טבריה - טרגדיית הבחירות החרדית!!

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 291 פעמים
קיבל תודה: 466 פעמים
יצירת קשר:

Re: טבריה - טרגדיית הבחירות החרדית!!

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

גאליציאנער כתב:
אני פה כתב:
צפו כשרון קובי התלבש על האברך הלא נכון - אקטואליה - חדשות - .zip
תודה רבה על ההעלאה.

עכשיו אני צריך לראות איך אני פותח את זה...
חילוץ בווינראר - WINRAR
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
נתן תודה: 94 פעמים
קיבל תודה: 86 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער »

יאיר כתב:
גאליציאנער כתב:
אני פה כתב:
תודה רבה על ההעלאה.

עכשיו אני צריך לראות איך אני פותח את זה...
חילוץ בווינראר - WINRAR
תודה רבה.
פעם ראשונה שאני מסתדר עם זה...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
משולש
קיבל תודה: 20 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משולש »

שידור חי מהטיילת: היסטוריה בטבריה - "שבת של שלום"
ב'הידברות' ייקמו בשבת הקרובה שב קירוב היסטורית בשליחות גדולי ישראל תחת הכותרת "שבת של שלום בעיר טבריה". היערכות שיא בעיר הקודש שסובלת מחילולי שבת. כל הפרטים ב'בחדרי חרדים'

Print
אברמי פרלשטיין , כ"ט אדר תשע"ט 06/03/2019 10:50
תגיות: טבריה , שבת , הידברות , טיילת

היערכות בטבריה לקראת השבת ההיסטורית היערכות בטבריה לקראת השבת ההיסטורית צילום: באדיבות המצלם

תחת הכותרת 'שבת של שלום' בעיר טבריה, יתכנסו עשרות רבני הידברות שימסרו שיעורי תורה והרצאות חיזוק בכל בתי הכנסת בעיר ורבבות ערכות שבת יחולקו לתושבי העיר, עם סדר התפילות לשבת, סדר זמירות שבת, עלוני חיזוק למען כבוד השבת לצד הענקת תעודת 'שומר שבת' בחתימת גדולי ישראל לעסקים בעיר שיקבלו על עצמם שמירת שבת כהלכתה.

בתקופה האחרונה עלו רבני הידברות לבתי גדולי ישראל, ונחשפו לכאב ולעגמת הנפש על הפרצות החמורות בחומות השבת בארץ ישראל, ולאחרונה בעיקר בעיר הקודש טבריה, עליה נאמר ש'טובה ראייתה', ובה התהלכו גדולי עולם ומצוקי ארץ וחלקם אף נטמנו בין רגבי אדמתה.

לבקשת מרנן ורבנן גדולי ישראל, נרתמו רבני 'הידברות' למהלך קירוב חסר תקדים שיתקיים השבת, ש"ק פרשת פקודי, לחיזוק חומות השבת והרמת קרנה וכבודה בקרב תושבי טבריה, שרבים מהם פנו זה מכבר לארגון בתחינה ובקשה להגיע לעיר ולחזק את תושביה, הידועים בליבם החם והאוהד לכל דבר שבקדושה.

את התכנית המלאה של השבת קירוב הציגו בפני גדולי ישראל יו"ר הנהלת הארגון, הרב אייזיק פריד, יחד עם המנהל הרוחני הרה"ג רבי ישעיהו וינד והרה"ג רבי ירון אשכנזי, מראשי קו ההלכה. ראשי הידברות הדגישו כי המהלך נועד לחזק את חומות השבת ולרומם את קרנה באמצעות פעילות הסברה בדרכי נועם, כולל שיעורי התורה שיימסרו על ידי הרבנים, לצד הפצת ערכות השבת המיוחדות לתושבי טבריה.
ראשי הידברות זכו לברכתם החמה של גדולי ישראל, שהביעו קורת רוח מרובה מהירתמות הארגון לקיום השבת קירוב, שירבה כבוד שמיים וירומם את כבוד השבת בקרב המון העם, במיוחד בעיר טבריה, עליה נאמר במסכת ראש השנה (ל"א ע"א) "וטבריה עמוקה מכולן... אמר רבי יוחנן: ומשם עתידין ליגאל".

רבני הידברות ציינו בפני גדולי ישראל כי עוד לפני השבת המיוחדת כבר מתקשרים רבים מתושבי טבריה להביע הזדהות עם הפעילות למען כבוד השבת ולבקש חומר הסברה וערכות שבת לחלוקה בבניין מגוריהם או לבני משפחה ומכרים, בכדי לקרב אותם לשמירת שבת המסוגלת לכל הברכות.

