חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

חיפאי מאושר
הודעות: 28
הצטרף: 26 אוקטובר 2018, 10:01

חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי חיפאי מאושר » 27 אוקטובר 2018, 21:55

הסקרים האחרונים מראים על 'מהפך' גדול בחיפה בסייעתא דשמיא, בו נזכה ש15 שנות רשע ופחד יגיעו לסיומו...
סיוט הבלהות הוא, שהציבור החרדי ב'תמימותו' יעלה את יהב לעוד חמש שנות שלטון טרור. וזאת מהסיבה הפשוטה; יהב 'דרש' מכל קהילה שאינה מסוכסכת איתו באופן רשמי, להצהיר ולהורות לרבים לתמוך בו לראשות העירייה, כשהוא חוזר ו'מזהיר' שכבעבר הוא יעבור ויבדוק את המספרים בקלפיות!!!!
כך שעד היום, רוב הקהילות הורו ברבים לתמוך ביהב. אך בסתר ליבם וב'קול לחש' הם אומרים ומודים "הלוואי, הלוואי שלרגע יהיה כבר מפלה".
בולט יותר הוא האמירה בחסידות סערט ויזניץ שהם אמרו במפורשות ש"אוי ואבוי באם בבנים השקולים-היינו הבניינים שבהם גרים רק חסידי סערט ויזני'ץ, יראו שהציבור תמך בקליש המועמד המובילה..."
תכל'ס!
הבעיה הוא שעקב ההליכה הנפרדת של 'אגודה' ו'דגל', נצרכו ב'אגדות ישראל' להקצין לצד השני מ'דגל' ובגלל זה הם מפמפמים עצמם לדעת על ההצלחה הגדולה בהידברות ובדרכי נועם ושלום, מהלך המשחק לטובת יחצנ"י יהב שאף רוכבים על הגל הזה, והוציאו חוברת שקרית ומדומיינת מסגנון השלטון הקומניסטי וד"ל
בגלל כל הנ"ל, חלק גדול של הציבור החרדי שוכח ומתעלם משנות הריפה והתעללות, ובמקום להיות 'חכמים' ולהבין את מה שעליו לעשות, 'לזרוק' אותו מהכס, עלול לעשות חס ושלום להיפך. השם ישמרנו ויצילנו.

אין כוחנו אלא בפה!
נישא תפילה לאבינו בשמים שיחוס וירחם עלינו
שיתרומם קרן יראי השם בעירנו ונזכה לראות בקרוב בהחלפת שלטון הרשע
קבלת פרקי תהילים להצלחת המערכה הקדושה בחיפה להחלפת שלטון הרשע
http://tehilimyahad.com/mr.jsp?r=jnCZ4tOq8nr

חיפאי מאושר
הודעות: 28
הצטרף: 26 אוקטובר 2018, 10:01

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי חיפאי מאושר » 27 אוקטובר 2018, 22:00

כהמשך להנ"ל
מאמר שמתפרסם באתר JDN
חיים ולדר במתקפה על יונה יהב: "ההתעללות מתוך שנאה גדולה"
מערכת 18.10.2614:11

"הציבור החרדי מתמודד כבר 200 שנה עם אנשים שמיצרים את צעדיו ושמעוניינים שהוא ייעלם או לפחות לא יגדל, אבל עם אדם כזה מורכב ומתוחכם עדיין לא התמודדנו" / חיים ולדר בטור זועם על השקרים של יונה יהב לקראת הבחירות
1.
אם תשאלו אותי, ההתעניינות הכי גדולה שלי בכל מערכת הבחירות לרשויות המקומיות, נמצאת בחיפה. לא רק בגלל שהיא עיר הולדתי, אלא גם בגלל שזהו אחד המקומות היחידים במדינת ישראל בהם יהודים חרדים סובלים משך שנים מראש עיר שמצר את צעדיהם מונע מהם זכויות בסיסיות ופועל בכל כוחו כדי להציק להם, ולמנוע את התפתחותם.

אבל האמת, שיש משהו יותר חזק שמרתק אותי לשם.
הדרך. הדרך המתוחכמת הפתלתלה והערמומית שהוא עושה זאת. מבחינתי זוהי סדנא פסיכולוגית, של מפגש השקר והאמת, מפגש בו לשקר יש כוחות אדירים שכמעט ואיני מצליח לפענחם.

העובדה שיש אנשים, ואפילו חלק מהקוראים אומרים לעצמם: "אוקיי, הוא אמנם מ"שינוי", אז אולי צריך ללכת איתו אחרת, לא ראש בראש. העובדה שמתפרסמות לעיתים קרובות תמונות שלו עם יהודים חרדים שאת צעדיהם הוא מיצר, והכי הכי, העובדה שחלק מהחרדים תומכים בו היא בעיני חידה בלתי מפוענחת. חידה שפתרונה שווה את הטור הזה.

אני אומר לכם: הציבור החרדי מתמודד כבר 200 שנה עם אנשים שמיצרים את צעדיו ושמעוניינים שהוא ייעלם או לפחות לא יגדל, אבל עם אדם כזה מורכב ומתוחכם עדיין לא התמודדנו. עם אדם שמצליח ליצור כזה בלבול וסכסוך פנימי, שהעלה את המושג "הפרד ומשול" לרמה של אומנות שהייתי פותח פקולטה להבנתה, כזה דבר עוד לא היה.


כי בשביל "הפרד ומשול" ציבורי אתה צריך לתת לחלק מהציבור ממון ותשורות כדי לשסות אותו בחלק השני. הוא מצליח עם השיסוי מבלי לשלם את המחיר! זה משהו ששווה ללמוד.

