חקירות ראש הממשלה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 343 פעמים
קיבל תודה: 2127 פעמים

Re: חקירות ראש הממשלה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

דרמה נוספת במשפט נתניהו!

לאחר שהמאשימה חויבה לתקן את כתב האישום ופירטה 315 אירועים, שלטענתה מהווים "היענות חריגה" ולאחר שהתברר שנתניהו לא נחקר על האירועים ולאחר שהוכח שלא הייתה היענות חריגה לנתניהו - טוענת גב' תירוש כי היו אירועים נוספים...ותביא עדים.
השופטים דוחים את בקשתה!!!
(יוסי פוקס)

סמל אישי של משתמש
אני פה

יום נוסף של חקירה נגדית:
בעז בן צור, פרקליטו של נתניהו, מפרק את כל התיזה של ״היענות חריגה״.

סעיף 2 ל״היענות חריגה״ גורס כי נתניהו היה מעורב בדרישה לפרסום ידיעה על עבודת רעיית בנט במסעדה לא כשרה.

הבעיות:
א. הידיעה מעולם לא פורסמה, אז איך זו היענות חריגה?
ב. ״המתווך״ לידיעה שלא פורסמה הוא זאב רובינשטיין, שתיקו בכלל נסגר ואמר שנתניהו בכלל לא פנה אליו וכל פניותיו היו על דעתו כאקט חברי.

בקיצור: עוד בלוף של ליאת בן ארי ויהודית תירוש.

סמל אישי של משתמש
אני פה

ההגנה: סיקור וואלה בבחירות 2013 היה מוטה נגד נתניהו

בן-צור לישועה: אמרת שערב הבחירות הייתה הפצצה נגד בנט; אפילו קפצונים לא היו ישועה: דיברתי על ההוראות שקיבלתי באותם ימים מאלוביץ ורובינשטיין; לדעתי היו עוד
▪ ▪ ▪
הסיקור של בנימין נתניהו באתר וואלה ערב בחירות ינואר 2013, ביום הבחירות עצמו ולמחרתו היה מוטה לרעתו - טוען (יום ד', 2.6.21) סניגורו, בועז בן-צור, בהמשך החקירה הנגדית של מנכ"ל האתר לשעבר, אילן ישועה. הוא המשיך להציג לישועה את הסיקור באותם ימים, בהם לטענת המדינה החל הסיקור המוטה לטובת נתניהו.

בן-צור עבר על האירועים הראשונים המוזכרים בנספח לכתב האישום, ואשר התרחשו סביב אותן בחירות. אחד מהם היה דרישה לפרסם החלטה של ועדת הבחירות המרכזית בנוגע להסרת מודעה של הבית היהודי; בן-צור הראה שההחלטה פורסמה באמצעי תקשורת נוספים. ישועה אישר, שלא הוצג לו בחקירה האם פריט מסוים פורסם באמצעי תקשורת אחרים.

אירוע נוסף היה דרישה להסיר פרסום על דבריו של אביגדור ליברמן, לפיהם נתניהו יקבל 40 מנדטים. על-פי כתב האישום, הדרישה נענתה; בן-צור הראה, כי הידיעה נשארה בוואלה במשך שעות רבות. עוד נאמר בכתב האישום, כי וואלה נדרש לפרסם ידיעה על תמיכתו של ניר ברקת (אז ראש עיריית ירושלים) בנתניהו. בן-צור הראה, כי הייתה זו הודעה שגרתית לעיתונות, שפורסמה גם ברשת ב' ובעוד אמצעי תקשורת, וכי במקביל פורסמה גם ידיעה שלילית על נתניהו.

יומיים לפני הבחירות ערכו הליכוד והעבודה מסיבות עיתונאים על החלטתו של נתניהו למנות את משה כחלון ליו"ר מועצת מקרקעי ישראל; השופט אליקים רובינשטיין, שהיה יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, אסר לשדר אותן. בן-צור טען, כי הסיקור של האירוע היה מוטה לטובת העבודה; ישועה לא חלק עליו.

ביום הבחירות, אמר בן-צור, התמונה של נתניהו לא הופיעה לכל אורך היום, עד אחרי המדגמים של הטלוויזיה. הוא הציג סרטון שהועלה בוואלה, בו מופיעים ראשי כל המפלגות. לטענתו, הסיקור של נתניהו באותו יום היה מועט מאשר של יריביו. ישועה אמר כי אינו יודע האם לא היו פרסומים נוספים.

