ה'סיפור בהמשכים' המלא

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
נתן תודה: 56 פעמים
קיבל תודה: 28 פעמים

ה'סיפור בהמשכים' המלא

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 28 מרץ 2016, 14:39

חלק א' של הסיפור, נא להעבירו לאשכול אחר, המשך יבוא בערב אי"ה.
מה לא מסתדר בסיפור פה?

פעם קמתי מאוחר וכבר נשבר השעון מעורר מרוב וחבטות שחבטתי בו, בהתחלה נשבר מעט מהחבטות ולבסוף נפל ונשבר לגמרי (סופו של נודניק).
ואני, תשוש מהמאבק עם המטריד הסדרתי, צנחתי על הכרית ונרדמתי, ובחלומי, אני רואה מרחוק ארמון יוצאים משם ילדים חמודים מחופשים לנסיכים והרבה עכבישים מחופשים לילדים ורצים לכל עבר, כמחפשים איזה דבר שנעלם להם.
ולפתע משום מקום הבליחה לה אלומת אור חזקה ומתוכה יצאו מלאכים צחורים, עם שש כנפיים גדולות, כמה מלאכים אתם שואלים? עשרות ואולי אף מאות.
פתאום אני חוטף כרית בראש, לא בחלום... במציאות... ואז אני מוצא את ה'משגיח' רוכן מעלי וזועק: עכביש אחד ילדותי, מלאך חבלה שכמותך, בוש והכלם!!! חשבתי שזה חלק מהחלום, ולכן הרמתי את הכרית וחבטתי בכח בראשו של ה'משגיח' ולא הסתפקתי בזה ו... ושפכתי עליו את כל קערת ה'נעגל וואסר', ואז נשמעה חריקת הדלת הנפתחת, וראש הישיבה נראה עומד במלא קומתו ומביט בעיניים חודרות במשגיח הרטוב ואח"כ נעץ מבטו עלי. ואז הבנתי את אשר קרה.
קורי השינה האחרונים שעוד דבקו בי התפוגגו כלא היו, ציפיתי לגרוע מכל, אך הראש ישיבה הביט בי בחום ובקולו המרגיע אמר: עדיין לא פורים, :lol: :lol: :lol:
בזווית עיני הבחנתי בפניו חסרות האונים של המשגיח, ואז אמר ראש הישיבה: קום ולך להתפלל ויצא עם המשגיח מהחדר.
קמתי מבולבל כולי, פתחתי את הדלת, ואז... הסתכלתי אם יצאו מהקומה וחיש הסתובבתי, 'ויחלום שנית', וכך ישנתי עוד כשעתיים שלוש.
עד שפתאום אני מריח ריח מוזר, ואני מסופק אם זה בחלום או במציאות. בהתחלה היה נדמה לי שזה ריח של סיגריות, אך הרגשתי שהריח חריף מידי מאשר להיות ריח של סיגריות, אולי גרביים? חשבתי בבעתה, ושל מי? את הריח שלי אני מכיר, וזה לא. ואז גיליתי על הכסא... קערה של מרק פטריות, היה חשד יותר מסביר שמישהו ידע שאינני סובל פטריות וזה ממש גרם לי לרצות לשפוך לו הכל על המיטה אבל אז נזכרתי שבכלל לא התפללתי, נו שוין, עבר זמן תפילה, נתפלל מנחה פעמיים...
קמתי בחופזה מהמיטה, כשתוך כדי רגלי נתקלות בקערת הנעגל וואסער. אמרתי 'מודה אני', נטלתי ידי בזריזות, ושיננתי לעצמי בראש שוב ושוב: 'מנחה כפול 2, מנחה כפול 2', אך כנראה שנפלטו לי כמה מילים ולפתע שמעתי את חברי מטיח בי שהרי רק אחר חצות (ולא לאחר זמן תפילה) 'המנחה הוא כפול 2'. וכך בעודי מהרהר בזה שמעתי שעוד הפעם השעון מעורר מצלצל... והנה חלום.
מייד נטלתי את ידי וקפצתי ממיטתי. מסתבר שהכל היה חלום... והשעה בכלל 6:40...
התלבשתי בזריזות והלכתי בשמחה, בעליזות ובעליצות לאולם הישיבה לתפילת שחרית.
בדרך שמעתי צלצול בטלפון הציבורי וכשנגשתי לא האמנתי למשמע אוזני, ''דאעש שלום'', אמר הקול העבה מעבר לקו, התקשיתי להאמין... מגרד את עצמי לוודא שאני לא חולם שוב... אך עמיתי לשיחה ממשיך ''כאן מדבר האחראי על חטיפות ישראלים'' המשיך הקול המפחיד...
אחרי שהספקתי להיבהל לרגע, הוא אמר: "סתאאם, זו מתיחה! מדבר מנחם טוקר..."
לשאלתי: התחלת לשדר בבוקר? ענה: "האמת שכבר נמאס לי כל יום לבלבל שטויות במיץ עגבניות ולהגיד כל שטות כאילו היא חדשה מרעישה, מתי כבר אפתח את הגמרא ואלמד כמו בן אדם?"...
ואז אני מרגיש טפיחה על השכם. אני מסתובב בבהלה, המשגיח... אוי א ברוך... והנה מנחם טוקר בעצמו עומד מאחורי, אמרתי למשגיח שיש כאן אחד טוקר שרוצה להתחיל ללמוד ולהפסיק לבלבל את השכל לכל העולם ולאשתו, [ואז הבנתי שהסיפור התפצל לשלוש].
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 28 פעמים
קיבל תודה: 33 פעמים
יצירת קשר:

Re: ה'סיפור בהמשכים' המלא

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 28 מרץ 2016, 17:10

יישר כח גדול! [עבר הגהה ראשונית].

לשאלתך (אותה שאלתי גם פה: http://www.forum.ladaat.info/viewtopic. ... 19#p254819 )

מה שלא הגיוני הוא, שאיך במקום להתפלל שחרית נכנסו ללמוד ולא להתפלל??...

לכך כיוונת?
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
1010
נתן תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 28 מרץ 2016, 17:35

יאיר כתב:יישר כח גדול! [עבר הגהה ראשונית].

לשאלתך (אותה שאלתי גם פה: http://www.forum.ladaat.info/viewtopic. ... 19#p254819 )

מה שלא הגיוני הוא, שאיך במקום להתפלל שחרית נכנסו ללמוד ולא להתפלל??...

לכך כיוונת?
לא נכון!
שכחת שצריך להתכונן לתפילה בלימוד?
הוא קם מספיק מוקדם http://www.forum.ladaat.info/viewtopic. ... 04#p254504 בכדי ללמוד לפני התפילה...
ואחר כך עוד תפילה כזו... http://www.forum.ladaat.info/viewtopic. ... 67#p254767
א.
ב.

ג. ברגע האמת, כולנו חרדים לדעת.

זעקל

נושא שלא נקרא על ידי זעקל » 28 מרץ 2016, 17:42

סליחה שאני מקדים את המאוחר אבל בהמשך הסיפור הוא אכל את המרק ועכשיו אני שם לב שהכל חלום

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 28 מרץ 2016, 18:01

גם נכון...
[אולי בסוף יתברר שכל הסיפור קרה בחלום... :P ]

צביקי

נושא שלא נקרא על ידי צביקי » 28 מרץ 2016, 18:32

בנוסף איך הוא נטל את ה'נעגל וואסער' ששפך מקודם על ראשו של המשגיח..

צביקי

נושא שלא נקרא על ידי צביקי » 28 מרץ 2016, 18:33

חוצמזה זה בכלל לא מציאותי שמנחם טוקר ער בשעה כזאת..

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 28 מרץ 2016, 20:00

חלק ב':