2.
עם כל הכבוד לזה שאני מהעדה החיפאית, כבר שלושים שנה אני לא שם, ועדיין לא חי את המקום כמו תושבי חיפה. לכן משהגיעה לידי, חוברת שפרסם ראש עיריית חיפה, המציגה את הדברים הרבים שהעניק לציבור החרדי בחיפה, אמרתי לעצמי "אולי פספסת פה משהו"?
היו שם תמונות של מבנים וגנים ובתי ספר עם המון חרדים שמצטלמים עם ראש העיר עד שבשלב מסויים עוברת מחשבה במוח "אולי לא כצעקתה".

אך אז, אני רואה את "מתנ"ס חיפה". ברחוב השילוח פינת ביתר. ראש העיר מתגאה שנתן לתושבי חיפה מתנ"ס, וכשאתם רואים את הבניין אתם אומרים לעצמכם "בא הנה, בניין בניין נתן להם".

אבל זה אתם. לא אני.
כי אני מחיפה ואף אחד לא יספר לי שאת הבניין הזה ראש העיר נתן לחרדים. המבנה הזה שימש כסמינר חרדי שלושים שנה לפני שיונה יהב היה ראש עיר, הוא גם עבר למבנה חדש 15 שנה לפני שיונה יהב הפך ראש עיר, אז הוא יכול לספר לכל העולם שהוא נתן בניין לחרדים. הוא לא. זה היה שלהם.

וכשאני מברר את העניין אצל החברים שלי מחיפה מסתבר שלא רק שהוא לא נתן. הוא לקח חצי מהבניין בשביל יוצאי ברית המועצות, שבכלל צריכים לבוא לשם משכונות אחרות.

ואת זה מציג ראש העיר כדאגה לתושביה החרדים של חיפה.
רק לאחרונה כתב מבקר המדינה כי לעיריית חיפה יש תשעים מבנים לא מאוכלסים אבל ליונה יהב דחוף לקחת חצי בניין עבור יוצאי ברית המועצות משכונות אחרות ובלבד שהחרדים לא יפרחו.

3.
בעמוד אחר מציג ראש העיר את מתנ"ס נוה שאנן.
"למרות קשיים משפטיים החליטה עיריית חיפה להתחיל בפעילות המיועדת לציבור החרדי במשך מספר ימים בשבוע עד לסיום התהליך המשפטי…"

מה אתם מבינים מזה?
היו בעיות משפטיות. אנשים רעים הלכו נגד הציבור החרדי, אבל ראש העיר שלנו, לא אחד שייכנע לאנשים רעים שרוצים להצר את צעדיו של הציבור החרדי. "למרות קשיים משפטיים החליטה עיריית חיפה להתחיל בפעילות המיועדת לציבור החרדי…

ראש העיר שוכח לדווח שהמתנ"ס נבנה בכספי מפעל הפיס עם השלמה של עמותת הקהלה ב"נווה שאנן" וכבר אוכלס על ידי הציבור החרדי. ומי שפתח נגדם במלחמת עולם ואף הצליח לגרש אותם משם זה, נחשו מי, ראש העיר עצמו.

הוא החזיר את כספי מפעל הפיס!!! העמותה בלית עתרה לבית המשפט . שם נאמרו לו דברים קשים ובית המשפט המחוזי הכריח ממש (אפי' עוד לפני שהוא נותן הכרעה) את ראש העיר לתת לציבור החרדי יומיים בשבוע.

ואת התבוסה הזו מציג ראש העיר בחוברת שלו כפעילות למען תושבי העיר. מילא אתה נלחם ומיצר לאנשים. אבל להציג משהו רע שעשית כמשהו טוב ונאצל? זה דבר נדיר וחסר תקדים עליו כתבתי בפתיחת הטור.

4.
מה תגידו? הוא מציק רק לליטאים. בגלל מיכי אלפר שהולך נגדו.
טבעי היה שכדי להוכיח זאת הוא יפנק את החלק הזה מהציבור החרדי שהולכים איתו למרות הכל ומגיעים כמובן לכל הזמנה להרמת כוסית ?
וכאן החידוש הגדול שלו: בשביל "הפרד ומשול" אתה לא צריך לתת כלום גם לאלה שאתה רוצה לקחת לצדך.

קחו למשל את מוסדות סערט ויזניץ יש להם פינה חמה בליבי (בילדותי נהגתי לשהות בהם רבות, אם בטיש של הרבי זצוק"ל ואם במקהלה של חיים בנט). הם ציבור ותיק שעד היום הלך עם יונה יהב.

בחוברת רשום שראש העיר לא הסתפק בבניין הת"ת החדש אלא דאג גם לחצר אחורית רחבת ידיים בעלות מאות אלפי שקלים.
רק מה? הסיפור אחר לחלוטין. בשנת 2003 (לפני 15 שנים) ניתנה אחרי השתדלות רבה הקצאה לת"ת סערט ויזניץ. בשנת 2008 ביטל להם את ההקצאה. ב2011 ההקצאה חזרה רק לאחר שאנשי החסידות פיטרו מישהו שלא נראה לו. אבל תקציב? זה לא. ראש העיר אינו נותן שום תקציב של תברי"ם לחרדים. זה ברור לכולם.

מי שהביא להם תקציב ממשרד החינוך על סך 6.50000 שקל בסוף 2011 היה נציג דגל הרב מיכי אלפר (מתוך 7,200,000) לאחר מכן. ראש העיר קיבל את הכסף אבל לא מימש אותו, ובמילים אחרות שמר אותו לעצמו ובלבד שלא ייבנה בית הספר.