בן-צור סיכם: "הפריט הראשון - פורסם בצורה קטנה. השני - לא פורסם. השלישי - פורסם בהרחבה. הרביעי והחמישי - לא פורסמו. השישי - לא הוסר. השביעי - הודעה לעיתונות בשורה של כלי תקשורת. יום הבחירות - בית המשפט התרשם מהסיכום שהיה. אתה אמרת שהוטלו פצצות על בנט. אני אמרתי לך: אפילו קפצונים לא היו. לגבי בנט יש לנו כתבה אחת, שאומרת שהורו להם להסיר את התעמולה, וארבע שורות שהסתייגו מהן. איך באת לבית המשפט שאמרת שהיה קמפיין נגד בנט, ביום שהלכו [לאחר הבחירות האחרונות] לנשיא המדינה? זה הפוך! זה הבל ורעות רוח".

ישועה: "העדות שלי מבוססת על ההוראות שקיבלתי מ[שאול] אלוביץ ו[זאב] רובינשטיין. בין ה-17 ל-21 היה רצף של שיחות בנוגע לבנט, שהיה התחלת ההתערבות". בן-צור: "'פצצות על בנט' זה הפרסום באתר, לא מה שביקשו ממך. על נתניהו כתבתם 'סכנה לדמוקרטיה', 'חורבן', 'הרס' וזה נראה לך טבעי; כאשר בנט צריך להוריד מודעה - זו פצצה. אתה יכול ליישב את הפער?". ישועה: "לדעתי היו עוד פרסומים. אני לא מחליף את התביעה ולא עשיתי מחקרי השוואה".

סמל אישי של משתמש
אני פה

החקירה הנגדית של אילן ישועה נמשכה היום (רביעי) בבית המשפט המחוזי בירושלים. במהלך העדות, נחשפו התכתבויות של ישועה שבהן הוא תוקף את ראש הממשלה נתניהו, הערב נתניהו יצא בפוסט תקיף בדף הפיסבוק שלו.
בפוסט של נתניהו נכתב: "אילן ישועה - עד עויין. בימים האחרונים הוכח בבית המשפט שעד התפירה אילן ישועה לא אמר אמת ביחס לטענת הפרקליטות על 'היענות חריגה' של אתר 'וואלה' לראש הממשלה נתניהו. הוכח כי הטענות בדבר היענות חריגה כלפי נתניהו היו כוזבות, בעוד שמנגד הוכח שישועה פעל לטובת יריבים פוליטיים של ראש הממשלה,
עוד הוסיף נתניהו: "היום התבררה עובדה חשובה נוספת: לאילן ישועה, העד שעליו הפרקליטות מבססת את תיק 4000, יש שנאה תהומית לנתניהו". לאחר מכן נתניהו הציג את ההתכתבויות:
‏ישועה: ״מדינה מסכנה, רובה מפגרת, מנוהלת ע״י מטומטם עם הפרעות אישיות קשות״.
‏ישועה: ״יש לי סלידה מראש הממשלה, אני לא אוהב אותו״.
ישועה:‏ ‏״נתניהו הוא האסון הגדול ביותר למפעל הציוני, יוביל לחורבן בית שלישי״.
ישועה: ״ביבי אפס״.
בסיכום הפוסט של ראש הממשלה בדף הפייסבוק, נתניהו עקץ: "כשזה העד המרכזי של הפרקליטות, לא פלא שנתפר פה תיק חסר תקדים נגד ראש הממשלה נתניהו"

עמי עשו
נתן תודה: 284 פעמים
קיבל תודה: 1045 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עמי עשו »

בדרך הטבע עוד שבוע שבועיים יוחלף כנראה שם האשכול.

עקיב'לה
נתן תודה: 76 פעמים
קיבל תודה: 391 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה »

עמי עשו כתב:
03 יוני 2021, 00:22
כלומר

עמי עשו

אולי ביבי יהיה ראש הממשלה לשעבר, ועל בנט עוד לא נפתחה חקירה.

