חיים ולדר מספר לכם מה יקרה בעוד עשרים שנה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

שיך
נתן תודה: 12 פעמים
קיבל תודה: 290 פעמים

Re: חיים ולדר מספר לכם מה יקרה בעוד עשרים שנה

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

בין הטיפות כתב:
23 נובמבר 2021, 15:22
האמת שהפוסט מאד נוגע ללב.
יתכן שהוא אמיתי, אך האם לא יכול להיות למשל שמדובר במישהו שרוצה להוציא לעז על רבנים ולהצדיק את חזרתו בשאלה?
וגם אם הוא לא מפרסם את שם הרב, מיד אומרים חילונים "הנה, גם אצל הרבנים החרדים זה קיים!!!"
הרי גם אם היינו יודעים במי מדובר והיה מזדהה בשמו המלא, לא בטוח שלפי הח"ח היה מקום ל"עדותו".
כ"ש כשאדם שולח פוסטים אנונימים ברשת (שכמובן, אין שם גרגר של דבר שקר, הכל אמת לאמיתה, וגוגל ממיינת את כל מה שיתכן שלא 100% אמת, ומצנזרת...) והנה, מרוב רגש והזדהות עם מקרה שבהחלט יתכן שיכול לקרות, אנחנו מיד מנופפים בפוסט והופ, ראיה עצומה להרשעתו של חיים ו.
לכן למרות זעקותיו של "שיך" ומרעיו שיתכן שעוסקים הרבה בהצלת נפשות ושכרם מובטח להם בזה ובבא, מ"מ יש לנו את התורה שקובעת גדרים מה מותר לספר ולמה אין להאמין, ושום טור מרגש ומדמיע/תחקיר טלויזיוני "אוביקטיבי", לא יכול להתחרות עם הציווי האלוקי.
ואולי כמו בדברי הרבי מקוצק שנאמרו לגבי מעשי ונפלאות צדיקים, יתכן ששייך גם כאן לגבי מעשי ונוולות הרשעים, "לא להאמין שזה קרה, להאמין שזה יכל לקרות"...
נו באמת..
זה פוסט עם שם מלא בשם משה זרצקי מפיק מוזיקה מוכשר(מכיר אותו אישית)
ואגב הוא כבר חזר מאז
בקיצור אל תכתוב אם אתה לא יודע

סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 114 פעמים
קיבל תודה: 931 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון »

בדיוק לפני חודש.

החזן, הזמר והיוצר משה זרצקי, בסינגל חדש ומרגש “מודה אני”, שנכתב בעקבות משבר בחייו האישיים, שהתרחש במהלך השנה וחצי האחרונות,
והוביל לשבר שממנו צמחה תקומה והודיה לבורא עולם.

משה זרצקי (27) מופיע על במות גדולות ובקונצרטים רבים בארץ ובעולם, מגיל 14 משמש כחזן בקהילות רבות בארץ ובחו”ל,
למשה יש קול טנור ייחודי, ושירתו המרגשת מחברת את השומעים לרגש היהודי.

משה משמש כסולן של להקת “קלו הנשמה” המופיעה ברחבי העולם, והוא המייסד והיו”ר של עמותת “המשמחים של ליאל” שהקים לזכרו של חברו מגבעתי, סמ”ר ליאל גדעוני הי”ד, ההרוג האחרון בצוק איתן.
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 114 פעמים
קיבל תודה: 931 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון »

שיך, האם זה הוא?
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 420 פעמים
קיבל תודה: 2439 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

כן.

שבחו אהובים
נתן תודה: 47 פעמים
קיבל תודה: 104 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שבחו אהובים »

שיך כתב:
23 נובמבר 2021, 12:21
איש חכם כתב:
23 נובמבר 2021, 10:42
רבותי!
יש ספר המתקריא "חפץ חיים" ויש כמה תנאים בשביל לקבל לשון הרע, ושום אחד מן התנאים שם לא התקיימו במקרה דנן ולכן אין שום היתר לקבל הדברים אא"כ יש לכם עדים נאמנים, דאי לאו הרי אדם שהיה לו שנים רבות חזקת כשרות צריך לדון אותו לכף זכות וכותב החפץ חיים שאפילו שזה לא מסתבר ובפרט כאן שאין לף אחד שני עדים שהעידו בפני בי"ד, ולכן מבחינת התורה הק' אסור לקבל לשון הרע, עד שלא יצא פסק בי"ד מסודר.
ואכן כל בירור דין לוקח זמן עד שמשיגים את העדים ומוכיחים שהם עדי אמת וד"ל.
ולטענה שאין בדורנו בי"ד שמעז להוציא כזה פסק זה הוצאת לעז על "יפתח בדורו כשמואל בדורו" והיזהרו בגחלתם.
כל מי שמשתיק שיח נכון ולגיטימי לגמרי על נושא חשוב זה הרי הוא רוצח לכל דבר וצריך בדיקה אחריו!!
איך אפשר שיהיה 2 עדים אם הדבר נעשה בחדרי חדרים?? ואין תועלת גדולה מזה
שוב, אני מתעסק עם זה יום יום וזה האסון הכי גדול שקיים בדור שלנו!!
כל מי שמסתתר מתחת לפוך של לשון הרע כנראה לא האיש הכי חכם...
וכל מי שמשתיק את המצטט דברי אלוקים חיים דעת תורתינו הקדושה הרי הוא כופר בתורת משה וצריך בדיקה אחריו
ואם אי אפשר שיהיה ב' עדים אז אי אפשר לדון את האדם וכמפורש בתורתינו הקדושה 'ע"פ שנים עדים יקום דבר'.
וכל מי שמסתתר מתחת לפוך של עסקנות ומזלזל באיסור הגדול של הוצאת שם רע אינו חפץ חיים.
שיך כתב:
23 נובמבר 2021, 12:27
אני יסתכן חסימה ויעלה פוסט חשוב של נפגע (בשינוים קלים בכל זאת פורום קדוש) כדי שתבינו:

