חיים ולדר מספר לכם מה יקרה בעוד עשרים שנה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

שיך
נתן תודה: 12 פעמים
קיבל תודה: 289 פעמים

Re: חיים ולדר מספר לכם מה יקרה בעוד עשרים שנה

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

אברומי כתב:
24 נובמבר 2021, 21:18
אברומי כתב:
24 נובמבר 2021, 20:35
אני פה כתב:
24 נובמבר 2021, 19:40
כך כתב מנהל אתר אוצר החכמה:

כמה הבהרות בקשר לדברים שנאמרו לעיל:

"רבני הפורום" אינם דנים אותו, אלא משתפים את תחושותיהם.

(לא שמעתי בעבר על מי שחשד אותו בג"ע, ובדיעבד חבל שכך).

רבנים אחרים דנו אותו וקבעו שיש לכה"פ יסוד סביר לחששות, כזה המספיק להשעות אותו מכל תפקידיו הציבורים. (ברור לאותם רבנים מה המשמעות הציבורית של ההשעיה, ואעפ"כ).

העדויות שנגבו על מעשיו מתפרסות על זמן של החל מלפני שלושים שנה ועד לפני כמה חדשים ! (מדהים ומצמרר להווכח איך האיש פעל בחפשיות לא יום ולא יומיים!).

תגובת המשטרה מתייחסת לתלונה אחת מני עשרות.

לגבי הפוליגרף וערכו, כבר הובהר לעיל שמדובר ביוזמה שלו כשהוא בוחר את השאלות, ולא בכדי.

זריקת הספרים מהבית אמורה להדהד מסר לילדים, במקרה שגונב משהו לאוזניהם. (בחדרים איני יודע מה קורא, בבית יעקב המצב שונה)

הידיעות שלי בעניין הם לא רק ממה שפורסם בתקשורת, אבל אני לא רואה ענין וסיבה לפרט. אין לי ספק שהאמת תצוף והיא תזעזע גם את האדישים שבינינו.

ובזה סיימתי את חלקי בענין.
יש שם דיון על זה ? מה הקישור שם ?
טוב אז הידע שלו הוא כנראה מיחיאל קסל כמו שהוא עצמו כתב בין הדברים קודם.... ועל זה כתב שם מישהו בפורום שהוא
הוא עצמו נכווה ברותחין, ומספר על כך, והוא מזהיר את כל העולם על כך, וכמובן שהוא צודק.
מה שהוא אמר על הפרשה הספציפית הזו לא ממש מרגש.
הוא דיבר שוב על חומרת העניין, שבזה הוא צודק וכנ"ל,
אבל הדעה שלו שהוא מאמין לפרשה (שאותה הוא הסביר - איך עובד תחקיר עיתונאי וכו') לא מעלה ולא מורידה.
אין מה להתרגש אם מישהו כותב שהוא יודע.....מדובר באדם שעובד עשרות שנים ללא כל התלונות האלו..ולכן אני שואל שוב את אותה שאלה, איפה המתלוננות הרבות שאמורים להגיש תלונה במשטרה אה?????איפה הם???כבר הרגתם בנאדם ????תחשבו על זה?
קודם כל הרב אשר יחיאל קסל בשבילך
יהודי צדיק שהציל ומציל עשרות נשמות מרדת שחת
שנית הרב קסל מעמודי התווך של הסיפור הזה ואין כאן המקום להרחיב
לגבי המשטרה:
אין וכנראה לא יהיה תלונה כי כבר כתבתי עשרות פעמים שזה לא פלילי מדובר כאן בעניין מוסרי
א הם בגירות
ב זה לא היה בכוח
ג לגבי קטינות יש התישנות
ד לא הכל מתחיל ונגמר במשטרה אותם מעניין רק פלילי או לא פלילי
נערך לאחרונה על ידי שיך ב 24 נובמבר 2021, 21:49, נערך פעם 1 בסך הכל.

שיך

מדען צמרת כתב:
24 נובמבר 2021, 21:00
שיך כתב:
24 נובמבר 2021, 19:53
אני פה כתב:
24 נובמבר 2021, 19:46
רמזת לעיל שיש אין ספור מקרים כאלו בציבור שלנו.

בכמה מדובר, האם כל אחד ברחוב הוא בחזקת פוגע או נפגע? אחד מכל עשר?
לגבי פוגעים כבדהו וחשדהו לכל אחד כולל כולם (רוב הילדים נפגעים מאנשים מוכרים ולא זרים!)
לגבי נפגעים לצערי סטטיסטית 1 מ5 ילדים נפגע
מאיפה לקחת את "הסטטיסטיקה" הזו ??????????????
תביא לכאן ציטוט ממחקר, ואל תכתוב סתם!!
אופס.....
אין מחקר כי לא משתפים פעולה
אבל המציאות בשטח זה הנתון
הבהרה חשובה הנתון הזה מתייחס לכל הפגיעות מרק הטרדה ועד שהשם ישמור..

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 420 פעמים
קיבל תודה: 2435 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

שיך כתב:
24 נובמבר 2021, 21:48
מדען צמרת כתב:
שיך כתב:
אני פה כתב:

לגבי פוגעים כבדהו וחשדהו לכל אחד כולל כולם (רוב הילדים נפגעים מאנשים מוכרים ולא זרים!)
אופס.....
סתם לשם מידע, אם אבא נותן נשיקה לבן שלו זה לא חוקי ויכול לעשות לו נזק?

שיך

אני פה כתב:
24 נובמבר 2021, 22:08
שיך כתב:
24 נובמבר 2021, 21:48
מדען צמרת כתב:
שיך כתב:
אני פה כתב:

אופס.....
סתם לשם מידע, אם אבא נותן נשיקה לבן שלו זה לא חוקי ויכול לעשות לו נזק?
לא, אפילו מאוד בריא

אברומי
נתן תודה: 19 פעמים
קיבל תודה: 7 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אברומי »

שיך כתב:
24 נובמבר 2021, 21:45
אברומי כתב:
24 נובמבר 2021, 21:18
אברומי כתב:
24 נובמבר 2021, 20:35
אני פה כתב:
24 נובמבר 2021, 19:40
כך כתב מנהל אתר אוצר החכמה:

כמה הבהרות בקשר לדברים שנאמרו לעיל:

"רבני הפורום" אינם דנים אותו, אלא משתפים את תחושותיהם.

