עדכוני מוזיקה חדשים

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

יאיר ק.

Re: עדכוני מוזיקה חדשים

נושא שלא נקרא על ידי יאיר ק. » 01 ספטמבר 2016, 19:38

מתוך הווסאטפ: הכתבות הנבחרות בלבד של השעות האחרונות באתר איצקוביץ':

ניגון ה'הורה' נחשב ללא ספק לניגון החם והמבוקש ביותר בכל אירוע או חתונה. לידי איצקוביץ' הגיעו תיעוד וידאו של כוכב הזמר החסידי שרולי ורדיגר מקפיץ עם 'הורה' בליווי מקהלת שירה והנגן הקלרינט דוד הלר. צפו>>> http://www.itzkowitz.net/2016/09/ora.html

הוא נחשב לגדול המנצחים והמעבדים בתעשיית החזנות ומופיע ערב ערב על-גבי עשרות במות ברחבי הארץ. במסגרת מדור הנוסטלגייה של איצקוביץ': אתם מוזמנים להכיר את ד"ר סובול לפני עשרות שנים, בראיון מיוחד שהעניק למנחם טוקר במסגרת 'פסטיבל הזמר החסידי'. כן, יש כזה דבר>>> http://www.itzkowitz.net/2016/09/sobol4.html

'העולם הזה': לאחר עבודה אינטנסיבית, הזמר החסידי אייל טויטו מגיש קליפ יפהפה לסינגל החסידי 'העולם הזה' אותו הוציא לפני מספר חודשים. בימים אלה עמל טויטו על האלבום המלא, כאשר על הניהול המוזיקאלי הופקד ישראל סוסנה>>> http://www.itzkowitz.net/2016/09/tuito.html

לשמוע אל הרינה ואל התפילה: כפי שנחשף באיצקוביץ', הערב יתקיים קונצרט חזנות היסטורי במלאות 70 שנה לאנציקלופדיה העברית בהשתתפות גדולי החזנים. באירוע רב הרושם ישתתפו החזנים: צבי וויס, יעקב מוצן, יוסף מלובני ואברמי רוט, זאת כאשר על התזמורת תוקפד תזמורת המיתרים של גבריאל שוראקי ועל העיבוד והניצוח יופקד גדול הפסנתרנים מנחם בריסטובסקי. גורמים בכירים בהפקה לאיצקוביץ': מדובר בקונצרט ייחודי שישנה את הסטיגמה. איצקוביץ' יעביר את האירוע בשידור חי החל מהשעה 20:30, בליווי דיווחים חיים מצוות האתר שישהה באירוע>>> http://www.itzkowitz.net/2016/09/kalman.html

בכורה עולמית באיצקוביץ': בן האדמו"ר משולמי אמונים ר' מענדל ראטה ממשיך לעשות לו שם בעולם הזמר החסידי ומגיש קליפ יפהפה הנקרא קליפ 'הקומזיץ' יחד עם עוד עשרות בחורי ישיבות. צפו>>> http://www.itzkowitz.net/2016/09/admor.html

בכורה עולמית באיצקוביץ': לאחר שחשפנו לפני כשבועיים על הפנים החדשות של 'צמד ילד' - להקת הילדים בניהולו של אריה הנץ, אתם מוזמנים להאזין כעת לסינגל הראשון של הלהקה המחודשת -קאבר ל'אעופה אשכונה'>>> http://www.itzkowitz.net/2016/09/2.html

יאיר ק.

נושא שלא נקרא על ידי יאיר ק. » 01 ספטמבר 2016, 21:36

שידור חי באיצקוביץ': אלפי איש וגדולי החזנים בקונצרט החזנות ההיסטורי בירושלים לציון 70 שנים לאנציקלופדיה העברית. נוטלים חלק: צבי וויס, יעקב מוצן, יוסף מלובני ואברמי רוט בניהולו המוזיקלי של גדול הפסנתרנים מנחם בריסטובסקי ותזמורת המיתרים של הכנר העולמי גבריאל שוראקי. בכירים בהפקת האירוע לאיצקוביץ': מדובר בקונצרט היסטורי וייחודי שישנה את הסטיגמות>>> http://www.itzkowitz.net/2016/09/shidur.html

סמל אישי של משתמש
אחד
מנהל

נושא שלא נקרא על ידי אחד » 02 ספטמבר 2016, 14:39

שבוע שעבר הזמרים ברוך לוין ושמחה ליינר הגיעו לארץ בליווי של מנהלם המפיק האגדי יוחי בריסקמן והקיפו את כל ארץ ישראל מצפון ועד דרום להופעות וקעמפים.

