חדשות - האשכול המרכזי

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 131 פעמים
קיבל תודה: 832 פעמים

Re: חדשות - האשכול המרכזי

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

הישראלי הקשיש ביותר נפטר בגיל 117: שלמה סלאיימן יהודה הלך לעולמו השבוע בביתו, כשמשפחתו לצידו, לאחר שהותיר אחריו שישה ילדים ועשרות נכדים, נינים ובני נינים.

שלמה סלאיימן ז"ל עלה מתימן בשנת 1949 עם אשתו וארבעה ילדים. שני ילדים נוספים נולדו בישראל. הוא התגורר עם משפחתו בנתניה, ולאחר השירות בצה"ל עסק בחקלאות ונמנה על מקימי הישוב אביחיל.

לפני מספר שנים, נפטרה רעייתו בגיל 94, והוא נותר בגפו. על אף הבדידות, המשך שלמה סלאיימן באורח חייו הצנוע. הוא הלך מדי יום לבית הכנסת, ונחשב לידען רב בהלכות היהדות. "הוא היה צלול עד הרגע האחרון", מספר נכדו, גיל רדיא. "כולם היו באים ושואלים את מילתו, ועשו כדבריו על פי מה שקבע לאחר שהיה מביא לכך סימוכין בכתובים".

ומה סוד אריכות חייו? לדברי נכדו, הוא אכל מעט והיה פעיל כמעט עד יומו האחרון. "הוא היה אוכל בכמויות קטנות מאוד. בבוקר לבן עם פרוסת לחם, בצהריים עוף, דג או ביצה עם אורז, ובערב סלט עם ביצה", מספר רדיא. "סבא היה הולך הרבה מאוד ברגל, וכשעבד היה גומע מרחקים, מאביחיל בקצה הצפוני של נתניה עד ביתו, כשלגבו שק תפוזים".

בחודשים האחרונים, בשל מגפת הקורונה, נאלץ שלמה סלאיימן להסתגר בביתו. "זה עשה לו רע", מספר רדיא. "עד לתקופה הזו, הוא היה הולך לבית הכנסת גם בגיל 116. הוא היה מאוד ענו והיה עושה את הדברים בצנעה, לא רצה שיפארו את שמו, לכן הקהילה כולה אהבה ואוהבת אותו. אבל הבדידות והעובדה שלא יצא מפתח ביתו, תרמו כנראה להידרדרות.

"סבא אהב מאוד את החיים, וכל מי שהתווכח איתו, הוא ניסה לשכנע בטוב טעם, ובנועם הליכות. השתדלנו לעטוף אותו באהבה בימיו האחרונים, עד שנפרד מאיתנו לתמיד".

בשל החג, משפחתו החלה את ימי האבל אתמול. רדיא נולד לדברי משפחתו בשנת 1903, והוא היה ככל הנראה האדם הקשיש ביותר בישראל, ומהקשישים בעולם. על פי הידוע, הגבר הקשיש ביותר בעולם שעודנו חי, הוא סטומינו דה לה פואנטה מספרד, בן 111 שנים ו-246 ימים. האישה הקשישה ביותר בעולם חיה ביפן: קאנה טנקה בת 117 שנים ו-283 ימים.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

מתי
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 19 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מתי »

פרח כתב:
08 אוקטובר 2020, 12:20
בניו יורק כולם מצביעים דמוקרטיים, כולל היהודים החרדים!
הנתון הזה היה נכון עד לעידן טראמפ כיום המצב השתנה והחרדים ברובם רפובליקנים ושאר היהודים אחוזים גבוהים רפובליקנים [עם כי שהרוב עדיין דמוקרטים]

סמל אישי של משתמש
flowerf0123
נתן תודה: 1378 פעמים
קיבל תודה: 226 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי flowerf0123 »

הממשלה אישרה את הסכם השלום עם האמירויות
הממשלה אישרה פה אחד את הצעת ראש הממשלה להביא את חוזה השלום לאישור הכנסת בטרם הבאתו לאשרור על ידי הממשלה. נתניהו: "אין לי ספק שבקרוב נראה הסכמים עם מדינות ערביות ומוסלמיות נוספות"
הממשלה אישרה את הסכם השלום עם האמירויות
https://files.93fm.co.il/new/m/akplayer ... 01d956.mp4

zeevi
נתן תודה: 158 פעמים
קיבל תודה: 89 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

אחרי הקטטה האלימה שפרצה אתמול (ראשון) בשעות הצהריים בין חיילים בדואים ויהודים בפלוגות ההכשרה של בסיס האימונים בחטיבת גבעתי בדרום הארץ, צה"ל מפרסם היום (שני) את ממצאי התחקיר הראשוניים ומגדיר האירוע כ"חריג וחמור שאינו עולה בקנה אחד עם ערכי צה״ל וההתנהגות הנדרשת מחייליו".

