חדשות - האשכול המרכזי

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

מי זה

Re: חדשות - האשכול המרכזי

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 07 פברואר 2019, 20:42

יאיר כתב:"אמרתי לאנשים בבחירות האחרונות שאני אדם ששומר מסורת"

שומר מסורת אמיתי לא נוסע בשבת!
אצלך
לא בקרית אונו
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 09 פברואר 2019, 22:05

הרצח האכזרי של הנערה אורי אנסבכר הי"ד בעין יעל -ירושלים
מקום מציאת גופת אורי אנסבכר הי''ד.png
הותר לפרסום כי כוחות הימ"מ, צה"ל ושב"כ עצרו פלסטיני תושב חברון בחשד שרצח את אורי אנסבכר הי"ד, יומיים לאחר שנמצאה גופתה בעין יעל שבירושלים. החשוד נעצר בעיירה אל-בירה, הסמוכה לרמאללה, בעקבות מידע מודיעיני שהגיע לידי חוקרי שב"כ והעובר לחקירת גורמי הביטחון. מוקדם יותר אתמול בערב התגבר החשד כי הרצח בוצע ממניע לאומני. צו איסור פרסום עדיין חל על כל פרטי החקירה.

עוד נמסר מהשב"כ הערב כי, "מאז מציאת גופתה של אורי אנסבכר ז"ל בעין יעל, פעלו שירות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל במגוון אמצעים ושיטות לאיתור הרוצח. ביממה האחרונה, הוביל שב"כ פעילות מודיעינית ומבצעית, ובשת"פ עם משטרת ישראל/הימ"מ, נעצר ערפאת ארפאעיה – בן 29, פלסטיני, תושב העיר חברון".

"מחקירתו בשב"כ עולה כי בבוקר יום חמישי, 07/02/19, יצא ערפאת מביתו בחברון כשברשותו סכין ועשה את דרכו לכיוון הכפר בית ג'אלה. ערפאת צעד לכיוון היער, שם הבחין באורי ז"ל, תקף ורצח אותה. חקירת החשוד נמצאת בעיצומה, ובמסגרתה נחקר גם המניע לרצח. על יתר פרטי החקירה קיים צו איסור פרסום".

איסוף הממצאים מזירת הרצח של אורי אנסבכר הי"ד הובילו את שוטרי ימ"ר ירושלים לפתיחת המצוד אחר החשוד ברצח, שנעצר אמש סמוך למסגד ברמאללה. עם קבלת המידע הוחלט לפתוח בחיפושים על ידי הימ"מ, במבצע שהוביל שב"כ. מהמשטרה נמסר כי בזירת הרצח נמצאו ראיות פורנזיות שקושרות את החשוד באופן חד משמעי לאירוע.

סגן ראש מועצת שומרון, דוידי בן ציון המועמד לכנסת מטעם הבית היהודי, קורא הערב לתלות לאלתר את רוצחה של אורי אנסבכר. "זו לא שליפה מהמותן ולא התלהמות של רגע, השכל מחייב עונש מוות לרוצח השפל. כל הכבוד לכוחות הביטחון שלכדו ברמאללה את הרוצח בן המוות שהתעלל באחותנו אורי אנסבכר ביום חמישי אבל עכשיו מגיע החלק החשוב והוא של מערכת החוק והמשפט. עונש מוות קיים בחוק וזהו בדיוק המקרה המתאים להפעיל אותו לראשונה מאז אייכמן".

עוד הוסיף בן ציון "צריך להבין, אסיר שיושב בכלא הישראלי בגלל עברות לאומיות נהנה מתנאים מפנקים ביותר שכוללים לימודים אקדמיים, קניות בקיוסק הכלא ומשכורת מכובדת מהרשות הפלסטינית – הרתעה אין בזה. לעומת זאת, תליה ממלכתית של רוצח אכזר כזה תעשה עבודה נהדרת ותרתיע את הרוצח הבא. זו חובתנו עבור אורי וזו אחריותנו כלפי הבאים בתור".

JDN

יצויין כי מקורות פלסטינים בחברון שהרוצח ערפאת אל-רפאעיה הוא אדם המזוהה עם חמאס ומגיע ממשפחה חמאסית.

