חקירות ראש הממשלה לשעבר - בנימין נתניהו

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 420 פעמים
קיבל תודה: 2439 פעמים

Re: משפט ראש הממשלה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

ישועה מראה היום התכתבות בינו לאלוביץ:

אלוביץ' כתב לאילן ישועה: ''תוריד את הידיעה מיד, זה ימנע את אישור YES; אני אהרוג אותך''

rich
נתן תודה: 721 פעמים
קיבל תודה: 690 פעמים

Re: חקירות ראש הממשלה

נושא שלא נקרא על ידי rich »

איפה נתניהו קשור למערכת היחסים הפלילית בעליל של אלוביץ'-ישועה?? מסכן שבסוף הכל מתחבר אליו..

סמל אישי של משתמש
אני פה

משפטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בתיקי האלפים התחדש הבוקר (שלישי) בבית המשפט המחוזי בירושלים. בדיון המדובר נמשכה החקירה הנגדית של אילן ישועה, מנכ”ל וואלה! לשעבר, על דוכן העדים, במהלכה הוא משיב על שאלותיה של עורכת הדין מיכל רוזן עוזר המייצגת את איריס אלוביץ’.

ישועה: “יונית (לוי) היתה נוראית בלתי נסבלת אתה היית עשר”.
הרצוג: “מה יכול לעזור?”
ישועה: “תודה רבה. הם כנופיה שנלחמה במהלך בכל הכוח”.
הרצוג: “תעזר בי”
ישועה: “הלואי והיה לך סקר מפרגן שמבין היטב את ההזדמנות שהוחמצה”
הרצוג: “אשמח להעזר”.
ישועה: “טוב. אחשוב על כמה רעיונות ואדבר איתך”
הרצוג: “אבל שישאר בינינו”.
ישועה: “חשוב מאד. כולם כנופיות”.
הרצוג: “ברור”.
ישועה: “היא הייתה חצופה ומטופשת”
הרצוג: “בכלל לא חכמה”
ישועה: “גם אמיר תיבון ציני להחריד. לא יאומן במיוחד שהוא קיבל את הסיפור המדיני ממני ראשון לבד לפני שבוע וחצי וכתב משהו ציני”.בהמשך הוצגה שיחה נוספת שהתקיימה לאחר ניצחונו של הרצוג בפריימריז לעבודה:
ישועה: “ברכות! אל תהסס להסתייע בי בכל דבר ועניין”.
הרצוג: “תודה. אשמח שהכותרת תהיה ‘ניצחון מוחץ להרצוג למרות ההתקפות נגדו’. אני חייב להראות שליטה והדרה של הכלבה”.
ישועה: “בסדר מטפל, אני בהוואי אבל אנחה את אבי”.
הרצוג: “איזה כיף !! כן תיתן בבקשה הנחיה לאבי תודה”.
ישועה: “בטיפול. שלח לי עוד חומר ונכין אייטם גדול על הניצחון ועל כל מסכת ניסיונותיה להכשיל”.
הרצוג: “מול טל שלו?”
ישועה: “כן”.
הרצוג: “אני אדבר איתה מיד”.

מתוך לקט ציוצים וידיעות של עיתונאים בטלגרם:

יובל אראל כתב: התכתבות שהוצגה עכשיו במשפט רה”מ – אחרי שבוז’י הרצוג נחקר במשטרה בנושא הפריימריז, אילן ישועה כתב לו: “אם צריך משהו דבר איתי. בכל עת, בלי היסוס, בטוח בצדקתך”
בהתכתבות אחרת ישועה דרש ממיכל קליין לדרדר ידיעה על חקירת הרצוג

בוז’י הרצוג כתב לישועה אחרי נצחונו על שלי יחימוביץ’ בפריימריז: “אשמח שהכותרת תהיה ‘ניצחון מוחץ להרצוג למרות ההתקפות נגדו’ אני חייב להראות שליטה והדרה של הכלבה” (יחימוביץ’)

ישועה השיב: “בסדר מטפל אני בהוואי אבל אנחה את אבי” (אלקלעי)

בוז’י ענה: “איזה כיף!! כן תיתן בבקשה הנחייה”

להתכתבות של ישועה עם הרצוג יש חשיבות כפולה מבחינת ההגנה:
1. להראות שישועה פעל לרצות פוליטקאים וגורמים שונים
2. להראות שישועה לא אמר אמת בבית המשפט – הוא טען הרי שלא פנה לפוליטיקאים ולא הציע את עזרתו.

אבי רבינא כתב: חקירות ישועה באות בתזמון גרוע מאוד עבור המועמד לנשיאות בוז’י הרצוג שמכנה את יחימוביץ כלבה ובאמצעות קשריו הענפים מבקש סיקור חיובי בתקשורת. מרים פרץ בינתיים עושה חריש בכנסת. ח”כים שחתמו להרצוג מבטיחים לה את קולם. אם לפני שבוע פרץ השתרכה אחרי הרצוג. עכשיו זה לגמרי פיפטי פיפטי.