ביום הראשון ברוך לוין הופיע בקצרין שבצפון לקעמפ מחנה בני תורה לציון 40 בראשותו של ראש ישיבת עטרת ישראל הרה"ג ברוך אזרחי שליט"א יחד עם הזמרים חיים ישראל קובי גרינבוים וישי ריבו בהפקתו ותזמורתו המורחבת של יוחי בריסקמן.

ביום השני למסע הופיעו שמחה ליינר וברוך לוין בחדרה לקעמפ של ישיבת מיר יחד עם תזמורתו והפקתו של יוחי בריסקמן.

משם המשיכו ביום השלישי להופעה ענקית באמפי פארק בחולון לארגון "בלב אחד" עם תזמורתו המורחבת ובהפקתו של יוחי בריסקמן

ביום הרביעי הופיעו בקעמפ של ישיבת בין הזמנים ברחובות.

יום חמישי לפנות בוקר לקראת הזריחה הופיעו בירוחם שבדרום לקעמפ של ישיבת "מאור התלמוד" בליווי מקהלת כתר ותזמורתו של אלכסנדר מיטלמן.

בצהרים המשיכו לכפר סבא לשמח את ילדי עלי שיח יחד עם תזמורתו של דני אבידני.

את מסע ההופעות הם חתמו בערב לארגון "בינינו" בביתר עלית עם להקת דע בעסט.

המסע המוצלח הופקד ע"י המפיק מוטי פרידמן יד ימינו של המפיק המוזיקלי יוחי בריסקמן.
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה
נתן תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 28 יולי 2017, 15:35

- אלי הרצליך בעבודות על אלבומו השני עם יואלי דיקמן משה לאופר ואלי קליין ואיצי ברי

- יוסי גרין מסיים בימים אלה פרוייקטים שונים עם ׳שלמה שמחה׳ ומקהלת ׳יידיש נחת

- הפרוייקט הגדול של שלאגר יוצא לחנויות בארה״ב ובארץ ע״י חברת ניגון מוצאי תשעה באב

- האלבום הישראלי של אברהם פריד ״כמה טוב שנפגשנו״ בחנויות מוצאי תשעה באב

- מיילך קאהן מוציא מיד לאחר תשעה באב את אלבומו הבכורה ׳יעדער איינער׳

- יוני שלמה מסיים בימים אלה הקלטות לאלבומו החדש - פרטים בהמשך

- גדול המלחינים יוסי גרין התחיל לעבוד על ״התו העשירי״. פרטים יבואו

- הזמר צודיק גרינוואלד עובד במרץ על אלבומו השני, איתו ישיק קליפ וידאו מושקע. על ההפקה יוסי גרין

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה
נתן תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 28 יולי 2017, 15:36

ימי "בין המצרים" הם ימים של מחשבה על החורבן ובניה לעתיד, ימים שבהם המוזיקה אסורה.
רבים הם האנשים שלא מסוגלים "לחיות" בלי מוזיקה אבל התחושה שהנה יש משהו שקורה נותן להם רוגע שיש למה לחכות.
אנו כאן ב"קולות" בחשיפה ראשונית על הדברים המעניינים והמסקרנים שהאמנים מכינים לנו לקראת הקיץ.
הולך להיות חם מאד…

אחרי שהמלך MBD חזר עם אלבום משובח שאין כמוהו חשבנו ששמענו הכל השנה. אך לא!
המלך אברהם פריד מפתיע ובענק, אחרי אלבומו המושקע "אוצר של יר"ש" שהנפיק לנו כמה להיטים ענקיים חשבנו שיש לנו כמה שנים טובות לחכות עד שנזכה לקבל ממנו עוד משהו. "רבות מחשבות בלב איש.. האלבום הזה היה אמור להשתחרר לפני כחודש, אך פטירת אמו ע"ה מנעה את יציאתו. ולכן נזכה להאזין לאלבומו הישראלי המושבח של פריד בי"א אב ולמי שרוצה ליהנות יותר, אני ממליץ לו ללכת להופעת ההשקה של האלבום הישראלי שתיערך בט"ו באב בבריכת הסולטן.