*לא לבעלי לב חלש*

מי שמכיר אותי, יודע שחרף התמודדויות החיים
אני ב"ה אדם עם עוצמות חיים ופייטר לא קטן.
וכו'
ובגלל שיש מישהו שמעיד שפלוני עשה לו כדבר הזה זה אומר שאלמוני הוא גם חוטא באותו דבר.
בקיצור הנקודה הוא שגם אם יהיו אלפי אנשים שחוטאים בדבר זה אין היתר עדיין לדון את הנידון לכף חובה עד שיוודע הדבר לאמיתו.
ובגלל שאתה עוסק בענין חשוב זו ורוצה מאד שיפסיקו להסתיר את הענין הזה וכדי להציל אנשים אינו תירוץ לעשות קרבן ולהשמיץ האדם שאיננו יודעים שחטא.
וכל הזמן אתה טוען שיש לך עדות ברורה וכו' ובינתיים אתה רק אומר שיש אלפי מקרים כאלו ולא הבאת שום ראי' שהוא באמת חטא, רק שאתה מאמין שהוא חטא כי יודע אתה דרכם של כיוצא באלו, ואין זה לגיטימי לא ע"פ שכל ולא ע"פ תורתינו הקדושה.
ואני איני אומר שלא חטא ובכלל איני יודע כלום בסיפור הזה אבל מרתיע אותי איך שאתה מזלזל באלו שמדברים בשם התורה הקדושה.
ואל תחשוב שתרתיע אותי בתגובה של השמצה וכדו'

סמל אישי של משתמש
מויישה
נתן תודה: 1679 פעמים
קיבל תודה: 1638 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

מה אפשר לומר?
הלכות לשון הרע תקפות תמיד בכל מצב ואינן גמישות.
אבל מאידך גיסא גם ע"פ הלכות לשון הרע למיחש ולהזהר צריך ואיני פוסק כמובן, אבל לכאו' 7 תנאי סיפור לשון הרע אינם מתקיימים כאן (לדוגמא שלא ישמע המעשה מאחרים אלא בעצמו יראה וכו'). ושוב, כאמור יש כאן בעיה כי מצד א' מי יכול לדעת ולהעיד באופן אישי לבד הנפגעים עצמם ומצד ב' ... ברור מה צד ב'. צריך כאן רוחב ראייה של פוסק.
לכן אני מעדיף לא להתייחס לאדם עצמו (ומניח שממילא כולם יודעים את הפרסומים השונים ולא משנה שנוסיף בפרטים כאלו ואחרים).
לגבי מה שאמרו על הפוליגרף פורסם ב'הארץ' שאחת מהמתלוננות גם עברה פוליגרף ויצאה דוברת אמת.
אבל לגבי עצם הדיון הכללי - פשוט שטוב הדבר שתרבות ההשתקה הופכת להיות פחות נפוצה ומאידך גיסא כמובן שכל בעל לב מזעזע מפרסומים כאלו וקשה להכיל דבר כזה.
הדיון פה לעניות דעתי הוא גם פריקת זעזוע במובן מסוים ולכן התגובות כאן רגשיות כל כך. (גם הכתב שפרסם את הסיפור טען שמכיוון שהתעסק המון בנושא ובעוד נושאים דומים בחצי שנה האחרונה נאלץ ללכת לטיפול פסיכולוגי).
למעשה ברור שאין להקל ראש בדבר ולאטום אוזניים ולצעוק "ברור שהכול עלילות" ומצד שני גם הלכות לשון הרע תקפות תמיד ולהאמין ולקבל מסתמא אסור במקרה דנן ע"פ ההלכה. כמובן שלמיחש ולהיזהר הדבר שונה.

סמל אישי של משתמש
איש חכם
נתן תודה: 59 פעמים
קיבל תודה: 14 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי איש חכם »

שיך כתב:
23 נובמבר 2021, 12:21
איש חכם כתב:
23 נובמבר 2021, 10:42
רבותי!
יש ספר המתקריא "חפץ חיים" ויש כמה תנאים בשביל לקבל לשון הרע, ושום אחד מן התנאים שם לא התקיימו במקרה דנן ולכן אין שום היתר לקבל הדברים אא"כ יש לכם עדים נאמנים, דאי לאו הרי אדם שהיה לו שנים רבות חזקת כשרות צריך לדון אותו לכף זכות וכותב החפץ חיים שאפילו שזה לא מסתבר ובפרט כאן שאין לף אחד שני עדים שהעידו בפני בי"ד, ולכן מבחינת התורה הק' אסור לקבל לשון הרע, עד שלא יצא פסק בי"ד מסודר.
ואכן כל בירור דין לוקח זמן עד שמשיגים את העדים ומוכיחים שהם עדי אמת וד"ל.
ולטענה שאין בדורנו בי"ד שמעז להוציא כזה פסק זה הוצאת לעז על "יפתח בדורו כשמואל בדורו" והיזהרו בגחלתם.
כל מי שמשתיק שיח נכון ולגיטימי לגמרי על נושא חשוב זה הרי הוא רוצח לכל דבר וצריך בדיקה אחריו!!
איך אפשר שיהיה 2 עדים אם הדבר נעשה בחדרי חדרים?? ואין תועלת גדולה מזה
שוב, אני מתעסק עם זה יום יום וזה האסון הכי גדול שקיים בדור שלנו!!
כל מי שמסתתר מתחת לפוך של לשון הרע כנראה לא האיש הכי חכם...
אתה צודק שזה באמת באמת באמת ועוד ועוד באמת בעיה גדולה והורסת נפשות נשמות ורוחות של בני נוער וכו' אבל מי אמר שהוא גם נאשם בזה.
לא אמרתי שלא צריך לברר, צריך לברר בוודאי בוודאי, אבל מי שצריך לברר זה בי"ד ולא תחקיר עיתונאי ולא שאר אינשי דלא מעלי המנסים להכפיש את כל מי שירא אלוקים כדי להוכיח שהיום אין תורה ואין יראה, כי כל העולם מושחת ונותנים לעצמם לגיטמיות לעשות ככל העולה על רוחם, כי הנה גם הוא וההוא והרב הלז והשני גם מושחתים אז גם לי מותר.
זאת כוונתי וד"ל.
ולכן כל זמן שלא יצא פסק בי"ד על האדם הספיציפי הזה אין שום היתר לדון בענייינו ובפרט שפרש מכל עיסוקיו הציבוריים ואין חשש לשלום הציבור כעת.

