תם עידן נתניהו?

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
אני פה

Re: תם עידן נתניהו?

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 03 מרץ 2019, 15:08

חשבתי על זה.

עכשיו בג"ץ לא יוכל לכפות עליו להתפטר כי הוא קיבל שוב את אימון הציבור. אבל לך תסמוך על בג"ץ ועל כחלון...

נתניהו רמז שבקרוב יתקוף שוב בסוריה, וכבר כולם ישכחו את כתב החשדות.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 03 מרץ 2019, 15:15

השופט בדימוס הרן פיינשטיין לזיגמן ב׳קול ברמה׳ - ״אם יקבע על ידי ביהמ״ש שהיה שוחד בגלל בקשה לסיקור תקשורתי אוהד, זהו תקדים היסטורי פר אקסלנס. אני לא מכיר אף מקרה שכזה, בוודאי לא בארץ״.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 03 מרץ 2019, 23:58

אני פה כתב:חשבתי על זה.

עכשיו בג"ץ לא יוכל לכפות עליו להתפטר כי הוא קיבל שוב את אימון הציבור. אבל לך תסמוך על בג"ץ ועל כחלון...

מטוסים ישראלים תקפו עמדות של המילציות האירניות בעיירה חאדר מצפון לקונייטרה

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 04 מרץ 2019, 12:07

אני פה כתב:
אני פה כתב:חשבתי על זה.

מטוסים ישראלים תקפו עמדות של המילציות האירניות בעיירה חאדר מצפון לקונייטרה
מטוס אחד לארכיון הפרקליטות וכל החומר הלך...

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 14 מרץ 2019, 01:58

ברייטקופף חושף מחר ב׳משפחה׳: מרן הגר״ח קנייבסקי הקדיש בתפילה במירון תפילה מיוחדת עבור רה״מ נתניהו להיחלצות ממצבו המשפטי הסבוך.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 16 אפריל 2019, 10:45

נתניהו צייץ: ''מאמר חשוב של פרופ׳ דניאל פרידמן'' (שכתב בידיעות אחרונות: הטעות היא של הפרשנים)

דניאל פרידמןשר משפטים לשעבר

בדיון שנערך בסוף השבוע בתוכנית "אולפן שישי" אמר הכתב והפרשן לענייני משפט גיא פלג, "אני לא מעלה על דעתי שראש הממשלה, שענייניו צפויים להתגלגל בבית המשפט המחוזי וכנראה בעליון, ייתן את התיק (תיק המשפטים) ליריב לוין". כידוע, לוין הוא ביקורתי מאוד כלפי מערכת המשפט, ומסירת תיק המשפטים לידיו משול לכך "שאולמרט נתן את תיק המשפטים לפרופ' דניאל פרידמן. איך אומרים? לא חוזרים על טעות פעמיים". הפרשן אמנון אברמוביץ' מיהר להסכים עימו, והוסיף "בצחוק" או בתור "בדיחה" ש"יריב לוין שר משפטים זה עוד שנת מאסר לנתניהו".

דברים אלה משתלבים עם מה שאמר מני מזוז, בהיותו יועץ משפטי לממשלה, בדבר "סימון מטרות". לדברים אלה ראוי להתייחס הן בהיבט העובדתי והן במשתמע מהם במישור הערכי. מבחינה עובדתית נראה ששני הפרשנים סבורים שמערכת המשפט היא נקמנית ומושחתת, והחלטותיה בדבר העמדה לדין, הרשעה ומידת העונש אינן נקבעות על פי שיקולים ענייניים אלא על בסיס פוליטי של מי לנו ומי לצרינו. לפי דעה זו, המשפט הפלילי מופעל כלפי יריבים פוליטיים ומשמש למערכת המשפט אמצעי לשימור כוחות־היתר שצברה. הנחה נוספת, המשתמעת מדברי שני הפרשנים, היא שעל אולמרט הוטל עונש מופרז, והוא אולי אף הורשע שלא כדין, מכיוון שהביא למינוי שלי לתפקיד שר המשפטים. ואכן, לפחות לגבי הרשעתו בשוחד בסך 60 אלף שקל, ניתן לומר שהיא חסרת בסיס, כפי שניסיתי להראות בספרי "קץ התמימות", שבו גם התייחסתי לשורה של שיבושים נוספים שאירעו בהליכים המשפטיים נגדו.