הפגנה בירושלים
ההפגנה בעקבות רצח אורי אנסבכר הי''ד_800x800.jpg
עוד
הפגנה מול בית המחבל שרצח את אורי אנסבכר הי''ד.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אכפת לי כל כך מהכל, עד שלא אכפת לי מכלום" (ויליאם סארויאן)

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 09 פברואר 2019, 22:20

לפני ההכרה בירושלים: אוסטרליה העלתה כוננות בשגרירויות.
אוסטרליה הורתה להעלות כוננות בשגרירויותיה לקראת ההכרה במערב ירושלים כבירתה של ישראל. כך עולה מדיווח שפורסם ברשת ABC המקומית.
לפי הדיווח, משרד החוץ האוסטרלי התוודע למהלך של ראש הממשלה סקוט מוריסון רק בערב שלפני כן, וסגן שר החוץ טוני שיהאן שיגר את ההודעה לנציגויות ברחבי העולם רק בשעה 23:00 (שעון מקומי). ברשת ABC ציינו כי המסר של שיהאן הוגדר כ"רגיש ומסווג".

בשל החשש מתקריות ביטחוניות, שיהאן, שעמד בעבר בראש שירותי הביטחון וכיהן כמתאם הפעולות ללוחמה בטרור, ביקש מהדיפלומטים האוסטרלים לוודא שסידורי האבטחה בנציגויות מנוהלים היטב ולבחון את רמת האיומים על אנשיהם. כמו כן, במסגרת ההודעה שנשלחה לשגרירויות צוינו שני אנשי קשר למקרה שהדיפלומטים יזדקקו להתייעצות במקרי חירום מחוץ לשעות העבודה.
עוד דווח כי השגרירים התבקשו לעדכן על כל מקרה שבו תידרש הממשלה האוסטרלית להזהיר את האזרחים מלבקר במדינות שבהם הוצבו. דבר משרד החוץ האוסטרלי הדגיש כי לא פורסמו אזהרות מסע, אך בבוקר ההכרזה משרד החוץ קרא למבקרים באינדונזיה, המדינה המוסלמית הגדולה בעולם, להיות ערניים.

סמל אישי של משתמש
הפועלים

נושא שלא נקרא על ידי הפועלים » 10 פברואר 2019, 09:42

אחד שאכפת לו כתב:הותר לפרסום כי כוחות הימ"מ, צה"ל ושב"כ עצרו פלסטיני תושב חברון בחשד שרצח את אורי אנסבכר הי"ד, יומיים לאחר שנמצאה גופתה בעין יעל שבירושלים. החשוד נעצר בעיירה אל-בירה, הסמוכה לרמאללה, בעקבות מידע מודיעיני שהגיע לידי חוקרי שב"כ והעובר לחקירת גורמי הביטחון. מוקדם יותר אתמול בערב התגבר החשד כי הרצח בוצע ממניע לאומני. צו איסור פרסום עדיין חל על כל פרטי החקירה
אזולאי חיים.jpg
[/size]
אם היו בני אדם מרגישין במתיקות ועריבות טוב התורה, היו משתגעים ומתלהטים אחריה, ולא יחשב בעיניהם מלא עולם כסף וזהב למאומה, כי התורה כוללת כל הטובות שבעולם, (אוה"ח הק').

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 10 פברואר 2019, 15:31

אני יכול להבין את מטרת הצא''פ, אבל ברור לי שאם מקרי הרצח וידויי האבנים היו קורים במחוזות הצדק המשפטי והתקשורתי היינו רואים תמונה אחרת...

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 10 פברואר 2019, 16:09

בית הקברות וויטפילד במנצ'סטר חולל בשבת.
הפורעים השחיתו את מצבת קברו של ראש ישיבת מנצ'סטר הרב סגל זצ"ל.
חילול מצבת קבר הגרי''ז סגל.jpg
לינק לתרומות לשיפוץ בית העלמין (הנזק נאמד בכ-30,000 £)
https://www.gofundme.com/f/repair-whitefield-cemetery

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 10 פברואר 2019, 16:33

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח ישיבת הממשלה:

בנושא רצח אורי אנסבכר ז״ל:
״ביום חמישי נרצחה באכזריות נוראה אורי אנסבכר ז״ל. אני מבקש לשבח את כוחות הביטחון שפעלו במהירות מופתית. תוך שעות ספורות הם איתרו ולכדו את הרוצח. במוקדם או במאוחר, במקרה זה במוקדם, ידה הארוכה של ישראל מגיעה לכל מי שפוגע בנו ואנחנו באים עמם חשבון.
בשמי, בשם חברי הממשלה ובשם עם ישראל כולו, אני מבקש להביע את תנחומינו הכנים, היוצאים מעומק הלב, למשפחת אנסבכר ביגונם הכבד.״

בנושא החוק לקיזוז משכורות מחבלים:
״עד סוף השבוע תושלם עבודת המטה שדרושה למימוש חוק קיזוז משכורות מחבלים. ביום ראשון הבא אני אכנס את הקבינט ואנחנו נעביר את ההחלטה הדרושה לקיזוז הכספים. הכספים יקוזזו, שאיש לא יטיל בכך ספק, ובתחילת השבוע הבא.״

בנושא טיסת רה״מ לוועידה בוורשה:
״השבוע אני אצא לוועידת השלום והביטחון שמתקיימת בורשה. אני אפגש שם עם סגן נשיא ארה״ב מייק פנס, עם מזכיר המדינה האמריקני, מייק פומפאו ועם מנהיגים נוספים.
הנושא הראשון שעומד על הפרק הוא איראן - כיצד להמשיך למנוע את הניסיונות שלה להתבסס בסוריה, כיצד למנוע את התוקפנות שלה באיזור ומעל הכל - כיצד למנוע מאיראן להשיג נשק גרעיני.״

בנושא תאונת האוטובוס בכביש 443:
״עודכנתי לפני זמן קצר על התאונה הקשה שהתקיימה בכביש 443. אני מחזק את כוחות הביטחון, החילוץ וההצלה שעוסקים כעת בחילוץ ובטיפול בנפגעים. כולנו מתפללים לשלום הנפגעים.״

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 10 פברואר 2019, 17:16

טיול תלמידים איטלקים בעיר התיירותית ג'נובה, הסתיים באקורד צורם. בבית קפה שבו עצרו התלמידים הוגש לאחד מהם קפוצ'ינו ועליו קצף בצורת צלב קרס. התלמיד צילם את כוס הקפה ופנה למורה המלווה שהתלונן במשטרה.

מחקירת המשטרה התברר שהבריסטה, בן 55, הינו בעל עבר עשיר. בחודש יולי האחרון צייר האיש באמצעות קמח, צלב קרס גדול בפיאצה באנקי שבעיר. בעלי חנויות באיזור שאינם איטלקים זכו לציורי צלב קרס והתנכלויות. דף הפייסבוק של האיש גם הוא מלא בגידופים גזעניים ואנטישמיים.
סגן התובע המקומי, פדריקו מנוטי, הגיש נגד הבריסטה כתב אישום על הסתה לשנאה גזענית, ועבירה על החוק הידוע כ"חוק מנצ'ינו", שנחקק באיטליה נגד תופעות גזעניות בשנת 1993.
קפוצ'ינו עם צלב קרס.jpg

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 10 פברואר 2019, 17:35

דיווח בבריטניה: ''המוסד הבריח מדען גרעין מאיראן''.

מדען גרעין הוברח מאיראן בסיוע המוסד: כך לפחות דיווח היום (א') העיתון הבריטי "סאנדיי אקספרס", שתיאר מבצע דרמטי, שבסיומו אנשי המודיעין הבריטי ניצלו את משבר המהגרים והבריחו אותו בסירה למקום מבטחים.
לפי הדיווח, מדען הגרעין בן ה-47 הסתתר בין מהגרים איראנים בסירה מתנפחת שחצתה את תעלת למאנש. המהנדס הגיע לקנט שבבריטניה בערב השנה החדשה, ביחד עם 12 מהגרים נוספים, בפעולה שבה היו מעורב לצד המוסד ושירות המודיעין הבריטי MI6 גם ה-CIA האמריקני.

בעיתון הבריטי נטען כי אותו מהנדס שהוברח למערב סייע בחיסול מדען הגרעין האיראני מוסטפה אחמד רושן, שנהרג בפיצוץ רכב בטהרן ב-2012. לפי הטענות, המוסד הצליח להבריח את המדען מאיראן לטורקיה, משם החל את המסע לבריטניה.