ירון אברהם: אילן ישועה מסתבך בבית המשפט עכשיו אחרי שההגנה מפתיעה אותו עם smsים מבוז’י הרצוג ששם, איך נאמר, ישועה מתרפס ומלקק גם לו. שירותי היח”צ שהוא נתן עבדו כנראה גם לפוליטיקאים נוספים.

יובל אראל כתבנו שנמצא בבית המשפט מסביר שלהתכתבות של ישועה עם הרצוג יש חשיבות כפולה מבחינת ההגנה:
1. להראות שישועה פעל לרצות פוליטקאים וגורמים שונים
2. להראות שישועה לא אמר אמת בבית המשפט – הוא טען הרי שלא פנה לפוליטיקאים ולא הציע את עזרתו.

תגובת הרצוג: “הבוקר פורסמו דברים שאמרתי בלהט מאבק פוליטי יצרי ב-2013 על שלי יחימוביץ שכנגדה התמודדתי בפריימריז אותה עת. בין יריבים פוליטיים יש תקופות סוערות יותר ופחות. שלי ואני שוחחנו לא אחת מאז אותה תקופה סוערת והתקדמנו הלאה. אך אני מוצא מקום להתנצל בפניה וגם ציבורית על האמירה המיותרת שלא היה לה מקום.”

עמית סגל: החומרים האלה סווגו על ידי התביעה כ״לא רלבנטיים״ למרות שמעידים על היענות גם לפוליטיקאים אחרים. התובעת הודתה שלא יודעת אם יש עוד כאלה בטלפון של ישועה. השופט ברעם: נשגב מבינתי איך זה סווג כחומר לא רלוונטי

סמל אישי של משתמש
אני פה

60acb9435ae1bd791.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
מויישה
נתן תודה: 1679 פעמים
קיבל תודה: 1638 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

אני רק שאלה: איך אין היום משפט בתיק 4001 נגד בוז'י הרצוג [אם מה שביבי עשה זה שוחד איך זה בדיוק לא שוחד]
ואיך לקקני המרצ והעבודה ימשיכו עכשיו לתמוך בו בבחירות לנשיאות?... כמובן שימשיכו לתמוך. כי הם הרי לא מושחתים כמו ביבי. והרצוג בסך הכול רק... [תשלימו לבד תירוץ צבוע כל שהוא]

סמל אישי של משתמש
מויישה

ועוד משהו: אין התכתבות בין ישועה לביבי עצמו. אפילו לא אחת. יש כמה וכמה התכתבויות בין ישועה לבוז'י. אבל זה פחות מעניין וחמור כנראה. תהייה: האם זה יפתח ב8 מהדורות היום?
תשובה: היום בידיעות אחרונות הכותרת הייתה עדות על משהו שקשור ליאיר נתניהו. בוז'י? לא מופיע. כולה סך הכול מתמודד לנשיאות, לא מושחת חלילה או משהו.
זה הקייס של ביבי בלבד.

סמל אישי של משתמש
מויישה

עמית סגל: "נשיאותי משהו"

סמל אישי של משתמש
אני פה

. משפט נתניהו | עו''ד בועז בן צור מציג כתבה זהה מאד לכותרת שהוכתבה לאילן ישועה על ידי נפתלי בנט

סמל אישי של משתמש
אני פה

מויישה כתב:
25 מאי 2021, 13:54
ועוד משהו: אין התכתבות בין ישועה לביבי עצמו. אפילו לא אחת. יש כמה וכמה התכתבויות בין ישועה לבוז'י. אבל זה פחות מעניין וחמור כנראה. תהייה: האם זה יפתח ב8 מהדורות היום?
תשובה: היום בידיעות אחרונות הכותרת הייתה עדות על משהו שקשור ליאיר נתניהו. בוז'י? לא מופיע. כולה סך הכול מתמודד לנשיאות, לא מושחת חלילה או משהו.
זה הקייס של ביבי בלבד.
כבר עכשיו ברור שישועה שקרן והפרקליטות הסתירו מידע.

אבל לנתניהו יש בעיה כי יש הקלטה או תכתובת של ניר חפץ לאלוביץ לזרוק את הטלפון לשרותים וכו' כי הוא גם הרגיש שיש משהו מסריח. השאלה אם היתה עסקת שוחד עדיין נותרה פתוחה.

סמל אישי של משתמש
אני פה

משפט נתניהו | עו''ד בועז בן צור מציג כתבה זהה מאד לכותרת שהוכתבה לאילן ישועה על ידי נפתלי בנט

סמל אישי של משתמש
מויישה

ועל מה בוז'י הרצוג הוציא הודעת הבהרה והתנצלות? על כך שכינה את שלי יחימוביץ בכינוי גנאי. יפה מאוד. ומה עם הודעת הבהרה ופרישה מהמירוץ [זה הסטנדרטים שהיו מציבים בתקשורת ובשמאל ליריב לוין אם היה מחליט לרוץ לנשיאות. גם מביבי הם דרשו ודורשים כל מוצאי שבת במחאות שיתפטר. איפה תנועת הדגלים השחורים שתתחיל להפגין מול הבית של בוז'י שיפרוש מהמירוץ] על עצם כך שניהלת מגעים ככל הנראה מושחתים [ופליליים על פי קנה המידה של הפרקליטות בתיק 4,000] עם מנכ"ל וואלה לשעבר אילן ישועה?
ותידום הארץ.
והעיתונאים.

