חקירות ראש הממשלה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 93 פעמים
קיבל תודה: 645 פעמים

Re: חקירות ראש הממשלה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

השאיפה במשרד המשפטים לפרסם החלטה בתיקי רה''מ ב-10 הימים הקרובים | הכיוון בתיק 4000 - אישום בשוחד

‏השאיפה במשרד המשפטים היא לפרסם החלטה בתיקי ראש הממשלה בעשרת הימים הקרובים. הכיוון גם נכון לעכשיו הוא להגיש כתב אישום בתיק 4000 בעבירת שוחד. בכירי הפרקליטות תומכים בחוות הדעת של פרקליטות מיסוי וכלכלה. במשרד המשפטים ממשיכות הישיבות המרתוניות מסביב לשעון. כמובן מי שיקבע בסוף גם את ‏מועד ההחלטה הוא היועץ המשפטי לממשלה.

סמל אישי של משתמש
אני פה

לשופטת מרגולין שקבעה 'תבחינים' לסיקור אוהד-שוחד שדומים להפליא לתיק 4000, יש היכרות ארוכת שנים עם ליאת בן-ארי

הריקבון של מערכת המשפט: לשופטת מרגולין שקבעה "תבחינים" לסיקור אוהד-שוחד שדומים להפליא לתיק 4000, יש היכרות ארוכת שנים עם ליאת בן-ארי; היא הורדה לבית המשפט השלום בגלל פרשה של פרוטוקול מזוייף; נשיאות העליון נאור וחיות התנגדו למועמדתה למחוזי - ופסק הדין שנתנה נועד במיוחד לתקשורת ולפרקליטות - רגע לפני פרישתה בשבוע הבא
עכשיו זה ברור מאליו: לשופטת לימור מרגולין-יחידי שקבעה שורת "תבחינים" לסיקור אוהד כשוחד במשפט איתמר שמעוני, יש היכרות מוקדמת עם ליאת בן-ארי ונראה כי שורת ה"תבחינים" שקבעה, למרות הזיכוי בעניין הסיקור האוהד, נעשתה בשביל לרצות את הפרקליטות וגם למשוך את תשומת הלב של התשקורת לפני פרישתה בשבוע הבא. דוברות הנהלת בתי המשפט הקדישה בתקציר פסק הדין שנשלח לתקשורת חלק מרכזי לשורת התבחינים למרות שלא היו כלל רלבנטיים לנאשמים ולמשפט שלפניה. להזכירכם – שורת התבחינים אינה מחייבת ואיננה מהווה בבחינת תקדים.

אגב, פסק הדין ניתן עוד במחוזי, רק בגלל שמרגולין-יחידי התחילה את התיק כשופטת מחוזי בפועל וסיימה אותו תחת אותו כובע (אי אפשר אחרת), למרות שהיום היא שופטת שלום. ועניין נוסף: התבחינים מתאימים גם ליאיר לפיד, איתן כבל, ציפי לבני ולפרקליטות עצמה.

מצרף שורת שאלות שהפניתי להנהלת בתי המשפט ואת תשובתה (הדי מתחמקת מהשאלות הלא נוחות) של מרגולין-יחידי. לשיפוטכם.

שלום,
להלן שאלותיי:
א. השופטת לימור מרגולין-יחידי עבדה בפרקליטות מחוז ת"א (מיסוי וכלכלה) במשך כ-10 שנים, במקביל לעו"ד ליאת בן-ארי.
ב. מרגולין-יחידי עבדה על כמה תיקים במשותף עם בן-ארי, בין היתר בתיק גולד-וחניש.
ג. מרגולין-יחידי שימשה כשופטת מחוזי בפועל והורדה-חזרה לבית המשפט השלום בעקבות פרשת הפרוטוקול המזוייף שבו היתה מעורבת.
ד. נשיאת העליון לשעבר מרים נאור ונשיאת העליון הנוכחית אסתר חיות התנגדו למועמדתה של מרגולין-יחידי למחוזי.
ד. מדוע לא נתנה מרגולין-יחידי גילוי נאות לקשריה עם בן-ארי לאחר שכתבה שורה של תבחינים בנושא סיקור אוהד-שוחד, הרלוונטי לתיק 4000, שעליו אחראית בן-ארי?
ה. מדוע קבעה מרגולין-יחידי תבחינים לגבי סיקור אוהד-שוחד למרות שהשאלה לא היתה רלבנטית למשפט ובוודאי שלנאשמים שלפניה ומדובר בשאלה תיאורטית בלבד. על-פי הנהוג שופטים לא קובעים מסמרות ולא דנים בשאלות תיאורטיות, בוודאי כאלה שיכולים להשפיע על פרשיות תלויות ועומדות. זאת ואף זאת, חלק מרכזי בתקציר פסק הדין שהופץ לעיתונאים, עסק בשאלת הסיקור אוהד-שוחד, מה שמלמד שמרגולין-יחידי כתבה את שורת התבחינים (הלא מחייבים) כדי לקרוץ לתקשורת ולבן-ארי.