עוד נמסר, כי צה״ל מגנה התנהגות פסולה מסוג זה וימשיך לפעול באופן ייזום למיגור אירועים דומים. היום בוצע תחקיר מעמיק בנושא בראשות מפקד חטיבת גבעתי, אלוף-משנה איציק כהן. ממצאי התחקיר הוצגו ראשונית למפקד עוצבת הפלדה, תת-אלוף סער צור ולמפקד פיקוד הדרום, אלוף הרצי הלוי.

מהתחקיר עולה, כי בזמן ההמתנה לחדר האוכל, התפתח ויכוח על תור הכניסה לארוחה, לכדי עימות אלים בהשתתפות כ-30 חיילים מפלוגת ההכשרות של יחח585 ופלוגת ההכשרות של גדוד "שקד". כעשר דקות לאחר תחילת האירוע, עם הגעת מפקד המחזור למקום, הקטטה הופסקה.

קטטה נוספת התרחשה במרפאת בסיס האימונים החטיבתי בין שני חיילים שנדרשו לטיפול. זו הופרדה במהירות על ידי המפקדים. האירוע הוביל לפציעתם של 21 לוחמים באורח קל. שמונה מהם פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה ושוחררו לאחר בדיקה ללא פציעות משמעותיות.

מפקד החטיבה מצא כי נפל כשל פיקודי של כל שרשרת הפיקוד שנכחה באירוע משתי הפלוגות ואי מימוש כלל היכולות למניעת האירוע בשלביו הראשונים. בעקבות האירוע, הורה מפקד החטיבה על עוצר אימונים עד לסוף השבוע הקרוב לשתי הפלוגות, העברת שיעורי חינוך בנושא ערכים וקבלת האחר, שבסופם יתקיים ערב משותף לפלוגות בראשות מפקד בסיס האימונים.

כל החיילים אשר נקטו באלימות, ומפקדים אשר לא מימשו את אחריותם למנוע את האירוע, יטופלו בחומרה, בהם מפקדי המחלקות והכיתות. כמו כן, מפקדי הפלוגות יינזפו על אחריותם לאירוע. "לקחי המקרה יופצו וילמדו בכל צה"ל עם השלמת התחקירים", מסר דובר צה"ל.

סמל אישי של משתמש
flowerf0123

גדעון שחר, אחד מהפעילים הבולטים והוותיקים במאהלי המחאה נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו ברחוב בלפור בבירה. מכה הערב (שני) על חטא וטוען: "טעיתי, הייתי עיוור. פעילי המחאה מושחתים וגנבים. לוקחים כספים לעצמם ומשחקים בציבור".

שחר שהיה אחד מקיצוני המפגינים שאף כינה את שוטרי משטרת ישראל 'נאצים' מספר הערב במהדורה המרכזית בערוץ 20 מה בעצם הביא אותו להכרה הזו, עד כדי הכאה על חטא.

"הבטיחו לי 10,000 ש"ח לחודש עבור פעילותי במקום. הזמן חולף ואיני רואה שקל. מרחו אותי בתואנות שווא אבל חודש ועוד חודש וכלום. התחלתי להתקומם, אני רואה ערמות של כספים עוברים מיד ליד ואני איני רואה אגורה. שוכרים דירות במקום, שוכרים רכבים ומלונות, אבל אך ורק לפעילים המקורבים".

עוד הוסיף שחר: "כשהתחלתי לשאול שאלות התחילו ההתנכלויות. זרקו לי חפצים לפח האשפה כדי שאבין את הרמז. פעם אחת ביקשתי להתקלח ואפילו את זה לא נתנו לי. באחת הפעמים אמר לי אמיר השכל כי המראה של הספה שהבאתי למאהל 'לא מתאים' לו.