(לא שמעתי בעבר על מי שחשד אותו בג"ע, ובדיעבד חבל שכך).

רבנים אחרים דנו אותו וקבעו שיש לכה"פ יסוד סביר לחששות, כזה המספיק להשעות אותו מכל תפקידיו הציבורים. (ברור לאותם רבנים מה המשמעות הציבורית של ההשעיה, ואעפ"כ).

העדויות שנגבו על מעשיו מתפרסות על זמן של החל מלפני שלושים שנה ועד לפני כמה חדשים ! (מדהים ומצמרר להווכח איך האיש פעל בחפשיות לא יום ולא יומיים!).

תגובת המשטרה מתייחסת לתלונה אחת מני עשרות.

לגבי הפוליגרף וערכו, כבר הובהר לעיל שמדובר ביוזמה שלו כשהוא בוחר את השאלות, ולא בכדי.

זריקת הספרים מהבית אמורה להדהד מסר לילדים, במקרה שגונב משהו לאוזניהם. (בחדרים איני יודע מה קורא, בבית יעקב המצב שונה)

הידיעות שלי בעניין הם לא רק ממה שפורסם בתקשורת, אבל אני לא רואה ענין וסיבה לפרט. אין לי ספק שהאמת תצוף והיא תזעזע גם את האדישים שבינינו.

ובזה סיימתי את חלקי בענין.
יש שם דיון על זה ? מה הקישור שם ?
טוב אז הידע שלו הוא כנראה מיחיאל קסל כמו שהוא עצמו כתב בין הדברים קודם.... ועל זה כתב שם מישהו בפורום שהוא
הוא עצמו נכווה ברותחין, ומספר על כך, והוא מזהיר את כל העולם על כך, וכמובן שהוא צודק.
מה שהוא אמר על הפרשה הספציפית הזו לא ממש מרגש.
הוא דיבר שוב על חומרת העניין, שבזה הוא צודק וכנ"ל,
אבל הדעה שלו שהוא מאמין לפרשה (שאותה הוא הסביר - איך עובד תחקיר עיתונאי וכו') לא מעלה ולא מורידה.
אין מה להתרגש אם מישהו כותב שהוא יודע.....מדובר באדם שעובד עשרות שנים ללא כל התלונות האלו..ולכן אני שואל שוב את אותה שאלה, איפה המתלוננות הרבות שאמורים להגיש תלונה במשטרה אה?????איפה הם???כבר הרגתם בנאדם ????תחשבו על זה?
קודם כל הרב אשר יחיאל קסל בשבילך
יהודי צדיק שהציל ומציל עשרות נשמות מרדת שחת
שנית הרב קסל מעמודי התווך של הסיפור הזה ואין כאן המקום להרחיב
לגבי המשטרה:
אין וכנראה לא יהיה תלונה כי כבר כתבתי עשרות פעמים שזה לא פלילי מדובר כאן בעניין מוסרי
א הם בגירות
ב זה לא היה בכוח
ג לגבי קטינות יש התישנות
ד לא הכל מתחיל ונגמר במשטרה אותם מעניין רק פלילי או לא פלילי
גם וולדר יהודי צדיק שהציל אלפי נשמות מרדת שחת...
הכתבה של "הדובר" מהארץ דיברה על עבירות פלליות לפי דבריך הוא שקרן ועכשיו יש סיפורים חדשים. די ברצינות נראה לך ככה להכפיש בנאדם חרדי שעשרות שנים מעורך ונערץ ? על סמך מה ?

אברומי

אגב ניכר לאד איך כל מיני חברה חוטאים במזרחי מריצים תגובות חמות על הפושע החרדי...אלו שעוברים יום יום על עבירות חמורות של עריות..אין להם בעיה עם פריצות...וכל הנלווה, יטיפו מוסר איך צריך להראות צדיק...והנה הוא....
הקשבתי לראיון עכשיו של רבינוביץ הכל נשמע מצוץ...די להיות אלו שמקבלים את כל הזבל של היפי נפש האלו שאין להם בעיה לרצוח בנאדם בכיכר והם הם ידיגו לנו מי הוא הצדיק....????
עצומה על ההכפשה העצומה הזאת כאן
https://www.atzuma.co.il/noalimutnaw
לא יודע כמה זה יעזור אבל מאמין שבקרוב כל הזבל הזה של החבורת פרחחים האלו [שהם יגידו לנו מי חוטא...] תנדף

סמל אישי של משתמש
אני פה

אמר לי עסקן מכובד שלדבריו יודע מה נעשה במבואות המטונפים שכל מי שמחזיק פלפון בלי שום חסימה וקשור לכל הטינופת של הטויטרים וכו', לא רחוק שיחטא רח"ל בא"א. ויש היום רבבות שמכנים עצמם חרדים מודרנים שרואים את הטומאה על הפנים שלהם ואפוא הם מסתובבים. (ברור שא"א להכליל את כולם, אבל זה הכיוון) ולכן ברור מאליו שא"א לקחת מוסר מאנשים ועיתונאים חילונים שלפי סקרים 90 אחוז מודים שפ"א לפחות בחיים בג..דו.בבן זוגם והעשר אחוז האחרים לא הודו.. הבעיה שהמודרנים הללו שולטים היום בציבור החרדי בתקשורת ועוד.

אברומי

ולדר טוען שאמרו לו יועצים לשתוק ולחכות, וכאן זועקים החברים תתבע אותם בכמה מליונים על הוצאת דיבה ? טוב בו נראה אם יתבע, לפי מה שטוען כרגע אמרו לו שעדיף לו לשתוק , ואני יכול מאוד להבין מדוע.
הרי זה ברור שברגע שיתבע אותם על כמה מליונים הם ינסו לייצר את כל העדי שקר והרמאויות שבעולם להפליל חף מפשע כדי להינצל מהמליונים...משא"כ אם הוא לא תבע גם לגודל הרשעות הנוראה שיש בהם לתלות בנאדם חף מפשע בכיכר העיר...עדין לא יעבדו עדי כדי כך לייצר שקרים ונוכלויות כמו אם יתבע אותם...
ככה לפחות אני מבין את העיצה שאמר שיעצו לו..[בלי לדעת יותר מזה...]ימים יגידו...