שיך

.

משה 72
נתן תודה: 207 פעמים
קיבל תודה: 177 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משה 72 »

אני לא חושב שצריך לעצור ולא לדבר יותר. אני מבין את התסכול שלך, גם אני הפסקתי לכתוב אחרי שראיתי שיש כאלו שלא בשלים לעבור לפאזה אחרת, להתחיל להסתכל במציאות הכואבת בעיניים, אלא עסוקים אם היה או לא היה, זה נכון או לא נכון מותר לדבר אסור לדבר לדון הרע וכדומה.
הדיבור המיטיב יצא בכדי שליטה לא אהבתי את הדיונים על האיש הזה ספציפית, לדעתי זה בריחה ממקום כואב, אבל אסור להשקיע ולהשכיח את הנושא.
לגבי בי''ד הלוואי שזה יהיה מצב של קביעות עם נכונות לשמוע, כדי שבחורים ילדים או נערות יוכלו להתלונן ולא יהיו עסוקים אם זה נכון או לנכון, כי לפעמים יש תחושה של פגיעה, והיא לא פחות מפגיעה באמת.

טוב ומטיב
נתן תודה: 404 פעמים
קיבל תודה: 383 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי טוב ומטיב »

יש לי חבר שלמד איתי שהיה גאון ממש וכולם העידו עליו שהולך להיות מגדולי ראש ישיבות, ויום אחד פשוט נפל ונכנס ממש למצב של דיכאון ,
דיברתי איתו לפני כמה שנים מה קורה איתו, אז הוא סיפר לי שהלך למישהו חשוב מאוד שיתן לו קצת עידוד וחיזוק , וההוא עשה איתו מה שעשה והוא נכנס מאז למצב טראומתי וסיפר את זה למחנך דגול וההוא צעק עליו למה אתה משקר אתה מתמודד עם ניסיונות אז למה אתה זורק את זה על אחרים,
וזה הכניס אותו למצב דכאוני ואמר לי שמרגיש שזה היה סתימת הגולל של חייו ועשו לו מציבה גדולה והוא נשאר לו רק לבכות על קבר של גדול בישראל שנפטר בצעירותו,
המלצתי לו ללכת לטיפולים והוא שילם כבר על טיפולים מעל מאה ועשרים אלף שקל וזה עזר לו מאוד אבל עדיין לפעמים קופץ לו הקושי כמו לעמוד מול סמכות וכדו' אז הוא ממש במצב קיפאון ולא יכול להוציא הגה מפיו.

חייבים לעורר את הנושא הזה על השולחן שלא נהרוג ח"ו את יקירינו ויו"ח בזה שנותנים יד לפושעים,
חייבים להוקיע אותם ולפרסם את שמם ברבים והלוואי שיהיה באמת אנשים חזקים שלא יפחדו ויפרסמו כל השמות לדעת לשמור מרחק מהם ולצעוק מעומק הלב צא טמא ומקומך בכלא עד יבוא משיח ואני לא מאמין שהוא כן יוציא אותך אחרי שרצחת נפשות יקרות בישראל

הכותב בכאב ובדמע

סמל אישי של משתמש
אני פה

גם ברחוב לידי יש בחור שהיה נזר המשפחה ואף חיבר ספר בבחרותו, ועשה שידוך מצויין, ואחרי החתונה הוא לפתע קיבל משבר והיום נהיה חילוני גמור וחי על סמים. בראיון בתקשורת החילונית הוא טוען בתוקף שמלמד שיחק איתו וזה מה שפירק אותו מבפנים. ממש חורבן!

סמל אישי של משתמש
אני פה

טוב ומטיב כתב:
24 נובמבר 2021, 14:31
יש לי חבר שלמד איתי שהיה גאון ממש וכולם העידו עליו שהולך להיות מגדולי ראש ישיבות, ויום אחד פשוט נפל ונכנס ממש למצב של דיכאון ,
דיברתי איתו לפני כמה שנים מה קורה איתו, אז הוא סיפר לי שהלך למישהו חשוב מאוד שיתן לו קצת עידוד וחיזוק , וההוא עשה איתו מה שעשה והוא נכנס מאז למצב טראומתי וסיפר את זה למחנך דגול וההוא צעק עליו למה אתה משקר אתה מתמודד עם ניסיונות אז למה אתה זורק את זה על אחרים,
וזה הכניס אותו למצב דכאוני ואמר לי שמרגיש שזה היה סתימת הגולל של חייו ועשו לו מציבה גדולה והוא נשאר לו רק לבכות על קבר של גדול בישראל שנפטר בצעירותו,
המלצתי לו ללכת לטיפולים והוא שילם כבר על טיפולים מעל מאה ועשרים אלף שקל וזה עזר לו מאוד אבל עדיין לפעמים קופץ לו הקושי כמו לעמוד מול סמכות וכדו' אז הוא ממש במצב קיפאון ולא יכול להוציא הגה מפיו.