לעניין הטעות במינוי שנעשתה בתקופת אולמרט, אזכיר טעות אחת בתחום זה שאכן נעשתה בתקופת כהונתי כשר משפטים. הטעות הייתה נעוצה בכך שלא התקבלה עמדתי שלפיה יש לדרוש הצגה של שלושה מועמדים לתפקיד פרקליט מדינה. מזוז התנגד לכך בתוקף, ובתקופה שבה היה ראש הממשלה אולמרט נתון בחקירות ושורה של שרים נוספים הייתה נתונה ב"בדיקות", עלה בידי מזוז לשמר את השליטה על מינוי פרקליט המדינה, וכך הובא משה לדור כמועמד יחיד לתפקיד זה. להערכתי הוא לא היה מתאים לתפקידו, והתקפותיו בתקשורת על אולמרט – שעניינו היה תלוי ועמד – היו בגדר שערורייה. לכך הצטרפה העובדה שקודם למינויו לתפקיד פרקליט מדינה מתח בית הדין האזורי בירושלים ביקורת קשה על התנהלותו של לדור כפרקליט מחוז ירושלים, ואמר דברים לא קלים על התצהיר שהגיש ועל עדותו. אבל, כאמור, לדור היה המועמד היחיד שהציגה הוועדה בראשותו של היועץ המשפטי מזוז.

מכאן להיבט הערכי המשתמע מדבריהם של שני הפרשנים, הגורסים (אחד מהם, לדבריו, "בצחוק") שהמערכת נקמנית ומושחתת ותדאג להעניש את מי שימנה שר משפטים שאיננו חביב עליה: עצתם היא להיכנע לפחד ולסחטנות של מערכת שלפי שיטתם היא נקמנית, במקום לנסות להיאבק בנקמנות ולטהר את המערכת.

אפילו נניח שיש במאבק כזה סיכונים, ברור שהמערכת הפוליטית צריכה ליטול על עצמה סיכון כזה כחלק מתפקידה. אולם הסיכונים פחתו באופן דרמטי. אולמרט לא נהנה מתמיכה במערכת הפוליטית. מפלגת העבודה בראשותו של אהוד ברק פעלה להדחתו, כאשר גם בתוך מפלגתו המתינה ציפי לבני לתפוס את מקומו. המצב הפוליטי כיום שונה לחלוטין.

עם זאת, אין תימה שנשמעות קריאות להעניק חסינות לראש הממשלה, והופעת הפרשנים ב"אולפן שישי" מחזקת את הטיעון לכך, שכן חסינות כזו תבטיח לראש הממשלה חופש פעולה במינוי שר משפטים מתאים ובהתמודדות עם הקלקולים במערכת המשפט.

לכך ניתן להוסיף שמערכת המשפט, שהפכה למערכת פוליטית, חייבת להתחשב בדעת הציבור, כפי שהתברר אפילו מההליך השערורייתי שנפתח נגד אולמרט בעניין הספר שכתב בתקופת מאסרו. כתב היד שנמסר לעורך דינו שימש בסיס לחקירה מופרכת, ששימשה עילה להתנגד לניכוי שליש ממאסרו. הפעם חש הציבור שהסאה הוגדשה. אולמרט זכה בניכוי השליש, הפרקליטות נרתעה מהגשת ערעור, והחקירה המופרכת התפוגגה. הסיכוי שבאווירה השוררת כיום יחזרו תרגילים מעין אלה – שהופעלו בעבר נגד יעקב נאמן או רובי ריבלין – בשל מינוי שר משפטים שאיננו נראה לחסידי "שלטון החוק", נראה כיום בלתי מציאותי, בעוד שהצורך ברפורמות במערכת קיים וזועק.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 16 אפריל 2019, 12:26