טייטל
נתן תודה: 44 פעמים
קיבל תודה: 54 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי טייטל »

אברומי כתב:
25 נובמבר 2021, 00:17
אגב ניכר לאד איך כל מיני חברה חוטאים במזרחי מריצים תגובות חמות על הפושע החרדי...אלו שעוברים יום יום על עבירות חמורות של עריות..אין להם בעיה עם פריצות...וכל הנלווה, יטיפו מוסר איך צריך להראות צדיק...והנה הוא....
הקשבתי לראיון עכשיו של רבינוביץ הכל נשמע מצוץ...די להיות אלו שמקבלים את כל הזבל של היפי נפש האלו שאין להם בעיה לרצוח בנאדם בכיכר והם הם ידיגו לנו מי הוא הצדיק....????
לא יודע כמה זה יעזור אבל מאמין שבקרוב כל הזבל הזה של החבורת פרחחים האלו [שהם יגידו לנו מי חוטא...] תנדף
רציתי לחתום על העצומה אבל כשראיתי את השורה האחרונה שזה נכתב בעידודו של חיים שאולזון נמנעתי.
אם הוא מחובר לחיים שאולזון צריך .... אחריו

סמל אישי של משתמש
אני פה

טייטל כתב:
25 נובמבר 2021, 01:09
אברומי כתב:
רציתי לחתום על העצומה אבל כשראיתי את השורה האחרונה שזה נכתב בעידודו של חיים שאולזון נמנעתי.
הוא הגיב לשאולזון לאתר שלו לבקשתו (שאגב לצערינו יש לו 50 אלף כניסות ביום, ואפילו רבנים מפרסמים שם כבר תמונות)..

ובכלל, אם כל הפרסומים היו רק מרבינוביץ היה אסור אפילו למיחש. אבל אחרי שגדולי ישראל פיטרו אותו מיתד, והרב שמואל אליהו שנחשב לאדם ירא שמים ועוסק עשרות שנים בנושאים הללו ותפס הרבה נוכלים, העיד ופרסם מה שבית דין כתבו יש לפחות למיחש לכך שא"א שהלה יהיה מחבר ספרים שילדינו יקראו ויתחנכו בהם.

טייטל

שאלה חשובה:

האם יש למישהו מידע איך התחום הזה היה נראה לפני מאה שנה, קרי: לפני השואה, בעיירות והשטעטלאך הקטנות שהיו כאלה עם עשרים או חמישים משפחות, והאפשרות להתייחד, בבקתות עלובות בקצה העיר וביער, היה הרבה יותר נגיש, וד"ל.....

או לפחות בעשור עשוריים שלאחר השואה כאשר הדור התחיל לצמוח

בכל דבר צריך לשאל אביך ויגדך זקניך ויאמרו לך

איך התמודדו פעם עם האתגרים הללו?

ברוך
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 2 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ברוך »

יאיר כתב:
24 נובמבר 2021, 17:40
הצד השני של המטבע..

לצערנו בעולם שאנו חיים בו, המציאות היום היא שאי אפשר להכחיש פרטים בלתי ידועים,
א''א להזים שמועות על אנשים נטולי זהות,

מה שנדרש מחיים ולדר כעת, זו משימה בלתי אנושית בעליל,
שכן נכון להיום יח כסליו פב' אין אפי' סיפור אחד, שהוא יכול להתעמת איתו או להכחיש אותו,

במונחים של 2012 שבועיים וחצי מפרסום הכתבה זה 'נצח'
שבועיים וחצי !!אלף אלפי כתבות ומילים ודעות!! מערכות רשת טוויטר פייסבוק וכו' על לא כלום, אפי' לא סיפור אחד מבוסס,

בנתיים רק חושפים אנשים שמספרים בשם אנשים!!!
ואף אחד מהם לא מוכן לקחת אפי' סיכון של אחוז אחד שיתפסו אותו בהוצאת דיבה,
למרות שכולם יודעים שבמקרה והסיפור היה או יוכח אפי' בהוכחה נסיבתית הרי שיהיה לו חסיון מוחלט,
לעומת זאת אם יתברר ויוכח שהוא שיקר, ורק אם יתברר שהוא שיקר הוא יתבע בתביעת דיבה!!

הסיפור היחידי שיש מאחריו שם!!! הוא סיפור מ2008 , שאחרי חקירה מעמיקה מתברר שזו אשה בעייתית בלשון המעטה, שהספיקה להתגרש פעמיים, ואפי' הושיבה את אביה במעצר על תלונת שווא כזו במשך חודשיים, תלונה שזוכה ממנה לחלוטין!!
ואפי' חיים ולדר לא נצרך לשרות עו''ד כדי לנקות להזים סיפור בדים זה.

והסיפור מכלי שני היחידי שקיים ברשת בצבעים עזים הוא התיעוד של 'מירי פורסט' שהיא מתכתבת עם אחת אנונימית שכותבת שהוא הטריד אותה באופן מגונה, הסיפור הזה כשלעצמו מעורר הרבה שאלות, אך מעל לכל עצם העובדה שאף אחת מהן לא לוקחת סיכון בפרסום הספק סיפור הזה, הוא כשלעצמו מאוד מערער את האמינות,
כי בואו חשבון לוגי, במידה ויתברר שהסיפור הזה הוא לא נכון, הרי שמירי פורסט תטען להגנתה שכך כתבו לה, והיא לא ביררה את זה ורק פרסמה מה שכתבו לה, ואין לבוא עמה חשבון על כך, מנגד תטען אותה אנונימית, שהיא כתבה את זה באופן אישי למירי פורסט, אבל לא חשבה שהיא תפרסם את זה... ומותר לה לשקר לחברה שלה, וגם היא חסינה מפני הוצאת דיבה,  

לכן סיפור כזה, שאין בו מינימום של אחריות,  לא יכול להיות קביל, על אחת כמה וכמה במונחים של שפיטות ציבוריות.