"אני חש כי גם לעובדת היותי מזרחי יש משקל בהתנהגותם כלפיי" טוען שחר.

אמיר השכל מסר בתגובה לדבריו "אני לא הבטחתי לאיש אגורה. לא לגידי ולא לאף אחד אחר". ולשאלה על השכרת הדירות והרכבים לפעילים ומקרובים, סרב השכל לענות למרות ההפצרות.

גם סדי בן שטרית ממארגני ההפגנות במקום התייחס להאשמות, וטען לערוץ 20 "אני עם גידי לא משוחח כבר כמה חודשים על רקע מחלוקת שהייתה בינינו אם לנהל דו שיח עם הביביסטים השוכנים במאהל סמוך, אני התנגדתי לכך. מעבר לכך הוא לא קיבל ממני שום הבטחה, אני אינני ממומן ומעולם לא קיבלתי שקל לכיסי. אינני שייך לתנועת 'אין מצב' ואיני מעורה שם. אין לי עניין להגיב כלפי אנשים או ארגונים אחרים".

סמל אישי של משתמש
flowerf0123

פעם ראשונה? קדנציה שניה באותה כנסת
ח"כ אליהו ברוכי הושבע היום (רביעי) כחבר כנסת בפעם השניה, יו"ר הכנסת יריב לוין התפעל ואמר שמדובר בפעם הראשונה שח"כ מכהן 2 קדנציות במהלך כנסת אחת | צפו
baruchi1410.mp4

מתי

בתום דיון סוער במליאת הכנסת: הצעתו של יו"ר סיעת יהדות התורה חבר הכנסת יצחק פינדרוס, להקמת ועדת חקירה ממלכתית לחקירת אלימות השוטרים נגד המגזר החרדי, נפלה ברוב של 36 מתנגדים מול 12 תומכים בלבד.

מתי

עימות בין דגל לש"ס
מלחמות היהודים חוזרות! שהחיינו! מצאו על מה לריב!
סוף סוף, באמת המון זמן לא היה מריבה...

גרנולה
נתן תודה: 2781 פעמים
קיבל תודה: 1474 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

בפעם השנייה בחודש הנוכחי, רקטה שוגרה לעבר ישראל: בליל שבת קודש, נשמעה אזעקת צבע אדום (בשעה 21:00) במושב נתיב העשרה שבמועצה אזורית חוף אשקלון.

זמן קצר לאחר האזעקה, רקטה ששוגרה מרצועת עזה, התפוצצה בשטח פתוח, ועל פי הודעת דובר צה"ל, אין נפגעים באירוע ולא נגרם נזק.

יצוין, כי לפני שבועיים נרשם אירוע דומה, כאשר רקטה ששוגרה מרצועת עזה התפוצצה בשטח פתוח במועצה האזורית אשכול. גם באירוע הקודם לא היו נפגעים ולא דווח על נזק. יום לאחר מכן, כלי טיס של צה"ל תקף עמדה צבאית של חמאס בדרום רצועת עזה כתגובה לירי.

סמל אישי של משתמש
flowerf0123

5de5ca69ccc63f6d4d6910d5059e0a7d.mp4
ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום עם ראש עיריית נוף הגליל רונן פלוט וזאת בהמשך להנחיית רה"מ נתניהו להביא לאלתר החלטת ממשלה לסיוע ושיקום הפגיעות בעיר נוף הגליל.

נתניהו: "בשבוע שעבר חווינו עוד פעם גל של שריפות והבאנו את מטוסי הכיבוי שהיה לי הכבוד להקים אותם. גם כוחות הכיבוי שלנו פעלו נאמנה. אבל אני יודע שנגרם נזק להרבה יישובים, בראש ובראשונה לנוף הגליל. אני גאה על כך שקיבלנו מיד החלטה בממשלה להביא 25 מיליון שקל לך, רונן פלוט, ראש העיר ולתושבים. אני יודע שנאבקתם קשה ואתה נאבקת בשריפות הללו, ואני שמח שאנחנו יכולים להגיש עכשיו סיוע לשיקום".