עד 2015 יהב סירב לדבר על זה.
רק ב2015 הוציא ראש העיר מכרז, ובינתיים המחיר עלה ל11 מיליון. משלחת החסידות מגיעים לראש העיר והוא אומר להם "אין לי שלוש מיליון שקל להשלים", וזאת כשכולם יודעים שיש לו 42 מיליון ממפעל הפיס, ושחלק מהם מגיע לציבור החרדי. הוא פשוט משיב ריקם פניהם של האנשים הכי נאמנים לו.

רק לפני חצי שנה, (2018) אנשי סערט ויזניץ מצליחים לארגן בעצמם את הכסף ובאמצעות חברת "יפה נוף" מתחילים בבניה, כשעתיד הבניה לוט בערפל. בקיצור אין באמת בית ספר חדש. אין באמת גנים חדשים. מה שכן יש חצר "רחבת ידיים" לבניין הישן שעלתה לו בדיוק את מחיר האספלט.

זה המצב בחיפה. 15 שנה (בדיוק הזמן שהוא ראש עיר) לקח ליונה יהב לאשר אלא את כיתות הגן (שאותם הוא מכנה "בניין הת"ת החדש"), ורק כעת יצאו לבניה מבלי שהוא ישקיע בהם פרוטה.

5.
ויש את חסידות בעלז. שהבינה שהקצאה לא תקבל וגם לא כסף לבניה.
מה עשו רכשו את "בית התעשיה".
עוד לפני 40 שנה היה בית התעשיה בנין חצי נטוש ולאט אט הפך לנטוש לגמרי. בעלז קנו אותו במיליוני שקלים. על חשבונם. כדי לעשות להם בית ספר לבנות. פה יהב כבר לא יכול לעשות כלום.

נראה לכם?
הוא יצא כנגדם במלחמת עולם? שלח פקחים והוציא צו סגירה בטענה כי מדובר במבנה תעשייתי, ומבנה לשימור. וכי היעוד אינו לבית ספר
במהלך המשפט התברר כי 10 שנים לא ביקרו פקחים במבנה, וכי היה שם מתנ"ס (חילוני) עירוני ואיש לא טרח להוציא נגדו צו, כמו כן, הפרט היחיד לגבי השימור הוא שצריך לשים שלט שהמבנה שימש מפקדה במלחמת השחרור. בית המשפט אישר את השימוש.
יהב לא ויתר והלך לערעור. וגם שם הוא נזרק מכל המדרגות.

6.
אני יכול לספר לכם כאן סיפורים מסמרי שיער על כל עמוד ועמוד בחוברת ששמה "האמת בחיפה". על איש שלא הוציא תקציב אפילו על כיתה אחת לציבור החרדי שמעולם לא קיים ישיבה בעיריה על בניית כיתות, הרס מבנה הישיבה קטנה בברוטאליות והזניח את התשתיות בשכונת הדר

על ת"ת דרכי אבות של צאנז שקנו בכספם מבנה בחליסה מתחת הגשר (רק חיפאים מבינים . תחתית של התחתית) אפילו מדרגות הוא לא אישר. כעת לפני בחירות הבטיח להם מבנה צמוד. אין לו שום בעיה להבטיח.
מה שאני מבטיח לכם שלא שמעתם אפילו עשרה אחוז מהאטימות מהנישול מההתעלמות מהרדיפה ומההתעללות שעובר הציבור החרדי בחיפה. גם אלה שלא רוצים לצאת נגדו כי פוחדים.

7.
אך מה שעולה מכל זה הוא שאלה אחת גדולה. ענקית.
מילא אתם, אלה שרחוקים מחיפה, לא חיים את ההתעללות הזו שחייבת להיות מתוך שנאה גדולה ואולי חשש גדול מהחרדים.

ברם, השאלה הגדולה היא איך זה שיש תושבים חיפאיים שקצת מבולבלים. שאומרים "אולי צריך ללכת איתו בדרך אחרת", שלא סגורים על זה שאף חרדי לא מקבל כלום, ולא רק שלא מקבל, גם אם הוא קונה בעצמו לוקחים לו ונלחמים בו. איך דבר כזה יכול לקרות.

איך ייתכן שלמפלגות מסויימות יש פרצוף לבוא להורים של בית הספר בקרית שמואל אחרי 15 שנות רדיפה ולאחר שיהב בכניסתו לתפקיד נטל את הקרקע שהקצה מצנע לבית הספר והילדים סובלים ממצוקת מקום נוראה ולומדים במרתפים ולומר להם: "הכל בגלל שמיכי אלפר נלחם בו. תראו שאיתנו זה יהיה אחרת".

עם סערט ויזניץ מגדולי תומכיו, 15 שנה זה לא היה אחרת, למה שיהיו מי שיחשבו שזה ישתנה פתאום?

יש לי רק תשובות חלקיות לשאלה הזו, את התשובות המלאות אקבל יום אחרי הבחירות.
אם מיכי אלפר האיש שאני מלווה כמה שנים, ואני מוכן להעיד עליו שהוא היחיד שנלחם למען תושבי חיפה והיחיד שמשיג יותר מכל מלחכי הפינכא, בגלל היכולת שלו לשלב בין נעימות לנחישות. ובעיקר משום שהוא חרוץ. אחד שעובד. תואם גפני, ובכן אם הוא ייזכה לקולות תושביה החרדים של חיפה, תנוח נפשי, אדע שעדיין בני האדם הם לא כאלה שניתן לצחוק עליהם, להשפיל אותם לרמוס אותם ולהצר את צעדיהם, אך גם לשלוט על מוחם ולגרום להם להאמין של אכך הדבר.

אך אם חלילה התוצאה תהיה אחרת, אצטרך לעמול קשה כדי לחקור, מה קרה כאן. להגיע למסקנה שאכן ישנה אפשרות להשפיע על התודעה הפנימית של האדם. לגרום לו לחשוב ההפך מכפי שרואות עיניו. מכפי שהמציאות היומיומית שלו ושל ילדיו ושל קהילתו מספרת לו .

