מה עושים חברי הכנסת ????

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

יחיל

מה עושים חברי הכנסת ????

נושא שלא נקרא על ידי יחיל » 22 אפריל 2013, 21:19

שמעתי וקראתי עכשיו את דבריו של לפיד בכנסת ואת ההשתלחות שלו בציבור החרדי
הוא השתלח בנקודות חזקות במיוחד של הציבור החרדי
בקריאות ביינים של החכי"ם החרדים על לפיד היו רק קישקושים ולא תשובות ניצחות

הרושם שהוא השאיר הוא, שהציבור החרדי הוא גנב, סחטן, משתמט, עול על הציבור, וכו' וכו'
אותנו הציבור החרדי לא צריך לשכנע שדבריו הם הבל הבלים (כי אנחנו משוכנעים.... נראה לי רק לבנתיים לא לעוד הרבה זמן כנראה)
ברצוני לדעת הייכן הם החכי"ם החרדים שהם כרגע כבר בלי עבודה........ למה ומדוע לא מתחילים לענות תשובות מוכחות (לא תאוריות) לדוגמא היכן הכסף ? באונברסיטאות
לעשות השוואת כמה מקבל ילד חרדי לעומת הילד החילוני
ולהוכיח באמת שהציבור החרדי הוא הנגזל והנסחט
להתחיל להעסיק יחצנים, אנשי דעת קהל, וכו' , להושיב אנשים ברשת ולהתחיל לענות על כל דבריו השקריים של לפיד וחבריו (כשהיום בעיקר התקשורת היא ברשת)
אם לפיד במערכת הבחירות הכירז שבחור ישביה מקבל כמה אלפי ש"ח, למה לא היה אף אחד שהוכיח את השקר
ועוד ועוד
ושוב לא תשבות משתלחות אלא תשובות מוכחות וחזקות
לא צריך עכשיו להתווכח אם לפיד כן שונא אותנו או לא, רק להתחיל לדבר תכל'ס. תשובות שהציבור החילוני יתחיל לשמוע

מענהלשון

Re: מה עושים חברי הכנסת ????

נושא שלא נקרא על ידי מענהלשון » 22 אפריל 2013, 22:02

עכשיו נזכרת?

אם הם היו עונים לענין, לא היה לפיד עם 19 ח"כים, ובעצם גם לא עם 3.

ח"כינו לא צריכים לדבר בכנסת וגם לא בתקשורת, כי מה שמענין אותם זה המאבקים הפנימיים ולצורך כך יש לכל אחד עיתון וצוות לבלרים עושי רצונו.
אילו היה לנו אחמד טיבי אחד הכל היה שונה.
אך ח"כינו לא סבורים שתפקידם לייצג אותנו כלפי חוץ, כל מה שמעסיק אותם זה לייצג את עצמם כלפי פנים, ובשביל זה צריך עיתון שיהפוך הישג מזערי להצלחה אדירה, וינקה אותם מהפאשלות כאילו ואין זה באשמתם.

בעיתון הפרטי יש לבלרים שכבר ילוו את קריאת הביניים המטופשת במכבסת מילים נאצלות, ויהפכו אותה לאימרה גאונית.

ש. בו

נושא שלא נקרא על ידי ש. בו » 22 אפריל 2013, 23:33

הכאב הוא גדול באי העשייה שלהם
כנראה הם עסוקים עכשיו בלתת אישורים לכל האדמו"רים ורבנים וכדומה אישורים למירון
אבל לפיד מצליח כי הוא אומר וקובע עובדות אפילו שהוא יודע שדבריו אינם נכונים

השליח הנודד

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 22 אפריל 2013, 23:45

גפני בדיון בהצעה לשינוי שם משרד התמ"ת: מוזס אומר ששינוי השם עושים רק לחולים...

יחיל

נושא שלא נקרא על ידי יחיל » 22 אפריל 2013, 23:51

השליח הנודד כתב:גפני בדיון בהצעה לשינוי שם משרד התמ"ת: מוזס אומר ששינוי השם עושים רק לחולים...
זה חלק מהקישקושים והבדיחות שלהם ;)
ולא המעשים שהם צרכים לעשות

סמל אישי של משתמש
שלמה קוסטליץ
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי שלמה קוסטליץ » 23 אפריל 2013, 10:34

האמת ניתנה להיאמר שנושא זה עלה לדיון כבר מספר פעמים.