מעבר לעצם ההודעות שנדמה שמירי פורסט יש לה אובססיה לפרסם יותר מאשר לסייע, גם כאשר זה מגיע על חשבון הטיפול המקצועי במטופלת הסובלת הפצועה ומדממת [לדבריה] שמתכתבת איתה ומגלה לפניה סגור ליבה,
למירי פורסט אין אפי' זמן לקרוא מה שהיא כותבת, באובססיה חשודה ומוקצנת, היא מיד מצלמת מסך, הגם שמתקבלים עוד ועוד הודעות. כלומר חשוב לה לצלם מסך ולפרסם גנותו ברבים יותר מאשר לטפל בפצוע הנמצא לפניה ומגולל את סגור ליבו, ניתן לראות את זה לפי צילומי המסך שהיא שלחה אשר מופיעים בה הודעות ממנה שהיא עדיין לא קראה,.
משהו כאן לא מריחטוב.
[אין בדברים האלו כדי להוריד ממעלתה ונחיצותה של מירי פורסט כחלוצה בתחום ההגנה על הילדים וכו'... אלא לקבול על יכולות השפיטה שלה, ולהטיל ספק באמון הרב שהיא נותנת ... שאפי' היא חוששת שמא תחזור בה המטופלת מדבריה... ולכך מצלמת כ''כ מהר]

אנחנו כציבור, ואפי' אם בחוצפתנו נמנה את עצמנו לדייני שדה, [ואנחנו בפירוש לא] אין לנו אלא מה שעיננו רואות, וכעת איננו רואות מאומה, כלום המון המון רעש ולהג ואין ספור אזהרות וטריגרים אבל אפי' לא עובדה אחת, אין ספק שהנושא הזה הוא החמור ביותר שיש ועבירות מהסוג הזה במידה רבה גרועות ממוות מייסר ואיטי אצל רבים שנפגעו, אבל לא יתכן שבשם חומר העוון נמציא את קיומו על חף מפשע,

לו יהי, ויעלילו על אדם שבמקלט שתחת ביתו שוכבים להם עשרות גולגלות שהוא רצח במו ידיו,
מסודרים למופת לפי סדר, לפי גודל,,,
ויבואו כל ההמון לכלות ברוצח את זעמו,
וכשרק יעז נער קטן וחכם, לשאול: רגע, מי אמר שיש במקלט את כל הגולגלות האלו?
אולי כדאי שנרד קודם למקלט ונבדוק, מיד ההמון ייצא עליו בגרון ניחר,,, על הרוצח הסדרתי אתה חס, ועל מאות גולגלות אתה לא מרחם?? בני אדם שעונו נרצחו ונטבחו בדם קר, איפה הלב שלך?...
אכן במידה והם נרצחו זה חמור מאוד ואלף מיתות לא יכפרו לו, אבל במידה ואין במקלט מאומה, ויורדים ובודקים שיש שם רק דפנות סוכה וסכך משנה שעברה, ואף אחד בעיירה לא מדווח על העלמות אחד מקרוביו,

אז מה נדרש מהרוצח הסדרתי כדי להוכיח, להוציא גולגלות שאינם קיימות? ולהוכיח שהוא לא רצח אותם? כמה ברברי יכול להיות המשפט שדה הזה?
מה גם ש'המספר הראשי[העיתונאי] כרת ברית עם ה'אויב הכי גדול של אותו אדם', והוא זה אשר הוציא ותפר את הסיפור לפרטי פרטים ולאור עולם,
ואפי' הוא לא מספק במשך שבועיים וחצי אף לא סיפור אחד, חוץ מסיפורים סודיים שרק הוא יודע עליהם, ואף לא סיפור אחד שהוא יכול להסתכן עליו בהוצאת דיבה!!! הלא דבר הוא???
אפי' ברמה העיתונאית הוא לא סיפר שום סיפור שאפשר לפרוך או להזים אותו, או להוכיח שהוא שיקר, כי הוא פשוט לא סיפר שום סיפור מעבר לתלונת שהופרכה לפני כעשרים שנה,
כלומר אין אפי' אדם אחד שלוקח אחריות אישית על מגה הפיגוע הזה, *בניגוד גמור* לכל האירועים מהסוג הזה שהיו בעשרות שנים האחרונות.
זה מ ב ה י ל.
לאן התדרדרנו.

כל הראיות כביכול שאפי' רשת 'אושר עד' הוציאו את הספרים ,
כי הם יודעים מה שאנחנו לא יודעים,
והנה, יאמרו התליינים אפי' יש הוראה ישירה של 'מרן רק גרשון אדלשטיין' להוציא אותו מיתד נאמן....
כי יש דברים שהם יודעים שאנחנו לא יודעים,
- זה אפי' לא רטוריקה עלובה של בעלי דיבה.
ברור שמערכת יתד נאמן לא יכולה לאפשר לאדם כזה לכתוב בעיתון, בעצם העובדה שיש עליו קול כזה בעיר, אין בזה שום שאלה או הכרעה לגבי היה או לא היה האירוע,
וברור שאושר עד כגוף מסחרי לא רוצה להפסיד לקוחות שמזדהים הם התביעות גם אם הם לא נבדקו בצורה מקצועית,
משום שאין לו שום ענין לקחת סיכון,
האם יש משהו שהמנכל של אושר עד יודע שאף אחד מאיתנו לא יודע??
הוא בעצמו אומר שעצם זה שיש שיח סביב זה, זה מונע ממנו להציג את הספרים,,, אפי' שיתכן ויתברר שלא היו דברים מעולם,
אני מאוד מקווה יחד עם כל בית ישראל שהסיפור הזה יתברר כקו פרשת המים, של פשע עיתונאי מאורגן,
ולא כקו פרשת המים - של עולם המטפלים העזרה והסיוע לילדי ישראל,