פלוט: "אני רוצה להודות לראש הממשלה. הרבה אנשים הופתעו בעיר, איך זה שראש הממשלה פעל כל כך מהר יחד עם הקורונה. אמרתי ׳אתם מופתעים? אני לא. אני מכיר את ראש הממשלה הזה, כך הוא עושה וכך הוא פועל׳. בשם כל תושבי העיר אני רוצה להגיד לו תודה רבה. תודה על כל מה שעשית, תמשיך לעשות כל מה שאתה עושה ואנחנו כל הזמן אתך."
[attachment=0]5de5ca69ccc63f6d4d6910d5059e0a7d.mp4[/attachment

גרנולה

כיכר השבת:

בתחזית מזג האוויר היום (שלישי) כלל לא הזכירו גשם - אך במפתיע, הגשמים החלו לרדת בשעה האחרונה בעיר ירושלים, מלווים בסופות רעמים.

לפי השירות המטארולוגי הישראלי, מחר, צפוי להיות מעונן חלקית עד בהיר עם ירידה בטמפרטורות. הטמפרטורות תהיינה רגילות בעונה.

גם בהמשך השבוע, בימים חמישי ושישי, מופיע כי יהיה בהיר עד מעונן חלקית הטמפרטורות תעלנה במקצת, ואין כל אזכור לגשם היורד כעת במפתיע.

גרנולה

כיכר השבת:

כוח ותקציבי עתק: כך החרדים יסייעו לאיווט ליברמן

הסכם מנופח בין החרדים לבין אביגדור ליברמן יו"ר 'ישראל ביתנו' - שלא מרפה מההסתה נגד החרדים, עשוי להעניק לו כוח ותקציב לא קטן - במעוזי הימין ביהודה ושומרון

מחטף ללא ידיעת הח"כים החרדיים? על פי המסמכים הרשמיים, היום (שלישי) יאושר הסכם חתום בין הסיעות החרדיות (ש"ס ודגל התורה) לבין סיעת 'ישראל ביתנו' של איווט ליברמן ב'הסתדרות הציונית העולמית'.

הקונגרס של הסתדרות הציונית העולמית, הולך להיפתח היום בערב באופן חגיגי, כאשר סיעתו של ליברמן תצטרף לקואליציה ותקבל שלל תקציבים שיעזרו ככל הנראה לליברמן בהמשך הדרך הפוליטית.

מי שחתומות על ההסכם הן המפלגות; הליכוד, המזרחי, ש"ס, ישראל ביתנו וארץ הקודש - סיעה חדשה, השייכת לדגל התורה - ע"י הייצוג של חבר הכנסת יצחק פינדרוס.

על פי ההסכם שנחתם כבר (מצו"ב החתימות), תתקיים רוטציה בין הליכוד למזרחי על תפקיד יו"ר קק"ל, ובנוסף, איש הליכוד יעקב חגואל ימונה ליו"ר ההסתדרות הציונית העולמית.

מכיוון שישראל ביתנו תומכת בכך, היא תקבל שלושה תפקידים מרכזיים; יו"ר הימנותא, ראש המחלקה לעידוד עליה בהצ"ע וסגן יו"ר קק"ל ללא שכר.

ואם שאלתם מה זה הימנותא?, אז כך; מדובר בחברת הבת של קק"ל, שמתפעלת את הנכסים הרבים שיש לקק"ל בארץ ובעולם ותחת ידי החברה סכומים של מיליארדי שקלים וכמובן כוח של משאבים, תפקידים וכו'.

ליברמן דרש וקיבל בהסכם, שחברת הימנותא תופרט מקק"ל ותהיה חברה בפני עצמה ואז הוא ישלוט במינויים החדשים בחברה.

במסגרת ההסכם ההזוי שליברמן השיג, מלבד כך שהוא מקבל חברה חדשה לידיים, אנשיו של ליברמן יקבלו, 40 מיליון ש"ח על כוח אדם, וסכום אדיר של 250 מיליון שקלים ל'רכישת קרקעות ביו"ש' - מה שכמובן יעניק לליברמן כוח עצום בקרב מצביעי הימין - לאחר שהוא שולט בתפקידים.

אחד מאנשי הציבור החרדיים, אומר בזעם ל'כיכר השבת': "מדובר במחדל שאין שני לו, אויב הציבור החרדי - איווט ליברמן, מקבל מאיתנו, החרדים, כוח בלתי מוגבל ואין פוצה פה ומצפצף, הכל מותר? זה בן אדם שלא מפסיק לגרום לשנאה כנגד הציבור החרדי".