סמל אישי של משתמש
מויישה
נתן תודה: 1519 פעמים
קיבל תודה: 1256 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

עקיב'לה כתב:
03 יוני 2021, 00:28
עמי עשו כתב:
03 יוני 2021, 00:22
כלומר
כנראה משפט ראש האופוזיציה

סמל אישי של משתמש
אני פה

צור מציג לישועה מחקרים שוואלה נטה נגד נתניהו: ישועה: אני לא יודע. צור: מה אתה לא יודע? ישועה: ''שום דבר''

אילן ישועה מתפרק על דוכן העדים: "אין לי מושג מה קרה באתר" (אחרי שטען שהאתר היה מוטה לטובת נתניהו); פרקליטו של נתניהו: "אתה נטול מושג, אני מסכים איתך – עד התביעה המרכזי חסר כל מושג"
שימו לב לדין ולדברים של בעז בן צור, פרקליטו של נתניהו, עם אילן ישועה היום בבית המשפט
בן צור מציג לישועה מחקרים ואמירות שוואלה נטה שמאלה יחד עם כל התקשורת – נגד נתניהו:
ישועה עונה לו: "אני לא יודע".
בן צור: "מה אתה לא יודע?".
ישועה: "שום דבר".
בן צור: "זה אני יודע. אנחנו מגיעים למסקנה שחוץ ממה שהתכתבת, לא היה לך מושג במה שמתרחש באתר. אתה נטול מושג. אני מסכים איתך – עד התביעה המרכזי חסר כל מושג".
בהמשך:
אילן ישועה טוען כי מערכת וואלה היתה בקמפיין נגד מני נפתלי.
בן צור צוחק: "אתה בטוח, כמה כתבות העלתם בסך הכל על מני נפתלי?"
ישועה: "עשר כתבות לערך".
בן צור תופס אותו בשקר נוסף: "109 כתבות העלתם על מני נפתלי, רובן המוחץ נגד נתניהו! ניצחתם בנוקאאוט את כמות הסיקור ב-ynet!".
בן צור: "אתה אומר לבית המשפט שאתה לא ידעת מה היה באתר, אתה חוזר על כך?".
ישועה: "חוץ מההתקשרויות שלנו לא ידעתי".
ישועה משקר: הוא ידע גם ידע והתווה את קו האנטי נתניהו בוואלה.
בהמשך: בן צור מציג כתבה על "סוף עידן נתניהו" ומבקש אישור שהיא הדהוד דף המסרים של גורמי אופוזיציה.
ישועה מאשר זאת.
בן צור: "באתר שלכם האמירות של גורמי השמאל והאופוזיציה עברו כמות שהן לכתבות. אתה יודע, או יודע משהו אחר?"
ישועה: "אין לי מושג".
בן צור: "אין לי מושג זה טוב, עד התביעה המרכזי".
קרדיט לאלי ציפורי שסיכם את את דיווחי אברהם בלוך מערוץ 20

סמל אישי של משתמש
אני פה

למה ההודעה שלי נמחקה?

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 855 פעמים
קיבל תודה: 1303 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

אני פה כתב:
07 יוני 2021, 13:38
למה ההודעה שלי נמחקה?
לא נמחקה ע"י מנהל שום הודעה
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
מויישה
נתן תודה: 1519 פעמים
קיבל תודה: 1256 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

כנראה הסינון. קרה לי כבר יותר מפעם אחת שהסינון לא הראה לי הודעה ששלחתי [כתבתי כנראה מילה כמו כפיר- וכו'] וחשדתי חשד שווא ברבינו יאיר.

סמל אישי של משתמש
אני פה

אני פה כתב:
למה ההודעה שלי נמחקה?
עוד סתימת פיות של השמאל...

zeevi
נתן תודה: 657 פעמים
קיבל תודה: 370 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

אני פה כתב:
07 יוני 2021, 16:29
אני פה כתב:
למה ההודעה שלי נמחקה?
עוד סתימת פיות של השמאל...
איזו הודעה? מאילן ישועה ובן צור?
אני רואה את ההודעה שלך.

סמל אישי של משתמש
אני פה

הטענה העיקרית של הפרקליטות והיועמש שאישר להגיש את הכתב אישום הוא לסיקור אוהד לביבי, עכשיו מתברר שאחת הראיות לסיקור אוהד זה הודעה שהוציא מנדלבליט בהיותו מזכיר הממשלה לאתר וואלה, ז"א שהמאשים עכשיו בסיקור אוהד הוא זה שדאג כביכול לסיקור אוהד.

סמל אישי של משתמש
אני פה

בחדרי הרב שלמה מילר

אין לי תלונות אל מפלגות השמאל והערביים המוותרות על כל ערכיהן על מנת לעבור לספסלי הקואליציה החמימים, עשרות שנים של שיממון אופוזיציוני עושות את שלהן.