סמל אישי של משתמש
אני פה

משפט נתניהו | עו''ד בן צור מציג התכתבות בה אילן ישועה אומר על שאול אלוביץ': הוא חזיר, אפס בעיניי, קמצן, זבל.

סמל אישי של משתמש
מויישה

אני פה כתב:
25 מאי 2021, 14:59
מויישה כתב:
25 מאי 2021, 13:54
זה הקייס של ביבי בלבד.
כבר עכשיו ברור שישועה שקרן והפרקליטות הסתירו מידע.

אבל לנתניהו יש בעיה כי יש הקלטה או תכתובת של ניר חפץ לאלוביץ לזרוק את הטלפון לשרותים וכו' כי הוא גם הרגיש שיש משהו מסריח. השאלה אם היתה עסקת שוחד עדיין נותרה פתוחה.
ניר חפץ אמור לתת את הקייס המשפטי לכך שנתניהו עצמו ידע על הקשר השוחדי של המתת לסיקור. אם הוא יצליח או לא זה עניין אחר, אבל עצם זה שאמר לישועה לזרוק את הטלפון לא אמור להיות גורם להפללה כיוון שלא נתניהו אמר את זה.

סמל אישי של משתמש
אני פה

יש גם תכתובת שאלוביץ אומר לישועה נתניהו מתאבד בשבילי ומפציר בו לתת לו סיקור טוב.

נתניהו בשעת מעשה לא חשב שזה שוחד. אבל השופטים יכולים בקלות להרשיע אותו בשוחד אם יתברר שפעל למשל לא להוריד את מחירי בזק בגלל אלוביץ וואלה.

סמל אישי של משתמש
מויישה

כמו שאתה אומר, זה שאלוביץ אמר לא אומר שכך נתניהו חשב. ולכן בית משפט לא יכול להאשים אותו בשוחד.
אני תוהה אם יש לפרקליטות/ניר חפץ/שלמה פילבר שפן כל שהוא שמוכיח קשר ישיר בפעולות נתניהו עצמו לסיקור או שסעיף השוחד בתיק 4000 לא יתקבל בבית המשפט בסופו של דבר.

סמל אישי של משתמש
אני פה

1.jpg
2.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
אני פה

השופטים נגד הפרקליטות: הופתעו שלא הועברו כל החומרים להגנה

עד המפתח בתיק 4000 עלה פעם נוספת לדוכן העדים בביהמ"ש. מדובר בהמשך החקירה הנגדית, בה נחשפה התכתבות עם יצחק הרצוג, בתקופה שכיהן כיו"ר העבודה
משפטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בתיקי האלפים התחדש הבוקר (שלישי) בבית המשפט המחוזי בירושלים. בדיון המדובר נמשכה החקירה הנגדית של אילן ישועה, מנכ"ל וואלה! לשעבר, על דוכן העדים, במהלכה הוא משיב על שאלותיה של עורכת הדין מיכל רוזן עוזר המייצגת את איריס אלוביץ'.

בראשית הדיון בבית המשפט הוצגה התכתבות בין ישועה ואיריס אלוביץ', במהלכה הוא שאל את אלוביץ' האם היא רוצה שהאתר יהפוך לביביתון לגמרי. היא השיבה שלא. בהמשך כתב ישועה: "תביני איזה נקודה אני לא יכול לשלוט על מה שברק ויעלון ובוזי אומרים אי אפשר".

ישועה הוסיף במהלך החקירה הנגדית: "מול כחלון היה קמפיין. הדובר שלו אמר פעם לטל שלו (הכתבת המדינית של וואלה!) שהוא יודע מה אנחנו עושים ושנזהר. היה קמפיין גדול נגדו, לפעמים היה חשש מהתגובה ואז נאמר לי להוריד".

בתגובה, ההגנה סתרה את דברי ישועה, שכן בניגוד לעדותו בחקירה הראשית הסתבר כי ישועה עזר לפוליטיקאים נוספים למרות שבעבר הכחיש זאת. לישועה הוצגה התכתבות שבה כתב ליצחק הרצוג, המתמודד כיום לנשיאות, לאחר חקירתו: ״אם צריך משהו דבר איתי בכל עת בלי היסוס. בטוח בצדקתך". ישועה אמר בתגובה: "עכשיו כשאת מזכירה לי אז כן".