חייבים לעורר את הנושא הזה על השולחן שלא נהרוג ח"ו את יקירינו ויו"ח בזה שנותנים יד לפושעים,
חייבים להוקיע אותם ולפרסם את שמם ברבים והלוואי שיהיה באמת אנשים חזקים שלא יפחדו ויפרסמו כל השמות לדעת לשמור מרחק מהם ולצעוק מעומק הלב צא טמא ומקומך בכלא עד יבוא משיח ואני לא מאמין שהוא כן יוציא אותך אחרי שרצחת נפשות יקרות בישראל

הכותב בכאב ובדמע
בהרבה מהמקרים מי שנתקף בנערותו לבסוף נעשה תוקף בע"כ, ולכן ע"פ אמת הוא יכול להיות אונס גם כן. ומה יעשה ילד שתקפו אותו וכבר שכח מזה ורק בתת מודע זה נשאר לו וכשתוקף כבר לא שולט בעצמו ה' ירחם.

whynot
נתן תודה: 1917 פעמים
קיבל תודה: 383 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי whynot »

אין דבר כזה רוצח באונס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אם הוא יודע שהוא כביכול מוכרח לזה ח"ו, הוא חייב לילך לטיפול מיד.

א"א שיהיה לו כביכול שתי אפשרויות, או ללכת לטיפול או לרצוח אחרים.

אם הוא היה יודע שאם הוא פוגע במישהו, הוא יישב בכלא לכל חייו, אז היה הולך לטיפול בודאות.

נ. ב. אין הכונה כמובן לפסוק לגבי דינם בעוה"ב.

שיך

סוף סוף אחרי שבוע אנשים מתחילים להבין מה אני זועק
שכוייח

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
נתן תודה: 702 פעמים
קיבל תודה: 756 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון »

הכל היה מובן מראש למפרע, הויכוח איתך לא היה עצם חומרת על הנושא החמור והמובן.
אלא על המסקנה שלך על האיש ספציפית.
זה עדיין לא הוכח עם כל העוצמות שהכנסת לביטויים שלך.
שכוייח.
לשון הרע, לא לדבר עלי
כ"ד הכו"ח עבדכם הנאמן בלונ"ח
פע'מון ז'הב ור'ימון (המכונה לפנים פע"ח),
הגאב"ד דק"ק פצלוחנה פופיטות יצ"ו

שיך

את הוכחות שיש לי בסיפור הזה אני ישמור לעצמי מטעמים מובנים
ונראה לי שעוד היום הוכחתי שאני כותב בפורום רק דברים שאני יודע וכמדווח אמין

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

מבלי לפגוע בכבודך חלילה. כפי שכתבתי לעיל.

רק ציינתי שכל הכותבים האחרונים שאתה כה מתרגש מדבריהם, לא כתבו כלפי האדם שאינם יודעים מה שלך ידוע, אלא כלפי חומרת הנושא.
לשון הרע, לא לדבר עלי

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
נתן תודה: 24 פעמים
קיבל תודה: 114 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת »

יש לי הרגשה עמומה שיש משיכה לעסוק בנושא הזה עוד ועוד.
תבדוק את עצמך!!
[כן, אתה שחושב שאני מתכוין אליך]

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

יש לך מראה במסך כשאתה כותב?
לשון הרע, לא לדבר עלי

בערגער
נתן תודה: 1403 פעמים
קיבל תודה: 546 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי בערגער »

ברחמים.
לא להיכנס אחד בשני בלהט הויכוח.
יש כאן נושא טעון וכאוב, ונראה שלחק מהכותבים יש קירבה לנפגעים, נא להבין ולהתחשב ולא להוסיף כאב על כאב.
"מלה בסלע משתוקא בתרין"

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 1149 פעמים
קיבל תודה: 1759 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

הצד השני של המטבע..

לצערנו בעולם שאנו חיים בו, המציאות היום היא שאי אפשר להכחיש פרטים בלתי ידועים,
א''א להזים שמועות על אנשים נטולי זהות,

מה שנדרש מחיים ולדר כעת, זו משימה בלתי אנושית בעליל,
שכן נכון להיום יח כסליו פב' אין אפי' סיפור אחד, שהוא יכול להתעמת איתו או להכחיש אותו,

במונחים של 2012 שבועיים וחצי מפרסום הכתבה זה 'נצח'
שבועיים וחצי !!אלף אלפי כתבות ומילים ודעות!! מערכות רשת טוויטר פייסבוק וכו' על לא כלום, אפי' לא סיפור אחד מבוסס,

בנתיים רק חושפים אנשים שמספרים בשם אנשים!!!
ואף אחד מהם לא מוכן לקחת אפי' סיכון של אחוז אחד שיתפסו אותו בהוצאת דיבה,
למרות שכולם יודעים שבמקרה והסיפור היה או יוכח אפי' בהוכחה נסיבתית הרי שיהיה לו חסיון מוחלט,
לעומת זאת אם יתברר ויוכח שהוא שיקר, ורק אם יתברר שהוא שיקר הוא יתבע בתביעת דיבה!!

הסיפור היחידי שיש מאחריו שם!!! הוא סיפור מ2008 , שאחרי חקירה מעמיקה מתברר שזו אשה בעייתית בלשון המעטה, שהספיקה להתגרש פעמיים, ואפי' הושיבה את אביה במעצר על תלונת שווא כזו במשך חודשיים, תלונה שזוכה ממנה לחלוטין!!
ואפי' חיים ולדר לא נצרך לשרות עו''ד כדי לנקות להזים סיפור בדים זה.

והסיפור מכלי שני היחידי שקיים ברשת בצבעים עזים הוא התיעוד של 'מירי פורסט' שהיא מתכתבת עם אחת אנונימית שכותבת שהוא הטריד אותה באופן מגונה, הסיפור הזה כשלעצמו מעורר הרבה שאלות, אך מעל לכל עצם העובדה שאף אחת מהן לא לוקחת סיכון בפרסום הספק סיפור הזה, הוא כשלעצמו מאוד מערער את האמינות,
כי בואו חשבון לוגי, במידה ויתברר שהסיפור הזה הוא לא נכון, הרי שמירי פורסט תטען להגנתה שכך כתבו לה, והיא לא ביררה את זה ורק פרסמה מה שכתבו לה, ואין לבוא עמה חשבון על כך, מנגד תטען אותה אנונימית, שהיא כתבה את זה באופן אישי למירי פורסט, אבל לא חשבה שהיא תפרסם את זה... ומותר לה לשקר לחברה שלה, וגם היא חסינה מפני הוצאת דיבה,  

לכן סיפור כזה, שאין בו מינימום של אחריות,  לא יכול להיות קביל, על אחת כמה וכמה במונחים של שפיטות ציבוריות.