תפילתי לאלוקי ישראל, לכבודם של ישראל, מעומק ליבי, ולב רבים מאיתנו, שמחר בבוקר לא נקום  עם עדות ברורה עם פרצוף עם פרטים, שתוכיח שכאשר יגורנו בא לנו,
אבל גם לו יהי, וחלילה יתברר, שח''ו כך היה, ומדובר על מפלצת בכסות רחימאית ושאר דברים נוראים ואיומים שאיננו רוצים להעלות על דעתנו,
הרי שזה ברור שמה שנעשה עד עכשיו הוא וודאי פשע בכל קנה מידה כי כך לא מבררים היה או לא היה,לא מעמידים אדם בעמוד הקלון ותולים אותו בגובה 50 אמה ומעבירים אותו 4 מיתות בי''ד
רק כדי לחכות ולראות אם יש מישהו בכל העולם מקצה העולם ועד קצהו שרוצה להתלונן עליו למרות שמובטח לו חסיון מוחלט, ואם עדיין לא הגיעה שום עדות כזו, עדיין נכון להיום הרי שאנו חייבים בחשבון נפש נוקב לא על 'מפלצת דמה' שהסתובבה בציבור ולא ידענו עליה, אלא על המון מפלצות קטנות שהסתובבו ביננו והיו מוכנים לדון אדם לכף חובה. רק כדי לראות ולהנות מדם תוסס ומבעבע, כדי לשמוע על פראות של יצרים אפלים, אפי' שיש צד גדול שהם מעולם לא היו,

הלוואי הלוואי ויתברר שצדקנו, שחיים ולדר הוא אכן חיים ולדר, ושכל אותם שמות סודיים ועלומים, מכלים שבורים של רביעי ברביעי הם אכן לא היו מעולם.
ימים יגידו,

יוסף דוד ליכטנשטיין.
גילוי נאות: מעולם לא דיברתי או שוחחתי במישרין או בעקיפין עם חיים ולדר או אי מי מבאי כוחו וכדו'.

הרב שיך היקר, אדרבה, אם יש בידך הוכחות פורשן לפנינו ונווכח או לפחות שלח לי בפרטי ואאשרן. יישר כח

לצערי אין בידי העת להיכנס לנושא.
אך כואב מאוד שאנשים מעיזים לכתוב על בן אדם, בדיוק כפי הנהוג בעולם החילוני. והאמת היא שגם בישיבות ובכוללים, מיד כששומעים תחקיר שואטים אחר הסנסציה כמוצא שלל רב, והעיקר כואב לי על הנקודה הנפשית, של כמה וכיצד לקבל ולהאמין, לצערנו הרב היא בדיוק כמו אצל אחינו הטועים רח"ל.
והרי כולנו יודעים שלא נתקיימו כאן לפחות שנים או שלוש מתוך השבע של הח"ח הק' וכי גם כשנתקיימו אסור להאמין ועוד ועוד. וביותר, שגם אם אשה נאסרה לבעלה מבחינת ההלכה חיים ולדר נשאר 'צדיק גמור' (ואם בבי"ד לא יפסקו עליו דבר רע ספק אם מתור לדיינים לגרום לו נזק עפ"י הלכה) וגם אם נסבור אחרת, ודאי שלו אין איסור להתחתן איתה (אלא רק היא לו מדין שויא וכו)
רק לשם הדוגמא כמה הראיה שלנו מושפעת מזו החילונית. נשאל אתכם מה על נואף לעשות אם יודע על אשה שזינתה איתו. אנחנו נאמר ודאי יש להכפיש את האשה להוציאה מתפקידיה וכן, ודאי ללכת לב"ד וכ' והנה מפורש בנוב"י שאם ילך לבי"ד יעבור על לא יקום וכו' ולוקה. ונחלקו הפוסקים אם מותר לו ללכת להודיע לבעל! ושיש צד משמעותי שאסור לו מפני שגדול כבוד הבריות (כמובן הכל בגלל שאין עידים והבע שוגג) ואמנם הנוב"י פסק שבאופנים מסויימים עליו לומר בשקט לבעל. אך הדברי חיים באופן דומה אוסר גם את זה.
ועכשיו רבותי, אני יודע שיש חילוקים ודאי, אך יש גם חילוקים, שהם לטובת הצד של ולדר בסיפור.
ועכשיו לפולטי הרפש כאן כמו: אני יודע דברים מסמרי שער שהייתי מיד נחסם וכד'. נו טוב אתה בעצמך אף שאני לא מאמין לך ששמעת משני עידים כשרים שלא עברו על איסורי תורה כשסיפרו לך, ומכל מקום אני מבין שאתה מרגיש כמו אחד שראה בעצו ולו זה ברי (אף שאין בזה לבין ברי ולא כלום כי ברי זה ראה בעצמו) נו ניחא. אך להוציא זאת באתר חרדי תוך התעלמות מזל הקדושים המשתקפים בספר חפץ חיים מזכיר לי עד כמה אנחנו מושפעים מהזוהמה החילונית הי"ר.
ואמנם צורם, קשה וצריך הרבה רחמי שמים איך נחסום חוטאים ופושעים בקרב מחנינו. שאלה טובה, אך דבר אחד ברור הוא, שלא עם שיח, הסתכלות, מעשים הנוגדים נמרצות כל זוית ובהסתכלות וקביעה תורנית.
יודגש, כי אין לי דבר עם מר ולדר אינני מכיר את האיש דבר אחד ידוע לי על זכויות רבות שלו ועל זה יש הרבה עידים נאמנים וכשרים, אני יודע ובזה אני אתכם. שכן את אלה הוא עשה בפרהסיה, ברחובה של עיר.

אברומי

אני פה כתב:
25 נובמבר 2021, 01:16
טייטל כתב:
25 נובמבר 2021, 01:09
אברומי כתב:
הוא הגיב לשאולזון לאתר שלו לבקשתו (שאגב לצערינו יש לו 50 אלף כניסות ביום, ואפילו רבנים מפרסמים שם כבר תמונות)..