ענה המשגיח הבה ניכנס לביהמ"ד ונשכח מהעולם הזה לשעה, נכנסנו יחד לביהמ"ד, טוקר לבש חליפה וכובע כבחור ישיבה אמיתי, והתחלנו להתפלפל בסוגיית תקפו כהן, כשטוקר מגלה את כשרונותיו המיוחדים בלימוד הסוגיא ושעה הפכה לשעתיים...
ופתאום ללא הכנה, טוקר קופץ לגובה כאחוז בעתה, איך שכחתי? כששאלנו אותו מה קרה? ענה לנו שהוא נזכר בחידוש נפלא ששמע כשלמד סוגיא זאת בישיבה קטנה, החידוש הוא - אמר טוקר, שהסיבה ש'תקפו כהן' מוציאין אותו מידו, הוא בגלל שמסתמא בחזקת ישראל הוא ולעולם הכהן קרוי מוציא מחברו, וטעמא דגיזה.
לפתע דפק ראש הישיבה על הבימה 3 פעמים בחוזקה ואמר בקול: איזה קידוש השם זה, שבן אדם שכל חייו התעסק בשטויות כמו מנחם טוקר מגלה את האור שבתורה הקדושה, אבל הקרחת מאוד בלבלה אותו והיא כל הזמן גרמה לכיפה שלו להחליק, לכן מיהר לחבוש את כובעו וברח החוצה.
ובדרכו החוצה אצה לו הדרך, נתקל באבן ו...השתטח מלוא קומתו ארצה לקול צחוקם של כל הבחורים ששאלוהו האם זה היה באמת או רק עוד איזו מתיחה?
הוא השיב להם ברצינות מעושה, אחרי שטייגן של שעה אפשר לעשות עוד מתיחה...
ניגשתי למנחם, עזרתי לו לקום, תוך כדי לחשתי לו לאוזן שאולי יחתום קבע לישיבה. בתגובה שאל אותי מנחם: מה יהיה עם "פרנסה"?
בוא איתנו, עוד יומיים פורים, ניכנס לבתיהם של הגבירים ותקבל אחוזים...
ואז הוא מוציא את הנייד שלו, ושולח לרשימת התפוצה של 100 מקושרים, "מי בא איתי על תוכנית 50 מאזינים ראשונים שמגיעים אליכם בפורים מקבלים 50 ש"ח?".
בנתיים מנחם מסביר לי במתק שפתיים שבאמת הוא לא מסוגל לעזוב את עמדת השידור והשטויות, ויום שלא ישגע כמה אנשים, הוא עשוי בעצמו להשתגע... נמאס לי, אבל אני מכור - הוא סיכם את הדיון והלך לו לדרכו.
ואם לא די בזה... באמצע תפילת שחרית (כשאני ניגש לתיבה) טעיתי ובמקום לומר "דאמירן בעלמא" אמרתי "דעמירם בן לולו", ופרצתי בצחוק קולני, כשמעיני זולגות דמעות מבוכה...
מסתבר שאפילו לימוד עם טוקר משפיע, והפעם בגדול...כשהסתובבתי בעושה שלום, וראיתי את עיני המשגיח... התחלתי לחשוב, שאני מבין למה טוקר לא שרד בישיבה...
מיד כשנגמרה התפילה ראיתי מכל עבר בחורים רצים לקראתי, לכולם היו אותן מילים בפה, נו איך זה היה? שאלו כל הבחורים... היה טוב וטוב שהיה - עניתי והלכנו כולם לחדר אוכל, שם התגלתה לנו הפתעה מרעישה, לא פחות מקודמתה...
ראינו אותו בהתחלה מהצד, מדבר בשקט אל הפלאפון, אך כשהוא הבחין בנו, השתתק והביט בנו מבט שכולו...היה זה קליפא שמלצר, כולנו הרגשנו גועל נפש ממראהו - לבוש בבעקיטשע צבע ורוד, (ולא, סיפורינו מתרחש באמצע הקיץ ולא לפני פורים) מגבעת כחולה ועניבה בסגנון של ישפה.
התביישנו מעצם נוכחותו בד' אמותינו! בהחלטה אמיצה החליטה הישיבה לא להיכנס לאכול את ארוחת הבוקר, עד שיצא מאולם האוכל, במקום זאת שמנו פעמינו לעבר משרד מנכ"ל הישיבה לשאולו על מה זאת?
מתברר שליפא שמע על מעשהו האמיץ של מורו ורבו רבאי טוקר, שנכנס לישיבה לטעום את טעם החיים ו... ביתו הגיעה לשידוכים, והוא בטוח שבישיבתינו נמצא הבחור שמתאים להיות לו לחתן!
משום מה, שמתי לב לחרדתי, שקליפא מסתכל לעברי ובוחן אותי כמוצא את מבוקשו... אמרתי לו: אל תסתכל עלי, יש לי 'גיבנת' מעלי! 'אולי אתה רוצה את המשקפיים שלי? כזה עוד לא לבשת... בתגובה סובב ליפא את ראשו 180 מעלות בפתאומיות ובמהירות ונפלה לו הכיפה עם הפיאות המסולסלות שהיו דבוקים אליה. הוא היה נראה אומלל מאוד ובבושת פנים עזב את בנין הישיבה, לא לפני ששאל את אחד הבחורים מה שמי ושם משפחתי, אך הבחור למזלי היה חכם מספיק כדי לומר לו שם מפוברק, שגם קליפא עצמו הבין שהוא מפוברק.
כשנכנסנו שוב לחדר אוכל, חשכו עיני, ראיתי שהטבח הספיק כבר לאסוף את האוכל, הישיבה חסכה ארוחה, אך לנו לא נותר מאומה, לא נורא, מזל שהקערת מרק פטריות נשארה על הכיסא... אוכל לאכול ממנה קצת, כמובן אחרי רשות מהמשגיח הקפדני, שאחר תחנונים רבים מהבחורים, הסכים להקציב 5 דקות שלימות!! לאכול את הארוחה.
בנתיים טוקר הבזיק משהו בטוויטר על הבחור שסוגיית תקפו כהן אינו בתוקף כתקפו שינה, וקליפא העלה תמונה בפייסבוק של הבחור הסברן שמפספס את ההזדמנות להיות חתן אצל הזמר הפופמשיגנער, והשמועה רצה והגיעה לידי העיתונאי נחשוני שהבין מכך וכו'...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 28 מרץ 2016, 22:01