המשטרה בתמונת פרשת המניות של נתניהו: תחת מעטה חשאיות גבו אתמול (יום ב') חוקרי המשטרה עדות מאדם שסיפק להם הקלטות הקשורות לבני משפחתו של נתן מיליקובסקי - בן דודו של ראש הממשלה. כך נודע ל-ynet. ממידע שהגיע לידי החוקרים וכעת נבדק עולה טענה כי עסקת המניות בין נתניהו לבן דודו הייתה "בעייתית".

ההקלטות שסופקו לחוקרים מכילות מידע ולפיו מקורב למשפחת מיליקובסקי טען כי נתניהו "כלל לא שילם 600 אלף דולר" על המניות שאותן רכש ב-2007 מחברת תוספי הפלדה NMDM שבבעלות מיליקובסקי, ולמעשה הייתה זו לכאורה דרך להעברת כספים מבן הדוד בלי דיווח. בעקבות אותה עדות, צפויה המשטרה לזמן קרובים נוספים של מיליקובסקי לעדות וייתכן שאף הוא עצמו יזומן להעיד.

השותפות העסקית בין נתניהו למיליקובסקי נחשפה עם דחיית בקשתו של ראש הממשלה לקבל מימון מבן דודו להוצאותיו המשפטיות. ועדת ההיתרים המשויכת למשרד מבקר המדינה, שדחתה את בקשת ראש הממשלה, ציינה כי ממידע שמסר נתניהו לוועדה בבקשה קודמת שהגיש בשנת 2009 עלה כי החזיק במניות תאגיד משותף בתחום "תוספי הפלדה" יחד עם מיליקובסקי. נתניהו הכחיש בעבר כל קשר לחברה זו וטען כי לא שוחח עם מיליקובסקי לגביה.

במשרד מבקר המדינה, שבדק את הדיווחים ואת אי-הדיווחים, סבורים כי בחומר שהועבר אליהם קיימים חשדות לפלילים וכי נתניהו לא דיווח כמתחייב על פי החוק על מצב נכסיו. העיסוק בפרשה טרם הבחירות הרתיע את גורמי אכיפת החוק - שחששו להיתפס כמי שנחפזים לבצע בדיקה, אולם גורם משפטי בכיר העריך כי היועץ המשפטי לממשלה מנדלבליט צפוי להורות למשטרה לפתוח בבדיקת חשד לפלילים.

במשטרה אמנם מבהירים כעת כי לא פתחו בבדיקה רשמית בפרשת המניות, אך כן גבו כאמור את העדות בעקבות ההקלטות שהועברו לידיהם.

נתניהו על המניות שרכש: "זיהיתי הזדמנות"

לפני הבחירות פרסם נתניהו סרטון שבו התייחס לפרשת המניות בחברת הפלדה. "בניגוד לגנץ, שהחברה שניהל פשטה את הרגל, ובניגוד ללפיד שלא מבין בכלכלה, אני כן מבין בכלכלה, וזיהיתי שיש כאן השקעה נכונה", אמר אז נתניהו על מכירת המניות. הוא הוסיף: "אין שום קשר בין המניות שרכשתי ומכרתי לפני שנים לבין רכש הצוללות שהתרחש שנים לאחר מכן. על הרכש הזה החליט הקבינט אך ורק משיקולי ביטחון המדינה".

לדברי נתניהו, "ב-2007, כשהייתי ח"כ ולא חבר ממשלה, השקעתי בחברה פרטית עם טכנולוגיה ייחודית. החברה הזאת לא מייצרת צוללות, היא גם לא מייצרת פלדה, היא אפילו לא מייצרת את האלקטרודות שמסייעות לייצור הפלדה. החברה הזאת רחוקה כמרחק מזרח ממערב מייצור צוללות.