ובכלל, אם כל הפרסומים היו רק מרבינוביץ היה אסור אפילו למיחש. אבל אחרי שגדולי ישראל פיטרו אותו מיתד, והרב שמואל אליהו שנחשב לאדם ירא שמים ועוסק עשרות שנים בנושאים הללו ותפס הרבה נוכלים, העיד ופרסם מה שבית דין כתבו יש לפחות למיחש לכך שא"א שהלה יהיה מחבר ספרים שילדינו יקראו ויתחנכו בהם.
הגיב לשאולזון אומר שמחובר אליו ????נו ברצינות??
הר' שמואל אליהו דיבר על בתי דינים ועדויות בבתי דינים עם פסקים , עבר כבר כמעט שבועיים, איפה זה ????סליחה שאני אומר אבל זה נשמע קצת מסוג השמחה לאד של חבריו במזרחי של הנה החרדי הפושע.....[שאותם אתרי אינטרנט מלאים פריצות ועבירות חמורות רח"ל שעל זה התורה מעידה שמי שמתנהג ככה חוטא גם בלילה...אל יהרהר אדם ביום שמתוך..וכו וכו ממילא הם וודאי חוטאים ומחטאים והם ידברו על יהודי חרדי???]
גדולי ישראל פיטרו אותו מיתד ????נו ברצינות היה עוד מקומות אחרים שאמרו שעושים זאת עד שיבורר הענין, מזה אתה מוכיח ???
ואגב שיך יתכן ואולי אתה אהרון רבינוביץ או עוד אחד מפרחחי המזרחי ששמח לאד של הנה החרדי הפושע, כלומר אני לא יודע מי אתה שאתה אומר אני יודע דברים... יש לי מידע סודי... :lol::

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 1145 פעמים
קיבל תודה: 1750 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

ברוך כתב:
25 נובמבר 2021, 02:54
גם אם אשה נאסרה לבעלה מבחינת ההלכה חיים ולדר נשאר 'צדיק גמור'
אשמח אם יוסבר לי משפט זה
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

ברוך

כך אמר לי אתמול אחד מגאוני הדור שאם האשה נאסרה על הבעל ועל הבועל מדין שוויא אנפשיה חתיכא דאיסורא (באופן שלא היו שם שני עידים) הרי שהוא מצידו לא נפל בו סירכא, ודאי לא פסול
נערך לאחרונה על ידי ברוך ב 25 נובמבר 2021, 10:53, נערך 2 פעמים בסך הכל.

שיך

אברומי כתב:
23 נובמבר 2021, 02:41
שיך כתב:
23 נובמבר 2021, 02:26
אברומי כתב:
23 נובמבר 2021, 02:03
שיך כתב:
23 נובמבר 2021, 01:59
אברומי כתב:
23 נובמבר 2021, 01:57

לא נראה לי שהם שמו לב אם הדלת היתה נעולה או לא ואם היה בזה ייחוד ? זה לא נקרה שהתיחד אם כל רגע יכל מישהו להיכנס ולא נעל.
אתה באמת מאמין שהתייחד ונעל דלת היה כבר לפני כמה עשרות שנים אף מהציבור החרדי..הם בתמימות כותבות שדיבר איתם ביחידות :lol::
שוב אתה סוטה מהנקודה הוא "טיפל בנערות" והוא יצא דובר אמת שלא....
כתוב בציטוט שלך "לא נפגש עם נשים ביחידות "
למה נראה לך שהעיד שלא טיפל בנערות,זה לא היה בפולגירף, וכן נראה לך שהוא כזה טמבל??? עד כדי כך להעיד בפולגירף משהו שיש עדויות רבות שלא נכון??
טוב אני את מחשבותי אמרתי...זכות כל אחד לחשוב כמו ששכלו מורה לו.
לי אישית נשמע מצוץ ולא הייתי אומר את זה בשום אופן על אחרים שעלו בפרשויות דומות
מסתבר שהוא כזה טמבל...(ככה אתה כתבת)
בקיצור אתה לא מונח בפרטים בכלל...
חייב להודות לא מונח בפרטים. מה שבטוח זה שלא יעיד בפולגירף נגד דבר שידוע לכל או שלא טיפל בנערות [לא יודע לגבי זה] או שלא העיד בפולגירף על זה גם אם תגיד שהוא עד כדי כך...[כמובן שלא נראה לי..] העורכי דינים שלו לא טמבלים...
אבל אכן לא מעורה בפרטים.
את זה אתה כתבת לא אני...
לאיזה אברומי להתייחס לזה שכותב פה או לזה שכותב דברים הפוכים בפרטי??
עזוב, לא חשוב אני פרחח מזרחי, ואתה נזר הבריאה

שיך

ברוך כתב:
25 נובמבר 2021, 10:47
כך אמר לי אתמול אחד מגאוני הדור שאם האשה נאסרה על הבעל ובועל מדין שוויא אנפיה חתיכא דאיסורא (ולא היו שם שני עידים) הרי שהוא מצידו לא נפל בו שום סירכא
אני לא נכנס לזה כי אני לא יודע לא מבין
מה שאני כן יודע, ששנים השתיקו פה כל דבר וכל תלונה כמובן מסיבות קדושות של צניעות,לשון הרע וכו' וזה גרם לאסונות נוראים והגיע הזמן לומר עד כאן "עת לעשות לה' הפרו תורתך".
ועוד סקופ קטן תרשמו איפה ראיתם בפעם הראשונה, ראש ישיבה בכיר ומוכר קיבל הזדמנות אחרונה לטפל בעצמו ואם זה לא יקרה הסיפור של ולדר יהיה בדיחה לעומת מה שיהיה פה

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

ברוך כתב:
כך אמר לי אתמול אחד מגאוני הדור שאם האשה נאסרה על הבעל ועל הבועל מדין שוויא אנפשיה חתיכא דאיסורא (באופן שלא היו שם שני עידים) הרי שהוא מצידו לא נפל בו סירכא, ודאי לא פסול
לא הבנתי. אם באות נגיד עשר נשים ומעידות עליו עדיין אני צריך להחשיבו כצדיק גמור??