הרי לכם הצעה שכבר העליתי כאן לפתרון משבר הגיוס:

יעלה כבוד הרב גפני (כשהוא נואם, הוא הכי מוצלח. מה לעשות...) לדוכן הנואמים בכנסת ויפתח בתיאוריה כזו. הרי לית מאן דפליג, שבשלב מסויים עוד עשר-עשרים-שלושים-ארבעים שנה, הציבור החרדי יהיה רוב מוחץ בארץ, והממשלה שתקום בימים אלו תהיה ממשלה חרדית. כאשר הממשלה תהיה חרדית, היא תעביר חוק שאומר, שהיות ומדינת ישראל היא מדינת היהודים, וזכות קיומנו במקום זה היא בגלל התנ"ך, אי לכך, על כל נער ישראלי מגיל 13 עד גיל 15 ללמוד לימודי יהדות. הנערים יתגייסו בגיל 13, יועברו לבסיס בית המדרש, ייכנסו בבוקר לתפילת שחרית בשעה 7:00, הם לא חייבים להאמין בתפילה אבל חייבים להתפלל. צבא זה צבא, וחוק זה חוק. לאחר מכן ילמדו שלושה סדרי לימוד, ובארוחות יצטרכו לברך לפני ואחרי. כמו-כן, לפני השינה לקרוא קריאת שמע ולשים מים לנט"י שחרית ליד המיטה. למותר לציין, שהמדים לתקופת גיוס זו, הינם חולצה לבנה ומכנסיים שחורות. מדינת ישראל החותמת היום י"ג אייר תתי"ג לבריאת העולם על חוק זה, מצהירה בזאת כי אין כל מטרה לכפות אורח חיים חרדי על הנוער המגוייס, ולאחר שלושת שנות השירות היהודי הם יכולים לשוב לאורח חייהם כפי שחונכו על ידי הוריהם.

מר לפיד, האם אתה מוכן שנכדך יעבור את כל הסיטואציה הזו? הלוא אתה תעמוד ותצרח במלוא גרונך: כפיה דתית!!!!!!!!

אז למה אתה כופה עלי ועל ילדי כפיה חילונית?

מה ההבדל בין שני המצבים, למה כשאתה רוצה להכריח אותי להתגייס לצבא, זו אינה כפיה חילונית, כי אם זכות דמוקרטית שמחייבת כל אזרח במדינה, וכשאני בעוד כמה עשורים אכריח את הנכד שלך, להתגייס לשירות יהודי בישיבה במשך שלוש שנים, זו כפיה חרדית?

ואז נראה, אם תהיה להם תשובה הגיונית.
לחתום אינו רשאי שלא לחתום

סמל אישי של משתמש
חוסיד

נושא שלא נקרא על ידי חוסיד » 23 אפריל 2013, 11:27

אני דווקא מאוד נהניתי מהנאום של מוזס כפי שקראתי בג'י די אן.
הוא מכניס להם בשיניים, התקציבים מגיעים לנו בזכות ולא בחסד, אנחנו מקבלים עוד פחות ממה שאנחנו נותנים.

“השיח הציבורי בחודשים האחרונים התמקד בנושא השוויון בנטל. המפלגות השונות התחרו ביניהן, מי תהיה יותר קיצונית בדרישה לשוויון בנטל. והנה, ביקר כאן נשיא ארה”ב, נושאים חשובים עלו על סדר היום ואף מילה על נושא השוויון בנטל לא נשמעה מפי הגורמים השונים. כנראה ישנם דברים חשובים יותר מאמירות ריקות מתוכן אלו, אך בשביל לשסות ציבור בציבור ולגרוף קולות, גם זה כשר”.

את הדברים אמר ח”כ הרב מנחם אליעזר מוזס, כהתייחסות להצעות אי אמון שהגישו סיעות האופוזיציה בנושאים כלכליים וחברתיים.