חיפאי מאושר
הודעות: 28
הצטרף: 26 אוקטובר 2018, 10:01

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי חיפאי מאושר » 27 אוקטובר 2018, 22:04

אפשר להצטרף לקבלת פרקי תהילים להצלחת המערכה הקדושה להחלפת שלטון הרשע והפחד באמצעות 'קו טלפון' מיוחד
0772265672
השתדלו והרבו תחינה ובקשה
מי שענה לאליהו בהר הכרמל הוא יעננו...

סמל אישי של משתמש
כוכב
הודעות: 839
הצטרף: 04 נובמבר 2014, 22:06
מיקום: נע ונד
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 2 פעמים

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי כוכב » 27 אוקטובר 2018, 22:05

נשאר לכם רק להגיד תהילים
כי אין לכם סיכוי אחר...

סמל אישי של משתמש
כוכב
הודעות: 839
הצטרף: 04 נובמבר 2014, 22:06
מיקום: נע ונד
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 2 פעמים

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי כוכב » 27 אוקטובר 2018, 22:06

אגב ראיתי היום סקר שדגל בחיפה לא עוברים את אחוז החסימה.
מה שנקרא תתחילו לקפל את הדגל...

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה
הודעות: 3939
הצטרף: 15 פברואר 2016, 19:43
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 1 פעם

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 27 אוקטובר 2018, 22:11

כוכב כתב:אגב ראיתי היום סקר שדגל בחיפה לא עוברים את אחוז החסימה.
מה שנקרא תתחילו לקפל את הדגל...
דווקא אגודה עצמם הם אלו שחוששים שלא יעברו את אחוז החסימה.

סמל אישי של משתמש
ביטחון
הודעות: 1320
הצטרף: 18 אפריל 2018, 11:46
נתן תודה: 25 פעמים
קיבל תודה: 85 פעמים

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 27 אוקטובר 2018, 23:50

לחשוש זה טוב, מי שמוציא את השמועה שחוששים, זו אגודה בעצמם. מה יותר טוב מזה בשביל לדרבן לעבוד.

אבל אצל הליטאים, זה קשור לסקר האמין הזה והבלתי תלוי. הם רחוקים רחוקים מאחוז החסימה, כלפי מטה. עוד כישלון ניכר של גפני בכל הקשור לבחירות המוניציפליות האלו, שיש בוקה ומבולקה בכל רחבי הארץ ברשימות וה=במועמדים המזוהים עם דגל התורה, משהו שאף פעם עוד לא היה.
וכשגפני לא ישובץ לרשימה לכנסת הבאה, תבינו מי היה בש.ג. שמשלם את המחיר.

ולגבי חיפה:

בליטנטל הוא מאוד ותיק יש לחילוניים רבים הערכה כלפיו ולכן הם עוברים את אחוז החסימה.

אלפר לעומת זאת חזק רק בקרב בני עדתו למרות שהוא חרוץ.

ולגבי ולדר - בתכלית הוא צודק, זה שלטון של פחד וגם החסידים בסתר לבם מתפללים שיהב יחזור לעשות לביתו.
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

חיפאי מאושר
הודעות: 28
הצטרף: 26 אוקטובר 2018, 10:01

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי חיפאי מאושר » 28 אוקטובר 2018, 14:34

הישועה בדרך....
חיפה • חיזוק למועמדת הנתמכת ע"י 'דגל': עציוני פרש לטובת קליש
דוד גולדברג18.10.2811:15
המועמד לראשות העיר חיפה דוד עציוני פרש מהמרוץ וחתם על הסכם לשיתוף פעולה עם המועמדת עינת קליש-רותם. שליש: "נשמור על הסטטוס קוו הקיים והאינטרסים של העיר חיפה ותושביה". עציוני: "החלטתי לשים את האגו שלי בצד ולעשות לטובת העיר"
המועמד לראשות העיר חיפה דוד עציוני פרש הבוקר (יום א') מהמרוץ וחתם בשעת בוקר מוקדמת על הסכם לשיתוף פעולה עם המועמדת של מפלגת העבודה עינת קליש-רותם. אם קליש-רותם תיבחר, כך סוכם, יכהן עציוני כסגן ראש העיר חיפה ויהיה אחראי על הקשר עם משרד האוצר ושאר משרדי הממשלה לטובת גיוס כספים לעיר. עציוני היה בעבר עוזרו האישי של שר האוצר משה כחלון. בסוף השבוע פורסמו סקרים לפיהם קליש-רותם מנצחת את יהב בסיבוב ראשון.

לפי סקרים אחרונים שהתפרסמו בוואלה וברדיו חיפה, קליש-רותם מובילה על יונה יהב, והחבירה של עציוני אליה עשויה לחזק אותה עוד יותר.

קליש-רותם פרסמה הבוקר ציוץ בטוויטר, ובו הודיעה על המהלך: "לילה דרמטי. המועמד לראשות העיר דוד עציוני הסיר מועמדותו והודיע על תמיכה בי. יחד איתו הועברו עוד שלושה הסכמים קואליציוניים, כולל סיעת הקהילה האתיופית", כתבה. מאוחר יותר הוסיפה כי "הודעת התמיכה של עציוני בי מקרבת אותנו צעד משמעותי נוסף לשינוי בחיפה והחלפת ראש העיר. הקואליציה הרחבה בראשותי נותנת ביטוי לכלל הציבור בחיפה ומצביעה על ההסכמה הרחבה שהושגה, תוך שמירה על הסטטוס קוו הקיים והאינטרסים של העיר חיפה ותושביה״.