אין לי תלונות אל נפתלי בנט - נקרתה בדרכו הזדמנות לעשות היסטוריה, להיכנס למעון ראש הממשלה בישראל, לעשות את הבלתי ייאמן, ועוד כשהוא במבוי סתום בדרכו הפוליטית.

אין לי תלונות אל יאיר לפיד - האיש פועל בצורה נכונה במהלך השנים (הרבות) בפוליטיקה הישראלית, אפשר לומר שבקמפיין הבחירות האחרונות הוא לא עשה אף טעות קריטית. האיש פוליטיקאי, ומריץ את חברי מפלגתו לדרך ארוכה. אל תדאגו הוא לא באמת מוותר לבנט על השררה, ימים יגידו...

אין לי תלונות אל בני גנץ - האיש כבר הוכיח במהלך השנתיים האחרונות עשרות פעמים שהוא אינו פוליטיקאי, הוא איש נחמד וחביב שמתגלגל מסיטואציה לסיטואציה. יועציו יגדילוהו - יועציו יקברוהו.

אין לי תלונות אל גדעון סער - כל אימת שהוא הרים את ראשו, נתניהו דאג להקטין אותו, גם לאחר פסק זמן מהחיים הפוליטיים נתניהו לא זז מתפקיד הקטנתו. האיש הקים מפלגה, התחנן בפני כל עם ישראל "מי שרוצה את נתניהו שלא יצביע לי", זה לא שיש כל כך הרבה מנדטים שאינם מעוניינים בנתניהו, אך עדיין היו מספיק כאלו על מנת להעביר אותו בבטחה מעבר לאחוז החסימה.

- כאן אמורה להגיע שורה של אין תלונות אל אביגדור ליברמן, אבל יש לי תלונות, אוהו יש לי... –

יש לי כן תלונות על הצביעות, על השקר, על האתרוג של התקשורת, על מיתוג הימין כאלימים ועוד ועוד.

הם קוראים לייצור הכלאיים שהם מצליחים – נכון לרגע כתיבת שורות אלו – להחזיק עדיין, ממשלת השינוי, ממשלת אחדות, מספרים סיפורים על כך שכך אמורה להיראות הממשלה בישראל, והצביעות האטימות והרשעות זועקות עד לשמים.

מנסור עבאס, האיש שמאחוריו פחות משליש מכוח החרדים, סחט ואף קיבל פי 50 מתקציב הישיבות כולו, בנוסף ל'דמי כיס' של חצי מיליארד ₪. רק לחשוב שהוא היה חבוש בכיפה ופאות, איזו זעקה גדולה ומרה, יללות ודמעות על שוד הקופה הציבורית היינו שומעים מכל עבר.

איש השנאה והמריצה אביגדור ליברמן מחזיק יחד עם נציגי הרפורמים במפלגות השמאל זכות ווטו על כניסת מפלגות חרדיות לקואליציה, והם מדברים על אחדות?

זאב אלקין משחיל סעיף כי מכל אזרחי ישראל ישנו אדם אחד שלא יוכל להתמודד לתפקיד ראש הממשלה והוא בנימין נתניהו, והם מדברים על אחדות?

שמונה ראשי מפלגות התכנסו יחד והביאו עלינו תשעה גזירות הנגזרות עלינו: ביטול הקפאת מתווה הכותל, ביטול חוק המרכולים, חוק לימודי ליב"ה חובה עם שלילת תקציבים, חוק ברית הזוגיות, תחבורה ציבורית בשבת, רפורמה בכשרות, גיור רפורמי, מינוי רב ראשי ורבני עיר מהציונות הדתית, ביטול מינוי חבר אופוזיציה בוועדה למינוי דיינים, והם מדברים על ריפוי?

"שלא אחד בלבד עמד עלינו לכלותינו, והקדוש ברוך הוא מצילנו מידם".

סמל אישי של משתמש
אני פה

משפט נתניהו: השופט ברעם מאבד סבלנות ומרים קול על התובעת תירוש בעניין גילוי חומרי חקירה

ומטיח בתובעת שהפרקליטות לא בחנה את קווי ההגנה של הנאשמים.
קדמה להרמת הקול טענה של התובעת תירוש שלא ניתן לבצע חיפוש בתכתובות של אילן ישועה.
וכך טענה תירוש:
"‏אנחנו לא בחנו שיחות של העד עם פוליטיקאים ואנשי תקשורת אלא רק שיחות שלו עם אנשי המערכת והנאשמים והם אלה שסווגו כחומרי חקירה ע"י המשטרה. דרך אחרת של לעבור שורה אחר שורה בתכתובת היא בלתי אפשרית ומנוגדת לפסיקה"
לדברי תירוש הגיב השופט ברעם תוך שהוא "מאבד סבלנות ומרים את הקול" (נטעאל בנדל):
"נו גברת תירוש הרי את מודה שעשיתם תקלה. מודה שלא בחנתם את קווי ההגנה כשבחנתם את התיק. אני לא מבין בכלל מה ההתעקשות. זה יקח שעות עבדה? אז יקח!""