ונעבור לעמירן דביר שמפליא אותנו כל עונת חתונות מחדש. בפעם האחרונה היה זה שיתוף הפעולה המעניין שלו עם זמר האנרגיות קובי ברומר שהביא לעולם את הלהיט "שושביניו של החתן", בשיחה שקיימנו איתו סיפר עמירן כי אחרי שראה את התלהבות הציבור החליט להוסיף לו גירסת רמיקס שעשה במיוחד עבורו הדי גיי' המוכשר יוסי אזואלי. גירסת הרמיקס תשתחרר מיד לאחר ט' באב.
בד בבד מבטיח לנו עמירן שלעונת החתונות הבאה הוא מכין עבורנו להיט מקפיץ שלא ישאיר אתכם אדישים.(צילום אריאל רבינסקי)

ונעבור לאיש הקומזיצים אלי פרידמן שלא שוקט על השמרים ומכין לנו חומרים איכותיים שרק הוא יודע.
אלי מספר לנו שבקיץ הזה הלהיט החם ביותר עומד להפציע.. השם נשמע ממש מפוצץ "מרכבות פרעה" שיר קופצני המשלב ראפ והיפ הופ שעל עיבודו אחראים הצמד המוכשר אלי קליין ואיצי ברי, ואילו על הלחן אלי בעצמו.
אלי מספר לנו שבימים אלו הוא עובד במרץ רב על אלבום עתיר להיטים שיצא בעז"ה לקראת החגים. אנחנו ממתינים.

ונעבור לאיש והבס חיים שלמה מאייעס האיש שמביא לנו כל פעם להיט חדש בכנפיו, הפעם עובד בשקט בשקט על חומרים חדשים, שתי דברים שיקפיצו אתכם לגבהים. שני השירים הם מקוריים ולא קאברים ובעז"ה ייצא מיד לאחר ט' באב, מה השיר והמילים זה הפתעה, מילים חדשות שעדיין לא עשו עליהם שום לחן.
מאייעס מספר לנו יש עוד איזה שיר שקט שהלחין עבורי זמר מאד מפורסם ובעז"ה כנראה זה ייצא בתור דואט יש למה לחכות.

על קצה המזלג:

זמר החתונות אהרלה סעמט עובד בימים אלו במרץ על אלבום שהשתחרר בעוד כמה חודשים
זמר הנשמה מוטי שטיינמץ ישיק בקרוב מאד את אלבום הבכורה שלו. אלבום ששוה עד מאד לחכות לו טומן בחובו את הלהיטים הבאים.
הזמר והבדחן שהביא לנו את הלהיטים האחרונים של השנה מיילך קהאן ישיק במוצאי שבת "נחמו" את אלבומו וניתן יהיה לקנותו כבר באתרים ויום למחרת בחנויות.
פרחי נויורק ישיקו אלבום חדש לקראת סוף החופש .
המלחין האגדי היוסי גרין ישחרר לנו הפעם פרויקט בשם ליכטיגיט שעל העיבודים אחראי דוני גרוס שירה יוסי גרין ושלמה שמחה מיד אחר תשעה באב.
דודי קנפלער לקראת סיום אלבום הבכורה שלו. (קפץ לביקור לישראל לפינשים אחרונים)
יענקי דסקל האיש שהביא לנו את הלהיט "והנה ה' ועוד שלל אלבומים עובד על אלבום חדש מלחניו ועל העיבודים אחרי יהושוע פריד אחר תשעה באב
הזמר מיכאל פורזנסקי עובד במרץ על אלבומו החמישי שייצא לקראת סוף החופש. אלבום פצצה

הזמר עמרם אדר שחזר לאחר כמה שנים טובות ושחרר את הלהיט ר' נחמן שצטרף לו קליפ משעשע במיוחד מתעד לשחרר את אלבומו מיד לאחר ט' באב
הפקות מבית נפתולי שניצלער שימעי אנגל אלבום חדש, ולוי יצחק כהן אלבום חדש וכן עוד הרבה סינגלים בעיקר וכן אחד משירי אלבומו של מוטי שיר קופצני ומרענן.
האלבום שכולם מצפים לו מבית לויק טובול האלבום יושק ממש בקרוב, אלבום מושקע עם מיטב האמנים בזאנ'ר כמו יידל ורדיגר ליפא, אלי הרצליך ועוד. עיבודים משה לאופר , מונה ואלי קליין ואיצי ברי .

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
נתן תודה: 9 פעמים
קיבל תודה: 2 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת » 28 יולי 2017, 16:24

המלחין מלונדון יהושע האנשטטר (ונאמר לפניו) מוציא אחרי תשעה באב אלבום חתונה , עם שירים מקוריים, עם זמרים נחשבים מלונדון, עם ילד הפלא אברהם חיים גרין. מעבד חיים מנחם הארטמן.
אין עוד מלבדו!