"זה לא היה משולל אתגרים", אמר גורם ל"סאנדיי אקספרס". "תוך זמן קצר הבחינו באיראן בהיעדרותו ויחידה מיוחדת של משמרות המהפכה הופעלה. גם לאחר הגעתו לצרפת נשארה השאלה כיצד יובא לבריטניה. לא היינו יכולים פשוט להטיסו".
בסופו של דבר, אמר הגורם, הוחלט להחדיר אותו לתוך קבוצה של מהגרים נוספים שתכננה לחצות את התעלה בסירה - וכך הוא הגיע לבריטניה. ה-MI6 חקר את מדען הגרעין על תוכניות הגרעין של איראן, לפני שהטיס אותו לארצות הברית.

ynet

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 10 פברואר 2019, 20:56

חקירת המחבל ערפאת רפאעיה ב2017 1.jpg
חקירת המחבל ערפאת רפאעיה ב2017 2.jpg
חקירת המחבל ערפאת רפאעיה ב2017 3.jpg

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 11 פברואר 2019, 10:20

זה ישמעאל. והוא יהיה פרא אדם ידו בכל. אין חינוך לטבע הזה. זה הערבי הכי נורמלי.
אין לי חתימה. תשלחו לי רעיונות. תודה רבה.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 11 פברואר 2019, 17:15

דוברות המשטרה (מג"ב):
לפני זמן קצר הבחינו לוחמי מג"ב בשני חשודים שנעו בסמוך לאחת מעמדות הבידוק שבמערת המכפלה. השניים שכבר בהתנהגותם החשידו את הלוחמים, נראו כשהם מנסים להיכנס למתחם המערה שלא דרך עמדות הבידוק. הלוחמים שקראו לעברם ביצעו עליהם חיפוש במהלכו נמצאה על גופו של אחד מהם סכין שהוסלקה מכוסה בדפי נייר.

החשודים, אחים תושבי יטא בגיל 18-19 נעצרו לחקירת גורמי הביטחון והמניעים שלהם נבדקים.

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 11 פברואר 2019, 18:51

דיווח: יהודי איראן השתתפו בתהלוכות לרגל 40 שנה למהפכה האסלאמית
סוכנויות ידיעות איראניות מפרסמות כי גם יהודי איראן נטלו חלק בתהלוכות הניצחון והצטרפו לצועדים. לדברי המקור היהודים התקבצו תחילה ליד בית הכנסת אברשמי ברחוב פלסטין בטהרן ואז הצטרפו לחוגגים.

אבו עלי אקספרס

שימו לב: "בית הכנסת ברחוב פלסטין"...

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 12 פברואר 2019, 17:17

תנועת רגבים מחריפה את המאבק בתופעת מגרטות הרכב הפיראטיות בצפון הארץ.
מגרטות הרכב הפיראטיות.jpg
מאות דונמים שהיו פעם מטעים וכרמים הפכו להיות משחטות רכב ואתרי סחר בחלקי חילוף. בצידי הכבישים ניתן לראות עשרות אלפי שלדי רכב הרוסים ואכולי חלודה ההורסים את הנוף ומהווים מפגע בטיחותי וסביבתי כמו זיהום הקרקע ומי התהום ומכירת חלפים בלתי תקינים.

אחת מהמגרטות הגדולות בצפון פועלת סמוך לכפר ראמה, ובה מאות כלי רכב מושבתים, גרוטאות ועוד מיני מזהמים אחרים. מספר פניות ששלחה תנועת רגבים לועדה המקומית לתכנון ובניה ולרשות המקומית לא נענו.

לאחר כשנתיים דרשה תנועת רגבים לקיים אכיפה במקום, ולאחר שלא נעשתה שום פעולת אכיפה כנגד המגרטה, עתרה התנועה לבית המשפט המחוזי בחיפה נגד המועצה המקומית ראמה. בעתירה מבקשת רגבים מבית המשפט להוציא צו לסגירת המגרטה שפועלת ללא היתר בניה, ללא רישיון עסק וללא שאר ההיתרים הנדרשים להפעלת עסק מסוג זה.