מבקש תשובות ענייניות ולא מתחמקות למען זכות הציבור לדעת.

בברכה,
אלי ציפורי,
רדיו גלי ישראל

להלן תגובת השופטת

תגובת השופטת מרגולין-יחידי באמצעות דוברת מערכת בתי המשפט:
השופטת לימור מרגולין–יחידי מונתה לכהונת שופטת בית משפט השלום בתל-אביב בשנת 2007 ולבקשתה היא עתידה לפרוש ממערכת בתי-המשפט ביום 19.11.2019.
ביום 25.10.2016 מונתה השופטת למשך שנה לכהונה בפועל בבית המשפט המחוזי בתל-אביב. בהתאם לדין, נשמעו חלק מהתיקים שהדיון החל בהם לאחר סיום הכהונה בפועל. נוכח פרישתה הצפויה, התיקים שלא הסתיימו יועברו להמשך שמיעה בפני מותב אחר.
בטרם מינויה בשנת 2007 כשופטת שלום, עבדה השופטת בפרקליטות מחוז תל-אביב (מיסוי וכלכלה). מספר שנים לאחר המינוי, החלה השופטת לשמוע תיקים פליליים במחלקה הפלילית בבית משפט השלום בתל-אביב ובשל הזמן שחלף מאז המינוי, לא הייתה מניעות, אז והיום, לשבץ את השופטת לשמיעת תיקים פליליים ובהם תיקים שהוגשו גם על-ידי פרקליטות מחוז תל-אביב (מיסוי וכלכלה).
לגבי השאלות הנוגעות לגוף הכרעת הדין, הרי שהכרעת הדין ברורה ומדברת בעד עצמה.
לעניין הנטען בעניין הפרוטוקול (שאירע בשנת 2013 עוד טרם מונתה השופטת למינוי בפועל בבית-המשפט המחוזי בתל-אביב), העניין נבדק על ידי נציב התלונות על שופטים וכל שנמצא הוא פגם פרוצדוראלי.

יעקב עקיבא
נתן תודה: 99 פעמים
קיבל תודה: 40 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא »

אני פה כתב:
14 נובמבר 2019, 20:11
הערכה במשרד המשפטים: ההחלטות בתיקי נתניהו יתקבלו עד יום שלישי
בקיצור, מהר מהר לפני שגנץ מאבד את המנדט...

סמל אישי של משתמש
אני פה

מדינת פשע.

סמל אישי של משתמש
אני פה

הג'ורה מתחיל לצוף...
ק.JPG
ש.jpg
ת.jpg
א.JPG
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

יעקב עקיבא

נשיאת ביה"מ העליון הבהירה לניצן שהוא צריך להוריד שופטים מכהנים מהרשימה.

יעקב עקיבא

חברים יקרים לא צריך להזדעזע מהשחיתות והריקבון של הפרקליטות, אפילו ש

חקרו אחת שלא קשורה כלל וכלל לתיק 4000, בשביל להכריח את חפץ להיות עד מדינה
(מידע שהיה מסכים להגיד שהוא היפופטם והעולם הוא משולש, העיקר שהמידע לא ייצא ויהרוס לו את החיים)

חפץ מאוד רוצה להעיד, לא יודע? שום בעיה! ניתן לך עובדות ותדקלם אותם בחזרה אלינו.

הפרקליטות לוקחת את היועצים של הנאשם בתואנה שהיו אחראים לרמקול ליד בית פילבר כשהוא לא ידע מזה.

פרשת הפאלפונים, וכו וכו והרשימה ארוכה.

ועכשיו החשיפה של קלמן ליפסקין ניצן מהפרקליטות שולח לשופטים מכהנים בבימ"ש שיגינו על הפרקליטות...
אתם מבינים?! השופט ה"אופיקטיבי" יגן על ה"קטגור" שהוא אחד מהשני צדדים שביניהם הוא צריך לשפוט!!!

אז למה לא להזדעזע??!!
התשובה מאוד פשוטה, שי ניצן החמוד והמתוק אמר שזה היה טעות!! סה"כ טעות ככה בקטנה...

הבנתם?! מקווה שלא..