מה ניתן לעשות, לדעתך? "הנציגים החרדיים, חייבים להתעשת על עצמם ולהתחיל להתעורר. הכוח החרדי בקונגרס הוא 46 צירים לעומת ה-32 שיש לישראל ביתנו".

"מה שחשוב כרגע באופן קריטי, זה לבקש לדחות או להשעות את הבחירות בחודש חודשיים, כדי שיהיה ניתן להיערך בחכמה - ולא לתת לליברמן את הכוח שלא מגיע לו מהציבור החרדי", מסיים איש הציבור את דבריו במעט אופטימיות.

יצוין, כי רק אתמול, איווט ליברמן עלה לדוכן הכנסת ודיבר נגד הציבור החרדי, ואף מוקדם יותר צייץ ואמר, כי הממשלה נכנעת לציבור החרדי ומשלמת לו 'פרוטקשן'.

סמל אישי של משתמש
אני פה

דיווח סורי: 2 עמדות של צבא סוריה ורכב הותקפו כעת סמוך לקוניטרה. המטרות שהותקפו משמשות את הצבא הסורי ואת חיזבאללה לפעילות איסוף מודיעין על צה"ל בגולן
ניר דבורי: צאט הכתבים חדשות 12

שיך
קיבל תודה: 119 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

דיווח ערבי:
יש הרוגים לחיזבאללה אתמול בתקיפה בסוריה

סמל אישי של משתמש
אני פה

שר הבטחון יטוס הלילה לפגישה בטחונית בפנטגון.

הקבינט שדן היום בנגיף הקרונה הופסק כמה פעמים לצורך התייעצות בין נתניהו וגנץ בענייני ביטחון

סמל אישי של משתמש
flowerf0123

צפו: נתניהו קיבל עוגת יום הולדת במהלך דיון ב'זום'
ראש הסגל אשר חיון הפתיע את ראש הממשלה במהלך דיון עם שרי הממשלה ב'זום'. ראש הממשלה שיגר את העוגה לחברי הקבינט • צפו בתיעוד

ראש ממשלת ישראל חוגג היום (רביעי) יום הולדת 71, ובמהלך דיון שנערך כנהוג אלו ב'זום' הוכנסה עוגה לחדרו לציון החגיגות. נתניהו סירב בנימוס לקבלת העוגה, ושלח אותה לחברי הקבינט.
bibi2110.mp4
ראש הממשלה בנימין נתניהו נולד בתל אביב, וגדל בירושלים בשכונת תלפיות עד שנת 1955, אז היגרה המשפחה לארצות הברית, הוא השני מבין שלושה בנים של פרופ' בן-ציון נתניהו, בסוף שנות ה-50 וה-60 חייתה המשפחה לסירוגין בישראל ובארצות הברית.

שרי הממשלה איחלו לו עוד שנים רבות של עשיה למען ישראל. ראש הממשלה החליפי בני גנץ ניצל את הדיון ב'זום' לברך את נתניהו. נתניהו בתגובה אמר שהוא מאמין שעוד יהיו להם שנים ארוכות לאחל אחד לשני.

השר דודי אמסלם כתב: "‏מזל טוב ויומולדת 71 שמח לרה"מ שלנו, בנימין נתניהו - מאחל לך רק בריאות איתנה, שתמשיך להנהיג את עם ישראל בתקופה מורכבת זו בהצלחה רבה, בשקט ובאחריות, בלי להיכנע לרעשי הרקע ולקשקשנים מהיציע. רק נחת וגאווה מיאיר ואבנר היקרים, והמון תמיכה ואהבה משרה, האישה המופלאה שאיתך".

יו"ר הקואליציה חבר הכנסת מיקי זוהר הצטרף אף הוא למברכים וכתב "יום הולדת שמח! מזל טוב לראש הממשלה ויו"ר התנועה שלנו בנימין נתניהו ליום הולדתו ה-71. בע"ה תמשיך להנהיג את עם ישראל ביד רמה ולהוביל את הליכוד ואת המדינה להישגים כבירים וניצחונות גדולים".