בניגוד לתקנים המחמירים שדורש המשרד להגנת הסביבה מהעסקים החוקיים לגריטת כלי רכב, הרי שבמגרטות הפיראטיות אין זכר לכל הדרישות הסביבתיות המחמירות, ואין מי שיפקח כי עסקים אלו שומרים על החוק ואינם פוגעים בסביבה.

"ההפקרות בצפון חוגגת ואין מי שיאכוף את החוק", אומר חזי אייל רכז אזור צפון ברגבים. "מאות דונמים ירוקים הפכו לבתי קברות לעשרות אלפי רכבים, וכל אדם המעוניין להקים עסק מקים את העסק איפה שהוא רוצה ובאיזו דרך שנראית לו. בלי אישורים, בלי עמידה בתקנים ובטח בלי פיקוח בסיסי. אנחנו בעד הקמת עסקים כשרים שיפתחו את הצפון ויעסיקו עוד עובדים אך אי אפשר לקבל את המצב הנוכחי בו הם עובדים בניגוד לחוק תוך פגיעה סביבתית אדירה".

ערוץ 7

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 12 פברואר 2019, 17:35

חווה סמוך לבית יתיר בהר חברון
יהודי בעל החווה הוכה בראשו ע''י ערבים באמצעות אלה 2 פצועים קל במקום

פצוע נוסף קל מיידוי אבנים.

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 12 פברואר 2019, 18:06

השרים ישראל כ''ץ וגלעד ארדן ימלאו את מקומו של ראש הממשלה שייצא הלילה לוועידת ורשה בפולין.

ערוץ 7

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 12 פברואר 2019, 18:41

בולען בעבודות הרכת הקלה בפ''ת_640x480.jpg
נהגים ברחוב ז'בוטינסקי נדהמו אחר הצהריים (שלישי) כשמול עיניהם נפער בולען באמצע הכביש, סמוך למחלף גהה. ההערכה היא שהאדמה קרסה בשל עבודות כריית הרכבת הקלה מתחת המתבצעות מקום. נתנאל אנגל, חובש בכיר של מד"א שעבר במקום רגעים לפני שהכביש קרס, סיפר: "בנס איש לא נפגע".

‎אנגל עצר בצד הדרך עם רכב נוסף וכעבור כ-30 שניות נפער בולען בקוטר של 4 מטרים ובעומק 5 מטרים. "רכב יכול להיכנס בפנים בקלות", ציין אנגל. "חסמתי את הכביש עם האופנוע ועוד רכב, עד שהמשטרה הגיעה".

‎כעבור דקות ספורות הגיעו למקום כוחות משטרה, בליווי עובדי נתיבי ישראל ומהנדסים של חברת "דניה סיבוס", הקבלן המבצע של הפרויקט. "עכשיו הכול מגודר ויש פקקי ענק", סיפר אנגל. "סגרו את כל הנתיבים מלבד אחד. בנס איש לא נפגע. היה רכב שעבר מעל הבור רגע לפני שנפער".

מאקו

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 12 פברואר 2019, 19:06

תרמית התחזות לכביש 6: ישראלים רבים קיבלו שיחה ממתחזים שהציגו את עצמם כנציגי "דרך ארץ" וניסו לגבות חוב, כביכול.
חברת דרך ארץ הגישה תלונה במשטרה.
מחברת דרך ארץ, מפעילת כביש 6, נמסר: "החברה קבלה מספר פניות, בעקבותיהן הגשנו תלונה למשטרת ישראל שמטפלת בנושא. לטובת לקוחותינו נחדד כי בדיקתנו העלתה שכפי הנראה השיחות מגיעות ללקוחות שפרסמו את רכבם למכירה ברשת האינטרנט עם תמונה של הרכב כשמספרו גלוי".

רשת ב'

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 13 פברואר 2019, 18:42

זה לעומת זה- הסט''א כגנד הפצת היהדות.