עקיב'לה
נתן תודה: 29 פעמים
קיבל תודה: 150 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה »

וזה מצטרף לסיפור הנחמד של השופטת פוזננסקי שכתבה לפרקליטות ''תיראו מופתעים''. לדעתי מה שמיליון איש עדיין לא ברחובות, אמור להטריד אותנו יותר מכל כי זה מראה עד כמה אין כאן אנשים שאיכפת להם. בבחינת תנו לי רק מטען לאייפון ואני מוכן לשבת בפקק עוד יום שלם. רק אני והאייפון האייפון ואני, לא מעניין אותי לא המדינה ולא המשפחה.

סמל אישי של משתמש
אני פה

יש עוד כמה דברים מזעזעים.

את היועץ של ראש הממשלה ארי הרו שהיה חשוד בשטויות הם שברו לגמרי כדי שיעליל על נתניהו והעביר להם את הקלטות תיק 2000. בגלל החקירות נגדו האדם התגרש ופירק בית עם כמה ילדים.

היום התפרסם שחוקר בכיר ניסה לשדל מנקה בבית ראש המשלה שתעליל עלילת דם על ראש הממשלה, לא יאומן לילה שלם הוא ישב עליה ואמר לה שאם לא תגלה היא תעביר כמה לילות בבית סוהר.

הכי מדהים הוא ההחלטה התמוהה של השופטת בתיק של ראש עיריית אשקלון - שמעוני שבוע שעבר בה היא כתבה כבר את פסק הדין של תיק 4000 למקרה של סיקור אוהד ספציפי השייך רק בתיק נתניהו, וכלל לא היה מדובר לגבי שמעוני, השופטת היא ידידה קרובה של הפרקליטה נגד נתניהו , בקיצור הכל מסריח, מדינה בפשיטת רגל גועל נפש!

שי ניצן רוצה להיות שופט עליון ומחפש להביא איזה הישג בדמות ראשו של נתניהו!

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 163 פעמים
קיבל תודה: 58 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

אין לי מה להגיד רק שהמערכת יותר רקוב מרוסיה בימי סטאלין.

זה ד קטורה של פרקליטות / שופטים / חוקרים שצריכים ליהות בבית סוהר תחת כל סוגי צער שאפשר לעשות להם. ו

סמל אישי של משתמש
אני פה

גיא פלג (מודה לראשונה) בערוץ 12: בכיר בפרקליטות מדווח לי שבתיק 4000 היועמ''ש באמת מסתפק האם לקבור את התיק

לגבי תיק 1000 ההחלטה היא סופית על אישום להפרת אימונים

יוסף בן יוסף
נתן תודה: 211 פעמים
קיבל תודה: 13 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף »

אני פה כתב:
17 נובמבר 2019, 20:17
גיא פלג (מודה לראשונה) בערוץ 12: בכיר בפרקליטות מדווח לי שבתיק 4000 היועמ''ש באמת מסתפק האם לקבור את התיק

לגבי תיק 1000 ההחלטה היא סופית על אישום להפרת אימונים
2000 ישאר שוחד?

סמל אישי של משתמש
אני פה

2000 לא שוחד בכל מקרה.

מי זה
נתן תודה: 47 פעמים
קיבל תודה: 95 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מי זה »

2_img-20191204-wa0103_311x640.jpg

מה הקשר בין להב 433 לשריפות פיראטיות בכפר קאסם?
לביביסטים פתרונים.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

אחד תם
נתן תודה: 19 פעמים
קיבל תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי אחד תם »

ושמעתי מאיש תקשורת בכיר
שרה''מ לעולם לא יודה ולא יגיע לעסקת טיעון אף פעם
כי זה רה''מ שהותיר אחריו המון בהיסטוריה של המדינה יותר מכל אחד אחר
ואם הוא יוכר כבעל קלון לא יקרא על שמו אפילו על פח ברחוב
וכש''כ אוניברסיטאות או מחלפים וגשרים ושכונות
אוהב כל יהודי (בפיתה עם חריף)

יוסף בן יוסף
נתן תודה: 211 פעמים
קיבל תודה: 13 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף »

אחד תם כתב:
04 דצמבר 2019, 20:42
ושמעתי מאיש תקשורת בכיר
שרה''מ לעולם לא יודה ולא יגיע לעסקת טיעון אף פעם
כי זה רה''מ שהותיר אחריו המון בהיסטוריה של המדינה יותר מכל אחד אחר
ואם הוא יוכר כבעל קלון לא יקרא על שמו אפילו על פח ברחוב
וכש''כ אוניברסיטאות או מחלפים וגשרים ושכונות
ע"ש אולמרט אין כלום?

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 303 פעמים
קיבל תודה: 488 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

על מה אתה מדבר?

יש על שמו מתחם מגורים!

הולילנד!
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

שלח תגובה