כ"ש אם מודה

ברוך

אינני פוסק הלכה אך תראה את התשובה של הנוה"י ותראה איך שפשוט להם להשאיר זוג נשוי כשלאדם בריא שהוא נאף אם אשתו (אמנם שם הוא מכריע ולא מאופן של מעל לכל ספק, אלא הכרעה שכן יגיד אך גם אז לא לב"יד ולא לאיש בעולם) ולכה"פ בדברי חיים הכריע כך. שאינו ממש נוגע לענייננו, אך הוא מלמד כמה החשיבה הלוגית של 2022 שונה מדרך התורה.
שמעתי פעם טענות על מה קורה כשיש ריבוי נשים אם אולי מתחיל כאן לצוץ אולי סוגיות של מהימן כבי תרי וסוגיות נוספות.
לא יעזור 'זאת התורה לא תהא מוחלפת'. לא קיבלתי את רשותו של אותו גאון לכתוב כאן את שמו

טוב ומטיב
נתן תודה: 399 פעמים
קיבל תודה: 381 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי טוב ומטיב »

נראה לי שהגיע הזמן שנתחיל לפרסם את שמם של אלו שמסתובבים באיצטלא דרבנן ופוגעים בילדים, שנידע להישמר ולהזהר .

בפרט שהולך לצאת עכשיו סיפורים על 2 אנשים שנקראים הדובדבן שבקצפת של יהדות החרדית שהם פגעו והולך להיות זעזוע בכל העולם כולו (ידעתי עד היום כבדו וחשדהו אבל אחרי ששמעתי השמות האלה אני ממש בהלם)
הלוואי שיהיה בית דין או מקום שאף אחד לא יפחד לבוא לספר ממי הוא נפגע וירגיש בטוח ויקבלו את דבריו אבל בינתיים שאין עדיין מקום כזה נראה לי שנפתח פה רשומות של שמות הפוגעים.

סמל אישי של משתמש
איש חכם
נתן תודה: 58 פעמים
קיבל תודה: 14 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי איש חכם »

טוב ומטיב כתב:
25 נובמבר 2021, 11:59
נראה לי שהגיע הזמן שנתחיל לפרסם את שמם של אלו שמסתובבים באיצטלא דרבנן ופוגעים בילדים, שנידע להישמר ולהזהר .

בפרט שהולך לצאת עכשיו סיפורים על 2 אנשים שנקראים הדובדבן שבקצפת של יהדות החרדית שהם פגעו והולך להיות זעזוע בכל העולם כולו (ידעתי עד היום כבדו וחשדהו אבל אחרי ששמעתי השמות האלה אני ממש בהלם)
הלוואי שיהיה בית דין או מקום שאף אחד לא יפחד לבוא לספר ממי הוא נפגע וירגיש בטוח ויקבלו את דבריו אבל בינתיים שאין עדיין מקום כזה נראה לי שנפתח פה רשומות של שמות הפוגעים.
רק עפ"י כל התנאים של התוה"ק.

עקיב'לה
נתן תודה: 82 פעמים
קיבל תודה: 439 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה »

מי מחליט מתי יוצאים הסיפורים השמנים ולמה זה שמחליט סתם מותח אותנו

משה 72
נתן תודה: 200 פעמים
קיבל תודה: 173 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משה 72 »

אם אנחנו מדברים על אותם 2, יש וועדה וב''ד מיוחד שמטפלים בזה.
באמת מזעזע

טוב ומטיב
נתן תודה: 399 פעמים
קיבל תודה: 381 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי טוב ומטיב »

איש חכם כתב:
25 נובמבר 2021, 12:22
טוב ומטיב כתב:
25 נובמבר 2021, 11:59

רק עפ"י כל התנאים של התוה"ק.
אתה מתכווין שהרוצחים השפלים האלה יתחילו להתנהג עפ"י התנאים של התוה"ק?
הרי מדובר בהרבה יותר גרוע מרוצחים רגילים, הם רק רוצחים את הגוף, וכולם מוקיעים אותם ואף אחד לא ישמע לדבריהם וכו',
אבל רוצחי נפשות האלה הם הרבה יותר גרועים הם רצחו את הגוף והנפש ביחד של אנשים תמימים וטהורים שנסתם עליהם את הגולל ומהיום והלאה הם מפסיקים לחיות הם נהפכים לצל של בנאדם אבדו טעם החיים מפחדים מכל צל קטן ומי כבר מדבר אם הם בעצמם משתגעים או מתאבדים או נהפכים לפוגעים על לא עוול בכפם רק בגלל שלא יודעים כבר איך אפשר לחוות איזהו ריגוש בעולם , ובפרט שהם רואים שהרוצחים העאלו מקבלים במה מכובדת בכל העולם וכולם נכנעים למרותם ומבקשים מהם ברכות וכדו' איך הנרצחים האלה יכולים להתרפאות אפי' אחרי טיפולים יקרים של רבות בשנים ע"י המומחים הכי גדולים, הם מתערבים מה טוב ומה רע, ומפסיקים להאמין באף אחד בעולם ומאבדים את כל הערכים של יהדות וליידער הרבה מאלה בסוף נושרים מיהדות ומסתובבים במקומות השפלים מכורים לסמים ולדברים הכי גרועים
הריפוי היחיד שיכול אולי טיפה לעזור להם הוא ע"י שמוקיעים את האנשים האלה ממחנינו

אברומי

שיך כתב:
25 נובמבר 2021, 10:48
אברומי כתב:
23 נובמבר 2021, 02:41
שיך כתב:
23 נובמבר 2021, 02:26
אברומי כתב:
23 נובמבר 2021, 02:03
שיך כתב:
23 נובמבר 2021, 01:59

