חדשות - האשכול המרכזי

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

מי זה

Re: חדשות - האשכול המרכזי

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 19 יולי 2019, 12:47

איש פשוט 0 כתב:
19 יולי 2019, 12:28
פוליטיקה אמריקאית:

בבית הנבחרים [ה'קונגרס' בשפתינו] האמריקאי ישנן 4 חברות דמוקרטיות - אחת ילידת חוץ, והאחרות בני ילידי חוץ - שיש להם כעין כזה 'חברה' והם מוציאים כל הזמן אמירות קונטרוברסליות מתריסות, נגד העם האמריקאי, נגד ישראל ונגד השואה וכו'.
הן מתקוטטות תמיד עם יו"ר בית הנבחרים הגב' פלוסי - [שהיא פולטיקאית משופשפת, דמוקרטית, כבת 80.] וגורמות נזק למפלגה הדמוקרטית, שמנסה מצידה תמיד להתנער מהם, ולא בהצלחה יתירה.
הגיע טראמפ. שמזהה הזדמניות בצורה מעוררת השתאות, ומוכן להשתמש בכל מיני כלים להשגתן, גם כאלו שאינם מקובלים על שומרי כללי הפוליטקה. ועשה להם מט.
אז קודם, ביום שלישי השבוע, הוא שחרר הודעה בטוויטר, שהקבוצה הזאת, אם הן כ"כ מתמחות בטיפול בבעיות [שהרי כל הזמן הן מצהירות על בעיות בחברה האמריקאית] שיחזרו למקום שמהן הן באות, ויתקנו שם את המדינות הנחשלות, המושחתות, הגרועות וכו', ואח"כ שיחזרו לאמריקה לטפל בבעיות שלנו כאן...
כמובן מאליו שאמירה כזאת מעוררת סערה רבתית, כל הדמקורטים הסתערו עליו, בכל מיני לשונות מושחזים, ותקפו אותו על הרטוריקה המוקצנת, ואפ' העבירו מחאה בבית הנבחרים נגד הציוץ שלו. כשאת ההצבעה מנהלת אחת מן הקבוצה של ארבעת הנשים.
טארמפ בטח חכך ידיו בהנאה, הכל עובד כפי המתוכנן.
מאוחר יותר השבוע, היה לטראמפ אסיפת בחירות באחת מן המדינות, בהשתתפות 20.000 איש, ושם הוא פירט אחת לאחת את ההתבטאויות הבעתיות של קבוצת הנשים, בפירוט רב, רק לשמוע את האמירות הללו, מרגיזות ומקוממות כל שומע, ק"ו את השמרנים של אמריקה, בייס התמיכה של טראמפ.
ומה שקרה בעצם הוא, שכל המפלגה הדמוקרטית התייצבה לצדם של קבוצת הפרובוקטורים הללו, וניזוקו מן התדמית בעיני הציבור המתבונן מן הצד.

חזק, הבנאדם עובד כמו שצריך!
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 21 יולי 2019, 19:49

יום תפילה בצום י''ז בתמוז (נדחה) עקב גזירות החינוך בארה''ב 7.PNG
יום תפילה בצום י''ז בתמוז (נדחה) עקב גזירות החינוך בארה''ב 8.PNG
יום תפילה בצום י''ז בתמוז (נדחה) עקב גזירות החינוך בארה''ב 9.PNG
א"וו
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

יעקב עקיבא
קיבל תודה: 4 פעמים
מסרו תודה: 4 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 21 יולי 2019, 20:01

מעניין למה אין חתימה של הגר"ש קמינצקי.

סמל אישי של משתמש
מקצועי

נושא שלא נקרא על ידי מקצועי » 22 יולי 2019, 12:09

הבלוגר הסעודי שהגיע לישראל: “שומע הרב אמנון יצחק”
מה הביא צעיר מערב הסעודית ללמוד עברית ולאהוב את ישראל? לא תאמינו! הרב אמנון יצחק. הצעיר שמבקר בימים אלו בישראל בחסות משרד החוץ, סיפר על אהבתו למשה חבושה ולימוד השפה בגלל הרב אמנון יצחק.