הבוקר מסר עציוני: "הדבר היחיד שתמיד עמד לנגד עיניי הייתה טובת העיר והצורך העז בשינוי. תמיד אמרתי שלא אפחד לקבל החלטות קשות ואמיצות. החלטתי לשים את האגו שלי בצד ולעשות לטובת העיר. החבירה לעינת תאפשר לנו להביא עתיד חדש, צעיר ומבטיח לחיפה, ולסיים את כהונתו של יונה יהב כראש העיר. אנחנו ממשיכים לרוץ למועצת העיר ומתכוונים להיות כוח משמעותי".

כזכור, בית המשפט העליון הפך ביום שני את החלטת בית המשפט לעניינים מנהליים בחיפה וקבע כי ד"ר עינת קליש רותם תוכל להתמודד על ראשות עיריית חיפה וכי רשימת "חיים בחיפה" שבראשותה תוכל להתמודד למועצת העיר. בהחלטתם כתבו השופטים כי החליטו לקבל את העתירה של קליש רותם ומפלגת העבודה.

ההחלטה לפסול את קליש רותם מלהתמודד התקבלה בבית המשפט המחוזי משום שמפלגת העבודה הגישה למעשה שתי רשימות למועצת העיר, דבר אשר אסור על פי החוק. בחודש שעבר הודיע מנהל הבחירות בחיפה על פסילת הרשימה שהגישה מפלגת העבודה לבדה, וכפועל יוצא, גם על פסילת מועמדותה של קליש רותם.

בשבוע שעבר התראיינה קליש-רותם לאתר 'ווינט' ונשאלה על ההסכים שחתמה ה'דגל התורה' והשיבה בגאווה כי: "הבטחתי לחרדים הבטחות מרחיקות לכת. הבטחתי להם שהם יקבלו את מה שמגיע להם באופן יחסי כמו כל האוכלוסייה, שומו שמיים. אני גאה בהסכם הזה, יהיו עוד הסכמים. אני אומרת לכם שהולכת להיות פה עירייה מדהימה, של אנשים מקצועיים, יסודיים, אנשים שהולכים להנהיג את העיר הזאת לעתיד הרבה יותר טוב".

חיפאי מאושר
הודעות: 28
הצטרף: 26 אוקטובר 2018, 10:01

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי חיפאי מאושר » 28 אוקטובר 2018, 15:39

יש הרבה חומר מעניין בעניין הבחירות
המעוניין להעלות את זה לאתר לתועלת הציבור
נא לשלוח אלינו מייל ואעביר לו את החומר להעלות לאתר
נותנים צאנ'ס לחיפה... <aa040404aa@.

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13889
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24
קיבל תודה: 4 פעמים

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 28 אוקטובר 2018, 16:41

אי אפשר לכתוב כאן מייל.

חיפאי מאושר
הודעות: 28
הצטרף: 26 אוקטובר 2018, 10:01

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי חיפאי מאושר » 29 אוקטובר 2018, 15:00

[quote="חיפאי מאושר"]הסקרים האחרונים מראים על 'מהפך' גדול בחיפה בסייעתא דשמיא, בו נזכה ש15 שנות רשע ופחד יגיעו לסיומו...
הסקרים מעודדים, הנתונים מחמיאים. גם עציוני מצטרף לקליש...
נראה שבס"ד החלפת שלטון רשע והפחד בחיפה קרובה מתמיד.
לצערנו, מנהלי המוסדות והעסקנים מפחדים ובצדק לצאת בגלוי נגדו, וד"ל.
ההזדמנות כולה שלנו!!!
אלו הגרים בבניינים ה'צבועים', הם באמת בבעיה רצינית. אך חוץ מהם;
כולנו יחד בלא קשר לאיזה מפלגה הורו רבותינו לבחור,
מתחת לפרגוד נתאחד כולנו לנצל את זכותנו התורנית והדמוקרטית
להזיז את ראש עיריית הטרור והפחד אחר כבוד ממקומו ...
"מקווה שאנ"ש שלא גרים בבניינים ה'צבועים' מבינים מה עליהם לעשות!"
מדברי אחד ממנהלי הקהילות החשובים בעירנו.
יחד עם זה, לצד ההשתדלות להסביר חברים ומכרים לא לתמוך ביהב. ממשיכים להתפלל;
אפשר להצטרף לקבלת פרקי תהילים להצלחת המערכה הקדושה להחלפת שלטון הרשע והפחד באמצעות 'קו טלפון' מיוחד
0772265672

חיפאי מאושר
הודעות: 28
הצטרף: 26 אוקטובר 2018, 10:01

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי חיפאי מאושר » 29 אוקטובר 2018, 21:51

אפשר להצטרף לקבלת פרקי תהילים להצלחת המערכה הקדושה להחלפת שלטון הרשע והפחד באמצעות 'קו טלפון' מיוחד
0772265672
מעל עשרה ספרי תהילים נאמרו כבר ע"י כלל תושבי חיפה להצלחת המערכה הקדושה להחלפת שלטון הרשע והפחד. תודתנו לכל אלו שהפיצו את המייל/הדפיסו את המודעות, יעזור השי"ת עוד ועוד עד לניצחון יראי השם וחושבי שמו.
התקשרו עכשיו 0772265672
נא לפרסם; כמה מרבני העיר שליט"א בקשו שביום הבחירות הגורליות יאמרו כלל התושבים אחר התפילה את פרק קמ שבתהלים המסוגל...