"והנה עוד עובדה שממחישה עד כמה עלילת הדם הזאת היא אבסורדית. ב-2010 מכרתי את המניות בחברה. זה היה שנה וחצי לפני שישראל חתמה על רכישת הצוללת הראשונה בכהונתי זו. זה היה שנתיים לפני שהגרמנים מכרו צוללות למצרים. כך שלא היה שום קשר בין הדברים. זאת עלילה".

"נתניהו הרוויח פי 7 ממכירת המניות"
מידע שהתפרסם בחודש שעבר מציג את רווחי העתק של נתניהו בעקבות מכירת המניות בחברת הפלדה שחלקה בבבעלות בן דודו מיליקובסקי. לפי הדיווח, המניות שאותן רכש נתניהו ב-2007 בסכום של 600 אלף דולר, נמכרו על ידו כעבור שלוש שנים בסכום של 4.3 מיליון דולר - פי שבעה מסכום הרכישה.

הנתונים מסתמכים על דיווח שמסר עורך דינו של נתניהו דוד שמרון לרשויות בישראל סמוך לכניסתו לתפקיד ראש הממשלה ב-2009. לפי דיווח זה, ב-2007, עת שכיהן כיו"ר האופוזיציה, רכש נתניהו 1.7% ממניות חברת NMDM, שניהלה מאוחר יותר עסקים עם תאגיד הצוללות הגרמני טיסנקרופ.

עד היום פורסם שראש הממשלה מכר את המניות ב-2010 בסכום של 4.3 מיליון דולר, אולם כעת מתברר כאמור כי הוא רכש אותן בסכום של 600 אלף דולר. חישוב בשקלים, נתניהו הרוויח מעסקת המכירה 13.2 מיליון שקלים.

גרסת נתניהו כפי שנמסרה בחודש שעבר:
1. ב-2007, כשראש הממשלה רכש את המניות, הוא קנה אותן עם אחרים במחיר השוק ללא כל הנחה.
2. רכישת המניות דווחה במלואה לרשות המסים.

3. ב-31.3.2009, ערב כניסת ראש הממשלה לתפקיד, פנו עורכי דינו של ראש הממשלה לוועדת ההיתרים.

4. ב-18.8.2009 הוועדה נענתה לפנייתו של ראש הממשלה ואישרה את הדברים הבאים:

ראש הממשלה יכול להחזיק במניות למרות כניסתו לתפקיד. הסיבה לכך היא שהוא לא שותף עסקי בחברה אלא משקיע פאסיבי: יש לו אחוז מזערי בחברה ושאין לו חלק בניהולה.

הוועדה אישרה לראש הממשלה לקבל הלוואה מבן דודו לצורך תשלום המס בישראל על הדיבידנד. ההלוואה הוחזרה במלואה שנה לאחר מכן.

5. בדו"ח השנתי שהגיש ראש הממשלה למס הכנסה בשנת 2010 הוא דיווח על מכירת המניות ושילם את מלוא המס כחוק.

6. בהצהרת ההון לסוף שנת 2010 דיווח על המכירה במלואה.

מטעמו של נתניהו נמסר בתגובה לידיעה: "ראש הממשלה שילם על המניות. ראש הממשלה היה משקיע פסיבי בחברה. חלקו בה היה מזערי והוא לא היה מעורב בעסקיה או בניהולה בשום דרך. כל הפעולות הקשורות לעניין דווחו כדין לרשויות המתאימות".