מעבר לעצם ההודעות שנדמה שמירי פורסט יש לה אובססיה לפרסם יותר מאשר לסייע, גם כאשר זה מגיע על חשבון הטיפול המקצועי במטופלת הסובלת הפצועה ומדממת [לדבריה] שמתכתבת איתה ומגלה לפניה סגור ליבה,
למירי פורסט אין אפי' זמן לקרוא מה שהיא כותבת, באובססיה חשודה ומוקצנת, היא מיד מצלמת מסך, הגם שמתקבלים עוד ועוד הודעות. כלומר חשוב לה לצלם מסך ולפרסם גנותו ברבים יותר מאשר לטפל בפצוע הנמצא לפניה ומגולל את סגור ליבו, ניתן לראות את זה לפי צילומי המסך שהיא שלחה אשר מופיעים בה הודעות ממנה שהיא עדיין לא קראה,.
משהו כאן לא מריחטוב.
[אין בדברים האלו כדי להוריד ממעלתה ונחיצותה של מירי פורסט כחלוצה בתחום ההגנה על הילדים וכו'... אלא לקבול על יכולות השפיטה שלה, ולהטיל ספק באמון הרב שהיא נותנת ... שאפי' היא חוששת שמא תחזור בה המטופלת מדבריה... ולכך מצלמת כ''כ מהר]

אנחנו כציבור, ואפי' אם בחוצפתנו נמנה את עצמנו לדייני שדה, [ואנחנו בפירוש לא] אין לנו אלא מה שעיננו רואות, וכעת איננו רואות מאומה, כלום המון המון רעש ולהג ואין ספור אזהרות וטריגרים אבל אפי' לא עובדה אחת, אין ספק שהנושא הזה הוא החמור ביותר שיש ועבירות מהסוג הזה במידה רבה גרועות ממוות מייסר ואיטי אצל רבים שנפגעו, אבל לא יתכן שבשם חומר העוון נמציא את קיומו על חף מפשע,

לו יהי, ויעלילו על אדם שבמקלט שתחת ביתו שוכבים להם עשרות גולגלות שהוא רצח במו ידיו,
מסודרים למופת לפי סדר, לפי גודל,,,
ויבואו כל ההמון לכלות ברוצח את זעמו,
וכשרק יעז נער קטן וחכם, לשאול: רגע, מי אמר שיש במקלט את כל הגולגלות האלו?
אולי כדאי שנרד קודם למקלט ונבדוק, מיד ההמון ייצא עליו בגרון ניחר,,, על הרוצח הסדרתי אתה חס, ועל מאות גולגלות אתה לא מרחם?? בני אדם שעונו נרצחו ונטבחו בדם קר, איפה הלב שלך?...
אכן במידה והם נרצחו זה חמור מאוד ואלף מיתות לא יכפרו לו, אבל במידה ואין במקלט מאומה, ויורדים ובודקים שיש שם רק דפנות סוכה וסכך משנה שעברה, ואף אחד בעיירה לא מדווח על העלמות אחד מקרוביו,

אז מה נדרש מהרוצח הסדרתי כדי להוכיח, להוציא גולגלות שאינם קיימות? ולהוכיח שהוא לא רצח אותם? כמה ברברי יכול להיות המשפט שדה הזה?
מה גם ש'המספר הראשי[העיתונאי] כרת ברית עם ה'אויב הכי גדול של אותו אדם', והוא זה אשר הוציא ותפר את הסיפור לפרטי פרטים ולאור עולם,
ואפי' הוא לא מספק במשך שבועיים וחצי אף לא סיפור אחד, חוץ מסיפורים סודיים שרק הוא יודע עליהם, ואף לא סיפור אחד שהוא יכול להסתכן עליו בהוצאת דיבה!!! הלא דבר הוא???
אפי' ברמה העיתונאית הוא לא סיפר שום סיפור שאפשר לפרוך או להזים אותו, או להוכיח שהוא שיקר, כי הוא פשוט לא סיפר שום סיפור מעבר לתלונת שהופרכה לפני כעשרים שנה,
כלומר אין אפי' אדם אחד שלוקח אחריות אישית על מגה הפיגוע הזה, *בניגוד גמור* לכל האירועים מהסוג הזה שהיו בעשרות שנים האחרונות.
זה מ ב ה י ל.
לאן התדרדרנו.

כל הראיות כביכול שאפי' רשת 'אושר עד' הוציאו את הספרים ,
כי הם יודעים מה שאנחנו לא יודעים,
והנה, יאמרו התליינים אפי' יש הוראה ישירה של 'מרן רק גרשון אדלשטיין' להוציא אותו מיתד נאמן....
כי יש דברים שהם יודעים שאנחנו לא יודעים,
- זה אפי' לא רטוריקה עלובה של בעלי דיבה.
ברור שמערכת יתד נאמן לא יכולה לאפשר לאדם כזה לכתוב בעיתון, בעצם העובדה שיש עליו קול כזה בעיר, אין בזה שום שאלה או הכרעה לגבי היה או לא היה האירוע,
וברור שאושר עד כגוף מסחרי לא רוצה להפסיד לקוחות שמזדהים הם התביעות גם אם הם לא נבדקו בצורה מקצועית,
משום שאין לו שום ענין לקחת סיכון,
האם יש משהו שהמנכל של אושר עד יודע שאף אחד מאיתנו לא יודע??
הוא בעצמו אומר שעצם זה שיש שיח סביב זה, זה מונע ממנו להציג את הספרים,,, אפי' שיתכן ויתברר שלא היו דברים מעולם,
אני מאוד מקווה יחד עם כל בית ישראל שהסיפור הזה יתברר כקו פרשת המים, של פשע עיתונאי מאורגן,
ולא כקו פרשת המים - של עולם המטפלים העזרה והסיוע לילדי ישראל,