חיפאי מאושר
הודעות: 28
הצטרף: 26 אוקטובר 2018, 10:01

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי חיפאי מאושר » 29 אוקטובר 2018, 21:52

{א} לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד: {ב} חַלְּצֵנִי ה' מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי: {ג} אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת: {ד} שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה: {ה} שָׁמְרֵנִי ה' מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי: {ו} טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה: {ז} אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה ה' קוֹל תַּחֲנוּנָי: {ח} אלהים אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק: {ט} אַל תִּתֵּן ה' מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה: {י} רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ יְכַסֵּמוֹ: {יא} יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ: {יב} אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת: {יג} יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה ה' דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים: {יד} אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:

משיב.
הודעות: 760
הצטרף: 01 ספטמבר 2018, 23:40
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 19 פעמים

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 30 אוקטובר 2018, 07:01

פגשתי בימים האחרונים כמה חיפאים, (גערר, צאנזר) כולם מסכימים שיונה יהב רשע מרושע ומיחלים למפלתו. הסיבה שרשמית תומכים בו כי הוא נקמן!, היה נראה בהתחלה שהוא מנצח והחשש שאם לא יהיו לו קולות באזורים החרדיים הרדיפה תהיה יותר גדולה. ככל שהסקרים נוטים לרעתו כך גם הציבור פחות חושש ויותר יצביעו לעינת קאליש.

חיפאי מאושר
הודעות: 28
הצטרף: 26 אוקטובר 2018, 10:01

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי חיפאי מאושר » 30 אוקטובר 2018, 14:39

משיב. כתב:פגשתי בימים האחרונים כמה חיפאים, (גערר, צאנזר) כולם מסכימים שיונה יהב רשע מרושע ומיחלים למפלתו. הסיבה שרשמית תומכים בו כי הוא נקמן!, היה נראה בהתחלה שהוא מנצח והחשש שאם לא יהיו לו קולות באזורים החרדיים הרדיפה תהיה יותר גדולה. ככל שהסקרים נוטים לרעתו כך גם הציבור פחות חושש ויותר יצביעו לעינת קאליש.
אפשר להצטרף לקבלת פרקי תהילים להצלחת המערכה הקדושה להחלפת שלטון הרשע והפחד באמצעות 'קו טלפון' מיוחד
0772265672

מענהלשון
הודעות: 265
הצטרף: 04 דצמבר 2012, 17:58

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי מענהלשון » 30 אוקטובר 2018, 18:14

אחוז החסימה צפוי להיות כ 3000 קולות.
דגל בחוץ, אגו"י בספק.
בריצה משותפת היו מקבלים 2.

ליטאי
הודעות: 460
הצטרף: 04 דצמבר 2017, 20:25

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי ליטאי » 30 אוקטובר 2018, 18:15

אם העיר תישאר ללא נציגות חרדית זה יהיה פשע שאין כדוגמתו (רק השאלה של מי).

א יודעלע
הודעות: 1859
הצטרף: 01 מרץ 2014, 20:40
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 18 פעמים

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 30 אוקטובר 2018, 18:17

של שני הצדדים כאחד.

ליטאי
הודעות: 460
הצטרף: 04 דצמבר 2017, 20:25

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי ליטאי » 30 אוקטובר 2018, 18:18

שוב יהב דפק את החרדים, אפילו אם ברגעיו האחרונים.

חרדים לשלום
הודעות: 371
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 19:43
מיקום: בני ברק
קיבל תודה: 1 פעם

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי חרדים לשלום » 30 אוקטובר 2018, 18:32

משיב. כתב:פגשתי בימים האחרונים כמה חיפאים, (גערר, צאנזר) כולם מסכימים שיונה יהב רשע מרושע ומיחלים למפלתו. הסיבה שרשמית תומכים בו כי הוא נקמן!, היה נראה בהתחלה שהוא מנצח והחשש שאם לא יהיו לו קולות באזורים החרדיים הרדיפה תהיה יותר גדולה. ככל שהסקרים נוטים לרעתו כך גם הציבור פחות חושש ויותר יצביעו לעינת קאליש.
כמה שהוא נקמן, יותר גרוע מכפי שהוא היום כבר לא יכול להיות. ואני אומר מידיעה ברורה, שחוץ בגור וסערט ויז'ניץ שרצים אתו ממניעים אידיאולוגיים (סערט כי יש להם את הצוואה של הרבי הקודם שצריך ללכת בדרכי שלום ולא להילחם בראש עיר מכהן, וגור כי ליצמן חייב לו הכרת הטוב אישית ובכך הוא מוכר את כל החסידים) כל החסידויות האחרות, שנאמדים בקרוב ל=1000 קול בוחרים לקאליש, הגם שלא רשמית ובקול.

חרדים לשלום
הודעות: 371
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 19:43
מיקום: בני ברק
קיבל תודה: 1 פעם

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי חרדים לשלום » 30 אוקטובר 2018, 18:34

גם יהב בחוץ לפי כל הסקרים. כך שגם אם ההליכה של דגל בנפרד מחקה אותם, מגיע להם יישר כח גדול!

א צענטער
הודעות: 85
הצטרף: 22 אוקטובר 2018, 17:46

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי א צענטער » 30 אוקטובר 2018, 19:26

חיפה אוחזת כבר ב-8.5% יותר מהבחירות הקודמות

מענהלשון
הודעות: 265
הצטרף: 04 דצמבר 2012, 17:58

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי מענהלשון » 30 אוקטובר 2018, 19:33

א צענטער כתב:חיפה אוחזת כבר ב-8.5% יותר מהבחירות הקודמות
40% בחיפה עכשיו, יגיע לכ 50% בסוף יום, בפעם קודמת 36%.
אחוז החסימה 3000 קולות. לכנסת היו ביחד 4900. ספק גדול אם יהיה לאגו"י מנדט לדגל אין. שס יכניסו 1 אם יביאו את מה שהיה להם לכנסת כ3400, אם הם נחלשים (כמו שמראים הסקרים) גם הם בחוץ.