סמל אישי של משתמש
חבצלת השרון

נושא שלא נקרא על ידי חבצלת השרון » 30 יולי 2017, 18:58

עידכונים?
מנצחים הם לא אנשים שלעולם לא נכשלים, אלא אנשים שלעולם לא נכנעים.

מי זה
נתן תודה: 29 פעמים
קיבל תודה: 31 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 12 יוני 2019, 23:21

מקווה שכאן זה המקום,
ב'די לבזבוז' בטח לא...

מחירון החתונות של גדולי הזמר החסידי - קו עיתונות 12.6.19.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

יעקב עקיבא
נתן תודה: 43 פעמים
קיבל תודה: 20 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 13 יוני 2019, 03:00

נראה לי שזה רק בארץ, בארה"ב עד כמה שידוע לי המחיר הרבה יותר נמוך.

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
נתן תודה: 56 פעמים
קיבל תודה: 22 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 13 יוני 2019, 11:43

יע כתב:
13 יוני 2019, 03:00
אכן רק בארץ, ומדובר בסכומים עגולים וראשוניים.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 13 יוני 2019, 13:59

גאליציאנער כתב:
13 יוני 2019, 11:43
יע כתב:
13 יוני 2019, 03:00
אכן רק בארץ, ומדובר בסכומים עגולים וראשוניים.

אכן כן, והמחירים כוללים כרטיסי טיסה, חוץ מאצל אברהם פריד.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 24 יוני 2019, 12:00

מוטי שטיינמץ צפוי להוציא דיסק חדש במהלך הקיץ.
בנוסף, לסינגל חדש יחד עם ישי ריבו.

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 24 יוני 2019, 12:18

מי זה הריבו הנ"ל ?
ליטאי ? ספרדי ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

משה 10
נתן תודה: 12 פעמים
קיבל תודה: 6 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 » 24 יוני 2019, 16:41

גאליציאנער כתב:
24 יוני 2019, 12:18
מי זה הריבו הנ"ל ?
ליטאי ? ספרדי ?
מיזרוחניק זמר ששר שירי נשמה
הם הוציאו שנה שעברה יחד את נפשי

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 24 יוני 2019, 17:11

תודה.
איך נוצר קשר משותף בין זמר חסידי לזמר מזרוחניק ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

נרשמתי...!
נתן תודה: 12 פעמים
קיבל תודה: 2 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי נרשמתי...! » 24 יוני 2019, 17:29

הוא לא ממש מזרוחניק. הוא שר ממש בסדר ויש לו קול מאוד שונה,
הם מתראיינים יחד בחסידישקייט 1 למנחם טוקר וטענו שהם התרשמו כל אחד מהקול של השני אז הם החליטו על זה יחד.
שם הוא גם מספר על הדיסק החדש שלו.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 25 יוני 2019, 08:56

הנה הראיון, מתחיל לדבר על הדיסק והסינגל בערך בדקה 6:00

מוטי שטיינמץ אצל מנחם טוקר

מפרוג

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 30 יוני 2019, 10:21

מי זה כתב:
12 יוני 2019, 23:21
מקווה שכאן זה המקום,
ב'די לבזבוז' בטח לא...

מחירון החתונות של גדולי הזמר החסידי - קו עיתונות 12.6.19.png

בתוכנית 'זמן אוויר' עם מנחם טוקר נערך ראיון מעניין מרתק ומשעשע עם יעקב שוואקי בעקבות התחקיר על הסכומים הגבוהים אותם הוא לוקח באירועים, דודי איינהורן שאל ושוואקי ענה, אל תחמיצו את התשובות • האזינו
https://drive.google.com/open?id=1AbtIr ... NXKn2pXXKv

מפרוג

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 14 יולי 2019, 14:18

חונא דייטש מפתיע את מוטי שטיינמץ ביום הולדתו.

יום הולדת למוטי שטיינמץ 5.jpg
https://www.dropbox.com/s/v64h8xjoviaop ... 1.mp4?dl=0
https://www.dropbox.com/s/x7se6u9xpgmws ... 2.mp4?dl=0
https://www.dropbox.com/s/nx1wudt6718un ... 3.mp4?dl=0
https://www.dropbox.com/s/6clgsdjsntc42 ... 4.mp4?dl=0

איי וועלט
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

שלח תגובה