במסגרת המהלך יגיעו לטבריה עשרות מרבני הארגון, בראשות נשיא הידברות הגר"ז כהן יחד עם אורחי הכבוד האדמו"ר רבי יחיאל אבוחצירא והגאון רבי חיים רבי, שישבתו במקום וימסרו במהלך השבת שיעורי תורה ודברי חיזוק בבתי הכנסת השונים הפרוסים ברחבי העיר.

חוברות של סדר הדלקת נרות שבת הודפסו לקראת השבת

בנוסף יגיעו לשבות בטבריה ולמסור בה הרצאות קירוב ושיעורי תורה הרבנים: הרב יוסף בן פורת, הרב אליהו עמר, הרב ראובן זכאים, הרב שי עמר, הרב עופר שרביט, הרב עמנואל מזרחי, הרב מרדכי חזיזה ועוד שורה של רבנים ומרצים מובילים בארגון הידברות.

לקראת השבת ערך הידברות קמפיין הסברה חסר תקדים בהיקפו בעיר טבריה להגדלת כבוד השבת והנחלת ערכה ברבים, כולל שילוט חוצות במיקומים מרכזיים עם המסר 'שבת של שלום מגיעה לטבריה', ופרטים על מערך שיעורי התורה שיועברו בבתי הכנסת במהלך השבת.

בנוסף חילקו מאות פעילי הידברות ערכות שבת מיוחדות ומושקעות לרבבות מתושבי העיר, כאשר כל ערכה מכילה: סדר הדלקת נרות בהלכה ובאגדה המלא, סדר הקידוש עם מזמורים, סדר הלכות שבת מקוצר, עלון הידברות מיוחד על השבת לתושבי טבריה, ודיסק של הגר"ז כהן על פרשת השבת, מסדרת השיעורים הפופולארית 'פרשה ופשרה'.

לקראת השבת הגדולה, יתקיים ביום חמישי משדר חיזוק מיוחד של הידברות, שיועבר בשידור חי מאולפן שהוקם על הטיילת בשפת הכנרת, כאשר שורה של רבנים ומרצים ידברו על מתנת השבת ושגב קדושתה. במסגרת המשדר יקבלו על עצמם אלפי מאזינים קבלות טובות להתחזקות בשמירת השבת, ושמות המתחזקים יועברו לגדולי ישראל לברכה.

בנוסף, גדולי ישראל חתמו על תעודת הוקרה והערכה אישית ומיוחדת שתוענק על ידי רבני הידברות לעסקים שיקבלו על עצמם שמירת שבת כהלכתה בעקבות מהלך הקירוב בטבריה. בהידברות מדווחים על ביקוש גובר והולך מצד בעלי עסקים באזור טבריה המעוניינים להתחזק בשמירת השבת, שהיא מקור כל הברכות והישועות, ואף לזכות לברכתם של גדולי הדור לשמירה ולהצלחה בס"ד.

סמל אישי של משתמש
משולש

מי האמין שהעיר הנידחת הזו תהפוך להיות הכוכב של מערכת הבחירות האחרונה!!!
אפילו את ליאון ודייטש כבר שכחו מזמן, ורוקנבי מככב ומצליח לשמור על רייטינג כבר כמה חודשים טובים. (אולי שומרים אותו עד אחרי הבחירות הארציות)

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

משולש כתב:מי האמין שהעיר הנידחת הזו תהפוך להיות הכוכב של מערכת הבחירות האחרונה!!!
אפילו את ליאון ודייטש כבר שכחו מזמן, ורוקנבי מככב ומצליח לשמור על רייטינג כבר כמה חודשים טובים. (אולי שומרים אותו עד אחרי הבחירות הארציות)
חייבים לשמור על איזה אופציה בצד בכדי שיוכלו לצעוק געוואלד...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 51 פעמים
קיבל תודה: 324 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון »

זה מעניין לראות כיצד אשכול מתגלגל לו. תחזרו להודעה הראשונה של אשכול זה, ההודעה שלי במקרה, בו אני מבשר לעם ישראל המעין בפורומנו הנכבד על איש עלום ושמו רון קובי וכו' וכו' שנבחר לראש העיר טבריה, והנה עתה, כמדומני שהוא ראש העיר הכי מדובר היום בישראל. הוא מצליח לשמור על כותרות מידי יום ביומו
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