תפילתי לאלוקי ישראל, לכבודם של ישראל, מעומק ליבי, ולב רבים מאיתנו, שמחר בבוקר לא נקום  עם עדות ברורה עם פרצוף עם פרטים, שתוכיח שכאשר יגורנו בא לנו,
אבל גם לו יהי, וחלילה יתברר, שח''ו כך היה, ומדובר על מפלצת בכסות רחימאית ושאר דברים נוראים ואיומים שאיננו רוצים להעלות על דעתנו,
הרי שזה ברור שמה שנעשה עד עכשיו הוא וודאי פשע בכל קנה מידה כי כך לא מבררים היה או לא היה,לא מעמידים אדם בעמוד הקלון ותולים אותו בגובה 50 אמה ומעבירים אותו 4 מיתות בי''ד
רק כדי לחכות ולראות אם יש מישהו בכל העולם מקצה העולם ועד קצהו שרוצה להתלונן עליו למרות שמובטח לו חסיון מוחלט, ואם עדיין לא הגיעה שום עדות כזו, עדיין נכון להיום הרי שאנו חייבים בחשבון נפש נוקב לא על 'מפלצת דמה' שהסתובבה בציבור ולא ידענו עליה, אלא על המון מפלצות קטנות שהסתובבו ביננו והיו מוכנים לדון אדם לכף חובה. רק כדי לראות ולהנות מדם תוסס ומבעבע, כדי לשמוע על פראות של יצרים אפלים, אפי' שיש צד גדול שהם מעולם לא היו,

הלוואי הלוואי ויתברר שצדקנו, שחיים ולדר הוא אכן חיים ולדר, ושכל אותם שמות סודיים ועלומים, מכלים שבורים של רביעי ברביעי הם אכן לא היו מעולם.
ימים יגידו,

יוסף דוד ליכטנשטיין.
גילוי נאות: מעולם לא דיברתי או שוחחתי במישרין או בעקיפין עם חיים ולדר או אי מי מבאי כוחו וכדו'.

הרב שיך היקר, אדרבה, אם יש בידך הוכחות פורשן לפנינו ונווכח או לפחות שלח לי בפרטי ואאשרן. יישר כח
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

שיך כתב:
24 נובמבר 2021, 16:09
את הוכחות שיש לי בסיפור הזה אני ישמור לעצמי מטעמים מובנים
ונראה לי שעוד היום הוכחתי שאני כותב בפורום רק דברים שאני יודע וכמדווח אמין
לאו דוקא וכאמור לעיל

ועד
נתן תודה: 389 פעמים
קיבל תודה: 305 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ועד »

יאיר כתב:
24 נובמבר 2021, 17:40
הצד השני של המטבע..

לצערנו בעולם שאנו חיים בו, המציאות היום היא שי אפשר  להכחיש פרטים בלתי ידועים,
א''א להזים שמועות על אנשים נטולי זהות,

מה שנדרש מחיים ולדר כעת, זו משימה בלתי אנושית בעליל,
שכן נכון להיום יח כסליו פב' אין אפי' סיפור אחד, שהוא יכול להתעמת איתו או להכחיש אותו,

במונחים של 2012 שבועיים וחצי מפרסום הכתבה זה 'נצח'
שבועיים וחצי !!אלף אלפי כתבות ומילים ודעות!! מערכות רשת טוויטר פייסבוק וכו' על לא כלום, אפי' לא סיפור אחד מבוסס,

בנתיים רק חושפים אנשים שמספרים בשם אנשים!!!
ואף אחד מהם לא מוכן לקחת אפי' סיכון של אחוז אחד שיתפסו אותו בהוצאת דיבה,
למרות שכולם יודעים שבמקרה והסיפור היה או יוכח אפי' בהוכחה נסיבתית הרי שיהיה לו חסיון מוחלט,
לעומת זאת אם יתברר ויוכח שהוא שיקר, ורק אם יתברר שהוא שיקר הוא יתבע בתביעת דיבה!!

הסיפור היחידי שיש מאחריו שם!!! הוא סיפור מ2008 , שאחרי חקירה מעמיקה מתברר שזו אשה בעייתית בלשון המעטה, שהספיקה להתגרש פעמיים, ואפי' הושיבה את אביה במעצר על תלונת שווא כזו במשך חודשיים, תלונה שזוכה ממנה לחלוטין!!
ואפי' חיים ולדר לא נצרך לשרות עו''ד כדי לנקות להזים סיפור בדים זה.

והסיפור מכלי שני היחידי שקיים ברשת בצבעים עזים הוא התיעוד של 'מירי פורסט' שהיא מתכתבת עם אחת אנונימית שכותבת שהוא הטריד אותה באופן מגונה, הסיפור הזה כשלעצמו מעורר הרבה שאלות, אך מעל לכל עצם העובדה שאף אחת מהן לא לוקחת סיכון בפרסום הספק סיפור הזה, הוא כשלעצמו מאוד מערער את האמינות,
כי בואו חשבון לוגי, במידה ויתברר שהסיפור הזה הוא לא נכון, הרי שמירי פורסט תטען להגנתה שכך כתבו לה, והיא לא ביררה את זה ורק פרסמה מה שכתבו לה, ואין לבוא עמה חשבון על כך, מנגד תטען אותה אנונימית, שהיא כתבה את זה באופן אישי למירי פורסט, אבל לא חשבה שהיא תפרסם את זה... ומותר לה לשקר לחברה שלה, וגם היא חסינה מפני הוצאת דיבה,  

לכן סיפור כזה, שאין בו מינימום של אחריות,  לא יכול להיות קביל, על אחת כמה וכמה במונחים של שפיטות ציבוריות.