בלוגר סעודי מפורסם הוזמן על ידי משרד החוץ לבקר בישראל במסגרת משלחת של עיתונאים ובלוגרים ממדינות ערביות, והפתיע כאשר סיפר שאת אהבתו לישראל ולימוד השפה העברית הוא רכש בעקבות הרצאות של הרב אמנון יצחק, אותם שמע במשך חמש שנים.

המדובר בבלוגר מחמוד סעוד, סטונדט למשפטים באוניברסיטה שבריאד, שהגיע בתחילת השבוע בהזמנת משרד החוץ בירושלים, ומוגדר כאורח של המדינה.

בראיון שנתן לג’קי חוגי בגלי צה”ל, הוא סיפר על אהבתו לישראל, ועל ביקורו כאן שקיבל את אישור הרשויות הסעודיות, על אף שאין קשר רשמי בין המדינות.

הבלוגר בן ה-29, שנחשב למפורסם בקרב המדינות הערביות, נמצא כאן במסגרת משלחת של חמישה עיתונאים ובולגרים ערביים, והבוקר הם ביקרו ב’יד ושם’.

אחד הדברים המפתיעים, זה הדברים שסיפר לעיתונאי מגלי צה”ל, כיצד התאהב בשפה העברית. לדבריו הוא שמע את השיעורים של הרב אמנון יצחק ברשת האינטרנט, ואז קלט שמדובר בשפה הקרובה לערבית. “שמעתי את השיעורים שלו במשך חמש שנים וכך למדתי עברית”, הוא אמר והוסיף שגם את שיריו ופיוטיו של הרב משה חבושה הוא מאוד אוהב”.
אין כלום כי...

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 יולי 2019, 22:40

יע כתב:
21 יולי 2019, 20:01

לכן אין אולי גם בלנק רשמי של אגו''י

איש פשוט 0

נושא שלא נקרא על ידי איש פשוט 0 » 22 יולי 2019, 23:06

פוליטיקה אמריקאית:

או אם תרצו פוליטיקה בינלאומית.

המתיחות עם איראן ששוברת שיאים כל הזמן, כמה שהיא מתאימה למנטליות הערבית שאנו מכירים מפה.
האיראנים הם מאד פקחים וערמומיים. ויודעים למשוך ליריבים את האוזן ולסובב להם את הראש עד כדי סחרחורת. ומי לנו גדול מהמוכשר הגדול 'אובמה' שנפל להם ברשת ויצא ללעג ולקלס. הם יודעים לשחק במשחקי כבוד, ולגרום ליריב לחשוב שאין לו ברירה. כמו כן הם משנים כל הזמן את כללי המשחק, והם לא צפויים, צריך לחשוב הרבה לפני שמגיבים להם.

וכדלהלן:
הם הפילו מל"ט אמריקאי, והיות שהם יודעים חשבון, הרי ודאי ידעו שטראמפ יתקוף אותם, והלא ק"ו הוא, ומה כשאסאד השתמש בנשק כימי, הוא ירה 69 טילים, סתם כך - בגלל שהוא אמר שיעשה זאת. [לאפוקי אובמה שאיים במלחמה אם ימצא נשק כימי בשימוש, והתקפל להסכם הוצאת הנשק, מה שכמובן לא נעשה בצורה נכונה לבסוף]
ק"ו כשמפילים לו מל"ט בשמים נייטראליים, למה שלא יתקוף.
אז הם רצו שיתקוף. נקודה.