גם בנו יאיר פרסם ברכה ארוכה ומפורטת לרגל יום הולדתו של אביו. הוא כתב בין היתר: "‏יום הולדת 71 שמח לאבא שלי! האדם הכי חכם שאני מכיר, מושא ההערצה שלי, ואחד המנהיגים הגדולים בהיסטוריה של העם היהודי! אתה הפכת את ישראל למעצמה והבאת אותה להיות, תוך שנים ספורות, ממדינה חלשה, זניחה ומבודדת, למדינה חזקה, בטוחה, משגשגת ועוצמתית, אשר עמי ומנהיגי כל העולם נושאים אליה עיניים ורוצים בקירבתה".

עוד הוסיף נתניהו ג'וניור "תודה לך על כך שהקדשת את כל חייך והקרבת כה רבות בשביל ארץ ישראל, עם ישראל ומדינת ישראל! תודה שהסכמת לסבול ביזוי, רדיפה, שיסוי , הסתה, ואלימות מצד התקשורת, וכל מוקדי ההגמוניה בעלי הכוח במדינה, במשך 30 שנה, רק כי לא הסכמת למכור את עקרונותיך הלאומיים ולהפוך לאתרוג! תודה לך על שהיית אבא כה מופלא כל חיי למרות עבודה תובענית 24/7! תודה לך שעמדת לצידי ברגעים הקשים של החיים. תודה לך על כל מה שלימדת אותי, ואת הערכים שנתת לי! זו זכות ענקית להיות בנך ולהיות לצדך! אוהב אותך מאוד!".

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 350 פעמים
קיבל תודה: 592 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

לא שווה..זה התאריך הלועזי

התאריך העברי בכ"ח תשרי
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
flowerf0123

יאיר כתב:
21 אוקטובר 2020, 22:07
לא שווה..זה התאריך הלועזי

התאריך העברי בכ"ח תשרי
מהההההההההההההההההההההההההההההה??????????????????????????????????
שלי גם בכ''ח תשרי :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol::

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

יש לך עתיד...(לא עם לפיד)

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

מזל טוב! אז עכשיו אתה בן 14 או 15?

סמל אישי של משתמש
flowerf0123

יאיר כתב:
21 אוקטובר 2020, 22:33
מזל טוב! אז עכשיו אתה בן 14 או 15?
למה אתה חושב שאני בן 14 או 15????
אני הרבה יותר מבוגר!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

סמל אישי של משתמש
flowerf0123

איך אפשר לשנות???????????

סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 59 פעמים
קיבל תודה: 454 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון »

flowerf0123 כתב:
21 אוקטובר 2020, 22:42
אם נולדת לפני 14 שנה אתה לא יכול לשנות את זה אלא אם כן תעבוד על הפקידים של משרד הפנים כמו שעשו העולים מתימן שרובם בני 117 היום...
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

flowerf0123 כתב:
21 אוקטובר 2020, 22:42
יאיר כתב:
21 אוקטובר 2020, 22:40
ucp.php?i=pm&folder=inbox

שלאמקע
נתן תודה: 28 פעמים
קיבל תודה: 148 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שלאמקע »

גרנולה כתב:
20 אוקטובר 2020, 17:50
כיכר השבת:

כוח ותקציבי עתק: כך החרדים יסייעו לאיווט ליברמן

הסכם מנופח בין החרדים לבין אביגדור ליברמן יו"ר 'ישראל ביתנו' - שלא מרפה מההסתה נגד החרדים, עשוי להעניק לו כוח ותקציב לא קטן - במעוזי הימין ביהודה ושומרון

מחטף ללא ידיעת הח"כים החרדיים? על פי המסמכים הרשמיים, היום (שלישי) יאושר הסכם חתום בין הסיעות החרדיות (ש"ס ודגל התורה) לבין סיעת 'ישראל ביתנו' של איווט ליברמן ב'הסתדרות הציונית העולמית'.

הקונגרס של הסתדרות הציונית העולמית, הולך להיפתח היום בערב באופן חגיגי, כאשר סיעתו של ליברמן תצטרף לקואליציה ותקבל שלל תקציבים שיעזרו ככל הנראה לליברמן בהמשך הדרך הפוליטית.

מי שחתומות על ההסכם הן המפלגות; הליכוד, המזרחי, ש"ס, ישראל ביתנו וארץ הקודש - סיעה חדשה, השייכת לדגל התורה - ע"י הייצוג של חבר הכנסת יצחק פינדרוס.