שיך

נושא שלא נקרא על ידי שיך » 16 אפריל 2019, 13:46

דוברות משטרת ישראל:
בעקבות פרסומים על פתיחת בדיקה בנוגע לפרשת המניות של ראש הממשלה בנימין נתניהו, המשטרה מבהירה כי היא אינה אחראית לפרסומים בלתי רשמיים המופיעים מטעם גורמים שונים ועל אחריותם. המשטרה אינה נוהגת להכחיש או לאשר עצם קיומן של חקירות. במקרה רגיש זה ובשל משמעויותיו הציבוריות בחרנו להודיע לציבור כי משטרת ישראל לא פתחה בבדיקה או חקירת הנושא. הגעת פלוני למסור עדות אינה מעידה בהכרח על פתיחה בבדיקה או חקירה".

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 16 אפריל 2019, 14:31

גיא פלג: אין שום דבר חדש בעדות של המאן דהוא.

שיך

נושא שלא נקרא על ידי שיך » 23 מאי 2019, 12:57

שינויים בצוות ההגנה של בנימין נתניהו
עו"ד תל צור לא הגיע להסדר לגבי שכר טרחתו - ופרש. בשלב זה הסנגור שימשיך בליווי של נתניהו בהליך השימוע לפני כתב אישום והבקשות למימון מועדת ההיתרים הוא עמית חדד

סמל אישי של משתמש
ביטחון

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 23 מאי 2019, 22:58

ריח בחירות. יאיר תתכונן לפתוח אשכול ולהורות שזהו האשכול היחיד של הבחירות
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

נרשמתי...!

נושא שלא נקרא על ידי נרשמתי...! » 23 מאי 2019, 23:17

ביטחון כתב:
23 מאי 2019, 22:58
ריח בחירות. יאיר תתכונן לפתוח אשכול ולהורות שזהו האשכול היחיד של הבחירות
אוףףףףףףף אין לי כח!!! ונראה לי לאף אחד אין.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 23 מאי 2019, 23:18

לא צריך. כבר יש
viewtopic.php?f=1&t=15330
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
ביטחון

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 23 יוני 2019, 09:39

דפנה ליאל ב'ערוץ 12': בליכוד הביעו חשש מתוצאות הבחירות הקרובות, שרים בכירים אינם בטוחים שהניצחון "בכיס שלהם" ומדברים על סוף עידן נתניהו.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 23 יוני 2019, 09:51

ביטחון כתב:
23 יוני 2019, 09:39
דפנה ליאל ב'ערוץ 12': בליכוד הביעו חשש מתוצאות הבחירות הקרובות, שרים בכירים אינם בטוחים שהניצחון "בכיס שלהם" ומדברים על סוף עידן נתניהו.

כששמעתי את זה פשוט צחקתי.
מילא אם אתם מביאים איזה הדלפה מהחקירות או ציטוט בשם אומרו, אבל את הידיעה המרעישה הזאת אנחנו שומעים כבר 10 שנים מימי לבני-ברק-מופז-הרצוג-כחלון-גבאי.
אז שיהיה לכם לבריאות ולילה טוב.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
4000

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 23 יוני 2019, 10:34

מי זה כתב:
23 יוני 2019, 09:51
ביטחון כתב:

מילא אם אתם מביאים איזה הדלפה מהחקירות או ציטוט בשם אומרו, אבל את הידיעה המרעישה הזאת אנחנו שומעים כבר 10 שנים מימי לבני-ברק-מופז-הרצוג-כחלון-גבאי.

המציאות וההיסטוריה עד עכשיו נתניהו הפסיד 3 פעמים מול ניצח 4 פעמים אז במה הוא כזה כוסם??הוא סך הכל ניצח פעם אחד יותר ממה שהוא הפסיד!!! זאת הסטטיסטיקה !

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 23 יוני 2019, 10:40

4000 כתב:
23 יוני 2019, 10:34
מי זה כתב:
ביטחון כתב:

המציאות וההיסטוריה עד עכשיו נתניהו הפסיד 3 פעמים מול ניצח 4 פעמים אז במה הוא כזה כוסם??הוא סך הכל ניצח פעם אחד יותר ממה שהוא הפסיד!!! זאת הסטטיסטיקה !