תגובה לדוכני חב"ד שמוקמים בימי שישי במרכז העיר רחובות וליד בתי ספר, נולדה בעיר יוזמה חדשה. השבוע יוקם לראשונה דוכן חילוני שיסביר לציבור גם על אבולוציה.
"נקים אותו במקום שיש בו דוכני חב"ד. אם הם עושים את זה ומדברים על הנחת תפילין ושמירת שבת, אנחנו נספר לציבור על אופציה שנייה. נספר על שוויון מגדרי ועל אבולוציה. דבר ראשון ניצור נראות כי הרוב הדומם הוא חילוני. המטרה היא קודם כל להראות נוכחות ולהעלות את השיח החילוני על סדר היום".
"כול להיות שזה יצור איזשהו אנטגוניזם, אבל זה לא נורא. אולי הם יחליטו לא לשים את הדוכן שלהם ליד בית ספר, וזה יהיה מצוין, ואז שנינו נקים ברחוב הרצל. מבחינתי גם האופציה שהם לא יקימו דוכן, ואז גם אנחנו לא נקים, היא טובה".

עד כה חברו ליקיר בהקמת הדוכן החילוני חמישה מתושבי העיר: "אמהות, דתי לשעבר וצעירים. אנחנו מזמינים תושבים נוספים להצטרף אלינו. אנחנו לא מחפשים לריב עם חב"ד. אנחנו רוצים לדבר על זה שאנחנו חילונים, לא מאמינים בדת, ולדבר איתם על לימודי אבולוציה שאין בבית הספר".

מצעירי אגודת חב"ד, הזרוע המרכזית של חב"ד בישראל נמסר בתגובה:
"איננו משתתפים בקרקס התקשורתי הזה. אנו יכולים רק להבטיח, כי כפי שחב"ד עושה כבר למעלה מ – 200 שנה במאה מדינות שונות בעולם אנו נמשיך גם בעתיד לחבר יהודים ליהדותם ולהציע בנועם ואהבה יהדות מכילה ואוהבת. במקביל, זכותם של אותם פעילי ישראל חופשית להציע פרובוקציות ושיח של שנאה, ואנו בטוחים כי הציבור יידע במי לבחור".

מיינט רחובות

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 13 פברואר 2019, 19:54

יחל"צ מגילות משטרת ישראל:
התקבל דיווח על אב וחמישה ילדים שנכנסו הבוקר לנחל דרגה ולא יצאו עד עכשיו.
מסוק משטרתי עם סגן מפקד היחידה עולה כרגע לסריקה של הנחל על מנת להכווין את הכוחות המחלצים.
פרטים נוספים בהמשך.

פונביצ'ער

נושא שלא נקרא על ידי פונביצ'ער » 13 פברואר 2019, 21:05

מדבר יהודה: מסוק זיהה את המשפחה
המשטרה מסרה כי זוהו בני המשפחה שנעדרו בנחל דרגה שבמדבר יהודה על ידי צוות המסוק שהוזעק לסייע באיתורם.

ערוץ 7
לאורו ניסע ונלך- עד כי לבדו ימלוך מלך!!

שיך

נושא שלא נקרא על ידי שיך » 14 פברואר 2019, 13:26

דו"צ:
לפני זמן קצר כוחות צה"ל עצרו חשוד שחצה משטח לבנון לשטח ישראל. על החשוד לא נתפס נשק והוא הועבר לתחקור כוחות הביטחון.
החשוד היה במעקב כוחות צה"ל לאורך כל האירוע.

שיך

נושא שלא נקרא על ידי שיך » 14 פברואר 2019, 14:54

יצהר: 3 מחבלים חדרו ליישוב ונמלטו כרגע מתבצע מרדף אחריהם

שיך

נושא שלא נקרא על ידי שיך » 14 פברואר 2019, 15:01

מזכירות יצהר:
3 ערבים מהכפר עוריף חדרו לפני זמן קצר לאחת משכונות היישוב יצהר בשומרון, תושבת שהבחינה בהם הזעיקה את רבש"צ היישוב ותושבים נוספים. השלושה ברחו לכיוון הכפר, וכעת מתבצע מרדף אחריהם.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 14 פברואר 2019, 16:12

נא להתפלל תהילה בת יעל

שעות הצהריים נפצעה נערה בשטח הסמינר בו היא לומדת בירושלים, לאחר שמוט ברזל נפל עליה מאתר בנייה סמוך • במטרה חוקרים את האירוע ובודקים אפשרות כי מדובר באירוע על רקע לאומני • אב הנערה: "אני יודע מגורמים בשטח שזה היה פיגוע"
בשעות הצהריים נערה כבת 15 נפגעה בראשה במצב קשה בעקבות מוט ברזל שנפל מאתר בנייה לתוך הסמינר בו היא לומדת וכעת עולה החשד כי מדובר באירוע מכוון על רקע לאומני.