א צענטער
הודעות: 85
הצטרף: 22 אוקטובר 2018, 17:46

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי א צענטער » 30 אוקטובר 2018, 19:37

גם בתל אביב יש אחוזי הצבעה גבוהים הרבה יותר מהפעם הקודמת

אברהם משה
הודעות: 853
הצטרף: 10 אוקטובר 2018, 02:39

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 30 אוקטובר 2018, 19:41

באחוזי ההצבעה בחיפה דגל מחוץ למשחק , אין לי כמעט ספק בכך , שאלה גדולה על אגודת ישראל , בשס אני פחות מבין.

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה
הודעות: 3939
הצטרף: 15 פברואר 2016, 19:43
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 1 פעם

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 30 אוקטובר 2018, 19:57

מבחינת הראשות למי תורם אחוז ההצבעה המטורף הזה?

אברהם משה
הודעות: 853
הצטרף: 10 אוקטובר 2018, 02:39

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 30 אוקטובר 2018, 20:02

אין לי מושג

חיפאי מאושר
הודעות: 28
הצטרף: 26 אוקטובר 2018, 10:01

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי חיפאי מאושר » 30 אוקטובר 2018, 20:04

מענהלשון כתב:
א צענטער כתב:חיפה אוחזת כבר ב-8.5% יותר מהבחירות הקודמות
40% בחיפה עכשיו, יגיע לכ 50% בסוף יום, בפעם קודמת 36%.
אחוז החסימה 3000 קולות. לכנסת היו ביחד 4900. ספק גדול אם יהיה לאגו"י מנדט לדגל אין. שס יכניסו 1 אם יביאו את מה שהיה להם לכנסת כ3400, אם הם נחלשים (כמו שמראים הסקרים) גם הם בחוץ.
למעלה מעשרים! ספרי תהילים נאמרו כבר ע"י כלל תושבי חיפה להצלחת המערכה הקדושה להחלפת שלטון הרשע והפחד...
הזמן הולך ואוזל, אחוז ההצבעה הולך וגובר ומעמיד בסכנה המשך קיומה של הנציגות החרדית במועצה. עוד שעתיים נשארו עד לסיום המערכה.
עשו ככל שביכולתכם. עורו נא התעוררו נא, לבקש רחמים ותחנונים.
התקשרו עכשיו 0772265672

ליטאי
הודעות: 460
הצטרף: 04 דצמבר 2017, 20:25

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי ליטאי » 30 אוקטובר 2018, 20:05

כמה אחוזים היו שם בעבר?

אברהם משה
הודעות: 853
הצטרף: 10 אוקטובר 2018, 02:39

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 30 אוקטובר 2018, 20:13

עזבו מבחינת דגל העסק גמור , נותר להחזיק אצבעות לאגודה שגם בספק גדול וענק , עצוב עצוב אם בסוף אף אחד לא יכנס בגלל הפילוג.

אברהם משה
הודעות: 853
הצטרף: 10 אוקטובר 2018, 02:39

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 30 אוקטובר 2018, 20:14

מישהו חושב ברצינות שלדגל יש 3000 קולות בחיפה ? זה המספר בערך של אחוז החסימה.

אברהם משה
הודעות: 853
הצטרף: 10 אוקטובר 2018, 02:39

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 30 אוקטובר 2018, 20:15

איזה מצחיקים , אם דגל לא עוברת , ולדעתי היא לא עוברת , לא יעזור נצחון של קליש , לא נעים להישאר ללא נציגות , ועוד בגלל פילוג.

מענהלשון
הודעות: 265
הצטרף: 04 דצמבר 2012, 17:58

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי מענהלשון » 30 אוקטובר 2018, 20:29

תראו מה עושה מחלוקת.
פעם קודמת הלכו ביחד שס ג ודגל, וקיבלו 4 מנדטים. כיום היו מקבלים 3 בגלל אחוז ההצבעה הגבוה.
בגלל ההליכה ב3 מפלגות, ספק אם יהיה נציג אחד.
קשה להאמין. כ10,000 קולות חרדים ובלי מנדט 1 מתוך 31.

חיפאי מאושר
הודעות: 28
הצטרף: 26 אוקטובר 2018, 10:01

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי חיפאי מאושר » 30 אוקטובר 2018, 20:29

בא נשאיר את זה לעוד שעה וחצי....
עכשיו עדיין מעשי מאוד להתפלל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

א יודעלע
הודעות: 1859
הצטרף: 01 מרץ 2014, 20:40
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 18 פעמים

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 30 אוקטובר 2018, 21:38

אם היה להם שכל,
היו מתאחדים לפחות משעות הצהריים
בודקים למי יש יותר סיכויים
ומורים להצביע רק עבורו
כדי שלפחות אחד מהשניים יעבור.

ליטאי
הודעות: 460
הצטרף: 04 דצמבר 2017, 20:25

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי ליטאי » 30 אוקטובר 2018, 21:40

אם היה להם שכל, לא היו נפרדים בכזו סיטואציה. ובעיקר שידעו שיש פה קרב צמוד לראשות העיר הגורם ממילא לעליית אחוזי ההצבעה.

