לגבי תיק 1000 : מסתמן כי נתניהו יואשם במרמה והפרת אמונים

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 27 פעמים
קיבל תודה: 10 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 05 נובמבר 2019, 01:30

תגיד מה נעשה אנחנו חיים פה במדינה דמוקרטית או ברוסיה תחת סטלין?

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 05 נובמבר 2019, 01:45

המשטרה הוציאה צו איסור פרסום לזה שיש צו איסור פרסום..

מחר יהיו עוד ידיעות חדשות בנושא.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

יעקב עקיבא
נתן תודה: 98 פעמים
קיבל תודה: 34 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 05 נובמבר 2019, 02:55

עקיב'לה כתב:
05 נובמבר 2019, 01:11
האם חברת החדשות היא לא גוף שמאלני?
זה סקופ מאוד גדול.

יעקב עקיבא

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 05 נובמבר 2019, 03:14

אני פה כתב:
05 נובמבר 2019, 00:55
הפרקליטות והמשטרה זה מאפייה עולמית שהשקיעו 250 מיליון שקל על משפט שדה ועלילת דם נגד נתניהו.

עד שלא יצאו כאן לרחובות הם לא ירגעו.
צודק מאה אחוז! אכן הדרך היחידה היא להשתמש בכוח.

אפשר לחשוף שערוריות במשטרה פלילים בפרקליטות, זה עדיין לא יעשה שום דבר!!
התקשורת השמאל המשטרה והבג"ץ, לא מעניין אותם שום דבר. זה האג'נדה שלהם וככה הם יתנהגו.
אם בשביל זה צריך להפיל את נתניהו לתפור תיקים להמציא שקרים, זה בדיוק מה שיעשו!
לחשוף את האמת פשוט לא יעזור, כמו שאומרים "אל תבלבל אותנו אם עובדות..."
לכן הדרך היחידה היא שהימין פשוט לא יתן לחולירעות האלו להמשיך לרדות ולדכא אותם.

סמל אישי של משתמש
ביטחון

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 05 נובמבר 2019, 10:22

מ' מורג (מוישה גוטמן) כותב יריעה משובחת ב'תוספת' המודיע מידי שבוע כבר למעלה משנה על מעללי הפרקליטות והמשטרה ועל האכיפה הבררנית שלהם. פשוט מצמרר ומפחחחחחחחחחיד

יוסי 1
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי יוסי 1 » 05 נובמבר 2019, 19:33

ועל מה יש לנו להישען?
על אבינו שבשמים.

מצד אחד מפחיד. המשמעות של זה יכולה להזיק לנו בעיקר לכלל הציבור.
מצד שני, משמח לראות מול העיניים את האמת.

יעקב עקיבא

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 05 נובמבר 2019, 20:39

אני פה כתב:
05 נובמבר 2019, 01:45
המשטרה הוציאה צו איסור פרסום לזה שיש צו איסור פרסום..

מחר יהיו עוד ידיעות חדשות בנושא.
נו... יש כבר?

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 05 נובמבר 2019, 20:48

לא רציני עוד עדויות שאיימו עליו שיחרימו את כספו העדות הרגישה עדיין בצא"פ.

עכ"ז הפרקליטות הודיעה היום שהם נסמכים על מסמכים שניר חפץ נתן להם ולא רק על מה שטען.

יעקב עקיבא

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 05 נובמבר 2019, 20:54

הבוקר בראיון ל'גלי ישראל' חושף סגל, כי בפרקליטות מסרו לעיון היועץ המשפטי לממשלה, חלקי חומרים בלבד מתוך סך העדות של חפץ. "אתה יודע שאני לא מהקונספרטיבים, אבל היו כאן דברים שלא התרחשו עד היום. הביאו ליועמ"ש תקציר חומרים, אבל כאלה שלא כוללים את הכל". סגל מוסיף ומדווח, כי מתברר שמאוד ייתכן והעדות שבמוקד הסערה הוסתרה מהסנגורים. לדבריו, "העדות הדרמטית, איננה מופיעה בתוכן העניינים שנמסר לפרקליטי החשודים. היא הוחבאה בחומר שכולל אלפי עמודים והקלטות.

