חדשות - האשכול המרכזי

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

שיך
קיבל תודה: 99 פעמים

Re: חדשות - האשכול המרכזי

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

דיווח ערבי לא מאומת
הפיצוץ במחסני אמל"ח של חיזבללה

שיך

ברשת lbc מצטטים עד ראייה:
טיל הגיע מכוון הים ופגע במחסן
(נא לקחת בעירבון מוגבל)

שיך

שיך כתב:
04 אוגוסט 2020, 18:56
ברשת lbc מצטטים עד ראייה:
טיל הגיע מכוון הים ופגע במחסן
(נא לקחת בעירבון מוגבל)
יש עשרות נפגעים ונזק סביבתי אדיר נמל בירות נמחק
ככה שאני בספק מאוד אם זה עבודה שלנו או ליתר דיוק אני כמעט בטוח שזה לא אנחנו

שיך

יש שם מאות!!! הרוגים

שיך

סירטונים
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יעבץ
נתן תודה: 146 פעמים
קיבל תודה: 115 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעבץ »

מדהים!!!
נראה בעליל שמדובר בשתי פיצוצים שונים.

סמל אישי של משתמש
yehuda3249
נתן תודה: 31 פעמים
קיבל תודה: 103 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי yehuda3249 »

נראה שהיה מטען קטן ואז שריפה שהגיע לחומר קטלני שגרם לפיצוץ הרסני כאילו זה אפילו לא היה בתוכנית

גרנולה
נתן תודה: 1995 פעמים
קיבל תודה: 1049 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

הסכם היסטורי בין ישראל ואיחוד האמירויות
ישראל ואיחוד האמירויות הגיעו להסכם בתיווך אמריקני. טראמפ: "שלום היסטורי בין שתי החברות הטובות שלנו''. רה"מ ימסור הצהרה ב-19:00.

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ הודיע הערב (חמישי) כי ישראל ואיחוד האמירויות יחתמו על ''הסכם שלום".

''אני מצפה מעוד מדינות מוסלמיות ללכת בעקבותיהן", אמר טראמפ לכתבים בבית הלבן. מוקדם יותר הוא צייץ בטוויטר "חדשות גדולות היום - הסכם שלום היסטורי בין שתי החברות הטובות שלנו ישראל ואיחוד האמירויות".

מדובר בהסכם נורמליזציה שגובש על ידי ראש הממשלה בנימין נתניהו בתיווך אמריקני. כחלק מההסכם, נתניהו החליט לדחות את החלת הריבונות ביהודה ושומרון ובבקעת הירדן.

ראש הממשלה כתב ''זהו יום היסטורי''. בשעה 19:00 הוא ימסור הצהרה שתועבר בשידור חי בערוץ 7.

ההסכם בין ירושלים לאבו דאבי יכלול פתיחת שגרירויות, טיסות ישירות בין המדינות, שיתופי פעולה בתחום התיירות, השקעות ושיתוף פעולה ביטחוני. ההסכם הדרמטי גם קובע כי למוסלמים תהיה גישה רחבה יותר למסגד אל אקצה.

איחוד האמירויות: צילום: איסטוק.
01.jpg

(ערוץ 7)

גרנולה

באישון לילה: שוטרים פשטו על ביתו של ישראל מאיר הירש
כ-30 שוטרי יס"מ פשטו לפנות בוקר על ביתו של ישראל מאיר הירש בן ה-70, מנהיג 'נטורי קרתא', אך לא הצליחו לפרוץ את הדלת. "אנחנו רק רוצים לדבר איתו", סיפרו. הרקע: גניבת מכשיר הקשר .

תעלומה: מה חיפשו השוטרים, לפנות בוקר (שני) בביתו של מנהיג הנטורי קרתא, ישראל מאיר הירש, בן ה-70, בשכונת מאה שערים בירושלים?

בסמוך לשעה 03:30 לפנות בוקר הגיעו כוחות המשטרה לכתובת בשכונת בית ישראל כדי לבצע מעצר אך יצאו בידיים ריקות.

משם, המשיכו הכוחות - כ-30 שוטרי יס"מ, לשוק מאה שערים, והגיעו לביתו של ישראל מאיר הירש, מנהיג ה'נטורי קרתא'. במשך דקות ארוכות ניסו השוטרים לשכנע את הירש שיפתח את הדלת, אך ללא הצלחה.