א יודעלע
הודעות: 1859
הצטרף: 01 מרץ 2014, 20:40
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 18 פעמים

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 30 אוקטובר 2018, 21:47

הבנתי שיש הסכם עודפים בים ש"ס לדגל ולג' אין בכלל הסכם עודפים
כך שיש אולי כן סיכוי שדגל תיכנס

מענהלשון
הודעות: 265
הצטרף: 04 דצמבר 2012, 17:58

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי מענהלשון » 30 אוקטובר 2018, 21:50

א יודעלע כתב:הבנתי שיש הסכם עודפים בים ש"ס לדגל ולג' אין בכלל הסכם עודפים
כך שיש אולי כן סיכוי שדגל תיכנס
הסכם עודפים עם מפלגה שלא עברה אחוז חסימה לא קיים, כאילו לא נחתם.
דגל בחוץ אין שום סיכוי שיגיעו לכ3000 קולות

אברהם משה
הודעות: 853
הצטרף: 10 אוקטובר 2018, 02:39

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי אברהם משה » 30 אוקטובר 2018, 21:54

מה הסכם עודפים , הם לא מתקרבים לחצי מכמות הקולות הדרושה , חבל על הזמן , גם אגודה בסימן שאלה .

משיב.
הודעות: 760
הצטרף: 01 ספטמבר 2018, 23:40
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 19 פעמים

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 30 אוקטובר 2018, 22:05

מדגם רדיו חיפה: מהפך בחיפה! עינת קליש-רותם עם 57.8%, יונה יהב עם 35.8%

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה
הודעות: 3939
הצטרף: 15 פברואר 2016, 19:43
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 1 פעם

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 30 אוקטובר 2018, 22:06

21:45 > הדרמה בחיפה: 45% אחוזי הצבעה עליה של 11% מהבחירות החולפות. במטה 'דגל התורה' יודעים על 4,200 קולות לטובת 'דגל התורה', מה שמעלה את ההערכה על שני מנדטים לטובת רשימתם

ליטאי
הודעות: 460
הצטרף: 04 דצמבר 2017, 20:25

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי ליטאי » 30 אוקטובר 2018, 22:08

הלוואי שכל החרדים יעברו, כבר א"א יותר להתפלל בענין.

זלמן1
הודעות: 713
הצטרף: 08 יולי 2018, 12:17
נתן תודה: 18 פעמים
קיבל תודה: 7 פעמים

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי זלמן1 » 30 אוקטובר 2018, 22:16

מה שאומר, שהחילונים 'אהבו' את יהב, לא פחות מהחרדים.

משיב.
הודעות: 760
הצטרף: 01 ספטמבר 2018, 23:40
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 19 פעמים

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 30 אוקטובר 2018, 22:35

לפי אחוז ההצבעה, בניכוי קולות פסולים ומצביעים ששמו רק למועצה ולא לראשות בהערכה, אחוז החסימה יעמוד על כ 2700 קולות יש סיכוי לג' ושס כנראה בפנים.

סמל אישי של משתמש
1010
הודעות: 6212
הצטרף: 26 אפריל 2015, 18:10
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 1 פעם

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 30 אוקטובר 2018, 22:48

מי שמתמצא יודע שתפילות עכשיו זה עדיין לא תפילת שווא, עדיין אפשר לעשות עכשיו טריקים ושטיקים.
א.
ב.

ג. ברגע האמת, כולנו חרדים לדעת.

חיפאי מאושר
הודעות: 28
הצטרף: 26 אוקטובר 2018, 10:01

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי חיפאי מאושר » 31 אוקטובר 2018, 14:38

חיפאי מאושר כתב:
משיב. כתב:פגשתי בימים האחרונים כמה חיפאים, (גערר, צאנזר) כולם מסכימים שיונה יהב רשע מרושע ומיחלים למפלתו. הסיבה שרשמית תומכים בו כי הוא נקמן!, היה נראה בהתחלה שהוא מנצח והחשש שאם לא יהיו לו קולות באזורים החרדיים הרדיפה תהיה יותר גדולה. ככל שהסקרים נוטים לרעתו כך גם הציבור פחות חושש ויותר יצביעו לעינת קאליש.
אפשר להצטרף לקבלת פרקי תהילים להצלחת המערכה הקדושה להחלפת שלטון הרשע והפחד באמצעות 'קו טלפון' מיוחד
0772265672
העיקר ששוב הוכח ששמיעה לדעת רבותנו {כהכרעת מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל ש'לגבי ראשות העיר כל אחד יעשה כפי הוראת רבותיו'}
בשילוב כח התפילה האדיר כשמעל עשרים! פרקי תהילים נאמרו ע"י כלל הציבור שהקיף את כל גווני הקשת החרדית בחיפה ובארץ הביא ברוך השם לניצחון המזהיר!
בכל מקרה; במסגרת 'קו התפילות' ממשיכים בקבלת פרקי תהלים כהודיה להשי"ת...

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 8616
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54
נתן תודה: 92 פעמים
קיבל תודה: 59 פעמים

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 31 אוקטובר 2018, 15:39

מה הם התוצאות המדוייקות למועצת העיר חיפה ?
כמה יש לכל אחד מהמפלגות החרדיות ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה
הודעות: 3939
הצטרף: 15 פברואר 2016, 19:43
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 1 פעם

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 31 אוקטובר 2018, 15:42

גאליציינער כתב:מה הם התוצאות המדוייקות למועצת העיר חיפה ?
כמה יש לכל אחד מהמפלגות החרדיות ?
אגודה 1
ש''ס 1
דגל 2

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 8616
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54
נתן תודה: 92 פעמים
קיבל תודה: 59 פעמים

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 31 אוקטובר 2018, 16:01

אז ש"ס נפלה בחיפה ?
כמה היו לה בפעם הקודמת ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

א יודעלע
הודעות: 1859
הצטרף: 01 מרץ 2014, 20:40
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 18 פעמים

Re: חיפאי? יש לך מכר בחיפה? תנו צאנ'ס לחיפה!!!!!!!!!!!!!!!!

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 31 אוקטובר 2018, 16:18

פעם קודמת נדמה לי שרצו יחד ברשימת שס"ד וקבלו 4 מנדטים

שלח תגובה