יישר כח גדול! [עבר הגהה ראשונית].

נתבקשתי לבקש לא להעלות שוב הקשר של חלום, עד הלילה שלמחרת...

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 29 מרץ 2016, 14:34

חלק ג' [לע"ע הוא עד הסוף שאיננו רואים כעת]:
[...והשמועה רצה והגיעה לידי העיתונאי נחשוני שהבין מכך] -סוף החלק הקודם.
כי מדובר בבחור איכותי ורציני במיוחד, ולכן התקשר מייד לברר אם התגייסתי לצבא הטמא, כי ראה פעם באייפון שלו הדרכה האיך בוחרים חתן, ושם צפה שכולם אינם שווים, מלבד זה שעשה מסלול 'בשחר קמתי בערב אני כבר דתי בלילה אני'...
אז כמובן שהרמתי טלפון לנתי גרוסמן, וקו המערכה התחיל לפעול, לא לפני ששלח שליחים לנחשוני שהוא עצמו בוגר צבא והאם זה מספיק בכדי לקבל את ביתו, ואם לא, גם ישעי' וויין גם בוגר צבא והוא מוכן להיות שדכן...
וכשחזרתי הביתה, אחרי שבוע שלם של שטייגן, קיבלו את פני בשיר ובמחול, בסוס ועגלא, כראוי וכיאות כמי שעמד בנסיון, הרגשתי בעננים... שווה ערך כמעט ל... אסיר עולם התורה הנכסף.
וביום שישי למחרת חיכה לכל ירושלמי בתיבת הדואר חוברת בשם 'המהפכה' שבו בחמישים עמודים מנחם טוקר מסביר איך היה לו כיף ללמוד איתי, ומצורף לזה זיכוי של ארוחה זוגית במסעדה שעומדת לפני פשיטת רגל בטיילת של חוף השנהב, כשניסיתי לברר איך מגיעים לשם לא קיבלתי שום הסבר.
ואז פיצוץ אדיר מחריש את אוזני, היה זה הרמקולים רבי העוצמה שכבר היו מוכנים ועומדים לכבוד פורים. הרמקולים פתחו בשירת 'עוצו עצה ותופר' אדירה כמחאה פורימית כנגד מאות אלפי בני הישיבות המתגייסים לצבא הציוני הטמא, ונדהמתי לראות בתוך הרכב יושב אחד הציידים שמחופש ל... חסיד סאטמר עם מגבעת רחבה, הצייד המחופש אחז בידו רשת רחבה עם חורים קטנים, במטרה זדונית לתפוס בחורי ישיבות והמתין לבחור הישיבה הבא בתור כדי להפילו בתקופת ההסתגלות הידועה לשמצה, הרכב כולו היה צבוע בצבע סגול, המסמל את תקופת ההסתגלות, ופנים הרכב היה מפואר כמו החדר הסגלגל.
לפתע התקרב לשם הב' דוד נח קרויס, ממש במפתיע, ובאמצע ההליכה לעבר המכונית הוציא מכיסו חופן פאשקווילים... והחל במרץ לקרוע אותם אחד אחד, "זהו, יצאתי מזה" אמר, כולם עמדו מסביב ובהו בו בחוסר אימון מוחלט ובתדהמה, ואז יצא ה'צייד' מהרכב והחלו בריקוד משותף, ותוך כדי התעופפו מהרשת שלו כל מיני בחורים שבויים בכלא הציוני משכבר הימים, ונמוגו אל חלל האויר, והכל נתגלה כ'עורבא פרח', שלא היו חברים אלא...