בשלב הזה הוצגו הודעותיו ופניותיו של ישועה הרצוג, והצעתו לסייע לו, בניגוד למה שאמר ישועה בעדות הראשית:

ישועה: "יונית (לוי) היתה נוראית בלתי נסבלת אתה היית עשר".
הרצוג: "מה יכול לעזור?"
ישועה: "תודה רבה. הם כנופיה שנלחמה במהלך בכל הכוח".
הרצוג: "תעזר בי"
ישועה: "הלואי והיה לך סקר מפרגן שמבין היטב את ההזדמנות שהוחמצה"
הרצוג: "אשמח להעזר".
ישועה: "טוב. אחשוב על כמה רעיונות ואדבר איתך"
הרצוג: "אבל שישאר בינינו".
ישועה: "חשוב מאד. כולם כנופיות".
הרצוג: "ברור".
ישועה: "היא הייתה חצופה ומטופשת"
הרצוג: "בכלל לא חכמה"
ישועה: "גם אמיר תיבון ציני להחריד. לא יאומן במיוחד שהוא קיבל את הסיפור המדיני ממני ראשון לבד לפני שבוע וחצי וכתב משהו ציני".

בהמשך הוצגה שיחה נוספת שהתקיימה לאחר ניצחונו של הרצוג בפריימריז לעבודה:
ישועה: "ברכות! אל תהסס להסתייע בי בכל דבר ועניין".
הרצוג: "תודה. אשמח שהכותרת תהיה 'ניצחון מוחץ להרצוג למרות ההתקפות נגדו'. אני חייב להראות שליטה והדרה של הכלבה".
ישועה: "בסדר מטפל, אני בהוואי אבל אנחה את אבי".
הרצוג: "איזה כיף !! כן תיתן בבקשה הנחיה לאבי תודה".
ישועה: "בטיפול. שלח לי עוד חומר ונכין אייטם גדול על הניצחון ועל כל מסכת ניסיונותיה להכשיל".
הרצוג: "מול טל שלו?"
ישועה: "כן".
הרצוג: "אני אדבר איתה מיד".

כך הגיב הרצוג לחשיפת ההתכתבות המביכהיצחק הרצוג (צילום: מרים אלסטר, פלאש 90)יצחק הרצוג (צילום: מרים אלסטר, פלאש 90)

עורכת הדין רוזן הגיבה לישועה: "זה לא אנקדוטות. אנחנו, בניגוד לתביעה, מציגים את כל התמונה. ובתמונה יש מנכ״ל, שיודע לפנות לפוליטיקאים, ויודע להעלות ולהוריד ידיעות, בלי שום התנגדות של המערכת". בהמשך הוסיפה כי "כל החומר הזה לא היה בחומר. זה משבש לחלוטין את התמונה שהוצגה לבית המשפט. זה לא מופיע ברול. כשאמרנו שעשו לנו צ׳רי פיקינג, היינו עדינים. לא הסתירו כמה דובדבנים, הסתירו מטע.

השופטים הגיבו לדברי הפרקליטה:
השופט משה בר-עם: "נשגב מבינתי איך זה לא סווג כחומר חקירה".
עו"ד רוזן: "מה שטוענת התביעה זה שמדובר בחומר שהועבר אלינו בטעות".
עו"ד תירוש: "הסיווג של מה הוא חומר חקירה נעשה על ידי המשטרה".
השופט בר-עם: "נשגב מבינתי איך זה סווג חומר לא רלוונטי".
השופטת פרידמן פלדמן: "לפי מה שאת אומרת החומר לא היה אמור להימסר להגנה. אני לא סתם שואלת כי אולי צריך לעשות בדיקה מחודשת? האם יש להגנה את כל התכתובות בפועל מהטלפון הזה של ישועה? האם כל הטלפון as is? שהמדינה גם לא עברה עליהם? אני שואלת כי אולי צריך לחזור למשטרה ולהגיד להם תבדקו מחדש".
תירוש: "אולי, אני לא יודעת לענות על השאלה הזו".

בהמשך חזרה עו"ד רוזן לחקירת ישועה, ושאלה: "תגיד אתה דיווח לפרקליטות על הקשר הזה עם אילן שילוח? על זה שהבן שלך עבד אצלו, שעשיתם במטומי 400 אלף דולר, אתה סיפרת את כל זה?".
ישועה: "לא. לא נשאלתי ולא סיפרתי".אולם בית המשפט המחוזי בירושלים בו נערך משפט נתניהו (צילום: ראובן קסטרו)אולם בית המשפט המחוזי בירושלים בו נערך משפט נתניהו (צילום: ראובן קסטרו)

בהמשך החקירה הנגדית הוצגה לישועה התכתבות של ישועה עם איתן מדמון:

מדמון: עזב?
ישועה: כן
מדמון: מינית
ישועה: לא מבין חשבתי שאתה שואל אם ינון עזב
מדמון: כן האם מינית במקומו?
...
מדמון: יש לך עורך פוליטיקאי
ישועה: וואלה הרוויחה המדינה הפסידה... בינינו כמובן עוד איש שטחי ריק וטיפש מלא באגו נכנס לכנסת".

כאמור, הדברים נחשפו לאחר שבחקירה הראשית הוזמן ישועה על ידי התביעה לומר שמגל עזב לבקשת שאול אלוביץ׳ ולומר שזה היה הפסד לוואלה. גם בהתכתבות זו החזיקה הפרקליטות, ומדובר בחומר שסותר את עדותו. כמו כן, ישועה אמר בחקירתו הנגדית, שבוצעה ע"י פרקליטי רה"מ, כי נפגש עם כחלון שלוש פעמים, עם בנט פעמיים, עם שקד פעמיים-שלוש, עם סער ורעייתו פעם אחת, עם אקוניס שלוש-ארבע פעמים, לא כולל ניחום אבלים. עם נתניהו לא נפגש מעלם ועם שרה לא נפגש ולא שוחח.