אביה של הנערה אמר לאחר האירוע: "אני יודע מגורמים בשטח שזה היה פיגוע. הברזל פגע בצד של המצח ולא יכול להיות שזה לא מכוון. אנחנו סומכים על המשטרה. צוות הסמינר אמר לנו שיום לפני האירוע ביקשו שיהיה כיסוי בטיחותי על הפיגום כי בני מיעוטים עובדים שם והדבר לא נעשה".

כזכור, לפני מספר שעות הוזעקו כוחות ההצלה לסמינר שברחוב דוד ילין בירושלים, העניקו לנערה טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן היא פונתה להמשך קבלת טיפול ביחידת טראומה בבית החולים הדסה עין כרם, כשהיא מורדמת ומונשמת

מחקירת האירוע עלה כי הנערה נפצעה בסמוך לכניסה לסמינר, לאחר שהמוט נפל מאתר בנייה סמוך לכיוון שטח בית הספר ופגע בראשה.

שיך

נושא שלא נקרא על ידי שיך » 14 פברואר 2019, 16:42

אני פה כתב:נא להתפלל תהילה בת יעל

שעות הצהריים נפצעה נערה בשטח הסמינר בו היא לומדת בירושלים, לאחר שמוט ברזל נפל עליה מאתר בנייה סמוך • במטרה חוקרים את האירוע ובודקים אפשרות כי מדובר באירוע על רקע לאומני • אב הנערה: "אני יודע מגורמים בשטח שזה היה פיגוע"
בשעות הצהריים נערה כבת 15 נפגעה בראשה במצב קשה בעקבות מוט ברזל שנפל מאתר בנייה לתוך הסמינר בו היא לומדת וכעת עולה החשד כי מדובר באירוע מכוון על רקע לאומני.

אביה של הנערה אמר לאחר האירוע: "אני יודע מגורמים בשטח שזה היה פיגוע. הברזל פגע בצד של המצח ולא יכול להיות שזה לא מכוון. אנחנו סומכים על המשטרה. צוות הסמינר אמר לנו שיום לפני האירוע ביקשו שיהיה כיסוי בטיחותי על הפיגום כי בני מיעוטים עובדים שם והדבר לא נעשה".

כזכור, לפני מספר שעות הוזעקו כוחות ההצלה לסמינר שברחוב דוד ילין בירושלים, העניקו לנערה טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן היא פונתה להמשך קבלת טיפול ביחידת טראומה בבית החולים הדסה עין כרם, כשהיא מורדמת ומונשמת

מחקירת האירוע עלה כי הנערה נפצעה בסמוך לכניסה לסמינר, לאחר שהמוט נפל מאתר בנייה סמוך לכיוון שטח בית הספר ופגע בראשה.
יש צא"פ הכיוון הפח"עי נבדק חזק

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 14 פברואר 2019, 16:52

מחאת הימין_640x640.jpg

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 14 פברואר 2019, 18:02

דוברות המשטרה (אח"מ):
במענה לפניות הרינו למסור כי הבוקר נחקר בלהב 433 ביחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) נבחר ציבור המשמש כסגן שר בחשד לביצוע עברות בתחום טוהר המידות. זאת בהמשך לחקירה סמויה שהחלה לפני מספר חודשים. על פי החשד, נבחר הציבור עשה שימוש בסמכויותיו בניגוד לחוק.
החקירה מתנהלת בליווי של פרקליטות מחוז ירושלים, ובאישורם של פרקליט המדינה והיועץ המשפטי לממשלה.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 14 פברואר 2019, 18:05

במענה לפניות לתקשורת

סגן שר הבריאות ח”כ יעקב ליצמן הוזמן היום למשטרה בגין פרשה הקשורה לפניית ציבור לעזרה. ליצמן מסר את גירסתו המלאה וענה לכל השאלות כנדרש.

סגן השר ליצמן סמוך ובטוח בניקיון כפיו וימשיך לסייע לכל פנייה שמגיע ללשכתו, בכפוף לחוק ולנוהל הקיים.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 14 פברואר 2019, 18:06

שלח תגובה