משולש כתב:רון קובי לא ענה לטוקר, מי שכן ענה היה הרב רבי אמנון יצחק • האזינו
17:39 כ״ח באדר א׳ תשע״ט 05.03.2019 קלמן טלר
סערת רון קובי לא נרגעת, בשבוע האחרון הופיע בטבריה הרב רבי אמנון יצחק שליט"א, קובי ניסה לעשות פרובוקציה בכניסה לאולם אך לא הצליח, בתוכנית 'זמן אוויר' חייג מנחם טוקר לרון קובי כדי להבין על מה המהומה, קובי סירב לענות אך מי שכן ענה לטוקר ושוחח איתו באריכות על התופעה ושמה קובי ועל השיר אותו כתב עבורו היה הרב רבי אמנון יצחק שליט"א • האזינו לראיון המלא

http://www.93fm.co.il/radio/522431/
מרתק!

סמל אישי של משתמש
משולש

ביטחון כתב:זה מעניין לראות כיצד אשכול מתגלגל לו. תחזרו להודעה הראשונה של אשכול זה, ההודעה שלי במקרה, בו אני מבשר לעם ישראל המעין בפורומנו הנכבד על איש עלום ושמו רון קובי וכו' וכו' שנבחר לראש העיר טבריה, והנה עתה, כמדומני שהוא ראש העיר הכי מדובר היום בישראל. הוא מצליח לשמור על כותרות מידי יום ביומו
סיפור דומה קרה לי עם אשכול "ליאון ראש העיר" שנפתח בשעה שכולם כבר הספידו אותו, והמשתפים כבר הכינו את חגיגות הניצחון של ברקוביץ...

סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 51 פעמים
קיבל תודה: 324 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון »

משולש כתב:
ביטחון כתב:זה מעניין לראות כיצד אשכול מתגלגל לו. תחזרו להודעה הראשונה של אשכול זה, ההודעה שלי במקרה, בו אני מבשר לעם ישראל המעין בפורומנו הנכבד על איש עלום ושמו רון קובי וכו' וכו' שנבחר לראש העיר טבריה, והנה עתה, כמדומני שהוא ראש העיר הכי מדובר היום בישראל. הוא מצליח לשמור על כותרות מידי יום ביומו
סיפור דומה קרה לי עם אשכול "ליאון ראש העיר" שנפתח בשעה שכולם כבר הספידו אותו, והמשתפים כבר הכינו את חגיגות הניצחון של ברקוביץ...
גם את האשכול הזה זכיתי אני לפתוח, אלא שיאיר מכובדנו שינה את הכותרת לאחרונה ל"חדשות מקומיות ירושלים"
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

ראיון מדהים ומקיף של הרב רבי אמנון יצחק ברדיו 103fm עם הרב אפרים בן צבי על בעיות השעה
https://www.shofar.tv/videos/10703

בתחילתו על רוקנבי

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

גאליציאנער כתב:
יאיר כתב:לפחות לשניהם יש אותה דיעה לגבי דרעי...
אתה פוגע בכבוד רבך בעצם ההשוואה.
לענ"ד.
והנה המראיין בעצמו אומר כדבריי (אמצע דקה 12) והרב מסכים וזורם איתו...
https://www.shofar.tv/videos/10703

סמל אישי של משתמש
משולש

לכבוד חודש אדר אני מציע להחליף את כותרת האשכול:

טרגדיה - טבריית החרידות הבחירית.

סמל אישי של משתמש
מקצועי
נתן תודה: 12 פעמים
קיבל תודה: 54 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מקצועי »

משולש כתב:לכבוד חודש אדר אני מציע להחליף את כותרת האשכול:

טרגדיה - טבריית החרידות הבחירית.
!קזח
אין כלום כי...

ועד
נתן תודה: 16 פעמים
קיבל תודה: 48 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ועד »

אני פה כתב:
כבר הבאתי את זה
e: טבריה - טרגדיית הבחירות החרדית!!
הודעהעל ידי ועד » 28 פברואר 2019, 21:16

תראו מה שמתפרסם היום בהדברות, משהו מעניין, כל הכבוד להם.
https://www.hidabroot.org/article/1122041
מוריי ורבותיי אני מבקש ממכם תכבדו אחד את השני ותאהבו את הקב"ה ותעשו לו נחת רוח

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

אני פה הביא את זה כקובץ לגאליציינער שחסום לאתר

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 72 פעמים
קיבל תודה: 552 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