כאמור, רוזן עוזר ועו"ד ז'ק חן, המייצג את שאול אילוביץ', פועלים בחקירה הנגדית לפרום חלקים מעדותו של ישועה בחקירה הראשית במטרה להראות שבניגוד לדמות "קורבנית" אותה ניסה להציג הוא למעשה יזם ומבצע בענייני הסיקור, גם למען שיקולים חלופיים שאינם הטבה לכאורה עם נתניהו.

מי זה
נתן תודה: 58 פעמים
קיבל תודה: 163 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מי זה »

אז איך זה עכשיו במקרו?
תיק תפור או עוד סיבוב בדרך למעשיהו?

הייתי שמח לתשובה מהחבר'ה שמתמצאים...
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

טריסקער
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 49 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי טריסקער »

לא יעזור לו מאומה
הם יושיבו אותו גם אם יפריכו להם את כל הראיות והעדויות
זה משפט מכור מהרגע הראשון

סמל אישי של משתמש
אני פה

מי זה כתב:
25 מאי 2021, 19:39
אז איך זה עכשיו במקרו?
תיק תפור או עוד סיבוב בדרך למעשיהו?

הייתי שמח לתשובה מהחבר'ה שמתמצאים...
זה מתחיל להיפרם לאט לאט, אם השופטים ישתכנעו שהיתה כאן מריחה של המשטרה והסתרת חומרים מכוונת פלוס כל מה שנתגלה עד עכשיו שלא היה אישור יועץ משפטי לפתוח בחקירה והחקירות האסורות של עדי המדינה, יש אולי מצב שיפסלו את התיקים.

אגב בכל הערוצים הגדולים לא שודר מאומה הערב מכל זה.

בושה של תקשורת מגוייסת פוי!

סמל אישי של משתמש
אני פה

אלי ציפורי: שערוריית תפירת תיק 4000 ב-6 מספרים; בגלל שברירי אחוזים של התערבויות מעמידים ראש ממשלה לדין

🔴 14,950 – מספר הפעמים שבו סוקר נתניהו בוואלה ב-4 שנים (2013-2016) על פי סקירה שהציגו היום פרקליטי נתניהו.
🔴 315 – מספר האייטמים על נתניהו ובני משפחתו ב-4 שנים שלטענת הפרקליטות היתה בהן "היענות חריגה" (2.1% בלבד מסך האייטמים).

🔴 150 – מספר האייטמים על נתניהו ובני משפחתו ב-4 שנים שלטענת הפרקליטות היתה בהן "מעורבות" של נתניהו למרות שאין לכך שום ראיות (1% בלבד מסך האייטמים).

🔴 70 – מספר האייטמים שבהם זאב רובינשטיין היה מעורב בפניות לוואלה, למרות שאמר שעשה זאת על דעת עצמו וללא כל קשר לנתניהו – ותיקו נסגר.

🔴 10 – הפעמים שבהן פנה נתניהו לאלוביץ' באופן ישיר בבקשות ולא בדרישות (0.07% בלבד מסך האייטמים).

🔴 0 – זו ההשפעה של אתר וואלה בזמנו על שוק התקשורת והפוליטיקה.

ועל ה-0 הגדול הזה תופרים תיקים לנתניהו

סמל אישי של משתמש
אני פה

אילן ישועה, העורך הראשי לשעבר של אתר וואלה!, העד הראשון במשפט נתניהו המואשם בקבלת סיקור חיובי באתר, ממשיך להתמודד מול טענות ההגנה המציגות כי ישועה נענה לפוליטיקאים נוספים. אתמול נחשפו ההתכתבויות עם הרצוג. היום, איווט ליברמן על המוקד.

עורך דינו של ראש הממשלה, בעז בן צור שאל את ישועה על פגישות שקיים עם השר לשעבר, וישועה השיב: "אני זוכר פגישה אחת במשרד הביטחון. אני זוכר שהוא דווקא לא העלה את העניין של הסיקור. זו הייתה שיחת נימוסין. התפלאתי שהוא לא העלה את הנושא. היועצים שלו העלו. אני זוכר שאני מהפגישה התפלאתי שהוא מתאפק לא להעלות את הדבר".

בן צור הציג בדיון התכתבות של ישועה לעורך וואלה אבי אלקלעי, ב-7 במרץ 2015: "תשתדל לא לפגוע בליברמן, פגשתי אותו לפני חודשיים, טען בצדק שאנו מכסחים אותו". בהמשך כתב לו ישועה: "אדרבא אשמח לראות כותרת חיובית מבחינתו". ישועה הגיב ואמר בדיון בבית המשפט: "זה משקף את הפגישות עם היועצים שלו שקדמו לפגישה. הפגישה הייתה 'יופי דיברת עם היועצים', אבל הוא לא דן בזה".