(חברים, לא יודע מה איתכם אבל אני הגעתי למבוא סתום, אין לי המשך... והעסק סתם חוזר על עצמו.)
..כך אומר הצייד לעצמו, תוך כדי שהוא מחייך חיוך ספק ציני ספק ערמומי...
לפתע מגיח משום מקום טרנזיט ישנה מלאה בסוכריות, שוקולדים וכמובן בהמון קרמבו, ושפך את הכל על הכביש... מייד נוצר לו פקק ארוך מאוד, והנה מכל עבר רצים ילדים, אוטובוסים מלאים עוצרים והמוני ילדים קופצים ורצים לכיוון השלל, לשאלתי את אחד מהם, מאיפה כולם יודעים, הוא הסתכל עלי ככה... מה לא שמעת את טוקר?? ... ואני בהיתממות שואלם: מי זה טוקר ? הם ענו לי בביטול: אם אינך יודע מי זה טוקר, אשריך ואשרי חלקך.
אני עשיתי כעצת ה'חפץ חיים' למוכרת התפוחים, ועם אני חטפתי ממתקים מכל הבא ליד, כשכיליתי לאסוף, שמתי לב שעל חליפתי נמשחה כמות קרמבו עשירה במיוחד, וכששוקי לרר הגיע... הסתרתי את פני בכף ידי, והתחלתי לרוץ.. אבל תוך כדי ריצה שמתי לב שכל הסקרנים רצים איתי, ושוקי כבר תפס ת'זווית הכי טובה לסקר את המירוץ החדש.
התחלתי לחשוב: מה אענה לאבי, כשיגיע הביתה ביום חמישי עם ערימת המגזינים ? מה יהיה עם שידוך ? הרי תמונתי תהפוך במהרה לתמונת אילסרולציה [שלמצולמים אין כל קשר לכתבה!]?
מייד חזרתי למקום וחיפשתי את שוקי לרר, והצעתי לו תשלום כופר של 2000 דולר תרומה לכולל שהקים, על מנת שישחרר את תמונתי, מייד אמר לי שוקי, או, אתה ושכמותך מהווים את עיקר פרנסתי... לבסוף יצאתי איתו בזול, סיכמתי איתו על 12,000 דולר בשנים עשר תשלומים להחזקת אברך במשך שנה.
מה מאוד נדהמתי, כשהגעתי למחרת ב'קאווע שטיבל'... ושמעתי לחשושים מאחורי גבי... אך מהר תפסתי שזה בגלל הקרמבו שעדיין מרוח על בגדי... ולא הספקתי לנקות.
חברים התנדבו לשפוך על חליפתי את הדוד המים הרותחים... כמובן שבדרך הם פירגנו לי מעט ושפכו עלי גם מים רותחים.
מייד הצצתי בבהלה בשעון הענוד על ידי כבדרך קבע וראיתי לחדרתי כי ניתן לומר "עליו השלום", זאת לאחר שהבטחתי לאבי כמעט בשבועה שהשעון הזה יחזיק מעמד, נכנסתי לחנות הפיצוחים הקרובה במטרה לחפש אורז [להכניס את השעון שנרטב]... והמוכר בחנות צעק לי, צדיק הכל בסדר איתך? פורים כבר עבר!
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 29 מרץ 2016, 14:36

נו, מישהו כבר יודע מתי במשך השנה הסיפור [לא] התרחש ?