עיריית טבריה: כך האופוזיציה ניצחה את ראש העיר רון קובי

במשך ארבעה חודשים עיריית טבריה לא תפקדה לאחר שראש העיר החדש רון קובי לא הצליח להקים קואליציה. אמש, הוא נכנע ואישר עם האופוזיציה את כל דרישותיהם לשיבוץ הוועדות בעירייה (בארץ)
פרסום ראשון ב'כיכר השבת': לאחר ארבעה חודשים שבהם עיריית טבריה לא מתפקדת, כאשר אפילו ועדות החובה לא הורכבו, בשל העובדה שראש העירייה רון קובי לא השיג את הרוב הדרוש להרכבת הקואליציה, אמש (שני) בשעת לילה מאוחרת, מינתה האופוזיציה את חברי הוועדות.

בשעת לילה התכנסה מועצת העיר לדון בהצעות חברי המועצה מן האופוזיציה, מסיעות הבית היהודי, כן, ש"ס ולב, לשיבוץ הוועדות "בהתאם לפקודות העיריות ותואם להרכב הסיעות באופן יחסי במועצת העיר", על ההצעה חתמו חברי המועצה רפאל טרבלסי, יוסף בן חמו, דודיק אזולאי, מנשה בן אלישע, דוד אוחנה, יוסי בן דוד, פנחס ועקנין, ויוסי אוקנין. מולם התנגדו חברי סיעתו של ראש העיר.

בגלל הגוש החוסם שנוצר, ראש העיר נאלץ להסכים לכל דרישות האופוזיציה וכך יצא לדרך שיבוץ הוועדות כפי שדרשו באופוזציה.

חבר המועצה רפאל טרבלסי ישמש כיו"ר ועדת מכרזים וועדת ביקורת. ראש העיר לשעבר יוסי בן דוד ישמש כיו"ר ועדת בטחון וכיו"ר הוועדה לקידום מעמד הילד, חבר המועצה מנשה בן אלישע (נציג הגר"ד קוק) ישמש כיו"ר ועדת הקליטה, ועדת נוער וועדת איכות הסביבה, ראש העיר רון קובי ישמש כיו"ר ועדת תכנון ובניה, ועדת החינוך, וכיו"ר ועדת בטיחות בדרכים וכן יו"ר הועדה למאבק בסמים, וזאת כפי הצעת האופוזיציה.

יצויין כי גם בוועדות בהן ישמשו ראש העיר ואנשי סיעתו כיושבי ראש, אין להם רוב והרכבי הוועדות מקנות רוב ברור לאופוזיציה, כך למשל בוועדת תכנון ובניה ועוד.

בנוסף, כיו"ר ועדת הנצחת זכרי נרצחי הטרור ישמש יוסף בן חמו, כיו"ר ועדת הנחות ישמש משה קרוטהמר - הנציג הדתי ברשימת רון קובי, נציג ש"ס יוסי אוקנין ישמש יו"ר ועדת התחבורה, דודיק אזולאי כיו"ר ועדת הרווחה ויו"ר ועדת שמות ורחובות.

גורם חרדי בעירייה אומר ל'כיכר השבת': "ראש העיר רון קובי נאלץ למנות ולשבץ בוועדות הנחשבות יושבי ראש מהאופוזיציה, הוא הפקיר את כל הנושאים החשובים לו, בידי יריביו הפוליטיים. ישיבת המועצה התקיימה הפעם ללא הפעילים מטעמו שמן הסתם עוד לא גילו את עוצמת ההתקפלות שלו".

תגובתו של ראש העיר רון קובי לא התקבלה עד לשעת פרסום הכתבה.

סמל אישי של משתמש
מקצועי

כ.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
אין כלום כי...

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

חחח

ועד
נתן תודה: 16 פעמים
קיבל תודה: 48 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ועד »

איך עברה השבת בטבריה?
מוריי ורבותיי אני מבקש ממכם תכבדו אחד את השני ותאהבו את הקב"ה ותעשו לו נחת רוח

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

סמל אישי של משתמש
הפועלים
קיבל תודה: 3 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי הפועלים »

לאחר עשרות שנים בהם מתקיימת בטבריה תהלוכת ס"ת המסורתית בהילולת רבי מאיר בעל הנס,
הודיע רא"ע טבריה על ביטולה של התהלוכה, במקומה ייערך שייט בספינות עם ס"ת ומסיבה גדולה בחוף הנפרד.
אם היו בני אדם מרגישין במתיקות ועריבות טוב התורה, היו משתגעים ומתלהטים אחריה, ולא יחשב בעיניהם מלא עולם כסף וזהב למאומה, כי התורה כוללת כל הטובות שבעולם, (אוה"ח הק').