נתניהו אינו קוסם אך אנשי התקשורת הם שפנים.
מי לא זוכר את פרשת הצוללות, כל הפרשנים היו בטוחים ב-100% שנתניהו אבוד.

אני גם חושב שבסופו של דבר נתניהו ימצא את עצמו מאחורי סורג ובריח, אבל במחילה תעשו את זה בצורה מקצועית.
ציטוט כמו שהבאת רק מוריד את רמת האמינות של התקשורת. לא צריך להיות ליכודניק מושבע כדי לנפנף את הידיעה הזאת.

gilonot

נושא שלא נקרא על ידי gilonot » 03 יולי 2019, 17:20

4000 כתב:
23 יוני 2019, 10:34
מי זה כתב:
ביטחון כתב:

לא כל כך נכון.בשיטת הבחירות הנוכחית הוא הפסיד רק פעם אחת ב2006 .ברק ב1999 ניצח בבחירה ישירה רק בזכות קולות הערבים והעובדה היא שלשרון לא הייתה שום בעיה שנה וכמה חודשים אחר כך להחזיק ממשלה עם אותה כנסת בדיוק של 1999 .יוצא שבשיטה העכשיוית ביבי ניצח 3 פעמים ועוד ברציפות מול פעם אחת שהפסיד.

gilonot

נושא שלא נקרא על ידי gilonot » 03 יולי 2019, 17:26

ועוד הרי לכולם ידוע שאם נתניהו היה מסכים להתמודד ב2001 בלי לפזר את הכנסת ההיא,כל תופעת ראשות הממשלה בידי שרון לא הייתה קיימת בכלל.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 04 יולי 2019, 12:05

gilonot כתב:
03 יולי 2019, 17:26
ועוד הרי לכולם ידוע שאם נתניהו היה מסכים להתמודד ב2001 בלי לפזר את הכנסת ההיא,כל תופעת ראשות הממשלה בידי שרון לא הייתה קיימת בכלל.

אז למה כל פרשן טורח לציין את הפחד של ביבי מברק שהצליח לנצח אותו ב-99?

gilonot

נושא שלא נקרא על ידי gilonot » 04 יולי 2019, 15:49

לא יודע,אך דבר אחד ברור-הנצחון של ברק ב99 לא רלונטי להיום כי אין עכשיו בחירה ישירה לראשות הממשלה וכל עניין הוא גודל הגושים הפוליטיים.
תחשוב רק שכל העסק הזה של בחירות חדשות הוכרע על ידי פחות מאלף וחצי קולות הבוחרים.אילו בנט היה נכנס היינו עכשיו עם ממשלה יציבה של 63 חברי כנסת (יהדות התורה הייתה יורדת ל 7 לטובת בנט) וליברמן בחוץ.

סמל אישי של משתמש
ביטחון

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 11 יולי 2019, 10:22

היום כותרת הטור של יוסי אליטוב במשפחה: תם עידן נתניהו

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 14 יולי 2019, 13:21

ביטחון כתב:
11 יולי 2019, 10:22
היום כותרת הטור של יוסי אליטוב במשפחה: תם עידן נתניהו
היי, שיתן לפחות קרדיט לחרד''ל :evil:

קא סלקא דעתך

נושא שלא נקרא על ידי קא סלקא דעתך » 14 יולי 2019, 18:41

לא גרסינן תם עידן נתניהו.

אלא טיים עידן נתניהו.

כבר הפעם הרביעית שנתניהו מופיע על השער הראשי של מגזין TAIM.
הפעם הם מנתחים את כושר הישרדותו, ומהמרים שנתניהו ישאר נתניהו..

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 15 יולי 2019, 16:42

כושר ההישרדות שלו באמת מדהים
הוא מאמין ביכולות שלו ברמות מטורפות

שלח תגובה