לאחר מכן השתמשו השוטרים במכשירי פריצה בניסיון לפרוץ את הדלת, אך כעבור כרבע שעה, הם עזבו את המקום מבלי שהצליחו לפרוץ אל הבית.

מי שמתגורר בשכנות להירש או יואליש קרויס, המוכר כקמב"ץ 'העדה', כאשר הוא יצא לרגע מביתו, הוא נדחף על-ידי שוטרת חזרה לביתו ובמשך דקות ארוכות מנעה ממנו לעבור.

השוטרים, אף ביקשו את עזרתו של יואליש כאשר אחד הקצינים פנה אליו וביקש ממנו שידבר עם הירש שיפתח להם את הדלת. "אנחנו רק רוצים לדבר איתו", אמר הקצין, אך גם זה ללא הועיל.

יצוין כי הירש, לא מוכר כאחד שמשתתף בהפגנות או נוטל חלק פעיל בתקיפת שוטרים, אך הגעת השוטרים איליו נעוצה בחקירה הנערכת במשטרה בעקבות גניבת מכשיר הקשר במהלך המהומות בהלווית האדמו"ר משומרי אמונים זצ"ל.

ל'כיכר השבת' נודע כי גורמים במשטרה התקשרו אל ישראל מאיר הירש וביקשו ממנו כי יפעל מול האנשים האחראים לכך כדי שיחזירו את מכשיר הקשר.

בסופו של דבר, כאמור, השוטרים עזבו את השכונה מבלי לשוחח עם הירש, והירש עצמו נותר תקוע בבית לאחר שהדלת נהרסה במאמצי הפריצה.

(כיכר השבת https://www.kikar.co.il/371983.html)

חבורת משוגעים המשטרה הזאת.. מה רוצים באמצע הלילה מיהודי בן 70 (כאילו שהמכשיר קשר נמצא אצלו..) ? ולמה להרוס את הדלת?, חסר מנעולנים שיכולים לפתוח אותה?!

גרנולה

באישון לילה- שוטרים פשטו על ביתו של ישראל מאיר הירש - כיכר השבת.mp4
פשיטה משטרתית.mp4

גרנולה

הפריצה לבית ראש 'נטורי קרתא': טעות של שוטרים בשטח
שוטרי היס"מ ניסו לפרוץ לביתו של ישראל מאיר הירש, וגרמו לנזק כלכלי של אלפי שקלים - וכל זאת בגלל טעות מביכה של השוטרים • "לא היה להם צו המאפשר להם להיכנס לבית של הירש"

חשיפה: פשיטת המשטרה הלילה על ביתו של מנהיג 'נטורי קרתא', ישראל מאיר הירש בן ה-70, בשל טעות של השוטרים בשטח - כך נודע ל'כיכר השבת'.

מתברר, כי השוטרים הגיעו למקום ללא צו המאפשר להם לפרוץ לבית, וזאת מכיוון והם טעו והגיעו לכתובת הלא נכונה.

השוטרים, שהיו אמורים להגיע לכתובת אחרת על מנת לבצע מעצר בשל גניבת מכשיר הקשר, טעות והגיעו לביתו של הירש.

כך, ללא כל הרשאה, ניסו השוטרים לפרוץ לתוך הבית במשך דקות ארוכות, תוך שהם גורמים במקום נזק בשווי של אלפי שקלים.

מדוברות המשטרה טרם הגיבו לפניית 'כיכר השבת' בנושא הפריצה המיותרת לבית.

כפי שדיווחנו מוקדם יותר היום, כשלושים שוטרי יס"מ הגיעו לביתו של ישראל מאיר הירש, מנהיג ה'נטורי קרתא' בשוק מאה שערים. במשך דקות ארוכות ניסו השוטרים לשכנע את הירש שיפתח את הדלת, אך ללא הצלחה.

לאחר מכן השתמשו השוטרים במכשירי פריצה בניסיון לפרוץ את הדלת, אך כעבור כרבע שעה, הם עזבו את המקום מבלי שהצליחו לפרוץ אל הבית.

יצוין כי הירש, לא מוכר כאחד שמשתתף בהפגנות או נוטל חלק פעיל בתקיפת שוטרים, אך הגעת השוטרים איליו נעוצה בחקירה הנערכת במשטרה בעקבות גניבת מכשיר הקשר במהלך המהומות בהלווית האדמו"ר משומרי אמונים זצ"ל.