בנוסף, סגל הוסיף והתייחס במרומז למידע שנמנע ממנו אתמול לפרסם, בעקבות צעד של משרד המשפטים שגם אותו לא ניתן לפרט, שמעיד עד כמה רחוק הייתה המשטרה מוכנה ללכת כדי להפוך את חפץ לעד מדינה. "מדובר בעדות שנגבתה מאדם שאיננו קשור לתיק", כך סגל. עוד אמר סגל, כי "הוצאת צו האיסור פרסום הנו מוזר הרי החומר אצל הסנגורים".

בעקבות הפרסום קרא היום ראש לשכת עורכי הדין אבי חימי לחקור את הפרשה לאלתר ולחשוף את ממצאיה בציבור. "לא ייתכן שרשות אכיפה תטיל צו איסור פרסום על חשדות מבלי שתיתן הסבר לציבור במה מדובר ומדוע זה מוסתר", אמר.

יעקב עקיבא

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 05 נובמבר 2019, 21:00

אני פה כתב:
05 נובמבר 2019, 20:48
העדות הרגישה עדיין בצא"פ.
העדות של אשתו?

יעקב עקיבא

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 05 נובמבר 2019, 23:13

"כתב הפרקליטות" בחדשות 13 גליקגמן היה צריך לפרסם עוד קצת פרטים שבן ארי שלחה לו, שיהיה תשובת המשקל לחשיפות המזעזעות של עמית סגל.
אבל כמו שנתניהו הגיב "אם מישהו חושב ששקרים נוספים של חפץ ישכיחו את הגילויים השערורייתיים שנחשפו אתמול על טיב החקירה, טועה בגדול".

עקיב'לה
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 25 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה » 17 נובמבר 2019, 12:05

"התרענו, צעקנו והזהרנו בכל דרך אפשרית. רבים בימין לא רצו להאמין. רבים בימין הורדמו, הושלו והולכו שולל על ידי השמאל והתקשורת", כך כותב דובר מטה ההסברה של 'הליכוד' ארז תדמור, שגם מוצב במקום ה-40 ברשימה לכנסת.

בעקבות הדיווחים ביממה האחרונה על אפשרות שבני גנץ ירכיב ממשלת מיעוט בתמיכת הערבים, מזכיר דובר מטה ההסברה של מפלגת השלטון כי לאורך מערכת הבחירות האחרונה ראש הממשלה בנימין נתניהו התריע בדיוק מפני תסריט כזה אבל התקשורת עשתה עבודה טובה והטמיעה את התהייה בלב האזרחים כי "ממשלה שמתבססת על ליברמן והערבים? לא יכול להיות".

"אז עכשיו כשעומדת לקום ממשלת חרפה שבויה על ידי אחמד טיבי ואיימן עודה לא נותר אלא להפיק לקחים", כותב תדמור.

הנה שלושה ראשונים:

1. כשאתם רואים מפלגה שהדבר היחיד שמדביק את חלקיה השונים הוא אופורטוניזם ושנאה, קחו בחשבון שלא יהיו לה שום קווים אדומים מבחינה ערכית. שום דבר טוב לא יכול לצאת משני כוחות שליליים.

2. ככל שהתקשורת אחידה יותר בהצגה של אזהרה או הערכה פוליטית כהזויה/בלתי מתקבלת על הדעת/ספין בחירות, כך עולה הסבירות להתממשותה. זוכרים את הלעג והדאחקות שהריצו באולפנים כשנתניהו הזהיר שליברמן הוא חלק מגוש השמאל? יופי. הדאחקות האלו הם בדיוק הטכניקה שבה עבדו על כולנו בעיניים והרדימו מאות אלפי אנשי ימין.

3. ככל שפוליטיקאי או מפלגה מתהדרים ומנפנפים בערכיותם ובטוהר כפיהם, כך עולה הסבירות שמדובר בנוכלים ובציניקנים מוחלטים. ע"ע יועז הנדל, צבי האוזר, בוגי יעלון ויאיר לפיד.

"שיהיה לכולנו בהצלחה...", מסיים הדובר ואולי הח"כ לעתיד.

שלח תגובה