מעבר לעצם ההודעות שנדמה שמירי פורסט יש לה אובססיה לפרסם יותר מאשר לסייע, גם כאשר זה מגיע על חשבון הטיפול המקצועי במטופלת הסובלת הפצועה ומדממת [לדבריה] שמתכתבת איתה ומגלה לפניה סגור ליבה,
למירי פורסט אין אפי' זמן לקרוא מה שהיא כותבת, באובססיה חשודה ומוקצנת, היא מיד מצלמת מסך, הגם שמתקבלים עוד ועוד הודעות. כלומר חשוב לה לצלם מסך ולפרסם גנותו ברבים יותר מאשר לטפל בפצוע הנמצא לפניה ומגולל את סגור ליבו, ניתן לראות את זה לפי צילומי המסך שהיא שלחה אשר מופיעים בה הודעות ממנה שהיא עדיין לא קראה,.
משהו כאן לא מריחטוב.
[אין בדברים האלו כדי להוריד ממעלתה ונחיצותה של מירי פורסט כחלוצה בתחום ההגנה על הילדים וכו'... אלא לקבול על יכולות השפיטה שלה, ולהטיל ספק באמון הרב שהיא נותנת ... שאפי' היא חוששת שמא תחזור בה המטופלת מדבריה... ולכך מצלמת כ''כ מהר]

אנחנו כציבור, ואפי' אם בחוצפתנו נמנה את עצמנו לדייני שדה, [ואנחנו בפירוש לא] אין לנו אלא מה שעיננו רואות, וכעת איננו רואות מאומה, כלום המון המון רעש ולהג ואין ספור אזהרות וטריגרים אבל אפי' לא עובדה אחת, אין ספק שהנושא הזה הוא החמור ביותר שיש ועבירות מהסוג הזה במידה רבה גרועות ממוות מייסר ואיטי אצל רבים שנפגעו, אבל לא יתכן שבשם חומר העוון נמציא את קיומו על חף מפשע,

לו יהי, ויעלילו על אדם שבמקלט שתחת ביתו שוכבים להם עשרות גולגלות שהוא רצח במו ידיו,
מסודרים למופת לפי סדר, לפי גודל,,,
ויבואו כל ההמון לכלות ברוצח את זעמו,
וכשרק יעז נער קטן וחכם, לשאול: רגע, מי אמר שיש במקלט את כל הגולגלות האלו?
אולי כדאי שנרד קודם למקלט ונבדוק, מיד ההמון ייצא עליו בגרון ניחר,,, על הרוצח הסדרתי אתה חס, ועל מאות גולגלות אתה לא מרחם?? בני אדם שעונו נרצחו ונטבחו בדם קר, איפה הלב שלך?...
אכן במידה והם נרצחו זה חמור מאוד ואלף מיתות לא יכפרו לו, אבל במידה ואין במקלט מאומה, ויורדים ובודקים שיש שם רק דפנות סוכה וסכך משנה שעברה, ואף אחד בעיירה לא מדווח על העלמות אחד מקרוביו,

אז מה נדרש מהרוצח הסדרתי כדי להוכיח, להוציא גולגלות שאינם קיימות? ולהוכיח שהוא לא רצח אותם? כמה ברברי יכול להיות המשפט שדה הזה?
מה גם ש'המספר הראשי[העיתונאי] כרת ברית עם ה'אויב הכי גדול של אותו אדם', והוא זה אשר הוציא ותפר את הסיפור לפרטי פרטים ולאור עולם,
ואפי' הוא לא מספק במשך שבועיים וחצי אף לא סיפור אחד, חוץ מסיפורים סודיים שרק הוא יודע עליהם, ואף לא סיפור אחד שהוא יכול להסתכן עליו בהוצאת דיבה!!! הלא דבר הוא???
אפי' ברמה העיתונאית הוא לא סיפר שום סיפור שאפשר לפרוך או להזים אותו, או להוכיח שהוא שיקר, כי הוא פשוט לא סיפר שום סיפור מעבר לתלונת שהופרכה לפני כעשרים שנה,
כלומר אין אפי' אדם אחד שלוקח אחריות אישית על מגה הפיגוע הזה, *בניגוד גמור* לכל האירועים מהסוג הזה שהיו בעשרות שנים האחרונות.
זה מ ב ה י ל.
לאן התדרדרנו.

כל הראיות כביכול שאפי' רשת 'אושר עד' הוציאו את הספרים ,
כי הם יודעים מה שאנחנו לא יודעים,
והנה, יאמרו התליינים אפי' יש הוראה ישירה של 'מרן רק גרשון אדלשטיין' להוציא אותו מיתד נאמן....
כי יש דברים שהם יודעים שאנחנו לא יודעים,
- זה אפי' לא רטוריקה עלובה של בעלי דיבה.
ברור שמערכת יתד נאמן לא יכולה לאפשר לאדם כזה לכתוב בעיתון, בעצם העובדה שיש עליו קול כזה בעיר, אין בזה שום שאלה או הכרעה לגבי היה או לא היה האירוע,
וברור שאושר עד כגוף מסחרי לא רוצה להפסיד לקוחות שמזדהים הם התביעות גם אם הם לא נבדקו בצורה מקצועית,
משום שאין לו שום ענין לקחת סיכון,
האם יש משהו שהמנכל של אושר עד יודע שאף אחד מאיתנו לא יודע??
הוא בעצמו אומר שעצם זה שיש שיח סביב זה, זה מונע ממנו להציג את הספרים,,, אפי' שיתכן ויתברר שלא היו דברים מעולם,
אני מאוד מקווה יחד עם כל בית ישראל שהסיפור הזה יתברר כקו פרשת המים, של פשע עיתונאי מאורגן,
ולא כקו פרשת המים - של עולם המטפלים העזרה והסיוע לילדי ישראל,