בן צור הציג בהמשך התכתבות נוספת, בדצמבר 2014 שבה כתב צחי משה, יועץ התקשורת של ליברמן, לישועה: "שבוע טוב, בהמשך לפגישתנו ולפתיחת הדף החדש אם אתם רוצים אתן לכם ריאיון. הייתה פגישה". הוא טען לפגישה נוספת והוכיח מהודעות ששלח ישועה כי הוא ביקש לסקר חיובית את ליברמן.

בגישה זו, מנסים עורכי הדין מטעם ההגנה להוכיח כי ישועה העניק סיקור חיובי לפוליטיקאים נוספים, כמו גם אנשי עסקים כולל איש הפרסום אילן שילוח, ממנו הרוויחו ישועה ובנו מאות אלפי דולרים. בטענה זו, מבקשים לטעון כי אין כל חריג בשיחות שניהלו מקורבי נתניהו בבקשה לקבל כותרות פחות עוינות באתר.

סמל אישי של משתמש
עמי עשו
נתן תודה: 418 פעמים
קיבל תודה: 1767 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עמי עשו »

מויישה כתב:
25 מאי 2021, 13:52
אני רק שאלה: איך אין היום משפט בתיק 4001 נגד בוז'י הרצוג [אם מה שביבי עשה זה שוחד איך זה בדיוק לא שוחד]
ואיך לקקני המרצ והעבודה ימשיכו עכשיו לתמוך בו בבחירות לנשיאות?... כמובן שימשיכו לתמוך. כי הם הרי לא מושחתים כמו ביבי. והרצוג בסך הכול רק... [תשלימו לבד תירוץ צבוע כל שהוא]
בהמודיע היתה פעם כתבה בכותרת 'זה לא אותו דבר'.
במילים אלו אתה מתרץ את קושיא זו וכל דומיה.

סמל אישי של משתמש
עמי עשו
נתן תודה: 418 פעמים
קיבל תודה: 1767 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עמי עשו »

דרישה לקצת אנושיות.

צוותות שלמים עבדו לילות כימים להפליל את ביבי, וכשהגיע מישהו שאפשר לסגור איתו רבות, וסמכו עליו בשתי ידים, באים פרקליטי נתניהו, ובלי להתחשב במאמצים הרבים שהוקדשו לכך, הם מפילים את ישועה לקרשים, זה יפה? ככה מתנהגים?

סמל אישי של משתמש
אני פה

גיא פלג: תרגיל החקירה הפסול והפלילי על ניר חפץ הופעל פעם נוספת

גיא פלג מפרסם: תרגיל החקירה הפסול והפלילי על ניר חפץ הופעל פעם נוספת, בחקירה אחרת בתיק אחר ועל ידי חוקרים אחרים.
כזכור, לאחר שהתרגיל שהוסתר נחשף, טען מנדלבליט שמדובר באירוע חריג וחד פעמי. נראה יותר כשיטה.

חדשות 12

את החקירות על התרגיל הנוסף העבירה הפרקליטות לסנגורי נתניהו רק היום, באיחור רב ובעיצומו של המשפט (באופן פסול)
האיחור במסירת חומרי החקירה האלה מצטרף לעוד חומרים רבים אחרים שנמסרו באיחור ולאחר ערעור ההגנה לעליון או לאחר שהתגלו בטעות על ידי סניגורי נתניהו.

סמל אישי של משתמש
אני פה

על פי כתב האישום,
עסקת השוחד בין נתניהו לאלוביץ' נסגרה בתאריך 27.12.12, בארוחת ערב שנכחו בה השניים.
לטענתם שם סוכם על סיקור אוהד לנתניהו, תמורת הטבות רגולטוריות במיליארדי שקלים.
עכשיו בבית המשפט, עו״ד בועז בן צור מפריך את כל התאוריה של הפרקליטות ומציג את הסיקור השלילי וביקורתי נגד ראש הממשלה נתניהו בוואלה, כבר ביום למחרת והלאה יום אחרי יום:

28.12.12: ״ביבי הפראייר״
28.12.12: ״בניגוד לקריאות במערב: הממשלה הקפיאה הסכם כלכלי עם הפלסטינים״
28.12.12: ״יחימוביץ: מתאפשר סיכוי שאעמוד בראש הממשלה הבאה״
28.12.12: כתבת המבקרת את התמיכה שנתניהו נתן לליברמן למרות כתב האישום מולו .
29.12.12. כתבה חיובית על ציפי לבני ובנט בדברי ביקורת על ראש הממשלה נתניהו.
30.12.12: הפרקליטות בוחנת את ביבי טורס, גם בהיבט הפלילי.
30.12.12: כתבה שבה הנשיא פרס מעביר ביקורת קשה על נתניהו בהקשר של היחס מול אבו מאזן והפלסטינים.
30.12.12: כתבה מפרגנת מאד למר"צ והתחייבותה לגוש חוסם נגד נתניהו.
31.12.12: למרות שראש הממשלה לא היה מעורב באופן ישיר או עקיף בפיטוריו של הסטטיסטיקן הראשי של ישראל, נתניהו התקשר להביע תמיכה ובאתר וואלה בחרו לתקוף אותו על כך.
1.1.13: "יחימוביץ' מציגה: אלו הגזירות הכלכליות שנתניהו יטיל אחרי הבחירות"
2.1.13: כתבה שלילית על נתניהו בהקשר הבטחוני מדיני "ממשלת נתניהו דוחפת לפיצוץ!"
2.1.13: "2013 - נתניהו כאב קבוע בטוסיק"
ככה נראה "האתר נותן השוחד בסיקור אוהד ומוטה",
בשבוע שבו הפרקליטות טוענת כי נסגרה עסקת השוחד.
עורך הדין בועז בן צור מטיח בתביעה:
אתם לא בדקתם סנטימטר ממה שקורה שם והגשתם כזה כתב אישום.
אין תגובה מצד התביעה,
שקט ומבוכה שוררים באולם בית המשפט.
ואני יכול להגיד לכם מתוך ידיעה,
עוד לא ראיתם כלום!
זה רק תחילתו של היום ויש לאילן ישועה עוד ימי חקירה רבים, בהם יוכח מעל כל צל של ספק,
שכתב האישום הרשלני הזה,
נכתב בצורה פושעת על ידי הפרקליטות והיועמ"ש,
מבלי שבוצעו הבדיקות המינימליות אשר היה עליהם לעשות.
לו הם היו מקיימים את חובתם והבדיקות היו נעשות,
אז גם כתב האישום המופרך הזה,
מלכתחילה לא היה מגיע לעולם!

סמל אישי של משתמש
אני פה

על פי כתב האישום,
עסקת השוחד בין נתניהו לאלוביץ' נסגרה בתאריך 27.12.12, בארוחת ערב שנכחו בה השניים.
לטענתם שם סוכם על סיקור אוהד לנתניהו, תמורת הטבות רגולטוריות במיליארדי שקלים.
עכשיו בבית המשפט, עו״ד בועז בן צור מפריך את כל התאוריה של הפרקליטות ומציג את הסיקור השלילי וביקורתי נגד ראש הממשלה נתניהו בוואלה, כבר ביום למחרת והלאה יום אחרי יום:

28.12.12: ״בניגוד לקריאות במערב: הממשלה הקפיאה הסכם כלכלי עם הפלסטינים״
28.12.12: כתבת המבקרת את התמיכה שנתניהו נתן לליברמן למרות כתב האישום מולו .
29.12.12. כתבה חיובית על ציפי לבני ובנט בדברי ביקורת על ראש הממשלה נתניהו.
30.12.12: הפרקליטות בוחנת את ביבי טורס, גם בהיבט הפלילי.
30.12.12: כתבה שבה הנשיא פרס מעביר ביקורת קשה על נתניהו בהקשר של היחס מול אבו מאזן והפלסטינים.
30.12.12: כתבה מפרגנת מאד למר"צ והתחייבותה לגוש חוסם נגד נתניהו.
31.12.12: למרות שראש הממשלה לא היה מעורב באופן ישיר או עקיף בפיטוריו של הסטטיסטיקן הראשי של ישראל, נתניהו התקשר להביע תמיכה ובאתר וואלה בחרו לתקוף אותו על כך.
1.1.13: "יחימוביץ' מציגה: אלו הגזירות הכלכליות שנתניהו יטיל אחרי הבחירות"
2.1.13: כתבה שלילית על נתניהו בהקשר הבטחוני מדיני "ממשלת נתניהו דוחפת לפיצוץ!"
2.1.13: "2013 - נתניהו כאב קבוע
ככה נראה "האתר נותן השוחד בסיקור אוהד ומוטה",
בשבוע שבו הפרקליטות טוענת כי נסגרה עסקת השוחד.
עורך הדין בועז בן צור מטיח בתביעה:
אתם לא בדקתם סנטימטר ממה שקורה שם והגשתם כזה כתב אישום.
אין תגובה מצד התביעה,
שקט ומבוכה שוררים באולם בית המשפט.
ואני יכול להגיד לכם מתוך ידיעה,
עוד לא ראיתם כלום!
זה רק תחילתו של היום ויש לאילן ישועה עוד ימי חקירה רבים, בהם יוכח מעל כל צל של ספק,
שכתב האישום הרשלני הזה,
נכתב בצורה פושעת על ידי הפרקליטות והיועמ"ש,
מבלי שבוצעו הבדיקות המינימליות אשר היה עליהם לעשות.
לו הם היו מקיימים את חובתם והבדיקות היו נעשות,
אז גם כתב האישום המופרך הזה,
מלכתחילה לא היה מגיע לעולם!
עקבו ושתפו,
כי אין לנו תקשורת להסתמך עליה

סמל אישי של משתמש
אני פה

השופטת בתיק ר''המ על המסמכים המרובים שהוגשו ע"י הסניגורים ''אם נגיע (שוב) למצב הזה אולי נגביל את החקירה''

‏‏הסתיים הדיון להיום, השופטת פרידמן פלדמן על המסמכים המרובים שהוגשו לבית המשפט: "אם נגיע (שוב) למצב הזה אולי נגביל את החקירה"