שוב אתה סוטה מהנקודה הוא "טיפל בנערות" והוא יצא דובר אמת שלא....
כתוב בציטוט שלך "לא נפגש עם נשים ביחידות "
למה נראה לך שהעיד שלא טיפל בנערות,זה לא היה בפולגירף, וכן נראה לך שהוא כזה טמבל??? עד כדי כך להעיד בפולגירף משהו שיש עדויות רבות שלא נכון??
טוב אני את מחשבותי אמרתי...זכות כל אחד לחשוב כמו ששכלו מורה לו.
לי אישית נשמע מצוץ ולא הייתי אומר את זה בשום אופן על אחרים שעלו בפרשויות דומות
מסתבר שהוא כזה טמבל...(ככה אתה כתבת)
בקיצור אתה לא מונח בפרטים בכלל...
חייב להודות לא מונח בפרטים. מה שבטוח זה שלא יעיד בפולגירף נגד דבר שידוע לכל או שלא טיפל בנערות [לא יודע לגבי זה] או שלא העיד בפולגירף על זה גם אם תגיד שהוא עד כדי כך...[כמובן שלא נראה לי..] העורכי דינים שלו לא טמבלים...
אבל אכן לא מעורה בפרטים.
את זה אתה כתבת לא אני...
לאיזה אברומי להתייחס לזה שכותב פה או לזה שכותב דברים הפוכים בפרטי??
עזוב, לא חשוב אני פרחח מזרחי, ואתה נזר הבריאה
כל אחד לא יודע מהתחלה הכל...בהתחלה כבר לא היה נשמע לי ולאט לאט עוד יותר אתה רואה שהכל עורבה פרח...בפרטי אמרתי לך שאם יש לך מה לומר תגיד לי בפרטי כי אני רוצה לדעת, מה כתבתי הפוך.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

שוב אברומי, לדעת שיך יש ראיות גדולות רק שאינו יכול לפורטם מסיבות מסויימות ואני ערב לכך

אברומי

יאיר כתב:
25 נובמבר 2021, 14:38
שוב אברומי, לדעת שיך יש ראיות גדולות רק שאינו יכול לפורטם מסיבות מסויימות ואני ערב לכך
לא יודע מי זה שייך ומה הראיות שלו...אולי זה רבינוביץ מי יודע...

טייטל

ברוך כתב:
גם אם הדבר ברור ומפורש שע"פ לומדות או ע"פ הלכה נגדיר אותו ש"הוא מצידו לא נפל בו סירכא", (אם זה מחמת שאין ראיות מספיקות או תנאים הלכתיים שמספיקים לפסול את האדם ע"פ התורה, בבחינת מה שאין כח בי"ד יפה כיום לממש את הד' מיתות בי"ד על אדם שמאה עדים ראו אותו רוצח את חבירו, וברור לכולם שע"פ תורה הרוצח חייב מיתה אלא שאין ביד בי"ד להורגו, או אפילו אם סתם ע"פ לומדות והלכה טהורה א"א לפסול את האדם), תסתכל לי בעיניים ותגיד לי אם היית משתדך עם הבן אדם הזה?
הלא הוא בן אדם כשר?! הוא "ודאי לא פסול", נכון?!.

אז בבקשה תבין שהטענות שלך הם טיעוני סרק,

ברור שע"פ התורה יש לדון אם האדם פסול או לא, אבל הנקודות הנידונות פה הם מצד המוסריות והערכיות, ואין אנו מדברים ממוסריות וערכיות עקומים של הגויים או החילוניים, אלא מוסריות ע"פ התורה. ודוגמא קטנה לדבר (אני לא בקי ותתקן אותי אם אני טועה), האזכורים הלכתיים בגמ' ובפוסקים על המש"ז לבטלה הם ממש מינוריים, אין סימן שלם בשו"ע על זה, אין לאו מפורש בתורה על זה, ובכל זאת ברור ומוסכם שהדבר רע בעיני ה', (כמבואר בפרשתינו פר' וישב) ובזוה"ק מכביר בדברים חריפים על זה, ומצד שני מותר לצרפו למנין, מותר להתחתן עמו, האדם אינו "פסול" וכו' וכו' וכו', ואידך פירושא זיל גמור ותן לחכם ויחכם עוד.

ושוב, אין המדובר בבן אדם ספציפי זה אלא על הנושא הכאוב בכלליות, ומי שחוזר ומושך את השיח לבן אדם הספציפי הזה לדון אם הוא פסול ואם זה לשון הרע או לא וכדו', הוא מזלזל ומקהה את השיח הכאוב הזה הנוגע לעשרות ילדים ובחורים נשמות טהורות שסובלים כל רגע ורגע מחייהם על לא עוול בכפם.

טייטל

אברומי כתב:
25 נובמבר 2021, 14:46
יאיר כתב:
25 נובמבר 2021, 14:38
לא יודע מי זה שייך ומה הראיות שלו...אולי זה רבינוביץ מי יודע...
סליחה אתם סתם מטרלל פה, אתה יודע מה? עזוב, בשבילך נסכים איתך שחיים ולדר בן אדם צדיק וגמרנו, אין ראיות אין כלום, שיך זה רבינוביץ... הרב שמואל אליהו רוצה לשמוח לאיד של החרדים ועוד ועוד

מי שאיכפת לו באמת מהנושא הבוער הזה מבין כל מילה ומזדהה עם כל תגובה ששיך כותב

ברוך

צר לי מאוד דבריך אינם עולים בקנה אחד עם השכל הישר.
תאמין לי אדם כמוך לו היה קורא את התשובה שהזכרתי מהנוב"י ולא היה יודע שזה הוא, היה שורף אותו.
מה כל זה שייך לד' מיתות בי"ד אדרבה אם יש עידים יש לזה משקל רב. לעומת זאת עדות אשה זה למיחש שאסור לפרסם ואסור להזיק יותר ממה שהיה בבי"ד וכו'.
ק"ו בן בנו של ק"ו עדות של אשה שמובאים ע"י פסולי עדות שלא בבי"ד
ומה שאתה טוען לגבי הנזק הנורא של הפוגעים, אשאל לו הפתרון היה רק עם חילול שבת ג"כ היית זועק כך.
שים לב לדברי הנוב"י שם 'משום כבוד הבריות' זה פחות או יותר כותרת הנושא שם אם יגיד ויספר הנואף לבעל. לא כ"ש הרס משפחה לדורות.
ברור שצריך פתרון לנושא כאוב זה אך'הפרו תורתיך' צריך גדול בישראל לומר, לא משוטטי אינטרנט שריר של סנסציה שוטף את מקלדותיהם.

שלח תגובה