תפילתי לאלוקי ישראל, לכבודם של ישראל, מעומק ליבי, ולב רבים מאיתנו, שמחר בבוקר לא נקום  עם עדות ברורה עם פרצוף עם פרטים, שתוכיח שכאשר יגורנו בא לנו,
אבל גם לו יהי, וחלילה יתברר, שח''ו כך היה, ומדובר על מפלצת בכסות רחימאית ושאר דברים נוראים ואיומים שאיננו רוצים להעלות על דעתנו,
הרי שזה ברור שמה שנעשה עד עכשיו הוא וודאי פשע בכל קנה מידה כי כך לא מבררים היה או לא היה,לא מעמידים אדם בעמוד הקלון ותולים אותו בגובה 50 אמה ומעבירים אותו 4 מיתות בי''ד
רק כדי לחכות ולראות אם יש מישהו בכל העולם מקצה העולם ועד קצהו שרוצה להתלונן עליו למרות שמובטח לו חסיון מוחלט, ואם עדיין לא הגיעה שום עדות כזו, עדיין נכון להיום הרי שאנו חייבים בחשבון נפש נוקב לא על 'מפלצת דמה' שהסתובבה בציבור ולא ידענו עליה, אלא על המון מפלצות קטנות שהסתובבו ביננו והיו מוכנים לדון אדם לכף חובה. רק כדי לראות ולהנות מדם תוסס ומבעבע, כדי לשמוע על פראות של יצרים אפלים, אפי' שיש צד גדול שהם מעולם לא היו,

הלוואי הלוואי ויתברר שצדקנו, שחיים ולדר הוא אכן חיים ולדר, ושכל אותם שמות סודיים ועלומים, מכלים שבורים של רביעי ברביעי הם אכן לא היו מעולם.
ימים יגידו,

יוסף דוד ליכטנשטיין.
גילוי נאות: מעולם לא דיברתי או שוחחתי במישרין או בעקיפין עם חיים ולדר או אי מי מבאי כוחו וכדו'.

הרב שיך היקר, אדרבה, אם יש בידך הוכחות פורשן לפנינו ונווכח או לפחות שלח לי בפרטי ואאשרן. יישר כח
כל מילה נפלאה, רק קשה לי, א"כ למה השעו אותו או הוא השעה עצמו מכל וכל בכל מקום שהיה, למה? למה מיד נפילה כזו רצינית, הרי אין כאן איזה בשר אמיתי להיאחז כאן?
מוריי ורבותיי אני מבקש ממכם תכבדו אחד את השני ותאהבו את הקב"ה ותעשו לו נחת רוח

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

אדם יכול להחליט לקחת פסק זמן עד שיטהר את שמו מכל וכל. זה לגיטימי ומובן.

בכל אופן, אני מבין מהרב שיך שאכן נחשף לראיות גדולות בנושא ואולי נפרט בהמשך

ועד
נתן תודה: 389 פעמים
קיבל תודה: 305 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ועד »

יאיר כתב:
24 נובמבר 2021, 18:38

אני לא מבין מה יש לו לטהר את שמו הלא כתבת בצדק שאין משהו ואין מישהו ברור שכתב עליו שבדידו הוי עובדא, אז מה הוא מטהר את שמו במה? באויר? להיפך, בינתיים ימשיך לעבוד רגיל וכשיהיה משהו רציני אז שיקח פסק זמן כדביארת. לא כן?
מוריי ורבותיי אני מבקש ממכם תכבדו אחד את השני ותאהבו את הקב"ה ותעשו לו נחת רוח

טייטל
נתן תודה: 44 פעמים
קיבל תודה: 55 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי טייטל »

סיכום קטן מה שנראה לי כאן מחברי האשכול הזה שכולם מודים לו:
כולם מסכימים שתרבות ההשתקה "באופן כללי" היא אכזרית בכל קנה מידה
השאלה היא רק ספציפי לגבי חיים ולדר
מישהו חולק על זה?

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

ועד כתב:
24 נובמבר 2021, 18:41
יאיר כתב:
24 נובמבר 2021, 18:38

אני לא מבין מה יש לו לטהר את שמו הלא כתבת בצדק שאין משהו ואין מישהו ברור שכתב עליו שבדידו הוי עובדא, אז מה הוא מטהר את שמו במה? באויר? להיפך, בינתיים ימשיך לעבוד רגיל וכשיהיה משהו רציני אז שיקח פסק זמן כדביארת. לא כן?
אלו לא דבריי כמובן וכמובא בסוף ההודעה

אבל הוא כנראה טוען שכיון שאנשים קונים את הסיפורים עליו ממילא עליו לטהר את שמו ולצאת נקי מכל הסיפור

סמל אישי של משתמש
אני פה

בדיוק לאנשים מסוג ליכנשטיין חיכיתי כדי שאפסיק לחוש לשמעות. אבל אף פעם לא שמעתי עליו...

אפוא כל מאות אנשי הציבור הבכירים בדורינו ומאות הכתבים והרבנים שמקושרים אליו אף אחד לא קם וצועק את הזעקה הזאת.

לפני חצי שנה הצליחו לגייס מכתב של שר התורה והגרי"ג בעדו בעניין אחר.

אתמול היה ראיון משותף בערוץ הכנסת של 3 כתבים בכירים יעקב ריבלין משה גלסנר ועוד אחד, וכולם נתנו להבין שהסיפורים נגדו אמיתיים.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

די ברור שהחשדות אכן נכונים אחרי שידוע שיש מספר עדויות לא מבוטל

שיך

הציפייה המגוחכת שתעמוד אשת איש ותספר שאסורה על בעלה לעיני כל ישראל מטומטם לגמרי...

שלח תגובה