סמל אישי של משתמש
אני פה

נתניהו:‏בכל יום דיון בבית המשפט, התיקים התפורים מתפוררים לרסיסים: היענות? אי-ענות!

היענות? אי-ענות!
**
בבית המשפט נמשכה היום קריסת התיק התפור 4000, בשורה של הוכחות וראיות מוחצות לכך שהסיקור ב״וואלה״ כלפי ראש הממשלה נתניהו היה עויין לחלוטין, וכי הטענות של הפרקליטות על ״היענות חריגה״ כלל לא התקיימו.
היום הודתה גם הפרקליטות שהם לא בחנו תכתובות של העד אילן ישועה עם פוליטיקאים וגורמים אחרים שרלוונטיים למשפט.

השופטים נזפו בפרקליטות, התייחסו להתנהלותה כאל ״תקלה״ ודרשו: ״שהמדינה תתאמץ קצת יותר, שמישהו יעבוד קצת יותר קשה״.

בנוסף, עו״ד בעז בן צור המשיך להוכיח כי הסיקור בוואלה היה שלילי לחלוטין.

בתוך מערכת הבחירות, הכותרת הראשית של וואלה הייתה: ״המבקר העביר חומרים ליועמ״ש - קיים חשש לפלילים״ - זאת בזמן שכלל לא נפתחה חקירה נגד ראש הממשלה. באותו היום פורסמה כותרת ראשית נוספת, שלילית: ״ביקורת על נתניהו בארה"ב – "מקדם מהלך הרסני למען הרפובליקנים״.

יומיים לאחר מכן - ידיעה שלילית נוספת: "משחק רשת חדש: עזרו לשרה נתניהו לאסוף בקבוקים למחזור".

על פי כתב האישום, הייתה דרישה להעלות ידיעה בעניין הגברת נתניהו. היום הסתבר שבניגוד לטענה שלהם, הידיעה כלל לא עלתה בוואלה. היא עלתה באתרים אחרים - מאקו, והארץ.

התעמולה נגד ראש הממשלה נמשכה כל הזמן. ב-6.2.15 פורסמה ידיעה: ״המחלוקת על נאום נתניהו מדאיגה את יהדות ארה"ב״. עוד באותו יום (יום 6.2.15) פורסמה עוד ידיעה: "סערת הנאום בקונגרס – ג'ון סטיוארט עושה צחוק מנתניהו". ועוד ידיעה: ״הרצוג: נתניהו זורק את ביטחון ישראל מתחת לגלגלי האוטובוס״ ועוד אחת: ״ביידןו לא יצפה בנאום נתניהו אבל נפגש עם הרצוג״, ועוד כותרת: ״וושינגטון מפנה את הגב לנתניהו״.

באותו שבוע, עוד ידיעה שלילית בכותרת הראשית: ״הסייען הגדול לתוכנית הגרעין של איראן - נתניהו״. ומאוחר יותר: ״הרשת צוחקת על הסרטון של נתניהו״.

מה קורה בחודש הבחירות? הנה הכותרת שפורסמה בוואלה: ״עמוס עוז: ביום שבו יתחילו פה לקרוא לנתניהו בוגד, אדע שסוףסוף זז משהו״.
**
בכל יום דיון בבית המשפט, התיקים התפורים נגד ראש הממשלה נתניהו מתפוררים לרסיסים.

עמי עשו

אם אכן כל המשפט הוא חוכא ואיטלולא, כמה זמן יקח עד שיודיעו שאין נגדו כתב אישום?

רצוי עוד כמה ימים, כי אם עד יום א' כבר ייצא נקי, ישנו את החוק נגדו לסעיף אחר.

אביר יעקב
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 6 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אביר יעקב »

אני לא מצליח להבין למה האשכול הזה הוא לא הכי פעיל??
בימים הראשונים כשישועה העיד בבית המשפט, היה כל הזמן עדכונים אינסופיים מעידותו..
עכשיו כשפרקליטי נתניהו משיבים אש השערה, שקט מוחלט!! פה ושם כמה ציטוטים..
אני ממש מתחנן לכל מי שיש לו פיסת מידע ממה שמתחולל בפנים.. שיעדכן את כולנו.