ל'כיכר השבת' נודע כי גורמים במשטרה התקשרו אל ישראל מאיר הירש וביקשו ממנו כי יפעל מול האנשים האחראים לכך כדי שיחזירו את מכשיר הקשר.

בסופו של דבר, כאמור, השוטרים עזבו את השכונה מבלי לשוחח עם הירש, והירש עצמו נותר תקוע בבית לאחר שהדלת נהרסה במאמצי הפריצה.

(כיכר השבת)

אצטט את אחת התגובות שם שמצאו חן בעיני:

מדינת משטרה תמיד הולכת יחד עם:

1. בלתי מקצוענים (דלת רגילה לא מצליחים לפרוץ)

2. באים בלי צוו

3. טעות בכתובת

4. "רצינו רק לדבר עמו" ולכן באנו עם שלושים שוטרים - לוזרים שלא מסוגלים לפרוץ דלת - באמצע הלילה.

נ.ב. אתר כיכר השבת הוא אתר של שמועות וכו' כך שאי אפשר לסמוך עליו לפרטות. אבל בכל זאת לכללות הענין אפשר לסמוך.

גרנולה

כיכר השבת:

החרדי החלים מקורונה, יצא באישור רופא ובכל-זאת נקנס
חרדי מירושלים שהחלים מ'קורונה', קיבל אישור רפואי לצאת מהבית, ויצא לטייל עם משפחתו - למרות זאת, נקנס ב-5,000 ש"ח וחווה ביוש • המשטרה: "מצרים על הטעות" • צפו

אדם חרדי, תושב שכונת הר נוף בירושלים, שחלה בנגיף ה'קורונה' קיבל אתמול (שני) אישור על כך שהבריא ויכול לצאת מהבית - שם שהה מאז התגלה כחיובי לנגיף.

לאחר 13 ימים של בידוד הוא יצא עם אשתו והילדים הקטנים לטייל בתל אביב אלא שאז חווה "התנכלות", כלשונו, מצדה של שוטרת שפעלה במקום, שהחליטה לקנוס אותו ב-5,000 שקלים - למרות שיצא באישור רופא.

מלבד זאת, הוזעקו למקום שתי ניידות נוספות, כדי שילוו אותו חזרה לביתו בירושלים, מה שגרם לו לביוש גם ליד ילדיו וגם לעיני העוברים ושבים, עד שבאמצע הדרך אחת הניידות הודתה כי מדובר בטעות והם שוחררו לדרכם.

בשיחה עם 'כיכר השבת' הוא מגולל את כל מה שאירע עמו: "אתמול, לאחר 13 יום בידוד בעקבות הידבקותי בקורונה, קיבלתי אישור שאני יכול לצאת מהבית, על ידי רופאת המשפחה שלי. אחרי שבועיים שהיינו בבידוד כל המשפחה, החלטנו לצאת עם אשתי והילדים הקטנים לנפוש בתל אביב.

"הגענו לתל אביב בשעות הצהריים, ואשתי ירדה מהרכב כדי לסדר משהו, עמדתי בצד והמתנתי לה. לפתע, שוטרת ששהתה בסמוך, החליטה להתנכל אלי, לא יודע למה, אני חושב אולי כי השוטרת עמדה על גשר איילון וניסתה לתפוס עברייני תנועה ואולי הפרעתי לה בעין. לפתע השוטרת ניגשה אלי ומבקשת ממני ללא כל סיבה (אולי זה שאני חרדי, זוהי סיבה מספקת?) תעודת זהות".

לדבריו, "השוטרת הבחינה שאני מוגדר במחשב כ'חולה קורונה', בתגובה, הראיתי לה אישור מהרופאה שאני משוחרר ומוגדר כ'מחלים', אך היא החליטה ללכת עד הסוף, סתם, כי היא יכולה. היא הזעיקה קצין ונתנו לי דו"ח של 5,000 ש"ח, וליוו אותי לירושלים בחזרה עם 2 ניידות".

"מיותר לציין", הוא מוסיף בכאב, "כמה עוגמת נפש נגרמה לי ולמשפחתי, הם ביישו אותי בצורה חמורה ליד הילדים שלי ללא כל סיבה, התבטלה לנו החופשה - אחרי ששהינו בבית תקופה ארוכה מבלי לצאת, וכל זה למה?