מוזס המשיך ואמר: “קראתי ראיון עם שר החינוך שי פירון, שהתפרסם ביום העצמאות. חיפשתי בדבריו את התרופה לתחלואת חלק ממערכת החינוך בישראל, לא מצאתי. כן ראיתי את אמירתו כי הנכדים שלי, המחונכים למופת, אם כי אינם לומדים ליב”ה, יענשו ולא יזכו לתקציב לבית ספרם, כי מה לעשות ומסבא שלהם לוקחים כל שנה מאה ועשרים אלף שקל עבור מס הכנסה…”

“אבקש מכם”, קרא הרב מוזס, “להוציא מהלקסיקון שאתם מממנים אותנו. על פי נתוני סקר גיאוקטוגרפיה שנעשה עבור איגוד המזון של התאחדות התעשיינים, עולה כי בכל שנה מוציא המגזר החרדי כ–5 מיליארד ₪ על מוצרי צריכה. הכנסות המדינה רק מהמע”מ, הם כחצי מיליארד ₪. אלפי חרדים רוכשים דירות מדי שנה ומשלמים מיליוני ₪ למסים. מאות אלפי חרדים מגיעים מדי שנה לישראל כתיירים. המסה העיקרית של תיירים יהודיים מחו”ל לישראל, היא של יהודים חרדים ודתיים המגיעים לארץ חגים ולחופשות ומעשירים את קופת המדינה. עשרות אלפי חרדים וחרדיות עובדים ומשלמים מס הכנסה כחוק. אולם, כל זה אינו מספיק על מנת שיוכלו ליהנות מהזכויות האלמנטריות ביותר, להם זכאי כל אזרח אחר במדינה”.

“באופן אישי, כמחצית מהתלוש שלי יורד לתשלומים למס הכנסה. רק בשנה האחרונה שילמתי מעל 120,000 ₪ מס. אבל כשאני רוצה לקבל לילדיי חינוך חינם ככל ילדי ישראל, רק בצורת החינוך שאני מאמין בה, אינני יכול. זאת כי המדינה החליטה שאם אני רוצה לחנך את ילדי כפי אמונתי ואורח חיי, היא תשתתף רק חלקית בהוצאות חינוכו ואני נאלץ לשלם מדי חודש מאות שקלים לכל ילד. ואם לא די בכך, מגיע שר החינוך ומצהיר שאם לא נלמד את המקצועות שהוא יחליט ויכתיב לנו, הוא יפסיק לנו לגמרי את התקציב”.

“אמר כאן מקודם שר האוצר”, המשיך הרב מוזס, “כי על הורים לדאוג לאוכל לילדיהם. מסכים אני אתך שר האוצר, הנח לנו להאכיל את ילדינו ולחנך אותם בחינוך הנהדר שלנו. אנחנו אחראים לשלומם במבט רחב ולא רק כפי שהנך רואה את זה ממבטך. עובדה! החינוך שלנו הינו החינוך הכי משובח, ילדים אינם שותים לשוכרה, אינם צורכים סמים, איננו זקוקים למצלמות חצר בבתי ספרנו, בכדי לדעת מי הקדים והרביץ למי, המורה לתלמיד או התלמיד למורה”.

בנאומו, התייחס מוזס למקרי ההתעללות בקשישים שהתגברו בתקופה האחרונה ואמר: “בפרשת השבוע הקודמת נכתב, “מפני שיבה תקום והדרת פני זקן ויראת מאלקיך”, ילדים המתחנכים ליראת שמים, יודעים לכבד ולהאדיר פני זקן. נאמנים אנו למסורת החינוך שלנו בבחינת “שאל אביך ויגדך” ולהחלטות מועצת גדולי התורה, שהיא קובעת לנו את דרכנו, שלא לסטות אף כזיז מהחינוך המפואר והערכי שלנו”.

#its me

נושא שלא נקרא על ידי #its me » 23 אפריל 2013, 13:01

מענהלשון כתב:עכשיו נזכרת?

אם הם היו עונים לענין, לא היה לפיד עם 19 ח"כים, ובעצם גם לא עם 3.

ח"כינו לא צריכים לדבר בכנסת וגם לא בתקשורת, כי מה שמענין אותם זה המאבקים הפנימיים ולצורך כך יש לכל אחד עיתון וצוות לבלרים עושי רצונו.
אילו היה לנו אחמד טיבי אחד הכל היה שונה.
אך ח"כינו לא סבורים שתפקידם לייצג אותנו כלפי חוץ, כל מה שמעסיק אותם זה לייצג את עצמם כלפי פנים, ובשביל זה צריך עיתון שיהפוך הישג מזערי להצלחה אדירה, וינקה אותם מהפאשלות כאילו ואין זה באשמתם.