על פי ההסכם שנחתם כבר (מצו"ב החתימות), תתקיים רוטציה בין הליכוד למזרחי על תפקיד יו"ר קק"ל, ובנוסף, איש הליכוד יעקב חגואל ימונה ליו"ר ההסתדרות הציונית העולמית.

מכיוון שישראל ביתנו תומכת בכך, היא תקבל שלושה תפקידים מרכזיים; יו"ר הימנותא, ראש המחלקה לעידוד עליה בהצ"ע וסגן יו"ר קק"ל ללא שכר.

ואם שאלתם מה זה הימנותא?, אז כך; מדובר בחברת הבת של קק"ל, שמתפעלת את הנכסים הרבים שיש לקק"ל בארץ ובעולם ותחת ידי החברה סכומים של מיליארדי שקלים וכמובן כוח של משאבים, תפקידים וכו'.

ליברמן דרש וקיבל בהסכם, שחברת הימנותא תופרט מקק"ל ותהיה חברה בפני עצמה ואז הוא ישלוט במינויים החדשים בחברה.

במסגרת ההסכם ההזוי שליברמן השיג, מלבד כך שהוא מקבל חברה חדשה לידיים, אנשיו של ליברמן יקבלו, 40 מיליון ש"ח על כוח אדם, וסכום אדיר של 250 מיליון שקלים ל'רכישת קרקעות ביו"ש' - מה שכמובן יעניק לליברמן כוח עצום בקרב מצביעי הימין - לאחר שהוא שולט בתפקידים.

אחד מאנשי הציבור החרדיים, אומר בזעם ל'כיכר השבת': "מדובר במחדל שאין שני לו, אויב הציבור החרדי - איווט ליברמן, מקבל מאיתנו, החרדים, כוח בלתי מוגבל ואין פוצה פה ומצפצף, הכל מותר? זה בן אדם שלא מפסיק לגרום לשנאה כנגד הציבור החרדי".

מה ניתן לעשות, לדעתך? "הנציגים החרדיים, חייבים להתעשת על עצמם ולהתחיל להתעורר. הכוח החרדי בקונגרס הוא 46 צירים לעומת ה-32 שיש לישראל ביתנו".

"מה שחשוב כרגע באופן קריטי, זה לבקש לדחות או להשעות את הבחירות בחודש חודשיים, כדי שיהיה ניתן להיערך בחכמה - ולא לתת לליברמן את הכוח שלא מגיע לו מהציבור החרדי", מסיים איש הציבור את דבריו במעט אופטימיות.

יצוין, כי רק אתמול, איווט ליברמן עלה לדוכן הכנסת ודיבר נגד הציבור החרדי, ואף מוקדם יותר צייץ ואמר, כי הממשלה נכנעת לציבור החרדי ומשלמת לו 'פרוטקשן'.
פורסם שכבר התעשתו וההסכם נדחה

גרנולה

אזעקה (22:10:49 22/10/2020):
איזורי התרעה: אזור תעשייה הדרומי אשקלון, אזור תעשייה צפוני אשקלון, באר גנים, מבקיעים, אשקלון, נתיב העשרה, יד מרדכי, כרמיה
---------------------
יישובים: אזור תעשייה הדרומי אשקלון, אזור תעשייה צפוני אשקלון, נתיב העשרה, באר גנים, יד מרדכי, מבקיעים, אשקלון, כרמיה

נשלח דרך כומתה - צבע אדום

שיך
קיבל תודה: 119 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

יירוט אחד אין נפגעים

נתן יעקובוביץ
נתן תודה: 119 פעמים
קיבל תודה: 75 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי נתן יעקובוביץ »

גרנולה כתב:
22 אוקטובר 2020, 22:12
אזעקה (22:10:49 22/10/2020):
איזורי התרעה: אזור תעשייה הדרומי אשקלון, אזור תעשייה צפוני אשקלון, באר גנים, מבקיעים, אשקלון, נתיב העשרה, יד מרדכי, כרמיה
---------------------
יישובים: אזור תעשייה הדרומי אשקלון, אזור תעשייה צפוני אשקלון, נתיב העשרה, באר גנים, יד מרדכי, מבקיעים, אשקלון, כרמיה

נשלח דרך כומתה - צבע אדום
מעניין. אין שום עדכון על כך באתרי ההתרעות השונים.

שלח תגובה