"מה כבר עשיתי שזכיתי לתהלוכה מכובדת כמעט עד לירושלים - כמו עבריין צמרת, כשהגענו למחלף שורש, אחת הניידות אמרה לנו ברמקול שזה היה טעות ואנחנו משוחררים, כמובן שאף אחד מהם לא חשב אפילו להתנצל".

וכך הוא מסכם את החוויה העגומה: "מדובר ברוע צרוף, אין הסבר אחר, הם ראו את האישור שלי, הם ראו הכל, אך יש להם תחושה כי אם מדובר בחרדי הכל מותר, כלום לא יקרה להם. רק באמצע הדרך, לאחר שהתקשרתי למשרד הבריאות וליהודה אבידן שראה בחמ"ל של משרד הבריאות שאני משוחרר, הם החליטו כאמור לעזוב אותי ואת משפחתי לנפשי, אחרי שכבר הרסו הכל".

ממשטרת ישראל נמסר ל'כיכר השבת' בתגובה כי "במסגרת פעילות אכיפה לבלימת התפשטות נגיף הקורונה, השוטרים הבחינו ברכב שעומד על שטח הפרדה בצורה לא חוקית ובאופן שמסכן את הנוסעים. הנהג שטען כי הגיע לבדיקה רפואית בת"א עם אשתו, נבדק מול מערכות משרד הבריאות והתברר כי הינו חולה קורונה מאומת הנדרש לשהות בבידוד.

"במהלך הבדיקה הציג הנהג באמצעות מכשיר הנייד אישור כי החלים ואינו חולה, השוטרים שפעלו עפ"י הנוהל, ערכו בדיקה נוספת מול הגורמים הרלוונטיים ונמסר שהוא אמור לשהות בבידוד. לאחר שליוו את הנהג לביתו, התקבל בדרך דיווח נוסף כי נפלה טעות במערכות, והנהג אינו חולה ואינו מחויב בבידוד. מיד שוחרר לדרכו והדו"ח בוטל לאלתר. אנו מצרים על הטעות שנגרמה בשל כשל טכני ומאחלים בריאות איתנה לאזרח".

גורם במשטרה מסביר ל'כיכר השבת' כי העדכונים לגבי חולי קורונה הם עדכונים שמשרד הבריאות מעדכן את המשטרה, מספר פעמים ביום, כך שהשוטרים בשטח מסתמכים על העדכונים של משרד הבריאות, ומכאן נבעה הטעות.
atnrzo4r.jpeg
p102arnx.jpeg
החרדי החלים מקורונה, יצא ובכל-זאת נקנס - כיכר השבת.mp4

סמל אישי של משתמש
מויישה
נתן תודה: 122 פעמים
קיבל תודה: 98 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

גרנולה

תודה. מעניין.

אגב מספיק לראות בויקיפדיה את כל החקירות שנפתחו נגד גלעד שרון. כדי להבין כמה האיש לא אמין..

והרעיון הגאוני שלו של ההתנתקות.. עד היום אנחנו סובלים מזה.

גרנולה

כיכר השבת: https://www.kikar.co.il/372537.html

השוטר סטר לחרדי וישלם לו 21 אלף שקלים
אלימות המשטרה: הקצין עידו קציר ישלם מכיסו 21,000 ש"ח לאחר שנתן למפגין חרדי שתי סטירות. עו"ד בן גביר: "ידע כל שוטר גם אם הוא קצין שאם הוא מרביץ ישלם"

בית משפט השלום בירושלים קבע היום כי הקצין עידו קציר ישלם סכום של 15000 ש"ח ועוד שכר טרחת עורך דין על סך של ששת אלפים שח למפגין חרדי שקציר סטר לו פעמיים.

האירוע הראשון התרחש בחודש ינואר 2017 כאשר במהלך הפגנה קצין סבר שהתובע צעיר חרדי קילל שוטר. קצין הוביל הצעיר לצד והיכה בו פעמיים שתי סטירות.

הוגשה תלונה במחש. הקצין הכחיש, כי פגע בצעיר אך לאחר שהתובע שכר את שירותיו של עורך הדין איתמר בן גביר הוגש כתב אישום נגד הקצין ותוך כדי ניהול משפט קציר הודה במיוחס לו ונדון לעונש של עבודות לתועלת הציבור.