לפני פורים, אחרי פורים, באמצע הקייץ או בזמן אחר, או שישנם עוד זמנים...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 29 מרץ 2016, 14:37

גאליציינער כתב:נו, מישהו כבר יודע מתי במשך השנה הסיפור [לא] התרחש ?

לפני פורים, אחרי פורים, באמצע הקייץ או בזמן אחר, או שישנם עוד זמנים...
הוא התרחש בתקופה הזו ממש...(בין פורים לפסח)

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 29 מרץ 2016, 14:58

בעקבות הסיפור הגעתי למסקנה שרוב הניקים כאן בפורום הם חסידים...

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 29 מרץ 2016, 19:41

חוזר בתשובה כתב:בעקבות הסיפור הגעתי למסקנה שרוב הניקים כאן בפורום הם חסידים...
גם אני סובר כך, אך לפי מה אתה מניח את זה ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 29 מרץ 2016, 20:08

גאליציינער כתב:
לפי אופי הסיפור...

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 30 מרץ 2016, 14:19

חוזר בתשובה כתב:
גאליציינער כתב:
לפי אופי הסיפור...
אנא הסבר והוכח מאופי הסיפור...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 30 מרץ 2016, 14:41

תתנו לעצמכם ציון על כושר הכתיבה שלכם!!!!!!!!!!!!!!!
איך נראה בעיניכם הסיפור שאותו כתבתם ?

סיכומו של סיפור [לע"ע]:
קמתי מאוחר | עד שהשעון כבר נשבר | בהתחלה רק חלק ולבסוף כולו נשבר | תשוש מהמאבק נרדמתי שוב | חלמתי על ארמון עם ילדים מחופשים לנסיכים | על עכבישים מחופשים לילדים | הם רצו לכל עבר | חיפשו משהו | ולפתע הגיעה אלומת אור | ממנה יצאו מלאכים צחורים | עם שש כנפיים | כמה? | עשרות או מאות | פתאום חטפתי כרית בראש | במציאות ולא בחלום... | מצאתי את המשגיח רוכן מעלי | הוא זעק: עכביש אחד ילדותי.. בוש והכלם! | חשבתי שזה חלק מהחלום | הרמתי את הכרית | חבטתי בראש המשגיח | שפכתי עליו את ה'נעגל וואסר' | נשמעה חריקת הדלת הנפתחת | ראש הישיבה מביט במשגיח הרטוב | מסתכל עלי | הבנתי מה שקרה...
מייד התעוררתי | ציפיתי לגרוע מכל | הראש ישיבה מביט בי בחום | אומר לי: עדיין לא פורים... | אני מבחין בפני המשגיח | ראש הישיבה אומר לי: ללך להתפלל | יוצא מהחדר עם המשגיח | קמתי מבולבל | פותח את הדלת | רואה שהם הלכו כבר | 'ויחלום שנית' | נרדם לשעתיים שלוש | אני מריח ריח מוזר | מסופק אם זה בחלום או במציאות | נדמה לי כריח של סיגריות | אך הריח הוא מידי חזק | אולי גרביים - אני חושב | זה לא הריח שלי | ואז גיליתי על הכסא | קערה עם מרק פטריות | חשדתי שמישהו יידע שאני לא סובל פטריות | רציתי לשפוך לו הכל על מיטתו | נזכרתי שעוד לא התפללתי | נו שוין, עבר זמן תפילה | נתפלל מנחה פעמיים...
קמתי בחופזה מהמיטה | תוך כדי נלכדו רגלי ב'נעגל וואסר' | אמרתי מודה אני | שיננתי לעצמי: מנחה כפול 2 | כנראה שהמילים נפלטו לי מהפה | כיון שחברי העיר לי שמנחה כפול 2 מתפללים רק אחר חצות | ופתאום שמעתי את השעון מעורר מצלצל | והנה חלום | נטלתי ידי וקפצתי ממיטתי | גילתי שהשעה הוא 6:40 | התלבשתי בזריזות והלכתי להתפלל תפילת שחרית |

עד כאן הקפה א', נא להאיר ולהעיר אם זה מעניין פה למישהו
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

שלח תגובה