סמל אישי של משתמש
אני פה

נתניהו: הטענה המרכזית בתיק התפור 4000 - קרסה היום בבית המשפט:

בימים האחרונים הוכח בבית המשפט שבניגוד לטענת של הפרקליטות, העד ישועה פעל לטובתם של פוליטיקאים רבים, אנשי עסקים וחברות מסחריות, ודאג להם לסיקור חיובי.
היום התגלת האמת לגבי טענה יסודית שלהם.
בניגוד לטענת הפרקליטות להיענות חריגה של ישועה ו-וואלה לפניות דוברי נתניהו, הסתבר היום שלא רק שהעד ישועה דחה פניות של דוברי נתניהו והתעלם מקומץ בקשות מקובלות שהופנו אליו, אלא שבאותו הזמן הוא נענה היענות חריגה לבקשותיהם של יריביו הפוליטיים של ראש הממשלה, והעניק להם סיקור חיובי.
לדוגמה, הפרקליטות טענה שההבנות עליהן נשענת טענת השוחד, שלא היה ולא נברא, התגבשו בארוחת ערב שנערכה בין ראש הממשלה ואלוביץ׳ בתאריך 27.12.12.
אבל במשך שעות רבות הציג פרקליטו של ראש הממשלה את הכמות האדירה של הסיקור השלילי שנכתב בוואלה על ראש הממשלה נתניהו, החל מהיום שאחרי אותן הבנות דמיוניות שהושגו לטענת הפרקליטות באותה ארוחת ערב, ועד למועד בחירות 2013.
לדוגמה, כבר ביום שאחרי אותה ארוחת ערב העלה וואלה את הכותרות השליליות הבאות נגד ראש הממשלה נתניהו:
28.12.12: ״בניגוד לקריאות במערב: הממשלה הקפיאה הסכם כלכלי עם הפלסתינים״
הסיקור השלילי נמשך גם בימים הבאים:
29.12.12. ציפי לבני ובנט בדברי ביקורת על ראש הממשלה נתניהו
30.12 הנשיא פרס באתר וואלה: מבקר בחריפות את ראש הממשלה נתניהו
5 ימים לפני בחירות 2013, נקודת זמן שהפרקליטות מגדירה ״קריטית״, הכותרת הראשית בוואלה הייתה: ״נתניהו - סכנה לדמוקרטיה״.
רוצים דוגמה נוספת?
פרקליטו של ראש הממשלה הציג היענות חריגה לטובת יריביו הפוליטיים של נתניהו: סרטונים רבים של יחימוביץ, לפיד ואחרים שעלו באתר וואלה לקראת בחירות 2013 כחלק מכתבות תוכן. עשרות סרטונים של יריבים פוליטיים של ראש הממשלה לעומת אפס סרטונים של נתניהו באתר, שלא נמצאו.
זה רק קמצוץ מהדוגמאות שהוצגו מתוך אלפי ידיעות בהן וואלה לעג לראש הממשלה נתניהו ועדיין לא הוצגו-כל זאת ערב הבחירות ב-2013, בתקופה שהפרקליטות טוענת שקיימת ״עסקת שוחד״ בינו לבין וואלה. כלומר, לא רק שלא היה סיקור חיובי - היה סיקור שלילי - ובענק!
**
היום הוכח מעל לכל ספק שבתיק התקדימי הזה, שאין לו דוגמה בשום דמוקרטיה בעולם, התביעה בכלל לא טרחה לבדוק את האתר. במקום זה, היא הזמינה את העד ישועה כעד מרכזי שיעיד על סיקור מוטה בעד נתניהו, כשהמציאות הפוכה לחלוטין.
לסיכום היום הזה, כדאי לשים לב לכמה נקודות דרמטיות שעלו בדיון:
העד ישועה חוזר ואומר על מופעי התקשורת שמוצגים לו- **״לא מכיר״**. אם העד ישועה ״לא מכיר״, אז על מה מתבססת עדותו?
==
נחשף שבתיק תקדימי של סיקור חיוב, התביעה כלל לא טרחה לבדוק את האתר. במקום זה, היא הזמינה את העד ישועה כעד מרכזי שיעיד על סיקור מוטה בעד נתניהו, כשהמציאות, כמו הסתברה היום, הפוכה לחלוטין.
=
הטענה שהאתר היה משועבד לטובת ראש הממשלה נתניהו בבחירות 2013- נמצאה כוזבת.

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 1483 פעמים
קיבל תודה: 430 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

אני פה כתב:
01 יוני 2021, 15:55
השופטת בתיק ר''המ על המסמכים המרובים שהוגשו ע"י הסניגורים ''אם נגיע (שוב) למצב הזה אולי נגביל את החקירה''

‏‏הסתיים הדיון להיום, השופטת פרידמן פלדמן על המסמכים המרובים שהוגשו לבית המשפט: "אם נגיע (שוב) למצב הזה אולי נגביל את החקירה"
לא הבנתי
מחפש חתימה. כל הצעה תתקבל בברכה!!

שלח תגובה