הצעיר החרדי הגיש גם תביעה אזרחית כאשר קציר טען שהמשטרה היא שצריכה לשלם הנזק, אולם היום בית משפט השלום בירושלים קיבל טענות התובע וקבע כי לקציר אחריות מלאה של מאה אחוז במיוחס לו.

כמו כן, השופט קבע כי לא הוכח שהשוטר היה בסערת רגשות, הוא באופן עצמאי ולא ניתן לצפות משוטרים זוטרים שהיו מונעים את מעשיו.

בית המשפט קבע כי אמנם לצעיר החרדי לא נגרם נזק אך קיבל טענות עו"ד בן גביר כי עצם הסטירות ועוצמתן גרמו לנזק לא ממוני וחייב הקצין בסך של 15000שח ועוד שכר טרחת עורך דין על סך של 6000 שח.

עו"ד בן גביר בתגובה: "ידע כל שוטר אפילו במיוחד אם הוא קצין כי אם ירביץ ישלם מכיסו. זה דבר טרוויאלי ופשוט אך לצערי המשטרה לא פעם משלמת מכיס הציבור. טוב עשה בית המשפט שקיבל עמדתנו ולפיה הקצין השתולל היכה וצריך לשלם מכיסו".

השוטר סטר לחרדי וישלם לו 21 אלף שקלים - כיכר השבת.mp4
3 שנים זה לקח.. אבל בסוף הצדק נעשה.

הכרת הטוב
נתן תודה: 576 פעמים
קיבל תודה: 168 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי הכרת הטוב »

3 שנים לוקח בשביל לפסוק כזה סיפור? :shock:

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 301 פעמים
קיבל תודה: 487 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

לייק על הבשורה המשמחת
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

שיך

דובר צהל : אירוע בטחוני במרחב מנרה בגבול לבנון. חלק מהצירים במרחב נחסמו. הפרטים בבדיקה

שיך

חשש לחדירה באזור קרית שמונה

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 87 פעמים
קיבל תודה: 622 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

דיווח על ירי ארטילרי ונק''ל

שיך

תושבי מנרה, מרגליות, מלכיה, משגב עם, יפתח מתבקשים להסתגר בבתים

סמל אישי של משתמש
אני פה

איזה מתאח... בסוף יתברר שסודני ניסה להסתנן.

סמל אישי של משתמש
אני פה

ערוץ 13: יתכן אירוע נוסף בהר דוב

שיך

אני פה כתב:
25 אוגוסט 2020, 23:37
איזה מתאח... בסוף יתברר שסודני ניסה להסתנן.
אולי סודני אבל מי שלח אותו...

סמל אישי של משתמש
אני פה

ירי לעבר כוח צהל

אין נפגעים

שיך

לא מאומת יש נפגעים בצד שלנו

סמל אישי של משתמש
אני פה

אור הלר - האירוע התחיל עקב שמיעת קולות ירי בסיור של כוח צה''ל

הכוח שמע קולות ירי- כרגע הבדיקה היא האם הירי היה לכיוון הכוח או ירי פנימי

כנראה חתונה של סודני..

סמל אישי של משתמש
אני פה

טל לב-רם

בשלב הזה מלבד הדיווח שנשמע על ירי לכאורה מכיוון לבנון, כל שאר הרעשים שנשמעים בגזרה כולל ירי התאורה והפיצוצים שנשמעו זה כתוצאה מפעילות הכוחות שלנו. לא ברור עדיין האם מלבד שמיעת הירי, היה גם זיהוי ודאי של תנועות חשודות בצד הלבנוני.

שיך

מדובר בפירצה בגדר ונערך סריקות לשלול חדירה

סמל אישי של משתמש
אני פה

דובר צה"ל:
בהמשך לדיווח על אירוע ביטחוני בצפון, להלן ההנחיות לתושבים בישובים יפתח, מנרה, מרגליות, משגב עם ומלכיה:

- חל איסור על כל פעילות במרחב הפתוח, לרבות עבודות חקלאיות.
-התושבים נדרשים לשהות בבתים ובקבלת ההתרעה להיכנס באופן מיידי למרחב מוגן- ממ"ד/ממ"ק, מקלט משותף, חדר מדרגות פנימי או חדר פנימי בבית, לסגור דלתות וחלונות ולשהות בו 10 דקות.

יש להמשיך ולהתעדכן בהנחיות המופצות באמצעי התקשורת ולהישמע להוראות כוחות הביטחון וצה"ל הפועלים בשטח.

שלח תגובה