עמי עשו

הטענה של הסנגוריה שאין כלום ולא היה כלום, אז השינוי היחיד שתוכל לראות כאן זה שאט אט הדפים הראשונים מתפוררים ונעלמים.

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 1286 פעמים
קיבל תודה: 377 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

עוד מכה לפרקליטות בתיקי האלפים: המחוזי קבע כי הפרקליטות תצטרך לסרוק את כל החומרים של אילן ישועה ולהעביר להגנה כל מה שהושמט ועשוי להיות רלוונטי. השופטים כמעט מתנצלים על ההחלטה - אבל מסבירים שזה פשוט מחויב המציאות
אברהם גרינצייג
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
מחפש חתימה כל הצעה יתקבל בברכה!!

רבנן בתראי
נתן תודה: 108 פעמים
קיבל תודה: 27 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי רבנן בתראי »

השמחה מוקדמת.
עליה נאמר: 'אל יתהלל חוגר כמפתח'.
הפרקליטות ובתי המשפט הם מערכת אחת.
אין שופט אחד שיתן לנו את התענוג לראות במפלת הפרקליטות.
פסיקות הביניים הם רק ל'מראית עין'.

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 1286 פעמים
קיבל תודה: 377 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

אני אישית חושב שישב בכלא בסוף..
אין דבר שהמערכת מחפש אותך והם לא ימצאו את הדרך....
מחפש חתימה כל הצעה יתקבל בברכה!!

קטונתי
נתן תודה: 13 פעמים
קיבל תודה: 52 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי קטונתי »

יש עוד תיקים, אבל בתיק הזה בינתיים זה נראה שהפרקליטות תצא בשן ועין, אם עד עכשיו דיברו על תפירת תיקים, כעת זה נראה שגם לתפור הם לא יודעים.

zeevi
נתן תודה: 657 פעמים
קיבל תודה: 370 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

רבנן בתראי כתב:
09 יוני 2021, 17:40
השמחה מוקדמת.
עליה נאמר: 'אל יתהלל חוגר כמפתח'.
הפרקליטות ובתי המשפט הם מערכת אחת.
אין שופט אחד שיתן לנו את התענוג לראות במפלת הפרקליטות.
פסיקות הביניים הם רק ל'מראית עין'.
אם הוא לא בשלטון זה כבר פחות מעניין...

סמל אישי של משתמש
אני פה

קטונתי כתב:
09 יוני 2021, 19:03
יש עוד תיקים, אבל בתיק הזה בינתיים זה נראה שהפרקליטות תצא בשן ועין, אם עד עכשיו דיברו על תפירת תיקים, כעת זה נראה שגם לתפור הם לא יודעים.
קשה בינתיים לדעת מה יהיה. גם אם נניח יוכיחו שישועה עזר לעוד פוליטיקאים תמורת הטבות, אז ישנה אפשרות או שיחקרו גם אותם או במקרה חריג יסגרו לנתניהו את התיק בגלל "הגנה מן הצדק" במקרה שנראה כמו רדיפה אישית. אבל בנתיים יש די ראיות שנתניהו יצא מגדו לעזור לאלוביץ, ואלוביץ ניסה לעזור לו בווואלה כמו שנשמע בהקלטות ומסרים. נחיה ונראה. מה שבטוח שה ימשך עוד הרבה שנים...

קטונתי
נתן תודה: 13 פעמים
קיבל תודה: 52 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי קטונתי »

עד שהפריץ ימות או הכלב ימות. רק חבל על נתניהו שאם היה מתנהג יותר בתבונה כלפי סער בנט ושות' הוא היה זוכה לראות את נצחונו מכס ראש הממשלה.

עמי עשו

חגית משה הגישה תלונה בלהב 433 נגד בנט ואורבאך על מעילה במליונים מהבית היהודי.

אם ביום א' לא תתתקיים ההשבעה, נצטרך להעביר הודעה זו לאשכול אחר. אינשאללה.

סמל אישי של משתמש
אני פה

הסיבה שבכל זאת יש סיכוי טוב שביבי יצא נקי מתיק 4000, זה שהזוג אלוביץ הזקנים במקום לשבת בבית משפט היו יכולים לחתום על עד מדינה וסירבו בתוקף. כנראה הם גם חושבים שזה רדיפה ותו לא.

שלח תגובה