ואם הם רוצים זאת, צריך טראמפ להבין שזה ישחק לטובתם, והוא הבין זאת מצויין. וההסבר פשוט, הם נחנקים מהסנקציות, ו'הם' אין הכוונה לאליתה השלטונית, להם ודאי לא חסר כלום, אבל העם מתחיל להזיז את הכסאות, [משהו כמו שקורה כשדרשן מתלהב יתר על המידה ומאריך במספר שניות מזמן הנחיתה המשוער...] ולכן הם רוצים לשנות את סדר היום, שיהיה מלחמה, ויהיו נפגעים, ואויביו הפוליטיים מהבית יאשימו אותו שהכל בגלל שהוא יצא מההסכם, ודרך אגב הוא גם יפסיד בבחירות ויעלה דמוקרט שיחזיר עטרה ליושנה...

וטראמפ, לא נסחף, אין תגובה, הוא הכין תגובה אבל עצר אותה 10 דקות לפני, כך לפי דבריו, שלכאורה אינם נכונים, ואולי נעשו כדי שהדמוקרטים יתחננו מאד חזק שלא יעשה כלום, ולבסוף כשלא יעשה כלום, נמצא למפרע שהחמיאו לו, שהרי הם אמרו 'מנהיג צריך להיות אחראי, ולא להיות פזיז' וכו', והנה הוא אחראי - ממש לפי דבריהם...

נקווה שהעניין ימשיך כך, שיחנקו אותם עם הסנקציות עוד ועוד, ושלא יגררו לפרובוקציות שלהם...

לב מלכים ושרים ביד ד'

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 יולי 2019, 23:12

איש פשוט 0 כתב:
22 יולי 2019, 23:06
פוליטיקה אמריקאית:
או אם תרצו פוליטיקה בינלאומית.

תודה
דברים של טעם

יעקב עקיבא

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 23 יולי 2019, 01:54

מי זה כתב:
22 יולי 2019, 22:40
יע כתב:

זה חלק מהשאלה.

יעקב עקיבא

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 23 יולי 2019, 02:13

איש פשוט 0 כתב:
22 יולי 2019, 23:06
[משהו כמו שקורה כשדרשן מתלהב יתר על המידה ומאריך במספר שניות מזמן הנחיתה המשוער...]
:lol:: :lol:: like

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 23 יולי 2019, 13:16

יע כתב:
23 יולי 2019, 01:54
מי זה כתב:
יע כתב:

זה חלק מהשאלה.

קשור לריאקציה הליטאית מכל מה שמריח הפגנה ומחאה?

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 23 יולי 2019, 14:15

תיעוד: הפיתוח הישראלי שמפקח על ההשקיה מהחלל.
פיתוח ישראלי חדש מאפשר לחקלאים לדעת מה מצב הגידולים שלהם באמצעות עשרות לוויינים שמשייטים בחלל, וכך חוסכת להם הוצאה יקרה של כמה מאות אלפי שקלים על שלל טכנולוגיות שמודדות את רמת הלחות בקרקע וקובעות האם ניתן לשתול בה יבולים חדשים.

https://www.dropbox.com/s/n5izjqnspj30v ... C.mp4?dl=0
הידברות - כאן חדשות

יעקב עקיבא

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 23 יולי 2019, 18:19

מי זה כתב:
23 יולי 2019, 13:16
יע כתב:
23 יולי 2019, 01:54
מי זה כתב:
יע כתב:

זה חלק מהשאלה.

קשור לריאקציה הליטאית מכל מה שמריח הפגנה ומחאה?
במקרה דנן לא נראה לי, עכ"פ לא לפי מה שאני יודע.

סמל אישי של משתמש
מקצועי

נושא שלא נקרא על ידי מקצועי » 08 אוגוסט 2019, 08:11

הותר לפרסום: גופת חייל נמצאה לפנות בוקר עם סימני דקירות בשטח פתוח בין מגדל עוז לאפרת, באזור ישיבת מחניים. החייל בן ה-18, נמצא במסלול תלמידי ישיבה ולומד באזור. כוחות הביטחון פתחו בסריקות בחטיבה המרחבית עציון

גופת חייל ועליה סימני דקירה נמצאה הבוקר (חמישי) בסמוך ליישוב בחטיבה המרחבית עציון ומדובר צה"ל נמסר כי מדובר בפיגוע טרור. החייל בן 18 בחור ישיבה, נמצא לבדו כשהוא דקור בציר בין מגדל עוז לאפרת ומדובר צה"ל נמסר כי לא משפחתו לא הצליחה ליצור איתו קשר משעות הערב אתמול.