בעיתון הפרטי יש לבלרים שכבר ילוו את קריאת הביניים המטופשת במכבסת מילים נאצלות, ויהפכו אותה לאימרה גאונית.
הח"כים החרדים צריכים לעבור איזה קורס או שניים ביח"צ לפני שהם נכנסים לכנסת,
כי בינתיים, כמו שאמרת, זה לא נראה שהם מבינים כ"כ מה הם עושים בכנסת.

סמל אישי של משתמש
חוסיד

גם חבר הכנסת גפני חושב כמוך

נושא שלא נקרא על ידי חוסיד » 23 אפריל 2013, 16:52

ח”כ משה גפני התייחס היום למהלומות המילוליות שהיו אתמול (שני) בין שר האוצר יאיר לפיד לבין חברי הכנסת החרדים, ומודה: “טעינו”.

גפני אמר כי הוא מצר על העובדה שבמקום לדבר על סעיפי התקציב העתידי, שצפוי לכלול גזירות כלכליות לא פשוטות, הדיון התגלגל לעימות. “לא נחזור על זה”, הבהיר גפני בראיון שהעניק לעיתונאי ניסים משעל ברדיו ללא הפסקה.

“מגיע שר אוצר”, אמר גפני , “אחרי שמתברר מה הוא הולך לעשות. הכתבים הכלכליים והעיתונות הישראלית מאוד תוקפים אותו על העניין הזה. אמרתי לחבריי: ‘ברגע שהוא יראה שיש הרעה, הוא יוביל את העניין לוויכוח עם החרדים, לא רלוונטי לעניין הזה’. אנחנו לצערי התפתינו”, מודה גפני

כזכור, גפני שיסע את דבריו של לפיד , ולפיד המתנשא השיב בציניות “אני לא מקבל מכבודו הוראות. המדינה סיימה לקבל מכבודו הוראות. בגלל זה אתה כבר לא יו”ר ועדת הכספים, כי נמאס לנו לקבל מכבודו הוראות”. לדברי גפני, אחרי הדיון הוא שוחח עם לפיד ואמר לו כי אין בכוונתו להיגרר לוויכוחים מהסוג הזה שוב.

לגבי הפרסום ב”מעריב”, על הקיצוץ 30% בתקציב הישיבות אמר גפני “אין לי מושג אם זו אכן התכנית. שמעתי שזה מה שכתוב, אבל אני לא יודע מה זה ולא מכיר את הפרטים. אני לא חושב שמדברים עדיין על פרטים. אם הוא יקצץ בישיבות, זה לא ישנה את המצב הכלכלי כי זה כסף קטן. אז הוא יצטרך להתמודד גם עם נפתלי בנט והבית היהודי. אני לא מעריך שזו תמונת המצב”.

על הקיצוץ בקצבאות אמר גפני “הגוף שאחראי לפרנס ילדים נקרא ההורים שלהם”, מי שייפגעו יהיו דווקא החילונים – בשנים האחרונות יש לציבור החילוני יותר ילדים מבעבר, ואני מברך על כך”, הסביר גפני “ירדנו לתחתית הסולם מבחינת מתן הקצבאות שהן אוניברסליות. זו פגיעה”.

מקור: אידישע טעגליכע נייעס

שכל חד וצלול

נושא שלא נקרא על ידי שכל חד וצלול » 23 אפריל 2013, 21:31

מאיפה צץ לנו כזה בן אדם כמו יאיר לפיד, בתור אבא שלו אני מתבייש.

#its me

נושא שלא נקרא על ידי #its me » 23 אפריל 2013, 23:46

מה שבטוח, יאיר עושה הרבה נחת לאבא שבגיהנום...

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 19 פעמים
קיבל תודה: 28 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 24 אפריל 2013, 00:32

#its me כתב:מה שבטוח, יאיר עושה הרבה נחת לאבא שבגיהנום...

לא לחינם הוא נקרא יאיר לפיד...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

שלח תגובה