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

יש לו סמכות ?
זה לא אצל משרד הדתות או אצל משרד התיירות ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
הפועלים

הלחץ החרדי העיקש על אי מתן אפשרות שלטון בפועל לרון קובי נותן את אותותיו

משרד הפנים בפנייה חד משמעית לרון קובי, ראש עיריית טבריה:
אם לא יאושר תקציב העירייה, משרד הפנים יורה על סיום כהונתם של ראש העיר וחברי המועצה

ראש העיר טבריה, רון קובי, בסכנת הדחה?

כזכור, מאז נבחר לראשות העיר הוא מקיים דיאלוג לוחמני עם חברי המועצה החרדיים/הדתיים ועם הציבור שומר המסורת בעיר. כחלק מכך, הללו לא הצטרפו לקואליציה בראשותו, ולא אישרו לו עד היום, משך כחצי שנה מאז נבחר, את תקציב העירייה לשנת 2019.

עתה נראה, כי משרד הפנים עומד להציב סטופ אדום זוהר להתנהלותו של קובי, ולא יימנע אף מאפשרות של הדחתו ופיזור המועצה הקיימת.

במכתב שנשלח אתמול לראש עירית טבריה רון קובי, מבהיר בועז יוסף, הממונה על מחוז הצפון במשרד, כי הוא צפוי לנקיטת הליכים ע"י משרד הפנים במידה ותקציב העירייה לא יאושר עד לסוף חודש יוני למניינם. בין האפשרויות העולות במכתב: הדחה לראש העיר המכהן רון קובי, או לחברי המועצה או לכל אלה גם יחד – במידה ויוחלט על ועדה קרואה.

"נכון להיום טרם אושר התקציב ברשות ובאם לא יאושר עד ה-30.6.2019 הרי שהמשרד ייאלץ לפעול על פי הוראות סעיף 206 לפקודת העיריות", נכתב לעיריית טבריה ולעומד בראשה. "אני פונה אליך לעשות כל מאמץ לאישור התקציב", כותב בועז יוסף לראש עיריית טבריה, "בכדי שלא ניאלץ לנקוט בהליכים הקבועים בחוק (האפשרות כי יוחלט לסיים את כהונת חברי המועצה ו/או ראש הרשות)".

הממונה מטעם משרד הפנים מדגיש, כי כל הארכה נוספת למועד זה – לא תינתן. האופציות העומדות בפני משרד הפנים הן גם אפשרות של הדחת כלל חברי המועצה ומינוי ועדה קרואה, ובמקביל, קיימת האפשרות של בחירות חוזרות למועצת העיר.
אם היו בני אדם מרגישין במתיקות ועריבות טוב התורה, היו משתגעים ומתלהטים אחריה, ולא יחשב בעיניהם מלא עולם כסף וזהב למאומה, כי התורה כוללת כל הטובות שבעולם, (אוה"ח הק').

סמל אישי של משתמש
קא סלקא דעתך
נתן תודה: 31 פעמים
קיבל תודה: 44 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי קא סלקא דעתך »

מי מביא את התגובות שלו ?

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

לא כ"כ בטוח שזה יעבור, הוא ירוץ לבג"ץ עם טענות על כפיה דתית וכו', ושהכל זה מזימה של שר הפנים אריה דרעי...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
מקצועי

המצוטט כאן כבר פורסם שבוע שעבר, אך משום מה חמק מתחת הראדר של הפורום החשוב:

חברי האופוזיציה בעיר טבריה המורכבת מחברי מועצה חרדים, דתיים וחילוניים הצביעו שוב נגד תקציב העירייה וההצעה של רון קובי נפלה. כזכור, במכתב ששלח בועז יוסף, ממונה משרד הפנים במחוז צפון, כתב לקובי כי נותר כחודש בלבד לאישור התקציב
לאחר המכתב שנשלח על ידי משרד הפנים לראש עיריית טבריה רון קובי ובו הוא מוזהר כי עליו להעביר את תקציב העירייה עד לסוף החודש הבא, ניסה אמש שוב קובי להעלות את תקציב העירייה להצבעה בתקווה כי הפעם יצליח להעבירו.
אלא שהאופוזיציה המורכבת מחברי מועצה חרדים, דתיים וחילוניים הצביעו שוב נגד התקציב, וההצעה נפלה. 9 חברי מועצה מהאופוזיציה הצביעו נגד האישור ואילו רק 6 חברי מועצה הצביעו בעד.
במכתב ששלח בועז יוסף, ממונה משרד הפנים במחוז צפון, כתב לקובי הריני להודיעך כי בהתאם לפקודת העיריות, המועד האחרון לאישור התקציב השנתי לרשות מקומית לשנת 2019 הוא יום א' 30.06.19.
"נכון להיום טרם אושר התקציב ברשות ובאם לא יאושר עד ליום המוזכר, הרי שמשרד הפנים יאלץ לפעול עפ"י הוראות סעיף 206 לפקודת העיריות".
יוסף הוסיף במכתבו, "אני פונה אליך לעשות כל מאמץ לאישור התקציב בכדי שלא נאלץ לנקוט בהליכים הקבועים בחוק" "יובהר כי אין בכוונת משרד הפנים לאשר הארכת מועד לאישור תקציב ברשות המקומית מעבר לתאריך שקבוע בחוק".
אין כלום כי...

סמל אישי של משתמש
הפועלים

ראש עיריית טבריה רון קובי ב'גלי ישראל':
"אנחנו עדיין שוקלים לרוץ לכנסת, יש היתכנות מאד גדולה לזה.
יש לנו סקר בו נשאלו הגולשים מי משקף ימין חילוני, ליברמן או אני, קיבלנו 70%".

ח ח ח... הוא אינו מסוגל להבין שגם החילונים לא סובלים אותו.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

גם אם הוא יבחר, מה הוא יעשה שם?

יצלם כל הזמן בפל' בשידור חי בפייסבוק ויגיד: "אתם מבינים?"...

מי זה
נתן תודה: 47 פעמים
קיבל תודה: 95 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מי זה »

שיצטרף לאורן חזן...

לליברמן לא נראה לי שהוא יצטרף כי קובי נקרא ליכודניק ונמצא כמדומני ביחסים טובים עם הקיסר ביבי.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
מקצועי

jdn

מכין את הקרקע? רון קובי: "ח"כים ורבנים מתחננים שלא יעבירו תקציב"

בפוסט שפרסם הבוקר ראש עיריית טבריה רון קובי הוא מאשים, "שרים בממשלה, חברי כנסת ורבנים מתחננים אל חברי המועצה שלא יעבירו בטבריה תקציב. קובי הוסיף: "אני רוצה שהציבור יבין במי הוא בחר למועצה. יש פה בעיה קשה"
ראש עיריית טבריה רון קובי מאשים היום כי שרים, חברי כנסת ורבנים מתחננים אל חברי המועצה בעיר טבריה שלא לאשר את תקציב העירייה ובכך למעשה יודח קובי מראשות העיר ותוקם וועדה קרואה בעיר.

בפוסט שפרסם הבוקר ברשת החברתית פייסבוק, כותב קובי "שרים בממשלה, חברי כנסת ורבנים מתחננים אל חברי המועצה שלא יעבירו בטבריה תקציב. קובי הוסיף "אני רוצה שהציבור יבין במי הוא בחר למועצה. יש פה בעיה קשה". בסיום דבריו האשים קובי: "אפשר לדמיין מה הבטיחו להם רק כדי לפגוע בראש העיר".
קובי שנבחר לראשות העיר בבחירות המקומיות בשנה האחרונה ומאז לא הצליח להקים קואליציה בעירו וזאת לאחר שהצהיר נגד הציבור החרדי והתריס במהלך כל השנים האחרונות.
זכורה מכל התבטאותו של קובי כי אסור לתת לציבור החרדי להשתלט על העיר ואף קבע מספר באחוזים, אותו יורשו החרדים לאכלס בעיר טבריה.
לפני כחודש, העביר בועז יוסף, ממונה משרד הפנים במחוז צפון, מכתב לרון קובי ובו הוא מבהיר: "הריני להודיעך כי בהתאם לפקודת העיריות, המועד האחרון לאישור התקציב השנתי לרשות מקומית לשנת 2019 הוא יום א' 30.06.19".
"נכון להיום טרם אושר התקציב ברשות ובאם לא יאושר עד ליום המוזכר, הרי שמשרד הפנים יאלץ לפעול עפ"י הוראות סעיף 206 לפקודת העיריות".
אין כלום כי...

שלח תגובה