דובר צה"ל תת-אלוף רונן מנליס מסר: "במהלך הלילה קיבלנו דיווח על נער בן 18 שקרוביו לא הצליחו ליצור איתו קשר משעות הערב המאוחרות. הם דיווחו לנו מאוחר מאוד בלילה. הקפצנו כוחות במרחב חטמ"ר עציון ובהם גששים. במהלך הלילה, סביב 3:00-2:30 מצאו הכוחות את גופת הנער ליד הכניסה למגדל עוז. מותו נקבע. הוא נדקר ונהרג. אנו מבינים שמדובר בפיגוע טרור. על גופו נמצאו פצעי דקירה. עדיין רב הנסתר על הגלוי".

לאור הממצאים והבדיקות קבעו כוחות הביטחון שמדובר בפיגוע טרור. ההרוג הוא תלמיד ישיבה ממגדל עוז בן היישוב עופרה. הוא התחייל במסלול בני ישיבה אבל טרם התגייס. הכוחות באזור גוש עציון תוגברו ואנשי משטרה, צבא ושב"ח מבצעים מרדף אחר החוליה. נבדק אם מדובר בניסיון חטיפה שכשל.
אין כלום כי...

שיך
מסרו תודה: 7 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שיך » 08 אוגוסט 2019, 10:32

דיווח ערבי:
עד כה נעצרו 8 פלסטינים בעקבות רצח החייל

שיך

נושא שלא נקרא על ידי שיך » 08 אוגוסט 2019, 11:06

דיווח ערבי:
כוח של צה"ל נכנס לכפר בית פג'אר שבאזור גוש עציון

שיך

נושא שלא נקרא על ידי שיך » 08 אוגוסט 2019, 11:32

רועי שרון בטויטר:
הציר שבו נרצח הלילה תלמיד הישיבה מצולם ע״י מצלמות אבטחה. יתר הפרטים אסורים בפרסום בצו שופט

סמל אישי של משתמש
הפועלים

נושא שלא נקרא על ידי הפועלים » 08 אוגוסט 2019, 18:31

התלמיד שנרצח הי"ד

חיל-01.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
אם היו בני אדם מרגישין במתיקות ועריבות טוב התורה, היו משתגעים ומתלהטים אחריה, ולא יחשב בעיניהם מלא עולם כסף וזהב למאומה, כי התורה כוללת כל הטובות שבעולם, (אוה"ח הק').

שיך

נושא שלא נקרא על ידי שיך » 21 אוגוסט 2019, 10:49

דיווח ראשוני:
צומת גיתי ארוע פחע ניסיון דקירה. מחבל מנוטרל

שיך

נושא שלא נקרא על ידי שיך » 21 אוגוסט 2019, 11:00

סיכום האירוע:
ערבי יידה אבנים לעבר כוח בין גיתי אבישר לאריאל הכוח ביצע מרדף במהלכו החשוד הכניס יד לכיסו להוציא חפץ הכוח ביצע נוהל מעצר חשוד ללא ירי והוא נעצר

שיך

נושא שלא נקרא על ידי שיך » 21 אוגוסט 2019, 11:53

דיווח ראשוני :
מחבלת הגיעה לשער המזרחי של קרני שומרון (שער נווה מנחם) כשהיא חמושה בסכין.
ככל הנראה המאבטח שהיה במקום הבחין בה וביצע ירי באוייר.
אין נפגעים. כוחות במקום

שלח תגובה